Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 22 feb 2023, 14:49

Epidaurus je napisao/la:
22 feb 2023, 14:40

Upratio sam malo da se pominjao taj Nedimovic, neki SNS cinovnik koji nema veze s fudbalom. Doduse ne bih znao ko je. Nisam iskreno ocekivao da ce Dzajica iz groba ovako vaditi, ocito im je ozbiljna prpa bila kad su vidjeli da ce se zestoko obrukat ako pored Vidica podrze tog debila. Vjerovatno ce i sam Dzaja biti samo fikus, a pricu ce vodit SNS likovi.

Zar nije Bane nedavno kad se oprastao od reprezentacije sasou sve i svasta kriminalcima u savezu? Otkud on odjednom da se pominje u talu?

Za Kolarova ne znam sta je bilo, nisam upratio njegove ispade oko saveza. Mislio sam doduse da je i on s Banetom bio u toj prici na pozitivnoj strani.
Bane je ćutao ko čkapi, čak i kad su mu skinuli kapitensku traku, jer se pobunio protiv smjene Muslina. Onda je naravno Kolarov objerucke prihvatio tu istu traku i glumio Karlosa-Ronaldinha-R9 u jednom. Seljacina na kub.
Kontao sam da Bane nije takav i da nece da se zamjeri, ali kazem, danas citam i za njega da je dao podrsku, mozda nije istina.
Kolarov se vec izjasnio. On je Terzin vojnik... :kafa:

Normalno da ce Džaja biti fikus, isto kao sto je u Zvezdi (shatro neki pocasni predsednik, a pita se kao i ja) :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 22 feb 2023, 15:57

U ovome narocito Piksi uziva.
Ako bude Dzaja hebavace ga Terza preko senilnog Dzaje. Nedim ima veze sa fudbalom, dugo vodi drugoligasa iz Sremske Mitrovice, ali on je bio samo udica.
Ako bude Vidic, Pikisija ce hebavat Matic preko mutavog Vidica koji ne zna izac u medije i dat intevju, krije kompetenciju ko zmija noge. U savezu nece igrat stopera ko sto mnogi misle.
Dok je bio v. d. Bjekovic najbolje je bilo, nismo znali da imamo savez, mir je vladao, a sada opet ujdurma.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 22 feb 2023, 17:10

$ не ' се " " " & ". & $ о $ Савеза, & " све $ $ у ", $ он.

slika

Avatar
dscile
Postovi: 6167
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 22 feb 2023, 18:02

Ja bih citirao Batu Mirkovica, koji je pogodio sustinu i rekao da je jasno da je narod uz Vidica, ali ne bira narod.

Sad da ides po stadionima u Srbiji i pitas za koga su, 9 od 10 bi bilo za Vidaru. I umjesto da on i Vidic budu u istom timu, bice protivnici, jer je Vuciceva struja izvukla Dzajica iz naftalina i krije se iza njegovog imena.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 23 feb 2023, 10:13

Banetu Ivanovicu obecano mjesto potpredsjednika saveza, a Dzaju i Piksi precutno podrzao. Sad ce mnogi zalit sto Nedim nije prosao kao kandidat Vidicu :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 27 feb 2023, 17:53

MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 10:13
Banetu Ivanovicu obecano mjesto potpredsjednika saveza, a Dzaju i Piksi precutno podrzao. Sad ce mnogi zalit sto Nedim nije prosao kao kandidat Vidicu :kafa:
Bane ih odyebao :thumbup: :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 27 feb 2023, 21:51

marconato je napisao/la:
27 feb 2023, 17:53
MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 10:13
Banetu Ivanovicu obecano mjesto potpredsjednika saveza, a Dzaju i Piksi precutno podrzao. Sad ce mnogi zalit sto Nedim nije prosao kao kandidat Vidicu :kafa:
Bane ih odyebao :thumbup: :kafa:
Dobra vijest. Dodatna je da je Vidic napokon obznanio svoj tim saradnika. Sada ako ga odbiju, treba nam ugasit savez.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 28 feb 2023, 11:45

Podrška Džajiću je stigla od još jedne Zvezdine igračke legende i kasnije trenera prvog tima, Boška Đurovskog.

„Dajem apsolutnu podršku Draganu Džajiću u izborima za predsednika FSS. U skladu sa tim držim se principa 20-20-20“, poručuje Đurovski i potom pojašnjava na šta konkretno misli:

„To praktično znači da posle približno 20 godina igračke karijere, vrhunski fudbaleri sa posebnim liderskim karakteristikama, ostanu u fudbalu po mom mišljenju od 40. do 60. godine, da svoje znanje i iskustvo prvo prenesu na teren u svojstvu trenera, sportskog direktora ili selektora određene selekcije svoje ili druge države. U kasnijem periodu životne dobi od 60. do 80. godine je logičan sled da će završiti na rukovodećem mestu gde dolazi do izražaja celokupno iskustvo stečeno u rešavanju određenih problema sa kojima se susrećemo tokom tog vremenskog perioda“, kaže Đurovski.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la nepoznat1 » 28 feb 2023, 16:26

Zvezda u petak ako ne pobijedi sa makar 3 gola razlike nista nije uradila, 15 godina niko nije dobio sa vise od 2 gola razlike, mislim da je vrijeme za to.

A inace bih volio da ode ova lopovska uprava iz Partizana i da derbi ponovo ima znacaj, vise sam se radovao derbiju u godinama kad je Partizan bio prvak, pogotovo kad je Prosinecki vodio Zvezdu, nego sad kad Zvezda dominira godinama.

Dok im u kosarci zelim sve najgore, nedostaje mi onaj Partizan sa Filipovskim na klupi. :mrgreen:


Avatar
salex90
Postovi: 437
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la salex90 » 03 mar 2023, 13:17

sta ocekujete od derbija?

verujem da je Zvezda danas favorit i nadam se da ce to uspeti opravdati

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 03 mar 2023, 13:40

Očekujem ekstremno malu posjetu, što znači ne više od 25 000, jer su debili stavili najgori mogući termin. :roll:

Prvi ja sam mislio otići na derbi, ali nema šanse. Radim do 16h, treba mi bar 2h vožnje do Bg-a.... ne isplati se. A takvih je masa, bez obzira za koga navijaju.

Što se kvaliteta fudbala tiče, vjerovatno u skladu sa nekim prethodnim utakmicama. Velika je razlika na tabeli da bi se očekivao neki ekstra ofanzivan fudbal.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 03 mar 2023, 14:33

Takodje ne ocekujem vise od 25.000, max 30.
Radni dan, ruzno vrijeme... :puke:

Zvezda koliko god bila bolja na papiru, poslednjih godina jajari u derbijima, tako da ne ocekujem neku goleadu, nazalost...

Najvise me interesuju poruke sa tribina po pitanju novog predsednika saveza. Suska se kao da ce simpatizeri Zvezde u 26. min dati podrsku Vidiću. Ostaje da vidimo takodje sta ce "reci" ovi iza golova ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

rare
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la rare » 03 mar 2023, 17:07

Ako oni daju podršku Vidiču to je onda gotova stvar .
Protiv njih se ne sme i ne može .

Avatar
krlekapiten
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 03 mar 2023, 17:31

Pazi sektasa, blok 23.

slika

Avatar
dscile
Postovi: 6167
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 03 mar 2023, 18:02

Dobro je dokle god ne pocnu presretati sa kalasnjikovim po RS-u kao navijaci jednog kluba.

Ali generalno, svako ko je voljan nekome zavrsiti zivot ili ga poslati u kolica radi bilo kojeg kluba je idiot. A da ne pricam o onim manjim stvarima, kao sto je busenje guma navijacima Zvezde na evro utakmicama i slicne stvari.

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 03 mar 2023, 18:29

Žurnal najavljuje ove sastave...
CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN

Beograd - Stadion: ”Rajko Mitić”. Gledalaca: -. Sudija: Aleksandar Živković

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Vigo, Eraković, Dragović, Rodić, Kanga, Mijailović, Bukari, Katai, Mitrović, Pešić.

PARTIZAN: Popović, Filipović, Marković, Vujačić, Urošević, Belić, Kolorado, Dijabate, Natho, Menig, Rikardo.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 03 mar 2023, 23:00

Nasa su realnost i rang TSC i Cukaricki, da se vise ne lazemo.
Svaka cast momcima na borbenosti, ali to je premalo.

Dok nam ne dodju ozbiljni ljudi koji ce vodit klub, ozbiljni novinari koji ce pratit klub, ozbiljni naviaci koji ce pocet razumjet sport, dok se ne shvati da klub mora sam stvarat modele odrzivosti, dobrog rada, dok ne dovede ljude koji ce pocet sami da stvaraju projekte, marketisnke strategije, prostor za ulagace, dok ne pocnemo funkcionisat kao moderna i savremena firma i dok ne pocnemo ne obracat paznju na drzavu, dok ne izadjemo mentalno iz komunizma - Partizanu nema napretka. Kraj svake price :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
deantinho
Postovi: 1200
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 03 mar 2023, 23:32

Loš derbi.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 04 mar 2023, 01:41

deantinho je napisao/la:
03 mar 2023, 23:32
Loš derbi.
U izboru za jedan od gorih. Amnezirali su i mljeli publiku kraj tv-ekrana lagano i na tenane ko Rusi Ukrajince u Bahmutu :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.