Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la drinin vuk » 24 jun 2011, 22:08

$ ? " $ ' се " $ се $ о ?.

Поново је & " & " " "," се " $ $," " % све не,не " " " ' " пажњу.
У & $ $ ¥,% " " &.
$ је " % $,оно & ? се " ?,& $ је ".
% се ? " " $ се ¥ на " ? $ су " ? $ & је " уговор ",а ' $ " ? " & " &.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 24 jun 2011, 22:21

Vosa otera Kesica i trazi golmana. :lol:
Milicic :lol:

Mnogo nelogicnih poteza tokom dana.

Inace novi trener Jagodine i zvanicno Simo Krunic koji na tome mestu menja Jovicu Skoru.
Petar Grbic kapiten Mogrena verovatno dolazi u Vojvodinu,sto bi znacilo da Katai odlazi.
Branislav Atanackovic,kapiten Smedereva potpisao za Daciu.
Dragovic stoper Javora potpisao za Metalurg iz Skopja,a Bozicic iz Bezanije presao u Rad.
Aleksandar Jovanovic iz Hajduka u Ferencvaros
Aleksandar Andrejevic iz Cuke u Pribram.
Iz Jagodine otisli Ognjenovic,Cancarevic,Dragicevic,Djenic,Nastic,Jovanovic svi free.
Nismo spomenuli i da se Ignjovski vratio u OFK ali ce gotovo sigurno odmah dalje u inostranstvo,a isto je uradio i Osmanagic,dok su iz kluba otisli Trivunovic slobodno,te Luka Milunovic u Zulte.Za Markovica i Saranova se zna.
Rados Bulatovic iz Slobode u ZTE.

Ove poslednje vesti su malo starije ali nije spomenuto.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la drinin vuk » 24 jun 2011, 22:25

$ ' $ је & " & ",е $ " $ " ' ? ја " ? је " $ " % " је он у ? &,те $ - & $ $ ? $ га " ' & ? паре $ & ' $ " 2,2 ? евра?


А ово & % ' " "," се те ? су ? ?. $ се ? ?,' " $ ' " $ - " " ? $ се " за то ¥ ',' $ - " $ & ове сезоне $ $ " у $.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 24 jun 2011, 22:29

drinin vuk je napisao/la:$ ' $ је & " & ",е $ " $ " ' ? ја " ? је " $ " % " је он у ? &,те $ - & $ $ ? $ га " ' & ? паре $ & ' $ " 2,2 ? евра?


А ово & % ' " "," се те ? су ? ?. $ се ? ?,' " $ ' " $ - " " ? $ се " за то ¥ ',' $ - " $ & ове сезоне $ $ " у $.
Jeste on je samo na pozajmici bio u Munchenu na pozajmici,a 2.2 miliona je vrednost njegovog predugovora sa Fiorentinom koga je potpisao ali nece ici u Viole.On bi najradije u Nemacku opet ali kaze da bi bio zadovoljan i sezonom u OFK-a.


Sto se tice Jagodine oni su oduvek smesan tim meni bili koji svake sezone promeni tonu igraca.Ovo je samo pocetak rasprodaje,tacnije pustanja jer su vec prodali Bojovica Rapidu,a i Djilas je na izlaznim vratima,ali opet on bi mogao i da ostane.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la drinin vuk » 24 jun 2011, 22:31

' " $ ' то & ",' на %,јер & & се $ " ". - " % % " упознат $ ' траје то право на &?' је ? " то $," - ? " за $ сезоне " $?
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 24 jun 2011, 22:34

drinin vuk je napisao/la:' " $ ' то & ",' на %,јер & & се $ " ". - " % % " упознат $ ' траје то право на &?' је ? " то $," - ? " за $ сезоне " $?
Mislim da mu sledece leto istice ugovor,zbog toga i verujem da ce ga oni uvaljati ovo leto nekome,a da ima kupaca ,ima
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la drinin vuk » 24 jun 2011, 22:36

Аха," ' $ ту " & $," су $ е $ % - ",а не ' $ " те паре & % ?," " ? & за $ $,$ ' " " " $ за " 2-3 стоје :)

& " " је тренутно " % се у " " & $ не "," ' са & " " у " " " ",& & је то " ? $ " је $ " " ?," су ? $ - $ " " ' " сређен & & $ оно $ ? "..... :roll:
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la pazzarac » 24 jun 2011, 23:14

O ovome ulasku u ligu bas se preterano i ne zamaram,sta bude bice,ako bude novi lopovluk nece me iznenaditi.Koliko god ne bih voleo Novi Pazar toliko bi i voleo cisto da im se objasne neke stvari gde im nece ni stanovnisto ni murija pomoci.Moglo bi se opet na jedno gostovanje otici.
Devile pojasni :mrgreen:

Avatar
kalimero
Postovi: 616
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la kalimero » 24 jun 2011, 23:20

Devil je napisao/la:Vosa otera Kesica i trazi golmana. :lol:
Milicic :lol:

Mnogo nelogicnih poteza tokom dana.

Inace novi trener Jagodine i zvanicno Simo Krunic koji na tome mestu menja Jovicu Skoru.
Petar Grbic kapiten Mogrena verovatno dolazi u Vojvodinu,sto bi znacilo da Katai odlazi.
Branislav Atanackovic,kapiten Smedereva potpisao za Daciu.
Dragovic stoper Javora potpisao za Metalurg iz Skopja,a Bozicic iz Bezanije presao u Rad.
Aleksandar Jovanovic iz Hajduka u Ferencvaros
Aleksandar Andrejevic iz Cuke u Pribram.
Iz Jagodine otisli Ognjenovic,Cancarevic,Dragicevic,Djenic,Nastic,Jovanovic svi free.
Nismo spomenuli i da se Ignjovski vratio u OFK ali ce gotovo sigurno odmah dalje u inostranstvo,a isto je uradio i Osmanagic,dok su iz kluba otisli Trivunovic slobodno,te Luka Milunovic u Zulte.Za Markovica i Saranova se zna.
Rados Bulatovic iz Slobode u ZTE.

Ove poslednje vesti su malo starije ali nije spomenuto.
Vodi Jagodinu Simeon do titule :D
Zadnja izmjena: kalimero, dana/u 25 jun 2011, 14:54, ukupno mijenjano 1 put.
AMAR OSIM!

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 24 jun 2011, 23:23

Da ne bih pisao ,prekopirao sam lepo ,oficijelnu vest sa jednog evropskog sajta :arrow: Olympiakos Piraeus have announced the signing of Serbian midfielder Ljubomir Fejsa (23) from Partizan Belgrade on a four-year contract.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 25 jun 2011, 09:14

Sinoc se na treningu Partizana dogodio manji incident.Akteri Babovic i Petrovic,uglavnom kako se prica i kako prenose neki mediji,Petrovic ubacivao neke koske,na sta je Babovic odreagovao i uneo se ovom u lice.Bilo je i psovki.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 25 jun 2011, 10:33

Tribalian je napisao/la:Sinoc se na treningu Partizana dogodio manji incident.Akteri Babovic i Petrovic,uglavnom kako se prica i kako prenose neki mediji,Petrovic ubacivao neke koske,na sta je Babovic odreagovao i uneo se ovom u lice.Bilo je i psovki.

Stefketu fali mase,al ono što on ima to su mu.a. :)
A Raća želi postat novi mister Bin,nešto mi se puno uživio u tu ulogu zabavljača.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 25 jun 2011, 10:35

28TAGOE je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Sinoc se na treningu Partizana dogodio manji incident.Akteri Babovic i Petrovic,uglavnom kako se prica i kako prenose neki mediji,Petrovic ubacivao neke koske,na sta je Babovic odreagovao i uneo se ovom u lice.Bilo je i psovki.

Stefketu fali mase,al ono što on ima to su mu.a. :)
A Raća želi postat novi mister Bin,nešto mi se puno uživio u tu ulogu zabavljača.
Mene mrzelo da pisem sta se tacno desilo,ali ako si upucen u ovo od sinoc ,onda znas i sam koliko je seljacki to sto je Petrovic uradio.Cudi me da jos neko nije skocio na njega.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 25 jun 2011, 10:42

Tribalian znam o čemu je riječ. Moram priznat da me sva ova situacija malo i brine.Jednostavno prodat je Ljubo. Veliko je pitanje zašto je sve baš tako moralo bit,ne želim Fejsu dizat u nebesa,ali je on za Petrovića majstor,vidjeće se to nadam se tokom sezone,da je prodaja Fejse loša stvar,bez obzira na sve. Ali valjda taj naš srpski mentalitet i donekle loš rezon,neracionalnost. Iskren da budem Raća je kvalitetniji od Meda i vjerovatno će on bit starter,mada ako nastavi da izigrava veličinu,nevjerujem da će Stanojević postupiti i bit dobar kao u slučaju "Tomić".
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 25 jun 2011, 11:39

Tribalian je napisao/la:Sinoc se na treningu Partizana dogodio manji incident.Akteri Babovic i Petrovic,uglavnom kako se prica i kako prenose neki mediji,Petrovic ubacivao neke koske,na sta je Babovic odreagovao i uneo se ovom u lice.Bilo je i psovki.
A mali Ninkovic udaljen sa treninga mozda cak i priprema,jer je psovao Medu. :roll:
Lepo mu pocinje karijera. :roll:
pazzarac je napisao/la:
O ovome ulasku u ligu bas se preterano i ne zamaram,sta bude bice,ako bude novi lopovluk nece me iznenaditi.Koliko god ne bih voleo Novi Pazar toliko bi i voleo cisto da im se objasne neke stvari gde im nece ni stanovnisto ni murija pomoci.Moglo bi se opet na jedno gostovanje otici.
Devile pojasni :mrgreen:
Nema se tu sta pojasnjavati,ko iole prati Telekom ligu zna sta se desava po pitanju navijaca koji idu u Novi Pazar,prvo im murija neda a kada im i ona dopusti onda puste narod da se obracuna sa navijacima.E da vidim koliko ce ih imati muda da to urade kad se "blizanci" zapute tamo. ;)
melanholicar je napisao/la:Devile znam da si zvjezdaš,kakve su tvoje procjene o mom postu da bi možda Vojvodina mogla uzet,zapravo sa pretpostavkom da ti to više pratiš imaju li šanse vojvodjani?


p.s. Hoće li biti konačno i kod vas tih utakmica u noćnom terminu?
Sve zavisi od prelaznog roka,Brkic im je otisao,ostaje pitanje sta ce biti sa Ilicem,Mojsovom,Kataiem i Merebashviliem.Uz pravilno odradjen prelazni rok,s tim da je izgleda dosao vec Grbic iz Mogrena mogla bi Vosa da bude na tragu proslogodisnjih rezultata,ali za nesto vise Vosa nema sanse,jednostavno treneri se menjaju,igraci se menjaju ali luzerski mentalitet uvek ostaje.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
north+freaks
Postovi: 41
Pridružen/a: 16 maj 2011, 14:48
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la north+freaks » 25 jun 2011, 11:43

mogla bi Vosa da bude na tragu proslogodisnjih rezultata,ali za nesto vise Vosa nema sanse,jednostavno treneri se menjaju,igraci se menjaju ali luzerski mentalitet uvek ostaje.
Stvarno smješna argumentacija. Čuj luzerski mentalitet,pa naravno da je takav stereotip se ustalio jer iza vas stoji sve ono najvrijednije u državi. Lako je vama kada svi beogradski mafijaški klanovi stoje i sve što nije iz Beograda ne može uspjet u fudbalu. Zato valjda zadnjih godina i kukate toliko,samo su vama nanijete štete,samo ste vi oštećeni i tako dalje.
SAMO VOJVODINA!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 25 jun 2011, 11:47

Evo upravo pročitah,Petković bi mogao u rimsku Romu. :roll:
Da li je patka,ili menadžerska taktika ko će ga znati,Roma je slaba sa desnim bekovima.Navodno mi nismo htjeli platit OFK 600 000 evra za ovog momka. :|

A što se komšija tiče ništa od Ivice,a bogami ni od Todorovskog.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 25 jun 2011, 13:52

Хернан & ? % ? у & $ за сезону 2010/2011. :)

" ' " $ ? " " " ".Право ?,$ је у " ? са ". $ $ ? ? " $ $ уз - % " " спонзора $ $ сезоне & / ? " & евро $. $ се $ ово " " $ " се " $ ? & " & " $ " $ - - за $ сезоне $ $ у ?.

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la drinin vuk » 25 jun 2011, 15:03

28TAGOE je napisao/la:Evo upravo pročitah,Petković bi mogao u rimsku Romu. :roll:
Da li je patka,ili menadžerska taktika ko će ga znati,Roma je slaba sa desnim bekovima.Navodno mi nismo htjeli platit OFK 600 000 evra za ovog momka. :|

A što se komšija tiče ništa od Ivice,a bogami ni od Todorovskog.
% се " ",% ',$ " жао $ ? %,а с $ стране ' говора $ је " " ? $,& се - $ о ' % " & су " " $,% се $ $ 300 000 за " ? " $ " пар ",а на $ ' ".$ $ је овај " ? ја " $ " & $ о " " су ? у ¥ $," '.
% се ? " " ? ? " $ " у ? " ".
$ " & (не " ' те $ ? па " упознат с ? &) " у ? '.$ " " " у ".
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 25 jun 2011, 17:02

" ' ? $ ? ? саставе ?," " ове " " ($ ? са " " " & & је & ' ",& наравно не ' " " у " " вјероватно - " $ тренера," свега % је ? & ¥)са " % - ' & " " Пазара " наравно ово % - " је & ' $ & - ? " " - " % пуно везе са ?,& % се " ",& " ? $ " & ? на &. ;)
slikaslika
slikaslika

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.