FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la sasagmp » 30 jan 2013, 22:41

njegov talenat nikad nije bio sporan vec kurcobolja i ponasanje na terenu.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la marconato » 30 jan 2013, 22:47

Meni je Marko uvijek bio vas najbolji napadac. Ima onaj smek u igri, bezobrazan potez da ga metne kad niko ne ocekuje. On i Lazar su bili bas dobar tandem u Stanojevicevoj eri... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la sasagmp » 30 jan 2013, 23:35

mi smo cigani najjaci smo najjaci :mrgreen:

slika

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 31 jan 2013, 00:00

Dje drugi ? :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la sasagmp » 31 jan 2013, 00:20

cascava bivse saigrace valjda :mrgreen:

slika

e ranko,ranko poduvao si kod zvezde otkad je stojadinovic uzjahao pa se vracas ko lesi kuci jer vise da biras ne mozes i da ucenjujes. ako mi je nesto drago u ovome to je onda sto ces morati sa manje od 50 posto da se zadovoljis,jer cenu koju ce jedan imati kad bude isao iz partizana neces dobiti za ceo fk rad da prodas...konacno da postanes poslusnik i da se zadovoljavas onim sto ti se da,a ne onim sto trazis.

momci vama dobrodoslica i pokazite zasto ste dovedeni

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 31 jan 2013, 00:37

Davno je Kojic trebao doci u Partizan,jos onda kada je umesto njega poluraspali Jovancic doveden.Tada me ljudi ubedjuju kako je Jovancic za Kojica licno Ronaldo. :lol: :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la sasagmp » 31 jan 2013, 00:46

pazi vise stofa ima kojic to je nesumnjivo,ali meni je jovanca ostao nedorecen....mislim da taj momak bas nije imao srece.
ne kazem da je top klasa,ali sasvim dobar napadac za nase uslove-nezgodan,dobra igra glavom,brzina solidna. jednostavno splet nesrecnih okolnosti,manja minutaza i malo losija realizacija je dovela do toga da ga mnogi stavljaju na stub srama,a bilo je mnogo gorih od njega u dresu partizana.

sve u svemu zajebi obojicu,neka vremenom pokazu da li gresim ili ne :mrgreen:

odoh da odgledam film,pa da se posvetim vecerasnjem nba programu.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 31 jan 2013, 00:50

Nije Jovance imalo srece kada se radjalo to je definitivno. :mrgreen:
Ja se njega secam jos iz BASK-a,iskreno oduvek sam mu se smejao kao napadacu,svaki put je bio 2-3 napadac u klbuu a uvek pre svih pravio transfere. :roll: :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
GT1970
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 avg 2012, 17:17
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la GT1970 » 31 jan 2013, 09:50

¥ " је $ зато % је " ? & :) па га & тога & & јавно не " /.
А $ је у $ " - "!

Не ' % " &, ? је за $ ? $ $, с $ стране $ је ?,на % - то $ ? у " ? ' & зна... $ ' се ја % " & % ",' % за ову $,% " $ % за $ " & " " $ $ ? по &...

Avatar
GT1970
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 avg 2012, 17:17
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la GT1970 » 31 jan 2013, 09:57

Tumba: ''Stvari dolaze na svoje mesto''
Partizanov sportski direktor zadovoljan izdanjem svog tima u duelu sa Karpatijem i prvom pobedom na pripremama. Tumbaković veruje da će crno-beli igrati sve bolje u narednom periodu.Fudbaleri Partizana konačno su stigli do prvog trijumfa u Antaliji, a sportskog direktora Ljubišu Tumbakovića posebno je obradovala disciplina u igri i borbenost crno-belih u ovom meču.

''Polako stvari dolaze na svoje mesto. Iza nas je dve nedelje intenzivnog rada i sada se jasno vidi pomak na svakom planu. Po meni, naši igrači trče fantastično. Uočio se i visok nivo discipline u igri. Moglo je da bude ubedljivije, ali moramo da budemo zadovoljni odnosom koji su pokazali'', izjavio je Tumbaković.

Ipak, on tek očekuje ono najbolje od svog tima.

''Verujem da će u narednih sedam dana igra dostići nivo koji želimo. Ono zbog čega smo došli ovde, to i radimo. Bili smo ubedljivi, doduše imali su i oni neke šanse, ali možemo da budemo zadovoljni. Ovo je samo deo onoga što se od Partizana očekuje'', zaključio je Tumbaković.

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Bijeljina055 » 31 jan 2013, 10:56

' " " $ ? у црно-?
31 јан, 2013

/ се $ $ " ", са " на $ $ ? се $ ? " ' ".

? $ ? $ се $ о трансферу " " " $, а ' $ ", $ за 10 ¥ & је % $ преговора, ? & - $ „"” " уговоре са ? " & 1.

" $ црно-? " " " " $, & " ? су ставове " $ ? $ се % $ не $ у $ ¥, ? " " - $ $ " $ црно-?, а сутра - " се $ на " у ?.

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la underPFC » 31 jan 2013, 11:52

Dakle dva nova lica su pojačala Partizan...

Iako sam ranije konstatovao kako ova dvojka nije nešto što će dovoljno ojačati Partizan,ipak treba biti čovek pa sačekati da se vidi kakav će biti učinak na proleće ove dvojke... Ali i dalje smatram za jak evropski Partizan potrebni su kvalitetniji igrači... Verovatno su finansije ključni problem zašto te kvalitetne ne dovodimo.

Kojić je dečko koji već nekoliko godina konstantno dobro igra za Rad, za mladu reprezentaciju je takođe na nekoliko tekmi bio ključan igrač... Ipak fali mu dosta nekih stvari,pozicioniranje je sasvim ok, realizacija tu i tamo imajući u vidu prosek srpske lige,dobar je, duel igra (iako je o istoj teško pričati na osnovu kvaliteta same lige) je velika mana,sasvim solidan skok, sve u svemu verujem da mu neće biti teško ostaviti bolji utisak od skupo plaćenih stranaca,pa i Stefana.

Predrag Luka je dugo godina bio jedan od nosilaca igre podmlađenog Rada, imao je i nekoliko povreda koje su svakako uticale da ne ostvari inostrani angažman... Nema sumnje da se radi o jednom od bržih i tehnički boljih fudbalera u domaćem takmičenju,pitanje je samo da ga ne ponese Partizanov dres i da po ugledu na još nekolicinu momaka praktično nakon polusezone ne nestane sa scene.

I dalje sam mišljenja da se u ovom prelaznom roku pažnja morala posvetiti dovođenju jednog štopera,jer je sasvim sigurno da u junu ostajemo bez Ivana. ;)
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Bijeljina055 » 31 jan 2013, 15:56

": ? " " не $, ту ' & се " $
31 јан, 2013

" је " $ " " " $ $ ¥ " $. ", $ ? ' " " $ ? у " ' ".

" је у ? " $ је све „?“ & $ ? трансфера.

– ? ' / " / $ ", по % ", $ посао. ? ' $ ' ? & преговоре, ? су " ?. " " ?, " " ? - " " ". ? је у ? '. Све је ? $ " $ ? је ? $ $ ? %. & се & " $, ту '. & се $ " " - ' " ", " % " & $ – & је ".

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 31 jan 2013, 18:14

Sa Rankom uvek sprdnja.Neopisivo mi je drago sto je konacno otisao iz Zvezde,voleo bih uskoro i iz Partizana.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
GT1970
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 avg 2012, 17:17
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la GT1970 » 31 jan 2013, 21:37

¥ " $ - $ & своја ¥ " на & &...
" " " ' "," је " ", 31ог јануара " % $ """ ¥ " % се... :(

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 31 jan 2013, 21:43

Pa sta ako kupuje 31.januara ? :?
Taj datum apsolutno nije bitan u nasem fudbalu. ;)

On je pokusao da na rate izmuva ono sto Ranko trazi odjednom,jer zna se kakvi su mu planovi,a ako ode na rate nikada on taj kes nece videti. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
GT1970
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 avg 2012, 17:17
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la GT1970 » 31 jan 2013, 21:50

31. јануар је $ $ ? &?!

" је јасно ? % се $ на рате,? & & се - зна став " " & се - ? $,% се " $," ' " " " " $ се $ $ су " $ " "!

" се $ је ово свјесно рађено $ се $ " $ " & " " евро ? ?,? " то је $ $ " &.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 31 jan 2013, 21:51

GT1970 je napisao/la:31. јануар је $ $ ? &?!

" је јасно ? % се $ на рате,? & & се - зна став " " & се - ? $,% се " $," ' " " " " $ се $ $ су " $ " "!

" се $ је ово свјесно рађено $ се $ " $ " & " " евро ? ?,? " то је $ $ " &.
Ma jok,pa mi nismo svet. :mrgreen:
Mi pratimo bracu Ruse,bracu po serijama Turke i ostale narode do duboko u februar. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
GT1970
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 avg 2012, 17:17
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la GT1970 » 31 jan 2013, 21:53

& " нас... ја се ? $ " % се све $ 31ог,ово оно,$... ? ' $ се $ $ сезоне тај & срезао " $ траје & у - $ ",$ прц.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 31 jan 2013, 22:00

Ma ima to i dobrih stvari.Uvek u smiraj prelaznog roka se sete Azerbejdzanci,Kazakhstanci i ostali da im nedostaje neki fudbaler,ne mogu reci pojacanje. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.