Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la hayden » 07 sep 2021, 21:09

SMS bravo, bravo

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 07 sep 2021, 22:36

Umjesto 0-5, klasika nase, neki glupi kiks i 1-1... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la jedanjeborac » 07 sep 2021, 22:39

Bukvalno smo ih razbili.
Kontrola utakmice. I onda crni minut... nisu zaslužili ni poraz od dva gola... a na kraju uzeše bod, bolje reći nama dva.
Šteta ogromna jer je igra stvarno bila odlična i dominantna. Ne sjećam se kada smo zadnji put tako dominantno djelovali.
Ujedno opomena.

Računica je jasna, za direktan plasman trebaju nam sve pobjede do kraja.
Za Srbiju!

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 07 sep 2021, 22:44

Ubedljivo najbolji mec Srbije u ovim kvalifikacijama, a jedini kiks do sada.
Kriminalna realizacija (opet), MORALO se postici najmanje 5-6 golova.
Stojkovic je takticki sve ispravno postavio, ali on ne moze jos i golove da daje. Bilo bi malo previse.
Trka i zalaganje na maksimalnom nivou, koncentracija u zavrsnici ocajna.
Ovaj Milenkovic je jedini zalutao u ovu reprezentaciju. Decko izgleda pogubljeno, tragicno, nespretno, strano telo u ovoj reprezentaciji i ne samo veceras. Momak glavom nije na mecu, njegov intenzitet igre i anticipacije igre je prespor, pasivan, on ne moze da prati ostatak ekipe. Mali Pavlovic i Veljkovic apsolutno mogu, tehnicki su daleko jaci defanzivci od Milenkovica.
Tadic veceras takodje losiji, previse carinjenja lopte, prekasno se cesto iste oslobadjao. Sergej, Gudelj, Radonjic, Djuricic vrhunski su odigrali. Kostic morao da resi mec.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 08 sep 2021, 00:01

Čovječe šta mi sebi radimo, ovo je neviđeno :facepalm:
Kad vratim film, još u one Muslinove kvalifikacije za wc 2018, sjetim se mase najklasičnijih mogućih kiks golova koje smo primili do večeras, ali ovo večeras je vrhunac.
Odlična utakmica čitave ekipe, Irci nam do tog autogola skoro da nisu uradili ništa pred Rajkovićem. Do 85. min je trebalo 'ladno biti 0:3/4, ali manjak koncentracije i ležernost u nekim situacijama... i evo šta se desi.

Dobra škola za dalje.
Pokušati izrutinirati Azerbejdžan i Luksemburg i čekati zadnje kolo u Lisabonu za neko eventualno iznenađenje. Imaju i Portugalci gostovanje u Dablinu, mada realno sad su mnogo bliži prvom mjestu nego mi, provlače se nekako.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 08 sep 2021, 09:14

Mi sa ovakvom igrom definitivno mozemo dobiti u Portugalu. E sad, pitanje je mentaliteta. Da li cemo izaci sa istim stavom kao sinoc ili jajariti, pa na kontre. Najvise je na Pixiju... ;)

Sad malo o utakmici. Slicno kao u Norveskoj. Umjesto da oko 80-te na semaforu stoji najmanje 0-3, mi se uvodimo u problem i paniku i desi se sta se desi.
Nisu to ni bili neki.veliki promasaji, pa da kazes iafulalili smo se, nego jednostavno manjak koncentracije pri zavesnom pasu kada idemo 4 na 3, 3 na 2 ili tako nesto.
Dugo nisam sgvarno gledao da onako izdominiramo ekipu poput Irske. Pa oni su osim onih bunarenja i par suteva sa distance prakticki bilo bezopasni. Bas u toku meca pricam ćaletu kako ga mozemo primiti samo na nasu glupost... :facepalm:

Sto se pojedinaca tice. Najjaci utisak su mi ostavili SMS i Gudelj. Stvarno su izdominirali na sredini i pokazalj sa su ipak klasa vise za Irce. Takodje mali Pavlović i Veljković vrhunska partija. Iako nisu imali previse posla, sve sto je bilo su izrutinirali...

Nista, idemo dalje. 9 bodova je u igri!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 08 sep 2021, 10:23

Katar - Srbija 0:4 (prijateljska utakmica)
Srbija - Luksemburg 4:1
Irska - Srbija 1:1 (moralo zavrsiti 3 razlike za Srbiju najmanje)
Propustena prilika da se postigne izmedju 15 i 20 golova u 270 minuta, a po mrtvim sansama bilo je prostora.
To je to za ovaj septembarski ciklus.

Rezime: Piksiju treba dati reprezentaciju u perspektivi za naredna dva svetska i dva evropska prvenstva na upravljanje, dakle tamo do neke 2028. godine, za pocetak. Nista ne dirati.
Trebaju nam jedan Dejan Savic i jedan Zoran Terzic i u fudbalu :kafa:

Dodatni rezime: igraci jedva cekaju da dodju na okupljanje reprezentacije, disciplina vlada van terena, na terenu fudbaleri od 1. do 90. minuta bukvalno ne staju, zalaganje na maksimalnom nivou. Igra se napadacki fudbal bez previse kalkulisanja. Na gol vise.

Pravom coveku sa autoritetom su bila dovoljna tri reprezentativna prozora da sprovede sve svoje pocetne zamisli u delo, a zapravo samo jedan, jer je jos od martovskog okupljanja sve pod konac.

U oktobru moramo kvalitetno odraditi dvomec u Luksemburgu i kuci sa Azerima, sa sto boljom gol-razlikom, a onda cekati odlucujuci novembar.
Mi igramo samo u Portugaliji, sav fokus ce biti na toj utakmici, Portugalci u novembru u tri dana prvo putuju u Dablin, pa onda nas docekuju.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 08 sep 2021, 13:48

Zbog klečanja prije početka utakmice sam poželio da izgube i žao mi je što nisu.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 09 sep 2021, 14:28

Sramno je što niko od novinara ni da upita kom mentolu je palo na pamet da reprezentativci kleče. ;)

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 09 sep 2021, 18:24

Lajger je napisao/la:
09 sep 2021, 14:19
Poznato je da smo mi Srbi držali pola Afrike , pa sad zbog griže savesti moramo da klečimo .
Ti si Srbin koliko sam i ja Francuz :rol:
'ajde ne troluj i ovu temu :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 sep 2021, 16:34

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 10 sep 2021, 19:30

Da, zaboravih napisati da je klečanje reprezentacije Srbije u Dablinu bio prvorazredni skandal. Nadam se da će se čelnici fss dozvati pameti i da nikada više neće dozvoliti ništa slično.
Ako im je do klečanja, neka kleče Britanci, Francuzi, Holanđani, Španci, Njemci, Portugalci, Talijani , Belgijanci, Ameri i sva druga kapitalističko- kolonijalistička gamad koja je patentirala, rasizam, genocid, eugeniku, aparthejd i ostale tekovine savremenog zapadnog svijeta :arrow:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 10 sep 2021, 21:48

alan_kardec je napisao/la:
10 sep 2021, 19:30
Da, zaboravih napisati da je klečanje reprezentacije Srbije u Dablinu bio prvorazredni skandal. Nadam se da će se čelnici fss dozvati pameti i da nikada više neće dozvoliti ništa slično.
Ako im je do klečanja, neka kleče Britanci, Francuzi, Holanđani, Španci, Njemci, Portugalci, Talijani , Belgijanci, Ameri i sva druga kapitalističko- kolonijalistička gamad koja je patentirala, rasizam, genocid, eugeniku, aparthejd i ostale tekovine savremenog zapadnog svijeta :arrow:
:urnebes:
🔹

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la hayden » 11 sep 2021, 10:52

Zaista su ogadili reprezentaciju ti potezom. Vidim da se većina vas s time i slaže.
Uzgred dva velika boda su ispuštena u Irskoj. To se nije smjelo dopustiti, bez obzira na sve nesrećne okolnosti.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 11 sep 2021, 11:27

ma dobro, u Dablinu nam se vratilo za onaj nepriznati gol Ronalda u Bg. Ne treba se više opterećivati sa tim.
U oktobru idemo u Luksemburg i dolazi Azerbejdžan. To treba da završimo sa 6 bodova i onda u novembru u Lisabonu pokušati napraviti senzaciju.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 11 sep 2021, 22:42

Vlahović veceras postigao svoj ukupno 30. gol u Serie A.

Uzgred, Atalanta jos jedna u nizu ekipa kojoj je tresao mrezu. Ostaju jos Milan, Roma i Udinese. Samo protiv njih u Italiji nije bio strijelac... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 12 sep 2021, 21:10

Lukić pogodio za Torino, a Kostić za Frankfurt.

Edit: Đuričić takodje, protiv Rome...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 13 sep 2021, 10:59

To Kostić izgladio nesporazume sa klubom?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 sep 2021, 21:34

alan_kardec je napisao/la:
13 sep 2021, 10:59
To Kostić izgladio nesporazume sa klubom?
Da. Prao se preko inst kako on zapravo nije bojkotovao klub, nego nije bio spreman psihicki da igra :mrgreen:
Juce je usao s klupe...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 15 sep 2021, 23:48

evo Mitar večeras dva gola za Fulham. 6. gol ove sezone, drugi strijelac Championshipa.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.