Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
19%
Pletikosa
16
30%
Subašić
28
52%
 
Ukupno glasova: 54

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 13 jun 2018, 22:42

Nogometaš osječke škole, danas Dinamov branič i reprezentativac hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida, donirao je novac za operaciju Biljane Smolčić. Uz monogobroje humanitarne akcije koje su Osječanke i Osječani organizirali za pomoć Biljani ovaj nogometaš je, nakon što je čuo za njezin slučaj, na račun obitelji Smolčić uplatio 40 000 kn donacije.

Podsjetimo, za Biljaninu operaciju bilo je potrebno prikupiti 30 000 eura, a cijeli iznos je i skupljen te će Biljana uskoro zajedno sa svojom majkom otputovati će u Njem

Vida cigane sta trosis pare na gluposti doniraj Simaonoiu kako li se vec zove da kupi dres Intera posto je veliki fan valjda dok mu je Dejan Stankovic igrao u njemu tad je i ljubav nastala prema tamo nekom talijanskom klubu
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Seaman » 13 jun 2018, 22:44

koji jadnik moraš biti da ideš kriminal opravdati donacijama potrebitima :facepalm: ,i to lik koji vjerojatno niti ne živi u RH niti plaća porez državi,nego pametuje iz druge države i ovima koji žive u RH pametuje šta je domoljublje




a o ovome filmu,najbolje govori da su dobili **** od Bobana

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 13 jun 2018, 22:48

Sponzor je ni manje ni više nego prvotimac Barcelone i standardni hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je dugogodišnji prijatelj predsjednika Radnika Mladena Krstajića.

-Sve pohvale za Ivana Rakitića, koji je uspio na prijedlog i organizaciju mog prijatelja Petra Stevića odazvati se akciji kako bi Gradski stadion u Bijeljini dobio novi semafor. Ovo je sjajan gest Ivanov, sa kojim sam u Schalkeu proveo pet godina. Radi se o fantastičnom čovjeku, koji je bez imalo razmišljanja prihvatio Petrov prijedlog. Velika je čast imati takvog prijatelja, a ovom prilikom u svoje lično ime i u ime grada Bijeljine mnogo mu se zahvaljujem na onome što je za nas učinio. Za Radnik je ovo velika stvar u trenucima dok imamo najbolje rezultate u Premijer ligi otkako se klub takmiči u elitnom bh. društvu – kazao je Mladen Krstajić.

Sto ce nam lazni hrvati kad ce biti i navijaca medju bracom srbima.
Seamene los si golman bio gori od Ladica
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 13 jun 2018, 22:51

Nemam pojma šta ova dvojica pišu pošto su mi na ignoru od davnih dana,ali vjerujem da je iznimno zanimljivo kad su se toliko raspisala ovakva dva uma.Šteta što ne smiju provirit na onu drugu temu.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 13 jun 2018, 22:53

Dokumentarni film Vatreni donosi pogled izvana na omiljenu hrvatsku nogometnu reprezentaciju i njen povijesni uspjeh na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj 98.
Film je sniman čak tri godine i obuhvaća fenomen Vatrenih u kontekstu male nepoznate zemlje proizašle iz ratnih stradanja te uz snimke s nogometnih terena obiluje emotivnim svjedočenjima samih protagonista.
Meksički redatelj Edson Ramirez koji se u djetinjstvu zaljubio u Vatrene svjedočit će o internacionalnom pečatu koju je ostavila sjajna generacija hrvatskih nogometaša.

Boban vam se smije,utajio poreza kad je otisao iz Dinama vise nego Luka i Lovren skupa moralne vertikale sa srpskom straznjicom
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 13 jun 2018, 23:22

Dok je Hrvatska stenjala pod tenkovima, čuveni kapetan je od 14 milijuna maraka 12 milijuna uzeo preko privatnog računa svog ujaka, grmio je na izvanrednoj presici Zdravko Mamić prozivajući bivšeg kapetana Vatrenih Zvonu Bobana. A dobro upućeni su svojedobno tvrdili da je dijelom od novca dobivenog iz tog transfera, Boban kupio ugostiteljsko poduzeće Lotršćak, i sve elitene objekte u samom središtu Zagreba po tri do četiri puta nižoj cijeni od stvarne vrijednosti, i to u jeku Domovinskog rata. Mnogi će se danas, osim Mamića, možda i zlurado upitati radi li se tu o eventualnom ratnom profiterstvu

Nakon nedavnog šoua gazde Dinama Zdravka Mamića na suđenju u Osijeku, kada je otkazao i svojim odvjetnicima Jadranki Sloković i Čedi Prodanoviću, javnost je s nestrpljenjem očekivala njegovu izvanrednu press konferenciju, jer su se iz dosadašnjeg iskustva uvjerili, da, ‘gdje ima Maminja ima i vatre’. I nisu se prevarili. Mamić je u devedestominutnom monologu grmio zbog optužbi na račun svjedočenja Luke Modrića na osječkom sudu, kada je kapetan Vatrenih, promijenio iskaz u korist gazde Dinama, a sebe je pokušavao prikazati kao žrtvu sustava i građaninom desetog reda, ali se u svom ‘obračunu sa svima njima’ žestoko okomio i na “mudrace iz velike četvorke”, kako je nazvao Šokotu, Bišćana, Šimića i Marića te Zvonu Bobana.
“Eno oni mudraci iz velike četvorke, evo i njihovi transferi. Ovdje su njihovi ugovori, to je bila praksa, a oni su novac primali u inozemstvu. Dok je hrvatska stenjala pod tenkovima, čuveni kapetan je od 14 milijuna maraka 12 milijuna uzeo preko privatnog računa svog ujaka”, kazao je Mamić. Dakle Maminjo se nije mogao suzdržati a da još jednom ne prozove bivšeg kapetana, Ćirinih Vatrenih, Zvonimira Bobana, apostrofirajući upravo njegov spomenuti transfer iz Dinama u Milano od 14 milijuna maraka. No, upravo taj njegov famozni transfer iz Dinama u Italiju, otprije više od dva desetljeća, preko FSJ-a, mnogi su nazvali prokletstvom Bobanovih.

Podsjetimo, godinama poslije, taj transfer je bio predmetom brojnih medijskih nagađanja pa i otvorenih prozivki čelnika maksimirskog kluba koji su tvrdili da je Zvonimiru Bobanu od 14 milijuna DEM, koliko je vrijedio transfer, pripalo 12 milijuna, a Dinamu svega dva.
Milijunska uplata na švicarski račun da bi se izbegao porez u Hrvatskoj
Neki su tvrdili da je i tih 12 milijuna DEM uplaćeno na švicarski račun Bobanova ujaka,( o čemu je na svojoj izvanrednoj presisci govorio i Zdravko Mamić), da bi se izbjegao porez u Hrvatskoj! Na takve optužbe Boban se uglavnom branio u svom intelektualizirano-sarkastičnom stilu predbacujući lopticu na teren onih koji ga optužuju, a kojih je najčešći predvodnik bio upravo Zdravko Mamić. Tako je svojedobno bivši kapetan Vatrenih nakon jedne od brojnih prozivki na račun njegova transfera u intervjuu Jutarnjem listu odgovorio Zdravku Mamiću. ‘Kada to kaže jedan pošten, čestit i drag čovjek kao što je Zdravko Mamić, moram se dobro zamisliti nad svim onim što radim, nad svim onim što živim. Ipak je to osoba koja toliko toga daje hvatskom nogometu i voljenom Dinamu, a ništa zauzvrat ne uzima, kao što je i sam potvrdio.
Takvu moralnu vertikalu moram ozbiljno shvatiti i jedino što mogu jest obećati da ću pokušati biti bolji. I pošteniji. Njegovo mučeništvo i njegova žrtva bit će mi putokaz’, odgovorio je u Jutarnjem listu Zvone Boban na Mamićeve optužbe. No, nije se zaustavio samo na tome nego je čak neke stvari dublje pojasnio:’ Mirko i Slavko, pardon Zdravko su ozbiljni ljudi i siguran sam da će se potruditi pronaći dokumente i dokaze te me prijaviti državnim tijelima kako i zaslužujem. Jer, 12 milijuna dolara, ne maraka kako kažu, velik je novac da bi netko ostao nekažnjen. Bože dragi, pa ja sam pokrao njihovu voljenu Hrvatsku i njihov sveti Dinamo. Činjenica je da je tada egzistirala Jugoslavija te da mi je transfer poslan iz Beograda. Činjenica je da je Dinamo dobio više od ugovorom dogovorenog. Istina je da je AC Milan uplatio novac na moj račun, jer izgleda da sam ipak ja igrao u Milanu, a ne moj ujak. Kao što je istina da je sve bilo po zakonu.
Bez obzira na sve te činjenice Slavko, pardon Zdravko će, uvjeren sam, pronaći put do pravde i istine te obraniti svoj prečisti obraz. Za dobro svih nas’, u svom ironiziranom stilu zaključio je Boban.
Gdje su završili novci?
Ipak, malo bolji poznavatelji ondašnjih prilika će se odmah zapitati, a o čemu su svojedobno pisali i pojedini mediji, kako je moguće da AC Milan uplati novac za cjelokupni transfer na Bobanov privatni račun koji je bio ispisan na memorandumu Dinama. I kako to da mu je ondašnje vodstvo NK Dinama omogućilo da na memorandum kluba da svoj privatni račun na koji se slila sva lova od transfera. I doista, mnogi su se, a ne samo Zdravko Mamić, pitali i gdje su završili ti novci, ako ih nema u Dinamu, a iz Milana kažu da su oni platili po nalogu Dinama. Kome? Sve bi to, kažu upućeni, trebalo biti pohranjeno u dokumentaciji AC Milana, pa stoga možda i ne bi bilo teško, (kada bi bilo volje), pronaći te dokumente i dokaze, kamo je otišao sav taj silni novac zbog kojeg aktualna uprava Dinama s Mamićem na čelu,optužuje svog bivšeg igrača. Da ironija bude veća Boban je otišao van u Italiju, nakon što je postao nacionalni heroj u svojoj domovini Hrvatskoj, ‘zaskočivši milicajca’, preko, njemu tada omraženog ‘Fudbalskog saveza Jugoslavije’, u naručje njegovom ‘ćaći’ Berlusconiju.

Photo: Dalibor Urukalovic/PIXSELL
No, ono što vrapci u najužem centru Zagreba cvrkuću, i o čemu se godinama priča, a o čemu je svojedobno pisao naš tjednik 7Dnevno, jeste to da je upravo dijelom iz tog famoznog transfera, Boban kupio ugostiteljsko poduzeće Lotršćak, i sve elitene objekte u samom središtu Zagreba po tri do četiri puta nižoj cijeni od stvarne vrijednosti, koje vodi njegov otac Marinko. Prisjetimo li se da se obitelj Boban dočepala tada vrijednog i još potentnijeg poduzeća Lotršćaka i ekskluzivnih nekretnina poput prestižnog restorana ‘Vinodol’ u Teslinoj ulici u Zagrebu ili restorana Boban u Gajevoj ulici, i to znatno, znatno jeftinije nego li je bila njihova stvarna vrijednost i u vrijeme Domovinskog rata, mnogi će se, a ne samo Zdravko Mamić, odmah zapitati može li se tu govoriti i o eventualnom ratnom profiterstvu.

Ah taj posteni Boban i njegova prepostena obitelj, shvatio Zvone da u Hrvatsku ne treba ici jer ce biti na tapeti pa ovako sa strane soli na ranu baca
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 13 jun 2018, 23:25

ZVONIMIR BOBAN KUMU DUGUJE 4 MILIJUNA KUNA: Bili su bliski prijatelji, a sada se svađaju na sudu
Autor: Danas.hr
Bivši nogometni reprezentativac Zvonimir Boban duguje velik novac svom bivšem poslovnom partneru i kumu Tihomiru Elezu, a dug mu nije platio ni četiri mjeseca nakon što je Općinski sud u Zagrebu donio presudu da to mora učiniti.
Boban je obvezan platiti Elezu 325 tisuća eura iz ugovora, te zetezne kamate. Iznos se sa sudskim troškovima od oko 500 tisuća kuna penje na ukupno četiri milijuna kuna.

Sudski spor traje već šest godina
Županijski sud u Zagrebu potvrdio Elezovu tužbu, a Bobanovu odbacio, no suđenje je moralo biti ponovljeno jer je dio Elezovog tužbenog zahtjeva, u iznosu od 15 posto, vraćen u ponovnu proceduru. Boban zbog poslovnih obveza nije mogao doći na ponovljeno ročište na zagrebačkom Općinskom sudu.

Naime, Tihomir Elez Bobana sudski goni već šest godina, a dvojica muškaraca zajedno su surađivali u tvrtki ‘Moja zemlja’, a inače su i obiteljski prijatelji. Zvonimir Boban vjenčani je kum Elezu, dok je on kum Bobanovu djetetu, a i supruge su im godinama prijateljice. Boban je Elezu dužan više od 3,5 milijuna kuna zbog toga što mu je u zajedničkoj tvrtki dao izvanredan otkaz, piše 24sata.

Boban će na Sud za ljudska prava
Niti nakon presude, Boban mu novac nije isplatio već je zatražio reviziju presude od Vrhovnog suda. Ako ni tamo ne uspije dokazati da je u pravu i da je Elez zapravo oštetio i prevario njega, Boban namjerava ići u Strasbourg na Sud za ljudska prava.

Podsjetimo, poslovnu suradnju Boban i Elez započeli su na Bobanovu inicijativu 2000. godine. Boban je imao 70 posto udjela, dok je Elez vodio posao za 30 posto udjela. 2010. godine kada je Elez otišao iz zajedničke firme, imala je 50 milijuna kuna prometa godišnje, 14 zaposlenih, ugovore s Metroom, Konzumom, Kauflandom, Sparom, Plodinama, Tommyjem… Dvije godine kasnije 10 posto udjela Boban je prodao talijanskom nogometašu Paolu Maldiniju, dok je 2013. godine još deset posto kupio bivši ukrajinski reprezentativac Andrej Ševčenko.

Zvone je legenda nebi ni mrava zgazio :kafa:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Dena94 » 13 jun 2018, 23:44

SiamoNoi je napisao/la:Tko te dira da navijaš?To što ti smetaju ovi koji navijaju protiv je tvoj problem.


Na sastanku fife pred prvenstvo savez predstavljao osuđeni lopov.Normalno da ću im poželit sve najgore,a ti slobodno uživaj u predstavi.
Kad prestanete sarat grafite po Mostaru, postavljat transparente po Hercegovini na kojim se prjeti smrcu, postavljat transparente sa negativnim porukama, tad ce nas bolit qu.rac. A sve bi to bilo podnosljivo da se nesirite ko ebola, na kraju krajeva ti si taj koji svakodnevno jede **** i sere po temi Hrvatske nogometne reprezentacije, pitaj administratora da napravi specijalnu temu za specijalne slucajeve i tamo prosipaj pamet ili radi to u krugu Splita. E tek tad necete nikom smetat, ovako ste krpelj da veceg nema.
The Nobles ⚔

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jun 2018, 00:04

Dena94 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Tko te dira da navijaš?To što ti smetaju ovi koji navijaju protiv je tvoj problem.


Na sastanku fife pred prvenstvo savez predstavljao osuđeni lopov.Normalno da ću im poželit sve najgore,a ti slobodno uživaj u predstavi.
Kad prestanete sarat grafite po Mostaru, postavljat transparente po Hercegovini na kojim se prjeti smrcu, postavljat transparente sa negativnim porukama, tad ce nas bolit qu.rac. A sve bi to bilo podnosljivo da se nesirite ko ebola, na kraju krajeva ti si taj koji svakodnevno jede **** i sere po temi Hrvatske nogometne reprezentacije, pitaj administratora da napravi specijalnu temu za specijalne slucajeve i tamo prosipaj pamet ili radi to u krugu Splita. E tek tad necete nikom smetat, ovako ste krpelj da veceg nema.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kr ... lj/571720/
Netko samo "prijeti",a netko naručuje ubojstva :wave:

Tko je specijalan slučaj lako je ovdje zaključiti.

Blizi si odlaska na ignore tek toliko da te upozorim.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Dena94 » 14 jun 2018, 00:15

SiamoNoi je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Tko te dira da navijaš?To što ti smetaju ovi koji navijaju protiv je tvoj problem.


Na sastanku fife pred prvenstvo savez predstavljao osuđeni lopov.Normalno da ću im poželit sve najgore,a ti slobodno uživaj u predstavi.
Kad prestanete sarat grafite po Mostaru, postavljat transparente po Hercegovini na kojim se prjeti smrcu, postavljat transparente sa negativnim porukama, tad ce nas bolit qu.rac. A sve bi to bilo podnosljivo da se nesirite ko ebola, na kraju krajeva ti si taj koji svakodnevno jede **** i sere po temi Hrvatske nogometne reprezentacije, pitaj administratora da napravi specijalnu temu za specijalne slucajeve i tamo prosipaj pamet ili radi to u krugu Splita. E tek tad necete nikom smetat, ovako ste krpelj da veceg nema.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kr ... lj/571720/
Netko samo "prijeti",a netko naručuje ubojstva :wave:

Tko je specijalan slučaj lako je ovdje zaključiti.

Blizi si odlaska na ignore tek toliko da te upozorim.
Prjetite si vi medjusobno, koljite koliko ocete, ali nemoj mi to nabijat na nos, da ja moram gledat. Sad da se neponavljam, uglavnom trebalo bi ti biti jasno sta ocu reci. Ipak je ovo tema o reprezentaciji, a ne protiv. Ako vec ne zbog reprezentacije, ucini to radi ljudi koji ni krivi ni duzni to moraju citat.
The Nobles ⚔

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la branimir85 » 14 jun 2018, 02:21

@SimaoNoi
samo prži :kafa:
slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jun 2018, 08:59

Dena94 je napisao/la:Prjetite si vi medjusobno, koljite koliko ocete, ali nemoj mi to nabijat na nos, da ja moram gledat. Sad da se neponavljam, uglavnom trebalo bi ti biti jasno sta ocu reci. Ipak je ovo tema o reprezentaciji, a ne protiv. Ako vec ne zbog reprezentacije, ucini to radi ljudi koji ni krivi ni duzni to moraju citat.
Kakve međusobne prijetnje,o čemu ti pričaš?

O reprezentaciji i svemu oko nje se cijelo vrijeme i piše.

Nitko te ne prisiljava da čitaš.Imaš opciju ignore :wave:

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Dena94 » 14 jun 2018, 14:30

SiamoNoi je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:Prjetite si vi medjusobno, koljite koliko ocete, ali nemoj mi to nabijat na nos, da ja moram gledat. Sad da se neponavljam, uglavnom trebalo bi ti biti jasno sta ocu reci. Ipak je ovo tema o reprezentaciji, a ne protiv. Ako vec ne zbog reprezentacije, ucini to radi ljudi koji ni krivi ni duzni to moraju citat.
Kakve međusobne prijetnje,o čemu ti pričaš?

O reprezentaciji i svemu oko nje se cijelo vrijeme i piše.

Nitko te ne prisiljava da čitaš.Imaš opciju ignore :wave:
Kao prvo ja na forumu trazim korisne informacije i ja dajem drugim korisne informacije. Rasprave me ne zanimaju na forumima, jer svako skriven iza nicka pise sta mu je volja i gura svoje, tako da ta rasprava nema smisla. Ja sam tebi ove "prjetnje medjusobno" odgovorio na ovaj clanak koji si mi ti poslo o pucnjavi BBB-a" i komentiro sam transparente na ulici. Ja ulazim jednom dnevno i prelistam teme koje me zanimaju, nemam ja vremena od tvojih postova, trazit korisne informacije, jer si doslovno zakrcio temu. Pisi ti sta oces, al barem nek bude umjereno, od 2012 samo tvoje objave o HNS, Sukeru i Mamicu.
The Nobles ⚔

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 14 jun 2018, 15:36

Hajduce sve izgubio dabogda i propao kao jugoslavija :kafa:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jun 2018, 15:39

A ja sam tebi članak postavio jer pises o nekakvim prijetnjama smrcu od strane navijača dok je jedini koji prijeti i naručuje atentate onaj za kojim je upravo Interpol izdao tjeralicu i koji je i naručio ovu pucnjavu gore.

Od 2012. si ovdje imao korisnih informacija koliko hoces o hrvatskom nogometu.Točnih predviđanja kako ce se sve raspletati još više.

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Orjuna » 15 jun 2018, 12:59

Sve dok je ovaca, neće falit vune... #budiponosan
...

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Lex » 15 jun 2018, 18:58



:thumbup:

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 15 jun 2018, 21:30

Orjuna je napisao/la:Sve dok je ovaca, neće falit vune... #budiponosan
Ovco moja Mamic ti ima ulicu u sirokobrijeskoj opcini a tvoj klub uveliko se lize s njim, da si pravi covjek bojkotirao bi i NK Siroki a ne samo reprezentaciju.
Licemjeri na dijelu.
Nije Ante bio mahnit kad je ove sugave dalmatince prodao talijanima. :urnebes:


Suga Torcido raspala se skupa sa Hajdukom dabogda. :thumbup:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Seaman » 15 jun 2018, 22:04







od 14:04 faca štakorskog lopova kad mu je novinar The Guardiana,postavio pitanje o mamiću :rol: neprocjenjivo :kafa: samo klik gore na naslov ako neće od prve

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la hskzmostar » 15 jun 2018, 22:28

Veliko ime hrvatskog nogometa Luka Modric bira izmedju dva posrnula velikana Arsenala i Intera.

Nekako je to korak nazad u karijeri igrati za ovakva dva luzerska kluba, bolje se u komunisticki Dinamo vratiti.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.