GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lex » 18 maj 2018, 22:27

Predsjednik Uprave GNK Dinamo Igor Kodžoman, potpredsjednik kluba Tomislav Svetina i predsjednik nadzornog odbora Miroslav Rožić održali su u petak, 18. svibnja, press konferenciju o stavu kluba prema inicijativi dijela članstva Dinama na temu zaustavljanja procesa preoblikovanja kluba.

- Prvi put javno progovaramo o zahtjevima koji se pojavljuju u medijskom prostoru. Nismo željeli odgovarati na svaki istup udruge naših članova iz jednostavnog razloga jer kad su nam dostavili zahtjev rekli smo da ćemo u primjerenom i zakonskom roku predviđenom statutu odgovoriti. U njihovom medijskom istupanju pojavljuje se čitav niz dezinformacija, neistina i laži. Bili smo prvi put pozvani od jedne institucije da možemo odgovoriti na upite i zahtjeve i u konačnici jučer na Gradskom odboru za kulturu, obrazovanje i sport bila je tema i usvajanje zaključka. Sudbina tog zaključka je objavljena, kao takav nije prošao. Argumenti koji smo mi iznijeli bili su činjenice - izjavio je Tomislav Svetina i nadodao:

- Ne radi se ovdje je li netko pobijedio ili izgubio, puno bitnije da se razgovara, da pokušamo zajednički doći do nekih zaključaka. Ovo prepucavanje iscrpljuje i jednu i drugu stranu u kojoj jedino Dinamo može izgubiti. U smiraj ove sezone trebamo pričati o naslovu, koji ne doživljavamo s euforijom i zanosom zbog rezultata. Ali činjenica je da smo prvaci u turbulentnoj sezoni, bili smo najbolji ove sezone i zato smo prvaci. Treba se pričati kako u srijedu osvojiti duplu krunu i dati satisfakciju plavoj obitelji u sezoni koja je bila iscrpljujuća.

:salut: :salut: :salut:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 28 maj 2018, 16:45

Nakon Sose,ode i Coric.I to ne za iznos o kojem laprdaju Tattini novinari posto je Roma iznos objavila na svojem webu :wave:

Transferi sve manji i manji,a nakon sto ode i Benkovic ovo ljeto za prodat nece ostat praktički nitko.Ključ u bravu sve je bliže :wave:

U međuvremenu odbijen zahtjev za privatizaciju kluba zbog "neusklađenosti s odredbama Zakona o udrugama" :wave:
Osnovna primjedba za uskraćivanje suglasnosti je izostanak osobnog identifikacijskog broja (OIB-a) u popisa članova čime je spomenuto Povjerenstvo utvrdilo da popis članova Dinama nije usklađen s odredbama članka 12. stavka 4. Zakona o udrugama, a koji je sastavni dio Elaborata.
Drugim riječima izmišljen popis članova kluba :wave:
Idući korak udruge "Dinamo - to smo mi" je zahtjev za nadoknadu štete klubu zbog sudskih procesa u Osijeku.
:thumbup:

Sutra pak slijedi:
slika

Pazi kako je propao Psihopat:
slika
slika
Strah je velik :thumbup:
Presuda Mamiću iduću srijedu, Uskok zatražio bezuvjetnu zatvorsku kaznu
Jasno je da je Zdravko Mamić potpuno privatizirao NK Dinamo, te da je ove radnje poduzimao kako bi pravio protupravnu korist sebi i članovima svoje obitelji, a na štetu NK Dinama
Idemo :thumbup:
Uskok je u ponedjeljak predložio da se bivši čelnik NK Dinama Zdravko Mamić, njegov brat Zoran, bivši "Dinamov" direktor Damir Vrbanović i poreznik Milan Pernar proglase krivim za izvlačenje oko 116 milijuna kuna iz toga kluba te nanošenje štete državnom proračunu od 12,2 miljuna kuna neobračunatog poreza i prireza i osude po zakonu na bezuvjetne zatvorske kazne. Presuda će biti izrečena iduću srijedu, 6. lipnja, u 12.00 sati.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 28 maj 2018, 17:33

6 milijuna eura za Corica je premija. On zna vise nego sto pokazuje, al prodaje ga ono sto pokazuje, a pokazuje da je umazeno i bahato deriste. To je igrac koji je mogao otici za 30 milijuna u ovom danasnjem ludilu s cijenama, ali nema taj u glavi. Ako se ne sredi odmah prvu sezonu u Romi zavrsit ce ko Halilovic po posudbma u ispodprosjecnim klubovima.

Sto se Mamica tice. Lik ja mazohist zeljan paznje vise nego sto je zeljan para. Da je imalo normalniji davno bi s tim parama utekao negdje odakle ga nece isporuciti. Ali ne, daj jos, jos i jos. Jos se dokazuj i na sudu. Imam osjecaj da je Zoki otisao iz kluba da se izvuce iz svega ovog, ali ga stari drzi pa je i njega sad sve stiglo. Al mislim da ce Zdravka jako brzo prekinuti, ne djeluje mi da se dobro drzi, a Zoki ce se nagodit.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 28 maj 2018, 22:31

Da.Nisu njemu pare nikad bile dovoljne nego je htio pažnju i da bude najjaci,najveci i legenda kluba.Na to je uvijek patio.A bit će upamcen kao najveci ološ i najgori djelatnik u povijesni kluba.

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lex » 29 maj 2018, 20:32

U Dinamo je stigao Emir Dilaver!

U utorak, 29. svibnja, 27-godišnji stoper rodom iz Tomislavgrada potpisao je četverogodišnji ugovor s modrim klubom, a u Dinamo stiže iz poljskog prvoligaša Lech Poznan. Dilaver je karijeru započeo u austrijskom klubu Austria Beč gdje je kroz mlađe kategorije stigao do prve momčadi.

Od 2014. do 2017. nosio je dres mađarskog Ferencvarosa, da bi na ljeto 2017. potpisao ugovor s Lechom. Slovi kao jedan od vrhunskih stopera na ovim prostorima, a već je ranije upoznao trenera Nenada Bjelicu koji je vodio dva njegova kluba - Austriju Beč i Lech iz Poznana.

Dilaver je do sada osvojio i nekoliko trofeja s klubovima čije je nosio dresove do ovog trenutka, a to su naslov prvaka Austrije (Austija Beč 2012/13.), tri puta Kup Mađarske (Ferencvaros 2014/15., 2015/16., 2016/17.) i naslov prvaka Mađarske (Ferencvaros 2015/16.).

- Jako sam sretan što sam ovdje i što ću nositi dres Dinama. Ovo je velik klub, to svakako dokazuje povratak dvostruke krune ove sezone, a vjerujem da je pred Dinamom još puno uspjeha već od ljeta. Hvala vodstvu kluba na povjerenju koje su mi dali, potrudit ću se to opravdati na terenu - rekao je nakon potpisivanja ugovora Dilaver.

Sretno Emir!!!
:salut: :salut: :salut:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 29 maj 2018, 23:37

Djeluje mi taj Dilaver gradjom kao pravi stoper. Nisam ga nikad gledao, ali vidim da je u Lechu odigrao skoro sve utakmice i svega dva puta je bio zamijenjen. Negdje procitah da je najbolji stoper lige, ali ne znam koliko u tome ima istine. Nadam se da ce biti pravo pojacanje.

Sto se tice novih pojacanja, nadam se da ce opustosit Lokomotivu prvo, pa tek onda dalje. Lovro Majer je igrac kojeg se mora dovesti. Ivan Sunjic se vraca s posudbe ako se ne varam, a za Lokomotivu je odigrao jako dobru sezonu. Po meni bolji igrac od Doumbije kojeg se treba rijesiti.

I ako se vec treba eksperimentirat, volio bih vidjeti kapetana Shkendije u dresu Dinama. Mislim da ne bi bio skup. Ferhan Hasani, ofanzivni vezni, 27 nastupa, 22 gola, 15 asistencija. U Europi 8 nastupa, 3 gola, 4 asistencije. Igrao ranije za Wolfsburg i Brondby. Statistika djeluje impozantno cak i za Makedonsku ligu, a vidimo da je bio dobar i u Europi. Ima 27 godina i moze pruziti jos jako puno.

Avatar
Baboon
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Baboon » 30 maj 2018, 00:45

Signore je napisao/la:Djeluje mi taj Dilaver gradjom kao pravi stoper. Nisam ga nikad gledao, ali vidim da je u Lechu odigrao skoro sve utakmice i svega dva puta je bio zamijenjen. Negdje procitah da je najbolji stoper lige, ali ne znam koliko u tome ima istine. Nadam se da ce biti pravo pojacanje.

Sto se tice novih pojacanja, nadam se da ce opustosit Lokomotivu prvo, pa tek onda dalje. Lovro Majer je igrac kojeg se mora dovesti. Ivan Sunjic se vraca s posudbe ako se ne varam, a za Lokomotivu je odigrao jako dobru sezonu. Po meni bolji igrac od Doumbije kojeg se treba rijesiti.

I ako se vec treba eksperimentirat, volio bih vidjeti kapetana Shkendije u dresu Dinama. Mislim da ne bi bio skup. Ferhan Hasani, ofanzivni vezni, 27 nastupa, 22 gola, 15 asistencija. U Europi 8 nastupa, 3 gola, 4 asistencije. Igrao ranije za Wolfsburg i Brondby. Statistika djeluje impozantno cak i za Makedonsku ligu, a vidimo da je bio dobar i u Europi. Ima 27 godina i moze pruziti jos jako puno.
Nisam siguran, ali taj je jednom već bio pred potpisom za Dinamo prije 3-4 sezone.
it's football day

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 30 maj 2018, 07:51

Trebao je doci iz Wolfsburga, ali je pao lijecnicki.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Sabinho » 30 maj 2018, 12:57

Tad se nesto izjalovilo pa je Hasani otisao u Brondby.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lex » 30 maj 2018, 19:34

NEKOLIKO osoba privedeno je u Zagrebu i Zadru zbog sumnje u preprodaju većih količina marihuane te kokaina, a kako se neslužbeno doznaje, među njima su neka poznata lica s navijačke scene. Jučer smo iz navijačkih krugova primili neslužbenu informaciju kako zagrebačka policija pretražuje stanove i automobile pojedinih pripadnika frakcije Bad Blue Boysa, aktivne u borbi protiv "okupacije" kluba od strane Zdravka Mamića, kao i da su pretražili prostore u kojima se navijači okupljaju u Zagrebu.

Odvjetnik Davorin Karačić, koji često zastupa pripadnike Bad Blue Boysa, Indexu je jutros odbio dati izjavu i prekinuo je telefonsku vezu.

Kod: Označi sve

https://www.--- SPAM ---/vijesti/clanak/zbog-dilanja-velike-kolicine-droge-uhiceni-neki-od-poznatijih-bad-blue-boysa/2001227.aspx
Borci za pravdu i istinu...
:salut: :salut: :salut:

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lillard » 04 jun 2018, 21:55

Jedno je jasno nakon ove presice. Mrtav je ovo čovjek.



:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Jiestifo » 04 jun 2018, 21:57

Sta je izjavio

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jun 2018, 00:59

Razočaran sam.Očekivao sam da ce se propucat pred kamerom ili barem popit otrov.
Najtužnije je što je šteta koju je učinio nepopravljiva, a iz iskustva s našim pravosuđem možemo očekivati maksimalno par godina, i van uz dobro vladanje. I to bi bio veliki napredak u odnosu na dosaašnje presude za gospodarski kriminal.

Što se njega tiče, uzeo je Dinamu puno, previše, od love do navijača, oteo mu je i mogućnost nekih novih klinaca po istoku i sjeveru, razvalio je dobre generacije lošim kadroviranjem determiniranim sukobom interesa, a uspio je i što nije nitko prije njega, uništiti fenomen reprezentacije. Društveno, mnogim mladim ljudima ubio je vjeru u ljude.

Poetski rečeno, lakmus papir hrvatskog društva, a svemir bi se možda vratio u ravnotežu ako bi ga za kraj linčovala svjetina na javnom stadionu. Barem da jednom napuni Maksimir.
:thumbup:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jun 2018, 11:41

slika
:mrgreen:
Godinama ne gledam njegove bolesne javne istupe, ali i kada čujem za njih, uvijek mi se nameće isto pitanje.

Tko je odvratniji i pokvareniji? On ili Bandić? I ne mogu se odlučiti.
Jednostavno su to takva čudovišta, da njima nije mjesto u ljudskom zatvoru.

Oni bi trebali biti zatvoreni u kanalizacijskom zatvoru. Prostoriji 2x2 pod zemljom, spojenom na kanalizacijski sustav gdje bi im se fekalije cijelog grada od 0 do 24 slijevale u usta.
Istog onog grada kojem su dvadeset godina trgali i žderali dušu.

Duša je sada već požderana, ali govana barem još uvijek u izobilju.
:thumbup:

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la gerdmuller » 05 jun 2018, 12:09


Gotovo je sotono :opaopa:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Seaman » 05 jun 2018, 14:44

slika






nisam ni sumnjao da je krivotvorio poruke :rol: umjesto da se branio od optužbi čitavo vrijeme napadao cvitana,onog tužitelja i sdp-ovce da mu pakiraju :rol: ako je istina šta se šuška dobit će između 6 i 7 godina ćorke :kafa: vjerojatno je i on dobio neke infomacije jer mu je sva faca u kurcu u zadnje vrijeme, jer zna šta ga čeka :kafa: imat će priliku sanjati očnjaka 0-24 :rol: vjerojatno su mu veze u hdz-u i kod one prasice sredile duplo manju kaznu nego što je inače zaslužio,nadam se uskoro da će i onaj drugi njegov kompić ero u buksu jer bi u zg-u mogao sve parkove uništiti i pretvoriti ih u kamenjar kak je krenuo :facepalm: a o kriminalu da ne govorim

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Android » 05 jun 2018, 19:59

Pobjegao Maminho u Medjugorje :urnebes: :urnebes:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jun 2018, 22:03

Pobjegao Joe Frazier u brda :urnebes:

Kakva policija i Telegram,na FHR-u su ljudi jos jučer provjerili i zaključili kako su lažne poruke,a jutros najavili da bježi u BiH...najjači forum ikad :kafa:

Al mislim,tko normalan je mogao pomislit da su one osnovnoškolske poruke stvarne :rol:
slika
:urnebes: Ali koliko je propao lik :tokralju:
Vrlo vjerovatno neće biti na izricanju presude što zakonski i ne mora biti.

Maknuti će se u neku od država koje ne provode europski uhidbeni nalog.

Čekati će koliko će dobiti godina ili više od 5 pa da mora direktno u zatvor ili manje od 5 pa da čeka pravomoćnost presude. Uglavnom pravdati će se poslovnim obavezama u inozemstvu.

Ako dobije manje od 5 godina vrati ti će se i ponovno održati presicu gdje će glumiti velikoga Hrvata i mučenika. Ako dobije više od 5 godina nećemo ga u Hrvatskoj vidjeti.
Danas je Mamić trebao biti dopunski ispitan o sumnjvih preko dva i pol milijuna eura pronađenih na računu u Austriji, zbog čega je nedavno otvoren zadnji krak istrage izvlačenja novca iz Dinama. Međutim, nije se, nakon jučerašnjeg istupa, pojavio.
Seaman je napisao/la:vjerojatno su mu veze u hdz-u i kod one prasice sredile duplo manju kaznu nego što je inače zaslužio
Sigurno.15 godina je trebala bit kazna po svemu.

Dakle 5+ je sigurno kad je utekao.Nadam se dobrim kaznama i za zalizano smeće i Strittza.I onog uhljeba.

Ali koja banana država...ukinute mjere opreza i logično da je pobjegao.Dok se navijači zbog gluposti svaki tjedan moraju javljat u policijsku postavu :puke:

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Seaman » 05 jun 2018, 22:45

pa vjerojatno je kazna 5+ godina,jer ideš odmah u ćorku ako si osuđen na 5+,vjerojatno se usrao da će sapune dizati po ćeliji :rol: nebi me začudilo da ima duplo državljanstvo kao svi veliki domoljubi i ostane dolje:rol: najbolji primjer je onaj kutle koji je ovdje osuđen zbog gospdarskog kriminala,a dole još glumi poduzetnika i ima neke firme :facepalm:




DINKO CVITAN 'Tužit ću Mamića. Vidi se iz aviona da su SMS poruke krivotvorina. Njegovi zaključci najobičnija su budalaština'

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... a/7439805/


:kafa:



nisam niti sumnjao



Quote:
Dan uoči izricanja presude Zdravko Mamić napustio je Hrvatsku. Trenutno se nalazi u Bosni i Hercegovni, u Međugorju. Kako Telegram doznaje, Mamić ima sve potrebne papire s obzirom da je nedavno dobio bosanskohercegovačko državljanstvo.




kupio u mostarskome konzulatu preko čmaronje
Zadnja izmjena: Seaman, dana/u 05 jun 2018, 22:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Android » 05 jun 2018, 22:52

Ove nase rvatine ce ga objerucke prihvatiti... Pogledajte komentare na njegovoj stranici na faceu :puke:, tocno da se zapita covjek medju kakvim ljudima zivi
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.