Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 10 nov 2022, 21:06

Ako je netko zagovarao Juranović Josipa svih godina(a nitko ga nije zagovarao,ne samo nj nego sve slično pljuvane općenito osobe ,a ne hr nogometaše/sportaše uopće bez argumenata),taj sam. Ipak,on je realno u Legiji čak kvalitetnije igrao,a i za rep. je najjače se pokazao kao lijevi bočni. Stanišiću fali minutaže,no mislim da je on najjača opcija na DB.

Prolazak grupe je OK,a onda u derbiju sa Germanima ili Hispancima šta bude. Katar je to,egzotika,ludnica

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 10 nov 2022, 22:51

Arvid je napisao/la:
10 nov 2022, 19:35
Kako bi izgledalo najboljih 11 po vama od ovog rostera? Gledam sad, dalo bi se više super zanimljivih kombinacija iskemijati.
Meni je već dugo želja Gvardiol-Šutalo kao stoperski par. Šutalo je već neko vrijeme dobar, tako da ne bi trebao biti upitan. Livaković na golu, jednostavno nema tko drugi. Sosa i Juranović bekovi. Veza također nije upitna kao jedna od tri najbolje na svijetu: Modrić, Brozović i Kovačić. Perišić na lijevo krilo, i onda nastaje problem. Vlašić desno vjerojatno, a za devetku stvarno ne znam. Može se staviti Livaja, ali ne razumijem zašto se nije probalo više utakmica s njim u prvih 11, odigrao je odlično kad god je igrao. Igrat će Kramarić kao i uvijek, tako da:

Kramarić
Perišić Modrić Vlašić
Brozović Kovačić
Sosa Gvardiol Šutalo Juranović
Livaković

Avatar
Arvid
Postovi: 17188
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Arvid » 10 nov 2022, 23:09

Tako i ja nekako to vidim, iako sa Šutalom nisam baš najbolje upoznat pa sam se tu premišljao. Ma daj Vidu, nek ide sve u k :mrgreen:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

LeeJunFan
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 feb 2021, 14:15
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la LeeJunFan » 11 nov 2022, 13:30

U jačim utakmicama bi više volio Stanišića umjesto Juranovića. Stanišić i Pašalić su totalno uštopali defanzivno Francuze i Dance po toj desnoj strani... Ali opet Stanišić i Pašalić nije najsretnija postava u ofenzivnom djelu jer Pašalić nije krilo, a Stanišić u Bayernu glumi Nacha Fernandeza jer ove sezone po potrebi krpa desnog bek, lijevog beka, lijevog stopera čak je igrao i defanzivnog veznog...
Niko Kristian Sigur! 🇨🇦

LeeJunFan
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 feb 2021, 14:15
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la LeeJunFan » 11 nov 2022, 13:35

Svi se uzdaju u veznu liniju naravno kad znamo kakvu kvalitetu tu imamo, ali ja mislim da bi ova lijeva strana di su Sosa i Perišić mogla raditi pravi dar mar po toj strani. Oba dva su u odličnoj formi.
Niko Kristian Sigur! 🇨🇦

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 11 nov 2022, 13:37

Ma siguran sam da mu Sutalo nece igrati u prvih 11, vjerojatno ce to bit Lovren u paru sa Gvardiolom, iako bi ja najradije u ovom trenutku Erlica, Sutalo mi djeluje kao da je malo pao u formi.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 11 nov 2022, 19:05

LeeJunFan je napisao/la:
11 nov 2022, 13:30
U jačim utakmicama bi više volio Stanišića umjesto Juranovića. Stanišić i Pašalić su totalno uštopali defanzivno Francuze i Dance po toj desnoj strani... Ali opet Stanišić i Pašalić nije najsretnija postava u ofenzivnom djelu jer Pašalić nije krilo, a Stanišić u Bayernu glumi Nacha Fernandeza jer ove sezone po potrebi krpa desnog bek, lijevog beka, lijevog stopera čak je igrao i defanzivnog veznog...
pa tako bi i juranovića klubovi i rep. trebali šaltati,tad se i pokazuje kao najbolji. on,fran tudor i toma bašić+ohandza-draguljivučevićevih tzv. amaterskih scouta, hajduk je imao perspektivu za minorne šolde tih godina. baš i toma i fran su se mogli pronaći na širem popisu,jedan igra senzacionalno u poljskoj s hit klubom,a drugi donosi elitnu lijevu nogu(on ili bočkaj bi meni pronašli samo zbog tog mjesto među 26,no dobro).

svi braniči sem borne sose(a tko bi rekao prije koju godinu da će biti tako,najprije ga se već otpisalo kad je kuburio u 2.bundesligi sa stuttgartom pa kasnije skoro prelazak u GER reprezentaciju) u nekim problemima ili forme ili ozljeda,a bome se isto može reći za čitav kadar osim modrića,perišića uz sosu te livaju tako da uz sve okolnosti,zajebano. grupa nije naivna nipošto,a dalić bi uradio još jedan ultimativan uspjeh samim prolazom iz iste

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CROtorious » 11 nov 2022, 20:08

LeeJunFan je napisao/la:
11 nov 2022, 13:30
U jačim utakmicama bi više volio Stanišića umjesto Juranovića. Stanišić i Pašalić su totalno uštopali defanzivno Francuze i Dance po toj desnoj strani... Ali opet Stanišić i Pašalić nije najsretnija postava u ofenzivnom djelu jer Pašalić nije krilo, a Stanišić u Bayernu glumi Nacha Fernandeza jer ove sezone po potrebi krpa desnog bek, lijevog beka, lijevog stopera čak je igrao i defanzivnog veznog...
Stanisic previse grijesi, zadnju utakmicu je imao par krivih dodavanja i izbijanja lopte gdje su nam zabili gol i jos par prilika stvorili. Juranovic je puno bolji izbor.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rosicky » 11 nov 2022, 20:22

Pa lovren igra najkonstantnije od svih stopera ove sezone

LeeJunFan
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 feb 2021, 14:15
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la LeeJunFan » 11 nov 2022, 20:48

CROtorious je napisao/la:
11 nov 2022, 20:08
LeeJunFan je napisao/la:
11 nov 2022, 13:30
U jačim utakmicama bi više volio Stanišića umjesto Juranovića. Stanišić i Pašalić su totalno uštopali defanzivno Francuze i Dance po toj desnoj strani... Ali opet Stanišić i Pašalić nije najsretnija postava u ofenzivnom djelu jer Pašalić nije krilo, a Stanišić u Bayernu glumi Nacha Fernandeza jer ove sezone po potrebi krpa desnog bek, lijevog beka, lijevog stopera čak je igrao i defanzivnog veznog...
Stanisic previse grijesi, zadnju utakmicu je imao par krivih dodavanja i izbijanja lopte gdje su nam zabili gol i jos par prilika stvorili. Juranovic je puno bolji izbor.
Ne znam, gledao sam Celtic samo protv RB Leipziga i Reala, a Bayern sam gledao dosta utakmica i dojma sam da je Stanišić koplje iznad Jure šta se tiče igre u obrani. Naravno dok je Jura tu bez dvojbe bolji prema naprijed. Što se tiče brzine, motorike, centaršuta sve je to na Juranovićevoj strani.
Niko Kristian Sigur! 🇨🇦

LeeJunFan
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 feb 2021, 14:15
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la LeeJunFan » 11 nov 2022, 20:50

Niko Kristian Sigur! 🇨🇦

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CROtorious » 11 nov 2022, 21:39

LeeJunFan je napisao/la:
11 nov 2022, 20:48
CROtorious je napisao/la:
11 nov 2022, 20:08
LeeJunFan je napisao/la:
11 nov 2022, 13:30
U jačim utakmicama bi više volio Stanišića umjesto Juranovića. Stanišić i Pašalić su totalno uštopali defanzivno Francuze i Dance po toj desnoj strani... Ali opet Stanišić i Pašalić nije najsretnija postava u ofenzivnom djelu jer Pašalić nije krilo, a Stanišić u Bayernu glumi Nacha Fernandeza jer ove sezone po potrebi krpa desnog bek, lijevog beka, lijevog stopera čak je igrao i defanzivnog veznog...
Stanisic previse grijesi, zadnju utakmicu je imao par krivih dodavanja i izbijanja lopte gdje su nam zabili gol i jos par prilika stvorili. Juranovic je puno bolji izbor.
Ne znam, gledao sam Celtic samo protv RB Leipziga i Reala, a Bayern sam gledao dosta utakmica i dojma sam da je Stanišić koplje iznad Jure šta se tiče igre u obrani. Naravno dok je Jura tu bez dvojbe bolji prema naprijed. Što se tiče brzine, motorike, centaršuta sve je to na Juranovićevoj strani.
Jedan igra za Bayern, tj. sjedi na klupi, a drugi igra standardno u puno losijem klubu. Nije Stanisic jos ni blizu prvog sastava za HR.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 11 nov 2022, 21:48

Interesantno,Juru se sprdalo da ne može pogoditi centaršut,a i tada je u hajduku jednu polusezonu među najboljim postocima na svijetu bio kod njega u tom segmentu... Svašta.. Inače,taj Krovinović bi extra došao reprezentaciji da je Hajduk nešto ozbiljniji,Zlajo bi ga uzeo.

Stanišić kadgod zaigra,ne iznevjeri. Veoma ozbiljna glava.

Evo,i Sosa nešto se ozlijedio.


Avatar
bavariapivo
Postovi: 1543
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 13 nov 2022, 02:24

Kakav crni bruno starter...

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 18 nov 2022, 11:38

Bit će zeznuto u svakom slučaju. Ja bih stavio Šutala zbog lakšeg iznošenja lopte.

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 18 nov 2022, 11:43

Lovren je zicer da ce igrati

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 22 nov 2022, 21:32

Jesmo živi? :kafa:

Sutra će biti teška utakmica, nikako Marokance ne smijemo podcijeniti.

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CROtorious » 22 nov 2022, 21:44

2:1 za nas, gol moramo primit s takvom obranom, a dat cemo bar 2. Tu je Perisic, nas vezni red i s klupe kad udu Livaja, Pasalic, Orsic i Majer.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 22 nov 2022, 22:03

Ne znam ni za što je točno sutrašnja utakmica, je li za prolaz, je li za prvo, jer Kanada može iznenaditi, a Belgija razočarati. Ne bih se iznenadio da Maroko bude teži protivnik od Belgije koja je dosta istrošena.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.