Jelen Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,dubrava,Trigger,VanBasten,Devil

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
38
45%
Crvena zvezda
46
55%

Ukupno glasova: 84

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 22 maj 2019, 22:31

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 19 jun 2019, 15:00

Sūduva (LTU)/Crvena zvezda (SRB) v HJK Helsinki (FIN)/HB Tórshavn (FRO)

Molde (NOR)/KR Reykjavík(ISL) v Čukarički(SRB)/Banants (ARM)

Radnicki Niš (SRB)/Flora Tallinn (EST) v Eintracht Frankfurt (GER) :mrgreen:

Connah's Quay (WAL)/Kilmarnock (SCO) v Partizan (SRB)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 19 jun 2019, 17:12

Zvezda i Čuka prolaze. Fino se Zvezdi otvorilo do 3. pretkola.

Šteta za Radnički, ali makar će igrati protiv atraktivnog protivnika.

Partizan će opet da se obruka kao onomad protiv Poljaka.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 19 jun 2019, 20:10

Mokes WroteColonPartizan će opet da se obruka kao onomad protiv Poljaka.

Protiv ovih tesko moze da ispadne...

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 12 jul 2019, 07:49

Јуче 2 потпуно различита лица српских представника у ЛЕ.

С једне стране Раднички, помало и очекивано обзиром да су остали без Лалата и 7 стартних првотимаца, разочарање и блиједа партија. :thumbdown:

С друге Чукарички који је игром одушевио и резултатски чак и у великом дисбалансу у односу на бр. створених прилика!
Одавно нисам гледао неки наш тим у европи да игра онако офанзивно током цијеле утакмице... :thumbup: :tokralju:

Kristijan
Kontakt:

PostPostao/la Kristijan » 12 jul 2019, 14:07

SNS filijala podbacila i obrukala se.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 12 jul 2019, 14:18

Taj Radnicki mi je bio jedan od simpaticnijih klubova u JSL,jer je Cair bio jedno od rijetkih,mozda i jedino mjesto,gdje je domaci tim imao vecu podrsku nego beogradski blizanci.......Na svim drugim prenosima,cujes samo pjesmu Grobara i Delija..Sad vise nije tako......Po tome su me podsjecali na Borac,gdje se nikad nisu mogli cuti navijaci velike cetvorke..Isto bi bilo i sad da Borac igra za bodove protiv Zvezde i Partizana,80% stadiona bi bilo za Borac.

Ali,otkad je Radnicki,preko Tonceva i Antica, postao SNS prcija,ocima ih ne mogu gledati..svaka druga utakmica je iz jedan u dva,a penala im se dosudjuje vise nego Zvezdi i Partizanu zajedno :(

I onaj Spartak Zdrepceva krv je isto zlo :(
Kontra mraku,kontra sili.....

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 12 jul 2019, 16:02

Schlager WroteColonTaj Radnicki mi je bio jedan od simpaticnijih klubova u JSL,jer je Cair bio jedno od rijetkih,mozda i jedino mjesto,gdje je domaci tim imao vecu podrsku nego beogradski blizanci.......Na svim drugim prenosima,cujes samo pjesmu Grobara i Delija..Sad vise nije tako......Po tome su me podsjecali na Borac,gdje se nikad nisu mogli cuti navijaci velike cetvorke..Isto bi bilo i sad da Borac igra za bodove protiv Zvezde i Partizana,80% stadiona bi bilo za Borac.

Ali,otkad je Radnicki,preko Tonceva i Antica, postao SNS prcija,ocima ih ne mogu gledati..svaka druga utakmica je iz jedan u dva,a penala im se dosudjuje vise nego Zvezdi i Partizanu zajedno :(

I onaj Spartak Zdrepceva krv je isto zlo :(

Da ih nisi pomijesao sa imenjakom iz Kragujevca? :) To kako si opisao podrsku domacem klubu, mnogo mi vise lici na Kragujevac. Tamo je i dan danas vecina za Radnicki, iako su vec par godina u nizim rangovima. Kad su bili Super liga, Cika Daca je bilo vjerovatno najvruce gostovanje blizancima.

Iako je u Nisu Radnicki imao vecu podrsku nego sad, Nis je i tada bio bas podijeljen grad, sa jakim uporistima navijaca beogradskih vjecitih, mozda i najbrojnijim van BG-a. Totalno suprotno od Kragujevca. Ovo mislim i za simpatizere.

Kristijan
Kontakt:

PostPostao/la Kristijan » 20 jul 2019, 08:48

Počela nova sezona. U prvoj utakmici kola TSC kao gost slavio protiv Voždovca 2:1.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 20 jul 2019, 12:18

Лалат се узвртио више него кад се марне по носу :mrgreen:

Trebinjac94
Kontakt:

PostPostao/la Trebinjac94 » 20 jul 2019, 12:49

Koliko shvatam ove godine je ukinuta podjela bodova, vjerovatno žele da liga bude što dosadnija i još više namještenija. Kad sa podjelom bodova skoro svako kolo bude nešto sumljivo zamislite sada cirkusa. Premijer liga BiH je za ovu ligu oličenje poštenja.
Učen čovjek je svugdje učen, a kralj ja samo u svom kraljevstvu kralj

Natrag na “Fudbal u regionu”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.