Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Riziko
Postovi: 5804
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Riziko » 18 nov 2021, 08:47

Daleko smo mi od vrha. Ne treba pretjerivati sa očekivanjima.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 18 nov 2021, 09:03

Riziko je napisao/la:
18 nov 2021, 08:47
Daleko smo mi od vrha. Ne treba pretjerivati sa očekivanjima.
A kada nego sada kada nam generacija koja je u mladjim kategorijama sve uzela ulazi u najbolje godine?
Kada smo to u ovom veku imali bolji izbor fudbalera nego danas?
Sa tim defetistickim stavovima Piksi bi nas odveo u Katar pored Portugalije limburga meseca.
Ovako poput nas su razmisljali i Belgijanci 2014. kada su posle 12 godina pauze dosli na veliko takmicenje, a imali odlicnu generaciju. I ljudi otisli odmah do cetvrtfinala.
Sta treba, da se snebivamo, da budemo srecni sto cemo ucestvovati i ispasti u grupi?! Sa takvim stavom bolje ni da ne putujemo u Katar. Niko ne trazi titulu ili finale, ali daj pobi se, budi spreman i fokusiran, veruj u sebe.
Ovi sto su mesecima osporavali ovu generaciju, govorili kako ispadamo u Lisabonu, sada ko pi*ke cute ili jedva koju rec cestitke progovaraju. Takvima ne bih dao ne da navijaju za ove momke, ne bih im bre dao vise pod srpsku trobojku da stanu. Sopstvenu talentovanu decu ukopavati i usporavati?!
2018. sam govorio (nisam tada bio na ovom forumu) da ispadamo u grupi, jer nemamo jos dovoljnu sirinu u kvalitetu i sustinski - iskustvo na velikim takmicenjima. Tada nismo imali ni igru, sa Muslinom smo otisli u Rusiju u laksoj grupi, jedva, sa defanzivnim fudbalom, danas igramo moderan i ofanzivan fudbal, prvi put posle dve decenije (kod Antica je bio samo kratak blesak u par utakmica). Danas imamo daleko veci kvalitet nego tada. A pola ovih momaka koje je "marconato" naveo je bilo u Rusiji. Znaju sta je svetsko prvenstvo, nisu vise zeleni. Cetiri godine zivotno iskusniji, fizicki jaci, igracki zreliji. Kada ne pokusati napraviti nesto ako ne 2022, 2024, 2026?
Ovo sto danas igramo ima i glavu i rep i kvalitet. Protiv Iraca i Portugalaca u Beogradu je to bio pocetak, prvo okupljanje, odigrali smo po odlicno poluvreme, oba puta drugo. U Dablinu i Lisabonu je vec bio ozbiljan fudbal od 1. do 90. minuta. Najvise svetske klase. Srbija je ozbiljan tim. A ozbiljni timovi ne idu na mundijal da osvoje 25. mesto.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 nov 2021, 10:49

Sve je to lijepo i u mnogome tacno, ali nemamo samo mi kvalitet. Imaces minimum 10-ak reprezentacija na SP koji su kvalitetom ili ispred nas ili u nasem rangu...Treba mnogo kockica da se poslozi da bi se stiglo do 1/4 ili 1/2-finala....
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 18 nov 2021, 11:04

marconato je napisao/la:
18 nov 2021, 10:49
Sve je to lijepo i u mnogome tacno, ali nemamo samo mi kvalitet. Imaces minimum 10-ak reprezentacija na SP koji su kvalitetom ili ispred nas ili u nasem rangu...Treba mnogo kockica da se poslozi da bi se stiglo do 1/4 ili 1/2-finala....
Naravno. Uvek bilo i bice. Na svakom mundijalu je po 10-ak reprezentacija figuriralo za sam vrh.
Mi smo u tih 10-ak spadali 1990. i 1998. po potencijalu. U Italiji je nedostajalo najvise - srece. U Francuskoj je nedostajalo - iskustva sa velikih takmicenja.
U Katru 2022. smo ponovo u tom drustvu. Ko to ne vidi, ja ne znam koji sport onda prati. Reprezentacija koja u navalnoj liniji ima Vlahovica, Tadica, Milnkovic-Savica, Mitrovica, Jovica, Kostica, daleko je od prosecne. Portugalci, a i ovi mali su to na svojoj kozi vec osetili. Da nas vodi neki Krstajic ili Tumbakovic, da igramo standardnu bunkericu, naravno da bi druga prica bila. Vodi nas covek koji forsira moderan, napadacki fudbal.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 nov 2021, 14:11

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 nov 2021, 01:14

slika

kakva slika za kraj godine :ljepota:

Fenomenalna, a rekao bih, i nikad bolja igra Srbije. Nadigrali smo ih u potpunosti, što govori i statistika. Više šuteva, veći posjed lopte, čak i osjetno više pasova je imala Srbija. Baš iznenađujuće :cool:
Izuzev onog horor ulaska u utakmicu, primljenog gola i još maksimalno desetak minuta nakon toga, potpuna kontrola terena i igre je bila u rukama srpskih igrača. Sa jedne strane kad se pogleda, odbrana je škripala kao i obično, međutim sa druge strane, sva trojica igrača iz napada Portugala, su bili skoro potpuno neutralisani. Podatak da je njihov najbolji i najopasniji igrač u nedjelju bio Renato Sančes, dovoljno govori koliko je odbrana odigrala kvalitetno. Ipak, cijenim da je vezni red odradio najveći dio posla. Gudelj, Sergej i Lukić su bili skoro pa maestralni. Gudelj je pogriješio za gol Portugalaca, možda je ono bio i faul, poslije je i napravio i glup faul za karton u jako opasnoj zoni. Međutim, digao se i poslije odigrao vrh tekmu zajedno sa ostalom dvojicom sa sredine terena.
Izmjene odlične. Mitar mečviner, Radonjić kad je ušao pomjerao im je guzove dobrih pola sata. Onaj njihov mladi lijevi bek, nije mogao oka da otvori od njega, Spajić sasvim korektna rola...
Fizički smo odlično stajali čitavu utakmicu, ali treba biti realan i reći da su Portugalci 3 dana prije odigrali jako zahtjevan meč u Dablinu, gdje su bukvalno do zadnje sekunde strepili za bod i dobro se fizički potrošili, nasuprot Srbije koja je odigrala rekreativno u kombinovanom sastavu protiv Katara.

Sudije blagi užas. Ajd ona situacija kod gola Portugalaca, Silva je možda napravio faul, možda i nije. Nisam siguran baš da bi Talijan pustio igru da se onakva situacija desila na drugoj strani... Korneri.... :crazy: ner sjećam se da sam ikad gledao utakmicu gdje su sudije ovoliko puta pogriješile kod (ne)sviranja kornera. Srbiju su oštetili bar za jedno 3/4 kornera, a Portugalcima su dali 1/2 kornera iako nisu bila.

Sve u svemu, još malo gustiramo ovu veliku pobjedu i čekamo žrijeb grupa za sp 1.4. U međuvremenu nek se ostali pokolju u baražu za preostala 3 mjesta, biće zanimljivo gledati :kafa: :cool:

Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 19 nov 2021, 08:35

alan_kardec je napisao/la:
19 nov 2021, 01:14
ali treba biti realan i reći da su Portugalci 3 dana prije odigrali jako zahtjevan meč u Dablinu, gdje su bukvalno do zadnje sekunde strepili za bod i dobro se fizički potrošili, nasuprot Srbije koja je odigrala rekreativno u kombinovanom sastavu protiv Katara.
I mi smo u martu odigrali 3 utakmice u 6 dana. Sa Irskom, sa Portugalom, pa put u Azerbejdzan. To je daleko veca fizicka potrosnja.
Sve to dodje na kraju u egal kada su uslovi u pitanju. Jaci smo od Portugalaca. Pokazali smo to u Beogradu kada smo ih igrom u drugom poluvremenu satrali, pokazali smo to jos u vecem stilu u Lisabonu u oba poluvremena. Ovi pacenici sto sada Portugalce proglasavaju "slabim" govore o sebi, ne o Portugalu koji je jos uvek ozbiljna reprezentacija. Kvalitetom jedna od najjacih u svetu.
Imamo ozbiljne igrace (i tek ce biti sve bolji i bolji u iducih 5-6 godina), sada imamo i tim zahvaljujuci selektoru. Iskreno svejedno mi je ko ce nam izaci na crtu. Svaku reprezentaciju mozemo da izdominiramo, sto naravno ne umanjuje cinjenicu da mozemo odigrati i neki los mec i podbaciti. Imamo kvalitet.
Za dalje cemo videti. Treba ici korak po korak.
U martu cemo verovatno testirati, ocekujem da Piksi opet eksperimentise sa drugopozivcima da vidi kakve opcije jos ima pred mundijal.
U junu (4 utakmice) i septembru (2 utakmice) je Liga nacija. To je vec period uigravanja za mundijal. Zavrsna glazura je 10-ak dana pred put u Katar, to ce biti skracene pripreme za svetsko prvenstvo (kalendarski uslovljeno).
Cak mislim da poznavajuci nas bolje je sto je mundijal u novembru/decembru, u jeku sezone, nego u leto po zavrsetku sezone.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shategabri » 19 nov 2021, 08:40

EpateguiHuleteti je napisao/la:
19 nov 2021, 08:35
alan_kardec je napisao/la:
19 nov 2021, 01:14
ali treba biti realan i reći da su Portugalci 3 dana prije odigrali jako zahtjevan meč u Dablinu, gdje su bukvalno do zadnje sekunde strepili za bod i dobro se fizički potrošili, nasuprot Srbije koja je odigrala rekreativno u kombinovanom sastavu protiv Katara.
I mi smo u martu odigrali 3 utakmice u 6 dana. Sa Irskom, sa Portugalom, pa put u Azerbejdzan. To je daleko veca fizicka potrosnja.
Sve to dodje na kraju u egal kada su uslovi u pitanju. Jaci smo od Portugalaca. Pokazali smo to u Beogradu kada smo ih igrom u drugom poluvremenu satrali, pokazali smo to jos u vecem stilu u Lisabonu u oba poluvremena. Ovi pacenici sto sada Portugalce proglasavaju "slabim" govore o sebi, ne o Portugalu koji je jos uvek ozbiljna reprezentacija. Kvalitetom jedna od najjacih u svetu.
Imamo ozbiljne igrace, sada imamo i tim zahvaljujuci selektoru. Iskreno svejedno mi je ko ce nam izaci na crtu. Svaku reprezentaciju mozemo da izdominiramo, sto naravno ne umanjuje cinjenicu da mozemo odigrati i neki los mec i podbaciti. Imamo kvalitet.
Za dalje cemo videti. Treba ici korak po korak.
U martu cemo verovatno testirati, ocekujem da Piksi opet eksperimentise sa drugopozivcima da vidi kakve opcije jos ima pred mundijal.
U junu (4 utakmice) i septembru (2 utakmice) je Liga nacija. To je vec period uigravanja za mundijal. Zavrsna glazura je 10-ak dana pred put u Katar, to ce biti skracene pripreme za svetsko prvenstvo (kalendarski uslovljeno).
Cak mislim da poznavajuci nas bolje je sto je mundijal u novembru/decembru, u jeku sezone, nego u leto po zavrsetku sezone.
Ovaj bold...ovo implicira da ti misliš da je Srbija danas jedna od najjačih reprezentacija u fudbalu na svijetu?
Koševo Zapad

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 19 nov 2021, 08:43

Shategabri je napisao/la:
19 nov 2021, 08:40
EpateguiHuleteti je napisao/la:
19 nov 2021, 08:35
alan_kardec je napisao/la:
19 nov 2021, 01:14
ali treba biti realan i reći da su Portugalci 3 dana prije odigrali jako zahtjevan meč u Dablinu, gdje su bukvalno do zadnje sekunde strepili za bod i dobro se fizički potrošili, nasuprot Srbije koja je odigrala rekreativno u kombinovanom sastavu protiv Katara.
I mi smo u martu odigrali 3 utakmice u 6 dana. Sa Irskom, sa Portugalom, pa put u Azerbejdzan. To je daleko veca fizicka potrosnja.
Sve to dodje na kraju u egal kada su uslovi u pitanju. Jaci smo od Portugalaca. Pokazali smo to u Beogradu kada smo ih igrom u drugom poluvremenu satrali, pokazali smo to jos u vecem stilu u Lisabonu u oba poluvremena. Ovi pacenici sto sada Portugalce proglasavaju "slabim" govore o sebi, ne o Portugalu koji je jos uvek ozbiljna reprezentacija. Kvalitetom jedna od najjacih u svetu.
Imamo ozbiljne igrace, sada imamo i tim zahvaljujuci selektoru. Iskreno svejedno mi je ko ce nam izaci na crtu. Svaku reprezentaciju mozemo da izdominiramo, sto naravno ne umanjuje cinjenicu da mozemo odigrati i neki los mec i podbaciti. Imamo kvalitet.
Za dalje cemo videti. Treba ici korak po korak.
U martu cemo verovatno testirati, ocekujem da Piksi opet eksperimentise sa drugopozivcima da vidi kakve opcije jos ima pred mundijal.
U junu (4 utakmice) i septembru (2 utakmice) je Liga nacija. To je vec period uigravanja za mundijal. Zavrsna glazura je 10-ak dana pred put u Katar, to ce biti skracene pripreme za svetsko prvenstvo (kalendarski uslovljeno).
Cak mislim da poznavajuci nas bolje je sto je mundijal u novembru/decembru, u jeku sezone, nego u leto po zavrsetku sezone.
Ovaj bold...ovo implicira da ti misliš da je Srbija danas jedna od najjačih reprezentacija u fudbalu na svijetu?
Ne, nego je Saudijska Arabija :kafa:
Sta si ti gledao?
Na ovom forumu se nedeljama tvrdilo kako gubimo lagano 3:0, kako nemamo sta da trazimo u Lisabonu, kako su Portugalci jaki ko zemlja. Sada vise odjednom nisu?!
Srbija trenutno spada kvalitetom u 10 najjacih svetskih reprezentacija. A to je vrh. Valjda...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shategabri » 19 nov 2021, 08:47

EpateguiHuleteti je napisao/la:
19 nov 2021, 08:43
Shategabri je napisao/la:
19 nov 2021, 08:40
EpateguiHuleteti je napisao/la:
19 nov 2021, 08:35


I mi smo u martu odigrali 3 utakmice u 6 dana. Sa Irskom, sa Portugalom, pa put u Azerbejdzan. To je daleko veca fizicka potrosnja.
Sve to dodje na kraju u egal kada su uslovi u pitanju. Jaci smo od Portugalaca. Pokazali smo to u Beogradu kada smo ih igrom u drugom poluvremenu satrali, pokazali smo to jos u vecem stilu u Lisabonu u oba poluvremena. Ovi pacenici sto sada Portugalce proglasavaju "slabim" govore o sebi, ne o Portugalu koji je jos uvek ozbiljna reprezentacija. Kvalitetom jedna od najjacih u svetu.
Imamo ozbiljne igrace, sada imamo i tim zahvaljujuci selektoru. Iskreno svejedno mi je ko ce nam izaci na crtu. Svaku reprezentaciju mozemo da izdominiramo, sto naravno ne umanjuje cinjenicu da mozemo odigrati i neki los mec i podbaciti. Imamo kvalitet.
Za dalje cemo videti. Treba ici korak po korak.
U martu cemo verovatno testirati, ocekujem da Piksi opet eksperimentise sa drugopozivcima da vidi kakve opcije jos ima pred mundijal.
U junu (4 utakmice) i septembru (2 utakmice) je Liga nacija. To je vec period uigravanja za mundijal. Zavrsna glazura je 10-ak dana pred put u Katar, to ce biti skracene pripreme za svetsko prvenstvo (kalendarski uslovljeno).
Cak mislim da poznavajuci nas bolje je sto je mundijal u novembru/decembru, u jeku sezone, nego u leto po zavrsetku sezone.
Ovaj bold...ovo implicira da ti misliš da je Srbija danas jedna od najjačih reprezentacija u fudbalu na svijetu?
Ne, nego je Saudijska Arabija :kafa:
Sta si ti gledao?
Na ovom forumu se nedeljama tvrdilo kako gubimo lagano 3:0, kako nemamo sta da trazimo u Lisabonu, kako su Portugalci jaki ko zemlja. Sada vise odjednom nisu?!
Pitam, šta se odmah brecaš i skačeš :mrgreen:
Ma ok, gledao sam obje utakmice, u BG recimo neki egal da je bio, prvo poluvrijeme Portugalu, drugo vama.
U Portugalu ste bili bolji.
Portugalci jesu po imenima jaki, njima je selektor najslabija karika. On ne koristi potencijal one ekipe koji je zaista veliki.
Čuvati 1-1 kući za jedan Portugal je sramotno. Zato je neka pravda bila onaj gol Mitrovića.
A za ovo jedna od najjačih...mislim da Piksi tako ne razmišlja i da je to dobro. Balkan + prevelika euforija = katastrofa :mrgreen:
Koliko je dobra ova reprezentacija to tek treba da se vidi na SP.
Koševo Zapad

Avatar
Riziko
Postovi: 5804
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Riziko » 19 nov 2021, 08:56

Portugalu je uz selektora, i Ronaldo problem.

Ma mi brzomo letimo od euforije do katastrofe. U toku utakmice s Portugalom sam se živ preznojio, skakao ko malo dijete kad je Mitrović pogodio, ponijelo me, kao i većinu navijača.
Dobro selektor kaže, "navijači i trebaju biti u euforiji, ali mi na terenu smo čvrsto na zemlji".

Mislim biću i ja optimisitčan pred Katar, ali sad da smo mi za neke medalje, nismo. Ako ćemo pošteno.
Za mene bi prolazak grupe, ako opet ne bude neka grupa smrti bila super.
Odlazak na EURO je pod mus! To ako ne izborimo, debakl!

Ono što je Stojkoviću veliki prednost, što je očigledno država (Vučić) stali čvristo iza njega. Tako da sumnjam da će neke struje sa strane moći pokvariti atmosferu.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 19 nov 2021, 09:00

Nisu oni "cuvali" 1:1. Oni nisu loptu imali u nogama. Da su mogli, dali bi nam i drugi, bez brige.
Kakvo cuvanje. Obe ekipe su usle u mec sa ambicijom da ga dobiju, igralo se od 1. minuta va-bank, otvoreno sa obe strane. Ni jedni, ni drugi, nisu imali plan da se povuku i cekaju. Portugalu je remi odgovarao, ali da su mogli, resili bi i oni to jos u prvom poluvremenu. Naleteli su na jaceg protivnika i to je to. Portugal je imao obilato i srece na utakmici. Kod 1:0 sudija nije zaustavio igru, mogao je svirati i faul na Gudelju, slobodna procena, zatim Vlahovic je pogodio i stativu. Jaca Srbija bila u svim segmentima. Jaca ekipa jednostavno. Srbija je mladja ekipa od Portugala. I tu je bila prednost.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 nov 2021, 09:57

Polako, odigrali smo JEDNU vrhunsku utakmicu protiv VRHUNSKOG protivnika. Ekipa ima potencijal, ali tek treba da dokaze i pokaze da li pripada samom vrhu, tj. u tih 10 najjacih svjetskih selekcija!
Ne ide to preko noci... ;)
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 19 nov 2021, 09:58, ukupno mijenjano 1 put.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 19 nov 2021, 09:57

Ne pripadate medju 10 najboljih, da vam ustedim vrijeme.
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 nov 2021, 09:59

To cemo tek da vidimo. Za sada smo tu, objektivno medju 20-ak najjacih ekipa, 15 Evropskih.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 19 nov 2021, 10:03



slika

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 19 nov 2021, 16:30

marconato je napisao/la:
19 nov 2021, 09:59
To cemo tek da vidimo. Za sada smo tu, objektivno medju 20-ak najjacih ekipa, 15 Evropskih.
Trenutno ste 23. na rang listi.

Za top 10 nemate kvaliteta. U eu okvirima od cijenjenijih igraca imate Vlahovica, Tadica, SMS, mozda jos Milenkovica.
Tadic je vec veteran, a mlade selekcije su vam postale odron i nemate neku perspektivu. U Kataru ce biti neki vrhunac, pa kasnije opet pad.
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 nov 2021, 17:09

PatriceKwedi je napisao/la:
19 nov 2021, 16:30
marconato je napisao/la:
19 nov 2021, 09:59
To cemo tek da vidimo. Za sada smo tu, objektivno medju 20-ak najjacih ekipa, 15 Evropskih.
Trenutno ste 23. na rang listi.

Za top 10 nemate kvaliteta. U eu okvirima od cijenjenijih igraca imate Vlahovica, Tadica, SMS, mozda jos Milenkovica.
Tadic je vec veteran, a mlade selekcije su vam postale odron i nemate neku perspektivu. U Kataru ce biti neki vrhunac, pa kasnije opet pad.
Fifa rang lista je kao neki qrcev pokazatelj? :roll:
Jeste u pravu si, bice pad, svi igraci imaju preko 35 godina, pocevsi od Milenkovića i Pavlovića, preko Sergeja, pa do napadackog trojca... :rol:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 19 nov 2021, 17:46

marconato je napisao/la:
19 nov 2021, 17:09
PatriceKwedi je napisao/la:
19 nov 2021, 16:30
marconato je napisao/la:
19 nov 2021, 09:59
To cemo tek da vidimo. Za sada smo tu, objektivno medju 20-ak najjacih ekipa, 15 Evropskih.
Trenutno ste 23. na rang listi.

Za top 10 nemate kvaliteta. U eu okvirima od cijenjenijih igraca imate Vlahovica, Tadica, SMS, mozda jos Milenkovica.
Tadic je vec veteran, a mlade selekcije su vam postale odron i nemate neku perspektivu. U Kataru ce biti neki vrhunac, pa kasnije opet pad.
Fifa rang lista je kao neki qrcev pokazatelj? :roll:
Jeste u pravu si, bice pad, svi igraci imaju preko 35 godina, pocevsi od Milenkovića i Pavlovića, preko Sergeja, pa do napadackog trojca... :rol:
A sto je pokazatelj, tvoje subjektivno misljenje?
Nemaju svi, samo sto imate par klasnih igraca, ostalo je max. prosjek. Pavlovic se u jednom Monacu ne moze nametnuti, o cemu pricamo.
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 nov 2021, 18:07

PatriceKwedi je napisao/la:
19 nov 2021, 17:46
marconato je napisao/la:
19 nov 2021, 17:09
PatriceKwedi je napisao/la:
19 nov 2021, 16:30


Trenutno ste 23. na rang listi.

Za top 10 nemate kvaliteta. U eu okvirima od cijenjenijih igraca imate Vlahovica, Tadica, SMS, mozda jos Milenkovica.
Tadic je vec veteran, a mlade selekcije su vam postale odron i nemate neku perspektivu. U Kataru ce biti neki vrhunac, pa kasnije opet pad.
Fifa rang lista je kao neki qrcev pokazatelj? :roll:
Jeste u pravu si, bice pad, svi igraci imaju preko 35 godina, pocevsi od Milenkovića i Pavlovića, preko Sergeja, pa do napadackog trojca... :rol:
A sto je pokazatelj, tvoje subjektivno misljenje?
Nemaju svi, samo sto imate par klasnih igraca, ostalo je max. prosjek. Pavlovic se u jednom Monacu ne moze nametnuti, o cemu pricamo.
U kakvoj to konkurenciji igra Iran, a u kakvoj Srbija, pa sa se isto boduje? Nigdje veze... ;)
Kazes ne moze se nametnuti u jednom Monacu? Kakav ti je to pokazatelj? Pa ne igra decko u Čukaričkom! Vidić je do 24. bio u Spartaku, Ivanović do 23. Lokomotiva M, Tadić do 24. u Groningenu..Nametnuce se on itekako, pitanje je dana... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.