Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
228
74%
 
Ukupno glasova: 308

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Felixians4 » 22 feb 2022, 20:57

Naš Hajduk je fantastično jedro koje je KN Torcida osnovala točno nakon 100.rođendana kluba. Tih prvih 10 godina nije uopće bilo ni tako neuspješno,a kamoli grozno kako se predstavlja,no zaludu priča dok Hajduk ne ostvari nešto u Europi ili osvoji prvenstvo.

Ne luta NH,šta se miješaju kruške i jabuke. Pritom,do 2018.jedan predsjednik je odradio vrsnih pola mandata prije smjene.

Najzaslužniji predsjednik - pa naravno,on kupi vrhnje. Ali od dolaska tog predsjednika nitko ne laprda po NH što jest i nije.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 22 feb 2022, 21:04

Felixians4 je napisao/la:
22 feb 2022, 20:57
Naš Hajduk je fantastično jedro koje je KN Torcida osnovala točno nakon 100.rođendana kluba. Tih prvih 10 godina nije uopće bilo ni tako neuspješno,a kamoli grozno kako se predstavlja,no zaludu priča dok Hajduk ne ostvari nešto u Europi ili osvoji prvenstvo.

Ne luta NH,šta se miješaju kruške i jabuke. Pritom,do 2018.jedan predsjednik je odradio vrsnih pola mandata prije smjene.

Najzaslužniji predsjednik - pa naravno,on kupi vrhnje. Ali od dolaska tog predsjednika nitko ne laprda po NH što jest i nije.
Oprosti, ali neuspješno je. Barem u odnosu na danas i na neka prijašnja vremena. Nikoličius se spominjao i prije Lukše, ali, želim reći da kvaliteta kluba eksponencijalno raste zadnjih godinu dana, što nije bio slučaj prije toga.

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Srebrenko » 22 feb 2022, 21:58

tutankamon1905 je napisao/la:
22 feb 2022, 20:32
Srebrenko je napisao/la:
22 feb 2022, 18:11
Gdje su oni "intelektualci" što su pljuvali po udruzi NH???Ma ja....vidi se da ulica vodi klub....50.000 članova,borba za duplu krunu,otkupljeno 35% dionica kluba,nema duga nikome i vrijednost tima po TM 40 mil.€...pametnom dosta!
:rol: klasicni isprani mozak. 10 godina nisu mrdnuli naprijed i sad ih krenulo, odma zasluge NH :rol: :rol:
Bit će da si jedan od "intelektualaca" čim si se našao prozvanim,a vidim da si i upućen toliko koliko napišu Sportske novosti,slobodna i slični potkupljeni mediji,tj.nemaš pojma...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Felixians4 » 23 feb 2022, 00:55

Cipiripiblicblic je napisao/la:
22 feb 2022, 21:04
Felixians4 je napisao/la:
22 feb 2022, 20:57
Naš Hajduk je fantastično jedro koje je KN Torcida osnovala točno nakon 100.rođendana kluba. Tih prvih 10 godina nije uopće bilo ni tako neuspješno,a kamoli grozno kako se predstavlja,no zaludu priča dok Hajduk ne ostvari nešto u Europi ili osvoji prvenstvo.

Ne luta NH,šta se miješaju kruške i jabuke. Pritom,do 2018.jedan predsjednik je odradio vrsnih pola mandata prije smjene.

Najzaslužniji predsjednik - pa naravno,on kupi vrhnje. Ali od dolaska tog predsjednika nitko ne laprda po NH što jest i nije.
Oprosti, ali neuspješno je. Barem u odnosu na danas i na neka prijašnja vremena. Nikoličius se spominjao i prije Lukše, ali, želim reći da kvaliteta kluba eksponencijalno raste zadnjih godinu dana, što nije bio slučaj prije toga.
Bilo je gorih perioda u povijesti,a stvar je da je NH "preuzeo kormilo" kada je klub bio pred bankrotom te Dinamo u jeku dominacije,a Rijeka u stvaranju "Lijepe jake priče". Prije toga? Prije 2013. Grad je pod pritiskkom torcide dao spasonosni kredit,a vrlo brzo se stalo na noge i Kos je vodio klub u super smjeru također,Vučević je u slabim uvjetima znao uraditi super posao itd.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 23 feb 2022, 01:43

Sve to stoji, ali klub sada napreduje puno brže nego prethodnih par godina. Želim reći da je Lukša napravio nevjerojatan posao u malom vremenskom periodu.

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 23 feb 2022, 13:45

Bog dao zdravlja Luksi, nek mu se sve zelje ostvare :D

Prodano 10 tisuca dresova Marka Livaje :tokralju: , i preko 7 tisuca Misinih majica, a bilo bi jos vise da firma moze stici napraviti

U ovome trenutku 51600 clanova, a do koje ce brojke ici, jos ako se uzme titula... Ma ne zelim ni pomisljati :)

Luksa, Niko i Marko, okidaci hajduckog ludila

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Ouagadougou » 23 feb 2022, 15:23

Kao što Lukša kaže mi nismo još ništa napravili. Ja bi osobno bio zadovoljan bar titulom u kupu. Po meni neće biti smak svijeta ako ne osvojimo prvenstvo ove godine,ali opet tu smo na samo 3 boda od prvog, toliko smo blizu...

Ovaj tjedan je jedan od finala sezone.Pobjedimo li Rijeku na Poljudu, a Osijek i Dinamo odigraju X, prilazimo na 1 bod. Dinamo 51,Osijek 50,Hajduk 50,Rijeka 46... Onda još ostaje fotofiniš preostalih 10 utakmica.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Felixians4 » 23 feb 2022, 15:57

Ouagadougou je napisao/la:
23 feb 2022, 15:23
Kao što Lukša kaže mi nismo još ništa napravili. Ja bi osobno bio zadovoljan bar titulom u kupu. Po meni neće biti smak svijeta ako ne osvojimo prvenstvo ove godine,ali opet tu smo na samo 3 boda od prvog, toliko smo blizu...

Ovaj tjedan je jedan od finala sezone.Pobjedimo li Rijeku na Poljudu, a Osijek i Dinamo odigraju X, prilazimo na 1 bod. Dinamo 51,Osijek 50,Hajduk 50,Rijeka 46... Onda još ostaje fotofiniš preostalih 10 utakmica.
Da. Šampionski karakter Luške i Litavca prenio se na čitav klub i puk. A istina je i to da oni planski baš sljedeću sezonu ciljaju,a u ovoj su vjerojatno mrvu premašili očekivanja,posebno nakon jesenske krize Gustafssona. Pobjede u Rijeci,Maksimiru i lagani prolaz Lokse u Kranjči dali su vjetar i ušlo se u legitimnu trku za titule. Kopić mi je silno drag,no čovjek se gubi,panika je tamo... a Rijeka i Osijek svatko u svom fazonu,politikom,kako si i napisao,ovaj weekend može dosta toga promijeniti,no dva remija ostavila bi praktički status quo.

LeeJunFan
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 feb 2021, 14:15
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la LeeJunFan » 25 feb 2022, 16:20

Oborio se rekord po broju članova iz 1985 godine kada ih je bilo ukupno 53 000. A tek je kraj drugog mjeseca...


slika
Niko Kristian Sigur! 🇨🇦

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 26 feb 2022, 17:03

Bez L.Kalinica i Krovinovica... Bio sam uvjeren u pobjedu, ali sto se vise blizi utakmica, pomalo me hvata strah... Suba mi uopce ne ulijeva povjerenje

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 26 feb 2022, 19:51

MikeEhrmantraut je napisao/la:
26 feb 2022, 17:03
Bez L.Kalinica i Krovinovica... Bio sam uvjeren u pobjedu, ali sto se vise blizi utakmica, pomalo me hvata strah... Suba mi uopce ne ulijeva povjerenje
Opravdan strah...

Prectrana utakmica iz prvog dijela sezone, Valdasov poraz.

Poljud ove sezone:

Rijeka 1:2
Osijek 1:2
Osijek 0:0
Rijeka 1:3

Titula? Ma daj

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Srebrenko » 27 feb 2022, 14:32

Čista pobjeda riječkih smećara!!Pruži ruku,čestitaj i ajmo dalje....
HŽV

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Srebrenko » 11 mar 2022, 15:12

Valja purgerima sutra stisnit muda pa izići na teren pred 40.000 navijača!Ne bih im bio u koži....ima da gori sve....još kad povedemo 1:0....aaaahhhhhh....pa 2:0.......jooooooooj majkoooooooo :njanjanja: :njanjanja:
HŽV

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 11 mar 2022, 18:10

Srebrenko je napisao/la:
11 mar 2022, 15:12
Valja purgerima sutra stisnit muda pa izići na teren pred 40.000 navijača!Ne bih im bio u koži....ima da gori sve....još kad povedemo 1:0....aaaahhhhhh....pa 2:0.......jooooooooj majkoooooooo :njanjanja: :njanjanja:
HŽV
Ma najgore će im biti kad povedemo 6:0

Srebrenko
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Srebrenko » 11 mar 2022, 19:17

Cipiripiblicblic je napisao/la:
11 mar 2022, 18:10
Srebrenko je napisao/la:
11 mar 2022, 15:12
Valja purgerima sutra stisnit muda pa izići na teren pred 40.000 navijača!Ne bih im bio u koži....ima da gori sve....još kad povedemo 1:0....aaaahhhhhh....pa 2:0.......jooooooooj majkoooooooo :njanjanja: :njanjanja:
HŽV
Ma najgore će im biti kad povedemo 6:0
Da...a tek 2.poluvrijeme šta ćemo im radit :damn: ;)

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Suki46 » 18 mar 2022, 07:36

Više pitanja za navijače Hajduka:
1.Mogu li se karte uzeti na dan utakmice (pošto piše da prednost imaju članovi)
2.Šo se tiče covid certifikata , kako to funkcionise pošto sam vidio da se to traži pri ulazu?
3.obzirom da u našoj ligi nema nikakvih tih mjera za utakmice ,moram pažnju obratiti na to , na ulaznici lupam ako stoji neki broj sjedalice tu se mora sjesti ili ne ?
Pozdrav :salut:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
jozinho
Postovi: 1349
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jozinho » 18 mar 2022, 09:38

Suki46 je napisao/la:
18 mar 2022, 07:36
Više pitanja za navijače Hajduka:
1.Mogu li se karte uzeti na dan utakmice (pošto piše da prednost imaju članovi)
2.Šo se tiče covid certifikata , kako to funkcionise pošto sam vidio da se to traži pri ulazu?
3.obzirom da u našoj ligi nema nikakvih tih mjera za utakmice ,moram pažnju obratiti na to , na ulaznici lupam ako stoji neki broj sjedalice tu se mora sjesti ili ne ?
Pozdrav :salut:
1.Karte na dan utakmice mogu uzeti i oni koji nisu članovi Hajduka, protiv Dinama na dan utakmice nije bilo ulaznica u prodaji jer su članovi već sve kupili. Sad za Lokomotivu biti će ih moguće uzet jer nije tako atraktivna utakmica.
2.Na ulazu ti traže covid potvrdu, testiranje ti ima na više lokacija u Splitu na dan utakmice i sve lokacije ti pišu na službenoj stranici Hajduka. Možda najbolje ti je ispod južne tribine na Poljud samo dođi par sati prije da ne bi zakasnio na utakmicu. Cijena ti je većinom oko 50 KN, iako znam masu ljudi koja je ušla protiv Dinama s tuđom potvrdom jer više nikakvih mjera nema.
Stožer je donio odluku da ako je prodano do 50% kapaciteta stadiona potvrde ne trebaju, a iznad toga trebaju. Što znači da su u čitavoj ligi svima ukinute osim Hajduku.
3.Bolje ti je sjesti na mjesto koje ti piše na ulaznici, da te netko ne bi dizao usred utakmice.

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Suki46 » 18 mar 2022, 10:29

jozinho je napisao/la:
18 mar 2022, 09:38
Suki46 je napisao/la:
18 mar 2022, 07:36
Više pitanja za navijače Hajduka:
1.Mogu li se karte uzeti na dan utakmice (pošto piše da prednost imaju članovi)
2.Šo se tiče covid certifikata , kako to funkcionise pošto sam vidio da se to traži pri ulazu?
3.obzirom da u našoj ligi nema nikakvih tih mjera za utakmice ,moram pažnju obratiti na to , na ulaznici lupam ako stoji neki broj sjedalice tu se mora sjesti ili ne ?
Pozdrav :salut:
1.Karte na dan utakmice mogu uzeti i oni koji nisu članovi Hajduka, protiv Dinama na dan utakmice nije bilo ulaznica u prodaji jer su članovi već sve kupili. Sad za Lokomotivu biti će ih moguće uzet jer nije tako atraktivna utakmica.
2.Na ulazu ti traže covid potvrdu, testiranje ti ima na više lokacija u Splitu na dan utakmice i sve lokacije ti pišu na službenoj stranici Hajduka. Možda najbolje ti je ispod južne tribine na Poljud samo dođi par sati prije da ne bi zakasnio na utakmicu. Cijena ti je većinom oko 50 KN, iako znam masu ljudi koja je ušla protiv Dinama s tuđom potvrdom jer više nikakvih mjera nema.
Stožer je donio odluku da ako je prodano do 50% kapaciteta stadiona potvrde ne trebaju, a iznad toga trebaju. Što znači da su u čitavoj ligi svima ukinute osim Hajduku.
3.Bolje ti je sjesti na mjesto koje ti piše na ulaznici, da te netko ne bi dizao usred utakmice.
Hvala puno na povratnim informacijama.Zivio :D
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 20 mar 2022, 19:58

Špaco :salut:

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 19 apr 2022, 17:02

U zadnji cas uhvatio karte za Zapad, Istok i Sjever rasprodani... Luda svita, sutra opet zakucan Poljud

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.