Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 11 nov 2018, 19:48

Kostić asistencija Joviću za drugi gol :cool:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 11 nov 2018, 19:57

:cool:

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la LAZARUS2000 » 12 nov 2018, 00:02

Cijena mu samo raste
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 12 nov 2018, 08:22

LAZARUS2000 je napisao/la:Cijena mu samo raste
Kako se Benfica epski zayebala! Eintracht ce ga dobiti za 10-12 mil, a prodati za 40-50... :facepalm: :D

Po meni je najbolje kada bi odigrao barem do sledece zime u Frankfurtu, pa tek onda u neki top klub...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 16 nov 2018, 08:27

Počelo je, počelo: Najuticajniji Barsin skaut stiže na Marakanu - razlog je Jović!

Šuška se o Napoliju i Bajernu, čeka se da Milan uđe u trku, ali Barselona je spremna da napravi prvi konkretan potez ka angažovanju trenutno najboljeg strelca Bundeslige Luke Jovića... Napadač Ajntrahta i strelac devet ovosezonskih pogodaka u nemačkom prvenstvu biće u subotu, tokom duela sa Crnogom Gorom, pod posebnom prismotrom. Naravno, ako mu selektor Mladen Krstajić ukaže šansu.

Prema saznanjima MOZZART Sporta mesto na najvećem srpskom stadionu rezervisao je glavni skaut velikana iz Katalonije. A razlog je upravo - Luka Jović. Tačnije, predstavnici Barselone su se već zvaničnim putem obratili ljudima it FSS i zatražili im da sačuvaju mesto za njihovog čoveka od poverenja u svečanoj loži. Reč je o čoveku čija reč se na Nou Kampu sluša i koji će narednih meseci pratiti razvoj i igre Luke Jovića.

Posle odličnog proleća Luka Jović je nastavio sa odličnim izdanjima u redovima Ajntrahta. Ove sezone je postigao 12 golova u svim takmičenjima, i već se licitira o narednom klubu u karijeri igrača rođenog 1997. godine. Procena je da bi Ajtraht, klub koji ga je otkupio od Benfike, mogao da inaksira između 40 i 60 miliona evra na prodaji Luke Jovića... Reč je o sumi koji mogu da plate samo klubovi top nivoa. A Barselona pripada tom društvu.

Naravno, prisustvo glavnog skauta velikana iz Katalonije na Marakani ne mora da znači da će Barselona odlučiti da angažuje srpskog napadača. Međutim, to što je već praćen od takvog kluba dovoljno govori i nagoveštava da će Jović narednog leta biti jedna od glavnih zvezda letnjeg prelaznog roka.


Džabe salju kad ce ga Krle zakucat na klupu :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Riziko » 16 nov 2018, 10:02

Rano je Joviću za neki top klub.
Tipa Barselona.
Mada je ovo gore novinarska šuplja.
Svagdje bi bio rezerva, a to mu ne treba u ovom trenutku.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 16 nov 2018, 10:10

Neka njega u Frankfurtu bar do ljeta, mada ne bih se iznenadio da ga već sad u januaru pokupi neki jači klub.
Jović je epski zayeb Benfike. Totalno netipično za njih da ispuste ovakvog igrača.

Volio bih sutra od starta vidjeti tandem Mitar-Luka.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 16 nov 2018, 11:36

Ma nece do ljeta nigdje, mada bih licno volio da ostane jos i citavu 2019/2020 sezonu u Eintrachtu.
3 bundesligaske sezone u prosjecnom (mada kako igraju, vise su od prosjeka) timu je prava mjera za potpuno sazrijevanje!

Drustvo u likovima Rebića, Kostića i Gaćinovića je jos jedan + za njegovu potpunu afirmaciju.

Kako je krenuo, vec ove sezone moze preko 20 golova, sto ne pamtim kada se desilo s nekim nasim igracem u ligama 5... :hmmmmm:

Edit: Poslednji je Darko Kovačević u dresu Sociedada u sezoni 02/03 - 20 komada.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Raonffa » 16 nov 2018, 23:02

Treba biti pametan i ne letiti pred rudu, da sam na njegovom mjestu sigurno bih ostao do ljeta u Frankfurtu, a vjerovatno i iduću sezonu kao što @Marconato kaže.

Mlad je, daje golove, Frankfurt je solidan tim, sigurno još može napredovati, a onda za 1-2 godine u top klub, siguran sam da će moći birati klubove jer realno svi najjači klubovi na svijetu će kroz tih 1-2 godine rekonstruisati svoj napad, prije svega tu mislim na klubove poput Bayerna, Reala, Barce, PSG-a, Juventusa, čiji su prvi napadači već u 30+ godinama i neće još previše dugo igrati na vrhunskom nivou :)

A Luka bi po svim parametrima mogao naslijediti Džeku kao najboljeg ex-yu golgetera zadnjih desetak godina, tamam idućih 10 godina da dominira :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 17 nov 2018, 00:26

Raonffa je napisao/la: A Luka bi po svim parametrima mogao naslijediti Džeku kao najboljeg ex-yu golgetera zadnjih desetak godina, tamam idućih 10 godina da dominira :D
Da, samo da bude pametniji od njega pri izboru sledeceg kluba :D
Stvarno, malac ima ogroman potencijal i to bas od Džeke nisam vidio nista slicno na nasim prostorima kada su napadaci u pitanju!
Lik nema "slabiju nogu". Desnjak je, a vecinu golova postize lijevom, tuce iz prve, nebitna situacija...
Bice bas zanimljivo pratit njegov razvoj. Ima slican put kao Edin, samo sto je on jos malo vise poranio s resetanjem po Bundeski... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 17 nov 2018, 12:45

Sve osim pobjede protiv cg amatera biće razočrenje. Valjda je došao red za taktiku sa dva napadača.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Raonffa » 17 nov 2018, 14:52

marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: A Luka bi po svim parametrima mogao naslijediti Džeku kao najboljeg ex-yu golgetera zadnjih desetak godina, tamam idućih 10 godina da dominira :D
Da, samo da bude pametniji od njega pri izboru sledeceg kluba :D
Stvarno, malac ima ogroman potencijal i to bas od Džeke nisam vidio nista slicno na nasim prostorima kada su napadaci u pitanju!
Lik nema "slabiju nogu". Desnjak je, a vecinu golova postize lijevom, tuce iz prve, nebitna situacija...
Bice bas zanimljivo pratit njegov razvoj. Ima slican put kao Edin, samo sto je on jos malo vise poranio s resetanjem po Bundeski... :)
Pa da, najbitnije je da ne izabere City ili PSG, mislim nije to nužno loš izbor al' suštinski te može blokirati da postaneš svjetska klasa, kao što je Džeku blokiralo, a vrlo lako je to mogao postati :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 17 nov 2018, 19:56

Crnogorci rutinski odrađeni. Bez obzira na to, nimalo mi se ne sviđa što Prijović nije u prvom planu. To je zaslužio.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 17 nov 2018, 22:37

ne znam koju si ti utakmicu gledao, ali za ovo danas reći da je rutinski odrađeno, je jako smjela izjava. Možda i bi bilo rutinski da se Mitar nije pravio budala i da smo na poluvrijeme otišli sa 3:0. Ovako smo strepili do kraja, oni su smanjili i napravili još nekoliko opasnih situacija pred Rajkovićem, imali neke opasne šuteve van 16 metara plus im je poništen čist gol.

Mi smo imali pravo dobar period u zadnjih 15/20 minuta prvog poluvremena, oba gola odlične akcije, strašna kontra za 1:0, fantastična lopta Tadića za Ljajića, kod drugog gola Mitar odlično reagovao, ali nastavak jako slab. Krstajić mnogo luta sa sastavom, u nekim situacijama mi nije jasno šta hoće, recimo ona danas izmjena Lukić/Gaćinović. Treba upariti Mitra i Luku, pokušati nešto drugačije, utakmica protiv Litvanije je ko stvorena za to. Mada, on nije smio drugog napadača uvesti ni u Bukureštu kad smo na ziceru čitavo drugo poluvrijeme imali nokautiranu Rumuniju, tako da... :zzz:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 20 nov 2018, 13:56

Nego šta je nego rutinski. Na poluvremenu se dogovorila braća da bude zanimljivije u nastavku. Jer ipak ta dva saveza i dva lobija godinama mafijaju na isti način.

Litvanci ne bi trebali biti veća prepreka.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 20 nov 2018, 22:46

Mitar jedna od rijetkih svijetlih tacki ove price.

12 golova u ovoj kalendarskoj godini, 23 ukupno u dresu reprezentacije! Oborice sve rekorde :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la LAZARUS2000 » 20 nov 2018, 23:01

Pa eto imamo još jednu priliku da idemo na ep. Možda nam i neće trebati. Ko zna.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 21 nov 2018, 11:00

Bože, daj nam Jokana i budi precizan. :pray:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 21 nov 2018, 18:50

alan_kardec je napisao/la:Bože, daj nam Jokana i budi precizan. :pray:
Ili Paun, uz formaciju

slika

Klupa: Rajković, Veljković i Spajić kao alternative za stopere, Maksimović, Fejsa i Lukić za dvojac veznih, Kostić za Kolarova, Gaćinović moze i Tadićevu i Lazovićevu poziciju igrati, Ljajić, SMS i Živković za Tadića, Prijović za Jovića i Mitra.

To je ono najbolje sto imamo, tih 22-23 igraca..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la LAZARUS2000 » 21 nov 2018, 22:19

Meni nešto Jokan nije za nas. On bi da igra napadački, a pitanje koliko mi to možemo.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.