FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 07 dec 2017, 13:31

Što bez Tošića?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 07 dec 2017, 13:49

Tošić je preskočio poslednji trening uoči utakmice što upućuje da reprezentativac Srbije neće biti u kombinaciji za tim, piše ****.

Iskusni fudbaler se povredio na utakmici protiv Vojvodine, kada je osetio bol u listu, zbog čega je i zamenjen na tom meču.

Stručni štab Partizana po svemu sudeći neće rizikovati težu povredu Tošića, koji je crno-belima potreban u finišu prvog dela sezone u Superligi.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 07 dec 2017, 18:56

Srecno Partizane.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 07 dec 2017, 19:25

Kako glup gol.. Odmah nakon naše prečke
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 07 dec 2017, 19:59

Naivno primljeni golovi.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 08 dec 2017, 13:39

Odbrani treba totalni remont,uz to da sačuvamo Stojkovića bar do isteka pozajmice(jun).Takođe,treba nam i kvalitetan zadnji vezni uz Evertona.
Znači,2 beka i 2 štopera dovesti na zimu.
U Derbiju će biti gutavo,Cigani u boljoj formi i momentumu.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 08 dec 2017, 15:32

djoleprijedor je napisao/la:Odbrani treba totalni remont,uz to da sačuvamo Stojkovića bar do isteka pozajmice(jun).Takođe,treba nam i kvalitetan zadnji vezni uz Evertona.
Znači,2 beka i 2 štopera dovesti na zimu.
U Derbiju će biti gutavo,Cigani u boljoj formi i momentumu.
Pa što se obrane tiče oni nisu pojedinačno loši. Loše su uigrani. Misliš da je baš Savić i francuz toliko bolji? Uz bekove? Jedino je rodić ono bolji. Samo su bolje uigrani. Uostalom odbrana kreće od sredine terena. Treba nam neko sa Evertonovom energijom. Plus everton neće igrati prvi meč zbog kartona.
Što se žrijeb tiče volio bih lige koje imaju pauzu kao i mi. Neki kažu braga ovo ono. Braga igra čitavu zimu. Braga igra dok se mi grudvamo i krkamo pečenje. Bolje Salzburg, Viktorija, i tako neko.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 08 dec 2017, 15:33

Nažalost ubjedljiv poraz. Rekao bih da rezultat nije pravi odraz stanja na samoj utakmici. Kaznili su sve što su mogli. Iz tri šanse dali tri gola. Četvrti iz poklonjenog penala. Objektivno kvalitetnija su ekipa + Partizan je igrao bez Tošića i Jankovića.
Čekamo ponedeljak i ime rivala. A potom derbi, da se vidi gdje smo.
Odbrani treba totalni remont,uz to da sačuvamo Stojkovića bar do isteka pozajmice(jun).Takođe,treba nam i kvalitetan zadnji vezni uz Evertona.
Znači,2 beka i 2 štopera dovesti na zimu.
Za remon ja pričam godinu dana. Što se tiče Stojketa, šanse da on ostane do juna su minimalne. Nažalost.
Isto tako, 95% Everton u januaru ide.

Što se tiče 2 beka i toliko štopera... Čisto sumnjam da će se dovesti više od jednog pojačanja na te dvije pozicije. Prije da neće nijednog.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 08 dec 2017, 20:35

Derbi se mora dobiti.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 09 dec 2017, 12:15

Shadows je napisao/la:Derbi se mora dobiti.
Ne znam. Možda je najbolje ne izgubiti je. Bar zadržati - 6 do zime.. Da Đukić ima još jedne pripreme. Ovaj put duže. Da se još malo ojača tim i uigra odbrana. Ali opet ko zna derbi je derbi. Sve je moguće..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 11 dec 2017, 13:27

Viktorija protivnik.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 13:29

Odlicno ste izvukli, s obzirom da je ostalo 6 ekipa (Milan, Arsenal, Braga, Sporting, Lazio i Plzen). I od tih 6 uleti Plzen, fina doza srece i nade za taj dvomec :D

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 11 dec 2017, 13:31

Bas tako.
Vazura talija.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 11 dec 2017, 13:36

Okuka talija. Pred žrijeb ga pitaju koga progonotirate kaže Plzen za Partizan, Braga za zvezdu
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4642
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Bazinga12345 » 11 dec 2017, 13:37

Nije loše, u svakom slučaju bolje ste prošli nego CZV.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 11 dec 2017, 20:49

S 3-4 kvalitetna pojacanja prolaz je realan, a pojacanja tesko da ce.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 11 dec 2017, 20:58

Mora se stegnuti odbrana.. To se mora.. Bez toga ništa. A odbrana kreće od sredine terena
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 11 dec 2017, 21:04

Upravo tako. Jedan pravi napadac takodje.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Nemanja86 » 12 dec 2017, 10:00

žreb dobar, Evropa dobra, euforija, fiju briju...

ali botomlajn je da Partizan ove polusezone uglavnom igra loš fudbal. U početku sezone smo imali svježinu i solidnu igru, ali su nas ubili uljezi individualnim greškama (Kljaja - Ćirko - Ostoja), a onda smo uz par izuzetaka dobrih partija uglavnom žestoko pali u igri.

-9 na polusezoni je katastrofa, ispod svakog nivoa, i tu ne može da se opere ni Pajdoman jeftinom zamjenom teza u rangu idola mu Vučića, kako se Partizan ove sezone fokusirao na Evropu. To je idiotluk prve vrste, nisi ti United ili Sevilla pa da pad u domaćem prvenstvu vadiš preko Evrope tako što ideš da je osvojiš.


Đukić me je razočarao, ne toliko lošom igrom već klasičnim alibisanjem u rangu Miodraga Ješića. Prvensstvo prolazi pokraj njega, a on ni da digne glas, ni da se uznemiri, igračima ništa ne zamjera, kriv umor, krive povrede, kriv snijeg.

Njegova apatija je zarazna bojim se, kad se samo sjetim kako će Ćelavi prošle godine letio po terenu, radovao se, galamio...

Ja sam poznat kao čovjek koji voli dati vreme i kontinuitet trenerima, ali brale mili Đukiću ova sezona klizi iz ruku, a da se niko ne potresa oko toga. Moj stav bi bio prilično jasan, ili pobjeda u derbiju ili vozi Miško. Minus 9 se ne nadoknađuje, čak ni u ovom debilnom sistemu, a naročito ne sad kad preko puta kod ciganije više nije Grof.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 12 dec 2017, 11:42

Nemanja86 je napisao/la:žreb dobar, Evropa dobra, euforija, fiju briju...

ali botomlajn je da Partizan ove polusezone uglavnom igra loš fudbal. U početku sezone smo imali svježinu i solidnu igru, ali su nas ubili uljezi individualnim greškama (Kljaja - Ćirko - Ostoja), a onda smo uz par izuzetaka dobrih partija uglavnom žestoko pali u igri.

-9 na polusezoni je katastrofa, ispod svakog nivoa, i tu ne može da se opere ni Pajdoman jeftinom zamjenom teza u rangu idola mu Vučića, kako se Partizan ove sezone fokusirao na Evropu. To je idiotluk prve vrste, nisi ti United ili Sevilla pa da pad u domaćem prvenstvu vadiš preko Evrope tako što ideš da je osvojiš.


Đukić me je razočarao, ne toliko lošom igrom već klasičnim alibisanjem u rangu Miodraga Ješića. Prvensstvo prolazi pokraj njega, a on ni da digne glas, ni da se uznemiri, igračima ništa ne zamjera, kriv umor, krive povrede, kriv snijeg.

Njegova apatija je zarazna bojim se, kad se samo sjetim kako će Ćelavi prošle godine letio po terenu, radovao se, galamio...

Ja sam poznat kao čovjek koji voli dati vreme i kontinuitet trenerima, ali brale mili Đukiću ova sezona klizi iz ruku, a da se niko ne potresa oko toga. Moj stav bi bio prilično jasan, ili pobjeda u derbiju ili vozi Miško. Minus 9 se ne nadoknađuje, čak ni u ovom debilnom sistemu, a naročito ne sad kad preko puta kod ciganije više nije Grof.
Potpis.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.