Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 okt 2008, 18:47

Pa šta bi sa Portom?Govoriše odmah poslije utakmice u Beču Krasić potpisuje predugovor sa Portom,ali eto...U svakom slučaju bilo bi extra da pored Nemanje dobijemo još jednog igrača u jednoj od najboljih ekipa na svijetu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 19 okt 2008, 10:19

Subotić se odlučio za Srbiju?

Štoper Borusije iz Dortmunda Neven Subotić, Srbin sa američkim pasošem, zaigraće od proleća za selekciju Srbije.

Pojačanje za „orlove“ iz Bundeslige dolazi kao rezultat nedavnog razgovora Subotićevog oca Željka sa Antićem i generalnim sekretarom Fudbalskog saveza Srbije Zoranom Lakovićem.

"Nevenov otac Željko bio je gost FSS na utakmici sa Litvanijom. Imali smo želju da gleda i meč naše reprezentacije u Beču, ali je zbog obaveza morao da otputuje u Njujork. Međutim, mislim da možemo biti zadovoljni razgovorima koje smo selektor Antić i ja vodili u Beogradu sa gospodinom Subotićem", izjavio je Laković.

On je izjavio da je Subotiću senioru predočen plan Saveza za okupljanje talentovane dece iz dijaspore u naše reprezentativne selekcije.

"Glavnu ulogu u strategiji, pored skautinga, imaće, naravno, selektori. Na njihov zahtev reagovaće administracija kako bismo što pre isposlovali dozvolu za nastupe igrača, a ta procedura nije nimalo jednostavna", dodao je gensek FSS.

Mladi fudbaler je još na spisku želja selektora reprezentacije Nemačke Joakima Leva, uprkos priči sportskog direktora FS Nemačke Matijasa Zamera o odustajanju "pancera" da ga privole da igra za njih. Zamer je pre nekoliko dana izjavio za "Bild"da zbog "komplikovanog nacionalnog identiteta" FSN više nije zainteresovan za devetnaestogodišnjeg Subotića.

Povod za odustajanje moglo bi bti to što se u međuvremenu dogodio sastanak glave porodice Subotić sa najodgovornijima iz FSS i njegove želje da mu sin zaigra za Srbiju.

"Razgovarao sam sa Radomirom Antićem u Kovilovu pred sam put reprezentacije u Beč. Mogu da kažem da sam prezadovoljan onim što sam čuo od selektora i što sam video na meču s Litvanijom. Nadam se da će i Neven uskoro biti u Antićevim planovima", rekao je Željko Subotić.

(MONDO)
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 okt 2008, 15:58

KONAČNO ! ! ! Svaka čast Antiću i FSS-u.Eto od proljeća smo jači za još jednog sjajnog štopera.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 19 okt 2008, 19:24

Ma bice tu jos svega
Ja se nadam da ce zaigrati za Srbiju jer talentovan je ,a citajuci sta mu otac izjavljuje vec drugi put, te susreti sa Anticem, gledanje utakmica reprezentacije, sve to mirise na dobro
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 20 okt 2008, 01:38

Moguće da će još Njemci nešto pokušati,ali teško.Ma ovo je gotova stvar.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 20 okt 2008, 20:22

Krasic nece iz CSKA. Izgleda u da se navikao na Moskovsku zimu
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 20 okt 2008, 22:50

"FA je u ponedeljak saopštio da će proučiti izjavu napadača Čelsija Didije Drogbe da mu je žao što u finalnoj utakmici Lige šampiona nije udario Nemanju Vidića.


Drogba je pred kraj utakmice u Moskvi, koju je Mančester dobio posle izvođenja penala, isključen zbog toga što je ošamario Vidića. U autobiografiji, koja je objavljena pre par dana, reprezentativac Obale Slonovače je napisao da nije zaslužio crveni karton i da mu je žao što bar nije pesnicom udario srpskog reprezentativca Nemanju Vidića.

"Nakon gledanja snimka, shvatio sam da uopšte nisam zaslužio crveni karton. Razumeo bih takvu odluku sudije da sam ga udario pesnicom i sada mi je žao što to nisam uradio", napisao je Drogba.
Takav komentar nimalo se nije dopao čelnicima FA koji su najavili da će pažljivo razmotriti izjavu Drogbe.

"Znamo za taj komentar i u ovom trenutku samo mogu da kažem da ćemo ga pažljivo razmotriti u kontekstu u kojem je napisan, a potom ćemo odlučiti šta dalje", rekao je predstavnik za štampu FA.

Ovo nije prvi put da FA pokreće istragu povodom komentara koje fudbaleri daju u svojim autobiografijama. Pre osam godina na tapetu je bio bivši kapiten Mančester Junajteda Roj Kin koji je napisao da je namerno povredio jednog protivničkog fudbalera.

Kin je tada zbog te izjave kažnjen sa pet utakmica neigranja i novčano sa 150.000 funti, ali se ne očekuje da bi iste sankcije mogle da budu izrečene i Drogbi."


Hahaha pa Nemanja bi ga razbio ko beba zvečku. :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Lovac » 21 okt 2008, 01:34

alan_cardec je napisao/la:"FA je u ponedeljak saopštio da će proučiti izjavu napadača Čelsija Didije Drogbe da mu je žao što u finalnoj utakmici Lige šampiona nije udario Nemanju Vidića.


Drogba je pred kraj utakmice u Moskvi, koju je Mančester dobio posle izvođenja penala, isključen zbog toga što je ošamario Vidića. U autobiografiji, koja je objavljena pre par dana, reprezentativac Obale Slonovače je napisao da nije zaslužio crveni karton i da mu je žao što bar nije pesnicom udario srpskog reprezentativca Nemanju Vidića.

"Nakon gledanja snimka, shvatio sam da uopšte nisam zaslužio crveni karton. Razumeo bih takvu odluku sudije da sam ga udario pesnicom i sada mi je žao što to nisam uradio", napisao je Drogba.
Takav komentar nimalo se nije dopao čelnicima FA koji su najavili da će pažljivo razmotriti izjavu Drogbe.

"Znamo za taj komentar i u ovom trenutku samo mogu da kažem da ćemo ga pažljivo razmotriti u kontekstu u kojem je napisan, a potom ćemo odlučiti šta dalje", rekao je predstavnik za štampu FA.

Ovo nije prvi put da FA pokreće istragu povodom komentara koje fudbaleri daju u svojim autobiografijama. Pre osam godina na tapetu je bio bivši kapiten Mančester Junajteda Roj Kin koji je napisao da je namerno povredio jednog protivničkog fudbalera.

Kin je tada zbog te izjave kažnjen sa pet utakmica neigranja i novčano sa 150.000 funti, ali se ne očekuje da bi iste sankcije mogle da budu izrečene i Drogbi."


Hahaha pa Nemanja bi ga razbio ko beba zvečku. :lol:
Nisam bas siguran, i onaj crnac drogba je mrcina, al opet balkanski mentalitet, ko zna..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 21 okt 2008, 03:08

Moguće,ali Drogba je ovom svojom izjavom pokazao da je pič....Sad kao sere "joj trebao sam ga udarit".Pa kad su se raspravljali imao ga je na ziceru jedno 4-5 sekundi pa šta je uradio?Malo ga zakačio po licu.Njemu bi bilo bolje da ne priča puno da ne bi naljutio Nemanju.Ionako se u finalu nije vidio iz džepa. :D
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Lovac » 21 okt 2008, 04:18

alan_cardec je napisao/la:Moguće,ali Drogba je ovom svojom izjavom pokazao da je pič....Sad kao sere "joj trebao sam ga udarit".Pa kad su se raspravljali imao ga je na ziceru jedno 4-5 sekundi pa šta je uradio?Malo ga zakačio po licu.Njemu bi bilo bolje da ne priča puno da ne bi naljutio Nemanju.Ionako se u finalu nije vidio iz džepa. :D
Ma Drogba sto je bio bio je, crnacka posla..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

samko74
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 apr 2008, 01:42
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la samko74 » 21 okt 2008, 05:25

Hajmo mi sad ovdje jednu dobru raspravu rasplamsati ali bez ikakvih nacionalnih zajebancija nego cisto sa sportskog aspekta gledano.Ko je bolji i veci strucnjak i trener Ciro blazevic ili Radomir Antic i zasto nek navede neke cinjenice zasto je po njegovom misljenju antic il ciro bolji, pa da vidimo i bez nekakvih uvreda ako neko ima drugacije misljenje.

Evo ja cu prvi dati svoje misljenje, po meni je Antic bolji strucnjak i trener od cire, mozda je ciro bolji motivator ali Antic je po meni bolji strucnjak.Mislim da je Antic sposobniji i sa timom koji ima slabije igrace napraviti bolji rezultat od cire.uostalom antic je godinama bio trener reala i to je ipak najveci plus na jnjegovoj strani.jer ipak real madrid nece bilo kakve trenre uzimati da ih vodi.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la csh » 21 okt 2008, 11:18

Lovac je napisao/la:
alan_cardec je napisao/la:Moguće,ali Drogba je ovom svojom izjavom pokazao da je pič....Sad kao sere "joj trebao sam ga udarit".Pa kad su se raspravljali imao ga je na ziceru jedno 4-5 sekundi pa šta je uradio?Malo ga zakačio po licu.Njemu bi bilo bolje da ne priča puno da ne bi naljutio Nemanju.Ionako se u finalu nije vidio iz džepa. :D
Ma Drogba sto je bio bio je, crnacka posla..
Sjecam se jedne tekme kada je drogba vidicu usta razvalio maksimalno u jednom trenutku ja sam milio da mu je sve zube izbio koliko je bilo krvi a i vidic se bio sjebao,ali cini mi se da je bilo slucajno ,ali kako god gadno ga je opalio mislim koljenom usta.
AMAR OSIM!!!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la adnan24 » 21 okt 2008, 13:13

alan_cardec je napisao/la:Moguće,ali Drogba je ovom svojom izjavom pokazao da je pič....Sad kao sere "joj trebao sam ga udarit".Pa kad su se raspravljali imao ga je na ziceru jedno 4-5 sekundi pa šta je uradio?Malo ga zakačio po licu.Njemu bi bilo bolje da ne priča puno da ne bi naljutio Nemanju.Ionako se u finalu nije vidio iz džepa. :D


Pa u tome i jest problem sto je Drogba samo zakacio Vidica po licu a opet je dobio crveni i naravno covjek je sada izjavio da bi mu bilo draze da je barem udario Vidica kako treba da zna zasto je dobio crveni-ne vidim zasto se dize tolika frka oko toga

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 21 okt 2008, 17:45

adnan24 je napisao/la:
alan_cardec je napisao/la:Moguće,ali Drogba je ovom svojom izjavom pokazao da je pič....Sad kao sere "joj trebao sam ga udarit".Pa kad su se raspravljali imao ga je na ziceru jedno 4-5 sekundi pa šta je uradio?Malo ga zakačio po licu.Njemu bi bilo bolje da ne priča puno da ne bi naljutio Nemanju.Ionako se u finalu nije vidio iz džepa. :D


Pa u tome i jest problem sto je Drogba samo zakacio Vidica po licu a opet je dobio crveni i naravno covjek je sada izjavio da bi mu bilo draze da je barem udario Vidica kako treba da zna zasto je dobio crveni-ne vidim zasto se dize tolika frka oko toga
To što se diže tolika frka oko toga,trbaš pitat one Engleze iz FA."Samo" ga je zakačio po licu.Pa danas se i za to "samo" dobijaju crveni kartoni.Da je u tom momentu umjesto Vidića bio neki Španac ili Talijan pao bi ko pokošen i valjao bi se bar 5 min.Drogba je mogao udarit Vidića,ali u tom slučaju ni njemu ne bi bilo lako.Nemanja mu vjerujem ne bi ostao dužan,a tu bi se odmah stvorio i poznati kavgadžija Tevez. :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 21 okt 2008, 19:06

samko74 je napisao/la:Hajmo mi sad ovdje jednu dobru raspravu rasplamsati ali bez ikakvih nacionalnih zajebancija nego cisto sa sportskog aspekta gledano.Ko je bolji i veci strucnjak i trener Ciro blazevic ili Radomir Antic i zasto nek navede neke cinjenice zasto je po njegovom misljenju antic il ciro bolji, pa da vidimo i bez nekakvih uvreda ako neko ima drugacije misljenje.

Evo ja cu prvi dati svoje misljenje, po meni je Antic bolji strucnjak i trener od cire, mozda je ciro bolji motivator ali Antic je po meni bolji strucnjak.Mislim da je Antic sposobniji i sa timom koji ima slabije igrace napraviti bolji rezultat od cire.uostalom antic je godinama bio trener reala i to je ipak najveci plus na jnjegovoj strani.jer ipak real madrid nece bilo kakve trenre uzimati da ih vodi.
Odlična tema za raspravu.Po mom mišljenju Antić je bolji trener jer je čitavu svoju trenersku karijeru proveo u španskoj ligi koja je među pet najjačih u svijetu.Čini mi se da je on jedini trener koji je sjedio na klupi Barse,Reala i Atl.Madrida.Sa Atletikom je 1996-te osvojio duplu krunu.Sezonu kasnije je doveo Atletiko do polufinala L.Š. gdje su ispali od čini mi se Ajaxa.Imao je i nekih promašaja kad je trenirao Seltu i Oviedo,te su ekipe ispale iz lige.Što se Ćire tiče,svjetsko prvenstvo 1998-me godine je njegov najveći uspjeh,ali mislim da je tad Hrvatska imala dosta,dosta sreće.Pobjedili su u grupi Jamajku i Japan,izgubili od mnogo bolje Argentine.U osmini finala dobili Rumune iz penala,u četvrtfinalu razbili Nijemce koji su tad bili možda najslabiji u zadnjih 20 god.u polufinalu vodili protiv Francuza,ali se desi Tiram i kraj.Za treće mjesto su pobjedili jednu super jaku Holandiju.Hrvatima i Ćiri za treće mjesto kapa dole,ali su imali dosta sreće.Osim trećeg mjesta Ćiro nema nekih posebnih uspjeha,osvojio je nekoliko trofeja u SFRJ,otišao u Švajcarsku i tamo imao nekih uspjeha.Čiro je sigurno sjajan trener,ali mislim da je Antić nešto bolji.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 21 okt 2008, 20:01

Dobri su i jedan i drugi. Antic mi je drazi, a i mislim da je kvalitetniji trener. Ne moze svako voditi tri najveca spanska kluba...........
Ciro je dobar ali mislim da puno prica
Sve u svemu moj glas ide Radomiru Anticu
- " $...

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Lovac » 21 okt 2008, 20:18

Subotić: Nisam odabrao Srbiju

Branič Borussije iz Dortmunda, Neven Subotić, prije nekoliko dana je navodno izjavio da je odabrao reprezentaciju Srbije.

19-godišnji Banjalučanin ipak opovrgava vijesti iz Beograda i kaže kako još nije odlučio za koju će reprezentaciju zaigrati.

Još nisam odlučio za koju ću reprezentaciju da igram. O tome, za sada, ne želim da pričam, rekao je za Glas Srpske Neven Subotić.

Subotić nije nije želio da demantira, ali ni da potvrdi riječi svog oca Željka koji je, navodno, sve dogovorio sa čelnicima FS Srbije i selektorom Radomirom Antićem da njegov sin zaigra u dresu reprezentacije Srbije.

Istina je samo da ima nekoliko reprezentacija koje žele da budem njihov član. Ali, još nisam izabrao Srbiju. Zbog toga ne mogu da razgovaram o tome. Trenutno razmišljam samo o klupskim obavezama, rekao je Subotić.

Izgleda da je ovo bila ipak jos jedna novinarska patka da se on vec odlucio za Srbiju, a moje misljenje je da on ceka poziv Njemacke reprezentacije.
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 okt 2008, 10:40

Pa otac mu je već dva puta pričao sa ljudima iz FSS-a.Ma to je gotova stvar,uvjeren sam u to.Mada moguće je da čeka i poziv Njemaca,ali u tom slučaju bi trebao znat da se kod njih nikad neće naigrat reprezentativnog fudbala,iz više razloga.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Lovac » 23 okt 2008, 04:47

alan_cardec je napisao/la:Pa otac mu je već dva puta pričao sa ljudima iz FSS-a.Ma to je gotova stvar,uvjeren sam u to.Mada moguće je da čeka i poziv Njemaca,ali u tom slučaju bi trebao znat da se kod njih nikad neće naigrat reprezentativnog fudbala,iz više razloga.
Pa eto on kaze da jos nije odlucio, u svakom slucaju to je kvalitetan igrac i koja god repka ga privoli da igra za nju je u velikom plusu, a sto se tice Njemaca, on sa svojih 19 godina ako dobije poziv on ce kad tad zaigrati, jer njemacka repka je sastavljena mahom od stranaca..Klose, Podolski, Trochowski itd itd, ne mogu da se sjetim vise, a znam da ih ima jos..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

samko74
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 apr 2008, 01:42
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la samko74 » 23 okt 2008, 23:03

alan_cardec je napisao/la:Pa otac mu je već dva puta pričao sa ljudima iz FSS-a.Ma to je gotova stvar,uvjeren sam u to.Mada moguće je da čeka i poziv Njemaca,ali u tom slučaju bi trebao znat da se kod njih nikad neće naigrat reprezentativnog fudbala,iz više razloga.

Ma bez obzira za koga taj subotic zaigrao, ali ako je ipak sad porekao da ce igrati za srbiju, onda je on nekako po meni dvolicna osoba, pravo.karakter mu nikako nije na reprezentativnom nivou.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.