Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 15 jun 2018, 22:35

Vise kao robin hood.

Uzmi od komunistickog imena Dinamo daj kome treba.

Vatrena dobra djela tek su prije nekoliko dana izašla iz sfere anonimnosti kada je objavljeno kako je zaklada Vatreno srce dječjim udruga prikupila čak 1,2 milijuna kuna. Tu akciju pokrenuo je bivši izbornik Slaven Bilić, a njegovim putem nastavio Igor Štimac okupivši u Zagrebu, u humanitarne svrhe, hrvatsku nogometnu kremu. I nitko tom prigodom nije škrtario. Slaven Bilić nije ni trepnuo licitirajući sa 90.000 kuna za Messijev dres... Početkom rujna, kada je još uvijek zvonio Lukin transfer u Real, najveća hrvatska nogometna zvijezda u potpunoj tišini proslijedila je sto tisuća eura za liječenje djevojčice Stephanie. Uključio se i Mario Mandžukić s deset tisuća eura, a mala Zadranka uspješno je operirana u Chicagu...


Stakore volimo te. :ljepota:
Stephanie sreca ne zna za ovakve anonimne ljubomorne budale vec uziva u zivotu u Lukinom dresu
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 15 jun 2018, 22:45

Stakor npr ima vise titula Lige Prvaka u svojoj jadnoj kriminalnoj i lopovskoj karijeri nego Arsenal i Inter skupa.

Golem si stakore :kralj: :kafa: :wave: :urnebes: :rol: :tokralju: :lol:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 15 jun 2018, 23:16

Sretno Super Orlovima!
Hayley <3

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jun 2018, 23:21

Seaman je napisao/la:






od 14:04 faca štakorskog lopova kad mu je novinar The Guardiana,postavio pitanje o mamiću :rol: neprocjenjivo :kafa: samo klik gore na naslov ako neće od prve
I to Guardian :tokralju:

Najkvalitetnije prate prvenstvo kao i uvijek :thumbup:


Koja odvratna faca.Crkni štakore.


Al jebote lik ga normalno pita,nema "mučkih" novinara,pita ga kulturno lik iz Guardiana i ovak se uzejebe kao nikad :urnebes: Koje guštanje.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la branimir85 » 15 jun 2018, 23:37

gledaj lukice mudonje :rol: :rol:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la marconato » 15 jun 2018, 23:46

Mogao je to malo "diplomatskije" odgovoriti, a ne kao da ga pita neko iz jutarnjeg.. :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 15 jun 2018, 23:54

marconato je napisao/la:Mogao je to malo "diplomatskije" odgovoriti, a ne kao da ga pita neko iz jutarnjeg.. :)
Problem je da ga iz Jutarnjeg to nitko ne bi ni pitao pa jadnik (stvarno jadnik, jako neugodna situacija za svakog tko se osjeća Hrvatom, ne samo za njega, kapetan nečega što predstavlja državu) ne zna što reći. Niti Večernjih. Niti Sportskih. Niti itko drugi iz domaćih medija. Kao da se ništa ne događa. A jednog većeg kriminalca su ljudi iz navedenih novina opetovano ispraćali pljeskom.
Hayley <3

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la marconato » 15 jun 2018, 23:56

Ma znam, naveo sam kao primjer..Sta je sa indexa, oni su imali kao neki bojkot repke?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jun 2018, 23:58

Šta će seljačina...


Inače,ovo bi bilo negledljivo pratiti na HRT-u da ne znamo da je Šapit na pravoj strani.Ako sutra kojim slučajem ne dobiju jedva čekam vidjet ono cerekanje i podbadanja :mrgreen:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 16 jun 2018, 00:00

marconato je napisao/la:Ma znam, naveo sam kao primjer..Sta je sa indexa, oni su imali kao neki bojkot repke?
Imali su između reprezentativnih akcija, a kad bi došla, od 10 sportskih vijesti devet bilo o reprezentaciji. Bojkot par ekselans! :mrgreen:

Ne znam kakvi su sada jer ih nisam otvorio preko dvije godine, ali gowno uvijek smrdi. :D

Uglavnom, da mediji nisu smeće kakvo jesu, pichke koje možeš kupiti za 200 kuna, danas Luka vjerojatno ne bi bio kapetan, moguće niti član reprezentacije. Ali nisu. Nego su gledali i amenovali ono što se dešava. A on, koji je potpisom oštetio svoj klub za 10 milijuna eura, je heroj jer nosa hrvatsku zastavu po svijetu i dovodi turiste. :tokralju:
Hayley <3

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 16 jun 2018, 00:08

badblueboylivno je napisao/la:
marconato je napisao/la:Mogao je to malo "diplomatskije" odgovoriti, a ne kao da ga pita neko iz jutarnjeg.. :)
Problem je da ga iz Jutarnjeg to nitko ne bi ni pitao pa jadnik (stvarno jadnik, jako neugodna situacija za svakog tko se osjeća Hrvatom, ne samo za njega, kapetan nečega što predstavlja državu) ne zna što reći. Niti Večernjih. Niti Sportskih. Niti itko drugi iz domaćih medija. Kao da se ništa ne događa. A jednog većeg kriminalca su ljudi iz navedenih novina opetovano ispraćali pljeskom.
Srećom stranci su dovoljno pametni pa iz same ove reakcije će im biti jasno zbog čega stvarno o tome ne odgovara ništa suvislo i od toga će napravit priču :thumbup:

EDIT:

:thumbup:

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Orjuna » 16 jun 2018, 00:25

hskzmostar je napisao/la:
Orjuna je napisao/la:Sve dok je ovaca, neće falit vune... #budiponosan
Ovco moja Mamic ti ima ulicu u sirokobrijeskoj opcini a tvoj klub uveliko se lize s njim, da si pravi covjek bojkotirao bi i NK Siroki a ne samo reprezentaciju.
Licemjeri na dijelu.
Nije Ante bio mahnit kad je ove sugave dalmatince prodao talijanima. :urnebes:


Suga Torcido raspala se skupa sa Hajdukom dabogda. :thumbup:
Što se tiče ulice, skupi 10 ljudi i zvat će se ulica kako se vas 10 dogovori... Nisam upućen u ovo lizanje, da mi objasniš malo? Mozda počnem i NK bojkotirat ;) Što se tiče Ante, po tvom su samo Dalmatinci protiv prčije?
...

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 16 jun 2018, 07:27

Idemo danas do pobjede da nam Lukica jos koju tisucinku zaradi da ne fali u buducnosti, ona para iz Dinama i nije neka suma za euro standarde, nadam se nakon SP jos boljem ugovoru i ako Bog da da postane clan HDZ-a i preCjednik saveza.


Idemo momci!

Luka ne sekiraj se to su tvoje pare Dinamo je ionako kur..od kluba uvijek bio purgeri samo traze razlog da ga ne gledaju prvo Croatia, pa Tudjman, pa Ciro pa Mamic uvijek je netko kriv sto su guzice lijene za otici na utakmicu prodje im zivot u bojkotu a nista nisu promjenili dokaz da pate za onim sistemom i petokrakom na dresu.

Dinamo i Hajduk propali dao Bog!

Forca NK Osijek, Slavonija je rekla svoje.
Hajduk talijanima dati nek se koprca u 3.ligi a Dinamo gremo u Jelen ligu
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 16 jun 2018, 09:33

badblueboylivno je napisao/la:Sretno Super Orlovima!
Tata srbin majka hrvatica, jel tako sefe?
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 16 jun 2018, 09:36

slika
:salut:

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 16 jun 2018, 09:43

Zasto kriti glavu iza carsafa bijela, kukavica partizana koji bijelo lice kriju, na facebook svoja stopala borci stavljaju dok ih komunjare placaju.


Sve lazni borci i kukavice a nigdje lica, pic. ke smo sredili u Francuskoj od tada se kriju i jedino ih po broju cipela mozemo prepoznati.
Facebook borci nesto kao mostarske mame na fecu :mrgreen: :rol: :rol: :rol:

Tetkice i pi.ckice bez imena i prezimena
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 16 jun 2018, 11:11

hskzmostar je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Sretno Super Orlovima!
Tata srbin majka hrvatica, jel tako sefe?
Deset Srba ti igra u HRVATSKOM športskom klubu, koristiš srpske izraze, a mene prozivaš jer su mi i mama i tata Srbi. Objesi se, nepismena licemjerna stoko!

Napred, (Super) Orlovi!
Hayley <3

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 16 jun 2018, 11:52

badblueboylivno je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Sretno Super Orlovima!
Tata srbin majka hrvatica, jel tako sefe?
Deset Srba ti igra u HRVATSKOM športskom klubu, koristiš srpske izraze, a mene prozivaš jer su mi i mama i tata Srbi. Objesi se, nepismena licemjerna stoko!

Napred, (Super) Orlovi!

Za njih znamo da su srbi ti si pod sumnjom.
Volis ti Orlove ali srpske

Sto se pjenis vidis da sam pogodio idi napisi nesto na carsaf i slikaj tene jado jadni
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la badblueboylivno » 16 jun 2018, 12:14

Jado bez identiteta, izgubljen u vremenu i prostoru, mi se javlja. :mrgreen:

Član partije pa vjerni glasač stranke koja je uništila hrvatski narod u BiH. Kad bolje pogledam, ne čudi podržavanje izdajica iz Hrvatske.

Navijač kluba prepunog Srba, a u Srbima vidi sve najgore.

Hrvatska ga želi kao zdrava osoba (grupa ljudi kojoj očito ne pripadaš) sidu, a on se uznemirio kao da živi usred Hrvatske, plaća porez i baštini tu zemlju.

Grdna rano s, ne znam, Cima, učini si (a i nama ostalima) uslugu, nađi drvo, uzmi konap, prebaci, napravi omču i stavi si oko tog pilećeg vratića.
Hayley <3

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 16 jun 2018, 12:48

badblueboylivno je napisao/la:Jado bez identiteta, izgubljen u vremenu i prostoru, mi se javlja. :mrgreen:

Član partije pa vjerni glasač stranke koja je uništila hrvatski narod u BiH. Kad bolje pogledam, ne čudi podržavanje izdajica iz Hrvatske.

Navijač kluba prepunog Srba, a u Srbima vidi sve najgore.

Hrvatska ga želi kao zdrava osoba (grupa ljudi kojoj očito ne pripadaš) sidu, a on se uznemirio kao da živi usred Hrvatske, plaća porez i baštini tu zemlju.

Grdna rano s, ne znam, Cima, učini si (a i nama ostalima) uslugu, nađi drvo, uzmi konap, prebaci, napravi omču i stavi si oko tog pilećeg vratića.
Zatrovali ste temu pa ti smeta tudje misljenje, malo sam bio dosadan kao vi borci protiv HNS - a (koji borci sem Simica i kompanije)pa te ocigledno uznemirio niste stali iza ljudi kao Simic i masovno pozivali na promjene nego neke huliganske taktike i slikanje sa carsafima, sto ces dobiti sto nepodupires nogometnu reprezentaciju evo Ronaldo je osudjeni kriminalac jucer postao pa nema toliko moralisanja po svijetu oko toga samo jude iz hrvatskih redova imaju neke lazne borce i sulude ideje da okrenu ledja, njih 5% terorira napaceni narod kojem je nogomet razonoda i sporedna stvar u zivotu.
U srbima ne vidim nista lose, cak stovise divim se jer u svakom momentu znaju tko su i sto su za razliku od laznih hrvata kao ti tj. Bosanca.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.