GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lillard » 06 jun 2018, 14:30

Tritolone je napisao/la:
Lillard je napisao/la:slika

:tokralju: :ljepota:

ovo mi je u rangu ovih sta ljube guzicu mamiČu na fejsu, koji cringe.
:rol:

Frajer brani klincu da navija za reprezentaciju, i ja sam prvo pomislio :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la branimir85 » 06 jun 2018, 14:36

ovo je tek početak,još treba strpati Modrić i Lovren co. u zatvor, skinuti predznak Gnk ,e tek onda možemo
pričati o nekom boljem Dinamu.
@signore
ovi što podržavaju mamića u nas u Hercegovini su isti kao i on,kriminalci i lažni domoljubi sadašnji i bivši hdz-ovi lopovi te likovi koji nemaju pojma o čemu se radi.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la AlemC85 » 06 jun 2018, 14:42

branimir85 je napisao/la:ovo je tek početak,još treba strpati Modrić i Lovren co. u zatvor, skinuti predznak Gnk ,e tek onda možemo
pričati o nekom boljem Dinamu.
@signore
ovi što podržavaju mamića u nas u Hercegovini su isti kao i on,kriminalci i lažni domoljubi sadašnji i bivši hdz-ovi lopovi te likovi koji nemaju pojma o čemu se radi.
Neko bi rekao pocetak kraja Dinama a ja bi rekao pocetak zdravog Dinama koji je uvijek bio gospodski klub i uz to simbol Zagreba i cijele regije.

Tek ce sada zivnuti fudbal u HR.

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la filip13 » 06 jun 2018, 14:52


Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 06 jun 2018, 16:01

branimir85 je napisao/la: @signore
ovi što podržavaju mamića u nas u Hercegovini su isti kao i on,kriminalci i lažni domoljubi sadašnji i bivši hdz-ovi lopovi te likovi koji nemaju pojma o čemu se radi.
Pa tako je i ovdje u Bosni. Komentari tipa 'on krade, ali i daje'. I podrzavaju ga ljudi poput moje matere recimo. Zenu nista oko njega ne zanima, a i da joj objasnim ne razumije. Njoj je on showman i to je to. Svi oni koje poznajem, a prate Dinamo, vole ga i navijaju za Dinamo u velikoj vecini su protiv Mamica. To je pravi pokazatelj koliku on podrsku ima. Nebitna je podrska ljudi koji ne znaju o cemu je rijec. Samo jos uvijek ne razumijem veliki broj ljudi koji navijaju za Hajduk i kad se pokrene tema oni puni podrske Mamicu i price da ce Dinamo propasti bez njega. To ne kontam. Valjda ljudi zeljni rezultata pa ga gledaju kao bozanstvo neko. Rekao bi narod, svega ima u Bozijoj basti.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Android » 06 jun 2018, 16:18

To su isti oni koji zele jednog gazdu u Hajduku(Glover Reic i tako) ili pak zazivaju iste ljude koji su Hajduk doveli do 150 milijuna kuna duga i skoro bankrota, ali eto bitno im je da je Hajduk tada osvajao naslova, nema veze sto su sebi stavljaji u dzep...To ti je sve isti mentalni sklop, kao i ovi sto podrzavaju Mamica i upravo je problem u toj recenici sto si naveo, nek krade, nek i daje... Takvo razmisljanje opcenito imaju stariji ljudi, koji ce se sutra zaliti sto im je mirovina 320 maraka, ali jok , ne smijes nista reci protiv Kradezea
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la crozla » 06 jun 2018, 17:35

Signore je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Pamtiće se veliki Mamićev Dinamo.
Bolje je rezultate imala Tudjmanova Croatia.
Canjugin Dinamo je bio daleko konkurentniji, talentiraniji i jaci u svim segmentima.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la filip13 » 06 jun 2018, 19:10

Lillard je napisao/la:slika

:kafa:
:thumbup:

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la filip13 » 06 jun 2018, 19:13

Jiestifo je napisao/la:"Ne bježim nikuda, ja sam u vlastitoj drugoj domovini - Republika Hrvatska je moja prva, a Bosna i Hercegovina druga domovina, čije državljanstvo posjedujem, a imovinu posjedujem u obje svoje domovine."Zanimljivo kako se sjete "druge" domovine kad im osude u "prvoj"

vidio od ćire,koji nije imao vise gdje raditi pa je odmah mu BiH postala puno draga

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la L-Train » 06 jun 2018, 19:40

Kawhi je napisao/la:Pamtiće se veliki Mamićev Dinamo.
Pravice se Mamic od blata kroz par godina u Dinamu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la crozla » 06 jun 2018, 20:42

L-Train je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Pamtiće se veliki Mamićev Dinamo.
Pravice se Mamic od blata kroz par godina u Dinamu.
Mozda, al' iskljucivo u glavama maloumnih supaka. I
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Saurman » 06 jun 2018, 21:14

Luka Modrić bi zbog promjene iskaza na suđenju Mamiću mogao dobiti pet godina zatvora
:rol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 06 jun 2018, 23:11

Nije me bilo pet godina na ovoj temi, ali malo sam lurkao. Čekao sam ovaj dan i sretan sam čovjek. Zanima me jedna stvar: gdje su retardirani jednostanični organizmi, među njima i jedan moderator, koji su se klanjali od danas osuđenom kriminalcu i koji su me učili što je pravo, što krivo, i kako se trebam odnositi prema svom klubu, za koji navijam 20 godina? Zašto sada šute? Zašto se ponašaju ko Đo Frejzer koji je pobjegao ko, ko, ko najveća pichka ikad? Kad će ići posjetiti tog Frejzera na brdo ukazanja, svog od jučer starog sugrađanina, ponosnog Bosanca/Hercegovca? Kad će ga pozvati u svoje klubove pa da od njih svojom magijom načini velikane?
Hayley <3

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 06 jun 2018, 23:13

Ovo javljanje sam čekao :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Welcome back :thumbup:

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Molders » 06 jun 2018, 23:49

SiamoNoi je napisao/la:Polako.Tek je počelo.Ništa se još ne vraca drzavi do pravomocne presude,a u međuvremenu se stvara sve veci pritisak da se u klubu provedu izbori i vrati šteta za što je danas podnesen zahtjev od strane članova.Ova presuda sad mijenja dosta toga i prvi je korak tek za dalje.Tek krece ono najbolje...
Cijelo obrazloženje stane u jednu rečenicu - neosnovano sklapali fiktivne ugovore kojima su si isplaćivali novac koji je pripadao subjektu čije su interese po statutu tog subjekta dužni štititi. Za ovako priprost kriminal nije potrebnije složenije obrazloženje.
:thumbup:
To je to :thumbup: :thumbup: :thumbup:.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 06 jun 2018, 23:52

badblueboylivno je napisao/la:Zanima me jedna stvar: gdje su retardirani jednostanični organizmi, među njima i jedan moderator, koji su se klanjali od danas osuđenom kriminalcu i koji su me učili što je pravo, što krivo, i kako se trebam odnositi prema svom klubu, za koji navijam 20 godina? Zašto sada šute? Zašto se ponašaju ko Đo Frejzer koji je pobjegao ko, ko, ko najveća pichka ikad? Kad će ići posjetiti tog Frejzera na brdo ukazanja, svog od jučer starog sugrađanina, ponosnog Bosanca/Hercegovca? Kad će ga pozvati u svoje klubove pa da od njih svojom magijom načini velikane?
Milan Pernar osuđen je na četiri godine i dva mjeseca zatvora.

Zdravko Mamić osuđen je na šest godina i šest mjeseci zatvora.

Zoran Mamić osuđen je na četiri godine i 11 mjeseci zatvora.

Damir Vrbanović osuđen je na tri godine zatvora.

Oduzet će im se vrijeme provedeno u pritvoru.

Oduzima ima se imovinska korist ostvarena kaznenim djelima. Pernar mora vratiti 2.097,373,43 kune. Zdravko Mamić mora vratiti 52 milijuna kuna. Nakon pravomoćnosti presude, novac će mu se skinuti s računa i oduzeti nekretnine.
skandi56 je napisao/la:Vidim da dosta igrača, trenera i općenito ljudi iz svijeta nogometa ima svoj topic, pa ne znam zašto ne otvoriti jedan i za najvećeg sportskog radnika na ovim prostorima, te jednog od najvećih na svijetu.
DrustveniParazit je napisao/la:Zašto tjerati nekog ko donosi tvom klubu uspjeh? :?
Ne pratim baš puno ali čovjek je vrh, je*e mu se za sviju, fura svoje, nije mu frka reći ono što misli i nije mu frka biti ono što jest, nije pred kamerama fin, uvijek ide oštro, u kost što bi rekli. :D
BigBigBang je napisao/la:Malo je ljudi u fudbalskom svijetu koji mogu reci da su uspjesniji od tate...
No10 je napisao/la:Jesu mi jaki ovi BBB. Mamić stvorio ovakav Dinamo i sad mu ga žele oduzeti, koji paraziti.
LeBronfan je napisao/la:Hrvat, domoljub, dao bi život za Dinamo. Bez njega bi klub bio nula, velika nula
Admir_Sa je napisao/la:
Rosicky je napisao/la:Dok je Mamica bit ce i Hrvatskog nogometa kao i Dinama
tačno tako
šteta što živi i radi u antifudbalskoj sredini
Head je napisao/la:Kakva je institucija ovaj Mamic :tokralju:
PODRSKA ZA MAMICAA!
Forster je napisao/la:Nećete razbojnici !
Izborit' ce se najbolji sportski radnik i sa ovim, ne mogu na stijenu :salut:
Zip je napisao/la:Najgori su ovi sto su protiv Mamica, oni pojma nemaju sto su protiv njega, reko im vodja naijaca da tako mora biti i tacka :D
Najveci gospodin fudbala Zdravko Mamic..
Denno je napisao/la:Poznajem ljude koji rade u Dinamu, oni kazu da ce se raspad se desiti ako Mamić ode, al i da mu ne mogu nista. Papiri cisti.
sportskilaik je napisao/la:svim "nasim" klubovima treba jedan jak ulagac ili baja kao sto je Mamic bio, inace sljeduje sudba Zvezda,Hajduka... ;)
korisnikforuma je napisao/la:To što se Mamiću danas sudi kao za "Utaju poreza" nema apsolutno nikakve veze s time da je Zdravko Mamić DALEKO najuspješniji sportski direktor na ovim prostorima...
spajk je napisao/la:Jedini koji se ovdje blamira si ti, sa svojim Tatom, Stricom i Remetincom. Da ne govorim što izbore dočekat nećeš. To jest, hoćeš, ali one parlamentarne u kojima HDZ dobiva većinu, a 'Tata' barem 4 godine mira na čelu Dinama.
invincible1921 je napisao/la:Od blata cete da Mamica pravite
Virtu4l je napisao/la:Samo naprijed Zdravko, ne mogu ti ništa.
hurem je napisao/la:Tjeraju Mamica godinama...godinama ce upravo za njim plakati.
Edit: da je fk Sarajevu jedan lopov poput Mamica - puste zelje. U Sarajevu sve lopovi nesposobnjakovici.
arelinho je napisao/la:Drži se tata mata. :salut:
KingJamesMVP je napisao/la:...
Lex je napisao/la:...
Mig_Mig je napisao/la:...
RiverPlate je napisao/la:...
Peace je napisao/la:...
MrMuscle je napisao/la:...
Insect_Terminator je napisao/la:...
hskzmostar je napisao/la:...
I još mnogi drugi.A svima...

Dobro veče i dobro došli svi slika



slika
admin je napisao/la:Mislio sam da je i u Republici Hrvatskoj na snazi pravilo da je kriv onaj za koga se to dokaže.

ako se u GNK Dinamo vrše kriminalne radnje, zaštno niko nije uhapšen? Ne znam ni da li je neko optužen?

Ili očekuješ da na forumu budemo pravedniji i brži u sprovođenju pravde od RH?


realno, tema je zanimljiva i očito je da postoje dvije strane koje misle da su u pravu, a jedna od njih ima i vlast na svojoj strani, pa pozivanje na "veličanje protuzakonitih radnji" i nije baš do kraja utemeljeno.
admin je napisao/la:Oko zakona...

kad uhapse i osude Mamića, ili barem podignu optužnicu, a neko bude veličao djela za koja ga država tereti, tada to nećemo dozvoljavati. Do tada, svako može debatirati o liku i djelu Mamića i na pozitivan i na negativan način. Inače, ja nisam pravnik niti policajac. Ima služba kojoj se trebaš obratiti za sva ta kršenja zakona, pa neka ga oni ganjaju.
admin je napisao/la:Na kraju krajeva, debatiraš samnom oko Dinama, kao da mene Dinamo interesuje i kao da sam ja taj kojem je stalo ko će voditi klub. Čovjek ima pravo da piše da je Mamić super lik, ja mu to neću zabraniti samo zato što si ti tako rekao. Kad neka institucija tog Mamića proglasi kriminalcem, tad ću i ja da se postavim drugačije.
Živio :salut:


Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Seaman » 07 jun 2018, 00:36

a u pm javio se i ovaj seksić s analizom :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





slika






slika






:kafa:










Mamić je danas osuđen. Ne zaboravimo na šljam koji ga je godinama štitio





ZDRAVKO MAMIĆ od danas je nepravomoćno osuđeni kriminalac.

Županijski sud u Osijeku zbog kriminala u Dinamu danas ga je osudio na 6 godina i 6 mjeseci zatvora.

Najmanje deset godina slizanosti HDZ-a i Mamića

Tko je Zdravko Mamić, od danas nepravomoćno osuđeni kriminalac, ne treba puno objašnjavati. Čovjek je to kojeg cijela Hrvatska poznaje kao apsolutnog vladara hrvatskog nogometa, a današnja prvostupanjska presuda potvrdila je da je tu poziciju zloupotrijebio za kriminal kojim je osigurao osobno bogaćenje.

No itekako treba podsjetiti na to tko ga je s pozicija najveće političke moći u tome podržavao i tko mu je to omogućavao.

Zna se.

Ljubav Mamića i HDZ-a (bila) je obostrana, a javno je objavljena još 2007. godine, iako je naravno postojala i ranije.



Mamić u novinama u ime Dinama pozivao da se glasa za HDZ

Tada je, možda ćete se sjetiti, Mamićev Dinamo u novinama objavio oglas s modificiranom registarskom oznakom na kojoj je pisalo "HDZ U SRCU".

"Zahvaljujemo premijeru Republike Hrvatske dr. Ivi Sanaderu i Hrvatskoj demokratskoj zajednici za sve ono što su učinili za hrvatski sport, hrvatske sportaše i naš nogometni klub Dinamo Zagreb. Pozivamo sve istinske ljubitelje hrvatskog sporta da na predstojećim parlamentarnim izborima podrže liste dr. Ive Sanadera te da glasuju za HDZ", pisalo je u oglasu koji je izgledao kao Dinamov dres.

Na njemu je bilo i 28 potpisa igrača i trenera koji su tako stali iza poruke kojom se otvoreno poziva na glasanje za Sanadera i HDZ, a međi njima u bili i potpisi formalnog predsjednika kluba Mirka Barišića i neformalnog apsolutnog vladara Dinama i hrvatskog nogometa Zdravka Mamića, tada na onoj famoznoj funkciji "izvršnog dopredsjednika".




slika


Prvo ljubio Sanadera pa onda Karamarka

Novinski oglas u kojem jedan nogometni klub poziva na glasanje za jednu stranku jedini je takav slučaj zabilježen u Hrvatskoj, a vjerojatno bi se trebalo dobro pomučiti da se nađe neki sličan primjer u svijetu.

HDZ je znao cijeniti Mamićevu privrženost pa tako Mamića desetak godina nitko nije pitao kamo ide novac od izdašnih transfera u Dinamu, što se događa s financijama u klubu, ukratko, sve ono za što je danas nepravomoćno osuđen.

Mamić je nakon otvorene ljubavi prema Sanaderu, naročito prisan odnos uspostavio i s Tomislavom Karamarkom. S njim je u onoj izbornoj noći na parlamentarnim izborima 2015., poznatoj po derneku HDZ-ovih simpatizera koji su se valjali po podu i lijepili si stranačke iskaznice na čelo, proveo večer u VIP dijelu stožera HDZ-a.



Mamić kao glavni zabavljač na HDZ-ovom skupu

Mamić je svoju strast prema HDZ-u pokazao i na, kako su ga nazvali, velikom motivacijskom skupu te stranke u zagrebačkoj Dvorani Dražena Petrovića. Taj je skup glavnog motivatora i "majstora ceremonije" našao u - Zdravku Mamiću.

Mamić je tada, podsjetimo, odvaljivao na domoljubne i tamburaške hitove i okrenut prema tribinama motivirao HDZ-ovce, širio ruke i urlao riječi pjesama pred dvoranom koja ga je slavila kao nekog heroja.

Uz njega, na skupu HDZ-a, doduše dosta mirniji, bio je njegov brat i suosuđenik Zoran Mamić.

Nakon što je protiv braće pokrenut proces, a Vrhovni sud suđenje premjestio u Osijek, Zdravko Mamić tajno se u zagrebačkom hotelu Sheraton sastao s tada prvim potpredsjednikom vlade Tomislavom Karamarkom i njegovom suprugom Anom.

Tajni sastanak s Karamarkom

Bilo je to 27. travnja 2016. godine kada je Karamarko bio po hijerarhiji drugi čovjek u vladi, odmah nakon tadašnjeg premijera Tihomira Oreškovića.

Index je tada objavio snimku tog sastanka, a izvor koji nam je dostavio snimku i koji je želio ostati anoniman, bio nam je ispričao da je Karamarko u jednom trenutku Mamiću rekao "da se ne brine" i "da će sve srediti".


Karamarko se tada pravdao da je Mamića, s kojim je sjedio za stolom u praznom hotelu samo sreo, da ga "sreće često" i da "susreće mnoge ljude".

"Sreo sam čovjeka, što da budem nepristojan. Susrećem mnoge ljude, zašto tražite od mene da budem nepristojan, okrećem glavu od ljudi koji imaju neki problem... Pa nisam takav čovjek", branio se tada Karamarko. Koliko uvjerljivo procijenite sami.

Kako god bilo, najmanje dvije garniture vodstva HDZ-a uz pomoć HDZ-ovaca infiltriranih u nogomet, bile su Mamićev štit koji mu je omogućavao da radi što želi. Naravno, ovdje ne treba zaboraviti ni zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića koji je godinama njegovao bliski odnos s Mamićem i izdašno ga financirao iz gradske blagajne. Ne treba zaboraviti ni na brojna Mamićeva prijateljstva u raznim utjecajnim sferama društva, a prvenstveno u sudstvu.

Posebna ljubav s Kolindom

No politika je bila najveće Mamićevo uporište, a odnos Mamića i Kolinde ipak je nešto posebno.

Bog i batina hrvatskog nogometa više je puta s neskrivenim divljenjem i najbiranijim riječima govorio o predsjednici, a s tepanjem je nastavio i danas kada je rekao da "tu uvažnu damu ne treba kaljati njegovim imenom".

Sve to i ne čudi ako znamo da je Mamić Kolindi pomogao i da postane predsjednica. Za njenu je kampanju HDZ-u donirao 20.000 kuna.

"Predsjednicu sam upoznao na jednoj večeri u Bruxellesu. Ona je tada bila u NATO-u. Družeći se s njom u to vrijeme, Čičak (Ivan Zvonimir Čičak, predsjednik HHO-a i Mamićev intimus op.a.) i ja smo rekli da je ona naša heroina i da će biti predsjednica. Ona se nasmijala i rekla da je daleko od toga i da radi drugi posao. I gle čuda, ona se pojavila i postala predsjednica", objašnjavao je svojevremeno Mamić.

No nije tek tako postala predsjednica. Postala je to i uz Mamićevu pomoć.

Organizirao Kolindi rođendan s tamburašima

Osim donacije i javne podrške Kolindi, zanimljivo je da je Mamić svojoj heroini službeni autobus kojim se vozila u kampanji pričuvao na parkingu uz prostorije Uprave NK Dinamo, u krugu maksimirskog stadiona.



slika



Nakon što je postala predsjednica, Zdravko Mamić protiv kojeg je tada godinama prosvjedovao veliki dio navijača i koji je u svojoj vladavini Dinamom i Hrvatskim nogometnim savezom skupio zavidan broj raznoraznih ekscesa, bio je njen uvažen gost na inauguraciji.

Ljubav između Mamića i Kolinde dosegnula je vrhunac kada joj je sada nepravomoćno osuđeni kriminalac 2015. godine organizirao proslavu 47. rođendana. Kao iznenađenje doveo joj je tamburaše i pobrinuo se za pravu feštu. Mamić joj je navodno jednu takvu proslavu i organizirao nakon službene inauguracije.

Predsjednica je izbjegavala priznati tko joj je organizirao feštu, ali je zbog Mamića smijenila šefa SOA-e

Za sve je to zapravo prva doznala Sigurnosno obavještajna služba koja je tada već prisluškivala Mamića zbog sumnje na kriminal. Predsjednica je inzistirala da se tadašnji šef SOA-e koji je otkrio njena prisna druženja s Mamićem smijeni, u čemu je naposlijetku i uspjela.

Kada je informacija o proslavi rođendana u Mamićevoj organizaciji dospjela u javnost, novinari su o tome počeli ispitivati Kolindu, no ona ne samo da je mjesecima odbijala priznati da joj je Mamić organizirao rođendansku proslavu nego je bila i prilično nervozna svaki put kada bi joj netko od novinara postavio to pitanje.

Jednom je čak zbog pitanja o Mamiću prekinula davanje izjave medijima.

No nakon što je uporno odbijala komentirati tu proslavu, prije pola godine je u Dnevniku Nove TV izjavila da to nije bila jedina večera koju je Mamić za nju organizirao.

Kolindino priznanje: "Gospodin Mamić je organizirao razne večere za mene"

"Gospodin Zdravko Mamić je organizirao razne večere za mene. Uopće ne razumijem u čemu je poanta ovoga i zašto uopće razgovaramo više o ovome. Tu apsolutno nema nikakvog sukoba interesa", rekla je Kolinda.

Predsjedica i Mamićeva prijateljica je pravdala i njegove donacije.

"Politika se ne miješa u nogomet, a ja gospodina Mamića ne promatram kroz prizmu politike, nego kao svakog drugog građanina Hrvatske, on ima jednaka prava kao i svaki drugi građanin. Bez obzira na to što se događa i bez obzira na bilo kakve napise, ne možete nikog a priori osuđivati ni za što", rekla je svojedobno Kolinda.

Ni danas kad protiv Mamića ne postoje samo "napisi" nego i prvostupanjska presuda, nije htjela komentirati kriminal svog prijatelja i organizatora rođendana.

"Predsjednica Republike Hrvatske ne komentira nepravomoćne presude", jedino je što su za Index odgovorili iz Ureda predsjednice.

Mamić je sve osim "svakog drugog građanina", a to mu je omogućio HDZ, ali i Kolinda

Da se Kolinda ipak potrudila odgovoriti na pitanje, vjerojatno bi rekla da bi komentiranje još uvijek bilo a priori te da svog prijatelja promatra kao svakog drugog građanina Hrvatske.

Problem je, međutim, a pitanje je razumije li to Kolinda, što je Mamić, uz dugogodišnju HDZ-ovu, ali i njenu podršku, sve osim "svakog drugog građanina Hrvatske".

Svakog drugog građanina Hrvatske, naime, ne štiti HDZ-ov politički establišment i toliko da se pokretanje sudskih procesa morala promijeniti vlast. Svakom drugom građaninu politika ne omogućava preuzimanje čitavog nogometa jedne države i onda osobno bogaćenje kroz kriminal.

Svaki drugi građanin ne sastaje se tajno s najvišim dužnosnicima, a bome ni ne organizira rođendane predsjednici.

Svaki drugi građanin, u konačnici, ne bježi dan prije presude u Bosnu i Hercegovinu i otamo prijeti sucima i tužiteljima,

To radi Zdravko Mamić koji je, ne bez pokrića, uvjeren da on smije sve.








bit će još zanimljivije kad za izbore izađe na sunce,snimka s rođendana radi koje je Lozančić smijenjen :rol:

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la filip13 » 07 jun 2018, 07:15

badblueboylivno je napisao/la:Nije me bilo pet godina na ovoj temi, ali malo sam lurkao. Čekao sam ovaj dan i sretan sam čovjek. Zanima me jedna stvar: gdje su retardirani jednostanični organizmi, među njima i jedan moderator, koji su se klanjali od danas osuđenom kriminalcu i koji su me učili što je pravo, što krivo, i kako se trebam odnositi prema svom klubu, za koji navijam 20 godina? Zašto sada šute? Zašto se ponašaju ko Đo Frejzer koji je pobjegao ko, ko, ko najveća pichka ikad? Kad će ići posjetiti tog Frejzera na brdo ukazanja, svog od jučer starog sugrađanina, ponosnog Bosanca/Hercegovca? Kad će ga pozvati u svoje klubove pa da od njih svojom magijom načini velikane?
:thumbup:

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la filip13 » 07 jun 2018, 09:51

slika

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Penaltiky » 07 jun 2018, 11:30

Pratio sam vam temu zbog ovih par momaka na temi i malonogometnog kluba. Drago mi je da ste došli na svoje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.