Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 20 dec 2022, 09:27

Malo sam pogledao kako se potencijalni napadaci snalaze ove sezone

Roko Simic (RB Salzburg)
13 nastupa
1 gol/1 asistencija

Petar Musa (Benfica)
19 nastupa
6 golova/1 asistencija

Dion Drena Beljo (Osijek)
19 nastupa
9 golova/2 asistencije

Marin Ljubicic (LASK Lanz)
17 nastupa
13 golova/2 asistencije

Matija Frigan (Rijeka)
13 nastupa
5 golova/-

Igor Matanović (St. Pauli)
17 nastupa
-/3 asistencije

..

S obzirom da je odlazak Seska i Okafora jako izgledan, hoce li mali Simic biti taj koji ce ih nasljediti? U Lieferingu i mladoj momcadi Salburga je bio odlican, a pomalo vec i stizu minute u prvoj momcadi

Ja sam iskreno veliki obozavatelj Diona Drene, visoki stasiti ubojica sa odlicnom tehnikom... Nadam se finom transferu na kraju sezone, njega ocekujem jako brzo u seniorskoj reprezentaciji

Za Musu sam vec rekao, ocekujem ga odmah u reprezentaciji

Ljubicic igra sezonu iz snova u Austriji. Posudba se pokazala kao top potez, nekako je od svih najblizi Mandzi. Vidjet cemo sta ce biti na kraju sezone, hoce li ga LASK otkupiti, ali nakon ovoliko golova vjerujem da su i ozbiljni klubovi zagrizli

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 20 dec 2022, 10:15

Samo da Beljo odabere dobar klub za nastavak karijere, spominje se Frankfurt i mislim da bi to bio pun pogodak za njega. Mene osobno on podsjeca na Vlahovica i izgledom i nacinom igre :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Ouagadougou » 20 dec 2022, 12:38

*Borussia Mönchengladbach već godinu dana pokušava dovesti Belju. Već prošlo ljeto kad je otišao Embolo su ga tražili, a sad bi se mogli dogovoriti jer Thuram odlazi u Inter.

Mislim da je trenutno najbliži reprezentaciji onaj najstariji, Musa. Koliko vidim i koliko sam pratio Benficu, navijači Benfice su vrlo zadovoljni njegovim igrama do sada.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7485
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 20 dec 2022, 15:54

Navijači Benfice seru po Musi i Goncalu Ramosu,htjeli su da Henrique Araujo bude špic,sprdali Musu i Ramosa,ali hebeš navijače u tom smislu,irelevantni su. Vlastiti navijači su srali i sprdali Juranovića,Tudora,Strinića,Subašića,Mandžukića,Lovrena,Livakovića..

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Ouagadougou » 20 dec 2022, 16:23

Da, to je tako bilo na početku sezone.

Inače piše se dosta posljednjih dana da bi Modrić navodno želio igrati Olimpijske igre 2024 (zajedno sa Perišićem i Kovačićem). Za kvalificirati se na Olimpijske igre je pravi pakao, samo 4 Europske momčadi imaju mjesta na turniru. Ako je istina da Modrić silno želi na Olimpijske, nebi me iznenadilo da HNS spusti Gvardiola, Šutala, Sučića i Stanišića u U-21 da igraju Europsko prvenstvo.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7485
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 20 dec 2022, 16:30

Ouagadougou je napisao/la:
20 dec 2022, 16:23
Da, to je tako bilo na početku sezone.

Inače piše se dosta posljednjih dana da bi Modrić navodno želio igrati Olimpijske igre 2024 (zajedno sa Perišićem i Kovačićem). Za kvalificirati se na Olimpijske igre je pravi pakao, samo 4 Europske momčadi imaju mjesta na turniru. Ako je istina da Modrić silno želi na Olimpijske, nebi me iznenadilo da HNS spusti Gvardiola, Šutala, Sučića i Stanišića u U-21 da igraju Europsko prvenstvo.
Bilo je tako stalno. Musa i Goncalo kadgod su igrali,bili su dobri,a pljuvalo ih.

Bišćan zavređuje taj plasman,skupina po mjeri,jaka generacija,moglo bi se ostvariti. Ne može HNS samostalno odlučiti,sami igrači i klubovi koji ih plaćaju i brinu se o njima se pitaju. Prolaz grupe back to back je uspjeh,a onda četvrtfinale kako bude,prošle godine u razmaku par tjedana U21 i A ispale u produžecima od Španjolaca

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 24 dec 2022, 14:26

Transfermarkt je ažurirao neke vrijednosti :ljepota:


slika

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5438
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Antipolitika3 » 24 dec 2022, 14:29

Cipiripiblicblic je napisao/la:
24 dec 2022, 14:26
Transfermarkt je ažurirao neke vrijednosti :ljepota:


slika
:bow: :bow: :bow:
Hrvat najskuplji odbranbeni igrac.
Golemo a tek mu 20 godina :kralj:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Kenonan » 25 dec 2022, 14:50

Rekapitulacija, jos jednom pokazali tko je baja u nogometnom svijetu, svima ocitali lekciju iz nogometa i ponasanja, bez puno buke i dernjave galame, promovirali par novih zvijezda koje dolaze i lagano nastavljamo dalje.

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 30 dec 2022, 20:28

Stipe Biuk prodan u Los Angeles :crazy:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7485
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 30 dec 2022, 20:33

MikeEhrmantraut je napisao/la:
30 dec 2022, 20:28
Stipe Biuk prodan u Los Angeles :crazy:
Prikladniji je topic hajdučki ili hnl. Vjerojatno Biuk bude u A selekciji,no trenutno nije. MLS je ozbiljna liga koja će postati najozbiljnija u svom postojanju jer slijedi i domaći Mundijal,a LA je LA,tamo će biti i sa Zupcem. Odličan deal za sve strane

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 30 dec 2022, 22:06

MikeEhrmantraut je napisao/la:
30 dec 2022, 20:28
Stipe Biuk prodan u Los Angeles :crazy:
Wtf :crazy:

Nije isključen povratak u Europu za godinu dana npr., al zašto tamo... Preslaba liga.

Na njega računam u budućnosti da se izbori za reprezentaciju, valjda ne propadne.

Za Hajduk je 6.5+1.5 odlično, očekujem ozbiljnog trenera i 2-3 igrača.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7485
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 30 dec 2022, 22:21

Liga daleko od preslabe i povratak u Europu će se dogoditi jedino ako baš bude rasturio tako skoro. Što se tiče reprezentacije,plasira li se Hrv na Mundijal naredni,bit će potpuno aklimatiziran,a jedan je od naših najpotentnijih ofanzivaca

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 02 jan 2023, 13:55

Lovren ponovno u Lyonu

Ne da se Dejo :D

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 05 jan 2023, 13:20

Roko Simic na posudbi u Zurichu

Nadam se da ce igrati, ovi su u prvom dijelu prvenstva imali ogromnih problema sa realizacijom

JasminAgic
Postovi: 263
Pridružen/a: 08 jan 2023, 10:31
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la JasminAgic » 10 jan 2023, 21:43

Nasi igraci koji su napravili transfer u zimskom prijelaznom roku:

Orsic, Dinamo :arrow: Southampton
Biuk, Hajduk :arrow: Los Angeles FC
Simic, Salzburg :arrow: Zurich (posudba)
Ljubicic, Hajduk :arrow: LASK
Lovren, Zenit :arrow: Lyon
Jedvaj, Lokomotiv :arrow: Al-Ain

Igraci kojima istice ugovor sljedece ljeto:

Modric (Real Madrid) - vjerojatno produzuje na jos jednu godinu
Brekalo (Wolfsburg) - odlazi i to vjerojatno vec sada jer nije u Kovacevim planovima
Colina (Hajduk) - navodno sve dogovorio s Augsburgom

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 12 jan 2023, 12:42

E nikada neću prežaliti Tina Jedvaja...

Sjećam se, kao klinjo zaigrao na prijateljskoj utakmici Široki Brijeg - Dinamo na Pecari, i mislim da mu je to čak i bila prva utakmica za Modre, na terenu je izgledao kao da ima minimalno 10 godina iskustva. Ubrzo nakon toga, Hajduk - Dinamo u ST, bio je najbolji igrač na terenu i izgledao je kao netko tko će biti kao danas Gvardiol... Ali velika šteta na kraju, nije išlo i jbg. I dalje je relativno mlad, ali ovaj transfer u Arabiju dovoljno govori o nekim njegovim ambicijama

Avatar
Felixians4
Postovi: 7485
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 12 jan 2023, 17:07

MikeEhrmantraut je napisao/la:
12 jan 2023, 12:42
E nikada neću prežaliti Tina Jedvaja...

Sjećam se, kao klinjo zaigrao na prijateljskoj utakmici Široki Brijeg - Dinamo na Pecari, i mislim da mu je to čak i bila prva utakmica za Modre, na terenu je izgledao kao da ima minimalno 10 godina iskustva. Ubrzo nakon toga, Hajduk - Dinamo u ST, bio je najbolji igrač na terenu i izgledao je kao netko tko će biti kao danas Gvardiol... Ali velika šteta na kraju, nije išlo i jbg. I dalje je relativno mlad, ali ovaj transfer u Arabiju dovoljno govori o nekim njegovim ambicijama
Da,to HAJ-DIN je bilo najprije otkazano zbog poplave travnjaka pa se igralo u tjednu. On umjesto u srednjoj u Zagrebu taj dan s 16 i kusur godina u Splitu izdominira. Ja na Sjeveru,HAJ pokraden,bio još i u koliko-toliko ozbiljnom lovu na rivala,no momak me apsolutno zadivio,kao i Romu. No još i više je Benković mogao.. Obojicu su ozljede sputavale uz to što u Romi/Leicesteru nisu igrali,no nešto su i uradili u karijeri,a posebno Jedvaj je dao bitan doprinos reprezentaciji,npr. na Maksimiru 2 komada Španjolcima u Ligi Nacija,match winner+ 1-0 protiv Ukrajine u kvalama za Mundijal u Rusiji,on desni bek,bio je odličan.

JasminAgic
Postovi: 263
Pridružen/a: 08 jan 2023, 10:31
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la JasminAgic » 13 jan 2023, 20:59

Jedvaj je otisao u Romu gdje je samo gubio vrijeme, pa onda presao u Leverkusen gdje je u pocetku igrao, pa nakon par ozljeda nestao. I to sto je igrao, bilo je na desnom beku, a znamo da je on primarno stoper.

Mene je ovaj transfer bas zacudio. U najboljim godinama ici na Bliski Istok je lijep pokazatelj ambicija. Odnosno, nedostatka istih.

Kako god, zanimljivo je vidjeti gdje su sada igraci koji su trebali biti stup reprezentacije i za koje bi vecina prije 6-7 godina stavila ruku u vatru da ce biti medju 23-26 igraca, da ne kazem u prvih 11:

Pjaca - vuce se po posudbama, nigdje ne igra standardno, totalno propao
Rog - drugoligaski igrac, bori se s Cagliarijem za mjesto koje vodi u playoff
Jedvaj - otisao na Istok s 27 godina
Benkovic - S Braunschweigom se bori za ostanak u 2. Bundesligi... Meni osobno se nikad nije svidjao niti sam mislio da ce napraviti neku karijeru, ali napravio je visemilijunski transfer iz Dinama i nitko nije ocekivao ovakav pad
Halilovic - nema potrebe ista pisati

Sva sreca, pojavili su se neki novi, mladji i bolji... A bogme su neki i iznenadili, poput Juranovica ili Erlica.

Brekalo takodjer na putu u provaliju, a obecavao je i svi su ga vidjeli kao opciju na krilu, ali izgleda da je daleko od toga.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7485
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 13 jan 2023, 21:22

Svi navedeni su golemih problema s ozljedama jemali,u Dinamu su dominirali sem Alena Halilovića kod kog su glavni krivci obiteljsko okruženje koje umjesto da ga spusti na zemlju,oni su ga dizali u visine prerano. Jedvaj više onih sitnih+prejak klub početni nakon Dinama,Dinama koji tad nije bio ovoliko euro konkurentan. Svi navedeni su bili potencijal da budu stalni reprezentativci i ozbiljni likovi u ligama 5.

Dalić je srebrenko,brončano,a da li će i Zlatko do u Ligi Nacija prvog mjesta?

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.