Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 16 maj 2014, 11:05

Izvor? Tezina?
...Život za Široki...

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 16 maj 2014, 12:50

Nesto sa rebrima nije uredu, ali jos se nista ne zna. Valjda nije nista ozbiljnije.
Vida zabio drugi gol u finalu kupa kontra suigraca iz reprezentacije, a i prvi je pucao gleavom pa se desio autogol.

Sto se tice Cire, nula od covjeka, 100 puta sam to rekao i jos toliko puta cu ponovit. Gadi mi se :puke: .
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la England » 16 maj 2014, 12:55

Vida igrac utakmice.

[youtube][/youtube]
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 16 maj 2014, 13:49

Ipak nije tako strašno
Navijači hrvatske nogometne reprezentacije mogu odahnuti jer je iz Ukrajine stigla vijest da kapetan Darijo Srna nije teže ozlijeđen i da njegov nastup na Svjetskog prvenstvu nije pod znakom pitanja...

Podsjetimo, u četvrtak je odigran finale ukrajinskog kupa u kojem je Srnin Šahtar poražen od kijevskog rivala Dinama (1-2), te u kojem se kapetan momčadi i hrvatske reprezentacije ozlijedio u 76. minuti. Srna je odmah prebačen u obližnju bolnicu iz koje se nakon pregleda javio klupski liječnik.

- Darijo je zaradio snažan udarac u prsa, zbog čega će morati pauzirati tjedan do dva. No to neće spriječiti njegov nastup na Svjetskom prvenstvu u Brazilu – rekao je Šahtarov liječnik Artur Gluščenko.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 16 maj 2014, 14:22

Najbitnije je da bude spreman za prvenstvo. slika
...Život za Široki...

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 16 maj 2014, 16:29

Cini se da je Mandzo na izlaznim vratima Bayerna. Neka, hvala Bogu :kafa: . Realno, njemu ne pase sistem koji Guardiola forsira i zato je bolje da ode. Ako bi vec birao gdje da ide, volio vih da to bude Dortmund ili neki engleski klub (Arsenal, Chelsea)..
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 16 maj 2014, 16:39

Ma ekstra, nema se sta maltretirati kod Guardiole kad ovaj uvijek nesto eksperimentira bez napadaca, iako ga je Mandzo dosta puta cupao pogocima, momcina ide vjerojatno u Chelsea, najbolje bi bilo za sve, Mou bi od njega napravio jos boljeg igraca s jos vecim samopouzdanjem.
...Život za Široki...

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Titova-Juga » 16 maj 2014, 20:13

Super Mariu bi Dortmund legao ko budali šamar!
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 17 maj 2014, 10:51

http://bleacherreport.com/articles/2064 ... -world-cup" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 17 maj 2014, 13:17

Ademi navodno odlucio igrat za Makedoniju. Steta, siguran sam da bi moga pomoc sada, a i u buducnosti, osim Vukojevica nemamo nekog pravog defenzivca (Radosevic nije skupio 30 minuta ukupno ove sezone, sumnjam da ce se i iduce sezone naigrat)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 17 maj 2014, 13:57

http://sportske.jutarnji.hr/eduardo-uvj ... -/1192088/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kako li ce bit Eduardu igrat' kontra svojih.. To je bas onako cudna kombinacija :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 17 maj 2014, 17:18

Nakon što je hrvatski izbornik Niko Kovač objavio popis od 30 igrača na koje računa za Svjetsko prvenstvo u Brazilu, a na kojem nije bilo Dinamovog Arijana Ademija, hrvatski mediji su se raspisali da je Ademi to odlučio napraviti iz revolta.

Ipak, mladi nogometaš je za stranicu Dinama objasnio zašto je njegov izbor zemlja njegovih roditelja – Makedonija.

'Nema apsolutno nikakve ljutnje niti sam ja zato odabrao Makedoniju. Dulje vrijeme razgovaram s ljudima iz Makedonije koji me žele i vide u svojoj reprezentaciji danas, ali i u budućnosti te me cijene kao igrača i čovjeka tako da ovo nije odluka koju sam donio preko noći niti zbog popisa izbornika Hrvatske', kaže ovaj veznjak koji je u Dinamo stigao iz Šibenika.

'Naravno, Hrvatska mi je puno dala, igrao sam za mlađe reprezentacije i sigurno mi je pomogla da budem igrač koji sam danas te sam na tome zahvalan svima u savezu i svim izbornicima', rekao je Ademi te zaključio:

'Dulje vrijeme razgovaram s ljudima iz Makedonije koji me žele i vide u svojoj reprezentaciji danas, ali i u budućnosti te me cijene kao igrača i čovjeka tako da ovo nije odluka koju sam donio preko noći niti zbog popisa izbornika Hrvatske. Ponavljam kako nema apsolutno nikakve ljutnje, inata ili bilo kakvih loših osjećaja. Hrvatskoj želim puno sreće, a Makedonija je moja budućnost i počašćen sam i sretan pozivom za zemlju svojih roditelja'.


Sretno momku u makedonskoj reprezentaciji. :)
...Život za Široki...

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Grdan » 18 maj 2014, 16:42

normalno je da kaže da nije iz revolta ali je činjenica da je tek nakon što ga Kovač nije pozvao odabrao Makedoniju :) .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 18 maj 2014, 22:32

Rebic konacno zabio za Viole :thumbup:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Signore » 19 maj 2014, 10:50

Ilicevic ozlijedjen, te samim tim i sluzbeno uklonjen sa Kovacevog spiska.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 19 maj 2014, 13:15

:? Sad vjerojatno Rebić ima još više šanse da upadne na popis...

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 19 maj 2014, 14:34

SiamoNoi je napisao/la::? Sad vjerojatno Rebić ima još više šanse da upadne na popis...
Reba ide garant.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 19 maj 2014, 19:30

http://www.24sata.hr/news/donio-hranu-m ... iji-367368" onclick="window.open(this.href);return false;

:bow:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Sapuiza
Postovi: 377
Pridružen/a: 07 apr 2014, 11:06
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Sapuiza » 20 maj 2014, 18:00

MM legenda.
Hans J. Watzke - jamac jakog BVB-a

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lillard » 20 maj 2014, 18:18

OTVORENO PISMO DAVORU ŠUKERU

Poštovani gosp. Šukeru, je li Vas imalo stid i sram kao Slavonca dok čitate ove retke u hrvatskim medijima? Možda Vas nije, ali smatram da bi organizaciju kojoj ste na čelu trebalo biti. Dok se cijela Hrvatska i dijaspora ovih dana digla na noge da bi pomogla ugroženim područjima u Slavoniji, Vi, koji bi trebali biti moralna vertikala (naglasak trebali) ne oglašavate se s konkretnim primjerom humanizma. Hrvatska je danas ujedinjena kao 1991. kad je napadnuta od strane agresora, to zajedništvo i onaj duh osjećaja za potrebite, svakome od nas tjera suze na oči.

U svijetu Vas većina pamti kao nogometaša dobitnika Zlatne kopačke i najboljeg strijelca na Svjetskom prvenstvu 1998. u Francuskoj, dok će Vas kao predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza bojim se zapamtiti samo prijatelji i uža rodbina. Zašto danas prosječni navijač osjeća gađenje prema Hrvatskom nogometnom savezu? Da li je to zbog šačice huligana kako ih nazivate ili je problem u nečem puno većem? Jer najteže je istini pogledati u oči, ma koliko bila bolna ili neugodna.

Potaknut napisima na društvenim mrežama i čuđenjem da jedan takav bivši nogometaš nema u sebi osjećaja za ugrožene i one koje su ostali bez imovine u nedavnim poplavama, odlučio sam kao prosječni navijač hrvatske nogometne reprezentacije napisati otvoreno pismo Vama kao predsjedniku najveće sportske organizacije u Republici Hrvatskoj.

Dok navijači koje nazivate huliganima, organiziraju skupljanje humanitarne pomoći, prikupljanje novca, konzervirane hrane, higijenskih potrepština, opreme za bebe, hrane za dijabetičare, odjeće i obuće, možda ne znate velika ih većina ide pomoći svojim radom kao pomoć dežurnim službama, kao i većina hrvatskih građana i organizacija, Vi se u sukobima sa ministrom Jovanovićem bavite peglanjem svoga narušenog imagea.

Da li Vam je neki stručnjak za odnose s javnošću ili glasnogovornik mogao sugerirati da će vam sudjelovanje u humanitarnim akcijama, konkretno pomoć ugroženom stanovništvu u Slavoniji odakle potječete, pomoći puno više u peglanju imagea od posjeta raznim lokalnim savezima i organizacijama u lovu na glasove za novi mandat predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza. Ponašate se kao slon u staklarni, da se Vas sve to ne tiče, a svojim pristupom rušite još malo zdravih odnosa u hrvatskog nogometu.

Svojim dosadašnjim djelovanjem ste pokazali da niste samostalni, niti da imate osjećaja za trenutak, što je Vaš prethodnik imao, premda nije bio baš omiljen među velikom većinom javnosti zbog svoje bahatosti i arogancije odluka nadležnih ministarstava. Ja smatram da iza Vas stoje razni lobiji kojima nije do funkcioranja 1.HNL, nego stvaranja od HNS-a Zagrebačkog nogometnog saveza, a od Građanskog nogometnog kluba Dinamo svehrvatski klub po uzoru na bivše vojne klubove u zemljama istočnog bloka i miljenike režima. Sve nogometne dužnosnike iz vrha HNS-a ste „posudili" od GNK Dinamo, ne mareći za ostatak 1.HNL držeći ostale klubove kao privjesak i ukras.

Nakon derbija u Maksimiru i prekida utakmice izjavljujete da ne želite da hrvatski navijači budu kao Turci i Srbi, a ja Vam odgovorno tvrdim da sam bolji tretman imao u Beogradu na utakmici Srbija-Hrvatska u rujnu 2013. nego na nekim hrvatskim stadionima, ne opravdavajući nasilje na stadionima. Da, ako niste znali, hrvatskih navijača bilo je i biti će na svim stadionima, pa i onima na kojima postoje zabrane, tipa Beograd.

Dok se govori o lošoj infrastrukturi, nefunkcionalnim stadionima, stadionima koji vape za obnovom, Vi kao nogometni dužnosnik ne radite ništa da to promijenite, nego sve utakmice hrvatske reprezentacije gurate i dalje u Maksimir, forsirate centralizaciju, doprinosite podjelama na sjever-jug, svađate zapad i istok Hrvatske potpuno nepotrebno. Sigurno u Splitu, Rijeci i Osijeku i drugim gradovima ima puno više zaljubljenika u reprezentaciju nego što Vi zamišljate. Kako objasniti djetetu u Splitu da hrvatska nogometna reprezentacija 14.godina nije igrala službenu utakmicu u tom gradu?

Ako ste škrtac kako se priča, pa Vam je blagajna Hrvatskog nogometnog saveza, nepresušno vrelo, mogli ste gosp. Šuker bar dio dati za poplavom ugrožena područja, ne bih Vam nitko pa ni ja ne bih zamjerio. Možda Vam je cilj da taj problem prebacite na hrvatske nogometne reprezentativce koji će darovati novac i potrebne namirnice za Slavoniju kao što to radi Mario Manđžukić. Ugledajte se na sadašnjeg igrača Real Madrida Christina Ronalda, kraljevskog kluba u kojem ste igrali koji je za ugrožena područja darovao 6,5 miljuna eura. U osvit Svjetskog nogometnog prvenstva Vi svojim pristupom i djelovanjem odnosno nedjelovanjem „ubijate" i ono malo volje i želje u ovoj besparici prosječnom hrvatskom navijaču.

Možda ne znate, ali mnogi hrvatski navijači odvajaju od usta, da idu u daleki Brazil i bodre hrvatsku nogometnu reprezenataciju. Neki dižu kredite, dok Vi im stavljate teret izjavama u javnosti da su huligani i nasilnici. Takvih možda ima 10 % u svakoj navijačkoj grupi, dok je velika većina odana svojim idealima i bodrenjem svojih klubova bez nasilja.

Neću govorit o stadionima kao logorima, o korumpiranosti sudaca, o nepravomoćnim sudskim predusama, etiketiranjima „zviždača" kao cinkaroša, jer bi bilo previše. Samo molim Vas da otiđete sa te funkcije koja bi trebala biti sinonim za čast i poštenje, a možemo se danas uvjeriti da nije, dok ne bude prekasno. Ili Vam to naredi veliki vođa ili vožd hrvatskog nogometa, pa budete samo jedna potrošna jednokratna roba. Jer sumnjam da će te ono što ste ostvarili kao nogometaš, dosegnuti kao nogometni dužnosnik.

S poštovanjem,

Mate Čaljkušić, dipl.novinar

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.