Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 19:31

pazzarac je napisao/la:Samo da dodam da se u N.Pazaru slavio ulazak u visi rang :mrgreen: i gradi se tribina punom parom,prica se da je placeno BASK-u za ulazak,jedino cega me strah su incidenti i nacionalisticke provokacije i meni licno to stvara gorak ukus svega jer onda fudbal ide u drugi plan
Ljajic je predsednik FK i velike su sanse da ako BASK odustane Pazar zaigra jer je uticajan a ovo je njemu politicki trzaj jer sigurno gubi izbore i ovo je pokusaj da pridobije ljude kojima fudbal daleko vise znaci nego bilo kojoj sredini u okruzenju
Meni ovo izgleda malo na silu i draze bi mi bilo da su se prethodno stvorili bolji uslovi za mladje kategorije koji bi cinili gro ekipe nego dovesti 80% igraca sa strane ,rad sa mladjim kategorijama katastrofa ,uslovi losi,terena malo,namnozilo se privatnih klubova koji klincima samo uzimaju pare za treniranje,putovanja a posto su po pravilu najsiromasnija djeca i najtalentovanija masa njih odustaje jer roditelji nemogu da plate koliko kvazi treneri zele da iskoriste, a potencijal je sigurno jedan od najvecih u Srbiji
Inace ovo je jedan od vise pokusaja kada je nas klub bio na ivici ulaska u prvu ligu ,prvi je bio sredinom 80-tih kada je pusten OFK Beograd a kasnije igrani barazi sa Sutjeskom Niksic i Slobodom Uzice kada smo bukvalno masakrirani sudijskim odlukama pri cemu su cak i sudije drasticno kaznjene ali su drugi usli
Uzged da se pohvalim da sam gledao Radnicki sa Piksijem koji je igrao tada drugu ligu cini mi se '84 i koji je kasnije izjavio u jednim novinama(licno procitao) da mu je to do tog trenutka(kraj 80-tih pocetak 90-tih) bilo najteze gostovanje :mrgreen:
Pazarac možeš li nam nešto više reći?
Jesi li iz Pazara ili ne? Pitam jer bi bilo fino da i neko iz te sredine piše na ovoj temi i obavještava nas,naravno da zaslužuje NP koji ima uvijek navijače i publiku ulazak,a ovi šerpa timovi napolje zauvijek. Već jel vam onaj najbolji strijelac još u ekipi ili ste ga prodali?
LARISSA RIQUELME!

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la pazzarac » 22 jun 2011, 19:40

Iz Pazara sam ,a ako si mislio na Djalca mislim da jos ceka sta ce biti sa ulaskom,jedino sto vidim da se tribina radi udarnicki :mrgreen:
Ta prica o ustupanju od strane BASK-a se pojavila daleko prije u gradu nego sto se pisalo u medijima cak i kada su ljudi iz BASK-a tvrdili drugacije nezvanicno se pricalo da Pazar sigurno ulazi,mafijaska posla :D

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 19:44

Pazarac sve u svemu treba sačekat da se vidi. Bojim se ,a istovremeno veselim da bi moglo i Metalcu da se oduzme učešće a vratit Indjiju ljudi bar imaju stadion.

Već što ti pomenu nadat se da neće bit nekih političkih parola i da se preko navijača neće ostvarit neki viši politički ciljevi.Još nešto me zanima koliki je planiran kapacitet tribina (msm stolica)nešto sam čitao navodno 10000,pa je li to realna brojka,ne sumnjam da bi bio pun stadion u utakmicama sa vječitima?
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 22 jun 2011, 20:01

Tagoe ako sam te "povredio" i naneo dusevnu bol ,izvinjavam se iskreno,nije mi bila namera.
Slazem se da pisemo ovde o desavanjima i aktuelnim dogadjajima u nasoj ligi.Po meni FK Rad ce proci dalje tj. pobedice ovu ekipu iz San marina bez problema,za posle ne znam sta ce biti...Klub na koji treba obratiti paznju,po meni,u narednoj sezoni pored vec dovoljno jakih (zvezda,partizan,vojvodina,rad) je svakako Radnicki iz Kragujevca,klub koji ce na svakoj utakmici imati rasprodat stadion.Citao sam u nekim novinama da ce odmah "pucati" na Evropu u prvoj super ligaskoj sezoni.Trener im je legendarni Vlado Capljic.Imaju solidan igracki kadar ,atu ce biti i citava plejada novih pojacanja.E sad ko su "face" koje se krecu oko kluba.Raka Maric,cuveni sarajevski menadzer je potpredsednik kluba,to je da kazemo legitimno,ali tu su i Mladjan Dinkic,srpski politicar,kao i gradonacelnik Verko Stevanovic.Dinkic je vec pocasni predsednik KK Radnicki,a zdusno pomaze i FK.Moram da pomenem i navijace,kojih ima mnogo,ali koji su poznati kao .... :roll: . iz razloga sto napadaju tzv. "indijance",ljude koji doalze u dresovima i nose razne cirkuske rekvizite na tekme.U toku je ovo primirje,ali znam da su ti navijaci,prvi na meti kako Delijama tako i grobarima,odmah po isteku ovog primirja.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la gollum » 22 jun 2011, 20:28

Sviđaju mi se ove promjene koje su predložili iz Zvezde, posebno za specijalnog kontrolora suđenja i uvođenje baraža, te utakmice pune stadione.
Koliko samo znači Zajednica prvoligaša, a mi je u BiH još uvijek nemamo. :(
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la pazzarac » 22 jun 2011, 20:30

28TAGOE je napisao/la:Pazarac sve u svemu treba sačekat da se vidi. Bojim se ,a istovremeno veselim da bi moglo i Metalcu da se oduzme učešće a vratit Indjiju ljudi bar imaju stadion.

Već što ti pomenu nadat se da neće bit nekih političkih parola i da se preko navijača neće ostvarit neki viši politički ciljevi.Još nešto me zanima koliki je planiran kapacitet tribina (msm stolica)nešto sam čitao navodno 10000,pa je li to realna brojka,ne sumnjam da bi bio pun stadion u utakmicama sa vječitima?
Ma bice pun sa svima a ne samo sa vecitima sigurno :mrgreen:
Gradi se tribina od 4000 stolica sa krovom koja se sadrzavati potrebne prostorije(svlacionice i ostalo) ,postoji vec tribina koja nema komplet stolice i sve ukupno ce biti oko 10-ak hiljada kad se napuni
ovo je tribina koja se gradi
[youtube][/youtube]
Mozda me nisi shvato ali mislim da nece biti klasicnih politickih parola ili ciljeva vec prepucavanja na nacinalnoj osnovi od strane protivnickih navijaca koja sam siguran da nece poceti sa nase strane ali ce se odgovorit na njih,a sto se tice Ljajica samim cinom sto ce on uvesti klub u prvu ligu nakon toliko pokusaja pokusava pokupiti politicke poene kod gradjana
@Tribalian
posto je izbrisan tvoj zadnji post mogu da ti odgovorim preko pp

Avatar
north+freaks
Postovi: 41
Pridružen/a: 16 maj 2011, 14:48
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la north+freaks » 22 jun 2011, 21:46

Biću iskren ne radujem se ulasku Novog Pazara u ligu.

Što se ostalih stvari tiče,jednostavno beogradske političke elite ne dozvoljavaju da klubovi iz unutrašnjosti osvajaju trofeje,jednostavno Srbija radi,Beograd se gradi.
Vojvodina će naravno što se sastava tiče biti takmac sa vječitima al veliko je pitanje da li će neki drugi ljudi dozvoliti da Voša uzme titulu ako je zasluži,ne treba osporiti ni ona -3 boda sa početka prvenstva.
U svakom slučaju nadat se nekom napretku,kako u infrastrukturi tako i o posjeti pa i rezultatima.
SAMO VOJVODINA!

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 22 jun 2011, 22:18

" се " " ". :)
& % не " ? ? " " ? ? $ $ се $ " ? прате " са те стране $,па - се жртвоват. :)
$ & ' $ се " $ $ ",$ " & " $,$ се " " $.
- / ? $ % позната $ ",јер не ' $ " знају & " $,па $ &.
&,$ $ $, " 15204
slika
&,$ $ & $," 11500
slika
" $,$ $ $ 1923 &," 22058
slika
$ $,$ $ $," 14500
slika
$ & ',$ $ & " &," 5000
slika
$, $ $ $," 17200
slika

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la obannon » 22 jun 2011, 22:38

Ulaskom pazara u JSL Partizan ima još jednu brigu manje, osigurao je 6 bodova iz tih duela, bar će biti bolja posjeta, popraviće prosjek.
- " $...

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 22 jun 2011, 22:40

& " ",$ ' $ на $ $ ? ? $ $ " (" је $ Н.Пазара " " ' & & " ?).

$ $ Јавора," 5000
slika
?,$ $ $ " "," 9500
slika
$ $,$ $ &," 13000
slika
СПЦ $,$ $ $," 6000
slika
$ $,$ $ Новог Пазара," 7000
slika

Наравно ? се остваре $,$ у &,' Пазару," - " $ - ",у & 9000,' Пазару 10000,а у " 15000.? $ ?,$,& не ? " " јер су " $ ? $.

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 22 jun 2011, 22:57

$ " за право " ? " о ' " - ".
' $ ово " " ',стога - / ? " ?,- " се " & " ' на " $ $ " " групе & $.
Па " $ (" ' $ ") / " $ групе ' у ? - ?.

" " група су $,' $ " на гостовања " " " & на ' " (" о ") 7000 по ".
$ " група су ",? & " $ % се " гостовања,& на $ " " је & 4000.
- ¥ група ",на гостовања " $ $ 300 (" на ' са " $ је & $ ".% се " ? ' наравно у НС са " је & ",не ? 1800.
¥ група - " " " " ? " &,? & група,$ све," ? $,& у & на $ - " 1000-1600 $.
Пета група ? НП уђе у ? " " $ &. $ се % & - гостовања $,? " " & " & " горе.% се $ " " $ 1000 у & " ?.
% група & $ "," $,све $,& на " је $ 60-150," ".$ & " & " ? то је ? $ 400-700.
$ група су вјероватно $ "," $ " "," " $ тога $,? је " у " & $ 350-600 $ на " ".
' група је $." $ су се поново ?,? све оно % " за Фајтерсе & $ су & у " " " за ",& - " $ " " " у " него $ у $. $ $ " ?,? & " је " ове сезоне је " " $ - " у & $ 150-350 $.
$ група су " " "," " &.$ гостовања,& група & је & " ?. ? је $ " је на " $ 100-180.
$ група су " " &,група ". $ су поново су ? $ 0,$ ? $ " групе ¥,? су " " ",$ $ не ? у " " & " %. $ се о $ ",$ % - у $ " $.& у & - ? 250.
$ група су ? ",$ је " ружно " " на $ ',? $ " то то," " ? & " & " на & $," $ " " - на $ са "," & је ' у ? &," $ - ? 60 $.
% се ? група " не постоје,& је " ' групу " $ је " у "," је $ ? - се " ? се & " у своје '.Јавор је & " " у "," '.$ % ?,$ ? " ? не постоје,& " % " ? ' групу.

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 22 jun 2011, 23:21

Peksinna ti si delija vidi se to kakve meraklije,al dobro,nije te valjda stid da priznaš?

A evo kako čujem sve se više priča da je BASK prodao članstvo Pazaru.
BASK ustupio mesto Novom Pazaru?
Plasman u Jelen Superligu na terenu su izborili BASK i Radnički 1923, ali će po svemu sudeći doći do promene. U novoj sezoni najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji, od 13. avgusta kada će početi nova sezona, takmičiće se Novi Pazar, a ne BASK, prenosi SOS Kanal. Iako se o ovakvoj mogućnosti spekulisalo pri kraju sezone, klubovi su to demantovali. Navodno, konačna odluka bi trebalo da bude doneta krajem ove nedelje.
Da li je informacija tačna pokušali smo da saznamo od prvog čoveka BASK-a Bojana Radovanovića, ali je on zamolio da ga pozovemo malo kasnije.
- Na poslovnom ručku sam, pozovite me kasnije - kazao je za ****.RS Radovanović.
Ova praksa nije novost,bar kada su u pitanju evro lige,dešavalo se ovo u istoriji i u Njemačkoj,Belgiji,Švajcarskoj,čak i Španiji,sve u svemu izgleda još jedan razlog da dečki sa topčidera obaspu paljbu protiv boljeg od sebe.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 22 jun 2011, 23:31

@ Peksinna 2. samo neke manje ispravke :
1. RD Kragujevac nisu izrazito nacionalno orijentisani, u svom repertoaru imaju skandiranje "Bombardujte Beograd" :roll: aj zamisli da Delije pevaju " Bombardujte Kragujevac,Nis,Novi Sad..." :roll: Plus najsmesnije skandiranje "Sumadija do Zemuna" :lol: :lol: :lol: ironicno je, jer Sumadija i jeste do Zemuna :mrgreen: i sam stari deo Beograda pripada Sumadiji geografski.Druga stvar sto se njih tice jesu gostovanja,ako si mozda cuo,njima su sva gostovanja placena od strane kluba.Desio se skorije kiks jedan (nisu imali placeno gostovanje) pa ih je na gostujuci teren otislo 30-40.
2. Rekao si da BU imaju povremeno pomoc Invalida,kako god to bilo,Invalidi vise ne postoje,uaseni su uglavnom od strane UF,tako da ako neko ide od ex invalida na tekme OFK-e,on je onda verovatno clan BU-a,jer kao sto rekoh oni vise ne postoje.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 22 jun 2011, 23:38

Тагое,$ ?.Навео ' своја ",о " $ ' " ". ;)

?

" % за те упознат ' за ону ¥ " "$ & " ?,$ је " & ?".
" " " " ?,? ' $ су " уз УФ " ' " по ' ? ?,% наравно не $ $ ". Оно % $ & је $ " $ $ " ?,$ се $ се ? $ су ? група & 3 по '?

% се ? " " " позната & " то & " " % ?," ',? ? " је " на " & ' " ' $,$ се " о $ ?.
Оно % " " ? је $ нпр,$ " ? & ' $ ",$ $,&,наравно $ " ? ? " $ су " &,наравно '," су " " ? " $ & " УФ.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 22 jun 2011, 23:53

@ Peksinna 2 evo ovako cemo da bih sve odgovorio :)
-"Beograde dzaba tebi slava,jer je tebi Kragujevac glava",mislim da je to natpis iz jedne legendarne kragujevacke kafane pod nazivom "Balkan",a oni su izbacili kao parolu na nekoj tekmi kolko se secam.Tu se aludira na to da je Kragujevac bio prvi glavni grad , ja mislim,sto i jeste tacno,ali kao sto kazem ,nisu oni to smislili to je natpis iz te kafane .Uglavnom po meni su oni nebitni manje-vise sto ce se verovatno i pokazati u toku sledece sezone.
-Inace da pomenem ovde da su RD i Taurunumi braca,ako neko nije upoznat. E sad UF su ti klasicni fasisti "Ljoticevci",ali su isto po mom misljenju treca grupa Srbije jos uvek.Zemunci jesu nacionalno orijentisani,ali ni slicno kao Radovci,mnogo bolji fazon ima TB po meni.
-Sto se Meraklija tice,ne mogu stvarno da se slozim da su treca grupa.Ne znam kako si to mislio.Oni imaju dosta problema kako sa Nislijama C.Z. .tako i sa Grobarima koji se zovu "Niski kartel".Imam odlicnog prijatelja u meraklijama,oni su 90-tih bili odlicna grupa,ali se generacija smenila.i sad nisam bas upucen u njihov rad na tribini,Secam se od pre 5-6 godina one tuce na tekmi Dubocica-Radnicki,a i onog prepada "Otrova Timok" na meraklije.Nigde se Meraklije tu nisu pokazale u punom sjaju.
-Jakuze su ti,ajmo reci "navijacka glupost" ja ne znam ni da li to postoji ovako sem protiv Zvezde i partizana,kao i Vojvodine i Rada.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 22 jun 2011, 23:59

? " свега $ " је $ " упознат,& ја ' $ своја ".

? се $ $ " ",? " & ? " не %. ? је $ & у - ? не ' " она &,? " & " & ? $ - " " $ у " " 10-15 $ $ " $ ? & групу & ?.
Е $ наравно то % " ',а " се & " ЦЗ је ¥,јер $ су ? " за " јер $ не $ " он је " у $ ' $ %.

Но " се $,стварно $ тога % " $ " $ " је $ " ? на " са ?. ? је пуно,та " је нуђена " " & ове сезоне,? $ $ су & & у " ? $ се & $ $ " пара.Наравно $ је ? $ ? у " ? то " & " ? са " " &.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 23 jun 2011, 00:07

Ako nekako moze da te uveseli :) u toj teskoj situaciji sa Radnickim iz Nisa,kad sam bio,ne znam mozda 4. ili 5. razred igralo se mislim neko prvo kolo u Nisu Radnicki-Zvezda,to je bilo sredinom 90tih,ja sam isao sa jednim svojim starijim bratom(otac me jedva pustio :mrgreen: )i nekim ljudima starijim takodje.Bakljadu Meraklija sa pocetka te tekme necu zaboraviti nikada,stvarno je bilo za pamcenje.Inace Real sa Nisave ne sme da se ugasi nikako :!: i nece. Veliki je to klub,ali politicari grada Nisa su bagra i to ti je to.Ali nadamo se svi da ce se situacija promeniti.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 23 jun 2011, 00:09

Ljudi msm da nema smisla od teme pravit navijačke komparacije,toliko zanimljivih stvari svesti na tuče navijača.
Tribalian ti pomenu nekakve "fašiste" vjerovatno zbog onog "palili bi i vi s nama al je Robi danas s vama". Sjeti se malo Zaprešića i severa. No nećemo o tome.

Pomenu ovaj što @voli srpsku i tu famoznu posjetu. Realno čovjek je i u pravu,jer što ne bi u Smederevu od sadašnjih 1000-1500 moglo doći 3000,u NS umjesto ovih 2000 doć 4000,Jagodini umjesto 1500 doć 3000,na Karaburmu umjesto 200 doć 1000. Radi se o kulturi ali i o nekim izgubljenim vrijednostima.Čak i s novajlijama je to identično,ne msm na RKG i NP.Mislim na prethodnike Indjija je ušla imala protiv vječitih pun stadion,na ostalim do 1000 osim utakmice sa Vošom,šta tek reći za Metalac ili ti BSK. Čak je identično i sa Jagodinom nažalost. Jednostavno nakon početne zagriženosti,ništa na kraju.Od prve sezone i brojke od konstantnih 3000 osim vječitih, palo je to duplo,i sa Čačanima je slično,Subotica drastično pada kad je posjeta u pitanju. Razloga je mnogo.Toliko puta ponavljane sredine Kruševac,Kraljevo,Vranje,Niš,Pirot,Leskovac su zapostavljene u svakom smislu,od privrednog do pomoći države......tužno al istinito....
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 23 jun 2011, 00:15

@ Tagoe molim te brate,ne pravi se pametan.Tema je "Jelen super liga",znaci klubovi,igra,transferi,navijaci,desavanja uopste,ja nista nisam pisao sto nema veze sa nekim delom ove lige.
I ne lupaj za Zapresic,nisam ja mislio da je JVO fasisticka vojska,nego sam lepo napisao ,kad sam pominjao Radovce "Ljoticevci" jer u njihovim stavovima ima ideologije tog famoznog "srpskog dobrovoljackog korpusa" .Ako to ne razlikujes to je tvoj problem,a nemoj da trcis brze bolje nesto da napises a nemas ni blage veze o tome.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 23 jun 2011, 00:19

Tribalian zašto moraš posle svakog mog obraćanja mi odgovorit,kako nemam pojma. :twisted: :roll:

Na forumu smo da bi davali mišljenja,zauzimali stavove.
Naravno da je tema JSL drago mi je da je konačno otvorena,al mislio sam da ne moramo o navijačima ići do najmanjih pojedinosti. Ne diraj UF i R.P. Po meni svaka navijačka grupa treba imat neku ideologiju,neki ideal,nije sve kupit dres ili zastavu i doć i pjevat radi reda,naravno sad svak ima pravo izbora mišljenja o odredjenim istorijskim činjenicama.

Već Tribalian kakvo je tvoje mišljenje o ovom Mezengi?
Da li će doživiti sudbinu legende Barcosa?
LARISSA RIQUELME!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.