GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 24 mar 2021, 14:58

admin je napisao/la:
24 mar 2021, 14:06
Veličanje kriminalnih djela, u slučaju ove teme onog za šta je Mamić osuđen na ovom forumu nije dozvoljeno.

Molim vas da o tome vodite računa pri diskusijama, jer će osobe koje budu konstatno kršile ovo pravilo foruma biti udaljene.
Jos nisam vidio da ovdje itko velica ikakva kaznena djela.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 24 mar 2021, 15:17

admin je napisao/la:
24 mar 2021, 14:06
Veličanje kriminalnih djela, u slučaju ove teme onog za šta je Mamić osuđen na ovom forumu nije dozvoljeno.

Molim vas da o tome vodite računa pri diskusijama, jer će osobe koje budu konstatno kršile ovo pravilo foruma biti udaljene.
Usput, obrati pozornost na pojedince koji nikad nista ne pisu o utakmicama i samoj igri nego konstantno zagadjuju topic svojom nekom kvaziborbom. S obzirom da je ovo sportski forum, pretpostavljam da bi se trebalo raspravljati prvenstveno o sportu, a ovdje odredjene osobe namjerno sabotiraju bilo kakvu raspravu o nogometu.
Nakon povijesne pobjede nad Tottenhamom, jedno jedino slovo dvojac nije napisao o igri. :think:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Captain4 » 24 mar 2021, 15:34

Pitagora je napisao/la:
24 mar 2021, 14:58
admin je napisao/la:
24 mar 2021, 14:06
Veličanje kriminalnih djela, u slučaju ove teme onog za šta je Mamić osuđen na ovom forumu nije dozvoljeno.

Molim vas da o tome vodite računa pri diskusijama, jer će osobe koje budu konstatno kršile ovo pravilo foruma biti udaljene.
Jos nisam vidio da ovdje itko velica ikakva kaznena djela.
I mene zanima gdje se to spominje. Ili smo i mi glupi kao raja sa teme koronavirus. :zviz:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lillard » 24 mar 2021, 15:48

Pitagora je napisao/la:
24 mar 2021, 15:17
admin je napisao/la:
24 mar 2021, 14:06
Veličanje kriminalnih djela, u slučaju ove teme onog za šta je Mamić osuđen na ovom forumu nije dozvoljeno.

Molim vas da o tome vodite računa pri diskusijama, jer će osobe koje budu konstatno kršile ovo pravilo foruma biti udaljene.
Usput, obrati pozornost na pojedince koji nikad nista ne pisu o utakmicama i samoj igri nego konstantno zagadjuju topic svojom nekom kvaziborbom. S obzirom da je ovo sportski forum, pretpostavljam da bi se trebalo raspravljati prvenstveno o sportu, a ovdje odredjene osobe namjerno sabotiraju bilo kakvu raspravu o nogometu.
Nakon povijesne pobjede nad Tottenhamom, jedno jedino slovo dvojac nije napisao o igri. :think:
Tema kluba je GNK Dinamo. Mamic i kriminalna djela su usko povezana s klubom, tocnije, doticni je pokrao klub u jednoj presudi te ima jos sudjenja na cekanju di ce se utvrdit jos vece kriminalne radnje.
Ako se ne moze pisati o tome na temi kluba kojeg je pokrao, onda ja ne znam cemu sluzi forum.

Najjaci su ovi sa svojim sportom i nogometom. Na temi EL sam pisao o tome, ovdje cu pisati o Zdravku vecinom, jer je on karcinom ovog kluba.
Uostalom, stavi nas na ignore, ne ulazi u raspravu s nama, siroko ti polje.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 24 mar 2021, 15:54

Koliko sam upratio ti si predmet sprdnje na ovom forumu, prica se da si promjenio vise klubova na cijim temama si pisao, mozda jednog dana aktiviras i ovu Hajdukovu, tamo se rijetko pise. :mrgreen:

Obrati pozornost tko koga citira. Ja ovdje pisem o Dinamu, a vi lijecite svoje frustracije. Otvorili ste dva topica za Futsal Dinamo, htjeli nekog isprovocirat vjerojatno i nakon dva mjeseca prestali pisati. Toliko o vama. :rol: Takodjer, o Mamicu isto postoji topic ako dobro vidim, dakle o njemu se pise tamo.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lillard » 24 mar 2021, 15:58

Pitagora je napisao/la:
24 mar 2021, 15:54
Koliko sam upratio ti si predmet sprdnje na ovom forumu, prica se da si promjenio vise klubova na cijim temama si pisao, mozda jednog dana aktiviras i ovu Hajdukovu, tamo se rijetko pise. :mrgreen:

Obrati pozornost tko koga citira. Ja ovdje pisem o Dinamu, a vi lijecite svoje frustracije. Otvorili ste dva topica za Futsal Dinamo, htjeli nekog isprovocirat vjerojatno i nakon dva mjeseca prestali pisati. Toliko o vama. :rol: Takodjer, o Mamicu isto postoji topic ako dobro vidim, dakle o njemu se pise tamo.
Pa ti mene citiras😂
Ignore rekao sam ti, piši o igri koliko god želiš. Mi ćemo donosit novosti o Zdravku :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 24 mar 2021, 16:00

Majstore, upravo si ti mene citirao, a ja tebe nisam. :lol:
Bas si pravi navijac Dinama, vjerujem da si se pojeo nakon treceg gola Orsica. Fuj. :rol:

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la admin » 24 mar 2021, 16:11

Captain4 je napisao/la:
24 mar 2021, 15:34
Pitagora je napisao/la:
24 mar 2021, 14:58
admin je napisao/la:
24 mar 2021, 14:06
Veličanje kriminalnih djela, u slučaju ove teme onog za šta je Mamić osuđen na ovom forumu nije dozvoljeno.

Molim vas da o tome vodite računa pri diskusijama, jer će osobe koje budu konstatno kršile ovo pravilo foruma biti udaljene.
Jos nisam vidio da ovdje itko velica ikakva kaznena djela.
I mene zanima gdje se to spominje. Ili smo i mi glupi kao raja sa teme koronavirus. :zviz:
Imao sam neke pritužbe, pa čisto da napomenem šta je na forumu zabranjeno. Bolje da izbjegnemo kasnije nesporazume.
Ne bih izdvajao nijednog pojedinca ili post jer iskreno nisam ni čitao zadnjih 100 strana diskusije.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Captain4 » 24 mar 2021, 16:24

Da, ali toga nije bilo na ovoj temi. Očito korisniku @SiamoNoi smeta veličanje gospodina Mamića (pretpostavljam da je on), ali nigdje se on ne veliča kao kriminalac. Barem u ove stranicu-dvije nakon velike pobjede nad Tottenhamom.
"We need to suffer. And we need to fight."

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la admin » 24 mar 2021, 16:27

Captain4 je napisao/la:
24 mar 2021, 16:24
Da, ali toga nije bilo na ovoj temi. Očito korisniku @SiamoNoi smeta veličanje gospodina Mamića (pretpostavljam da je on), ali nigdje se on ne veliča kao kriminalac. Barem u ove stranicu-dvije nakon velike pobjede nad Tottenhamom.
Uglavnom, molio bih da se ne hvale ove stavke po kojima je čovjek osuđen. To su krivična djela i ona nikako ne mogu biti OK niti se smiju promovisati kao nešto dobro na našem forumu. U ostale stvari ja stvarno ne bih ulazio, apsolutno sam neupućen u bilo šta oko zagrebačkog Dinama.

Na insistiranje pojedinih forumaša, temu ću pratiti i bilo kakva veličanja krivičnih djela ću da uklanjam, kao i autore takvih postova.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 24 mar 2021, 16:48

Captain4 je napisao/la:
24 mar 2021, 16:24
Da, ali toga nije bilo na ovoj temi. Očito korisniku @SiamoNoi smeta veličanje gospodina Mamića (pretpostavljam da je on), ali nigdje se on ne veliča kao kriminalac. Barem u ove stranicu-dvije nakon velike pobjede nad Tottenhamom.
Upravo to. Nigdje nisam vidio da bilo tko velica bilo kakav kriminal. Doticnom najvise smeta sto nitko ne podrzava da ulicari preuzmu klub kao sto su preuzeli Hajduk i unakazili taj nekad veliki klub.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lillard » 24 mar 2021, 17:08

Pitagora je napisao/la:
24 mar 2021, 16:00
Majstore, upravo si ti mene citirao, a ja tebe nisam. :lol:
Bas si pravi navijac Dinama, vjerujem da si se pojeo nakon treceg gola Orsica. Fuj. :rol:
Pa nisam pravi navijac. Navijao sam za Tottenham. Ali sto se Dinama i igraca tice, zelim im uvijek uspjeh u Europi kao i svakom hrvatskom klubu.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 02 apr 2021, 12:19

https://www.i.ndex.hr/mobile/clanak.asp ... id=2265727

Kakav posao kluba, kakav potez mladog carobnjaka. Neka ti nebo bude granica. :tokralju:

Izbrisati "." izmedju "i" i "n"

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la OldFashioned » 02 apr 2021, 12:22

admin je napisao/la:
24 mar 2021, 16:27

Uglavnom, molio bih da se ne hvale ove stavke po kojima je čovjek osuđen. To su krivična djela i ona nikako ne mogu biti OK niti se smiju promovisati kao nešto dobro na našem forumu. U ostale stvari ja stvarno ne bih ulazio, apsolutno sam neupućen u bilo šta oko zagrebačkog Dinama.

Na insistiranje pojedinih forumaša, temu ću pratiti i bilo kakva veličanja krivičnih djela ću da uklanjam, kao i autore takvih postova.
:bow:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3532
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la tutankamon1905 » 02 apr 2021, 12:25

Zamolio bih admina da nam na pocetku foruma odvoji i napise par recenica sta smijemo pisat sta ne smijemo, koliko postova dnevno smijemo imat i sve sto uz to ide. Takodjer ako mogu preporuke sta je pozeljno pisat da odgovara svima.
Previse ste se uzivili u ulogu

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la OldFashioned » 02 apr 2021, 12:43

tutankamon1905 je napisao/la:
02 apr 2021, 12:25
Zamolio bih admina da nam na pocetku foruma odvoji i napise par recenica sta smijemo pisat sta ne smijemo, koliko postova dnevno smijemo imat i sve sto uz to ide. Takodjer ako mogu preporuke sta je pozeljno pisat da odgovara svima.
Previse ste se uzivili u ulogu
Ako ti iko mora takve upute davati znači da se trebaš zapitati je li uopće trebaš biti na bilo kakvom forumu gdje je različitost mišljenja u glavnoj ulozi što je sasvim normalno kada imaš toliko različitih karaktera na jednom mjestu.

Ali vidim ja da si ti bio više ironičan na adminov upis, ok, važi, ali ne možeš zamjeriti čovjeku što radi svoj posao.
Od pravomoćno osuđenog čovjeka se pravi heroj.
Super, odličan je menadžer/biznismen i to je to.
Da li je krao ? Sud reče da jeste i to mnogo...
Kakvi smo to onda mi ljudi kada takve podržavamo ?
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 02 apr 2021, 12:50

tutankamon1905 je napisao/la:
02 apr 2021, 12:25
Zamolio bih admina da nam na pocetku foruma odvoji i napise par recenica sta smijemo pisat sta ne smijemo, koliko postova dnevno smijemo imat i sve sto uz to ide. Takodjer ako mogu preporuke sta je pozeljno pisat da odgovara svima.
Previse ste se uzivili u ulogu
Za pocetak bi bilo dobro da na topicu Dinama ljudi pisu o Dinamu, a oni koje toliko zanima Zdravko Mamic neka pisu na njegovom topicu. Trenutno ovdje pisu ljudi koje Dinamo uopce ne zanima, ni njegovi rezultati. Na ostalim temama klubova je takvima zabranjeno pisati, jedino je na Dinamovom dopusteno.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 08 apr 2021, 19:53

Dobro je dosla ova pauza da se smiri euforija. Da se igralo odmah poslije Tottenhama, vjerujem da bi se svi postavili kao da se ceka samo hocemo li im utrpati tri ili cetiri komada. :rol:

Drago mi je da je Atiemwen u spici, a Orsic tamo gdje je najjaci - na krilu.

Ajmo!

Ritamreda
Postovi: 839
Pridružen/a: 23 jan 2021, 15:46
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Ritamreda » 08 apr 2021, 23:34

Steta vala. Moglo je barem ostati 0 : 0. Ali dobar je ovaj Viljareal pravo. I Emery je world class. Bice svega u revansu. Nadam se sa ce Petko biti spreman. Zatvorili su Orsica i Majera skroz.
Puna podrska BBB u borbi protiv onog krimosa i osudjenog zlocinca. **** te Hercegovina ****. On je zanimljiv samo glupim Bosnjacima sa svojom patetikom i demagogijom.
Jači od ratova, režima i partija !!!!

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Pitagora » 09 apr 2021, 12:18

KTC nas opet ukopao, po tko zna koji put. 99% utakmice odigra na vrhunskom nivou i onda obicno napravi penal. Steta, mada optimistican sam uoci uzvrata, jedan gol i sve je otvoreno.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.