Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
plavac u srcu
Postovi: 100
Pridružen/a: 24 maj 2011, 20:29
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la plavac u srcu » 02 jun 2011, 18:09

idemo na Poljudu napokon pobjediti i prekinuti prokletstvo :!: 8-)
Dinamo i Hrvatska nogometna reprezentacija!!!

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rosas7 » 03 jun 2011, 14:47

igro sam hendikep na nas,moramo dobit :D :D
ako krene od prve perisic kao sto pise u novinama,ne sumnjam u nasu pobjedu :D :D
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jacky09 » 03 jun 2011, 15:05

Runje
Srna Lovren Šimunić Ćorluka
Vukojević Modrić
Mandžukić Eduardo Perišić
Jelavić

Ovu momčad ćemo gledati večeras. Sretno momcima i nadam se da ćemo ih pregaziti. Isprike nema!!!
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Principatus » 03 jun 2011, 15:55

Sretno susjedima. Mandzukic rijesava sam utakmicu. 8-)
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la adn_sah » 03 jun 2011, 17:03

Nikako im ne odgovara ova gruzija. Mladi gube 1:0

Avatar
plavac u srcu
Postovi: 100
Pridružen/a: 24 maj 2011, 20:29
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la plavac u srcu » 03 jun 2011, 22:38

dobro se sve na kraju svršilo 2-1 za nas a gubili smo do 76.minute 0-1 od Gruzije 8-)
Dinamo i Hrvatska nogometna reprezentacija!!!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12327
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 03 jun 2011, 22:51

Sramotna igra...triba mjenjat dosta toga cim prije zato sta sljedeci put necemo imat ovoliko srece.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Ted Mosby » 04 jun 2011, 01:55

Na guzove pobjeda to je najvažnije, igra nikakva
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

HzDv95
Postovi: 190
Pridružen/a: 06 maj 2011, 00:59
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la HzDv95 » 04 jun 2011, 02:00

Dobro ste prosli bogami sreca pa vas ne puknuse bruka bi pukla gora nego nama od Rumuna je.bote pa sta je ovo kako smo jake repezentacije obje sigurno to mogu da tvrdim al nema igre izgleda da nema vise zelje treba ovo mjenjat .

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Ted Mosby » 04 jun 2011, 02:01

Po meni je glavni problem što je Bilić izgubio autoritet kod igrača
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Josip321 » 04 jun 2011, 02:58

Sada je Hr dobila i sada ne mogu smjenit Bilića. Ali sve je ovo jalovo, odavno. Međutim, ja sam nepopravljivi optimista.
Momče Hercegovče

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jacky09 » 04 jun 2011, 08:04

Uff.. ne znam što da kažem. Igra nikakva, jadna, bez ideje.. ali opet pobjeda koja nas je vratila iz "mrtvih" jer da je ostalo 0:1 ili 1:1 bili bi svjetlosnu godinu od Eura..
Cijelu utakmicu smo igrali jadno, kao da nisu imali taktiku uopće kako odigrati, širili su igru, glumi Barcelonu, a dobro znamo da je jedna Barcelona i da tako nitko na svijetu ne može igrati jer jednostavno nije ni blizu kvalitetan.
Gol koji smo primili smješan, Runje nebi ni razmislio izaći i pokupiti loptu, stoji na crti ko ukopan, a stoperi glume klaune.. nakon primljenog gola očekivao sam juriš jer tada nam je jednostavno gorilo pod nogama, ali igra je ostala ista, bez žara.. kao da se radi o nekoj prijateljskoj utakmici, a svi su najavljivali odličnu igru za navijače, za Gabrića.... :cry:
Runje iako nije imao nekog posla mogao puno puno bolje reagirati kod gola. Iz jedne polušanse je primio debilni gol, iako nije glavni krivac.. krivicu može podjeliti sa kompletnom obranom. Kod ubačaja gruzijskog igrača ispred gola igrača čuvaju Mandžukić i Srna. :shock: Ćorluka se u međuvremenu izgubio, a Šimunić pokušao blokirati centaršut.. Pranjić Boga pitaj šta je radio.
Srna jako loše, jučer mu je bilo nuklearna fizika probiti stranu, a kad je i prošao draže mu je bilo negdje "zapeti" i teatralno pasti. Imao dva-tri dobra slobodnjaka, jedan sa 25m kad je pogodio stativu. Pranjić limitiran ko panj. Šimunić i Ćorluka solidno, Ćorluka čak imao par prodora, nekoliko puta je pokušao naprijed kad je jedini imao muda..
Modrić izuzev stative i nekoliko prodora loš.. ali navikli smo to od njega, čovjek koji može puno ali očito mu se neda.. Vukojević - čovjek koji ne zna dodati loptu igraču udaljenom 2m od njega a da ga ne promaši barem u 5m.
Perišić dokazao da je još prezelen za reprezentaciju, svaka mu čast ali on za prvih 11 nije. Mada sam siguran da nebi ni igrao da Kranjčar nije suspendiran.. Mandžukiću svaka čast za gol koji nas je vratio, vidi se da je u formi..
Eduardo par puta pokazao zašto je bio svjetska klasa do one ozljede, igrač koji jednim potezom može rješiti utakmicu, kako su mu odigrali suigrači Dudu je odigrao maestralno. Osim toga pogodio i gredu u 2.pol. Sjajna asistencija za Kalinića.. maestro..
Jelavić se trudio, nije dobivao lopte.. na kraju zamjenjen za Kalinića..
Moj miljenik Kalinić odigrao dosta dobro, unio živosti, trčao, otvarao se i najvažnije zabijao. Svaka čast Nikici ali Nikola je bolja opcija. Ne možeš uspoređivati škotsku i englesku ligu.. Klasnić momak koji je toliko propatio ali svejedno se trudi i bori za sveti dres kao da mu je 18-19.. svaka čast, odlično proigrao Dujmovića kod gola Mandžukića..
Dujmović - hmm.. gdje su sad oni (a bilo ih je dosta) koji su pljuvali po Biliću i tvrdili da je Vukojević 7 klasa iznad Dujmovića? Ne znači ako igra u boljem klubu da je automatski bolji igrač, valjda to shvaćate. Dujmović je profesor za Vukojevića i to smo vidjeli ponovno sinoć. :)
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jacky09 » 04 jun 2011, 08:28

Stanje u skupini:

1. Hrvatska 13 (6)
2. Grčka 11 (5)
3. Izrael 10 (6)
4. Gruzija 9 (7)
5. Latvija 4 (5)
6. Malta 0 (5)

U zagradi broj odigranih utakmica. Raspored do kraja:

04.06.2011.
Latvija - Izrael
Grčka - Malta

02.09.2011.
Gruzija - Latvija
Izrael - Grčka
Malta - Hrvatska

06.09.2011.
Malta - Gruzija
Latvija - Grčka
Hrvatska - Izrael

07.10.2011.
Grčka - Hrvatska
Latvija - Malta

11.10.2011.
Gruzija - Grčka
Malta - Izrael
Hrvatska - Latvija
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Nimla_RZ » 04 jun 2011, 08:58

Strašna dva gola Hrvatske. Svaka čast!

[youtube][/youtube]
Čelik Zenica 1945

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jacky09 » 04 jun 2011, 09:49

Tritolone je napisao/la:Sramotna igra...triba mjenjat dosta toga cim prije zato sta sljedeci put necemo imat ovoliko srece.
Ne znam baš za sreću. Stoji da smo odigrali ispod svakog nivoa, ali i kao takvi da smo imali više sreće riješili bi Gruziju brzo - stativa Modrića, stativa Mandže, greda Eduarda, zicer Kalinića, stativa Srne...
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la majestic24 » 04 jun 2011, 09:56

Nemojte biti budale i govoriti da treba mijenjati Bilica. Pa svaki igrac bi poginuo za njega.

Problem Hrvatske repke je smjena generacija. Otisao im je Niko Kovac i jednostavno u sredini fali jedan takav igrac. Imati ce Hrvati problema al ce na kraju biti prvi u skupini.

Golmani,Runje i Pletikosa nisu vise sto su bili . Treba tu nove snage dovesti a jedan od njih je Subasic. Takodjer ,ni stoperske pozicije nisu sjajne. Hrvatska se pati u ovim kvalifikacijama al yebati ga...opet su prvi na tabeli
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jacky09 » 04 jun 2011, 10:04

majestic24 je napisao/la:Nemojte biti budale i govoriti da treba mijenjati Bilica. Pa svaki igrac bi poginuo za njega.

Problem Hrvatske repke je smjena generacija. Otisao im je Niko Kovac i jednostavno u sredini fali jedan takav igrac. Imati ce Hrvati problema al ce na kraju biti prvi u skupini.

Golmani,Runje i Pletikosa nisu vise sto su bili . Treba tu nove snage dovesti a jedan od njih je Subasic. Takodjer ,ni stoperske pozicije nisu sjajne. Hrvatska se pati u ovim kvalifikacijama al yebati ga...opet su prvi na tabeli
Bilić mi je drag, ali izgubio je autoritet očigledno. Ja ne znam koja je njegova taktika bila sinoć ali ono u 1. poluvremenu je vrijedno zaborava.
Naravno da Niko fali, igrač koji je sa 37 godina vodio reprezentaciju, igrač koji je bio gazda i jednostavno kraj njega nitko nije imao muda šetati po terenu.
Ma kakav crni Subašić, rupa da ne može veća. Pletikosa treba naći klub gdje će braniti, izgubio je jednu godinu u Tottenhamu bezveze. Runje također ovo ljeto mjenja klub. Ako ćemo o nasljednicima onda je tu prije svega Kelava koji je Buffon za Subašića. A tu je i mladi Delač, samo vidjet ćemo gdje će na posudbu iz Chelseija ove godine.
...što je više lome to je volim jače...

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB.TRN » 04 jun 2011, 12:21

Vratara treba mjenjati,al i jos nekoliko igrača.Trener je siguran sve dok pobjeđuje.Kad im je stadion poceo skandirati igrajte pič kice počeli su i igrati.Atmosfera odavno nije bila bolja,barem po meni,a i skinuli smo to prokletstvo.Nadam se da ce se i ostale igrati u Splitu,jer je naroda iz Hercegovine bilo,Boga pitaj koliko,stvarno me iznenadilo,mislim nikad vise Hercegovaca i Bosanaca,al sta ce tek biti protiv Izraela!!! ;)

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la M. Scofield » 04 jun 2011, 12:23

jacky09 je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Nemojte biti budale i govoriti da treba mijenjati Bilica. Pa svaki igrac bi poginuo za njega.

Problem Hrvatske repke je smjena generacija. Otisao im je Niko Kovac i jednostavno u sredini fali jedan takav igrac. Imati ce Hrvati problema al ce na kraju biti prvi u skupini.

Golmani,Runje i Pletikosa nisu vise sto su bili . Treba tu nove snage dovesti a jedan od njih je Subasic. Takodjer ,ni stoperske pozicije nisu sjajne. Hrvatska se pati u ovim kvalifikacijama al yebati ga...opet su prvi na tabeli
Bilić mi je drag, ali izgubio je autoritet očigledno. Ja ne znam koja je njegova taktika bila sinoć ali ono u 1. poluvremenu je vrijedno zaborava.
Naravno da Niko fali, igrač koji je sa 37 godina vodio reprezentaciju, igrač koji je bio gazda i jednostavno kraj njega nitko nije imao muda šetati po terenu.
Ma kakav crni Subašić, rupa da ne može veća. Pletikosa treba naći klub gdje će braniti, izgubio je jednu godinu u Tottenhamu bezveze. Runje također ovo ljeto mjenja klub. Ako ćemo o nasljednicima onda je tu prije svega Kelava koji je Buffon za Subašića. A tu je i mladi Delač, samo vidjet ćemo gdje će na posudbu iz Chelseija ove godine.
Jacky znaš li zašzo se zaobilazi Krešić iz Paoka, mislim da je trenutno naš najbolji golman, o utakmici puno smo bolji i bila bi tragedija izgubiti od ekipe koja je jednom opucala po golu.
Audere est Facere

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Nogometna Reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jacky09 » 04 jun 2011, 12:30

M. Scofield je napisao/la: Jacky znaš li zašzo se zaobilazi Krešić iz Paoka, mislim da je trenutno naš najbolji golman, o utakmici puno smo bolji i bila bi tragedija izgubiti od ekipe koja je jednom opucala po golu.
Zato jer ne brani ni u PAOK-u. Daleko je on od našeg najboljeg golmana.
ŠB.TRN je napisao/la:Vratara treba mjenjati,al i jos nekoliko igrača.Trener je siguran sve dok pobjeđuje.Kad im je stadion poceo skandirati igrajte pič kice počeli su i igrati.Atmosfera odavno nije bila bolja,barem po meni,a i skinuli smo to prokletstvo.Nadam se da ce se i ostale igrati u Splitu,jer je naroda iz Hercegovine bilo,Boga pitaj koliko,stvarno me iznenadilo,mislim nikad vise Hercegovaca i Bosanaca,al sta ce tek biti protiv Izraela!!! ;)
Ne znam o kakvoj atmosferi pričaš. Osim nekoliko puta "Za dom spremni" gledatelji se nisu ni čuli. Atmosfera nikad gora.
...što je više lome to je volim jače...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.