FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 24 avg 2018, 16:13

U svakom slučaju kvalitetniji je fudbaler od Ivanovića. ;)
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la LAZARUS2000 » 25 avg 2018, 08:42

44Bertans je napisao/la:U svakom slučaju kvalitetniji je fudbaler od Ivanovića. ;)
Po čemu? Gdje to pokazao? Čime? Crvenim kartonom, nervozom, time što ne zna driblati, ne znaš uhvatiti volej, ne zna dodati i nema snage za duel?
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 30 avg 2018, 13:35

Na terenu.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la LAZARUS2000 » 30 avg 2018, 13:51

44Bertans je napisao/la:Na terenu.
Uuuu koji li ti kolega teren gledaš. Ja što sam vidio dečko je stalno nervozan, ništa nije pokazao, a nervozu prenosi i na druge oko sebe.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 03 sep 2018, 10:58

Fudbalski. ;) Suma je za njega fudbaler. ;)

Nego, teškom mukom savladana Bačka. Evidentno je da su mnogi zalutali u Partizan. Kao što je evidentno da je trio V i II napravio očajnu selekciju ekipe.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la LAZARUS2000 » 03 sep 2018, 15:50

Na kolenima klizi po travi podiže ruke golove slavi....
3. 9.1985.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 23 sep 2018, 21:18

Srpski bjedni fudbal i drzavni projekat...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la LAZARUS2000 » 23 sep 2018, 22:22

A šteta. Velika. Razbili smo ih.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 24 sep 2018, 00:38

Puno bolji smo bili, sudija je promijenio prvobitnu odluku. Jasno je zasto je drzavni projekat protiv vara.

Gargamel83
Postovi: 89
Pridružen/a: 21 avg 2013, 17:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Gargamel83 » 24 sep 2018, 10:04

Ti si decko retardiran, nije sudija nista promenio vec je cekao reakciju pomocnika, sto se tako i radi, sta si ocekivao da ce da zaustavi igru pita "Jel gol" pa onda nastavi dalje?

A gol je cist ko suza, samo bolestan lik ce da tvrdi suprotno

A sto se igre tice, razbili ste nas i za to svaka cast, zasluzili ste pobedu al ne pobedjuje uvek bolji.

VAR?? **** ti sunce koliko je vama ispran mozak, koji ste bolesnici. Znas li ti sta je VAR, koliko para treba za to? Dal si toliko bolestan da ne vidis da se utakmice snimaju sa 2 kamere a ti hoces **** VAR u Srbiji??

Strasno koliko ste bolesni, imas 16 klubova u ligi, 8 utakmica po kolu, da VAR funcionise moraju da se obezbede reportazna kola, barem 2 kamere koje snimaju teren, barem 4 kamere koje ce da snimaju gol, koje moraju da se postave negde na tribine ahahah ajde ti postavi VAR na Cukin stadion ili jos gore, u Lucane, Surdulicu koji imaju po jednu tribinu.. da ne nabrajam ostale, jedva da kluboi imaju uslove da obezbede pristojne svlacionice a treba i kontrolna soba za VAR sudije.. Pa stavi prst na celo pa malo mucni glavom i razmisli koliko je to realno u Srbiji.

Koliko ste zatucani, pomenuo jednom debeli Vucelic znajuci da nema od toga nista pa ispalo da Zvezda nece VAR a zapravo niti ima uslova niti novca, ne znas ti decko sta je VAR i sta sve za to treba, video si na TV pa pomislio "Eno kamera snima pa sudija gleda snimak". Al sta ocekivati od zagrepcana

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 24 sep 2018, 10:11

Tako se mozes svom tatku obracati.

Ako vas je sns propaganda preobratila u samoproglasene zastitnike i simbola srpstva, ne znaci da mi ostali ne vidimo visegodisnji cirkus na svim poljima.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 25 sep 2018, 01:57

sns propaganda kaže da ste za vrijeme njihove vladavine uzeli titula koliko i Zvezda, čak ste uzeli i duplu krunu nakon xy godina. Sami protiv sistema, jakako.
Što se var-a tiče, volio bih da neko postavi neki dokaz da je Zvezda zvanično kao klub odbacila tu ideju, tj da je Partizan tu ideju prihvatio. Jel Zajednica superligaša ikada zasjedala po tom pitanju? Ko je bio za, ko protiv, jel se zna? Jel se savez ikada izjašnjavao, koji je njegov zvanični stav po pitanju var-a? Sa sigurnošću se samo može reći da je zla Zvezda bila protiv
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Gargamel83
Postovi: 89
Pridružen/a: 21 avg 2013, 17:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Gargamel83 » 25 sep 2018, 13:50

Shadows je napisao/la:Tako se mozes svom tatku obracati.

Ako vas je sns propaganda preobratila u samoproglasene zastitnike i simbola srpstva, ne znaci da mi ostali ne vidimo visegodisnji cirkus na svim poljima.
Dobar spin, za vreme "SNS Propagande" osvojili titula koliko i Zvezda + Zvezda nijedan kup, pa kako **** mu misa? Vama ta SNS propaganda isprala mozak kao bolesnik Pantic na klupskoj TV. Bolesnici koji po svojim forumima prizivaju rusenje Arene kad smo oborili rekord, da svi izginu u njoj, to ste vi, bolesni mozgovi.

Ti jos nisi svestan koliko nasedas na spinove koje ti servira taj bolesni Vucelic i Gmazura, idi decko kupi Zurnal pa citaj koliko kosta taj VAR koji prizivas, hoces ti da ga platis? Vucelic prozvao druge klubove koji navodno nece taj VAR jer i sam zna koliko to kosta, barem 5 miliona eura + se placa 4.000 eura svaka utakmica na kojoj se koristi taj sistem. I onda logicno da napravi zrtvu od jadnog Partizana, to ono kao ja tebi predlozim da kupimo Boing 747 i ti cutis jer si svestan da znas da para nemas za to i onda ja izadjem i kazem kako si ti odbio da ga kupimo.. Taj fazon.

Nego, vama tesko sto nema vise filijala, prijateljskih sa Metalcem, Hajdukom iz Kule, Smederevom pa nema sigurnih bodova i za svaki morate da se pomucite. A hvala Bogu nema ni Teleta Karadzica.

Sto se utakmice tice, zasluzili ste pobedu, bili ste bolji duplo, al ne pobedjuje uvek bolji, gol je cist k'o Vucelina suza.

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 565
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Trebinjac94 » 25 sep 2018, 15:07

U jednom postu riječi retardiran, bolestan, bolesnici, zatucani, stvarno čovjek poželi da ima konverzaciju s tobom.
Blue Train

Gargamel83
Postovi: 89
Pridružen/a: 21 avg 2013, 17:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Gargamel83 » 25 sep 2018, 17:38

To je samo opis vas s one druge strane brda. Pogledaj malo vas bolesni forum partizan.net, pa ce ti svi ti epiteti biti mnogo jasniji. A opet niko od vas koji pominjete neku "SNS propagandu" da objasni kako to za vreme SNS Partizan trofejniji od Zvezde. E to je vec bolest kad se drzis necega a znas da nisi u pravu al opet ne priznajes.

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 565
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Trebinjac94 » 25 sep 2018, 18:14

Prvo što se tiče foruma, ne možeš tako gledati na stvari. Nije baš da za Zvezdu navijaju intelektualci, a za Partizan seljačine. Ima svakakvih na obje strane i nije uredu da generalizuješ. Što se tiče SNS-a, tvoj argument je da je Partizan trofejniji od Zvezde, ali ne vidiš da je to ustvari posljedica evropskih uspjeha i igranja grupnih faza što je Partizanu dalo finansijsku inekciju da bi mogao ravnopravno da se bori sa Zvezdom. Od zadnje tri titule Zvezda je osvojila dvije i na pragu je još jedne, dok je Partizan uzeo samo jednu i to u sezoni kad smo sve derbije dobili i na kraju samo zahvaljujući Voždovcu osvojili titulu. Takođe, šta reći o košarci gdje takođe od dolaska SNS-a, Zvezda potpuno dominira. Ne znam koliko imaš godina (možda si mlađi), ali hoću da ti kažem da nažalost politika na ovim prostorima sa jako petlja u sport, tako da stranački moćnici postavljaju marionete u klubove samo da bi poslije oni imali koristi od tih klubova. Pa Partizan je bio najuspješniji za vrijeme Đurića (osuđeni kriminalac) koji je za sav lopovluk dobio samo nonagicu, a sada Zvezdu vode Terzić i Čović i naravno sve istrage, potjernice su zaboravljene jer služe kao piuni političarima, a kad se neko jednog dana sjeti tih optužnica ili će predmet biti zastarjeo ili će dobiti neku uslovnu kaznu.
Blue Train

Gargamel83
Postovi: 89
Pridružen/a: 21 avg 2013, 17:53
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Gargamel83 » 26 sep 2018, 10:57

Nije tacno da smo "na pragu jos jedne" jer sezona samo sto je pocela, jeste trenutno +2 boda uz zaostalu utakmicu koja nije nimalo laka i koja lako moze da se izgubi danas. Bodovi se dele, to je apsolutno nista. Partizan nije Javor ili Borac iz Cacka i tek ima da se igra, sanse su podjednake. Zvezda je mislim malo kvalitetnija s obzirom na igracki kadar al u derbiju si video, mada se to zna oduvek, da to nista ne znaci.

Dobro je da si pomenuo kosarku, samo sto ne pomenu sezonu kad su nam igrali Drca, Subotic, Balaban i slicni, kad smo imali niti jednog sponzora na dresu:

slika

,kad se sakom i kapom sve sipalo u Partizan, kad predsednik drzave u Areni peva Partizanove pesme. Vi ste za vreme najveceg uspeha Jugoslovenskog fudbala, Barija, dobili od drzave SC Teleoptik, dao vam ga premijer Marjanovic.

Ne navijaju za Zvezdu intelektualci, taman posla, samo niti na jednom Zvezdaskom forumu neces procitati onakve bolestinje kao na Partizanovom forumu + na klupskoj TV. Nije normalno da se zeli rusenje aviona u kojem se voze fudbaleri Zvezde samo jer su se plasirali u LS, da se prizeljkuje rusenje stadiona, Arene, dovoljno je da odes na pomenuti forum pa da vidis o cemu pricam.

Terizic, Djuric, Vazura, Vucela, Tele Karadzic, Tumbakovic, to je bre sve za Goli otok. Toliko o njima. Ali malo spinuju ovi iz Partizana kao "jedini smo trazili VAR sad vidite zasto Zvezda nece" a to sam vec objasnio, lako je traziti nesto za sta znas da nema uslova, mi para za VAR nikad necemo imati i glupe su mi te spin price. Da bi imao VAR mora svih 16 klubova da ima uslove, VAR se ne moze instalirati na 50% stadiona u Srbiji, + treba 5 miliona najmanje i jos 4 hiljade eura za svaki mec, 4.000x8 i to je 32.000 eura po kolu, imas 30 kola ukupno + 7 plej of i 7 plej aut, 320.ooo eura treba za VAR po sezoni + pomenutih 5 miliona da se instalira svim klubovima, dal je realno pozivati se na VAR? Obican spin

Ja sam uvek za zdravo rivalstvo, kamo srece da se nikome ne pomaze, ali isto tako laz je da su ili Zvezda ili Partizan bankomati drzave, pa Zvezda je dala 15 miliona eura za porez u poslednje 4 sezone.

Za derbi svaka cast, da ste onako igrali protiv Beiktasa u Bg sigurno bi pobedili, ali ne razumem stvarno cemu toliko kukanje pojedinaca, meni juce drug grobarcina onako otvoreno kaze "bili smo bolji, ali bio je gol" a sa tim se likom svadjao i za manje stvari od onog gola. Ajde da stavim tacku na tu polemiku, svi imaju svoje agrumente, razumem to.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 02 okt 2018, 13:12

U 2 utakmice su nam oteta 4 boda. Dovoljno da se izbacimo iz borbe za titulu.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 09 dec 2018, 02:53

sinoć na netu slučajno naletih na ovaj dokumentarac na temu ubistva Brisa Tatona



kakve rupe i nelogičnosti u cijelom slučaju, ybte. Ostao sam šokiran :shock:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 11 dec 2018, 14:05

Klasična politička priča. Na tuđoj djeci je zarađivao poene, pas mu mater.

Nego, opet aktuelna imena Raće Petrovića, Ivana Obradovića i još nekih...
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.