Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 sep 2008, 18:31

Kvalifikacije i nisu počele Bog zna kako dobro.Neuvjerljiva igra i pobjeda 2:0 protiv Farskih ostrva i poraz 2:1 u Parizu protiv Francuza iako smo prvo poluvrijeme bili bolji.Sljedeće utakmice su 11.10. protiv Litvanije u Beogradu i 15.10. protiv Austrije u Beču.Kažu na Prateru će biti 20000 naših navijača.Antić je čini mi se nas dobrom putu.
Zadnja izmjena: alan_kardec, dana/u 23 maj 2015, 01:36, ukupno mijenjano 1 put.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Srpska reprezentacija

Post Postao/la obannon » 22 sep 2008, 18:36

Svaka cast za temu, ja je nisam hteo otvarati da mi ne bi ovi sta s....
Ja sam najvise zadovoljan sto smo dobili dva nova extra igraca: Gojka Kacara i Miralema Sulejmanija
Steta sto se Sulejmani povrijedio ali neka se on samo oporavi i sve ce biti OK
Svu srecu zelim Anticu
Pod hitno u tim vratiti Kezmana(poslije utakmice u temisvaru i skandiranja grobara mislim da je to gotova stvar, jer je Antic i naveo da su ga na klupu doveli navijaci)
- " $...

admiral
Postovi: 36
Pridružen/a: 16 sep 2008, 17:46
Kontakt:

Re: Srpska reprezentacija

Post Postao/la admiral » 22 sep 2008, 18:37

Keza pod hitno. Molim Boga da samo Bane pocne negdje igrati, ili u Celziju il bilo gdje samo da igra

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Srpska reprezentacija

Post Postao/la alan_kardec » 22 sep 2008, 18:56

Slažem se da Kežmana treba vratiti u reprezentaciju.Čovjek je odlično počeo u PSG,dao je gol u prvenstvu i u kupu uefa protiv one neke turske ekipe.Šta su to grobari skandirali,nisam upratio?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: Srpska reprezentacija

Post Postao/la mostari » 22 sep 2008, 19:08

sto me ovo nesto ne zanima :D

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Srpska reprezentacija

Post Postao/la alan_kardec » 22 sep 2008, 19:16

Zamolio bih sve one koji vole srpsku reprezentaciju,da što manje ulaze u prepirke jer bi tako ovaj topic mogao doći pod lock.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la fast033 » 22 sep 2008, 20:11

jeb... vas srbija ovdje ste nasli pisati o njoj idite na srpske forume pa pististe o reprezentaciji srbije i njihovim desavanjima....

Avatar
Zagor
Postovi: 5494
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Zagor » 22 sep 2008, 20:23

E stvarno ste ga sad prekrdašili. Haj ona tema o Zvezdi i nekako može , al o repki Srbije - NIĐE VEZE kako kažu. :)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la newton_heath_lyr » 22 sep 2008, 20:45

fast033 je napisao/la:jeb... vas srbija ovdje ste nasli pisati o njoj idite na srpske forume pa pististe o reprezentaciji srbije i njihovim desavanjima....
Neka ba prijtaleju neka se o svemu raspravlja.......ima i nasih milion tema na srpskim sajtovima
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 sep 2008, 21:03

newton_health_lyr je napisao/la:
fast033 je napisao/la:jeb... vas srbija ovdje ste nasli pisati o njoj idite na srpske forume pa pististe o reprezentaciji srbije i njihovim desavanjima....
Neka ba prijtaleju neka se o svemu raspravlja.......ima i nasih milion tema na srpskim sajtovima
Tačno,neka se raspravlja o svemu.Otiđite na srbijanske forume i pogledajte sami.Bar toliko možete.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Zagor
Postovi: 5494
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Zagor » 22 sep 2008, 21:10

newton_health_lyr je napisao/la:
fast033 je napisao/la:jeb... vas srbija ovdje ste nasli pisati o njoj idite na srpske forume pa pististe o reprezentaciji srbije i njihovim desavanjima....
Neka ba prijtaleju neka se o svemu raspravlja.......ima i nasih milion tema na srpskim sajtovima
Možda si u pravu, al vidjećeš svaki će dan moderatori morati brisati postove zbog nabijanja psovkih i slično...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la fast033 » 22 sep 2008, 21:30

dajte ba na kojem to slicnom portalu kao ovaj u srbiji mogu naci na forumu temu o bih reprezentaciji hajde dajte link da vidim imali uopste i kakvi su komentari ..a mislim da admin to nebi dozvolio neznam sta ovaj admin radi i nestavlja ovu temu pod kljuc jer ovdje nije mjesto ovoj temi jer svi znamo sto i zbog cega i natavno da imamo pravo traziti da se tema stavi pod kljuc iz milion opravdanih razloga...zato tema pod kljuc ako hocete da ovaj forum lici na nesto a ne na nacionalisticke ispade a siguran sam da ce biti toga na ovoj temi.....a ja iskreno nevolim srbiju zbog milion razloga tako da ovakim temama mozete samo gubiti...ja sam da svako iznese svoje misljenje i da svak ima svoj stav al ovo ....pa ovaj je portal za one koje prate bih fudbal i uopste bih sport a na ovakim temama mogu se naci ljudi kao sto su obannon koji nikad u zivotu nije pogledao bih repku kako igra osim protiv srbije i znase za koga je navija.....a ovom temom vrjedjate mene i sigurno sve bih navijace koji znamo sta su navijaci ove reprezentacije uradili na marakani...zato admin pod kljuc ovo i znamo mi svi za demokratiju a za novu temu nema demokratije a ja mislim da svi znamo sto.....

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la newton_heath_lyr » 22 sep 2008, 21:31

Zagor je napisao/la:
newton_health_lyr je napisao/la:
fast033 je napisao/la:jeb... vas srbija ovdje ste nasli pisati o njoj idite na srpske forume pa pististe o reprezentaciji srbije i njihovim desavanjima....
Neka ba prijtaleju neka se o svemu raspravlja.......ima i nasih milion tema na srpskim sajtovima
Možda si u pravu, al vidjećeš svaki će dan moderatori morati brisati postove zbog nabijanja psovkih i slično...
Eh ako bude psovki nece biti onda komentara.ASli zasto psovati.Raspravljajmo o svemnu na demokratski i sportski nacin.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la newton_heath_lyr » 22 sep 2008, 21:34

fast033 je napisao/la:dajte ba na kojem to slicnom portalu kao ovaj u srbiji mogu naci na forumu temu o bih reprezentaciji hajde dajte link da vidim imali uopste i kakvi su komentari ..a mislim da admin to nebi dozvolio neznam sta ovaj admin radi i nestavlja ovu temu pod kljuc jer ovdje nije mjesto ovoj temi jer svi znamo sto i zbog cega i natavno da imamo pravo traziti da se tema stavi pod kljuc iz milion opravdanih razloga...zato tema pod kljuc ako hocete da ovaj forum lici na nesto a ne na nacionalisticke ispade a siguran sam da ce biti toga na ovoj temi.....a ja iskreno nevolim srbiju zbog milion razloga tako da ovakim temama mozete samo gubiti...ja sam da svako iznese svoje misljenje i da svak ima svoj stav al ovo ....pa ovaj je portal za one koje prate bih fudbal i uopste bih sport a na ovakim temama mogu se naci ljudi kao sto su obannon koji nikad u zivotu nije pogledao bih repku kako igra osim protiv srbije i znase za koga je navija.....a ovom temom vrjedjate mene i sigurno sve bih navijace koji znamo sta su navijaci ove reprezentacije uradili na marakani...zato admin pod kljuc ovo i znamo mi svi za demokratiju a za novu temu nema demokratije a ja mislim da svi znamo sto.....
Prijatelju,postajemo offtopic na ovoj temi ali i ja sam navijac BOSANSKE reprezentacije i to mogu sa ponosom reci da nema veceg od mene.A na b92 forumimam mozes naci to sto te zanima.Ali zasto da ovoliko punoimo postovima ovu temu akonas ne zanima imamo ih prijatelju milion drugih i daj da o ovome se rasprava vodi na nekoj originalnijoj temi za to.POZDRAV
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la kasap » 22 sep 2008, 21:43

fast033 je napisao/la:dajte ba na kojem to slicnom portalu kao ovaj u srbiji mogu naci na forumu temu o bih reprezentaciji hajde dajte link da vidim imali uopste i kakvi su komentari ..a mislim da admin to nebi dozvolio neznam sta ovaj admin radi i nestavlja ovu temu pod kljuc jer ovdje nije mjesto ovoj temi jer svi znamo sto i zbog cega i natavno da imamo pravo traziti da se tema stavi pod kljuc iz milion opravdanih razloga...zato tema pod kljuc ako hocete da ovaj forum lici na nesto a ne na nacionalisticke ispade a siguran sam da ce biti toga na ovoj temi.....a ja iskreno nevolim srbiju zbog milion razloga tako da ovakim temama mozete samo gubiti...ja sam da svako iznese svoje misljenje i da svak ima svoj stav al ovo ....pa ovaj je portal za one koje prate bih fudbal i uopste bih sport a na ovakim temama mogu se naci ljudi kao sto su obannon koji nikad u zivotu nije pogledao bih repku kako igra osim protiv srbije i znase za koga je navija.....a ovom temom vrjedjate mene i sigurno sve bih navijace koji znamo sta su navijaci ove reprezentacije uradili na marakani...zato admin pod kljuc ovo i znamo mi svi za demokratiju a za novu temu nema demokratije a ja mislim da svi znamo sto.....
potpisujem care....a da sada mozda otvorimo temu "Fudbalska reprezentacija Luksemburga"...pa da onda bude ono nase bosansko "kad gori kuca nek gori i hala" ili "kad je bal nek je maskenbal"....mislim da je tema apsolutno nepotrebna, na njoj ce da pise nekoliko ljudi...a to mogu ako hoce na pm pisati....a stvarna podloga ove teme je provokacija, moderatori budite se....
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la fast033 » 22 sep 2008, 21:50

newton_health_lyr je napisao/la:
fast033 je napisao/la:dajte ba na kojem to slicnom portalu kao ovaj u srbiji mogu naci na forumu temu o bih reprezentaciji hajde dajte link da vidim imali uopste i kakvi su komentari ..a mislim da admin to nebi dozvolio neznam sta ovaj admin radi i nestavlja ovu temu pod kljuc jer ovdje nije mjesto ovoj temi jer svi znamo sto i zbog cega i natavno da imamo pravo traziti da se tema stavi pod kljuc iz milion opravdanih razloga...zato tema pod kljuc ako hocete da ovaj forum lici na nesto a ne na nacionalisticke ispade a siguran sam da ce biti toga na ovoj temi.....a ja iskreno nevolim srbiju zbog milion razloga tako da ovakim temama mozete samo gubiti...ja sam da svako iznese svoje misljenje i da svak ima svoj stav al ovo ....pa ovaj je portal za one koje prate bih fudbal i uopste bih sport a na ovakim temama mogu se naci ljudi kao sto su obannon koji nikad u zivotu nije pogledao bih repku kako igra osim protiv srbije i znase za koga je navija.....a ovom temom vrjedjate mene i sigurno sve bih navijace koji znamo sta su navijaci ove reprezentacije uradili na marakani...zato admin pod kljuc ovo i znamo mi svi za demokratiju a za novu temu nema demokratije a ja mislim da svi znamo sto.....
Prijatelju,postajemo offtopic na ovoj temi ali i ja sam navijac BOSANSKE reprezentacije i to mogu sa ponosom reci da nema veceg od mene.A na b92 forumimam mozes naci to sto te zanima.Ali zasto da ovoliko punoimo postovima ovu temu akonas ne zanima imamo ih prijatelju milion drugih i daj da o ovome se rasprava vodi na nekoj originalnijoj temi za to.POZDRAV

na kakvoj orginalnijoj temi ako sam neki clan ovog portala treba da me zanima svaka tema...tako da me ova samo zanima u smislu da odmah ide pod kljuc meni smeta a siguran sam da smeta i vecini mozda i grjesim a ja mislim da neodgovara ova tema vecini...vjerujmi znam ja sta je demokratija ai znam sta bi se sve pisalo na ovom topicu tako da najbolje odmah ide pod kljuc ......a dalje mislim da ovaj topic nema sta da radi na jednom ovakom portalu....

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 sep 2008, 21:54

Otiđite na srbijanske forume,učlanite se,postavite topic "BH reprezentacija" i da vidimo onda kad će biti izbrisana ili stavljena pod lock.
Npr. na forumu B92 postoji tema o Ćiri,a sad postoji i o reprezentaciji BiH.Tu su još neke teme nevezane za sport,a nisu politika.
Zadnja izmjena: alan_kardec, dana/u 22 sep 2008, 22:13, ukupno mijenjano 1 put.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la kasap » 22 sep 2008, 21:58

otidji ti na srbijanski forum i tamo baljezgaj o Srbiji
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la biskitt » 22 sep 2008, 21:59

Meni je smijesno sto oni kojima ova tema smeta komentarisu na njoj, i stalno je drze medju top temama na pocetnoj.
Kome smeta neka je ignorise, i to je to.
Meni ne smeta, ali nemam nista pametno da kazem na ovu temu, tako da cu je (za sada) zaobilaziti, kao i dosta drugih tema o kojima nemam nista za reci..

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la kasap » 22 sep 2008, 22:06

biskitt je napisao/la:Meni je smijesno sto oni kojima ova tema smeta komentarisu na njoj, i stalno je drze medju top temama na pocetnoj.
Kome smeta neka je ignorise, i to je to.
Meni ne smeta, ali nemam nista pametno da kazem na ovu temu, tako da cu je (za sada) zaobilaziti, kao i dosta drugih tema o kojima nemam nista za reci..
mozda si upravu pa da je skinemo sa pocetne, da je ne gledamo.....:)
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.