Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 27 mar 2023, 12:53

Upisat 6 bodova je jedino bitno :kafa:
Sve ostale price su dokolicarenje
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
Kristijan
Postovi: 723
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 27 mar 2023, 17:13

Ako nije sta dogovoreno, veceras rutinski dobijamo.

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la deantinho » 27 mar 2023, 19:54

CRNA GORA (3-5-2): Mijatović - Vujačić, Savić, Tomašević - Vešović, Savićević, Šćekić, Hakšabanović, Marušić - Jovetić, Krstović.

SRBIJA (3-4-2-1): VMS - Milenković, Gudelj, Pavlović - Đuričić, Ilić, Grujić, Mladenović - Tadić, SMS - Mitrović.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 27 mar 2023, 20:22

Kisurina u Podgorici
Teren smjesan
Naprijed Srbija!

Avatar
salex90
Postovi: 437
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 27 mar 2023, 21:35

bas lose odigrano prvo poluvreme

kao naterani

antifudbal

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la deantinho » 27 mar 2023, 21:38

Ništa uradili nismo. A i Piksi se baš osramotio sa ovim Mladenovićem i Đuričićem od starta.
U nastavku se nadam puno ozbiljnijem pristupu i da će momci na terenu spriječiti da se poslije utakmice priča da je ishod dogovoren.
Tadić takođe vrlo loš. O Grujiću da ne govorim.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 27 mar 2023, 22:23

Dusan Silni :opaopa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 27 mar 2023, 22:28

deantinho je napisao/la:
27 mar 2023, 21:38
Ništa uradili nismo. A i Piksi se baš osramotio sa ovim Mladenovićem i Đuričićem od starta.
U nastavku se nadam puno ozbiljnijem pristupu i da će momci na terenu spriječiti da se poslije utakmice priča da je ishod dogovoren.
Tadić takođe vrlo loš. O Grujiću da ne govorim.
Mladenovic najgori, ne zna pravovremno startovat na loptu, i onda asistira za gol iz prvog proboja po boku..
Piksi je promasio postavu, pet izmjena u odnosu na Litvaniju, neki eksperiment budi Bog s nama. Usli Zile i Vlahovic i proigrasmo. Gdje sad onaj sto osporava Zileta :roll:
Los mec nasih veceras, bas los :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 27 mar 2023, 22:39

Jos jedan od Dusana za laku noc.
Pozdrav za Cetinje.

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la deantinho » 27 mar 2023, 22:41

Iskreno za mene rezultat iznenađenje. Bio sam ubijeđen da je dogovoren x. Izvinjavam se svim srpskim forumašima na tom svom pogrešnom stavu.
Razlika u kvalitetu između dvije ekipe je ogromna. Ovih 2:0 je malo da je dočara. :mrgreen:

Lijepih 6 bodova na startu kvalifikacija i "tuča" s Mađarima za prvo mjesto.

Dosta loših stvari u prvom poluvremenu. U drugom je to ipak izgledalo konkretnije.

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la jedanjeborac » 27 mar 2023, 22:45

Sramotni Dusan, SMS i Mladenovic.
Ostali prolazno.
Mora bolje.
AJ SRBIJA
Za Srbiju!

Avatar
salex90
Postovi: 437
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 27 mar 2023, 23:00

igru brisi, bodove pisi
ostvarena pobeda i to je najbitnije


MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 27 mar 2023, 23:34

jedanjeborac je napisao/la:
27 mar 2023, 22:45
Sramotni Dusan, SMS i Mladenovic.
Ostali prolazno.
Mora bolje.
AJ SRBIJA
Sto Tadic i SMS? Zato sto je Piksi imao Mladenovica i Djuricica na bokovima koji ne znaju jesul posli il su dosli. S kim ce da odigraju kratak pas onda? Sa Grujicem i Ilicem? Nisu nam igraci u prvom znali gdje treba da stoje uopste. SMS u nastavku odlican, trazio loptu i djelio ih, a imao je u Ziletu s kim da odigra i taj dupli pas. Tadic se veceras utopio, SMS se bar vratio u mec.

Najbolji veceras:
Vlahovic u nastavku
Zikovic u nastavku
Kalaba Pavlovic
Milenkovic
i SMS u nastavku
:kafa:

Zile :salut:
Hebo vas Lazovic :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 28 mar 2023, 11:41

2 kola, 2 dvije pobjede, 6 bodova, 2 cleen sheet-a i to je ono najbitnije trenutno. Ali problemi u igri su tu i oni očigledno postoje.
prvo poluvrijeme, pa i nekih 20ak min u nastavku, bukvalno bačeno u vjetar. Sporo, tromo, bezidejno, sterilno... Možda i najslabije poluvrijeme u Piskijevoj eri, ako se uzme u obzir jačina rivala.
Tamo negdje od 65. min smo počeli da igramo kako možemo i da ih pritiskamo i kvalitet je morao doći do izražaja.

Treba ipak biti iskren i reći da je i CG jako dobra ekipa, fino posložena, disciplinovana (što se pokazalo i sinoć), ovaj njihov selektor Radulović izvlači maksimum iz kadra koji ima na raspolaganju. Volio bih da se i oni plasiraju na EURO.

Sad napraviti male korekcije u postavci, analizirati sve do juna, uzeti pobjedu u Razgradu i 50% posla je završeno, vjerovatno.




MunjirkaPFC je napisao/la:
27 mar 2023, 22:28
Gdje sad onaj sto osporava Zileta :roll:
Evo me.
Ta neka seljoberska prozivanja gdje je sad onaj ostavi za neko drugo mjesto... Ako hoćeš normalno da diskutuješ, citiraš me i možemo pisati, ako ne, zaobiđi me.
Protiv Andrije Živkovića kao igrača, nemam ništa. Imam protiv pozicije na koju ga Piksi gura. Jer Živković nije ni bek ni fulbek, on je neki navalni igrač/krilo koji je sa defanzivom na Vi. A pozicija koju on igra kod Piksija, zahtjeva i defanzivni doprinos, na šta on ne može kvalitetno da odgovori. To se naravno vidjelo i u Kataru, a i protiv Litvanije...
Bio bih potpuno lud ako bih zanemario sve ono što on donosi u ofanzivi kako sinoć tako i u nekom prethodnom periodu. Dvije asistencije u Kataru, msm dvije ili tri asistencije u LN + jedan gol... Ako želiš njega u prvih 11, onda moraš naći neko rješenje kako da zatvaraš rupe koje nastaju pozadi, a Piksi koliko vidim još nije našao nikakvo rješenje za to.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Suvorov
Postovi: 1294
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Suvorov » 28 mar 2023, 12:01

alan_kardec je napisao/la:
28 mar 2023, 11:41
MunjirkaPFC je napisao/la:
27 mar 2023, 22:28
Gdje sad onaj sto osporava Zileta :roll:
Evo me.
Ta neka seljoberska prozivanja gdje je sad onaj ostavi za neko drugo mjesto... Ako hoćeš normalno da diskutuješ, citiraš me i možemo pisati, ako ne, zaobiđi me.
Protiv Andrije Živkovića kao igrača, nemam ništa. Imam protiv pozicije na koju ga Piksi gura. Jer Živković nije ni bek ni fulbek, on je neki navalni igrač/krilo koji je sa defanzivom na Vi. A pozicija koju on igra kod Piksija, zahtjeva i defanzivni doprinos, na šta on ne može kvalitetno da odgovori. To se naravno vidjelo i u Kataru, a i protiv Litvanije...
Bio bih potpuno lud ako bih zanemario sve ono što on donosi u ofanzivi kako sinoć tako i u nekom prethodnom periodu. Dvije asistencije u Kataru, msm dvije ili tri asistencije u LN + jedan gol... Ako želiš njega u prvih 11, onda moraš naći neko rješenje kako da zatvaraš rupe koje nastaju pozadi, a Piksi koliko vidim još nije našao nikakvo rješenje za to.
Slazem se u potpunosti za Zivkovica, dodao bih jos da je lijevonog pa je onda jos kriticniji u odbrani na toj strani.

Mislim da Lazovic jedini moze igrati full beka ili wing beka desno, to je igrao u Djenovi godinama, u Veroni sad igra lijevo, ali desno bi mu i bolje leglo jer je desnjak i bolje igra nazad od Zivkovica koji je promaja u defanzivi.

Mada sad kako je Dzajic/Nedimovic citaj Terzic uzjahao, vjerovatno Lazovica necemo vise gledati u reprezentaciji.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 12:07

Mozda ce me neki sada pokusati ismijati, ali ne vidim sto ne bi probao sa Gajićem kao defanzivnijim desnim bočnim, kad vec imamo Kostića kao ultra ofanzivnog lijevo? Momak je standardan u CSKA i igra upravo tu poziciju.

Sto se tekme tice. Igru brisi, bodove pisi. Spori smo,teski smo.

Za brzi i moderniji fudbal ne mogu Tadić i Sergej zajedno, jer guse jedan drugog.
Dalje, hvala Mitru na svemu, ali Vlahovića treba vise forsirati upravo iz razloga sto je brzi, agilniji, explozivniji - kompletniji napadac!
Jasno je da Mitar i Tadić imaju tu konekciju, zajedno dali "100 golova", ali ne moze nam se igra samo na njima zasnivati.

Dakle, sto vise brzih igraca i kombinatorike (Kostic, Vlahović, Samardžić, Radonjić, Živković (vise unutra na svojoj poziciji), a sto manje mrtvila i davljenja lopte!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la deantinho » 28 mar 2023, 12:10

Slažem se za Gajića. Ako može jedan Mladenović kome je kruna karijere poljska liga, ne vidim što ne bi mogao Gajić. I da, samo sa 4 pozadi. Ovo sa 3 je smješno.

rare
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la rare » 28 mar 2023, 13:45

Shadows je napisao/la:
27 mar 2023, 22:39
Jos jedan od Dusana za laku noc.
Pozdrav za Cetinje.
Ništa bez Partizanove dece .

U 1pp forsirao zvezdinu SNS ergelu

Avatar
Suvorov
Postovi: 1294
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Suvorov » 28 mar 2023, 14:03

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 12:07
Za brzi i moderniji fudbal ne mogu Tadić i Sergej zajedno, jer guse jedan drugog.
Mogu, kako su mogli protiv Portugala i u Beogradu i u Lisabonu.
Samo je potrebno da im iza ledja u veznom redu budu Lukic i Gudelj, a ne Grujic i Ilic, i ovaj Djuricic po strani.

Ovo sa Gudeljem na stoperu i Lukicem na klupi je najvise zasluzno za onaj antifudbal.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.