Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 27 mar 2018, 23:08

Shadows je napisao/la:Ljajic beskoristan.
Nije los, obzirom da nema meceva u nogama..

Svakako ulijece SMS.. ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Riziko
Postovi: 5857
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Riziko » 27 mar 2018, 23:11

Solidan fudbal, ovo je otprilike prva postave, eventualno Dileme Basta umjesto Antonia i SMS umjesto Ljajića.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 27 mar 2018, 23:13

Ocekivao sam minute za Prijovica, ako nista njegovim golom smo na Sp.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 27 mar 2018, 23:25

Dobro su momci odigrali. Trebalo je biti i ubjedljivije, ali sve u svemu utisak puno bolji u odnosu na prošlu utakmicu.
Mitrović pokazao da zna fudbala, Kostić vrlo dobar, Tadić daleko od prave forme. Kao što @marconato reče daleko smo ozbiljniji pozadi kad su na terenu Nemanja i Luka.
Najbitnije nakon ova dva meča da se niko nije povrijedio.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 27 mar 2018, 23:42

ovo večeras fakat dobro izgledalo. Bez pomračenja u odbrani, zrelo i jako na sredini, fizička i timska igra, to je ono čemu trebamo težiti. Formacija je odgovarajuća, i većina igrača tkđ. Sergej umjesto Lajića, a Ljajić na krilo, možda. Gledam Nigerijce, skoro potpuno nemoćni pa mi nije jasno kako dobiše Poljsku i Argentinu :hmmmmm:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 27 mar 2018, 23:54

Nije ni njima jasno kako mi izgubismo od Maroka :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2018, 08:53

Ono sinoc je otprilike najbolje sto imamo, uz naravno SMS umjesto Ljajić/Kostić i pojedine varijacije tipa Rukavina/Basta, Tošić/Nastasić.
Maksimovića vise ne bih volio ni na panini slicicama da vidim, cak bih prednost dao Veljkoviću u 23 za Rusiju!

Milivojević je jako bitan za ovu ekipu, momak igra u oba pravca i isto radi kao i u Kristal Palasu, donosi balans na sredini terena... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
krlekapiten
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 28 mar 2018, 10:41

Bravo momci, bravo Krstajiću.

Milenkovića obavezno u 23. U Fiorentini igra desnog beka i to sasvim korektno izgleda.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la LAZARUS2000 » 28 mar 2018, 11:36

Ovo je ipak Nigerija. Jedna divlja afrička ekipa. Lakše je igrati sa njima nego sa jednom Kostarikom.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Riziko
Postovi: 5857
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Riziko » 28 mar 2018, 13:45

Ta divlja ekipa dadne Argentini 4 gola, pobjedi Poljsku u gostima, nisu baš za potcjenjivanje.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la LAZARUS2000 » 28 mar 2018, 15:25

Riziko je napisao/la:Ta divlja ekipa dadne Argentini 4 gola, pobjedi Poljsku u gostima, nisu baš za potcjenjivanje.
To što pričaš je dokaz koliki su to indijanci..
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 29 mar 2018, 16:37

": Овај ' је & $ је $ " ? " са "

" је у $ ? $ " $ " (2:0)

? " $ " " је ? за $:

- " " " на $ " ' ". На ", ", $ " $ у ". $ првог " ' ? ", ? $ на терену. $ је ? " " $, ? важно је & ' ?. Остаје ? ? & ? " &, ? овај ' је & $ је $ " ? " са ". $ $ је % " су ? &, ' $ $ је у " $ '. $ $, $ ' је важан посао.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la samoposmatram » 30 mar 2018, 11:35

marconato je napisao/la:Ono sinoc je otprilike najbolje sto imamo, uz naravno SMS umjesto Ljajić/Kostić i pojedine varijacije tipa Rukavina/Basta, Tošić/Nastasić.
Maksimovića vise ne bih volio ni na panini slicicama da vidim, cak bih prednost dao Veljkoviću u 23 za Rusiju!

Milivojević je jako bitan za ovu ekipu, momak igra u oba pravca i isto radi kao i u Kristal Palasu, donosi balans na sredini terena... ;)
Prva ozbiljna postava i musko na kraju. Mogli bi biti "iznenadjenje" na SP.

Malo off-topic.

Moram ti priznati, da nisam bio za Prosineckog, ali interesantna igra u postavi 4-1-4-1 u prosloj utakmici. Kad mogu ocekivati jaci pritisak na protivnika u posjedu? Na momente se dalo vidjeti, ali valjda on preferira taj pritisak tokom citave utakmice?

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 30 mar 2018, 14:11

samoposmatram je napisao/la: Malo off-topic.

Moram ti priznati, da nisam bio za Prosineckog, ali interesantna igra u postavi 4-1-4-1 u prosloj utakmici. Kad mogu ocekivati jaci pritisak na protivnika u posjedu? Na momente se dalo vidjeti, ali valjda on preferira taj pritisak tokom citave utakmice?
Da, Robi zeli kroz citav mec kontrolu igre kroz posjed. Trebace malo vremena dok se ne uigraju linije tima i ne nadje dobitnu kombinaciju..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la samoposmatram » 30 mar 2018, 15:09

marconato je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la: Malo off-topic.

Moram ti priznati, da nisam bio za Prosineckog, ali interesantna igra u postavi 4-1-4-1 u prosloj utakmici. Kad mogu ocekivati jaci pritisak na protivnika u posjedu? Na momente se dalo vidjeti, ali valjda on preferira taj pritisak tokom citave utakmice?
Da, Robi zeli kroz citav mec kontrolu igre kroz posjed. Trebace malo vremena dok se ne uigraju linije tima i ne nadje dobitnu kombinaciju..
Hvala na odgovoru. Velika je ovo promjena za nas, jer nemamo ovu tradiciju fudbala na Balkanu. Pitanje je hocemo li imati dovoljnog igrackog kvaliteta da stvorimo jaku igru. Jos se nezna hoce li se ovaj sistem primjenjivati u omladinskom pogonu.

Rode, sve i jednu pripremnu izgubili i svi vas otpisali, a iskorak napravili u Rusiji. Sretno vam. :wave:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 30 mar 2018, 15:22

samoposmatram je napisao/la:
Hvala na odgovoru. Velika je ovo promjena za nas, jer nemamo ovu tradiciju fudbala na Balkanu. Pitanje je hocemo li imati dovoljnog igrackog kvaliteta da stvorimo jaku igru. Jos se nezna hoce li se ovaj sistem primjenjivati u omladinskom pogonu.

Rode, sve i jednu pripremnu izgubili i svi vas otpisali, a iskorak napravili u Rusiji. Sretno vam. :wave:
Nema na cemu. Zanimljivo je to sto Robi pokusava, u istu ruku i osjetljivo, jer mora napraviti balans izmedju odbrane i napada...
Nadam se da ce uspjeti!

Hvala. U javnosti nema neke euforije i s te strane idemo tamo kao "autsajderi", tako da nemamo sta izgubiti...
Najbitnije je da atmosfera u ekipi bude ok i da u Rusiju odu koliko-toliko najbolji!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 apr 2018, 16:45

Kako lijep gol Jovića :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Bazinga12345 » 01 apr 2018, 17:31

marconato je napisao/la:Kako lijep gol Jovića :tokralju:
Nije mi jasno zasto momak ne dobija poziv u reprezentaciju. Tek mu je 20 godina a zabija u Bundesligi...
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 01 apr 2018, 17:40

Bazinga12345 je napisao/la: Nije mi jasno zasto momak ne dobija poziv u reprezentaciju. Tek mu je 20 godina a zabija u Bundesligi...
A jel' ti jasno sto je Sergej tek prije par mjeseci debitovao?! :mrgreen:
Srbijaa, sve je moguce!

Trebao bi dobiti poziv za naredno okupljanje...valjda! :roll:
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 01 apr 2018, 17:42, ukupno mijenjano 1 put.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 01 apr 2018, 17:41

Zato sto reprezentacija igra sa jednim spicem u formaciji, a Mitrovic je trenutno najbolji.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.