Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Pitagora » 25 mar 2021, 07:13

Nisam gledao utakmicu, ali ne cudi me rezultat. Dalic poslije Rusije mislim ima jednako pobjeda i poraza (10:10), a evo uspio je i izgubit od Slovenaca sto nam nikad nije poslo za rukom. Da je barem otisao u Kinu nakon SP, svima bi bilo bolje. Ajde, mozda ce ga, ako kiksa i protiv Cipra/Malte, potjerati, pa da na Euru pokusamo nesto napraviti.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 25 mar 2021, 10:04

Nema vise smisla ni komentirat ove njegove rotacije i izmisljanje tople vode.

Nego jel ovo prvi put od 90 da nemamo proper napadaca? Kramaric je dobar ali mislim da ipak nije kalibar Mandzukica, Olica, Da Silve, Sukera itd. Pogotovo je kriminalan kada igramo u formaciji sa jednim napadacem. Valjda je jedino Otto Baric imao losiji napad, ali on je izmislio Prsu iz nicega.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Pitagora » 25 mar 2021, 15:14

Kramaric za mene i nije cisti spic, vise nekakva poluspica. Petkovic bi trebao biti u pocetnih 11, naravno pod uvjetom da se fizicki dovede u red.

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Pitagora » 27 mar 2021, 14:33

Ovom levatu na klupi ce izgleda i danas Vida igrati u prvih 11. Po cemu je to on bolji od Calete Cara?

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la marconato » 27 mar 2021, 16:52

Pitagora je napisao/la:
27 mar 2021, 14:33
Ovom levatu na klupi ce izgleda i danas Vida igrati u prvih 11. Po cemu je to on bolji od Calete Cara?
Ipak igra Caleta-Car...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Pitagora » 27 mar 2021, 16:53

marconato je napisao/la:
27 mar 2021, 16:52
Pitagora je napisao/la:
27 mar 2021, 14:33
Ovom levatu na klupi ce izgleda i danas Vida igrati u prvih 11. Po cemu je to on bolji od Calete Cara?
Ipak igra Caleta-Car...
Da, jutros se vrtio Vida po portalima, ali kasnije sam vidio da svi najavljuju Caletu

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Pitagora » 27 mar 2021, 20:24

I ovaj Cipar je izgleda skroz potonuo, nekad su bili tvrd protivnik, ovo sad je bas zalosno. I uz krajnje zalosnu partiju hrvatske reprezentacije, ljudi nisu prismrdili golu Livakovica.
Brekalo totalno van forme, Barisic kasnio na svaku loptu u prostor, Budimir nista, Perisic nista, po dobrom starom obicaju Modric igra, ostali gledaju...

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Pitagora » 31 mar 2021, 19:56

Kakav gol Bradarica za prolaz u 90+ :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
CROtorious
Postovi: 1534
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CROtorious » 31 mar 2021, 19:58

Englezici tupavi, la papa.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jolicnikola » 31 mar 2021, 20:00

kako je Brada poslo Engleziće kući, ovakvi golovi protiv panjeva su mi najslađi, jeli ovo miriše na europsku titulu?

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jolicnikola » 31 mar 2021, 20:10

o bože kako Hrvate sportisti usrećuju u ova tri-četiri mjeseca u teškim vremenima, pa i mene, prvo Kraljice, pa vaterpolisti u drami s Rusijom, pa Dinamo i evo sad mladi fudbaleri, pa njihov narod je čudo (mislim na sportiste :mrgreen: )
edit: malo off: ma halalio bi i Kraljicama da odigraju loše i onda kad bude najbitnije, dodaju gas i pobjede, pa može i golom u zadnjim sekundama u nekoj kasnijoj fazi SP

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la marconato » 07 maj 2021, 14:27

Je li moguce da ce Sosa zaigrati za švabe? Cudi me da ga niste vec kaparisali... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 07 maj 2021, 17:54

Izbornik je treba ovog svog antitalenta iz Varazdina pogurat pa je zaboravio na Sosu, Bradarica i ostale momke.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Kenonan » 08 maj 2021, 15:37

Sad je i zvanicno.

Izgubili smo velikog talenta, imamo Melnjaka, cestitam izborniku. Mozda izgubimo jos nekog talenta u medjuvremenu.

Inace, mali je klasicna izdajica, nadam se da ce mu se ljudi naebati mame u narednom periodu.

mrAdislic
Postovi: 1047
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la mrAdislic » 08 maj 2021, 17:30

Sosa vam stvarno pobjeze. Mislio sam da su neke spekulacije bzvz.

Kako slusam Dalica ako je istina i nije toliko do njega koliko je do Biscana koji je insistirao da Sosa ostane u u21 kada ga je Dalic htio, ali sada se vjerovatno i on ogradjuje.

Sve ispod A trebaju da budu za razvitak i cim preraste da ide dalje i ne vraca se kao sto rade velike repke, a ne neki rezultat...ali ih je ponjelo malo izgleda pa se nije moglo odoliti.

Helem, Bradaric iako nije na nivou Sose i nema neke minute u Lillu veliki je potencijal, tako da ce se to moci solidno pokrpit iako je Sosa stvarno gubitak.

Cak je pristao iako nece izgleda igrati na Euru za razliku od Hrv koja bi ga i povela, ali sam gledao da je na sirem spisku tako da bi uletio ukoliko bi se Melnjak povrijedio :rol:
ČEtrdeset pet🖤❤️

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Kenonan » 08 maj 2021, 17:34

Pa necemo puno plakati, imamo Bradarica i Gvardiola, ovaj drugi je definitivno bolji bek od Sose koji je vise wingbek i igra naprijed a ne u obrani.

Njemu sretno u Njemackoj, stajace u istom redu sa turcima i arapima i pjevati dojcland uber ales. U Hrvatskoj ce dobiti propisnu dozu pljuvacke, sve po zaslugama.

Avatar
jozinho
Postovi: 1349
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la jozinho » 08 maj 2021, 17:37

Tritolone je napisao/la:
07 maj 2021, 17:54
Izbornik je treba ovog svog antitalenta iz Varazdina pogurat pa je zaboravio na Sosu, Bradarica i ostale momke.
Pa kad je trebao igrat Sosa, do ove godine igrao u drugoj ligi bio više ozljeđen nego zdrav.
Na početku sezone ga isto nije nigdje bilo, tek proigrao zadnjih pola godine.
Čovjeku je očito bolje biti zamjena u Švaba, nego u Hrvatskoj.
Sretno mu bilo uz želju da mu FIFA ne dopusti prelazak, pa može uživati na EP- u u ulozi navijača, naravno njemačkog.
S obzirom kakva je ovo ljudina vjerojatno bi on prihvatio i poziv BiH da su mu ponudili.

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Kenonan » 08 maj 2021, 17:42

Ne bi BiH, BiH dres ne nosi pogodnosti koje donosi njemacki dres, mozda su mu obecali Bajern jer se govori vec neko vrijeme.

Mada, i tamo ce sjediti jer Davis je bolji igrac, a i u Elfu ce tesko do terena pored Gosensa koji je zvijezda Atalante. Cak postoji i velika mogucnost da EUFA ne odobri ovo jer je vec bilo identicnih slucajeva i odbijenica, ali Njemacka je ipak iznad zakona pa mozda nesto izmajmunisu. Naime, igrao je za nas i sa 22 godine, nebitno sto je u21, po pravilima ne smije nakon 21 godine igrati za Hrvatsku.

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cesc44 » 08 maj 2021, 18:02

Svabe se odavno u nogometu bave manipulacijama, ne bi me cudilo da mu je obecan Bayern. Po njegovoj izjavi da je ovo projekat za narednih 10-12 godina, pokazuje da ocekuje kroz karijeru da ce mu biti med i mljeko. Umjesto da svojom trudom i zalaganjem dodje do uspjeha, los mentalni sklop za sportasa, to ce ga i ubit. Po meni Hrvatska nema nesto specijalno da zali, on je godiste s Brekalom koji je odavno u reprezentaciji, a Sosa igra ljevog beka koji je deficitaran u Hrvata i s razlogom opet nije pozvan.
Nek Hrvatska njima izbije Josipa Stanisica i refa su, ja bi ih bez razmisljanja mjenjo.

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Kenonan » 08 maj 2021, 18:25

Vrbuju Nijemci opasno, Musiala je svjez primjer.

Nama su prije godinu pokusali uzeti malog Franju Ivanovica koji igra za Augzburg U19 i vazi za jednog od najvecih talenata u Bundesligi i nije to jos rijeseno ali mislim da ih je odbio tata Ivanovic. Iako je decko rodjen u Austriji, Nijemci poduzimaju korake.
Imaju pravo na to, jasno.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.