GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Virtu4l » 14 sep 2022, 20:28

Davno je Zdravko Mamić prokužio ovu fašističku bagru koja se odaziva na ime BBB.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Seaman » 05 okt 2022, 21:35

poraz od tv-a servisera ,letve od drmića koji je izgleda zalutao u klub, i onog zamusanca na beku koji si je zamislio da natjerava žene po tomislavcu :kafa: salzburg nikad gori i čačke uspije sve prejebat s spavancem na klupi kod izmjena koje su trebale puno ranije i kukavičkom igrom

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Felixians4 » 05 dec 2022, 18:41

Ide novih 40-ak milijončeka eura nakon Katara za Gvardiola i Livakovića. Hitrec-Kacijan ergela

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 25 jul 2023, 13:15

Neki osjecaj mi govori da ce ovaj Japanac biti bas **** pojacanje, podcijenjen i dolazi ispod radara, ljudi se sprdaju po netu sa njim ali ono sta sam gleda na youtubeu i po izjavama onih koji prate japansku ligu na twitteru lik je dobar igrac.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la ASD » 25 jul 2023, 20:45

Ne pamtim kad je Dinamo bio igrački kvalitetniji. 4 igrača reprezentativne klase su tu.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Felixians4 » 25 jul 2023, 21:57

Tritolone je napisao/la:
25 jul 2023, 13:15
Neki osjecaj mi govori da ce ovaj Japanac biti bas **** pojacanje, podcijenjen i dolazi ispod radara, ljudi se sprdaju po netu sa njim ali ono sta sam gleda na youtubeu i po izjavama onih koji prate japansku ligu na twitteru lik je dobar igrac.
Tako to često ispadne. Bome nova struka i struja potpuno drugačija politika

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Virtu4l » 08 avg 2023, 14:17

Virtu4l je napisao/la:
14 sep 2022, 20:28
Davno je Zdravko Mamić prokužio ovu fašističku bagru koja se odaziva na ime BBB.
Eto tako.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la branimir85 » 08 avg 2023, 14:44

Virtu4l je napisao/la:
08 avg 2023, 14:17
Virtu4l je napisao/la:
14 sep 2022, 20:28
Davno je Zdravko Mamić prokužio ovu fašističku bagru koja se odaziva na ime BBB.
Eto tako.
A i ti ne se.ri .

Gori je zm nego svi huligani sa sjevera .
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 16 avg 2023, 13:29

Nesto je bas **** mutno u Dinamu, transferi propadaju redom, ovo je nakon onog Alzirca iz Istre jos jedan koji je propao u zadnji sekund, a vec se naveliko prica i da ce Stojkovic propasti. Izgleda mi kao da su jos uvijek dvije struje prisutne i sabotiraju jedni druge, nadam se da to nije istina jer najebat ce jedino Dinamo na kraju.

Ja sam osobno bio da Mamic **** nakon svih ovih godina, cak sam se uclanio u klub zimus nakon valjda 15 godina, ali osim sta rezultati pate izgleda da i ovaj poslovni dio kluba ne funkcionira.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Rosicky » 16 avg 2023, 18:13

Tritolone je napisao/la:
16 avg 2023, 13:29
Nesto je bas **** mutno u Dinamu, transferi propadaju redom, ovo je nakon onog Alzirca iz Istre jos jedan koji je propao u zadnji sekund, a vec se naveliko prica i da ce Stojkovic propasti. Izgleda mi kao da su jos uvijek dvije struje prisutne i sabotiraju jedni druge, nadam se da to nije istina jer najebat ce jedino Dinamo na kraju.

Ja sam osobno bio da Mamic **** nakon svih ovih godina, cak sam se uclanio u klub zimus nakon valjda 15 godina, ali osim sta rezultati pate izgleda da i ovaj poslovni dio kluba ne funkcionira.
Ja sam vise volio da je Mamic ostao nego da ulica preuzme klub pa da se pretvorimo u Hajduk a to je ono što je Šimic godinama propagirao.


Sada su ušli u klub i odjednom nema više para :D
Nitko se ne oglašava o ničem iako bi trebali objasniti jako puno stvari.

Navijači demotivirani i vide da im titula i liga prvaka klize iz ruku.

Sport90
Postovi: 1170
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Sport90 » 17 avg 2023, 07:42

Pravice se Maminjo od blata. Dinamo kako Maminjo gubi uticaj sve vise i vise lici na prosjecni balkanski klub, a rezultat toga ce osjetiti i HNS odnosno reprezentacija.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Neutral » 19 avg 2023, 22:54

Daj ostavku neznalico.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 19 avg 2023, 22:56

Biscane kupi kofere, nema od tebe kruha i napravio si jednu **** zamjenu igraci su ti umrli, **** ti bog usi.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la spursman » 19 avg 2023, 23:00

Gdje mu je Perić u sudačkoj, Čačić je Mourinho i Guardiola za ovog glupana. Čuj Marin jedina zamjena, ovaj Bišćan nije ni za šta, a isto se odnosi i na Šimića
audere est facere!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 19 avg 2023, 23:07

Gdje mu je Peric uopce, lik je uvijek bio korektan kad je igrao, on Ristovskog salje na stopera, nema zamjenu za desnog beka, idiot ****. Nemogu vjerovat sta je skuha u ove dvije utakmice, debil.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Neutral » 20 avg 2023, 10:50

Rene Bitorajac je objasnio sve, iako glumac, pokazao je analizom vece trenerske sposobnosti od fake trenera.

I dok je igrac Liverpoola bio, kukao je sto ne zeli igrati za Vatrene.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Felixians4 » 20 avg 2023, 11:10

Kriza će proći i opet doći. Ustroj kluba, stadion, upliv navijača, goruća pitanja koja će se uskoro krenuti raspetljavati i graditi(doslovno i preneseno). Bišćan i Šimić nisu uspjeli u demokratskom populističkom rušenju Mamića zajedno s Mladićem i Pokorom, nisu krenuli idealno kao trener i na kojoj je funkciji Dario već, no smiješno je kako ljudi olako blate, nipodaštavaju ili o jede "bez Mamića propast".. mentalitet prekrasan. Mamići su uradili fantastične stvari, no isto tako i uništili prekrasne "stvari". Oni su prošlost Dinama i hr nogometa. Velika su njihova ostvarenja, no podjednako i krimeni. Dokazani i nedokazani.

Prodati u jednoj godini nakon godina uspjeha Oršića, Ademija te izvjesno Šutala, Livakovića, možda Ivanušeca i/ili Petkovića, apsolutno čudno. Pare sjele od transfera Gvardiola i Kovačića u City, a dovode se "anonimusi* za što ja prvi ne da nemam ništa protiv već sam apsolutno pristaša takve sportske politike, no hbg, ne ide bez kog provjerenog iskusnog mangupa

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 20 avg 2023, 11:40

Mah Dinamo i bez nekih ekstra pojacanja ima ekipu koja bi trebala izbaciti AEK, jbt imas 4 igraca reprezentacije koja je 3 na svijetu, plus par iskusnih igraca koji su tu godinama. Problem je sta je Biscan jos jedan tvrdoglavi trener koji posto-poto zeli izmisliti toplu vodu. Evo ja osobno ne razumijem zasto Peric ne igra, igrac koji je prije ozljede bio na pragu reprezentacije, koji je prosle sezone u LP bio bolji od Sutala a sad je zakucan na klupi, njemu stopera igra klasicni bek, a zamjenu za tog zadnjeg beka na klupi nema. Zatim zbog cega Drmic ima svega 10ak minuta u ovoj sezoni, tip je najplaceniji igrac ekipe i nije Dinamo Real da si dopusti da mu takav igrac sjedi. Kako to da onaj momak sta je doveden iz Istre ne igra uopce a placen je skupo za HNL prilike, kako to da mu je decko igrao u reprezentaciji a ovdje nema mjesta ni na klupi, i zbog cega Dinamo u 3 utakmice ove sezone prima golove u 90+ minuta, to nije problem igraca vec trenera. Biscan onako na prvu kad ga gledas ima govor tijela nekog tipa koji je totalno potonuo, jednostavno ne ostavlja dojam osobe koja je sposobna trenirati ekipa koja igra ovakve utakmice.

A drugi je problem uprava i njihova nesposobnost da dovedu igrace na vrijeme. Zasto se nije pokusalo dovesti Orsica (po njegovim izjavama nije bilo ni kontakta) ako je prodaja Ivanuseca bila u planu jos od onog turnira nacija. Siguran sam da bi se Orsa radije vratio u Dinamo nego igrao u Turskoj. Zasto se nije pokusao dovesti onaj decko sta je otisao u Ajax, jos mu je Simic tetak, ako si znao da Sutalo ovo ljeto odlazi.
Sta ce se desiti ako ode Petkovic sad a tebi u napadu ostaju Emreli i Drmic kojeg trener ocito ne mirise. Siguran sam da Dinamo ima novaca, i da je mogao priustiti ta dva pojacanja i jedno u napadu (Maric iz Monze recimo gdje je Galliani direktor a Simic ima dobre odnose sa njim)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la spursman » 20 avg 2023, 14:25

Nema nikakvo opravdanje za Bišćana, ako nije pravio zamjene do 90 min. trebao je u 89, 90, 91, 92 kradi vrijeme čovječe. Znaš kako bi se Grci valjali da imaju rezultat ne bi se igralo nikako. Kao da je čovjek s Marsa pao i nije nikad utakmice pogledao
audere est facere!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tritolone » 21 avg 2023, 15:44

Jakir novi trener, ovaj potez kasni barem godinu ipo dana.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.