Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1546
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 06 dec 2022, 11:13

ne razumijem ovo svrsavanje jednog forumasa na dalica...

prosjecni trener sa top ekipom.

Rodju
Postovi: 1082
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rodju » 06 dec 2022, 12:39

Jedna malo drugačija vizura Hrvatske na zadnjih osam utakmica dvaju svjetskih prvenstava, 2018 i 2022.
U 90 minuta nogometne igre, koliko regularna utakmica traje, u tih 8 utakmica samo jedna pobjeda i to
ova protiv simpatične, ali izuzetno naivne Kanade.
Finale i zasad četvrtfinale sa takvim saldom u zadnjih 8 utakmica.
Ne čini li se nekom, kako je posrijedi loš sustav natjecanja ?
Ja sam u velikoj dilemi šta misliti.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 06 dec 2022, 13:00

Rodju je napisao/la:
06 dec 2022, 12:39
Jedna malo drugačija vizura Hrvatske na zadnjih osam utakmica dvaju svjetskih prvenstava, 2018 i 2022.
U 90 minuta nogometne igre, koliko regularna utakmica traje, u tih 8 utakmica samo jedna pobjeda i to
ova protiv simpatične, ali izuzetno naivne Kanade.
Finale i zasad četvrtfinale sa takvim saldom u zadnjih 8 utakmica.
Ne čini li se nekom, kako je posrijedi loš sustav natjecanja ?
Ja sam u velikoj dilemi šta misliti.
Ne.

Nekako moraš odrediti pobjednika, a Hrvatska je u 4 utakmice bila izjednačena s protivnikom nakon 90 minuta. Zbog toga imaš 4 pobjede koje nisu unutar 90 minuta. Kako bi ti drukčije odredio pobjednika? To što svaki put pobijedimo nakon što uđemo u produžetke druga je priča.

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 06 dec 2022, 13:21

Rodju je napisao/la:
06 dec 2022, 12:39
Jedna malo drugačija vizura Hrvatske na zadnjih osam utakmica dvaju svjetskih prvenstava, 2018 i 2022.
U 90 minuta nogometne igre, koliko regularna utakmica traje, u tih 8 utakmica samo jedna pobjeda i to
ova protiv simpatične, ali izuzetno naivne Kanade.
Finale i zasad četvrtfinale sa takvim saldom u zadnjih 8 utakmica.
Ne čini li se nekom, kako je posrijedi loš sustav natjecanja ?
Ja sam u velikoj dilemi šta misliti.
Ajmo ovako Hrvatska u zadnjih 11 utakmica na SP ima samo jedan poraz, nekome je čaša poluprazna, nekome polupuna
audere est facere!

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 06 dec 2022, 13:31

Koliko poraza ima bilo koja druga reprezentacija koja je zaslužila više od nas na zadnja dva SP-a?

Avatar
Felixians4
Postovi: 7489
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 06 dec 2022, 13:40

bavariapivo je napisao/la:
06 dec 2022, 11:13
ne razumijem ovo svrsavanje jednog forumasa na dalica...

prosjecni trener sa top ekipom.
Aha,ako se netko usudi argumentima proturječiti vama trovačima,haterima,pljuvačima, on SVRŠAVA... kakav divan rječnik,prava klasična forum rasprava. Gubitak vremena i zdravlja.

Hrvatska nije bila u 5-6 favorita striktno od njegova dolaska(a kad je došao,morao je pobijediti u Kijevu i proći Grčku za plasman uopće u Rusiju) niti na jednom natjecanju tako da što to znači top ekipa,ne znam. Jer mnoge top ekipe s tzv. top trenerima znaju se izblamirati,a njemu se to nikada dogodilo nije. FAKT.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1546
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 06 dec 2022, 15:14

pa sta je drugo, nego svrsavanje... a kad neko nesto napise da ne valja, onda dodje drugi je bio, sada cetvrtfinale itd. a znamo i vidimo svi, osim tebe da je sa puno srece dosao do ovamo, gdje je sada...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7489
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 06 dec 2022, 15:18

bavariapivo je napisao/la:
06 dec 2022, 15:14
pa sta je drugo, nego svrsavanje... a kad neko nesto napise da ne valja, onda dodje drugi je bio, sada cetvrtfinale itd. a znamo i vidimo svi, osim tebe da je sa puno srece dosao do ovamo, gdje je sada...
Objektivno sagledavanje. Daleko od tog da obožavam jednog Zlatka Dalića niti tvrdim da je on elitan TRENER. Ali na dužnosti hr izbornika,izvanredan,ništa manje ni više. Pfff,pa 2018. na hr forumu su me napadali kad sam tvrdio da je s puno sreće HRV stigla do finala,a onda koji mjesec kasnije 98 % istih Dalića tjeralo i napadalo. Tko bi ugodio raji?

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1546
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 06 dec 2022, 15:23

po meni je prosjecan selktor, koji ima masu srece.

na ovom prvenstvu je bar za mene dokazao, bas ono sto mislim o njemu.

uvijek neko ima drugo misljenje, to razumijem, ali ne mora se on braniti na svaki upis, kao sto ti radis trenutno, zato ona moja svrsavanje, razumijes.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7489
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 06 dec 2022, 15:37

bavariapivo je napisao/la:
06 dec 2022, 15:23
po meni je prosjecan selktor, koji ima masu srece.

na ovom prvenstvu je bar za mene dokazao, bas ono sto mislim o njemu.

uvijek neko ima drugo misljenje, to razumijem, ali ne mora se on braniti na svaki upis, kao sto ti radis trenutno, zato ona moja svrsavanje, razumijes.
al nema po meni,po tebi. imamo projekcije,objektivno stanje i (ne)uspjehe. to nije mišljenje,činjenice isključivo. pa naravno da ću braniti laprdanje po ovako uspješnom liku i jasno da ćeš ti to predstaviti tako uličarskim rječnikom kad argumenata nema.

Vjeverica777
Postovi: 651
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Vjeverica777 » 06 dec 2022, 15:48

Svašta se piše. Dalić je ok trener, ne predobar ali nije ni prosječan kao što neko kaže. Što znači top ekipa? Biti u top 10 na svijetu po vrijednosti igrača, pa Hrvatska i jest u top 10 i po uspjehu, šta ne valja. Mislite da su igrački jači od Brazila, Francuske, Njemačke, Španjolske, Portugala, Engleske pa i Belgije, Urugvaja... Ne nisu, i šta očekujete svako prvenstvo borbu za prvo mjesto, pa od ovih nabrojanih dosta njih muku muči da se plasira na prvenstvo a dosta njih ne može dalje od osmine finala već godinama. O čemu pričamo, hajde ima Hrvatska ok ekipu, ali imala je Belgija pa ništa, Njemačka. A šta znači top ekipa, moje mišljenje je da Dalić čak nije trebao raditi nijednu izmjenu kako su loše izmjene odradile posao. Pametnjakovići navalili uvedi Livaju ušao kretenski odradio svoje minute,, pokušaj ismijavanja Japanskog golmana kao da ovaj brani u Gorice, Budimir se snašao kao krava na kružnom toku. Pašaliću i Majeru se noge oduzele. Eto izmjena. Nemojte pametovati bezveze

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5438
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Antipolitika3 » 06 dec 2022, 15:56

bavariapivo je napisao/la:
06 dec 2022, 11:13
ne razumijem ovo svrsavanje jednog forumasa na dalica...

prosjecni trener sa top ekipom.
Ako cemo realno top ekipe su englezi,brazilci,argentinci,portugalci ,spanjolci francuzi pa mozda i belgijanci ali svi znamo njihove probleme igraci od tih reprezentacija igraju u ligama petice i vecinom su udarni igraci u svojim momcadima malo tko ima jednog Bornu Barisica i Juranovica kao glavne bekove koji igraju u ekipama koje su u rangu zagrebackog Dinama a o napadackoj impotenciji Hrvatske sa HNL dvojcom koji je ostao u Sliskovicevom nogometu iz 80ih da ne pricamo.
Hrvatska ima srce terena u Kovacicu,Brozovicu i Modricu ostalo su prosjecni igraci u prosjecnim momcadima i mozda ce od svih jedino Gvardiol igrati u ozbiljnom klubu.Perisic jeste kvalitet ali opet je to mozda top 5 igraca koje Hrvatska posjeduje.Pusti Hrvatske medije koji od Sucica i Majera prave nove Modrice sa placenim clancima i Sosu kojeg ce malo ozbiljnije krilo pojesti za dorucak .Kad realno pogledas Hrvatska ostvaruje iznadprosjecne rezultate na kojima i jedna velika Njemacka moze pozavidjeti i samim tim je Zlatko Dalic odlican trener jer po meni izvlaci maksimum iz momcadi.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Rodju
Postovi: 1082
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rodju » 06 dec 2022, 16:01

spursman je napisao/la:
06 dec 2022, 13:21
Rodju je napisao/la:
06 dec 2022, 12:39
Jedna malo drugačija vizura Hrvatske na zadnjih osam utakmica dvaju svjetskih prvenstava, 2018 i 2022.
U 90 minuta nogometne igre, koliko regularna utakmica traje, u tih 8 utakmica samo jedna pobjeda i to
ova protiv simpatične, ali izuzetno naivne Kanade.
Finale i zasad četvrtfinale sa takvim saldom u zadnjih 8 utakmica.
Ne čini li se nekom, kako je posrijedi loš sustav natjecanja ?
Ja sam u velikoj dilemi šta misliti.
Ajmo ovako Hrvatska u zadnjih 11 utakmica na SP ima samo jedan poraz, nekome je čaša poluprazna, nekome polupuna
U sistemu ligaškog takmičenja si u osam kola prvenstva sa jednom pobjedom, 6 nerješenih i 1 porazom u najboljem slučaju u donjem dijelu sredine tablice, a možda i niže.
Da im malo popravimo rezultat i dodamo one 3 pobjede iz Rusije nakon 11 kola liga natjecanja i imamo 4 pobjede, 6 nerješenih i 1 poraz i nalaziš se čvrsto u sredini tablice, mjesto ili dva ispod plasmana u Ligu Europe, pod uvjetom da se takmičiš u ligama 5-ice.
Graditi taktiku na penalima, kao što sad neki teoretiziraju, moram priznati, da još nikoga nisam čuo govoriti ili pisati o tom.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7489
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 06 dec 2022, 16:42

Vjeverica777 je napisao/la:
06 dec 2022, 15:48
Svašta se piše. Dalić je ok trener, ne predobar ali nije ni prosječan kao što neko kaže. Što znači top ekipa? Biti u top 10 na svijetu po vrijednosti igrača, pa Hrvatska i jest u top 10 i po uspjehu, šta ne valja. Mislite da su igrački jači od Brazila, Francuske, Njemačke, Španjolske, Portugala, Engleske pa i Belgije, Urugvaja... Ne nisu, i šta očekujete svako prvenstvo borbu za prvo mjesto, pa od ovih nabrojanih dosta njih muku muči da se plasira na prvenstvo a dosta njih ne može dalje od osmine finala već godinama. O čemu pričamo, hajde ima Hrvatska ok ekipu, ali imala je Belgija pa ništa, Njemačka. A šta znači top ekipa, moje mišljenje je da Dalić čak nije trebao raditi nijednu izmjenu kako su loše izmjene odradile posao. Pametnjakovići navalili uvedi Livaju ušao kretenski odradio svoje minute,, pokušaj ismijavanja Japanskog golmana kao da ovaj brani u Gorice, Budimir se snašao kao krava na kružnom toku. Pašaliću i Majeru se noge oduzele. Eto izmjena. Nemojte pametovati bezveze
Hehe,baš vratar Gorice je branio penale ovu polusezonu iako su zadnji. Antipolitika,Sosa je preozbiljan bek,nisu ga Nijemci tek tako skoro preoteli

Vjeverica777
Postovi: 651
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Vjeverica777 » 06 dec 2022, 17:14

Ma eto uglavnom, poenta se trebala shvatiti. Govoriti da Hrvatska ima tip reprezentaciju je glupo i kao da Dalić na svakoj poziciji ima 3 WC igrača. A ono u prvoj postavi igrači Dinama, Hajduka, Kopenhagena, Rangersa. Sredina odlična ovo ostalo tanko do solidno. I da nema razloga za progovoriti Daliću jer je izvukao i više od maksimuma.

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 06 dec 2022, 17:27

Rodju je napisao/la:
06 dec 2022, 16:01
spursman je napisao/la:
06 dec 2022, 13:21
Rodju je napisao/la:
06 dec 2022, 12:39
Jedna malo drugačija vizura Hrvatske na zadnjih osam utakmica dvaju svjetskih prvenstava, 2018 i 2022.
U 90 minuta nogometne igre, koliko regularna utakmica traje, u tih 8 utakmica samo jedna pobjeda i to
ova protiv simpatične, ali izuzetno naivne Kanade.
Finale i zasad četvrtfinale sa takvim saldom u zadnjih 8 utakmica.
Ne čini li se nekom, kako je posrijedi loš sustav natjecanja ?
Ja sam u velikoj dilemi šta misliti.
Ajmo ovako Hrvatska u zadnjih 11 utakmica na SP ima samo jedan poraz, nekome je čaša poluprazna, nekome polupuna
U sistemu ligaškog takmičenja si u osam kola prvenstva sa jednom pobjedom, 6 nerješenih i 1 porazom u najboljem slučaju u donjem dijelu sredine tablice, a možda i niže.
Da im malo popravimo rezultat i dodamo one 3 pobjede iz Rusije nakon 11 kola liga natjecanja i imamo 4 pobjede, 6 nerješenih i 1 poraz i nalaziš se čvrsto u sredini tablice, mjesto ili dva ispod plasmana u Ligu Europe, pod uvjetom da se takmičiš u ligama 5-ice.
Graditi taktiku na penalima, kao što sad neki teoretiziraju, moram priznati, da još nikoga nisam čuo govoriti ili pisati o tom.
Promašio si temu da se igra liga igrala bi i Hrvatska drugačije, a i sve druge ekipe. SP je nešto drukčije i posebno takmičenje i treba ostat kako je. Ovo povećavanje na 48 ekipa će sve pokvarit
audere est facere!

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 07 dec 2022, 00:35

Felixians4 je napisao/la:
06 dec 2022, 15:18
bavariapivo je napisao/la:
06 dec 2022, 15:14
pa sta je drugo, nego svrsavanje... a kad neko nesto napise da ne valja, onda dodje drugi je bio, sada cetvrtfinale itd. a znamo i vidimo svi, osim tebe da je sa puno srece dosao do ovamo, gdje je sada...
Objektivno sagledavanje. Daleko od tog da obožavam jednog Zlatka Dalića niti tvrdim da je on elitan TRENER. Ali na dužnosti hr izbornika,izvanredan,ništa manje ni više. Pfff,pa 2018. na hr forumu su me napadali kad sam tvrdio da je s puno sreće HRV stigla do finala,a onda koji mjesec kasnije 98 % istih Dalića tjeralo i napadalo. Tko bi ugodio raji?
Zato što si cijelo vrijeme realan, a ostali mijenjaju mišljenje kako vjetar puše. Cijelo vrijeme držiš da je dobar, drugima je čas savršen, čas užasan. Dalić nije elitan trener kao što kažeš, ali npr. Italija se od njegovog dolaska na našu klupu dva puta nije plasirala na SP, Njemačka dva puta nije prošla grupu, Španjolska je dva puta ispala u osmini, Englesku je 2018. izbacio u polufinalu, tj. od prve smo tri reprezentacije bili uspješniji na SP-ima 2018. i 2022., od Engleske na prošlom.

Zapravo želiš reći da je napravio to da je izbjegao bilo kakav kiks bilo gdje tijekom zadnjih 5 godina, a to je jbeno nerealno jer se svim najjačim i elitnim reprezentacijama neki kiks dogodio barem jednom u zadnjih 5 godina koliko je Dalić na našoj klupi.

On jest ziheraš, ali to i donosi rezultate.

Mogle su neke utakmice i drukčije završiti (Lukaku, je li ono bio Acuna 2018. za Argentinu), ali on ima ono nešto što motivira igrače u ključnim trenucima i iz njih izvlači maksimum, a to je za izbornika reprezentacije možda i važnije od nekih taktičkih genijalnosti.

Vrlo dobar izbornik, OK trener. :salut:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7489
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 07 dec 2022, 00:56

Cipiripiblicblic je napisao/la:
07 dec 2022, 00:35
Felixians4 je napisao/la:
06 dec 2022, 15:18
bavariapivo je napisao/la:
06 dec 2022, 15:14
pa sta je drugo, nego svrsavanje... a kad neko nesto napise da ne valja, onda dodje drugi je bio, sada cetvrtfinale itd. a znamo i vidimo svi, osim tebe da je sa puno srece dosao do ovamo, gdje je sada...
Objektivno sagledavanje. Daleko od tog da obožavam jednog Zlatka Dalića niti tvrdim da je on elitan TRENER. Ali na dužnosti hr izbornika,izvanredan,ništa manje ni više. Pfff,pa 2018. na hr forumu su me napadali kad sam tvrdio da je s puno sreće HRV stigla do finala,a onda koji mjesec kasnije 98 % istih Dalića tjeralo i napadalo. Tko bi ugodio raji?
Zato što si cijelo vrijeme realan, a ostali mijenjaju mišljenje kako vjetar puše. Cijelo vrijeme držiš da je dobar, drugima je čas savršen, čas užasan. Dalić nije elitan trener kao što kažeš, ali npr. Italija se od njegovog dolaska na našu klupu dva puta nije plasirala na SP, Njemačka dva puta nije prošla grupu, Španjolska je dva puta ispala u osmini, Englesku je 2018. izbacio u polufinalu, tj. od prve smo tri reprezentacije bili uspješniji na SP-ima 2018. i 2022., od Engleske na prošlom.

Zapravo želiš reći da je napravio to da je izbjegao bilo kakav kiks bilo gdje tijekom zadnjih 5 godina, a to je jbeno nerealno jer se svim najjačim i elitnim reprezentacijama isto dogodilo barem jednom u zadnjih 5 godina koliko je Dalić na našoj klupi.

On jest ziheraš, ali to i donosi rezultate.

Mogle su neke utakmice i drukčije završiti (Lukaku, je li ono bio Acuna 2018. za Argentinu), ali on ima ono nešto što motivira igrače u ključnim trenucima i iz njih izvlači maksimum, a to je za izbornika reprezentacije možda i važnije od nekih taktičkih genijalnosti.

Vrlo dobar izbornik, OK trener. :salut:
Krizni periodi su nastupili u sva 3 od 3 početka Lige Nacija i svaki put se isto natjecanje završilo u odličnom tonu,ovaj treći i osvojena grupa za plasman na F4. U kvalama nije bilo preuvjerljivo,no bez dodatnih kvala,dvaput prvo mjesto uz provedenu smjenu generacijsku. U svakom slučaju,ovo s Brazilom je istovremeno najljepši užitak u 1/4 SP,ujedno i najveća šansa da se vječno zabode u najveće od najvećih na ovim prostorima. Doduše,ta završnica Lige Nacija isto nije za baciti.


Perišić,Kramarić,Pašalić

Livi- Borna, Gvardiol,Lovren,Josip- Broz,Kova,Luka

Zaljubljen je u Niksija,opcije su i Majer te netko od nominalnih napadača,no neki mix igrača koji imaju jaku završnicu,koji su kondicijski jaki i defanzivno odgovorni te sposobni kombinatorikom na momente skriti posjed,ovako mi na prvu se doima da bi moglo startati

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 07 dec 2022, 01:04

Felixians4 je napisao/la:
07 dec 2022, 00:56
Krizni periodi su nastupili u sva 3 od 3 početka Lige Nacija i svaki put se isto natjecanje završilo u odličnom tonu,ovaj treći i osvojena grupa za plasman na F4. U kvalama nije bilo preuvjerljivo,no bez dodatnih kvala,dvaput prvo mjesto uz provedenu smjenu generacijsku. U svakom slučaju,ovo s Brazilom je istovremeno najljepši užitak u 1/4 SP,ujedno i najveća šansa da se vječno zabode u najveće od najvećih na ovim prostorima. Doduše,ta završnica Lige Nacija isto nije za baciti.


Perišić,Kramarić,Pašalić

Livi- Borna, Gvardiol,Lovren,Josip- Broz,Kova,Luka

Zaljubljen je u Niksija,opcije su i Majer te netko od nominalnih napadača,no neki mix igrača koji imaju jaku završnicu,koji su kondicijski jaki i defanzivno odgovorni te sposobni kombinatorikom na momente skriti posjed,ovako mi na prvu se doima da bi moglo startati
Ma nokaut-faza svakog velikog natjecanja, 2. mjesto na SP-u, na ovom još nismo ispali, to je vrhunski neovisno o Ligi nacija koja je nebitna naspram SP-a i EP-a.

Ne bih isključio opciju da Oršić započne zbog brzine. Ja bih na špicu stavio nekoga tko zna igrati s leđima okrenut prema protivničkom golu i slati lopte u prostor brzim krilima, a ta brza krila mogu biti samo Perišić i Oršić. Ili pojačati vezu, pa staviti Majera/Pašalića ispred vezne trojke i iza krila. Oršić je za kontre skroz dobar igrač, ne vidim razlog zašto bi ga se otpisalo kao startera.

Šanse nam nisu velike, ali to smo mi, nema predaje. :ljepota:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7489
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 07 dec 2022, 01:13

Slažem se,dosta je opcija,teško je i nemoguće znati što (ni)je ispravno. Od 10,Hrvatska bi prošla nekih između 1 i 4 puta Brazil, dakle nekih 25 posto cca. nije ni zanemarivo,totalni favoriti nisu,nisu vanzemaljci premda po meni najbolji vratar,defanzivni vezni te lutalica ili štagod već jest Neymar,stanuju kod njih. Popunjeni su,samopouzdani,kompaktni,dobro vođeni,ne lete opečeni prošlim prvenstvima ispadanja od Europljana.

Miriše na rutinsko,Hrvatska bi trebala biti među najpotrošenijim,no za rekuperaciju je dovoljan razmak ,a već i ptice znaju da u sportu Hrvati su zayeban suparnik

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.