Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Super liga Srbije

Post Postao/la r_i_f_a_t » 22 jun 2011, 18:39

(ogromna zahvalnost na odobrenju administraciji foruma od strane mene ali i svih onih koji prate JSL)
slika
Pored naše PL,svakako itekako mi zanimljiva liga,nadat se da ima još istomišljenika ili diskutanata na ovom forumu.Prije svega ne želim bit patetičan (ponosan sam što sam bosanac,ali istovremeno mislim da je najbitnije bit čovjek)al nadam se da neće bit ljudi sa predrasudama i vansportskim diskusijama,već isključivo sport.
ЈSL je najjače fudbalsko takmičenje u Srbiji.U sezoni 2011-2012 imaće 16 učesnika,koji će u 30 kola se borit za titulu šampiona.Prvak za sezonu 2010-2011 je Partizan.

JSL se igra od raspada SFRJ,što se trofeja tiče Partizan je osvojio 12 titula,Crvena Zvezda 6,a Obilić jednu. Kada se govori o trofejima prvaka najviše ih ima Zvezda (ako se računa period SFRJ).

JSL je najkvalitetnija liga u regionu,liga sa najvećom posjećenošću,koja je opet preskromnih 2421 gledalac po meču. Najveći stadion u ligi je Marakana u Beogradu (kapacitet 54000). Veći stadioni su (stadion Partizana 32700,Čika Dača 22000, Smederevo 17200,Jagodina 14000,Karaburma 13100,Karadjordje 13000).
Učesnici JSL Srbije za sezonu 2011-2012 su:
slikaPartizan (Beograd)
slikaCrvena Zvezda (Beograd)
]slikaVojvodina (Novi Sad)
slikaRad (Beograd)
slikaSpartak ZV (Subotica)
slikaSloboda PS (Užice)
slika(Beograd)
slikaJavor (Ivanjica)
slikaBorac (Čačak)
slikaSmederevo (Smederevo)
slikaBSK (Beograd)
slikaJagodina (Jagodina)
slikaHajduk (Kula)
slikaMetalac (Gornji Milanovac)
slikaRadnički 1923 (Kragujevac)
slikaBASK (Beograd) ili slikaNovi Pazar (Novi Pazar).
Naime 16-ti putnik još nije definisan,to je na osnovu tabele trebao bit BASK,ali Novi Pazar kao treća ekipa iz Prve lige bi vrlo lako mogla zaigrat u JSL.
Sezona JSL startuje 13 avgusta.
JSL daje i četiri tima koja će se takmičiti u evro kvalifikacijama.
Šampion Partizan kreće od drugog kola kvalifikacija za LP protiv makedonske Škendije,Crvena Zvezda će krenut od trećeg kola kvalifikacija za LE,dok Vojvodina kreće od drugog kola LE i igraće protiv Vaduza.Rad će u prvom kolu igrat protiv ekipe iz San Marina.

JSL osim drugih zanimljivosti ima i popriličan broj stranaca (od kojih su neki ostavili dubok trag ili bili potencijali u našoj ligi (PL).,neki od onih koji će igrat ili koji trenutno igraju u srbijanskim klubovima su:

PARTIZAN: Stefan Savic (Crna Gora),Aleksandar Lazevski (Makedonija),Joseph Kizito (Uganda),Medo (Sierra Leone),Ivan Ivanov (Bugarska),Lamine Diarra (Senegal),Eduardo Pašeko (Brazil).
CRVENA ZVEZDA: Boban Bajković (Crna Gora),Lee Ady (Gana),Stevan Reljić (Crna Gora),Cadu (Brazil),Awal Issah (Gana),Evandro (Brazil),Marko Vešović (Crna Gora),Cristian Borha (Kolumbija), Vinicijus Pašeko (Brazil).
VOJVODINA:Danijel Mojsov (Makedonija),Milko Novaković (Crna Gora),Janko Tumbasević (Crna Gora),Naemeka Ajuru (Nigeria),Giorgi Merebashvili (Gruzija),Miroslav Stevanović (Bosna i Hercegovina),Antwi Yao (Gana),Abou Oumarou (Kamerun),Nemanja Bilbija (Bosna i Hercegovina)
RAD:Milan Borjan (Kanada),Aleksandar Kosorić (Bosna i Hercegovina),Uroš Delić (Crna Gora)
SPARTAK:Miroslav Čovilo (Bosna i Hercegovina),Mouyi Cheng (Kina),Nemanja Nikolić (Crna Gora),Darko Karadžić (Crna Gora).
SLOBODA PS:Darko Božović (Crna Gora),Radoš Bulatović (Crna Gora),Francis Bossman (Gana),Ricardo Silva (Brazil),Gjorgi Tanušev (Makedonija),Edin Ademović (Bosna i Hercegovina),Tiago (Brazil).
OFK BEOGRAD:Ivan Kecojević (Crna Gora),Miloš Mrvaljević (Crna Gora),Augusto Batioja (Ekvador).
JAVOR:Nemanja Supić (Bosna i Hercegovina),Emeka Ogeugbu (Nigerija),Eliomar (Brazil),Filip Petrov (Makedonija),Ifeanyi Onyilov (Nigerija).
BORAC ČAČAK:William Alves (Brazil),Stefan Spirovski (Makedonija),Washington (Brazil).
SMEDEREVO:Dejan Ognjanović (Crna Gora),Goran Todorov(Makedonija).
BSK:Nebojša Pejić (Bosna i Hercegovina),Asmir Kajević (Crna Gora),Dražen Andjušić (Crna Gora).
JAGODINA:Marko Šimić (Hrvatska),Vladimir Ilić (Crna Gora),Marko Mugoša (Crna Gora),Dragan Stojkov (Makedonija).
HAJDUK:Miloš Kovačević (Crna Gora),Aleksandar Jovanović (Bosna i Hercegovina),Filip Kasalica (Crna Gora),Miloš Mišić (Hrvatska).
METALAC:Abel Hammond (Gana),Betolingar Misdongart (Čad).
NOVI PAZAR (eventualno prvoligaš):Vincent Kayizi (Uganda),Miloš Djalac (Crna Gora).
BASK(nezvanična situacija oko mjesta):Danilo Radulović (Crna Gora).

Da ne bi bilo zabune čeka se odluka FSS oko 16-og člana JSL. (BASK ili Novi Pazar).

slika
slika
Zadnja izmjena: r_i_f_a_t, dana/u 23 jun 2011, 10:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 22 jun 2011, 18:41

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO RIFATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :mrgreen: A cekao sam ko ce da postavi temu,svaka cast,i ja se zahvaljujem administraciji na dopustenju da se postavi ova tema .
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la r_i_f_a_t » 22 jun 2011, 18:41

Evo nešto zanimljivo oko novog prvoligaša,naime FSS još čeka papire da bi donio konačnu odluku,nadam se da ima ljudi koji znaju i nešto više od ovog teksta sa jednog sajta.
U Novom Pazaru diplomate, spremaju se za PLS, ali ne kriju da bi rado administrativnim putem u elitu, ako neko odustane...
Sportski direktor fudbalskog kluba Novi Pazar Sead Brunčević rekao je danas da se ovaj kolektiv priprema za takmičenje u Prvoj ligi Srbije u sledećoj sezoni, ali i da je spreman da, ako se ukaže prilika, "uskoči" u Super ligu.

"Mi se pripremamo za nastup u istom rangu u kojem smo bili i u tek završenoj sezoni, dakle u Prvoj ligi Srbije. Ipak, spremni smo da uskočimo, kao trećeplasirani tim prvoligaškog prvenstva, ako neko odustane, bilo zbog finansijskih ili infrastrukturnih problema" rekao je Brunčević radiju Sto plus.

Pojedini mediji u više navrata su objavili da je nastup Novopazaraca u najvišem rangu praktično "gotova stvar", a da će popularni "plavi" u eliti zameniti beogradski BASK, koji je ove godine osvojio prvo mesto u Prvoj ligi i tako stekao pravo igranja u Super ligi.

"Ne bih se sada bavio tom tematikom. Mi smo trenutno preokupirani rešavanjem trenerskog pitanja, kao i igračkim kadrom za sledeću sezonu", kazao je Brunčević.

Spekulacije o ulasku Novog Pazara u Super ligu prvi put su se pojavile 4. juna, upravo uoči gostovanja BASK-a u Novom Pazaru.

Prvenstvo u Prvoj ligi Srbije okončano je 15. juna. Plasman u Super ligu obezbedila su dva prvoplasirana tima, BASK i Radnički 1923 iz Kragujevca, dok je Novi Pazar zauzeo treće mesto.

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 22 jun 2011, 18:43

? $ " у ' ".& ово $ $ " &. ? " $ " сезона је " нас,а & " % " $ '. " $," ?," $ се $ - " Пазар " у ?,јер - то " " са & ? " - &,наравно $ се за $ $ ? " - ? у " $ " ".

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 22 jun 2011, 18:45

Eh ovako,mnogo puta je bilo govora da se ova tema otvori ali nisam bio pobornik toga jer mislim da ce se vrlo malo pisati,nadam se da gresim,ali neka stoji mesec dana pa ako uspe,uspe ako ne uspe nikom nista nastavljamo gde smo pisali i do sada.Od mene svakako mozete ocekivati kao i uvek postove posle svakog kola sa izvestajima,sada malo o transferima,o evropi...nadam se da ce se neko prikljuciti.

Moram samo @rifate da te malo korigujem vezano za poslednjeg putnika u elitu.Naime BASK je vrlo verovatno odustao od lige,ljudi mi iz Bg-a koji su ipak sada u centru desavanja kazu da je to sigurno.U tome slucaju prema pravilniku FSS-a,UO FSS-a odlucuje ko ce da zaigra u elitnom rangu,dakle nije nuzno da to bude Novi Pazar moze to da bude i Indjija kao petnaestoplasirani tim JSL-a prosle godine.Dakle nije dvoboj BASK-Novi Pazar nego Novi Pazar-Indjija. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 18:47

Super tema.
Šta reći mi ćemo nastavit dominaciju.Pazar nije tako siguran putnik,jer ovi u BASK su neka mafija teško će se oni odreć,stadion im je glavni problem,mada po meni trebalo bi rastjerat ove timove poput Kule,Metalca,OFK,Bsk i onda će liga bit puno kvalitetnija,odma ubacit Banat,RDN,Dinamo Vranje,Slogu,tad će liga bit kvalitetnija......

p.s. Hoće li biti išta od ovih molbica topčiderčića i topčidetencadi?
LARISSA RIQUELME!

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la r_i_f_a_t » 22 jun 2011, 18:51

Moram samo @rifate da te malo korigujem vezano za poslednjeg putnika u elitu.Naime BASK je vrlo verovatno odustao od lige,ljudi mi iz Bg-a koji su ipak sada u centru desavanja kazu da je to sigurno.U tome slucaju prema pravilniku FSS-a,UO FSS-a odlucuje ko ce da zaigra u elitnom rangu,dakle nije nuzno da to bude Novi Pazar moze to da bude i Indjija kao petnaestoplasirani tim JSL-a prosle godine.Dakle nije dvoboj BASK-Novi Pazar nego Novi Pazar-Indjija.
Devil i ja čitam i pratim,vjeruj mi iako sam podaleko od komšiluka (geografski). Sigurno da vi iz Srbije znate više,ja sam morao stavit upitnik. ;)
Devil ima li kakve šanse al ozbiljan sam da to bude Radnički iz Niša znam da je nerealno,al oni su ušli u drugu ligu,pa reko ako bi bio taj neki princip sredine odnosno veličine zajednice oni bi bili prvi u krugu? Mada i NP je dobro rešenje bar kad je posjeta u pitanju.


28TAGOE

Moram ti priznat da sam danas tek pročitao predlog i blago rečeno vrlo je dobar i realan . Naravno da li iza svega stoje viši interesi u to se ne bi miješao. Al po meni vrlo korektan i pametan predlog,bez obzira što sam protiv Lukićevih zahtjeva,barem većine. ;)

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 22 jun 2011, 18:53

28TAGOE je napisao/la:Super tema.
Šta reći mi ćemo nastavit dominaciju.Pazar nije tako siguran putnik,jer ovi u BASK su neka mafija teško će se oni odreć,stadion im je glavni problem,mada po meni trebalo bi rastjerat ove timove poput Kule,Metalca,OFK,Bsk i onda će liga bit puno kvalitetnija,odma ubacit Banat,RDN,Dinamo Vranje,Slogu,tad će liga bit kvalitetnija......

p.s. Hoće li biti išta od ovih molbica topčiderčića i topčidetencadi?
Koliki laik treba da bude covek da bi napisao ovako nesto :roll: Ajde sto nikad nije bio na fudbalskoj utakmici ove lige,nego jos i konstatuje neverovatne stvari :roll: Kao prvo ta mafija iz BASK-a je vas Nenad Bjekovic,neupuceni covece.Slazem se jedino da Hajduk iz Kule treba "najuriti",Metalac ne treba,ljudi trenutno igraju u Kragujevcu,jer grade svoj stadion u G. Milanovcu na kome ce biti publike uvek ! Isterati OFK :shock: :shock: :shock: pa jel ti uopste znas nesto oko srpske fudbalske tradicije :?: BSK ,tu se isto slazem da treba "najuriti", e sad ubaciti Banat :lol: :lol: :lol: ,Dinamo Vranje ,nemam nista protiv samo su daleko oni od lige isto k'o i ti od stadiona partizana ;) ,Sloga :roll: bilo bi lepo,ali je neizvodljivo.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 18:55

Ma Rifate i taj predlog što su dali vrlo brzo bi oni mjenjali ukoliko u šta uopšte ne sumnjam se nastavi ova naša dominacija i njihovo ponižavanje.

Već ono što meni zapinje za oči je slučaj BASK. Jednostavno ma koliko bio pobornik da je rezultat mjerilo,već sam o tome pisao jednostavno smatram da Srbiji ne treba tramvaj liga ili ti beogradska.Podaci o publici najbolje govore kad se izuzmu vječiti (Čukarički 100,OFK 200,BSK 300,RAD 900). To Kraljevo,Niš,Zrenjanin,Novi Pazar,Sombor,Vranje,Pirot ne bi dozvolili ni na utakmici omladinaca.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 22 jun 2011, 18:57

r_i_f_a_t je napisao/la:
Moram samo @rifate da te malo korigujem vezano za poslednjeg putnika u elitu.Naime BASK je vrlo verovatno odustao od lige,ljudi mi iz Bg-a koji su ipak sada u centru desavanja kazu da je to sigurno.U tome slucaju prema pravilniku FSS-a,UO FSS-a odlucuje ko ce da zaigra u elitnom rangu,dakle nije nuzno da to bude Novi Pazar moze to da bude i Indjija kao petnaestoplasirani tim JSL-a prosle godine.Dakle nije dvoboj BASK-Novi Pazar nego Novi Pazar-Indjija.
Devil i ja čitam i pratim,vjeruj mi iako sam podaleko od komšiluka (geografski). Sigurno da vi iz Srbije znate više,ja sam morao stavit upitnik. ;)
Devil ima li kakve šanse al ozbiljan sam da to bude Radnički iz Niša znam da je nerealno,al oni su ušli u drugu ligu,pa reko ako bi bio taj neki princip sredine odnosno veličine zajednice oni bi bili prvi u krugu? Mada i NP je dobro rešenje bar kad je posjeta u pitanju.


28TAGOE

Moram ti priznat da sam danas tek pročitao predlog i blago rečeno vrlo je dobar i realan . Naravno da li iza svega stoje viši interesi u to se ne bi miješao. Al po meni vrlo korektan i pametan predlog,bez obzira što sam protiv Lukićevih zahtjeva,barem većine. ;)
Nema sanse,iako je na UO ko ce da udje,mislim da je ipak moguce birati samo izmedju treceplasiranog tima Prve lige,te predzadnji iz JSL.
Cak i da moze Radnicki ja licno njih ne bi voleo ove sezone,jer je Cair srusen i sledi kompletno renoviranje,te bi verovatno igrali na stadionu ZFK Masinac sto je ipak smesan stadion.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 18:58

Koliki laik treba da bude covek da bi napisao ovako nesto Ajde sto nikad nije bio na fudbalskoj utakmici ove lige,nego jos i konstatuje neverovatne stvari Kao prvo ta mafija iz BASK-a je vas Nenad Bjekovic,neupuceni covece.Slazem se jedino da Hajduk iz Kule treba "najuriti",Metalac ne treba,ljudi trenutno igraju u Kragujevcu,jer grade svoj stadion u G. Milanovcu na kome ce biti publike uvek ! Isterati OFK pa jel ti uopste znas nesto oko srpske fudbalske tradicije BSK ,tu se isto slazem da treba "najuriti", e sad ubaciti Banat ,Dinamo Vranje ,nemam nista protiv samo su daleko oni od lige isto k'o i ti od stadiona partizana ,Sloga bilo bi lepo,ali je neizvodljivo.
Laik? Gruba riječ,još više ako je suprotna aksiomu.
Vjerovatno sam bio na većim utakmicama nego ti,nadam se da si i ti gledao Porto,Real,Marseille,Bayern,Shakhtar,Arsenal uživo?
Ja ti kažem mafija je mafija,naš ili vaš iluzorno je,da ja ne bih o BSK počeo,jer onaj iz BSK vas fino sj.ba,citiraću ga " Zvezdo zašto igraš prijateljske sa Partizanom",jednostavno klub koji ste vi ostavili sramnim porazom a izbacili Napredak i Kruševac ujedno,vas sad zeza,a pričate o nekim promocijama i planovima za vraćanje publike!
LARISSA RIQUELME!

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la r_i_f_a_t » 22 jun 2011, 19:00

Devil

To sam potpuno smetnuo,msm na renoviranje stadiona. Gledao sam slike Užica,msm stadiona raduje onakva slika,pa makar i u komšiluku,stadion fin ne prevelik ali dovoljno velik.Nešto su se sporili oko imena?
Ima li kakve nade da i u Čačku počne,iskren da budem dosta sam čitao,al mi jedno nije jasno (šta oni žele) postavit reflektore,izgradit tribinu,nadogradit?

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 22 jun 2011, 19:05

28TAGOE je napisao/la: Laik? Gruba riječ,još više ako je suprotna aksiomu.
Vjerovatno sam bio na većim utakmicama nego ti,nadam se da si i ti gledao Porto,Real,Marseille,Bayern,Shakhtar,Arsenal uživo?
Ja ti kažem mafija je mafija,naš ili vaš iluzorno je,da ja ne bih o BSK počeo,jer onaj iz BSK vas fino sj.ba,citiraću ga " Zvezdo zašto igraš prijateljske sa Partizanom",jednostavno klub koji ste vi ostavili sramnim porazom a izbacili Napredak i Kruševac ujedno,vas sad zeza,a pričate o nekim promocijama i planovima za vraćanje publike!
Tagoe da ne zaglupljujemo temu ;) samo par reci,ja nisam gledao ni real ni porto ni Mu ni barsu ,ja gledam Zvezdu,njeni protivnici me ne zanimaju,o utakmicama necu ni da pricam ko je sta gledao,jer bih rekao da sam stariji od tebe jedno 5-10 godina minimum.Pratim Zvezdu aktivno od sezone 1996-97,od tad do sad,retko sam propustao utakmice.Kao sto bi se reklo ... GOMILA NELOGICNIH POTEZA ZBOG LJUBAVI... ;)

P.S. Rifate jos jednom svaka cast za temi za trud koji su ulozio da napises uvodni deo.Citao sam neke tvoje postove,rekao si da si bio na tribini do 1992. ,drago mi je da ima neko takav ovde,jer je sa nekim navijacima tvog kluba iluzorno raspravljati kako o fudbalu tako i o tifo sceni.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 22 jun 2011, 19:08

Tribalian je napisao/la:
28TAGOE je napisao/la:Super tema.
Šta reći mi ćemo nastavit dominaciju.Pazar nije tako siguran putnik,jer ovi u BASK su neka mafija teško će se oni odreć,stadion im je glavni problem,mada po meni trebalo bi rastjerat ove timove poput Kule,Metalca,OFK,Bsk i onda će liga bit puno kvalitetnija,odma ubacit Banat,RDN,Dinamo Vranje,Slogu,tad će liga bit kvalitetnija......

p.s. Hoće li biti išta od ovih molbica topčiderčića i topčidetencadi?
Koliki laik treba da bude covek da bi napisao ovako nesto :roll: Ajde sto nikad nije bio na fudbalskoj utakmici ove lige,nego jos i konstatuje neverovatne stvari :roll: Kao prvo ta mafija iz BASK-a je vas Nenad Bjekovic,neupuceni covece.Slazem se jedino da Hajduk iz Kule treba "najuriti",Metalac ne treba,ljudi trenutno igraju u Kragujevcu,jer grade svoj stadion u G. Milanovcu na kome ce biti publike uvek ! Isterati OFK :shock: :shock: :shock: pa jel ti uopste znas nesto oko srpske fudbalske tradicije :?: BSK ,tu se isto slazem da treba "najuriti", e sad ubaciti Banat :lol: :lol: :lol: ,Dinamo Vranje ,nemam nista protiv samo su daleko oni od lige isto k'o i ti od stadiona partizana ;) ,Sloga :roll: bilo bi lepo,ali je neizvodljivo.
:lol: :lol:
Oj kolega odavno nesta smesnije nisam cuo,ljudi satro imaju nameru da prave stadion ali od toga nema nista jer zemlja gde bi se stadion trebao praviti pripada mislim FK Takovo a oni nece da im ustupe,BSK pokusava da napravi stadion i radi se neko renoviranje,oni kao najavljuju da bi mogli sledece sezone igrati tamo jer bi imali osposobljenu 1 tribinu i solidan teren bolji nego na Karaburmi.

Ja sam nedavno napisao jedan post u kome sam rekao da se klubovi koji su u sukobu interesa moraju regulisati,u najmanju ruku prvo izbacenje tih ljudi,a onda i izbacivanjem kluba u nizi rang.Svi dobro znaju koji su to klubovi,dakle Metalac,Hajduk,Borac,Smederevo,te sada ako udje i Novi Pazar dakle 5 klubova ciji ja uza struktura u nekom drugom klubu,u ove slucaju Partizana,Jagodina i BSK jesu prijateljski sa Zvezdom,BSK cak i sa Partizanom ali nemaju iste ljude u dve uprave.To mora da se resi pa da imamo regularnije prvenstvo.
Devil

To sam potpuno smetnuo,msm na renoviranje stadiona. Gledao sam slike Užica,msm stadiona raduje onakva slika,pa makar i u komšiluku,stadion fin ne prevelik ali dovoljno velik.Nešto su se sporili oko imena?
Ima li kakve nade da i u Čačku počne,iskren da budem dosta sam čitao,al mi jedno nije jasno (šta oni žele) postavit reflektore,izgradit tribinu,nadogradit?
Pa nije to bas neki spor oko imena,jedni zele da se zove BEgluk(po mestu gde se nalazi stadion),a drugi po Srbi Stamenkovicu sto udruzenje "Borba za Slobodu" ne prihvata jer ne zele da se da ime po nekome pojedincu jer ce ostali biti zakinuti,tako da mislim da je ipak zavrseno da se i zvanicno zove "Begluk".
A u Cacku su bile informacije da se krece pocetkom jula sa renoviranjem videcemo sta ce biti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 19:08

Tribalian pusti se tog ustaljenog licemjerstva.
Svi vi gledate Zvezdu radi Zvezde,a eto mi Grobari navijamo za Steauu.Pusti se te glupe priče i komparacije,daleko ste vi od nas.

Dovoljno ti valjda govori podatak da ste svog najboljeg igrača prodali za samo jedan milion,naš Savić će se prodat za 8-10 miliona,to ti valjda nešto govori.Nemoj mi samo sad spomenut asove Evandra i Borhu i milione.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 22 jun 2011, 19:14

Kolega takvu sam informaciju imao oko Metalca,i znam da je to stadion takova,bio sam na njemu,igrali smo pre nekoliko godina kup tamo,meni bi zbog Zvezde najvise odgovaralo da oni i dalje igraju u Kragujevcu,gde 20.000 ljudi na stadionu navija za nas klub :mrgreen:

Tagoe ,kao sto rekoh da ne zaglupljujemo temu,licemeran nisam.Vas klub je u boljem stanju od naseg to je opste poznato,ali ja sam ti rekao kao navijac i tvrdim ,mi kao navijaci smo nekoliko svetlosnih godina ispred vas.Ja nisam potegao temu "ko je jaci,zvezda ili partizan" ???? Nemam sta da ti pominjem Evandra "El Maestra" i Borhu ,sam si ih pomenuo :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 19:19

Čuj zaglupljujemo,slažem se da ne treba da ide u pravcu navijačkih grupa i prepiranja oko istih.Već si me prozvao za ono laik i posjetu stadionu.

Već da se vratim malo onome što predstoji. Jednostavno od prelaznog roka će puno značit,al bogami i od evro nastupa,teško je našim klubovima uvijek bilo igrat tri takmičenja,tako da bi neki mogli osjetit Evropu po lošem u domaćoj ligi. Naravno kada se govori o favoritima za titulu,mi smo najveći,ne i jedini komšinica i Vojvodina će vjerovatno bit najveći rivali,što se ostalih timova tiče,sumnjičav sam po pitanju Rada,takodje Slobode koja sve proda(zapravo istekli ugovori).Od novajlija u zavisnosti ko će to biti ne očekujem mnogo,ali opstanak sigurno,jer KG i NP to zaslužuju,KG će vjerovatno iduće sezone pokušat stić i u Evropu.
Spartak bi po meni trebao na kraju bit 4. Glavni konkurent bi im trebao bit vjerovatno upravo Rad ili čak Jagodina (red je da i ćurani nešto urade) Palma će tu pomoć.Od ovih ostalih naravno da bih volio da ispadnu u drugu ligu BSK i Hajduk,ali i Metalac (iskreno im želim da i ne počnu ovu sezonu u JSL.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 19:24

Kad niko ne želi od ostalih,dragih delijica da ja nešto napišem o najnovijim vijestima iz JSL.

Borjan golman rada potpisao za Sivaspor.
Ninkov čeka potpis za Toulouse.
Bruno Mezenga najvjerovatnije u Zvezdi.
Nama se povrijedio Miljković.
Ranković,igrač rada blizu nas.
Kragujevac bi mogao dovest,još uvijek nezvanično Kamberovića.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la pazzarac » 22 jun 2011, 19:29

Samo da dodam da se u N.Pazaru slavio ulazak u visi rang :mrgreen: i gradi se tribina punom parom,prica se da je placeno BASK-u za ulazak,jedino cega me strah su incidenti i nacionalisticke provokacije i meni licno to stvara gorak ukus svega jer onda fudbal ide u drugi plan
Ljajic je predsednik FK i velike su sanse da ako BASK odustane Pazar zaigra jer je uticajan a ovo je njemu politicki trzaj jer sigurno gubi izbore i ovo je pokusaj da pridobije ljude kojima fudbal daleko vise znaci nego bilo kojoj sredini u okruzenju
Meni ovo izgleda malo na silu i draze bi mi bilo da su se prethodno stvorili bolji uslovi za mladje kategorije koji bi cinili gro ekipe nego dovesti 80% igraca sa strane ,rad sa mladjim kategorijama katastrofa ,uslovi losi,terena malo,namnozilo se privatnih klubova koji klincima samo uzimaju pare za treniranje,putovanja a posto su po pravilu najsiromasnija djeca i najtalentovanija masa njih odustaje jer roditelji nemogu da plate koliko kvazi treneri zele da iskoriste, a potencijal je sigurno jedan od najvecih u Srbiji
Inace ovo je jedan od vise pokusaja kada je nas klub bio na ivici ulaska u prvu ligu ,prvi je bio sredinom 80-tih kada je pusten OFK Beograd a kasnije igrani barazi sa Sutjeskom Niksic i Slobodom Uzice kada smo bukvalno masakrirani sudijskim odlukama pri cemu su cak i sudije drasticno kaznjene ali su drugi usli
Uzged da se pohvalim da sam gledao Radnicki sa Piksijem koji je igrao tada drugu ligu cini mi se '84 i koji je kasnije izjavio u jednim novinama(licno procitao) da mu je to do tog trenutka(kraj 80-tih pocetak 90-tih) bilo najteze gostovanje :mrgreen:

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la r_i_f_a_t » 22 jun 2011, 19:29

Borjan golman rada potpisao za Sivaspor.
Pročitao sam ovo već,mada ni najmanje ne simpatišem Rad,bogami oni se pravo osipaju,praktično više od pola prvog tima prodadoše. Stojić i kompanija nzm šta žele ostvarit,možda napunit džepove,ali mi je čudno sad će igrat i Evropu i umjesto da igračima skoči cijena oni čini se po našem balkanskom mentalitetu.


p.s. Tribalian hvala, nadam se da ćemo diskutovati i da će nam se još neki pridružit. Još uvijek sam simpatizer,jbg ta nesretna vremena su učinila dosta,nažalost.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.