FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
sOrBoNa
Postovi: 14
Pridružen/a: 05 jan 2011, 11:01
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la sOrBoNa » 15 jul 2011, 10:56

rebonja je napisao/la:sOrBoNa, kako to misliš Miljković završio?
Navijački :lol: . Šalu na stranu mislio sam da je on završio karijeru,jer tu imamo Rankovića koji će vjerovatno bit starter,te na klupi ovog malog odličnog Aksentijevića,a tri beka u današnje vrijeme ekonomske krize koji će nam vrag :) 8-) .Stoga iskreno se nadam da ćemo ovog Miljkovića poslat u nekog drugoligaša gdje mu je objektivno i mjesto. Iskreno se nadam da će se Lazevski oporaviti i dobili bi na lijevoj strani alternativu za neprikosnovenog Volkova.

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 15 jul 2011, 11:12

? " се са " у ",& је " " ",овај ? & " " " " ? $,$ је ? по " & ",са " $ ' " $ ?,",$ $....
? се " "," $. :roll: :?
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 28TAGOE » 15 jul 2011, 11:14

drinin vuk je napisao/la:? " се са " у ",& је " " ",овај ? & " " " " ? $,$ је ? по " & ",са " $ ' " $ ?,",$ $....
? се " "," $. :roll: :?
Ma mi smo Partizan ;) ,meni je svejedno za ime rivala iskreno.

Već zar je već otišao Luizao? Jbt pa jednu utakmicu je odigrao,zar nije bilo u planu da odigra još koju pa tek onda da se razriješi situacija?
LARISSA RIQUELME!

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 15 jul 2011, 11:17

28TAGOE je napisao/la:
drinin vuk je napisao/la:? " се са " у ",& је " " ",овај ? & " " " " ? $,$ је ? по " & ",са " $ ' " $ ?,",$ $....
? се " "," $. :roll: :?
Ma mi smo Partizan ;) ,meni je svejedno za ime rivala iskreno.

Već zar je već otišao Luizao? Jbt pa jednu utakmicu je odigrao,zar nije bilo u planu da odigra još koju pa tek onda da se razriješi situacija?
$ ? се " у ?,? ' " ",оно % " ' је $ - " за ". ;)
А $ је " $ "," ?,? ' 3-0,на њој се $ " &. ;)
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 28TAGOE » 15 jul 2011, 11:20

Aha.
Šta sad???
Gdje su te mnogobrojne opcije,ili će se nastavljati sa dovodjenjem nazovi fudbalera iz Afrike i Amerike i tako dočekati kraj jesenje sezone. :evil: Ne želim patetiku,ali jednostavno mora to mnogo ozbiljnije ići,one indijance ćemo svakako dobit i u Skoplju,ali već sledeća prepreka zahtjeva ozbiljnost po svim pitanjima,kadrovska politika je najbitnije. ;)
LARISSA RIQUELME!

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 15 jul 2011, 11:38

? се наравно,? % је ту је.
" је $ свјестан $ & " на пуњење џепова,' се % " ? & " се " % $ ?,& $ са те стране " ",јер % не ? """ за & "?".
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 15 jul 2011, 12:39

Genk! Najteži mogući rival. Biće gusto protiv Belgijanaca.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Dylan Dog » 15 jul 2011, 12:50

Niste imali nimalo srece na zrijebu,Genk je ekipa puna mladih i supertalentovanih igraca.
Naravno da Partizan nije bez sansi,recimo da je 50:50,veliki bi stvar bila za Partizan ako bi neki od bitnih igraca Genka,poput Courtiosa,Daeseleirea,Anelea,Tozsera,Vossena,Barde te posebno De Bruynea(koji vazi za jednog od najvecih talenata u Evropi) ipak napustio klub do utakmica protiv Partizana.
Courtios i De Bruyne su blizu dresa Chelsea,ali cini se da bi ionako ostali jos neko vrijeme u Genku na pozajmici.

U svakom slucaju,po meni jedan od najzanimljivijih duela u ovoj fazi takmicenja,zajedno sa Benfica - Trabzonspor i
Dynamo Kijev - Rubin.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 15 jul 2011, 13:06

Mogli smo bolje proći,ali ipak mislim da je bolje što smo izvukli Genk nego Viktoriju Plzen,,,Česi bi nam bili nezgodniji rival...Sa Genkom ipak možemo igati...Ja se sve u svemu nadam prolazu dalje,,,neka bude 1-1 u gostima i 1-0 u Humskoj za nas 8-)
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
tikvan
Postovi: 72
Pridružen/a: 16 jan 2011, 13:17
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la tikvan » 15 jul 2011, 17:37

Jbg žrijeb je žrijeb,šta da se radi ne vrijedi plakati. Pod hitno dovest štopera i biće to sve ok.
Genk ne pratim nešto naročito,složiću se sa konstatacijom prethodnika imaju par zaista super kvalitetnih mladih igrača prije svih ovog Van Bruyna,špica Jelle Vossena i Dimitria Deseleirea.
No kući igramo revanš i eventualni kiks na strani bi se i kući mogao riješit,mada ja sam uvjeren da ćemo već u prvoj utakmici ostvarit dobar rezultat.

Sretno Partizane.

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 15 jul 2011, 19:23

& ' са $ на ? ? " " ¥ " & је $,не $ % не " ? " &. $ " се " о " ?,па & $ ' " "? " " $ - ?,$ " попут Фејсе," су нас & рано ?.? & " на све " ' " & се & " " на терену. Прва " - " ? важна,важно је $ ? у тој - " $ ? у $ " ? у ? офф.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 15 jul 2011, 19:58

drinin vuk je napisao/la:& ' са $ на ? ? " " ¥ " & је $,не $ % не " ? " &. $ " се " о " ?,па & $ ' " "? " " $ - ?,$ " попут Фејсе," су нас & рано ?.? & " на све " ' " & се & " " на терену. Прва " - " ? важна,важно је $ ? у тој - " $ ? у $ " ? у ? офф.
Dva puta se ne moze imati onoliko srece kao protiv Anderlechta,to je prva stvar.
Druga stvar je da Partizan u ovom timu nema vece talente od Genka,koji su to pored Aksentijevica koji ce igrati,Tomic?,Babovic?,Miljkovic ?,Scepovic ?,ni blizu Genkovim,Markovic nije jos prva liga kakvi su ovi talenti iz Genka,ni Brasanac nece igrati...

Sa druge strane Genk je apsolutno najtezi protivnik koji se mogao dobiti u ovome trenutku,citam Plzen bi bio tezi protivnik. :lol: Onaj Plzen kome je Bakos prvi izbor na spicu ili Horvath i Fillo nosioci igre na sredini terena. :roll: Naleteli su na Rosenborg u trecem pretkolu pa cemo videti sta ce biti od njih.Cenim nista ali necemo o njjima sada ovde.
Ako su neki slucajno upratili moje postove,u maju su mogli procitati da sam bio u Genku na Cristali Areni,i na moju srecu uspeo sam pogledati jednu utakmicu na istom stadionu te prisustvovati proslavi titule.Na terenu bi trebalo Partizanove igrace da doceka odlicna atmosfera,nista na sto oni nisu navikli ali cisto da se kaze da nece biti monotono.TZ(Tribune Zuid) kako se popularno naziva juzna tribina Cristal Arene,zna da napravi odlicnu atmosferu,za nadati se da nije splasnula ta atmosfera od osvajanja titule.

U odnosu na osvajanje titule Genk je jaci to je sigurno,sa pozajmica su vraceni Huysegems,Yeboah,Tott,Verhlust,Bakx,a otisao je jedino Mavinga te Aquino.

Na golu im je supertalentovani golman Courtois,sa 19 godina vec pa mogu reci 2 godine standardni cuvar mreze Genka.U odbrani desno verovatno ide nekada veliki talenat a danas jedan pristojan igrac Vanden Borre,jedan od primera kako mladog igraca moze da ponese veliki transfer u Fiorentinu.Levo ce ici verovatno Pudil,prosle sezone prekomandovan na ovu poziciju,a sredinu bi trebali da cine Eric Matouku,sa dugim stazom u Genku,ja mislim od 2003.da je tu,te sam u dilemi da li ce mu drustvo praviti Torben Joneleit ili Nadson.

Levu stranu veze sigurno drzi Kevin de Bruyne,strasan talenat,19 godina,ko hoce da ga dovede morace ici preko 10 miliona.Za svoje godine poprilicno respektabilan broj utakmica u dresu Genka.Sredisnji deo ce verovatno da drze Buffel i Hubert kapiten i zamenik kapitena vrlo dobro se nadopunjuju u sredini,a desno bi trebao Madjar Toszer za 3 godine 100 utakmica u redovima Genka.

U napadu im je i najjaca konkurencija,prvi izbori su verovatno Izraelac Barda,te domaci Vossen takodje moguci potencijal u buducnosti 22 godine sa lepim predispozicijama da nesta uradi u karijeri,a iz pozadine sansu vrebaju Kennedy,Marvin,Yeboah,Huysegems.

Uglavnom jedna skladna,disciplinovana ekipa,po mnogo cemu razlicita od Anderlechta,mnogo su cvrsci nazad i ne srljaju toliko kao oni.Velika je tu i zasluga trenera Vercauterena nekada trenera Anderlechta,a imao je i epizodu u reprezentaciji.
Bice Partizanu tesko to je sigurno,po meni su blagi favorit,nekih 60% ali to se treba potvrditi i na terenu,ali ja verujem u ovaj tim da mogu doci do play offa,a onda uz malo srece valjda opet i do grupe LP.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 15 jul 2011, 20:05

Devil je napisao/la:
drinin vuk je napisao/la:& ' са $ на ? ? " " ¥ " & је $,не $ % не " ? " &. $ " се " о " ?,па & $ ' " "? " " $ - ?,$ " попут Фејсе," су нас & рано ?.? & " на све " ' " & се & " " на терену. Прва " - " ? важна,важно је $ ? у тој - " $ ? у $ " ? у ? офф.
Dva puta se ne moze imati onoliko srece kao protiv Anderlechta,to je prva stvar.
Druga stvar je da Partizan u ovom timu nema vece talente od Genka,koji su to pored Aksentijevica koji ce igrati,Tomic?,Babovic?,Miljkovic ?,Scepovic ?,ni blizu Genkovim,Markovic nije jos prva liga kakvi su ovi talenti iz Genka,ni Brasanac nece igrati...

Sa druge strane Genk je apsolutno najtezi protivnik koji se mogao dobiti u ovome trenutku,citam Plzen bi bio tezi protivnik. :lol: Onaj Plzen kome je Bakos prvi izbor na spicu ili Horvath i Fillo nosioci igre na sredini terena. :roll: Naleteli su na Rosenborg u trecem pretkolu pa cemo videti sta ce biti od njih.Cenim nista ali necemo o njjima sada ovde.
Ako su neki slucajno upratili moje postove,u maju su mogli procitati da sam bio u Genku na Cristali Areni,i na moju srecu uspeo sam pogledati jednu utakmicu na istom stadionu te prisustvovati proslavi titule.Na terenu bi trebalo Partizanove igrace da doceka odlicna atmosfera,nista na sto oni nisu navikli ali cisto da se kaze da nece biti monotono.TZ(Tribune Zuid) kako se popularno naziva juzna tribina Cristal Arene,zna da napravi odlicnu atmosferu,za nadati se da nije splasnula ta atmosfera od osvajanja titule.

U odnosu na osvajanje titule Genk je jaci to je sigurno,sa pozajmica su vraceni Huysegems,Yeboah,Tott,Verhlust,Bakx,a otisao je jedino Mavinga te Aquino.

Na golu im je supertalentovani golman Courtois,sa 19 godina vec pa mogu reci 2 godine standardni cuvar mreze Genka.U odbrani desno verovatno ide nekada veliki talenat a danas jedan pristojan igrac Vanden Borre,jedan od primera kako mladog igraca moze da ponese veliki transfer u Fiorentinu.Levo ce ici verovatno Pudil,prosle sezone prekomandovan na ovu poziciju,a sredinu bi trebali da cine Eric Matouku,sa dugim stazom u Genku,ja mislim od 2003.da je tu,te sam u dilemi da li ce mu drustvo praviti Torben Joneleit ili Nadson.

Levu stranu veze sigurno drzi Kevin de Bruyne,strasan talenat,19 godina,ko hoce da ga dovede morace ici preko 10 miliona.Za svoje godine poprilicno respektabilan broj utakmica u dresu Genka.Sredisnji deo ce verovatno da drze Buffel i Hubert kapiten i zamenik kapitena vrlo dobro se nadopunjuju u sredini,a desno bi trebao Madjar Toszer za 3 godine 100 utakmica u redovima Genka.

U napadu im je i najjaca konkurencija,prvi izbori su verovatno Izraelac Barda,te domaci Vossen takodje moguci potencijal u buducnosti 22 godine sa lepim predispozicijama da nesta uradi u karijeri,a iz pozadine sansu vrebaju Kennedy,Marvin,Yeboah,Huysegems.

Uglavnom jedna skladna,disciplinovana ekipa,po mnogo cemu razlicita od Anderlechta,mnogo su cvrsci nazad i ne srljaju toliko kao oni.Velika je tu i zasluga trenera Vercauterena nekada trenera Anderlechta,a imao je i epizodu u reprezentaciji.
Bice Partizanu tesko to je sigurno,po meni su blagi favorit,nekih 60% ali to se treba potvrditi i na terenu,ali ja verujem u ovaj tim da mogu doci do play offa,a onda uz malo srece valjda opet i do grupe LP.
" $,$ ? не ' " " -?
% " $ % " $ запажање,& ' " ? - " $,$ $ & " & -. ' $ " " & ',$ ' ова твоја " % " ?," се $ је $ " 4,$ " ? 3 ?,о ? $ не ".

% се " снаге ",? " се,$ & су $ " " " ?,Спарте,не " % " те ¥ % ? $ у поређењу са ?.

% се ' ",то је ¥,? " & ? су $ $ врха " сцене,$ $,& $ са те стране ? '.

' " је познат,овај ",? се $ о $ %," је ? за $ ? ' ја у "?
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 15 jul 2011, 20:28

'ajmo i ja redom da krenem. :lol:
% " $ % " $ запажање,& ' " ? - " $,$ $ & " & -. ' $ " " & ',$ ' ова твоја " % " ?," се $ је $ " 4,$ " ? 3 ?,о ? $ не ".
Hoces da kazes da je Partizan prosle godine ubio Anderlechta te da nije imao srece? :?
Ali dobro,ono sto je Radisa radio to nije sreca,to je neznanje,kiks nazovi to kako hoces to se ne prepisuje sportskoj sreci,ustvari Anderlecht moze da bude spreman jer je na golu bio panj koji zna primiti gol kakav svojevremeno ni Piplica nije znao.Ali zar autogol Leckjaksa,te onakvi promasaji sa bele tacke nisu sreca,ja koliko se secam Radisa nije skinuo ni jedan penal.Opet Partizan ovaj put nema Clea,ako vec necemo da prepisujemo sreci to sto je Partizan prosao dalje onda moramo njemu,jer je on bio u tome trenutku 50-60% tima sigurno,to me niko suprotno ne moze ubediti.
% се " снаге ",? " се,$ & су $ " " " ?,Спарте,не " % " те ¥ % ? $ у поређењу са ?.
Slazem se i to da nam bas ne leze Cesi kao naciji,setimo se samo izbacivanja Partizana od Slavije nakon 3:1 na JNA,poraz od 5:1 cini mi se u Pragu,pa tesko ispadanje Zvezde od Slavije kada su nas Tutoric,Pavlovic i Blazic izbacili iz takmicenja,pa onda poraz od Slovana u dve utakmice,pa je onda opet ta Slavija bila kobna i Vojvodini nakon odlicne utakmice i 0:0 u Srbiji,poraz od 3:2..U jbt kad ovo sve pisem ispade da mi Cehe nismo nikad dobili u dvomecu. :lol: :oops:
Ali opet Plzen je druga stvar,nije Slavia ili Slovan :lol: ,ne mogu reci da je zalutao kao prvak Ceske,ali je zasigurno da je on tu ne zahvaljuci sopstvenom kvalitetu vec ocajnim sezonama Slovana,Slavije,Sparte,pa i Jabloneca koji je jaci od njih,kazem opet videcemo ih protiv Rosenborga ali ne verujem u njihov prolaz.
% се ' ",то је ¥,? " & ? су $ $ врха " сцене,$ $,& $ са те стране ? '
Ne bih zeleo sada da ulazim u njihovu Tifo scenu,zeleo sam da kazem da Partizan nikako ne bi smeo da ocekuje jednu monotonu utakmicu na tribinama,te smem reci da ce biti bolja atmosfera nego protiv Anderlechta prosle godine,kada su se Grobari cak u par navrata i opasno culi na stadionu.
' " је познат,овај ",? се $ о $ %," је ? за $ ? ' ја у "?
Nije ovo je levo krilo poreklom iz Italije ali igra za Belgijsku reprezentaciju(cini mi se U20),nista posebno igrac za mene.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 15 jul 2011, 20:32

$ - у %,' ' $ " $ $.
Не ? се & " ' -. ;)

% се " ",- $ је то " онај " (са ') на ' $ %,$ " " $ & " 20 $,са ? %," у $ " " се. ;) $ $ је " & $,& је овај & је " суперстар за & $. :lol: :)
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
NukeR_G1970
Postovi: 911
Pridružen/a: 05 okt 2010, 09:34
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la NukeR_G1970 » 16 jul 2011, 02:44

Realno je da sad dovedu jos 1 ili 2 pojacanja i to je to. Nema sta, nezgodna ekipa, po meni su sanse 50-50. Ako prodjemo dobicemo dosta na samopouzdanju.

Avatar
Ђујић
Postovi: 6
Pridružen/a: 30 jun 2011, 20:24
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Ђујић » 16 jul 2011, 10:11

$ " ? - у ' &,? % $ се $.
$ $ ' најтежег - ?,% наравно с & & " ? " " $,? опет по " то ' са & " " & " ". " - " " " ' & " ? $,? $ ?,& ? - $ " $ ? " " " у '.

Avatar
bompeto
Postovi: 17
Pridružen/a: 29 jun 2011, 16:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la bompeto » 16 jul 2011, 18:14

Стјепан " je napisao/la:Igrač Genka talentovani Kurtoa,njihov golman,nije više njihov član,otišao ni manje ni više nego u Čelsi. :)
Priča se da bi i Jelle uskoro mogao put Serie A.

Ne bih se osvrtao na meč sa Škendijom kom sam lično prisustvovao,ko je gledao sve je video,razlika u kvalitetu očigledna i brutalna. :mrgreen:

U roku od dva dana u Partizan stižu dva prava pojačanja. ;)
Ова вест је $ за ",$ &," је " " ? " ? $ " " ' $ - се " ? $ ?,па & се $ " о ? ?. :roll:
Наравно не " ? у & ? ? ? ово је за " & " " %. % се " " по " " је ? јер " " " " ? у ?.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 17 jul 2011, 00:23

Nije ovo nista dobra vest za Partizan jer Courtois 90% ostaje u Genku i ovu sezonu da brani sasvim ocekivano.
A danas Genk ubio Lyona u prijateljskoj 3:1,nisu ovo lepi znaci nikako. :(
Barda 2 gola i Pavlof jedan.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

StoneIsland
Postovi: 5
Pridružen/a: 18 jul 2011, 23:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la StoneIsland » 19 jul 2011, 01:32

Kad ga je sarajevo dobilo mogu ga svi.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.