Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 14:05

rare je napisao/la:
28 mar 2023, 13:45
Shadows je napisao/la:
27 mar 2023, 22:39
Jos jedan od Dusana za laku noc.
Pozdrav za Cetinje.
Ništa bez Partizanove dece .

U 1pp forsirao zvezdinu SNS ergelu
Dokle vise s tim podjelama?! :puke:

Sinoc si u startnih 11 imao po 3 igraca iz oba tabora, pa smo bili kao tim sterilni. Svaka cast Dušanu, al sto ne spominjes Vanju npr. cija je odbrana Jovetiću mozda i prekretnica meca? :roll:
Ko je to trebao sa igra umjesto npr Mladenovića u odsustvu Kostića? Živkoviću kao ni Đuričiću desni bok nije prirodna pozicija i primali smo na SP golove preko njegove strane npr.
Sto ne spomenes da je isti taj SNS sklonio "cigana" Lazovića jer je rekao svoje misljenje javno po pitanju izbora?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 14:11

Suvorov je napisao/la:
28 mar 2023, 14:03
marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 12:07
Za brzi i moderniji fudbal ne mogu Tadić i Sergej zajedno, jer guse jedan drugog.
Mogu, kako su mogli protiv Portugala i u Beogradu i u Lisabonu.
Samo je potrebno da im iza ledja u veznom redu budu Lukic i Gudelj, a ne Grujic i Ilic, i ovaj Djuricic po strani.

Ovo sa Gudeljem na stoperu i Lukicem na klupi je najvise zasluzno za onaj antifudbal.
Pa bili su ti taj Gudelj i Lukić vs Brazila iza njih 2-ce pa su nas ljudi pojeli!
Jedna lasta ne cini proljece!

Sergej pogotovo nema mjesta s Tadicem ako igramo s 2 napadaca, jer onda gubimo covjeka u sredini terena sto se vidjelo jasno vs Švajcaraca. Ljudi nas izbusili kroz sredinu kako su htjeli.

Gudelj na stoperu je pun pogodak, jer:

1. Covjek u Sevilli igra upravo stopera s 3 nazad
2. U ovoj formaciji moras imati takvog igraca koji ce znati iznijeti loptu na protivnicku polovinu, a ne 3 "balvana" od po 2 metra.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Suvorov
Postovi: 1420
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Suvorov » 28 mar 2023, 14:47

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 14:11
Suvorov je napisao/la:
28 mar 2023, 14:03
marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 12:07
Za brzi i moderniji fudbal ne mogu Tadić i Sergej zajedno, jer guse jedan drugog.
Mogu, kako su mogli protiv Portugala i u Beogradu i u Lisabonu.
Samo je potrebno da im iza ledja u veznom redu budu Lukic i Gudelj, a ne Grujic i Ilic, i ovaj Djuricic po strani.

Ovo sa Gudeljem na stoperu i Lukicem na klupi je najvise zasluzno za onaj antifudbal.
Pa bili su ti taj Gudelj i Lukić vs Brazila iza njih 2-ce pa su nas ljudi pojeli!
Jedna lasta ne cini proljece!

Sergej pogotovo nema mjesta s Tadicem ako igramo s 2 napadaca, jer onda gubimo covjeka u sredini terena sto se vidjelo jasno vs Švajcaraca. Ljudi nas izbusili kroz sredinu kako su htjeli.

Gudelj na stoperu je pun pogodak, jer:

1. Covjek u Sevilli igra upravo stopera s 3 nazad
2. U ovoj formaciji moras imati takvog igraca koji ce znati iznijeti loptu na protivnicku polovinu, a ne 3 "balvana" od po 2 metra.
Brazil je druga dimenzija za nas, ali i tu smo drzali nulu dok Gudelja nije zamijenio Ilic i Zivkovica Radonjic.
2 napadaca nisu opcija uopste protiv ozbiljnih reprezentacija, to je jasno, fali covjek u sredini i tu se slazemo.

Mozda bi to sa Gudeljem na stoperu i bilo ok da je su Grujic i Lukic ispred stopera, a ne Ilic i Grujic.
Mislim da je Lukic bas bitan za nasu igru, cak i vise nego Sergej koji je veca zvijezda.

Neka moja idealna formacija je:

............Vlahovic/Mitrovic..........
......................Tadic....................
Kostic....Sergej..Lukic....Lazovic
.....................Gudelj.....................
........Babic..Pavlovic..Milenkovic
......................Vanja.....................

Boldovani su oni koji su sinoc poceli na ovim pozcijama, znaci 5/10 u polju, ni blizu idelanog. :mrgreen: 2 nisu ni na spisku. :x
U ovoj opciji bi se u toku igre Gudelj mogao po potrebi povlaciti na stopera, a Milenkovic i Babic prema stranama kao lazni bekovi tako da bi mogli igrati i sa 4 odzada u nekom momentu. Tako bi se fino pokrivale rupe koje ostaju za krilima.

Druga varijanta je ta Gudelj stoper, a Grujic u sredini, mada mi je opet ova prva bolja.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 15:06

Suvorov je napisao/la:
28 mar 2023, 14:47

Brazil je druga dimenzija za nas, ali i tu smo drzali nulu dok Gudelja nije zamijenio Ilic i Zivkovica Radonjic.
2 napadaca nisu opcija uopste protiv ozbiljnih reprezentacija, to je jasno, fali covjek u sredini i tu se slazemo.

Mozda bi to sa Gudeljem na stoperu i bilo ok da je su Grujic i Lukic ispred stopera, a ne Ilic i Grujic.
Mislim da je Lukic bas bitan za nasu igru, cak i vise nego Sergej koji je veca zvijezda.

Neka moja idealna formacija je:

............Vlahovic/Mitrovic..........
......................Tadic....................
Kostic....Sergej..Lukic....Lazovic
.....................Gudelj.....................
........Babic..Pavlovic..Milenkovic
......................Vanja.....................

Boldovani su oni koji su sinoc poceli na ovim pozcijama, znaci 5/10 u polju, ni blizu idelanog. :mrgreen: 2 nisu ni na spisku. :x
U ovoj opciji bi se u toku igre Gudelj mogao po potrebi povlaciti na stopera, a Milenkovic i Babic prema stranama kao lazni bekovi tako da bi mogli igrati i sa 4 odzada u nekom momentu. Tako bi se fino pokrivale rupe koje ostaju za krilima.

Druga varijanta je ta Gudelj stoper, a Grujic u sredini, mada mi je opet ova prva bolja.
Zasto bi Brazil bio druga dimenzija za nas, a nije recimo za Švajcarce i Kamerun koji su igrackim rosterom, slozices se, ispod nas?!

Pazi, nemam nista protiv Lukića, neka igra momak i dobro igra, ali sta ti imas protiv Ilića?! Momak je odigrao perfektan mec u Norveskoj npr. Standardan je u tom istom Torinu u kojem se Lukić afirmisao tek sa koliko 24-25 god? Vidjeces gdje ce Ilić biti za 2-3 sezone!

Slazem se s tvojom formacijom, samo, ponavljam ne vidim 2 skoro identicna profila stopera tik jedan pored drugog. Pavlovića i Babića i to obojica ljevonogi :crazy: Vidio si sinoc kako Gudelj sve stize i zatvara kad ova 2 ispadnu + je sigurno brzi i jaci na lopti od Babića. Babić je prirodna zamjena za Pavlovića.

Desno bih prije Gajića nego Lazovića,jer je bolji defanzivno, a to nam upravo treba kao balans Kostiću.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 28 mar 2023, 15:25

alan kardec

Mislio sam na Suvorova da je to izjavio, kad ono ti. I ne slazem se. Moze Zile igrat ako iza sebe ima Milenkovica koji je vec igrao i klasicnog desng beka u nekim utakmicama na klupskom nivou. Milenkovic je u Kataru bio generalno los, ne moze Zivkovic bit kriv sto ovaj iza njega ne umije igrat u liniji sa preostala dva stopera. Sinoc je Zivkovic unio zivost, trku, dupli pas u igru nasih. Problem je u nedostatku opcija generalno, a ne u pojedincu. Sto se tice Piksijevog uraaa-sistema sa samo tri pozadi, tu trebaju bokove da pokrivaju povremeno i zatvaraju i zadnji vezni kada stojimo previsoko i drzimo loptu, ali mi imamo spore igrace koji ne mogu da isprate protivnicke kontre. Protiv Crne Gore je to sinoc i dobro izgledalo, protiv Litvanije dosta losije.
Lukic je u Beogradu bio crna rupa, sinoc se pokusalo sa Ilicem, ali i on nije brzanac, nego box-to-box igrac koji trazi igru kratkog pasa, dosta slican Nemanji Maticu po profilu. Ponavljam, nama trebaju brzi stoperi. I otuda i ova selekcija igraca. Stojkovic ocevidno trazi mladje i brze stopere, sa sporacima ce mu se ponoviti Katar.

Suvorov

Lazovic je staro gvozdje sumnjivog kvaliteta - treba trazit mladje. U navali je Zivkovic daleko bolji, konkretniji i korisniji igrac od Lazovica, tu tek nema potrebe za raspravom.

marconato

Zvao je Piksi i Gajica i Marka Petkovica, isprobavao. Gajic je bio starter protiv Iraca u Beogradu u proslom ciklusu. Mi nemamo bekove, ni Mladenovic nije klasa vec nivo igraca koji moze bit starter u reprezentacijama tipa CG, Makedonija, BiH i ostalih trecerazrednih selekcija. Rade Bogdanovic rece da ih ocigledno moramo trazit u dijaspori. Sjetih se pokojnog Cire Blazevica, imao je isti problem u hr-reprezentaciji. Pa je onda napadace po vokaciji stavljao na desne bekove: Janka Jankovica, Nikolu Jurcevica, Marija Stanica.. Mi smo jednom probali sa Mijatom Gacinovicem. Moglo bi se u ovom ciklusu mozda i tako nesto pokusati, ako zaredamo u prvih 4-5 utakmica s pobjedama, bice dovoljno prostora za dalje eksperimente. Sinoc se vidjelo da ni Djuricic ne moze na bok kao wing-back. Mislim da je to bio sulud pokusaj Piksija. Ali sa nekim od isprobanih bi mozda moglo upalit. Legenda Vardara i Partizana Vujadin Stanojkovic je takodje od napadaca postao desni bek, kasnije i standardni reprezentativni. Nama je i Goran Djorovic glumio lijevog beka, i Risto Vidakovic, a stoperi klasicni, i Bata Mirkovic je bio desni bek, a onda sve vise prelazio u centralu odbrane. Pa Bane Ivanovic itd.
19vendetta87 je napisao/la:
28 mar 2023, 11:15
ukratko: fasisticka prdljavina
slika
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 28 mar 2023, 15:29

Gudelj i u klubu i u reprezentaciji igra skroz pozadi, a i stari. Nema tu vise veznog.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 28 mar 2023, 15:34

Da se ne lazemo, igra je ocajna u nekih 80% utakmice. Bezidejno, tromo, sporo.. Na mahove napravimo neku akciju i pokazemo sta mozemo uraditi, ali to nije toliko cesto.

I nekako bih i svario takvu igru da smo mi pouzdani pozadi. Pa da udjes u utakmicu sa optimizmom kako nam sigurno nece dati gol, a naprijed ce se vec nesto desiti.

Mislim da cemo lagano do EP, ali je ocigledno da sa ovakvom igrom nemamo sta traziti protiv iole jacih reprezentacija. Bice nam isto kao i na SP, gdje ce Vanja biti najbolji igrac reprezentacije.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 28 mar 2023, 15:48

dscile je napisao/la:
28 mar 2023, 15:34
Da se ne lazemo, igra je ocajna u nekih 80% utakmice. Bezidejno, tromo, sporo.. Na mahove napravimo neku akciju i pokazemo sta mozemo uraditi, ali to nije toliko cesto.

I nekako bih i svario takvu igru da smo mi pouzdani pozadi. Pa da udjes u utakmicu sa optimizmom kako nam sigurno nece dati gol, a naprijed ce se vec nesto desiti.

Mislim da cemo lagano do EP, ali je ocigledno da sa ovakvom igrom nemamo sta traziti protiv iole jacih reprezentacija. Bice nam isto kao i na SP, gdje ce Vanja biti najbolji igrac reprezentacije.
Ovo je bilo prvo okupljanje posle Katara. Sta si ocekivao, rapidne promjene? Polako, ima vremena. Kada se nadje pravi kadrovski i takticki balans, uklopi, brze ce ici i ta lopta, automatski ce se i igraci brze kretat u prostoru. Mi smo sinoc i ovakvi napravili 5-6 stopostotnih sansi :kafa:
Takodje smo i uvidjeli koliko za ovu reprezentaciju znace Kostic, pa cak i Jovic kao treca napadacka opcija. Kada njih nema, suzava se manevar. Svaki igrac/nosilac igre je dragocjen.
Generalno, ovde smo dobili. Ne samo tih 6 bodova i prvi pravi siguran start posle vise godina, nego i Samardzica, i Kovacevica kao trecu opciju na golu, Erakovic je bio starter u Beogradu i to sasvim pristojno odradio, nadam se i Masovicu u iducim utakmicama. Cekamo i tog Bajcetica koji je doduse jos dijete, ne treba ni od toga previse ocekivat, ali zadovoljan sam. Osvjezena je krv, uzeti svi bodovi, sada ic na dalje uigravanje, rjesavanje problema, vremena - imamo :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 28 mar 2023, 16:07

Ne znam koju smo utakmicu gledali, jer ja da sam sinoc vidio 5-6 stopostotnih sansi na obje strane, bio bih veoma zadovoljan. A da ne pricamo o tome da ih je Srbija napravila. A vala ne kontam ni kako smo dobili Kovacevica, covjeku ne da neko FIFA pravilo da promijeni reprezentaciju.

Ali da sumiram, jer vise nemam sta ni reci. Zadovoljan sam rezultatom, zadovoljan sam prelakom grupom, zadovoljan sam sa mozda 15-20 minuta igre. I dalje imamo iste probleme koje smo imali i prije godinu i prije dvije, i time nisam zadovoljan. Smatram da ovi igraci koje imamo imaju potencijala da dosta bolje igraju nego sto trenutno igraju. To se i vidi na mahove, ali ne toliko cesto.

Jedini nerijesiv problem koji smatram da imamo je ta pozicija desnog beka, koju pokriva Zivkovic, koji je promaja defanzivno. I sto je tuga, i kao takvog, mi nemamo boljeg.

Avatar
Suvorov
Postovi: 1420
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Suvorov » 28 mar 2023, 16:08

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 15:06
Pazi, nemam nista protiv Lukića, neka igra momak i dobro igra, ali sta ti imas protiv Ilića?! Momak je odigrao perfektan mec u Norveskoj npr. Standardan je u tom istom Torinu u kojem se Lukić afirmisao tek sa koliko 24-25 god? Vidjeces gdje ce Ilić biti za 2-3 sezone!
Nista protiv Ilica, samo nisu isti profil igraca. Ilic mi je vise kao Sergej, ta pozicija. I u Norveskoj je igrao bas to, Sergej je imao kartone.
Nama treba kreacija sa zadnjeg veznog, ono sto Modric igra. To donekle samo Gudelj i Lukic imaju.
Kad stavis Ilica kome to nije prirodna pozicija i Grujica koji je destruktivac, nema igre. Kao nekad Matic i Milivojevic, dobri su, ali sta ces od njih zajedno. Mozda nije pravi primjer, ali slicno je.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 28 mar 2023, 16:20

dscile je napisao/la:
28 mar 2023, 16:07
Ne znam koju smo utakmicu gledali, jer ja da sam sinoc vidio 5-6 stopostotnih sansi na obje strane, bio bih veoma zadovoljan. A da ne pricamo o tome da ih je Srbija napravila. A vala ne kontam ni kako smo dobili Kovacevica, covjeku ne da neko FIFA pravilo da promijeni reprezentaciju.

Ali da sumiram, jer vise nemam sta ni reci. Zadovoljan sam rezultatom, zadovoljan sam prelakom grupom, zadovoljan sam sa mozda 15-20 minuta igre. I dalje imamo iste probleme koje smo imali i prije godinu i prije dvije, i time nisam zadovoljan. Smatram da ovi igraci koje imamo imaju potencijala da dosta bolje igraju nego sto trenutno igraju. To se i vidi na mahove, ali ne toliko cesto.

Jedini nerijesiv problem koji smatram da imamo je ta pozicija desnog beka, koju pokriva Zivkovic, koji je promaja defanzivno. I sto je tuga, i kao takvog, mi nemamo boljeg.
Kovacevic je nas, uvijek i bio ko ga privatno poznaje :kafa:

Sanse: Mitar iz okreta u prvom, kada se Crnogorac podmece i sprecava glavom siguran gol, sut poluvisoko, uz samu stativu, golman daleko i matiran vec
Zivkovic kada na startu nastavka okrece Crnogorca oko sebe, probija na boku u sesnaestercu, ide sam ka petercu i treba da je samo odlozi povratnim pasom da loptu neko zakuca u gol, ali nasi se spetljase, mislim da je neko od Crnogoraca usao u blok, dal klizecim ili ledjima, Savic je igrao sinoc vrhunski da dodam
Prvi gol Vlahovica kada mu Mladenovic servira loptu u trku kao na tacni
Vlahovic kada igra dupli pas na malom prostoru sa Mitrovicem, i kada treba da je poklopi lijevom i punim stopalom u naletu u suprotni golmanov ugao, promasuje loptu, nakon cega grize dres iz ljutnje sto nije bolje odreagovao
Drugi gol Vlahovica, koji je zapravo bio dvostruka cista sansa, prvo Lukic nije uspio da odlozi, ali iz drugog pokusaja jeste
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 16:24

MunjirkaPFC je napisao/la:
28 mar 2023, 15:25

marconato

Zvao je Piksi i Gajica i Marka Petkovica, isprobavao. Gajic je bio starter protiv Iraca u Beogradu u proslom ciklusu. Mi nemamo bekove, ni Mladenovic nije klasa vec nivo igraca koji moze bit starter u reprezentacijama tipa CG, Makedonija, BiH i ostalih trecerazrednih selekcija.
Cekaj, Gajića je probao jednom i ne valja, a Đuričića evo proba vec 4.x i ne valja i opet ga "proba". 1 igra standardno tu istu poziciju u CSKA, a drugi u Sampdoriji igra poluspica?! Koja je tu logika?!
Suvorov je napisao/la:
28 mar 2023, 16:08
marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 15:06
Pazi, nemam nista protiv Lukića, neka igra momak i dobro igra, ali sta ti imas protiv Ilića?! Momak je odigrao perfektan mec u Norveskoj npr. Standardan je u tom istom Torinu u kojem se Lukić afirmisao tek sa koliko 24-25 god? Vidjeces gdje ce Ilić biti za 2-3 sezone!
Nista protiv Ilica, samo nisu isti profil igraca. Ilic mi je vise kao Sergej, ta pozicija. I u Norveskoj je igrao bas to, Sergej je imao kartone.
Nama treba kreacija sa zadnjeg veznog, ono sto Modric igra. To donekle samo Gudelj i Lukic imaju.
Kad stavis Ilica kome to nije prirodna pozicija i Grujica koji je destruktivac, nema igre. Kao nekad Matic i Milivojevic, dobri su, ali sta ces od njih zajedno. Mozda nije pravi primjer, ali slicno je.
Ti onda ocigledno ne pratis Torino i Ilića. Momak je box-to-box igrac i moze odgovoriti i defanzivno i ofanzivno. Sergej iskljucivo ofanzivno. Ilić itekako moze zajedno sa Lukićem, kao i sa Grujićem... :kafa:
Zasto je sinoc igrao sa Grujićem? Pa vjerovatno jer je znao da ce na drugoj strani imati krljatore u liku Šćekića itd..a i odigrao je vise nego dobar mec sa Litvancima.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 28 mar 2023, 17:15

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 16:24
Cekaj, Gajića je probao jednom i ne valja, a Đuričića evo proba vec 4.x i ne valja i opet ga "proba". 1 igra standardno tu istu poziciju u CSKA, a drugi u Sampdoriji igra poluspica?! Koja je tu logika?!
Zvao oba i probao po jednom na tom desnom beku i ne ide. Citaj pazljivije. Piksiju nisu odgovarali, ne meni ili tebi. I sigurno s razlogom.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
Kristijan
Postovi: 743
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 28 mar 2023, 17:26

Ja sam zadovoljan pocetkom kvalifikacija i na ovih 6 bodova.
Igra je morala biti bolja, ali treba biti posten pa reci da su nam nosioci igre u padu forme.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 17:47

MunjirkaPFC je napisao/la:
28 mar 2023, 17:15
marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 16:24
Cekaj, Gajića je probao jednom i ne valja, a Đuričića evo proba vec 4.x i ne valja i opet ga "proba". 1 igra standardno tu istu poziciju u CSKA, a drugi u Sampdoriji igra poluspica?! Koja je tu logika?!
Zvao oba i probao po jednom na tom desnom beku i ne ide. Citaj pazljivije. Piksiju nisu odgovarali, ne meni ili tebi. I sigurno s razlogom.
Citaj ti pazljivije sta ja pisem. Zvao Gajića kojem je to btw prirodna pozicija jednom i nije mu odgovarao, a Đuričića zove 10x i igra mu 5x na neprirodnoj poziciji i svi vidimo da to nije to i sad ja postavljam logicno pitanje gdje je logika?!
Imam valjda pravo da kritikujem i da se barem ovako na forumu pitam, kad vec nisam novinar i da medjusobno diskutujemo... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 28 mar 2023, 17:54

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 17:47
MunjirkaPFC je napisao/la:
28 mar 2023, 17:15
marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 16:24
Cekaj, Gajića je probao jednom i ne valja, a Đuričića evo proba vec 4.x i ne valja i opet ga "proba". 1 igra standardno tu istu poziciju u CSKA, a drugi u Sampdoriji igra poluspica?! Koja je tu logika?!
Zvao oba i probao po jednom na tom desnom beku i ne ide. Citaj pazljivije. Piksiju nisu odgovarali, ne meni ili tebi. I sigurno s razlogom.
Citaj ti pazljivije sta ja pisem. Zvao Gajića kojem je to btw prirodna pozicija jednom i nije mu odgovarao, a Đuričića zove 10x i igra mu 5x na neprirodnoj poziciji i svi vidimo da to nije to i sad ja postavljam logicno pitanje gdje je logika?!
Imam valjda pravo da kritikujem i da se barem ovako na forumu pitam, kad vec nisam novinar i da medjusobno diskutujemo... :roll:
Djuricic mu je igrao do sinoc na AM. Ne znam sta ti nije jasno. Ne znam sto se uopste palis :kafa:
Kristijan je napisao/la:
28 mar 2023, 17:26
Ja sam zadovoljan pocetkom kvalifikacija i na ovih 6 bodova.
Igra je morala biti bolja, ali treba biti posten pa reci da su nam nosioci igre u padu forme.
Sustina. A mnogi se na obaziru na ovo :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 17:58

Nisi bas u pravu. Igrao je u Irskoj desnog bocnog i jos jednom, samo se ne mogu sjetiti gdje. Nisi upratio... :kafa:

Poenta je price je zasto stavljati na silu nekog ko to nigdje ne igra, samo u reprezentaciji? Isto kao kad bi stopera stavljao na poluspica... :roll:
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 28 mar 2023, 18:07, ukupno mijenjano 1 put.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 28 mar 2023, 18:06

marconato je napisao/la:
28 mar 2023, 17:58
Nisi bas u pravu. Igrao je u Irskoj desnog bocnog i jos jednom, samo se ne mogu sjetiti gdje. Nisi upratio... :kafa:
Izvinjavam ti se evo ako grijesim.
Ali s tim Gajicem ste i vi sa druge strane brda bili nezadovoljni i cekali kada cete mu vidjet ledja. Ocigledno da nije reprezentativni kalibar. Licno nemam nista protiv tog igraca :kafa:
Neka pozove Gajica, Zdjelara, Banjca, Randjelovica iduce okupljanje iz Rusije, nemam nista protiv, ali izuzev Banjca kod drugih ne vidim neku perspektivu.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 mar 2023, 18:24

Nema potrebe da zove sve te nabrojane kad su nam te pozicije pokrivene. Pricamo o problematicnoj desnoj bocnoj, a Gajić je jedini koji igra u iole ozbiljnom timu.
To sto u Zvezdi nije bio nesto,ne mora nista znaciti. Ni prvi ni poslednji...

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 07 apr 2023, 08:49

Ukoliko postoje tehnicki uslovi, u smislu blizine aerodroma, da bi se ispostovali svi uslovi od strane Uefe, reprezentacija bi po logici stvari svaki "manji" mec MORALA da igra na ovoj ljepotici, kao i u Leskovcu!

:ljepota:

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.