Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
deantinho
Postovi: 1211
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 16 mar 2023, 09:51

Džajić čeka operaciju kuka? Nedimović spreman: Ako budem morao da radim umesto njega – radiću
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :puke: :puke: :puke:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 16 mar 2023, 20:33

Gent, Fiorentina & Feyenoord :opaopa:
Sevilla & Slovan :pray:
Srbija 99% ostaje 11. u Evropi sto nosi i u sezoni 2024/2025 velike benefite u LS, LE i LK :opaopa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 16 mar 2023, 20:47

TOOOOOOOOOOOOOOOO :opaopa: :salut: :kralj:
Svi turci poispadali, SRBIJA ostaje 11. u Evropi :thumbup:
I 2024/25 imacemo minimum tri kluba u grupama, ne samo iduce sezone :opaopa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
deantinho
Postovi: 1211
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 16 mar 2023, 20:49

Iskreno nisam očekivao ovakav epilog... Lijepo za naš fudbal, ali sam skeptik, kako se radilo prethodnog ljeta od strane klubova.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 16 mar 2023, 23:21

Dva u LS, dva u LE, jedan u LK. Tri kluba bi morala minimum u grupe :kafa:
Govorkalo se da cemo samo jedno ljeto biti 11, kad ono prc, i ove sezone najvjerovatnije. I iduce sezone ceka nas borba za Austrijancima, Turcima i Svajcarcima za top 12, sto donosi gomilu jakih evropskih utakmica za tri nasa kluba najmanje. Steta samo sto je Slovan veceras izvrsio samoubistvo protiv Bazela :kafa:
Shadows je napisao/la:
12 mar 2023, 10:50
Cuj liga najbolja u posljednjih 20 godina :urnebes:
11. u Evropi bilmezu torcidaski, patis 'a? :mrgreen: Crkni od ljubomore, hajmo klekni i cuclaj srpski qurac, gutaj ga, gutaj da ti se zarije do grla :D

Apropo, na temi hajduka
matanisunje je napisao/la:
16 mar 2023, 22:09
pusti sad seniore, o tome ćemo sutra, a juniori, e to je podloga za budućnost, a ne Džajići, Bjekovići i ostali metuzalemi
:urnebes: :rol:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la matanisunje » 16 mar 2023, 23:24

MunjirkaPFC je napisao/la:
16 mar 2023, 23:21
Dva u LS, dva u LE, jedan u LK. Tri kluba bi morala minimum u grupe :kafa:
Govorkalo se da cemo samo jedno ljeto biti 11, kad ono prc, i ove sezone najvjerovatnije. I iduce sezone ceka nas borba za Austrijancima, Turcima i Svajcarcima za top 12, sto donosi gomilu jakih evropskih utakmica za tri nasa kluba najmanje. Steta samo sto je Slovan veceras izvrsio samoubistvo protiv Bazela :kafa:
Shadows je napisao/la:
12 mar 2023, 10:50
Cuj liga najbolja u posljednjih 20 godina :urnebes:
11. u Evropi bilmezu torcidaski, patis 'a? :mrgreen: Crkni od ljubomore, hajmo klekni i cuclaj srpski qurac, gutaj ga, gutaj da ti se zarije do grla :D

Apropo, na temi hajduka
matanisunje je napisao/la:
16 mar 2023, 22:09
pusti sad seniore, o tome ćemo sutra, a juniori, e to je podloga za budućnost, a ne Džajići, Bjekovići i ostali metuzalemi
:urnebes: :rol:
ti četaljska verzijo ĐasminaAgića i Srebrenka, a i onog OldFashioneda umukni, ostavi mi najdraži klub na miru, i ti mi ideš na ignore da znaš

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 16 mar 2023, 23:33

Pa ti si nacisto puko klonu i fasisoidu bolesni :urnebes:
Gomila mjesta u grupama evrokupova za nasu ligu, krepaces bolan od tolike zuci :mrgreen:
Smanji malo sa Srbijom, ubi te u pojam, smanji dok te mozdani nije osinuo, a tako si mladjahan :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 17 mar 2023, 17:06

Posle Mladosti GAT, Serifa i Kolubare guzi nas i poslednjeplasirana Surdulica na nasem stadionu, 0:2 na poluvremenu.
Nama ne pomaze ni bog otac, a krivi nam uprava, komsinica, savez :roll: Ko god da dodje u upravu, nama pomoci nema. Mi nemamo igrace, mi nemamo skolu, ne proizvodimo vise igrace poslednjih sezona, mi nemamo struku, Iglica nam je dovodio igrace preko youtube, domaci srpski igraci ne zele da dolaze u Partizan. Pukli smo dibidus, a tragicno je da danas igramo odlicno protiv Surdulice na sta smo ranije licili.
I da preokrenemo u nastavku ovo realno je uzas :facepalm:
Ako izgubimo i ovo danas, TSC nas moze pobjedom preskocit na tabeli, ima zicer protiv Lucana kuci, a Cuka da nam pridje na bod posto docekuje trenutno raspali Vozdovac. Posle pauze u aprilu idemo u Novi Sad Vojvodini, na derbi kola koji ce nam usmjerit sezonu, bit vjerovatno najvazniji mec sezone. U slucaju poraza komplikuje se sve dodatno i postaje apsolutno realno da skliznemo i na peto mjesto, samo sto je srecom Novi Pazar nedovoljno kvalitetan i organizovan da bi izasao u Evropu. Ipak siguran sam da cemo u Novom Sadu dobro proc, na strani smo skroz drug ekipa, dosta smo bolji, pokazali smo to i u Moldaviji, i na derbiju i u Lucanima proslo kolo :kafa:
Ove sezone komsinica ce mozda doc u poziciju da osvoji titulu i prije pocetka plej ofa sto je dodatni samar.
I ove utakmice pokazuju da liga od 16 klubova ipak ima smisla. Klubovi sa dna tabele nose bodove sa gostovanja kod klubova koji se bore za Evropu, koji su u vrhu tabele. Kad pogledas imena u Surdulici i GAT-u, ima tu dosta poznatih prvoligaskih imena i dobrih igraca. Liga 10 bi donijela cetiri utakmice sa istim protivnikom, realno i to je dosta dosadno. Mozda bi liga od 14 klubova bila ponajbolja za nas: 26 kola regularno i onda prvih 6 u plej of, a preostalih osam u plej aut ili obrnuto svejedno. Dva ispadaju i bez dodatnih baraza.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 17 mar 2023, 18:03

Popusismo i Surdulici :kafa:
Od ovog Sameda Bazdara veca letva nam godinama nije igrala u napadu, Pavlovica vise ne vrijedi ni komentarisat, bivsi igrac :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
krlekapiten
Postovi: 211
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 17 mar 2023, 21:10

Sjajno trio odrađuje posao.

Šef Aleksandar Vučić je prezadovoljan. Očekujem neka odlikovanja za Vazuru i Vučelića.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 17 mar 2023, 22:07

krlekapiten je napisao/la:
17 mar 2023, 21:10
Sjajno trio odrađuje posao.

Šef Aleksandar Vučić je prezadovoljan. Očekujem neka odlikovanja za Vazuru i Vučelića.
De ne landaraj. Drzava nam je placala UEFA licencu kad su pokradeni milioni iz klupske kase od transfera, a koje su izmedju sebe dijelili tadasnji sastav uprave, navijaci i menadzeri. Kad smo vec kod drzave. Da nam nije drzave ne bismo postojali ni u fudbalu, ni u kosarci, ni u jednom ozbiljnom drugom sportu.
Vucic je kriv sto se Pop gurao godinama, a vecu kiksaru nismo imali odavno, sto je Sveta steta umislio da je Maldini, sto se Natho vuce ko prebijena macka po terenu, sto se Urosevic ponasa kao balavac od petnaest godina, sto Vujacicu fali mozga, sto je Bazdar umislio da je Rolando, sto Pantic i dalje vjeruje da je za prve postave Celsija :kafa:
Dok god se Vucic, Pera, Mika, Zika potezu kao krivci za stanje u ekipi ima da se samo strmopizdjujemo jos nize :!:
Tribina koja u prosjeku nema zavrsenu ni srednju skolu je tjerala Stanoja, eto vam sada Partizan bez Stanoja, Stanoje danas tuce sa Konijom Galatu, dok nas taslace svi redom, cak i Surdulica. Trinaest utakmica nisu nikog dobili na strani ove sezone, danas prvenac, muceni GAT nas razvalio, pa posle toga ne moze vise nikog dobit u ligi.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
krlekapiten
Postovi: 211
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 17 mar 2023, 22:18

ciganski SNS botu **** u skokovima, ako nisi primjetio, ljudi su shvatili da si cigan, tako da ne kvotuj me i ne obraćaj mi se, a sad slobodo registruj novi nalog pa ponovo izigravaj navijača Partizana, ovaj smo ti odmah na startu provalili, loše ti ide , loša kamuflaža

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 17 mar 2023, 22:19

krlekapiten je napisao/la:
17 mar 2023, 22:18
ciganski SNS botu **** u skokovima, ako nisi primjetio, ljudi su shvatili da si cigan, tako da ne kvotuj me i ne obraćaj mi se, a sad slobodo registruj novi nalog pa ponovo izigravaj navijača Partizana, ovaj smo ti odmah na startu provalili, loše ti ide , loša kamuflaža
cigan te okotio klonu :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
deantinho
Postovi: 1211
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 17 mar 2023, 22:19

Šta @MunjirkaPFC nije grobar?

Avatar
krlekapiten
Postovi: 211
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 17 mar 2023, 22:20

deantinho je napisao/la:
17 mar 2023, 22:19
Šta @MunjirkaPFC nije grobar?
Jeste, ko i Dragan Kojić Keba i Lukas Aco.
Epategui je njegov stari nik. Pretraži i vidjećeš. Možda nisi tad bio na forumu.
Shvataš kakav je to psihopata.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 17 mar 2023, 22:21

deantinho je napisao/la:
17 mar 2023, 22:19
Šta @MunjirkaPFC nije grobar?
Nisam ovaj moderni sa sipke :kafa:
A da objasnjavas sta je Partizan i kakav je to gospodski klub bio u vrijeme kad se ova balavurdija nije ni okotila nema nazalost previse smisla.
Neko je rastao u doba Duska Radovica, Dika, Dobrice, drama Duska Kovacevica, Bregovica, a neko nije dobacio dalje od Kebe, Lukasa i slicnog arlaukanja :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 17 mar 2023, 22:59

krlekapiten je napisao/la:
17 mar 2023, 22:20
deantinho je napisao/la:
17 mar 2023, 22:19
Šta @MunjirkaPFC nije grobar?
Jeste, ko i Dragan Kojić Keba i Lukas Aco.
Epategui je njegov stari nik. Pretraži i vidjećeš. Možda nisi tad bio na forumu.
Shvataš kakav je to psihopata.
:puke:
Otjerali ste trenera koji je uzeo dvije titule prvaka drzave koju mrzis, yebi se al tebi se ta drzava povinovat nece, koji nas je poslednji uveo u Ligu sampiona, s kojim smo prezimili i usli medju 16 u LK, koji je imao bolji omjer od zvezde, vise osvojenih bodova u svojim mandatima sveukupno.
A otjerali ste ga jer je bio "SNS-bot", odnosno jer njegovim igracima nisu bili menadzeri "bizbismeni" sa sipke, nisu mogli uzimat procenat, pa ste vodili opstu hajku protiv njega :kafa:
Zavezi kloncino :shhh:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 18 mar 2023, 15:54

Nema Pazar kvalitet za Evropu :kafa:
Izuzev Majdevca i Kljajica na golu ovo ostalo je srednja zalost. Cukini talenti Ergelas i Rubezic, Partizanov Stanojlovic, bivsi igraci Partizana koji se nisu nametnuli u Humskoj Pesukic i Djurickovic, u sredini nekakvi Numan Kurdic i Samir Radovac pretanki, Radovac manje los. Dok je bilo Vlade Gacinovica igrali su, posle njega je to realno za donjeg doma.
Kolubara im postavila odlicno organizovan defanzivni blok i ovi ne mogu izgledne sanse stvorit, evo ni sa igracem vise ne mogu prdnut.
Pazaru je plej of premija i nagrada za odlicnu jesen, a Lazarevcani su senzacija. Klub sa malim resursima koji je uoci sezone glavni kandidat za ispadanje ne samo da sigurno opstaje u ligi i drugu sezonu, nego u poslednja tri kola duelira sa Kragujevcanima i za plej of :clap:
A fina su i ekipa. Crnogorski reprezentativac Uros Djuranovic, madjarski reprezentativac i ucesnik EURO 2016 i 2021 Nemanja Nikolic i Slobodan Simovic, eks-BATE Borisov, odskacu kvalitetom. Tu su i solidni prosjecni prvoligaski igraci za srpske uslove poput Nikole Vasiljevica, Damira Sadikovica, Drazena Bagarica, Zorana Gajica...
Zvezda, Partizan, TSC, Cukaricki i Vojvodina idu u Evropu :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 18 mar 2023, 19:07

Ubi TSC hljeb u Lucanima, ne bave se istim sportom.
I onda nasi tastatura-strucnjaci ismijavaju Lazetica mladjOga :kafa: :D
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
deantinho
Postovi: 1211
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 18 mar 2023, 19:12

Vojvodina nikako da veže par pobjeda.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.