Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 19 mar 2018, 00:03

A penala nije bilo....Djerleka oborila visoka trava....

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la SemirSema » 19 mar 2018, 00:04

Djevreka vjetar oborio, šilji se Partizanu ali Zvezda osvaja

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 19 mar 2018, 00:06

Znas li nesto smisleno napisati ili je mala cuna glavni uzrok spama?

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la SemirSema » 19 mar 2018, 00:07

Pomozite momku, bore mu se za život nakon ovog faula.


Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 19 mar 2018, 00:10

To sto je protivnicki igrac ispao glup kao cuna, ne znaci da kao cuna trebaju biti svi oni koji ne vole Partizan. Apsolutno. :hmmmmm:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 mar 2018, 00:31

đe vam je onaj profesionalni brojač penala? :lol: :lol:
ovaj penal od danas, vam je deveti u sezoni, treći ili četvrti put :hmmmmm: :pinokio: :rol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 19 mar 2018, 00:39

Berta dominantni vam objasnio sve, a vi jos digitron niste kupili...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 mar 2018, 01:05

za izbrojat' 12 nečega, vam treba digitron??
aaa shvatam, vi volite Partizan, to sve objašnjava
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 19 mar 2018, 10:05

Prica se o penalima, a niko o mesarima sto nas tuku gdje stignu! Imamo skoro 10 igraca van stroja, 3ci igrac ove sezone kojem je, po svemu sudeci, polomljena metatarzalna kost ... :puke: :evil:

Stop mesarima i premiranim ekipama :!:

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 19 mar 2018, 12:39

alan_kardec je napisao/la:za izbrojat' 12 nečega, vam treba digitron??
aaa shvatam, vi volite Partizan, to sve objašnjava
Nekome digitron, nekome torta.

slika
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 19 mar 2018, 15:32

marconato je napisao/la:Prica se o penalima, a niko o mesarima sto nas tuku gdje stignu! Imamo skoro 10 igraca van stroja, 3ci igrac ove sezone kojem je, po svemu sudeci, polomljena metatarzalna kost ... :puke: :evil:

Stop mesarima i premiranim ekipama :!:

slika
Da su klasicna mesarska ekipa - jesu. Ali ja ne bih imao nista protiv njih ako bi svaku utakmicu igrali ovako.. Bili bi neugodno gostovanje svima, samo sto to nije cinjenica. Protiv nas su igrali kao da im zivot zavisi od toga i to je posteno, bili premirani ili ne. Takve ekipe i gostovanja trebaju ovoj ligi (samo oduzeti mesarske startove)..

Inace, je l nas opet ostetise za penal? Mislim na onu ruku njihovog kapitena, cini mi se da je bila. Ako jeste, to je treca kardinalna greska u zadnja cetiri meca.. Mada me i ne brine to koliko ove povrede. Sreca pa ide pauza pa se mogu makar neki oporaviti za nastavak sezone.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 mar 2018, 17:34

44Bertans je napisao/la:Nekome digitron, nekome torta.
a nekome milion i kusur za licencu. Vučiću šećeru
Partizan: Vučić čovek sporta, prijatelji se u nevolji poznaju


FK Partizan izdao je saopštenje u kojem je naveo da je premijer Srbije Aleksandar Vučić prijatelj kluba i uopšte sporta i da veoma cene što je crno-belima u mnogome pomogao oko nastupa u UEFA takmičenju sledeće sezone.

Partizan se oglasio posle apela generalnog direktora kluba Miloša Vazure da navijači crno-belih ne vređaju premijera Vučića.

- Premijer Srbije i izabrani predsednik je reprezent državnog jedinstva i personifikacija demokratske tekovine da poštujemo izbor i volju većine nas. Međutim, imamo sreću da je on i čovek sporta. Vlada Republike Srbije i njen premijer, Aleksandar Vučić, svakodnevno predano i marljivo pomažu sport u ovoj zemlji. Srbija je ponosni domaćin vaterpolo, košarkaških, futsal i atletskih prvenstava, naši olimpijci su nadmašili sve rekorde u broju medalja na takmičenjima, grade se novi sportski objekti, a sportski radnici imaju razloga da sa optimizmom gledaju u budućnost sporta u Srbiji - navodi se u saopštenju na sajtu kluba.

Iz Humske ističu da Partizan prepoznaje i vrednuje koliko je lično Aleksandar Vučić imao razumevanja kada se vojevala bitka sa organima UEFA da bi navijači crno-belih ovog leta i jeseni gledali evropski fudbal u Beogradu.

- Ta pomoć bila je presudna. Istina je jedna i nedeljiva. Prijatelji se, znamo, u nevolji prepoznaju. A on je prijatelj sporta. FK Partizan prepoznaje i vrednuje kakvog partnera ima u Vladi Republike Srbije u svakodnevnim, manje oku javnosti vidljivim, bitkama. Uz to razumevanje i podršku, mi te bitke dobijamo. Na dobrobit sporta u celini, jer Aleksandar Vučić vrlo dobro oseća da je državno jedinstvo snaga ove zemlje.

Partizan je, kako se navodi, u svojoj, više od sedam decenija dugoj tradiciji, odlikovala tolerancija, trpeljivost i iskrena ljubav njegovih navijača prema klubu.

- Za naš klub su oduvek navijali oni koji znaju reči čika Duška Radovića da se za druge navija a Partizan voli. Partizan se voli i kada je teško, jer nije uvek lako, ali je uvek lepo biti navijač ovog slavnog kluba. Partizan, zato, prepoznaje i vrednuje svaku dobru nameru, gest i sportsku volju koja čini da naš klub živi i bori se na fudbalskom terenu.

Dalje se naglašava da su trener Marko Nikolić i fudbaleri Partizana zaslužili na terenu da budu na dohvat titule i da to ne sme da se prolije.

- Junaštvo je, kaže Marko Miljanov, sebe odbraniti od drugog, a čojstvo drugoga odbraniti od sebe. Navijači Partizana, uvereni smo, znaju i za čojstvo i junaštvo. Navijajmo u nedelju za naše junake ovog doba, ostavimo po strani sve drugo, osim crno-belo u srcu. Tom sinergijom ljubavi i podrške, tako svojstvenom Partizanu, bićemo šampioni. A dva šampiona će umeti da se cene - zaključuju crno-beli.


VUČIĆ: DALI SMO 1,2 MILIONA EVRA KADA NISU IMALI NI EVRO U KASI

Premijer Aleksandar Vučić prokomentarisao je, odgovarajući na pitanja novinara, da je postalo uobičajeno da je on za sve kriv.

- I kada je nešto loše i kad je dobro - Vučiću **** - je najbolja sintagma - primetio je Vučić, reagujući na opasku da je i u sredu u Nišu "okrivljen" za to što je Partizan uzeo trofej.

- Vidite da i kada pobede nekoga, onda nije dovoljno to što su pobedili, već govore: „mi smo pobedili i Vučića, koji je dao sve od sebe protiv nas“. Podsetio bih da smo dali 1,2 miliona evra kada nisu imali ni evro u kasi - rekao je, i dodao, usput, da "Vučiću ****" čak i ne odgovara istini.
inače, ovaj penal od juče, koji vam je po redu? osmi ili deveti?

dscile je napisao/la:Da su klasicna mesarska ekipa - jesu. Ali ja ne bih imao nista protiv njih ako bi svaku utakmicu igrali ovako.. Bili bi neugodno gostovanje svima, samo sto to nije cinjenica. Protiv nas su igrali kao da im zivot zavisi od toga i to je posteno, bili premirani ili ne. Takve ekipe i gostovanja trebaju ovoj ligi (samo oduzeti mesarske startove)..

Inace, je l nas opet ostetise za penal? Mislim na onu ruku njihovog kapitena, cini mi se da je bila. Ako jeste, to je treca kardinalna greska u zadnja cetiri meca.. Mada me i ne brine to koliko ove povrede. Sreca pa ide pauza pa se mogu makar neki oporaviti za nastavak sezone.

čisto igranje rukom, imaš snimak na prethodnoj stranici.
ništa protiv ni premiranja, ni bunkera, ni grube igre, ali kasapljenje i indijanisanje, stop.
Inače, Krstičić je ipak prošao bolje nego što se prvobitno mislilo. Nema nikakvih preloma, samo otok. Možda bude spreman već za Zemun, a ako ne tada, za start playoffa sigurno.
Dobro će nam doći ova pauza.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la SemirSema » 19 mar 2018, 17:36

Ovo je šesti penal za partizan

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 19 mar 2018, 22:22

Jedan tim vam se ne skloni i odmah krenula ofanziva o mesarima.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 19 mar 2018, 23:51

Kao što već i napisah iznad, nemam ništa ni protiv bunkera, ni protiv grube igre, ali imam protiv igre u kojoj u srijedu povrijediš Stojkovića i Milića, a u nedjelju Krstičića. Usput, Mačva se jesenas nije sklonila ni vama, pa joj se desio scenario sa penalom u osamdesetinekom minutu, te je njihov trener nakon utakmice, za Arenu izjavio ovo:
Rezultat apsolutno ne govori ništa. Ja sam ponosan na moje momke, ponosan na to kako su odigrali danas, mislim da smo u većem delu utakmice i po šansama bili bolji od Partizana, i zaslužili mnogo bolji rezultat, ali tako je to u Srbiji, neke stvari koje nemaju veze s fudbalom odlučuju i mi protiv toga jednostavno ne možemo.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 20 mar 2018, 00:17

Svako ima pravo da bude ponosan.
Govorim o tome da pojedini krugovi stvaraju atmosferu kako se kosti lome igracima miljenice, a jedini klub koji od starta sezone nije odigrao 2 utakmice u najjacem sastavu je preko puta.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 20 mar 2018, 01:13

Tu atmosferu nije stvorio niko drugi do sami igrači Mačve i dijelom sudije. al nas to ne spriječava da po ko zna koji put upotrijebimo grobarsku spin-mašineriju pa ćemo tako demantovati da se Zvezdinim igračima lome kosti i reći da se kosti lome ovima preko puta? Branko Jovičić se sam povrijedio i pauzirao par mjeseci. Ognjen Mudrinski je sam sebi slomio potkoljenicu na dva-tri mjesta, ne bi to Everton, nema šanse. Važi.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 20 mar 2018, 01:39

inače, golman Vojvodine Emil Rockov, na meti Anderlehta. Navodno su i ponudu već poslali.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 20 mar 2018, 07:56

Shadows je napisao/la:Svako ima pravo da bude ponosan.
Govorim o tome da pojedini krugovi stvaraju atmosferu kako se kosti lome igracima miljenice, a jedini klub koji od starta sezone nije odigrao 2 utakmice u najjacem sastavu je preko puta.
"Taj klub nije odigrao 2 utakmice u najjacem sastavu" zato sto su mu se igraci povredjivali mahom u evropskim utakmicama ili je uzrok povreda njegovih igraca bio los teren ili neki drugi cimbenik...dok kod povreda Zvezdinih igraca uzrok su uglavnom bili divljacki startovi SL kostolomaca...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 21 mar 2018, 00:06

I sta slomise Krsticicu?

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.