Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 08 feb 2023, 13:33

Sta je ovo, djeca na forumu osnivaju neke klonovske verzije principa i janjicara, loze se na belivuka ko paljevine :urnebes:
shadows, pardon rare, paron matane, izgubi ti ajduk od rijeke :rol:

Opasan si ti Grobar, nijedan post o Partizanu, sumnjam da ponznajes i petinu igraca naseg kluba, gledaj svoj Hajduk tamo i kmeci sto vas delje u HR ko stigne :kafa: :rol:

Inace Lazar Pavlovic na pragu prelaska u Ranicki iz Nisa. Laki mi je enigma. Savo ga je uveo u prvi tim, odigrao je majstorsku partiju upravo na Cairu, ali posle se nije razvio kako smo ocekivali. Svi treneri posle Save su ga preskakali. I dalje mislim da ima potencijala, mozda ce angazman u Nisu dati neke odgovore, kod nas nije ni bio u kombinacijma, kod Stanoja poslednja opcija na svojoj poziciji. U kiparskom AEL isto nista, van planova. Mlad igrac, jos vrijeme radi za njega :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 08 feb 2023, 14:46

Shadows 100% nije hajdukovac :mrgreen:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 08 feb 2023, 18:45

Cipiripiblicblic je napisao/la:
08 feb 2023, 14:46
Shadows 100% nije hajdukovac :mrgreen:
Ma hebe mi se sta je, garantujem da ga na ulici sretnes, da tri igraca Partizana ne bi znao nabrojat, kao i ona gologuza navijacica u Katru :kafa:
Ali nije to poenta, poenta je da nam balavurdija uyebava temu svojim balavecim ponasanjem, gdje ne napise nijedan yebeni post o temi i ligi, nego se bavi druim forumasima i slicnim glupostima, fino kazem balaveca filozofija :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 09 feb 2023, 17:33

Komsinica kandidovala Dzaju za delegata skupstine saveza. Samo da ne bude i za predsjednika :facepalm:
Ako su vec Amerikanci ludi pa glasali onog matoru drtinu Bajdena koji gubi rat u Ukrajini na isti nacin kako je i Bus u Avganistanu popushio, necemo valjda i mi dobit nasu verziju u fudbalskom savezu :facepalm:

Ubsko Jedinstvo ce predlozit Nemanju Vidica za predsjednika, za Nedimovica i Dzaju tu ne smije bit ni stolice pored. Dajte mladje ljude. Vidic, Sale Ilic, Rade Bogdanovic, Vladimir Jugovic, nekog iz Vojvodine, ima ozbiljnih ljudi u najboljim godinama :kafa: Volio bih recimo i Darka Tesovica, meni izuzetno dragog igraca nekada, a pripada ovoj grupi ljudi. Ima jos ozbiljnih partizanovaca pored Ilica, Bogdanovica, Tesovica poput Milinka Pantica, Miroslava Stevica, da ih sve ne nabrajam.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 09 feb 2023, 20:11

Al' Vidić nema clansku partije, ebiga... :kafa: :puke:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 09 feb 2023, 20:30

marconato je napisao/la:
09 feb 2023, 20:11
Al' Vidić nema clansku partije, ebiga... :kafa: :puke:
Ima Maticeve 'partije', a Matic je kupio mjesto u PLS svom Ubu od iste te partije :kafa:
Sve je to u pet deka. Nama treba plejada ljudi bez kumovskih veza. Neke sam naveo. Ne znam sto Miroslavu Djukicu neko ne da sansu u savezu, Bati Mirkovicu, pa braca Ivici, iako su oba vani, Rambo Petkovic bi mogao da vodi sutra taj Zajecar, njegov je kraj, a ne Aca Lukas :rol:

Vidic po meni pogresno postupa, on hoce vlast, a sta kad je dobije, koga ce da kadrira? Sam sebe svugdje ko Vucic? Kod nas svako hoce u savezu ili vjecitima da se uhljebi i da svijet pocne od njega :kafa: Nece niko da ide u Suboticu, Nis, Zajecar, Leskovac, Uzice, pa nam tamo centre vode ili ljudi koji macku s praga sutnuli nisu ili raznorazne polumrtve bata Djore, dok se na klupama smjenjuju Bekvalac, Alkosan i slicni matori alkosi :kafa:

Bez ovog drugog, sve promjene su kozmeticke, samo se trose ljudi bezveze.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 09 feb 2023, 21:20

Pa Vidic je upravo o tome i pricao, tj. kako bi ustrojio savez. Covjek je sam rekao kako liga ne moze biti duopol 2 kluba, iako potice iz jednog od...
Vjerovatno bi se pozabavio upravo tim kadrovima koji vode regije van Bg-a!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 09 feb 2023, 23:21

Sve su to nacelne price. Problem je dublji.
Eto Nemanja Matic je godinama pljuvo po savezu, a sta on radi sada, gura na silu svoj Ub, na 5 bodova su od ispadanja iz PLS, ali i na 5 bodova od baraza za Superligu. Usli su van terena u visi rang, cistom kupovinom mjesta. Sjahace kurta da uzjase murta :kafa:
Novi Pazar je godinama cistim lopovlukom opstajao u ligi, ulazio isto tako u visi rang kupovinom, tek ovu sezonu igraju normalno, nekakvo su pojacanje za ligu, al opet se amaterski vode, smjenjuju trenere i kad im sve ide od ruke. Lucani slicna prica.
Surdulica ce ove sezone akobogda ispast, a i tu je sukob interesa posrijedi sa Nisom gdje dva rodjena brata lopova vode te klubove. Sta ce bit iduce sezone ako vam Graficar udje u SL, jel liga onda regularna? Normalno da nije.

Hoce li se Vidic sa svima obracunavat? Ili ce sutra Matic moc da radi sta hoce sa Ubom, jer ga je ovaj pomogao da preuzme savez? Ne vjerujem u te price. Sve je to mazanje ociju. Opet ce klanovi vladat srpskim fudbalom :kafa:
Mozda Vidic ima najbolje namjere, ali jedina sansa mu je da mu Vucic da odrijesene ruke ko Piksiju da radi sta hoce, samo sto je dotjerat reprezentaciju u red pedeset puta laksi posao od saveza i sistema. Piksi radi sa cetrdeset-pedeset ljudi, a Vidic ce imat posla sa deset puta vise, sa gomilom bitangi koje su se uhljebile u fudbalu. Koga ce kadrirat je kljucno, nista manje dal ce ti ljudi htjet istrajat jer suocavace se konstantno sa preprekama u radu dok ne dovedu sve u red, a trebace im za to vremena.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 11:12

Odlicna utakmica na ovoj ledari :kafa: Cuka okrenuo u poslednjem napadu, Radnicki zasluzio bod igrom.



Lucani izvrsili samoubistvo u Surdulici naizgled. Dva penala nakon igranja rukom za domaci tim. Igraju 3 za 3 :puke:

Borba za Evropu:

Crvena zvezda...54 [direktan plasman u Ligu sampiona]

----------------------

Partizan..........46 [kvalifikacije za Ligu sampiona, grupna faza u Evropi zagarantovana]

----------------------

Cukaricki.........41 [+1] [kvalifikacije za Ligu Evrope, grupna faza u Evropi zagarantovana]

---------------------

TSC...............39 [kvalifikacije za Ligu konferencija]
Vojvodina........34 [kvalifikacije za Ligu konferencija]

---------------------

Novi Pazar.......34
Vozdovac........34
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 11 feb 2023, 12:40

" $ у $ је " " $.

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 14:35

Ovom Vozdovcu cim dodje jaca ekipa odmah skinu gace u svlacionici :roll:

Crvena zvezda - Vozdovac 4:0
Vozdovac - Cukaricki 0:3
Vozdovac - Partizan 0:4
TSC - Vozdovac 3:0
Vozdovac - Crvena zvezda 0:3 posle 25 minuta

Kompleks male ekipe, a bore se ravnopravno za Evropu :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 16:00

С " на све, $ ? " вас $ $ " "?

- ? је на тај " " $. ' је " $ $ & ". ' ? то $ ? ?, став не '. ' на тај " ' $ $ " ' $ ?. " & се " $ $, - је $ " нас " " $ ? ', пре свега " по $ $ – $ је ? ¥.

Dobiste 6 komada :facepalm:
Ovaj Puaca ko Zelenski, duga jezicina i laprdanje dok mu se iznutra sistema raspada, cigla na cigli ne ostade :kafa:
Kandidat za Evropu gubi 6:0 kuci, ma daj :kafa:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 17:31

Napokon dobra Vojvodina :kafa:

Realno sramota bi bila da drugu godinu zaredom ostanu bez Evrope. Na 5 bodova su od treceg TSC, ocekujem do kraja sezone troboj Vose, TSC i Cuke za kotu tri koja nosi kvale za Ligu Evrope i garantuje 6 grupnih meceva iduce jeseni. Vosa igra sa domacim igracima pretezno, ima tu dobrog materijala.
Vozdovac pokazao da ne moze, igraju s djecom, Pazar je neozbiljna prica.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 18:48

Satire nas drugoligaska ekipa GAT :oops: Markovic ko da je pjan dosao na utakmicu :facepalm:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 19:31

Dijabate, Menig, Kolorado i Filipovic na klupi i dobijes :arrow:
Zivkovica, Pavlovica i Bazdara gledat je kazna za oci :roll:
Markovic veceras ocajan, Rikardo vec dugo potpuno van forme. Lijevi bek nam je posle Dijabatea nabolji igrac ekipe i najopasniji po protivnicki gol :crazy:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 19:48

Sprema nam se epska blamaza. Cestitke komsijama na tituli. Nasa realnost su TSC i Cukaricki i sacuvat drugo mjesto :roll:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

rare
Postovi: 163
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la rare » 11 feb 2023, 20:27

marconato je napisao/la:
09 feb 2023, 20:11
Al' Vidić nema clansku partije, ebiga... :kafa: :puke:
Kad god je mogao ukanalio je Srbiju .
Zbog njega se Srbija nija plasirala na EP12 .

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 20:38

rare je napisao/la:
11 feb 2023, 20:27
marconato je napisao/la:
09 feb 2023, 20:11
Al' Vidić nema clansku partije, ebiga... :kafa: :puke:
Kad god je mogao ukanalio je Srbiju .
Zbog njega se Srbija nija plasirala na EP12 .
Lopurda Tole i mutavi Pizon su nas ukanalili, uz navijace. Da je ostao pokojni Antic, isli bi :kafa:

Kakav god da je, Vidic je od Nedimovica hiljadu puta bolji izbor. Danas ga je i Stanoje podrzao, Partizan je uz Vidica, i Petric je juce na konferenciji rekao sto je imao na tu temu.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 11 feb 2023, 21:13

rare je napisao/la:
11 feb 2023, 20:27
marconato je napisao/la:
09 feb 2023, 20:11
Al' Vidić nema clansku partije, ebiga... :kafa: :puke:
Kad god je mogao ukanalio je Srbiju .
Zbog njega se Srbija nija plasirala na EP12 .
Jeste, jeste, odveo nas na 2 SP... :kafa:

Nego, stvarno istorijska blamaza Partizana.... :shock:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 11 feb 2023, 23:42

Od 4:44 do 5:12 snimak majstorije Malbasica
Lik igrao La Ligu, ali nije dobar za Partizan, i Cumica nam Vosa pred nosom uzela :facepalm:
Skola nam se raspada, nasi klinci se prodaju preko Cuke i Vozdovca vani za milionske iznose [Birmancveic], a nase uzdanice poput Stulica i Lazara Pavlovica zavrsavaju u niskom Radnickom. Forsiraju se umisljene balave Maradone poput Pantica i Bazdara koji beskorisno soliraju i zuje po terenu, cim klinac odigra par dobrih utakmica prodaje se poput Milovanovica. Dovlacimo otpale skartove poput Zivkovica. Nas najbolji stoper Markovic nije mogao igrat u raspalom Olimpijakosu. Caki Urosevic Radova skola. U vezi nam igraju dvojica staraca Foca, Natho i Fejsa, a tu je i treci Andrija Pavlovic jos malo, vani propo, pa dosao nam kao pojacanje. Od Stojketa nemamo krstenog golmana. Uboli smo Dijabatea, a niko ne prica koliko smo stranaca promasili. Rikardo isluzena raga, ne moze zadrzat loptu pet sekundi u posjedu. Kad vidim Sehovica pozli mi, od Jovica isto nista, svaku petu odigra kako treba. Nekada su u Radu dominirali Lutovac i Denic. Mi smo uzeli raspalog Lutovca, a norveski Rozenborg Denica. Danas nam je taj Denic drzao cas fudbala na sredini terena.
Prije petnaest godina mi smo prodavali Rukavinu u Dortmund, prije deset Jojica u isti klub, a izbacivali smo Mitrovica i Zivkovica iz nase skole. Malo prije toga Markovica i Ljajica. Gdje nam je danas ta skola? Sve se raspalo. Raspalo se neradom, losom kadrovskom selekcijom, javaslukom, pljackom sopstvenog kluba. Mafija nam se uselila u klub bila jedno vrijeme.
Danas smo dozivili debakl, drugi najtezi domaci poraz u ligaskoj istoriji posle Hajduka kuci daleke 76. godine. Nada da se borimo za titulu ovog proljeca potrajala je citavih sedam dana. Nije ni ta zvezda nista posebno, i oni su u padu i krizi, ali za nas ovakve rijec titula posle nekakvog yebenog GATa granici sa ludoscu. -11 je realnost, ali sporedna. Mi imamo samo 4 boda vise od TSCa i 5 od Cukarickog. Izvucemo vjerovatno to drugo mjesto, ali ovo nazadovanje posle odlaska Stanoja bode oci. I sto je najcrnje, mi smo s Petricem jos i dobri kakvi bi tek bili pod necijom tudjom palicom.
U kupu smo ispali odmah na startu, od drugoligasa koji je vlasnistvo ministra poljoprivrede. Ratari su nas izbacili. Ostala nam je jedino ta Liga konferencija. Odigrali smo vrhunski dvomec sa Kelnom, obe utakmice dobili i tako prezimili. Grupa je bila doduse najteza. Sada idemo na Serif u Moldaviju. Ako nista, ovo danas je sansa da se ekipa otrijezni i istrci u cetvrtak devedeset minuta muski, da se ne vuku ko babe danas. U Krusevcu smo se individualnom klasom provukli, danas nismo. Razbijeni smo. Sada sve karte baciti na LK, mozemo i ovakvi proc Moldavce, odnosno moldavske Ruse, bar da ponovimo proslogodisnji rezultat. A onda cekati zrijeb i valjda bolji momenat. Bude li Partizan pravi kao protiv Sparte prosle, ili Kelna ove sezone, mozemo daleko. I spremati ekipu na svim nivoima za iducu sezonu. Vremena ima, a goreg ulaza u sezonu od one komedije sa Ikicom i Iglicom tesko cemo ponoviti.
I da se bavimo sobom napokon, umjesto da se zamajavamo glupostima kako su danas Petric i Markovic namjerno izgubili utakmicu. Svijet nam se smije.
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.