Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Evolve » 30 avg 2018, 19:32

Luka, naklon do poda :salut: :tokralju:
NK Široki Brijeg

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la penke » 30 avg 2018, 19:35

Na ponos svakog Hrvata!
Samo jedno ime

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Hans » 30 avg 2018, 22:43

Po obicaju, na ovom portalu izostaju pozitivne vijesti kao ova iz susjedstva, za razliku od onih negativnih. Mala je mogucnost da ikada neki igrac sa ovih prostora bude najbolji igrac Europe i SP-a, osvajac LP-a itd.
Luka ovim priznanjem izbija na vrh ljestvice favorita za osvajanje titule najboljeg igraca svijeta, a bilo bi i logicno da i to osvoji ako je vec najbolji u Europi, ipak se nigdje ne igra bolji nogomet :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2018, 23:28

Neka što više ljudi zna.

Evo jednog od prije tjedan dana:
https://thesefootballtimes.co/2018/08/2 ... -homeland/
THE CONTROVERSY THAT HAS DAMAGED LUKA MODRIĆ’S REPUTATION FOR MANY IN HIS HOMELAND

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 07 sep 2018, 17:28

Čelava imbecilčina Drago Ćosić,idol poremecenog dijela nacije,osumnjičen za sudjelovanje u prodaji karata za SP u Rusiji na crnom tržištu.Već je izgleda popio otkaz na HRT-u,a istraga od strane FIFA-e je u punom jeku :wave:


Uhuuhuhuhuhuhu ohohohohohohoh papaaaaaajjjjjjjjjjjjjj gaaaaaaaa maaaaajmuuuuuneeeeeeeeeeeee :wave:

slika
Kakav savez,takav i komentator dupelizac :wave:

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Seaman » 07 sep 2018, 22:26

još jedan veliki i pošteni domoljub iz druge države uhvaćen s rukama u pekmezu :kafa: teslić dečec :kafa: samo što u ovome ima još hrpa njih upletenih gore do ravnatelja,ali ovo je mačji kašalj šta rade s tv pravima i koju lovu tu maknu,osnuju privatnu tvrtku, otkupi prava,dadne otkaz na htv-u i poslije im opet proda prava po masnijoj cijeni :rol: još poslije nakon par godina ili mjeseci se uredno vrate na istu televiziju :rol: najbolje da na smijuriju od htv-a vrate prasička i onu polunovinarku iz motrišta koja je ljudima zgadila novinarstvo,a sad kmeči šta je pobrala otkaz na rtl--u :rol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 08 sep 2018, 08:59

Seaman je napisao/la:još jedan veliki i pošteni domoljub iz druge države uhvaćen s rukama u pekmezu :kafa: teslić dečec :kafa: samo što u ovome ima još hrpa njih upletenih gore do ravnatelja,ali ovo je mačji kašalj šta rade s tv pravima i koju lovu tu maknu,osnuju privatnu tvrtku, otkupi prava,dadne otkaz na htv-u i poslije im opet proda prava po masnijoj cijeni :rol: još poslije nakon par godina ili mjeseci se uredno vrate na istu televiziju :rol: najbolje da na smijuriju od htv-a vrate prasička i onu polunovinarku iz motrišta koja je ljudima zgadila novinarstvo,a sad kmeči šta je pobrala otkaz na rtl--u :rol:
Nisam ni znao da je Tatticevka pobrala otkaz.
Loša gledanost i narušeni međuljudski odnosi čini se da su bili glavni razlozi da se vodstvo RTL Televizije zahvali Mirjani Hrgi na uređivanju i vođenju središnje informativne emisije RTL Danas.
:thumbup:

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Evolve » 11 sep 2018, 23:03

Ovo nije rezultat dostojan vice prvaka svijeta. Uzas i sramota...
NK Široki Brijeg

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Signore » 11 sep 2018, 23:08

Dalic vjerojatno proklinje zasto je potpisao ugovor i zasto nije otisao u stilu. Tek sad treba pokazati velicinu, dignuti se i napraviti neki rezultat. Ovo veceras je prvih 20 minuta izgledalo vrhunski, ja sam mislio da ce Spanjolska popiti tri komada bez po' muke, ali... Nakon prvog gola Hrvatska se raspala i cudi me kako nije pao jos koji komad.

Lovren je jako falio. Kalinic nije dostojan reprezentacije. Potreban je bolji lijevi bocni. Potreban je bolji napadac. Hrvatska ce s ovom ekipom muku muciti da se plasira na neko takmicenje. Sreca pa je tu Livakovic, Caleta-Car, Barisic, Sosa i jos da se ukaze neki spic i za godinu-dvije ce se stvoriti opet neka okosnica ekipe s kojom ce se graditi neki novi uspjeh.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Hans » 11 sep 2018, 23:29

Mislim da nakon svake smjene generacija drhtimo hocemo li ikada imati respektabilnu ekipu, sjetite se samo te zalosti kad je odlazio npr. Dado Prso :D
Mislim da je ovaj rezultat plod nedostatka velikog broja prvotimaca (Strinic, Vrsaljko, Lovren, Rebic, umirovljeni Subasic i Mandzukic), tocnije sestorica od ekipe koja je iznijela najveci dio Mundijala, a ipak nismo toliko brojcano velika nacija da bi mogli imati 15-18 igraca svjetske klase, pa da ne osjetimo nedostatak njih 5-6.
Ovo je plod gore navedenog, zatim emotivnog praznjenja nakon ogromnog uspjeha, te jednostavno nepoznavanja igraca medjusobno, pa Santini je veceras debitirao za reoku.
Signore, inace se s tobom slazem u 90% stvari, ali u tih 10% ostatka spada Kalinic :D
Mogao je bolje reagirati u nekim situacijama, ali mislim da je ipak imao samo los dan, sjeti se samo kako je branio protiv Islanda na Svjetskom prvenstvu.
Kroz narednih par godina dolazi vrijeme u kojem ce iskociti ili potonuti u reprezentativnom smislu:
Kovacic, Halilovic, Vlasic, Caleta - Car, Pjaca, Rog, Mitrovic. Po meni je idealna smjena kakva se dogodila kod Corluke. Covjek je bio stup obrane na zadnjem EP-u, ovo SP je bio prva zamjena na svojoj poziciji, i nakon toga se jednostavno pozdravi, nije se moralo njega mrcvariti, kao sto se bojim da ce se potezat za rukav Modrica i Rakitica.
Uglavnom, nemojmo previse crnjaciti, 1:0 u setovima za Spanjolsku je puno, ali ipak je bilo previse faktora koji su nam unazadili igru. Ja nestrpljivo iscekujem dvoboj s Engleskom :thumbup:

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la zigzag » 11 sep 2018, 23:46

Evolve je napisao/la:Ovo nije rezultat dostojan vice prvaka svijeta. Uzas i sramota...
Ali nije ni realan! Dobivali su i svjetski prvaci 7 komada doma kad je najvaznije bilo, nije nama opravdanje ali jednostavno dan kad sve negativnosti isplivaju na povrsinu a protivniku se sve moguce i nemoguce poslozi!

Preveliko je praznjenje bilo i emotivno i fizicko u Rusiji, da bi sad prakticki u samom pocetku sezone bili barem u optimalnom psihofizickom stanju. Nije rezultat morao biti tako ruzan al jbg, tako se poklopilo. Tesko je ovim "nekim" komsijama to za shvatiti. Osjetili bi to i sami na svojoj kozi da su uopce igrali prvenstvo a kamoli dosli do kraja. Jbg, razumijem i sansu da se neki izdrkavaju sad, ipak je to nekima bilo "najmucnijih" mjesec dana 2018-te.

Ne brinem ja za njih, brzo ce oni u misje rupe opet, a ako Bosna ili Srb mogu bilo kojim putem u finale neka probaju, nitko im ne brani. A mi jesmo i opet cemo biti ponosni!

I da, za one koji pitaju, "drugi set" u Zagrebu 15.11.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Signore » 12 sep 2018, 08:13

Hans je napisao/la: Signore, inace se s tobom slazem u 90% stvari, ali u tih 10% ostatka spada Kalinic :D
Mogao je bolje reagirati u nekim situacijama, ali mislim da je ipak imao samo los dan, sjeti se samo kako je branio protiv Islanda na Svjetskom prvenstvu.
Ma ubio me je u pojam s onim golom, ne znam sad ni kojim po redu kad ih je milijun bilo. Lopta ide s krila, leti na 6 metara, putuje tri dana, mogao je izaci na rucak, vratiti se i uhvatiti ju. Covjek ima dva metra, to su sve njegove lopte, mada se i ranije govorilo da je golman koji ostaje ja crti i da mu je to mana. Mora to popravit, pa nije to bila ostra lopta da stanes. Pa i na samom pocetku utakmice je cekao neku loptu na 14-15m i to je izgledalo strasno. Zavrsilo je dobro, ali je bilo kriticno. Trebao je istrcati i ispucati ju.

Treba njemu par velikih utakmica u kojima ce dobro istrcavati, da stekne sigurnost i bit ce dobar. Mislim da zna procjeniti loptu, ali nije siguran u sebe i zato lose reagira, ukopa se. Belgijska liga je nista za ono sta treba Hrvatska reprezentacija.

I sto se Santinija tice. Tek sad sam miran po pitanju Dinama :lol:

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 12 sep 2018, 08:26

Sve se raspalo izlaskom Vrsaljka i ulaskom Roga na beka. Treba nać alternativu za Vrsaljka a ne vodit se onom može tu uskočit Jedvaj ili Vida. Problem je što nemamo neke alternative za desnog beka, pada mi napamet jedino Tudor, Juranović i Bartolec. Ovi što spominjete mlade zaboravili ste najboljeg među njima a to je Brekalo. On već može u A selekciju, čak i u prvi sastav kad nema Rebića.
audere est facere!

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la zigzag » 12 sep 2018, 09:06

spursman je napisao/la:Sve se raspalo izlaskom Vrsaljka i ulaskom Roga na beka. Treba nać alternativu za Vrsaljka a ne vodit se onom može tu uskočit Jedvaj ili Vida. Problem je što nemamo neke alternative za desnog beka, pada mi napamet jedino Tudor, Juranović i Bartolec. Ovi što spominjete mlade zaboravili ste najboljeg među njima a to je Brekalo. On već može u A selekciju, čak i u prvi sastav kad nema Rebića.
Moguce je da je i to bio neki "trigger", ali nije Rog ovdje toliko ni bitan u kontekstu dojma i rezultata koliko god bio limitiran kao bek jer to nije. Jednostavno se probao Dalic pokrpat u ovoj utakmici i to je to. Jasno je da tu treba igrat desni bek i amen. Zasto ne porobat i Juranovica npr., koji je pokazao kvalitete na tom mjestu. Ovdje se jednostavno podbacilo kolektivno, od pripreme utakmice (prije svega mentalno), mentalnog pada nakon prvog primljenog gola, pa i losi potezi Dalica, nedostatak nekolicine igraca, nedostatak optimalne forme ostalih u ovoj fazi neposredno nakon svjetskog, a s druge strane smo naletili na "krvozednog" i izuzetno raspolozenog protivnika. A znamo da su Spanjolci sposobni bilo kome utrpat 6 komada kad im udjes u mlin (pitat Sampaolija) pa nije nitko Argentince nakon te utakmice dozivljavao kao "prosjecnu" reprezentaciju, i sl., stovise i dalje su je mnogi vidjeli kao jednog od glavih favorita. Jednostavno takav dan. "I lebron izgubi 30 razlike pa je i dalje Lebron". Hrvatska je bila i dalje ce biti velesila (pogotovo za neke)

Ne sumnjam da ce se izvuci kvalitetne pouke iz ovog samara. ****, treba se navikavat nakon finala svjetskog prvenstva da si skalp svakome i da nema "lako cemo" ;)

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Evolve » 12 sep 2018, 10:56

Slazem se. Ovo treba biti jedna velika bolna pouka. Okrenuti se dalje. Ove zaj.ebancije treba izignorirat, neki su jedva docekali ovako nesto, zavist je cudo.
NK Široki Brijeg

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Seaman » 14 sep 2018, 22:18

Španjolska Porezna uprava novim je nametima kaznila Luku Modrića za utaju poreza zbog čega će morati platiti više od 1,2 milijuna eura, piše El Mundo.




Od ranije je Modrić pod optužbom da je 2013. i 2014. godine utajio više od 800 tisuća eura poreza pa je tako ukupna brojka za koju ga Španjolci sumnjiče malo veća od dva milijuna eura.

Kapetana hrvatske reprezentacije Španjolci optužuju da je u Luksemburgu otvorio fiktivnu kompaniju imena Ivano i na nju prenio svoja marketinška prava. Tako je 2013. godine utajio 290 tisuća eura, a 2014. godine 579 tisuća.



štakor kriminalac :kafa:

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Hans » 14 sep 2018, 23:37

Tko nije utajio porez, neka prvi baci kamen :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Signore » 15 sep 2018, 07:32

Hans je napisao/la:Tko nije utajio porez, neka prvi baci kamen :D
U svakom feningu koji uzmes od poslodavca na ruke je dio poreza koji ostaje utajen. Problem s ovim nogometasima je taj sto oni imaju i na desetine milijuna i ispadaju debili zbog neceg sto je njima sica. Ne utaji on 30 maraka ko Mujo iz Kaknja, a Mujo bez tih 30 maraka ne moze struju platit. Nije Modric jedini primjer, ima ih sirom svijeta i po meni se bezveze sramote. Pa ja da imam dva milijuna eura godisnje bez imalo razmisljanja bih dao pola tog iznosa u porez ako je potrebno. Gdje ce on potrosit desetine milijuna za godinu dana? Ne znam sta je u tim glavama. Igraju se mafije ili sta vec. Treba im za utajeni iznos uzeti cijelu zaradu na koju je porez utajen.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Hans » 15 sep 2018, 09:38

Slazem se, ali vidis da oni to masovno rade, vjerojatno postoji neki razlog (ne opravdavam!).
Ali ne bi se cudio cak ni da oni ne kuze bas sta se dogadja, vjerujem da imaju ljude zaduzene za brigu oko novca. Sta moze znati o utaji jedan nogometas koji u najboljem slucaju zavrsi izvanredno neku bezveznu srednju kolu :D

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 15 sep 2018, 10:49

Seaman je napisao/la:Španjolska Porezna uprava novim je nametima kaznila Luku Modrića za utaju poreza zbog čega će morati platiti više od 1,2 milijuna eura, piše El Mundo.




Od ranije je Modrić pod optužbom da je 2013. i 2014. godine utajio više od 800 tisuća eura poreza pa je tako ukupna brojka za koju ga Španjolci sumnjiče malo veća od dva milijuna eura.

Kapetana hrvatske reprezentacije Španjolci optužuju da je u Luksemburgu otvorio fiktivnu kompaniju imena Ivano i na nju prenio svoja marketinška prava. Tako je 2013. godine utajio 290 tisuća eura, a 2014. godine 579 tisuća.



štakor kriminalac :kafa:
Zašto smećaru iznoš samo šta ti odgovara. Tih 1,2 su mu obračunali za prvih 8 mjeseci 2012 dok je još bio u Tottenhamu i taj je porez plaćen u Engleskoj i u Španjolskoj i sada ga Luka traži natrag iz logičnog razloga.
audere est facere!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.