Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 14 dec 2021, 22:37

Ni najmanje!

Zvezdastvo se upravo ove jeseni potvrdilo. U uslovima korone na 5 od 6 utakmica stadion je bio ispunjen (spram dozvoljenog kapaciteta) i to protivnika koji po imenima nemaju status velikog kluba kakav ima Crvena zvezda. Najlakse je dovuci publiku na Liverpul, PSZ, Napoli, Bajern, Totenhem, Arsenal... A zvezdasi su bili na visini zadatka ove jeseni.
Bili bi i partizanovci da ih ne potresaju unutrasnje podele. Kada ociste mafijasku bagru koja im se infiltrirala na tribine, tacnije preuzela ih, bice to opet onaj stari Partizan, gde publika bodri igrace i aplaudira treneru nakon pobede/prolaza, a ne zvizdi svima jer im je navijacki/mafijaski bos i masovni ubica otpremljen u mardelj.

Ti moras shvatiti da u Beogradu postoje prvo - dva velika kluba. Ne jedan - dva! Po racunu 50-50, imaju u svom gradu i jedni i drugi istu bazu kao i recimo Dinamo u Zagrebu.
Drugo, u Beogradu se ne igra samo fudbal! Imas i kosarku. Pre ce ti navijaci otici da gledaju Real ili Barselonu u kosarci nego Kajrat ili Ludogorec u fudbalu.
Beogradjani danas imaju u svom dvoristu i najjacu vaterpolo-ligu na svetu. Nije za poredjenje, ali imaju i te propratne sadrzaje. Beogradjanin je naviknut da bira hoce li na fudbal, kosarku, vaterpolo, neki cetvrti sport, hoce li na Avalu ili neko drugo obliznje izletiste, u pozoriste, na koncert, na neko predavanje u Kolarac, da izadje iz grada i gradske vreve i ode na selo ili negde u drugi grad u goste. Imas dosta, mahom starijih ljudi koji idu samo na utakmice malih lokalnih beogradskih klubova, a takvih je 50+ (klubova).
Da ide na Marakanu da gleda Lucane, Lazarevac ili Novi Pazar, 'ajde bre, ne zamajavaj me. Jeste elitisticki, ali takav je mentalitet. Malo i razumem. Ako si jednom ili vise puta gledao u svom gradu Liverpul, Bajern, Arsenal, PSZ, a da ne govorimo o proslom veku kada se to podrazumevalo, onda su ti i prohtevi i percepcija sporta drugaciji. Beogradska publika je najzahtevnija i najteza. Pravi navijaci Zvezde i Partizana zapravo dolaze - sa strane, iz unutrasnjosti. Oni vise zive za te meceve, njihova ljubav prema tim klubovima je veca. Prava ljubav kod Beogradjanina je onog koji i pored ova dva velikana i dalje navija za OFK Beograd, Zemun, Radnicki sa Novog Beograda, Vozdovac... A ima i takvih (jos uvek).

Teze su ti sve u svemu besmislene :kafa:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 14 dec 2021, 22:49

delije se ne slažu. di su u prvenstvu?borba za titulu s partizanom,ekipa odlična.

nema rasprave. toliko se ljudi smatra pravim navijačemm,a na djelu hmmm. i od tih punih stadiona,dobar dio je tu kolorit,došo se pojaviti. ponavljam,diljem europe u NIŽIM ligama,pune tribine,ne nužno natkrivene iako je infrastruktura između ostalog sigurno problem ko i nepovjerenje u sistem,organizatore natjecanja,suđenje i sl. al to su sve alibiji tanki.

nemam ja šta shvatiti. 10x pišem o svima iz ex yu,ne samo o beograđanima,zvezdašima i partizanovcima.

nema to sve samo beograd i beograđanin,to ima i žitelj na tisuće gradova po europi. i to smo mi ovdje uvijek emotivniji i više se vezujemo uz te klubove,sport pa nas manje ima u kontuitetu nego u tim gradovima,zemljama...

da,treba ići na lučane,radnik,radnički. na zvezdu.na partizan. šta ne zajebavaj? nekom unitedu bude 50k ljudi u kupu s rezervama protiv šestoligaša. sramotno razmišljanje,a tako se zalažeš.

ništa nije besmisleno. po čitavoj europi ide se na svoje "lučane" i lazarevce, al kod nas ne i to je to.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 14 dec 2021, 23:00

De, de, ne budi bezobrazan. Ne imputiraj mi detinjasto besmislice. Gde sam ja rekao - da ne treba ici? Presaberi se pobogu covece.
Ja sam nekada redovno isao na utakmice Zemuna u fudbalu, isao sam redovno na Crveni krst i gledao beogradski KK Radnicki, cak i na meceve jednog meni dragog malog fudbalskog kluba Zmaj iz Zemuna koji je pocetkom 90-ih igrao u tada dosta jakom trecem rangu takmicenja. Islo se i na Tosin bunar gde se gledao novobeogradski Radnicki. O Zvezdi/Partizanu/reprezentaciji da ne govorim.
Ja ti govorim samo kakav je mentalitet i prohtev publike. Jel' umes da razdvojis te dve stvari pobogu? Zapeo si ovde ko sivonja sa tim defetistickim besmislicama, a momenat u nasem sportu/fudbalu nije uopste negativan, naprotiv - pozitivan je. Sta sada treba, da placem sto je vejavica sprecila ovo kolo da se normalno odigra? Hajde ne zamlacuj me.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 14 dec 2021, 23:09

EpateguiHuleteti je napisao/la:
14 dec 2021, 23:00
De, de, ne budi bezobrazan. Ne imputiraj mi detinjasto besmislice. Gde sam ja rekao - da ne treba ici? Presaberi se pobogu covece.
Ja sam nekada redovno isao na utakmice Zemuna u fudbalu, isao sam redovno na Crveni krst i gledao beogradski KK Radnicki, cak i na meceve jednog meni dragog malog fudbalskog kluba Zmaj iz Zemuna koji je pocetkom 90-ih igrao u tada dosta jakom trecem rangu takmicenja. Islo se i na Tosin bunar gde se gledao novobeogradski Radnicki. O Zvezdi/Partizanu/reprezentaciji da ne govorim.
Ja ti govorim samo kakav je mentalitet i prohtev publike. Jel' umes da razdvojis te dve stvari pobogu? Zapeo si ovde ko sivonja sa tim defetistickim besmislicama, a momenat u nasem sportu/fudbalu nije uopste negativan, naprotiv - pozitivan je. Sta sada treba, da placem sto je vejavica sprecila ovo kolo da se normalno odigra? Hajde ne zamlacuj me.
nema rasprave. hrvati i srbi su razmaženi,licemjerni i pokvareni pratitelji sporta, u velikom broju. proizlazno iz toga,držim da ne isti ne zaslužuju da imaju toliko uspjeha,a ionako stalno te iste,svoje najveće zvijezde i majstore nedovoljno cijene,honoriraju,čak i blate, prvi ti s jokićem i đokovićem ako se ne varam.

pa šta ja govorim nego isto ko ti o tom mentalitetu? al ga ti opravdavaš u smislu što ćeš ići na ovo ili opo,normalno je da se ibra ovisno u suparniku,vremenskim uvjetima i sl. NE. Ponavljam, velikim euro klubovima na golemim stadionima velika je posjeta u kupu protiv niželigaša pa makar istrčao s za mnoge anonimusima u sastavu i uzgred makar imali lošiji period u klubu,rezultatski i svakojako.

Upravo to i naglašavam. NEMA TU BESMISLICA, riječ je o činjenici,a ona je već napisana. O kakvom ti kolu i sprečavanju neodigravanja pričaš? U normalnim uvjetima jesenko-zimskim nedovoljno je dobra posjeta i to je to. Jesam li ja igdje ikad naglasio da je momenat u vašem sportu loš. Koji vrag vipe ubacuješ ono što ja se ne referiram ni najmanje,koji vrag,možeš li mi to objasniti? Pa hrvatski,slovenački i srbijanski sport nenormalno su uspješni, u kontinuitetu. Hoćeš li raspravljati normalno i o onome što ja pišem,a ne izmišljati što nikada ni pomislio ni napisao nisam? Možeš li?

Srbija-Luksemburg 10k gledatelja, Srbija-Azerbaijan 5k.

Šta misle Delije o poseti navijača Zvezde u prvenstvu? Stalno su neke akcije,pozivanja na utakmice,ovo-ono. Pitaj trenera FK Partizan isto.

I onda ja bezobrazno iputiram? Sram te bilo.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 14 dec 2021, 23:29

Pomesao si babe i zabe.
Reprezentacija jeste problematicna, i ne zbog fudbalera, nego zbog svega sto se desavalo u i oko saveza. Tu ti ne oponiram. Reprezentacija ima posetu na mahove. Publika je postojala 90-ih i u prvoj polovini 2000-ih, onda napusta tribine nakratko krajem 2007. i 2008, potom je odmah vraca Antic, pa nakon njegovog odlaska opet pocinje, ovaj put dugogodisnji pad. Kod Muslina na pocetku nikakva poseta, na kraju pune tribine. Pa opet od tada dolazila je samo na Portugalce. Razlozi: savez. Sada ce se opet vratiti na tribine.

Klubovi su nesto drugo. Tu ja decenijama ne vidim nekakve velike promene. To je tako i bice i za 50 godina.
Ali tvoje teze i dalje nemaju nikavog smisla. Mi smo sada krivi sto smo izuzetno uspesni u sportu?! Pa sta sada trebamo - da zabranimo ulaz u Srbiju Djokovicu, Jokicu, brojnim reprezentativnim selekcijama, Zvezdi/Partizanu posle svake pobede na strani/ostvarenog uspeha?! Sta je poenta?
A nisi li se zapitao da je ta izbiracka selektivnost publike upravo pogon za bolji rad u svim sportovima, kako klubovima, tako i sportistima? Nase reprezentativne selekcije vec decenijama zive za docek u Beogradu (krenulo od Atine '95), o tome mastaju, a to im je i pogon, motiv. Na cuveni balkon ne moze bilo ko. Ne ide se svako pozdraviti, postoji sportska selekcija i gradiranje koje ti kritikujes.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 00:43

EpateguiHuleteti je napisao/la:
14 dec 2021, 23:29
Pomesao si babe i zabe.
Reprezentacija jeste problematicna, i ne zbog fudbalera, nego zbog svega sto se desavalo u i oko saveza. Tu ti ne oponiram. Reprezentacija ima posetu na mahove. Publika je postojala 90-ih i u prvoj polovini 2000-ih, onda napusta tribine nakratko krajem 2007. i 2008, potom je odmah vraca Antic, pa nakon njegovog odlaska opet pocinje, ovaj put dugogodisnji pad. Kod Muslina na pocetku nikakva poseta, na kraju pune tribine. Pa opet od tada dolazila je samo na Portugalce. Razlozi: savez. Sada ce se opet vratiti na tribine.

Klubovi su nesto drugo. Tu ja decenijama ne vidim nekakve velike promene. To je tako i bice i za 50 godina.
Ali tvoje teze i dalje nemaju nikavog smisla. Mi smo sada krivi sto smo izuzetno uspesni u sportu?! Pa sta sada trebamo - da zabranimo ulaz u Srbiju Djokovicu, Jokicu, brojnim reprezentativnim selekcijama, Zvezdi/Partizanu posle svake pobede na strani/ostvarenog uspeha?! Sta je poenta?
A nisi li se zapitao da je ta izbiracka selektivnost publike upravo pogon za bolji rad u svim sportovima, kako klubovima, tako i sportistima? Nase reprezentativne selekcije vec decenijama zive za docek u Beogradu (krenulo od Atine '95), o tome mastaju, a to im je i pogon, motiv. Na cuveni balkon ne moze bilo ko. Ne ide se svako pozdraviti, postoji sportska selekcija i gradiranje koje ti kritikujes.
NIŠTA pomiješao. ČINJENICE iznosim. Nisam ni ja,al ti također 1/1 normalan. Možda si lud,drogiran,al normalan sigurno nisi by čuveni Krimile Golubović.

Mi smo sada krivi sto smo izuzetno uspesni u sportu?!!!!!!!!! OBJASNI i podastri jesam li ja ikada implicirao nešto slučajno. Pa,srami se tamo,lažovu jedan notorni. SRAM TE BILO. FUJ.

Koje zabrane ulaska, k+odakle ti shizofreni zaključci?? Pa ti si pljuvao tog Đokovića ljetos. Mnogi kod vas preziru njega i Jokića,a oni su vam daleko najveće sportske zvijezde,planetarni idoli i majstori. To je još jedan totalni argument u moj prilog.

Pa jest - Zato što smo "nenormalni" i ne štujemo iste vrijednosti ko većina razvijene Europe nam očigledno i donosi u sportu toliko kvalitete, strukovno i od najistaknutijih aktera na terenu. To vrijedi za Srbe i Hrvate,,Slovenci su već nešto bliže nekim Austrijancima il Mađarima.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 15 dec 2021, 03:46

Nemam ovde sta komentarisati.
Ti decko imas ozbiljnih problema. Sa sobom, ne sa mnom. Ja sam mislio da normalno i smireno, opusteno debatujem, a ti ovde psujes, iznosis pre svega nezrele misli, iznosis neku svoju zuc. Kazem, besmisleno da komentarisem.
Ja upotrebljavam figurativne sintagme da bih podvukao nesvrsishodnost i apsurdnost takve rasprave, bolje receno (bespotrebnog) lamentiranja nad nasim sportom, a ti se primio licno i bukvalno i u nekom svom tripu "opovrgavas" ono sto niko niti ti je imputirao, niti se tebi konkretno obratio.
Nije zbog nevremena i hladnoce dosla publika u vecem broju na ovo kolo i sada treba da to bude razlog izliva zuci, zezas bre? :D

"Mnogi kod vas preziru njega i Jokića,a oni su vam daleko najveće sportske zvijezde,planetarni idoli i majstori. To je još jedan totalni argument u moj prilog."

U sunce ti, al' te cepa ljubomora :D
Cuje etikete "preziru", 'ajde?! Pa ako sam ja ili bilo ko drugi bio kritican prema jednom ili drugom zbog jedne njihove odluke, pa nismo ih se odrekli majku mu staru :rol: To su i dalje nasi ljudi, nasi sportisti, nisu niciji tudji, shvatas? Sta sada, ako im zamerimo jednu njihovu (privatnu) sportsku odluku, ne smemo vise polagati pravo na njih, sta, ne kapiram? Koliko znam, niko te ljude nije fizicki napao, nije im stetu naneo njima ili clanovima njihove porodice, o cemu ti pricas? Pa normalno je da su podlozni kritici, kao i svaki drugi covek u svom poslu, nisu bozanstva ako su globalno uspesni i poznati sportisti. I njihove kolege iz drugih zemalja su izlozeni jos vecoj kritici od svojih zemljaka, sunarodnika, pa ni ne vidim neku ekskluzivu u tome. Sport je javni posao, shvatas? Pola navijaca ce opsovati ma*ku svakom napadacu ako promasi prazan gol, ali to ne znaci da mu zele ista zlo na licnom i bilo kojem drugom planu, da to bude razlog za mrznju/prezir. Take it easy :kafa:
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 15 dec 2021, 04:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 04:08

EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 03:46
Nemam ovde sta komentarisati.
Ti decko imas ozbiljnih problema. Sa sobom, ne sa mnom. Ja sam mislio da normalno i smireno, opusteno debatujem, a ti ovde psujes, iznosis pre svega nezrele misli, iznosis neku svoju zuc. Kazem, besmisleno da komentarisem.
Ja upotrebljavam figurativne sintagme da bih podvukao nesvrsishodnost i apsurdnost takve rasprave, bolje receno (bespotrebnog) lamentiranja nad nasim sportom, a ti se primio licno i bukvalno i u nekom svom tripu "opovrgavas" ono sto niko niti ti je imputirao, niti se tebi konkretno obratio.
Nije zbog nevremena i hladnoce dosla publika u vecem broju na ovo kolo i sada treba da to bude razlog izliva zuci, zezas bre? :D
Imam,al to nema veze s temom. naš li što je psovanje,dečko? Ne,ja normalno diskutiram,a ti lažeš,obrćeš,truješ,krivo zaključuješ. Tko lamentira o vašem sportu? Ono o čemu ja isključivo pišem u ovoj raspravi je grozna sportska kultura i nas Hrvata i vas Srba. A isto tako ističem nenormalno uspješno KONSTANTNO u mnogo sportova jedni i drugi bitisanje u samom vrhu.

Pa kako mi nisi inputir ao,a što je onda ovo? Pronađi moje kritike na vaš sport! Ili ono da "šta bi trebalo zabraniti ulaz vašima" Što sam ja napisao da bi ti išao u tom smjeru? Nisi moguć likonja.


Kad na jednu Zvezdu u prvenstvu dođe cca. 5K ljudi,a dogodi se ne tako rijetko, kad su puno normalniji uvjeti od nevremena i hladnoće, kad na Zvezdu u EL dođe 2-3K što isto nije tak rijetko,to je jadno i ništa drugo.

Isto vrijedi i za Dinamo,Hajduk je isto 90-ih i 2000-ih imao po par stotina,eventualno tisuća gledatelja. Da ne misli tko da napadam srpski svet,dolazim u miru i stalno to ističem i ničim ne poričem i ne demantiram sebe.

Koja ljubomora me CEPA? Pa ja sam pogledao više Jokića i Đokovića ove godine nego ti vjerojatno u njihovim karijerama. Obojica mi veoma dragi kao i još mnogi vaši ljudi,ne samo sportaši.

Koje pravo polažeš ti na njih? Ili ja na nekog Modrića,Čilića? Oni su prije svega sebe promovirali i vlastita je zasluga nemjerljivo veća od nacionalne pripadnosti. Kad je Jokić MVP i sve ostalo što svaki match uradi ili Đoković,prije svega to radi Jokić ili Đoković,a onda dolazi nacionalnost i sve dalje što ide,jel Što bi recimo neki Srbin bio veći navijač nekog od njih od neSrbina? I da, mnogo ljudi kod vas ih preziru. A ja znam što si napisao na OI za Đokovića. SRAMI SE.

A tek Hrvati i Čilić? Najsramotniji odnos ikad.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 15 dec 2021, 04:13

Ne znam koje klubove intenzivnije pratis, ali eto moj ti je dobronameran predlog - posveti se marketingu, reklamiraj utakmice svi tih klubova i resio si problem. Ne sumnjam da ces privuci ljude, barem odredjeni broj. Zasto sa mnom da se nepotrebno natezes?
Felixians4 je napisao/la:
15 dec 2021, 04:08
Pa ja sam pogledao više Jokića i Đokovića ove godine nego ti vjerojatno u njihovim karijerama.
De, de, ne brukaj se :kafa: Ovo je detinjasto, ne ukopavaj se. Jeste, mi smo "nezaineteresvani, nemamo pojma sta imamo, gledamo basket i tenis jednom u godinu dana" i slicni konstrukti. Cepa te ljubomora, nista drugo, providno brate :kafa:

Edit: inace ja na ovom forumu ne komentarisem ni Djokovica, ni Jokica na odgovarajucim temama zbog indijanaca koji se ubise da dokazu da su isti zalutali u kosarku/tenis, da nisu ni medju 10 najboljih evropskih/svetskih takmicara u svom sportu ikada i slicno, smesno mi je da trosim svoju energiju na takve izlive zuci i kompleksa kod pojedinaca; komentarisem ove druge teme, mahom vezane za nas fudbal, svesno, ne dokazujem dokazano na temi Djokovic/Jokic
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 15 dec 2021, 04:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 04:24

EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 04:13
Ne znam koje klubove intenzivnije pratis, ali eto moj ti je dobronameran predlog - posveti se marketingu, reklamiraj utakmice svi tih klubova i resio si problem. Ne sumnjam da ces privuci ljude, barem odredjeni broj. Zasto sa mnom da se nepotrebno natezes?
Felixians4 je napisao/la:
15 dec 2021, 04:08
Pa ja sam pogledao više Jokića i Đokovića ove godine nego ti vjerojatno u njihovim karijerama.
De, de, ne brukaj se :kafa: Ovo je detinjasto, ne ukopavaj se. Jeste, mi smo "nezaineteresvani, nemamo pojma sta imamo, gledamo basket i tenis jednom u godinu dana" i slicni konstrukti. Cepa te ljubomora, nista drugo, providno brate :kafa:
Ajd,koje si matcheve Đokovića gledao ove godine? Koliko Denver? Niste vi. Jel čitaš da pišem Srbi i Hrvati? Zvezda i Dinamo? Naravano da ne čitaš. Isključivo vršiš propadagandu,obmanjuješ,truješ i besramno LAŽEŠ.

CEPA ME LJUBOMORA? Kako da ne. Interesantno kako sam stao na stranu Zvezde na ovom forumu ARGUMENTIMA vs Dinamo,to je bilo jako aktualno,odnosno svih je prošlih godin. Na hr forumima me proglasilo četnikom i zvezdašem isto. Ovdje stalno mnoge vaše timove,sportaše,trenere,suce,štagod hvalim jer to zaslužuju maksimalno. Što na to kažeš?

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 15 dec 2021, 04:27

Edit: inace ja na ovom forumu ne komentarisem ni Djokovica, ni Jokica na odgovarajucim temama zbog indijanaca koji se ubise da dokazu da su isti zalutali u kosarku/tenis, da nisu ni medju 10 najboljih evropskih/svetskih takmicara u svom sportu ikada i slicno, smesno mi je da trosim svoju energiju na takve izlive zuci i kompleksa kod pojedinaca; komentarisem ove druge teme, mahom vezane za nas fudbal, svesno, ne dokazujem dokazano na temi Djokovic/Jokic

Edit od edita: nisam gledao nijedan mec Djokovica i Jokica u karijeri, ko su oni? si srecan sade?!

Gde sad i Dinamo-Zvezda ovde uvuce?! :rol:
Ala je tebi dosadno...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 04:38

EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 04:27
Edit: inace ja na ovom forumu ne komentarisem ni Djokovica, ni Jokica na odgovarajucim temama zbog indijanaca koji se ubise da dokazu da su isti zalutali u kosarku/tenis, da nisu ni medju 10 najboljih evropskih/svetskih takmicara u svom sportu ikada i slicno, smesno mi je da trosim svoju energiju na takve izlive zuci i kompleksa kod pojedinaca; komentarisem ove druge teme, mahom vezane za nas fudbal, svesno, ne dokazujem dokazano na temi Djokovic/Jokic

Edit od edita: nisam gledao nijedan mec Djokovica i Jokica u karijeri, ko su oni? si srecan sade?!

Gde sad i Dinamo-Zvezda ovde uvuce?! :rol:
Ala je tebi dosadno... :mrgreen:
Koliko si i koje matcheve njegove pogledao ove godine? I za Denver Nuggetse isto pitanje?

Šta gdje Dinamo i Zvezdu uvuče? Optužuješ me bez ikakvog osnova da sam ljubomoram,stvaraš neke lude konstrukcije da bi trebalo zabraniti ulaz u državu tim majstorima,da je vaš sport slabog stanja. Dakle,ja to NIKADA,ništa slično napisao ni pomislio. A to konstantno radiš od starta na ovom forumu prema meni. Ja se osvrnem na neku sroz petu temu,a ti UVIJEK prebaciš isto. To što te ti kako ih nazivaš indijanci napadaju i vrijeđaju nacionalno ili blate i nipodaštavaju vaše velesportaše,ja nemam s time i njima ništa. Ne svrstavam se u nikakve grupe i max. pokušavam biti realan uzimajući u obzir faktografske stvari.

Dakle, Dinamo i Zvezdu ubacujem konkretno u ovu raspravu jer: I jedni i drugi počesto imaju apsolutno sramotnu posjetu.

A ovo sam ti objasnio. Optužuješ me za neku ljubomoru,a ja na braniku rasta,rezultata i kvalitete Zvezde zadnjih 5 godina i općenito veličine te klubine,u EUROPSKIM okvirima.

Ala je tebi dobro,druže.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 15 dec 2021, 05:12

Cuj zabraniti ulaz?! Figurativno, metaforicki, ne bukvalno bog te molovo! Misao je upravo bila suprotna, u cilju postovanja i zastite sportista, klubova, sporta u globalu. Da se ne razvlaci kroz blato svaki klub ako mu je izostala poseta na jednoj utakmici ili sportista ako mu je izostao rezultat na jednom mecu. S kim se ja netezem :roll:

Da se vratim ozbiljnijoj temi :kafa:

Danasnji raspored:

Zaostale utakmice 20. kola:

13:00 Mladost Lucani - Napredak
15:00 Metalac - Partizan

Uvodna utakmica 21. kola:

17:00 Cukaricki - Radnicki Kragujevac

Kada smo kod blata, juce ga je u Novom Pazaru bilo u izobilju. Ocajan teren, ali dosta dobra utakmica spram uslova. Vozdovac na ivici plej of/aut zone, Pazar i dalje glavni favorit za ispadanje. Pa da ispostujemo i ovaj mec sa kratkim snimkom (publike bilo samo na zapadu, radni dan, utakmica pocela u 13:00, zapravo je nadoknadjena od prekjucerasnje odgode):



Dve opaske:
- liga ne sme da se igra u decembru, savezu je ovo poslednja opomena, danas je bilo i povredjenih igraca
- ne treba ici na Lazarevac, Lucane, Pazar na Marakani, nego treba kratiti ligu, sa 16 na 12, sa 37 na 33 kola. Taman da se ta cetiri kola viska koja se igraju u decembru/februaru maknu sa repertoara
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 15 dec 2021, 05:27, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 05:22

Razvlači klub? Onaj koji razvlači,izmišlja i poteže suludo izmišljajući si ti,druže. Ma stavi kafu,ne brini za ove obmane šta si pisao. Nego ne odgovori za Jokića i Đokovića. Sve jasno.

Zanemarit ćeš ovo za Zvezdu i Dinamo i za sve ostale. U tvom je ostalo da sam ja protiv vas,temeljeno ni na čemu,to su takve zatrovane ličnosti i jbg.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 15 dec 2021, 05:25

'Ajde bre dosadan si. Nadji sebi drugu zrtvu na drugoj temi, man' me se derane.

Letos nam "nije valjalo nista" u srpskom sportu kada je Novak uzimao slemove, a Nidza MVP nagradu, sada nam je jos "gore" kada nam je reprezentacija otisla na svetsko, "veciti" prezimili u Evropi, a liga izborila direktna mesta u evrokupovima. Dokle god nam ide tako "lose", dobro je :kafa:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 05:35

EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 05:25
'Ajde bre dosadan si. Nadji sebi drugu zrtvu na drugoj temi, man' me se derane.

Letos nam "nije valjalo nista" u srpskom sportu kada je Novak uzimao slemove, a Nidza MVP nagradu, sada nam je jos "gore" kada nam je reprezentacija otisla na svetsko, "veciti" prezimili u Evropi, a liga izborila direktna mesta u evrokupovima. Dokle god nam ide tako "lose", dobro je :kafa:
Ajde,bre,lažovčina si botovska.

ŠTA? Izvoli pronaći da sam ja u jednom jedinom postu ciljao na takve objede. Pa tko to može tvrditi ili je troll ili da na kažem šta. A ti si i to između ostalog. Ti niti si sportski fan,niti fan nabrojanih. Utopio bi ih prvom prilikom jer su "izdali" Srbiju. Ti si mnogo podvojena ličnost,bre.

Jesi li pogledao 2 matcha Đokovića?

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 15 dec 2021, 06:05

Nemam bre pojma ko je taj, di sam ga gledao?
Pricajuci o meni, rece sve o sebi :kafa:

I ne beri ti nasu srpsku brigu, niti smo te zvali, niti ces nam kada ustrebati :kafa: Nasi sportisti - nasa stvar, ne vasa, niti ce ikada postati...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 12:49

EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 06:05
Nemam bre pojma ko je taj, di sam ga gledao?
Pricajuci o meni, rece sve o sebi :kafa:

I ne beri ti nasu srpsku brigu, niti smo te zvali, niti ces nam kada ustrebati :kafa: Nasi sportisti - nasa stvar, ne vasa, niti ce ikada postati...
Ti si sve o sebi rekao tko si: Provokator,trovač,lažni navijač srpskog sporta, prosječnog IQ. Ja sam možda i gore,al to si ti između mnogo ostaloga.

Ja ne berem brigu,volim Srbe,Srpkinje,Srbiju i sprski sport,ovo zadnje više nego ti. Nema me tko zvati,ovo nije tvoj dom,potučen si i ciao.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 15 dec 2021, 12:54

Felixians4 je napisao/la:
15 dec 2021, 12:49
EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 06:05
Nemam bre pojma ko je taj, di sam ga gledao?
Pricajuci o meni, rece sve o sebi :kafa:

I ne beri ti nasu srpsku brigu, niti smo te zvali, niti ces nam kada ustrebati :kafa: Nasi sportisti - nasa stvar, ne vasa, niti ce ikada postati...
Ti si sve o sebi rekao tko si: Provokator,trovač,lažni navijač srpskog sporta, prosječnog IQ. Ja sam možda i gore,al to si ti između mnogo ostaloga.

Ja ne berem brigu,volim Srbe,Srpkinje,Srbiju i sprski sport,ovo zadnje više nego ti. Nema me tko zvati,ovo nije tvoj dom,potučen si i ciao.
:rol:

Tako je Djordje Petrovicu! Izvini, ne prepoznah te. A jel' se cujes telefonom sa Milosem Obrenovicem? :rol:
Srbija nije moj "dom" :rol: Nego ciji je, tvoj?! :urnebes:

Sta je bre ovo, cekaj da uzmem malo vazduha :wtf: :rol:

Cekaj, meni je zapravo nejasno sta ti u stvari hoces? Ja tebe iskreno ic ne razumem :kafa:
Brines se za buducnost srpskog sporta vise nego svi mi. U redu.

Sta hoces zapravo? Posao u srpskim klubovima, savezima, medijima? Na sta ciljas? Ja se iskreno ne bih toliko kidao za sport drugih zemalja ni u ludilu.

Edit: poceo mec u Lucanima, gleda se Napredak sada :kafa:
A gleda se i Djordje Gordic, 17-godisnji izuzetno talentovani klinac domace Mladosti.
1:0 Napredak, golcina sa 30+ metara

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 13:18

EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 12:54
Felixians4 je napisao/la:
15 dec 2021, 12:49
EpateguiHuleteti je napisao/la:
15 dec 2021, 06:05
Nemam bre pojma ko je taj, di sam ga gledao?
Pricajuci o meni, rece sve o sebi :kafa:

I ne beri ti nasu srpsku brigu, niti smo te zvali, niti ces nam kada ustrebati :kafa: Nasi sportisti - nasa stvar, ne vasa, niti ce ikada postati...
Ti si sve o sebi rekao tko si: Provokator,trovač,lažni navijač srpskog sporta, prosječnog IQ. Ja sam možda i gore,al to si ti između mnogo ostaloga.

Ja ne berem brigu,volim Srbe,Srpkinje,Srbiju i sprski sport,ovo zadnje više nego ti. Nema me tko zvati,ovo nije tvoj dom,potučen si i ciao.
:rol:

Tako je Djordje Petrovicu! Izvini, ne prepoznah te. A jel' se cujes telefonom sa Milosem Obrenovicem? :rol:
Srbija nije moj "dom" :rol: Nego ciji je, tvoj?! :urnebes:

Sta je bre ovo, cekaj da uzmem malo vazduha :wtf: :rol:

Cekaj, meni je zapravo nejasno sta ti u stvari hoces? Ja tebe iskreno ic ne razumem :kafa:
Brines se za buducnost srpskog sporta vise nego svi mi. U redu.

Sta hoces zapravo? Posao u srpskim klubovima, savezima, medijima? Na sta ciljas? Ja se iskreno ne bih toliko kidao za sport drugih zemalja ni u ludilu.

Edit: poceo mec u Lucanima, gleda se Napredak sada :kafa:
A gleda se i Djordje Gordic, 17-godisnji izuzetno talentovani klinac domace Mladosti.
1:0 Napredak, golcina sa 30+ metara
Ovo nije Srbija,a sve i da jest,ničime nisam ništa protiv Srbije rekao. Za razliku od tebe! Ovo je forum BH ako je to bitno.

Šta hoću? Hoću da ne izmišljaš konstantno ono što ja NIKADA napisao nisam. Al znam da je to nemoguće očekivati od takvih.

Kakvo kidanje, ne zanima me jel sprski,hrvatski,bosanski,turski,indonezijski, svih komentiram jednako kako zasluže. Srami se. Al ne posjeduješ ti to.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.