Jelen Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
42
47%
Crvena zvezda
47
53%

Ukupno glasova: 89

Sanfrancisco
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Sanfrancisco » 24 okt 2019, 09:23

Shadows je napisao/la:Pokazite bar malo dostojanstva.
Marconato je iznio lazan podatak i sve pet...
Rodic rekao da ga golman nije takao ali da je bio penal. :lol:
A rsb poceo kampanju kako bi sramotu ublazio.

A zašto tako otvoreno lažeš?
Mada ,nije mi ni čudno od vas da lažete,ali ti baš tako otvoreno i drsko lažeš.

Rodić je izjavio da je pokušao da preskoči golmana,a da ga je ovaj zakačio po koljenu i da je bio čist penal.

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 24 okt 2019, 12:23

O dostojanstvu i ozbiljnosti govore navijači kluba čiji čelnici porede Zvezdu sa isil-om, a Zvezdaše sa fašistima.
A onda je RSB pokrenuo kampanju... :arrow:

Pitao bih opet šta je konkretno problem sa ovim klipom, ali nema smisla. Jedini problem ovog klipa je to što pogađa u srž i razbija zablude i teorije o tome kako Zvezdu guraju i rukama i nogama, a Partizan kradu lopatom.
RIP Adis Selmanović

'Моја љубав према Звезди, као и све највеће љубави, потиче из куће'!

Kristijan
Kontakt:

Post Postao/la Kristijan » 24 okt 2019, 15:16

marconato je napisao/la:RSB odgovori argumentivano na vasu hajku i to je automatski kampanja?! :tokralju:

Relevantnost tih argumenata je komparativna svom cinizmu i paradoksu ograde stadiona gdje jedna do druge stoje Dražina i zastava sa petokrakom. :clap:
Što se ostalog tiče... nastaviće se cirkus... Uživajte. Ovo što se radi nije se nikada radilo i teško da će ikada... Najgore ekipe vam dolaze bez pola tima, sudije sviraju penale reda radi. Nepostojeće. Tako iz kola u kolo. Tri takmičarske utakmice u ligi imate - protiv Partizana.
Mene bi bilo stid... a još više postavljati rsb klipove, iste one po kojima je Čović legenda...

Trebinjac94
Kontakt:

Post Postao/la Trebinjac94 » 24 okt 2019, 15:40

marconato je napisao/la:RSB odgovori argumentivano na vasu hajku i to je automatski kampanja?! :tokralju:

Evo ja ću odgovoriti na te argmente. Svaki isječak na štetu Zvezde se desio pri pozitivnom rezultatu za Zvezdu, a svaki isječak na štetu protivnika je direktno donosio bodove Zvezdi. Na osnovu ovoga možeš lagano reći da Rad nije oštećen u zadnjem kolu jer je i njima dosuđen smješan penal i da se Zvezda ne gura, ali problem je u koje vrijeme i pri kom rezultatu se dešavaju graške na štetu Zvezde. I na kraju najjače iz klipa je neopravdano dosuđen penal za Voždovac, a u zagradi Stojkoviću nije pokazan crveni karton. :tokralju:
Učen čovjek je svugdje učen, a kralj ja samo u svom kraljevstvu kralj

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 24 okt 2019, 16:21

Trebinjac94 je napisao/la:

Evo ja ću odgovoriti na te argmente. Svaki isječak na štetu Zvezde se desio pri pozitivnom rezultatu za Zvezdu, a svaki isječak na štetu protivnika je direktno donosio bodove Zvezdi. Na osnovu ovoga možeš lagano reći da Rad nije oštećen u zadnjem kolu jer je i njima dosuđen smješan penal i da se Zvezda ne gura, ali problem je u koje vrijeme i pri kom rezultatu se dešavaju graške na štetu Zvezde. I na kraju najjače iz klipa je neopravdano dosuđen penal za Voždovac, a u zagradi Stojkoviću nije pokazan crveni karton. :tokralju:

Partizan je na konto sudijskih gresaka uzeo najmanje 4 boda (Kruševac i derbi).
Zvezda slicno, 4-6 bodova (Inđija i Rad).

Kruševac jeste sporan penal, ali prije toga crveni i penal za Zvezdu nisu svirani...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Shadows
Kontakt:

Post Postao/la Shadows » 24 okt 2019, 16:28

Grohotom se smijem...
Nego, kada ces bam odgovoriti zasto si iznio lazan podatak o 59-16 penalima u korist Partizana?

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 24 okt 2019, 18:03

Ja sam samo prenio podatak, kao sto ste i vi sa one stranice.
Nisam ga izmislio.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 27 okt 2019, 15:13

Koliko mi je toplo oko srca kad citam ovakav upis. Bice 10 bodova razlike do decembra, siguran sam.

Sanfrancisco
Kontakt:

Post Postao/la Sanfrancisco » 27 okt 2019, 22:09

Stvarno treba reći Terzi da malo prikoči,da povuče ručnu :mrgreen:

...inače odoše nam grobari kolektivno na psihijatriju već do nove godine

Oni što više kmeče,ovaj ih sve više yebe :D

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 29 okt 2019, 14:45

Sta znace dobre partije u evropi.

slika

slika

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 30 okt 2019, 20:56

Dobro, apsolvirali smo da se gura Zvezda, al' ko sad gura Čuku?! Ljudi odose na +6... :hmmmmm:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.