Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 25 mar 2019, 22:57

solidno je bilo

bod zasluzen

opet je odbrana pravila gluposti, a dmitrovic i milenkovic spasavali

lepo bi bilo da ukrajina nije slavila protiv luksemburga, autogolom dodjose do pobede

Raptor999
Postovi: 97
Pridružen/a: 14 mar 2019, 00:54
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Raptor999 » 25 mar 2019, 22:58

salex90 je napisao/la:solidno je bilo

bod zasluzen

opet je odbrana pravila gluposti, a dmitrovic i milenkovic spasavali

lepo bi bilo da ukrajina nije slavila protiv luksemburga, autogolom dodjose do pobede
Pobjede *

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 mar 2019, 22:58

Raonffa je napisao/la:A jest Mlađo negdje nafatao sreće, 48 šuteva koje su uputili Njemci i Portugalci kombinovano, i frajer izađe neporažen iz oba meča :D
Lik ne zna gdje udara...al neke ga vile nosaju. Hoce budalu :mrgreen: :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Raonffa » 25 mar 2019, 23:01

marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A jest Mlađo negdje nafatao sreće, 48 šuteva koje su uputili Njemci i Portugalci kombinovano, i frajer izađe neporažen iz oba meča :D
Lik ne zna gdje udara...al neke ga vile nosaju. Hoce budalu :mrgreen: :facepalm:
Nevjerovatno majke mi, ne sjećam se da sam gledao da neka reprezentacija ranga Srbije izvuče dva neriješena protiv Njemačke i Portugala u par dana, uz ovoliko sreće i, mora se i to naglasiti, odličnog golmana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 25 mar 2019, 23:02

Raptor999 je napisao/la:
salex90 je napisao/la:solidno je bilo

bod zasluzen

opet je odbrana pravila gluposti, a dmitrovic i milenkovic spasavali

lepo bi bilo da ukrajina nije slavila protiv luksemburga, autogolom dodjose do pobede
Pobjede *
jel ti imas neki problem ili trolujes?

ovo se nikad nece desiti, ali ovo je najjaci srpski sastav

dmitrovic
kolarov,ivanovic,maksimovic,milenkovic
matic,maksimovic,tadic,milinkovic-savic,kostic
jovic

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 mar 2019, 23:12

Raonffa je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A jest Mlađo negdje nafatao sreće, 48 šuteva koje su uputili Njemci i Portugalci kombinovano, i frajer izađe neporažen iz oba meča :D
Lik ne zna gdje udara...al neke ga vile nosaju. Hoce budalu :mrgreen: :facepalm:
Nevjerovatno majke mi, ne sjećam se da sam gledao da neka reprezentacija ranga Srbije izvuče dva neriješena protiv Njemačke i Portugala u par dana, uz ovoliko sreće i, mora se i to naglasiti, odličnog golmana.
"Rang Srbije" je veoma diskutabilna opservacija. Imas igrace da se bukvalno sa svakom ekipom mozes nosit, ali dzaba kad nemas selektora i savez.

Nama veceras i sa Nijemcima nikako nisu igrali: Kolarov, Maksimović, Nastasić, Veljković, Matić, Milivojević, Fejsa, Grujić, Kostić...+ Jović veceras.
To je fakticki jos jedna odlicna reprezentacija!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Raonffa » 25 mar 2019, 23:14

marconato je napisao/la:"Rang Srbije" je veoma diskutabilna opservacija. Imas igrace da se bukvalno sa svakom ekipom mozes nosit, ali dzaba kad nemas selektora i savez.

Nama veceras i sa Nijemcima nikako nisu igrali: Kolarov, Maksimović, Nastasić, Veljković, Matić, Milivojević, Fejsa, Grujić, Kostić...+ Jović veceras.
To je fakticki jos jedna odlicna reprezentacija!
Ma rang Srbije ovakva kakva jeste, sa ovim igračima i ovim selektorom, na to sam mislio.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 mar 2019, 23:19

Ma da...

Mada, sve je to diskutabilno. Misljenja sam da bi mi i u savrsenim uslovima bili losiji sa Matićem i Kolarovim, pogotovo ovim drugim, jer ne nabijedjen da je Karlos i Maradona u jednom, a samo kvari atmosferu.
Tadić je 5x veci lider i kapiten od obojice!

Medjutim, ima tu masa mladih ili igraca u njaboljim godinama,ciji je izostanak bas hendikep. U prvom redu mislim na Kostića, Milivojevića, Maksimovića, Grujića... koji igraju odlicno za svoje klubove i to ne bilo kakve nego redom dobrostojecih iz liga 5...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Raonffa » 25 mar 2019, 23:29

marconato je napisao/la:Ma da...

Mada, sve je to diskutabilno. Misljenja sam da bi mi i u savrsenim uslovima bili losiji sa Matićem i Kolarovim, pogotovo ovim drugim, jer ne nabijedjen da je Karlos i Maradona u jednom, a samo kvari atmosferu.
Tadić je 5x veci lider i kapiten od obojice!

Medjutim, ima tu masa mladih ili igraca u njaboljim godinama,ciji je izostanak bas hendikep. U prvom redu mislim na Kostića, Milivojevića, Maksimovića, Grujića... koji igraju odlicno za svoje klubove i to ne bilo kakve nego redom dobrostojecih iz liga 5...
Znaš šta, ja kontam da Krstajić ne bi znao izvući maksimum ni da ima sve te igrače na raspolaganju. Jednostavno mi djeluje kao takav trener. Imaš trenera koji to mogu i koji to ne mogu, eto Dalić je recimo bezveze trener, anonimus, al' čovjek na motivaciju i govor dovede jedan kvalitetan skup igrača do finala SP-a.

Doduše, malo je nezahvalno porediti Srbiju i Hrvatsku, Srbija ima talente kojima treba neko iskusan da ih fino oblikuje ala Muslin, dok je Dalić imao igrače u vrhunskim klubovima, u najboljim igračkim godinama, samo je trebalo 'zapaliti' iskru i to je to. Vjerujem da ni Dalić ne bi radio ništa bolji posao u Srbiji od Krstajića, kada sam ih već krenuo porediti :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 mar 2019, 23:38

Ma nisam ni mislio na Krstajića kad sam napisao "savrseni uslovi".
Svaki fudbalski laik ove planete bi Joviću veceras dao minimum pola sata...Dosli skauti Barse opet da ga gledaju, mogu mislit ljudi se isfurali... :facepalm:

Živković i Radonjić griju klupe u Benfici i Marseju, Mitar ttalno van forme, a djecko reseta uzduz i poprijeko Evrope i dzaba...
Pocevsi samo od toga, ne treba ti dalje.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Raonffa » 25 mar 2019, 23:51

Srpski fudbal isto hrvatska košarka, tu su igrači, tu je talenat, al' vazda nešto ne štima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 mar 2019, 23:54

Raonffa je napisao/la:Srpski fudbal isto hrvatska košarka, tu su igrači, tu je talenat, al' vazda nešto ne štima.
Taj fazon..

Da imamo nekog Djordjevića i takve asove na celnim pozicijama i u fudbalu, bili bi daleko ozbiljnija reprezentacija!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 26 mar 2019, 10:54

Od isfrustriranosti likom i djelom Krstajića, ne stigoh da pohvalim majstorcinu! Vec godinama nas najjaci igrac :tokralju:

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 26 mar 2019, 11:20

Protiv evropskog šampiona osvojiti bod na strani uopšte nije mala stvar.

Milenković spašavao sve živo.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Chandrian » 26 mar 2019, 12:04

Mislio sam da idem na meč sinoć, ali nisam mogao zbog posla. Žao mi je što nisam. Ovo mi je pred vratima. A što se same utakmice tiče. Pa ono moglo se više, ali i manje. Oni su bili nervozni, srljali su. Mi nismo bili dovoljno pametni niti odlučni. Igrali smo bez zadnjeg veznog što je suludo. To je igrao Gaćinović, a kad je izašao i ušao Radonjić rupa se vidjela iz aviona. Tako smo i primili gol.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 27 mar 2019, 11:01

Barca dobila ozbiljnu konkurenciju u Bayernu i Realu.

Bayern za sada jedini poslao konkretnu ponudu od 56 mil € za Jovića, dok je Perez spreman da iskesira citavih 70 mil...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 27 mar 2019, 13:34

Nije trenutak za Real.

Što se Bayerna tiče možda bi to bila i najbolja varijanta imajući u vidu da njima predstoji svojevrstan restart igračkog kadra.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 31 mar 2019, 22:13

Nasi bas raspucani ovaj vikend.

Milivojević, Kostić 2x, Jović, Sergej, Tadić...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 03 apr 2019, 21:56

Ristić postigao prvenac za Monpelje...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 apr 2019, 11:21

U kakvoj je formi Kostić ove sezone govori i cinjenica da je po "whoscoredu" u najboljem timu za mjesec mart kada su lige 5 u pitanju...

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.