Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la AndreWilliams » 05 dec 2022, 05:03

marconato je napisao/la:
04 dec 2022, 20:40
On je prakticki protiv Švice na terenu imao 3-1-3-1-2. To ne postoji ni u crtanim filmovima.
Ima kod Sušića :opaopa: igračke legende koje u karijeri nikada nisu robovali taktici, već igrali neku svoju igru bez respekta prema protivnicima i raja ih zbog toga dizala u nebesa. Vole nagurati 7-8 ofanzivno orijentisanih igrača i igrati na gol više. Super ako si neutralan, pa uživaš u utakmici u kojoj visi gol od bukvalno prvog do zadnjeg minuta.

Arogancija i kompleks više vrijednosti, opterećenost politikom, cajke i raveku, svega toga se treba riješiti ako se misli napraviti iskorak. Naučiti se poniznosti i poštovati trenera, protivnika, istorijat takmičenja… Manje mitomanije i površnosti. Žešći je posao pred Piksijem ili ko god dodje na njegovu poziciju. Malo pouka je izvučeno u 4 god. Mora to bolje.

Avatar
Arvid
Postovi: 17203
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Arvid » 05 dec 2022, 09:15

Pape je sa taktikom 2x u reprezentaciji BiH usr.ao, i te dvije su ga na kraju i koštale glave. U ostalima je bio i više nego korektan, msm kad već spominješ :mrgreen:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la AndreWilliams » 05 dec 2022, 10:35

Arvid je napisao/la:
05 dec 2022, 09:15
Pape je sa taktikom 2x u reprezentaciji BiH usr.ao, i te dvije su ga na kraju i koštale glave. U ostalima je bio i više nego korektan, msm kad već spominješ :mrgreen:
Nigerija i Izrael :tokralju: Imao je Pape žute minute i protiv Kipra, Francuske na Koševu (poslije toga je izmislio Zahirovića), Slovačka, USA…

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2898
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la TMmanija2012 » 05 dec 2022, 15:10

Vece dreke , manjeg kurtca , to je Srbija na ovom SP ;) Na osnovu cega su najavljivali finala , dajte Brazil da se igraju , osvetu Šaciriju i Granitu .Ima tu dobrih fudbalera ali daleko je to od ozbiljne repke koja moze da ide do kraja ili polufinala .Odbrana poslije Qatra najlosija na prvenstvu, na svakom mecu duvalo sa svih strana.
Ono sto mi je zapelo za oko protiv Švice , igraci i strucni stab vise bili fokusirani na Albance nego na igru na terenu, po meni je to amaterski ili vjerovatno neki kompleksi, kao da igraju neku seosku ligu.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14625
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shategabri » 05 dec 2022, 15:19

AndreWilliams je napisao/la:
05 dec 2022, 10:35
Arvid je napisao/la:
05 dec 2022, 09:15
Pape je sa taktikom 2x u reprezentaciji BiH usr.ao, i te dvije su ga na kraju i koštale glave. U ostalima je bio i više nego korektan, msm kad već spominješ :mrgreen:
Nigerija i Izrael :tokralju: Imao je Pape žute minute i protiv Kipra, Francuske na Koševu (poslije toga je izmislio Zahirovića), Slovačka, USA…
A opet i Nigeriju je više izgubio zbog tehničkih stvari nego zbog same postavke.

Ono sa Izraelom jeste bilo u fazonu Srbije na ovom prvenstvu. Hint: Aqua :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14625
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shategabri » 05 dec 2022, 15:24

marconato je napisao/la:
04 dec 2022, 20:40
Jeste, 8 komada, ali nije kriv ni za jedan! U prvom poluvremenu protiv Švice je covjek spasio 2-3 gola. Protiv Brazila 3-4...Nemoj zayebavat. Djecko je jedina ono, bas svijetla tacka turnira, ponavljam, ma koliko paradoksalno zvucalo...

Kakav Gobeljić. To je poluamater, cak i za Zvezdine standarde. Odigra 1 extra, 5 use.e. Mi nemamo bekove i ovaj sistem je za nas ok, ali uz odredjene korekcije vs ozbiljnih ekipa. Ne mogu ti oba bocna biti ofanzivna, dovoljan je jedan - Kostić i moras imati 2 "osiguraca" na srcu terena: Gudelj/Ilić - Lukić. SMS i Tadić mogu zajedno vs ovih sto nas sad cekaju u kvalama, ali u A ligi nacija tesko (ako ce igrati sa oba napadaca)...
Ne moze i jedni i drugo.
On je prakticki protiv Švice na terenu imao 3-1-3-1-2. To ne postoji ni u crtanim filmovima.
Mislim da je nakon grupne faze top tri golmana po odbranama.
Praktično je bio najbolji igrač ekipe, a to baš nije za pohvaliti zadnju liniju.
Koševo Zapad

Avatar
Suvorov
Postovi: 1452
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Suvorov » 05 dec 2022, 15:48

marconato je napisao/la:
04 dec 2022, 17:48
Dalje, Živković nije bek niti bocni igrac, svaki put je ispadao. Momak igra krilnog napadaca...
Sjecas se kad sam pred SP pisao da je Lazovic puno bolja opcija desno. Igrao je to godinama u Djenovi, desnjak, igra u oba pravca, jaci fizicki itd.

Naravno, i to ne bi bilo idealno je niko u ovoj postavi nema da osigurava krila, kao sto si rekao. Tadic i SMS ne mogu igrati zajedno ako igramo sa 2 spica, bar protiv ozbiljnih ekipa ne mogu.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 05 dec 2022, 16:30

marconato je napisao/la:
04 dec 2022, 20:40
Jeste, 8 komada, ali nije kriv ni za jedan! U prvom poluvremenu protiv Švice je covjek spasio 2-3 gola. Protiv Brazila 3-4...Nemoj zayebavat. Djecko je jedina ono, bas svijetla tacka turnira, ponavljam, ma koliko paradoksalno zvucalo...

Kakav Gobeljić. To je poluamater, cak i za Zvezdine standarde. Odigra 1 extra, 5 use.e. Mi nemamo bekove i ovaj sistem je za nas ok, ali uz odredjene korekcije vs ozbiljnih ekipa. Ne mogu ti oba bocna biti ofanzivna, dovoljan je jedan - Kostić i moras imati 2 "osiguraca" na srcu terena: Gudelj/Ilić - Lukić. SMS i Tadić mogu zajedno vs ovih sto nas sad cekaju u kvalama, ali u A ligi nacija tesko (ako ce igrati sa oba napadaca)...
Ne moze i jedni i drugo.
On je prakticki protiv Švice na terenu imao 3-1-3-1-2. To ne postoji ni u crtanim filmovima.
šta ti to znači nemoj zayebavat? čitaj s razumijevanjem. pa nisam ga optužio niti da je kriv niti da ne treba biti number one(ali ne nužno jer konkurenti su jako dobri vratari). da,daaa,,isto i gore se o juranoviću laprdalo stalno kod hrvata. gobeljić i stojković ispred puno renomiraninijih gajića ili piccinija koji su se u zvezdi okušavali na toj poziciji,al dobro,uvriježeno mišljenje koje ne možeš mijenjati-

piksi je vodio sjajno kvale,ligu nacija,no ponijelo ga je,prenijelo,htio ultra ofanzivno,i jare i pare,a nije uspio euforiju splasnuti u normalne mjere.

rare
Postovi: 163
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la rare » 05 dec 2022, 16:38

Nirton je napisao/la:
02 dec 2022, 22:12
jedanjeborac je napisao/la:
02 dec 2022, 22:09
Smrdi na temi.
Očekivano.

Razočaran sam pristupom u drugom poluvremenu. U prvom odličan pristup, sve super. Izdao nas je Veljković, a onda i Milenković. Onakve greške se ne prave.
Kako god volimo te Srbijo, voli te Republika Srpska i voljeće te uvijek.
Neće, jer neće uvijek ni postojati.
Neće slazem se biće sastavni deo Srbije .

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 09 dec 2022, 11:35

То је ? то:
" ' $!
$ " не " ' $ са $ " " $ " & Еуро 2024. $ у &

$ $ " $ остане на ? " " $ & $ ? ?, $ се " % " & првенства, ? са & ' " за $ $.

& $ је & " / %, & " на ? вођење " на & првенству у &. " је пао на " " ", ?, ? ", па " " " ", ? ? $ " пут " " ? " $. " у " ' / ", - " " $ у ' & не " тренер & $ ' гарантује " ? $ $ $.

" је " ", $ ' " - " " $ ', $ " & за ? " 2024. у &. Пре свега, ФСС $ " у јануару, ? пре старта ?, " је, $ новог $ " " $.

$ " је $ $ " ' " $ ?. " се ' на " 35 ? & ? & " & тога је $ $ " за првог & & & $ ? његов ". % то " ? на $ ", а " се &, страна са & се не ? " " " " - са " $ " $ разговара о " ". " ' - $ " & ¥, јер ' је " ' $ - " & $ " органа ФСС, а $ $ нова $ &.

- се " $ $ ? " нас је $ на СП, " ' у & ? ?, ? - " " " " & $ $. На " " су ". $ га, ? је, " не $ & пре $. ' сујета " $ " у ? $ " у $ у Старој ", ' $ % ' ?. " " % за $ $ $ ¥ & $ је " ? " зато % је % " ". & ране ? " са ? " по ? су " ' " " $. " је " % је " ? " са ?, " је " " / &, & " $, $ - $ & $ се ' опет. ? је на ово СП, " " $ ", а пре " $ " је $ је знао $ са ? " у & стању ? " ? $ $ групне фазе.

- ? $ " ? неуспех " & $ &. % $ - ' $ $ " на %. Не ' зато % " ? ' & " & тога % је у " % $ $ ? $, - % с " сарађују, а с $ " " ' $ га натерају на ? % $.

" " право, наравно, $ $ & $ " ?. На $ се његова " прво 3-4-2-1, па 3-4-1-2 ? ?. " су се у & $ на терену претерано ?, зато " јесу & " ? $ ", ? & је " раван ?. Све " ? $ $ је ? за ове $ $ % &. За то $ " " ", " " '. & је $ " ? " & пажњу на & по ? ", ' " са супротне. % је " $ - $ ' " $.

? " $ " на " " " " " неуспех у ? за ЕП, " је, ", ' & " на % ", ? је " ? у ? " у " са ?, & " ?. & " Црна Гора су ? $ $ " " ту " не " ' $ $ &. & ", " ? " за % ' & $ ње ".

" " не % % " & тога " ' $ $ ? & - $. ' " $ опет $ у " & у &, $ не ? $ " $ ? " ?, " " ' зна, % је " " у $, $ је ? " % $ " теже.

% " ? је % су нас ? ?. " " " не ' $ $ $ $ " " ? $ у ", & " на " ?. " " постоје $ " се ? " ? ? ". $ ? -, с " на све $ %, ? " $ ? " $ $ ? % ново остаје $ се $

$ % $ ране са $ ' је ? $ се $ " на посао " ? & $. " не " & $ $, јер не / се ? у & ?, а " & " " ' ¥ ' $ $ %
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 17 dec 2022, 14:46

Sinisa pocivaj u miru!

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 19 dec 2022, 13:24

Poslednji pozdrav Sinisa, krenula mi je suza dok sam gledao na TV njegov ispracaj ispred bazilike u Rimu. Vjecno ce zivjeti kroz sve te ljude koji su ga obozavali.

slika

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 dec 2022, 20:43

Bio sam jako razocaran u njega nakon one postave u Zagrebu i niza nekih skandala sa Kolarovim i br. 11, Ljajicem i himnom itd...ALI nikad mi nije bilo vise zao nekog naseg sportiste, pa mogu reci i javne licnosti!

Sam njegov karakter kad je kao stranac lupio jednom Manciniu u svlacionici Lazia šamar, ubitacna ljevica, podignita kragna, harizma koju je nosio, borba s opakom bolescu, veliki zvezdas i Srbin....Mislim da je rijetko kojem sportisti, posebno fudbaleru odata ovakva pocast kao od strane Grobara i uopsteno navijaca Partizana, Lazia, Rome, Intera, Bolonje, a i citave Italije, sto dovoljno govori o kakvoj se licnosti radilo!

Vjecni pomen i laka ti crna zemlja Miho! :plac:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 26 dec 2022, 20:16

Sin Srdjana Bajcetica, bivseg prvotimca Vojvodine, pogada na Vila Parku za Liverpul za 3:1 :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 26 dec 2022, 21:08

MunjirkaPFC je napisao/la:
26 dec 2022, 20:16
Sin Srdjana Bajcetica, bivseg prvotimca Vojvodine, pogada na Vila Parku za Liverpul za 3:1 :kafa:
Kad bi zavrsili njega i Samardžića, imali bi vezni red za narednih 15 god... :cool:

Nego, Mitar nastavlja gdje je stao. 2 asista, gol + izboreni crveni karton :kafa:
Lik je za Fulham k'o Jokić za Nagetse :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 27 dec 2022, 18:58

Mitar zlatna lopta FSS za 2022. Zasluzeno :salut:

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 04 jan 2023, 11:20

Mitrović vec sada izjednacio licni rekord od 11 golova u PL za jednu sezonu.

Inace je po whoscoredu 6. najbolji ocijenjeni igrac lige.

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 12 jan 2023, 17:01

marconato je napisao/la:
04 jan 2023, 11:20
Mitrović vec sada izjednacio licni rekord od 11 golova u PL za jednu sezonu.

Inace je po whoscoredu 6. najbolji ocijenjeni igrac lige.

slika


Mitrogol bio je nadimak Kostasa Mitrogloua,a ova zvjerina baš obara,puno je kompletniji od Grčkog kolege. Vrijeme je da ga kupi top klub. Nije im ni skup pa sve i da ispadne "flop",isplati ga se dovesti

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 26 jan 2023, 13:16

SAD - Srbija 1:2
Pobjeda u beskorisnoj utakmici, dobra jedina za rang-listu fife
Ameri igrali sa dosta igraca iz Katara, mi sa sedmom postavom
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 02 feb 2023, 15:58

Lukic novi fudbaler Fulama

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.