Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 23 jun 2011, 17:40

? ' $ $ о & % " " на $ " ?. " о ' се $ " знао $ су " " $ ЦЂ " " ',",& " & $ % " на ову ' &," " ? јер " је ? $ та веза..." наравно " $ & % " $ " $.
[youtube][/youtube]

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la r_i_f_a_t » 23 jun 2011, 18:01

Drago mi je da nisam uzalud otvarao temu prije svega. ;)

Evo nekoliko friških novosti iz komšiluka:

Bruno Mezenga pred potpisivanjem predugovora sa Crvenom Zvezdom.
Ranković desni bek Den Haga,potpisao jednogodišnji ugovor sa Partizanom.
Naš golman Supić pred promocijom u Vojvodini.
Miroslav Čovilo se pominje u kontekstu prelaska u Pazar.
BASK traži navodno sponzore.

Ima li iko ikakvih informacija o trenutno ključnom pitanju,a ono je hoće li BASK igrati naredne sezone?

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 23 jun 2011, 20:27

@ Rifat- suska se u kuloarima da BASK od NP-a dobija(tj. u slucaju da NP dobije superligaski status umesto njih,a ne Indjija) izmedju milion i milion i po evra za "prodaju" statusa.
@Pekinnsa 2- To su ti RD i TB zajedno stajali na tribini,jer su bratske grupe,mislim da je to bilo protekle sezone,u jesenjem delu. Oni se cesto posecuju.I moram da kazem da mi je zao ekipe FK Zemun,iz BG superligaski status bi trebalo da imaju samo Zvezda,Partizan,Ofk,Rad i Zemun.Inace ova tribina na kojoj su bratske grupe stajale zajedno je juzna tribina Cika Daca stadiona.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 23 jun 2011, 20:30

? ? на %,позната су " ? та &.? ето ово " " у &,$ $ " $ ? са ' &-&, $ $ трансове ',ту ' - % /. ;)

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 23 jun 2011, 20:33

" ево " у " са ? & повео " ? у " ".

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tribalian » 23 jun 2011, 20:42

Danas je i ozvanicena cetvorogodisnja saradnja izmedju FK Crvena Zvezda i kompanije "Telekom Srbija" .
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la jacky09 » 23 jun 2011, 21:39

Anketa nema smisla jer se prvak zna prije početka.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
nadoknadavremena
Postovi: 16
Pridružen/a: 21 jan 2011, 10:44
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la nadoknadavremena » 23 jun 2011, 23:28

Iako sam istinski simpatizer Rada,Partizan će mislim osvojit petu uzastopnu titulu,e sad da li na zelenom tepihu ili na neki drugi način to je na drugima.
Istovremena vidim da na temi ima puno nekakvog optimizma,spominju se navijači,kvalitet,naravno da će posjeta narasti,ali šta je s kvalitetom,golman Stamenković ode u Neftchi,da li je to za analize?
Najskupljeg domaćeg igrača prodaše posle povrede?
Ligu igraju klubovi koji nemaju stadiona i smoriše pričom kako će ga gradit?
Uz sve to svaki neuspjeh se pravda sudijskim greškama,a imamo zaista finu plejadu sudija.

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la drinin vuk » 23 jun 2011, 23:38

Iako sam istinski simpatizer Rada,Partizan će mislim osvojit petu uzastopnu titulu,e sad da li na zelenom tepihu ili na neki drugi način to je na drugima.
$ " је " &.
" $ $ " са ' " е ? ",? ". Јасно је " $ & " " право $ се ",? " $ све то ? " $ & & " ". $ " ' $ " " % ' је & " " " " заправо трпа у своје џепове,% у " $ $ " Европу све % / $,а ' - у $ $,јер - ову -, & $ " ' ? је ",а " у & " ' ",те " ? ?.....
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 24 jun 2011, 12:00

Predsednik Hajduka Nikola Džomba kaže da je Zvezdin predlog za reformu JSL glupost. Sa druge strane, isti predlog ima veliku podršku Ratka Butorovića, prvog čoveka Novosađana.
Zvezda je u utorak iznela svoj plan reforme Jelen Superlige. Njihov predlog je da se za Ligu Evrope i opstanak igra baraž.

Kakve su reakcije?

''To su gluposti!'', kaže prvi čovek kulskog Hajduka, Nikola Džomba i dodaje.

''Vladan Lukić halucinira. On nekakvim predlozima i reformama želi da prikrije svoje neuspehe na rezultatskom planu. Pa šta sada, treba da se neki tim bori celu godinu za opstanak ili Ligu Evrope i onda u jednoj ili dve utakmice izgubi sve!? Usput, to bi bila idealna prilika za nameštanje...

Da je taj predlog dobar, imali bismo ga u Italiji, Engleskoj, Španiji... A mi se ugledamo na Grčku, koja se kao država raspada! Što se drugog dela predloga tiče, finansijskog, očigledno je da Lukić želi ligu od četiri tima koja mogu to sve da isprate. I to na ko zna koje načine, jer danas samo Partizan nije u dugovima'', pobunio se Džomba.

Podršku na Zvezdin predlog uputili su ''crveno-beli'' iz Novog Sada.

''Načelno smo upoznati sa predlogom i daćemo odgovor u što skorije vreme. Mislim da će to biti pozitivan odgovor, jer nam se većina predloga sviđa. Sve što će doprineti neizvesnijem i zanimljivijem takmičenju sigurno je dobro. Što se tiče finansijskog dela, mora i tu nešto da se uradi. Verovatno ćemo imati nekih dodatnih predloga, ali u suštini smo načelno za'', rekao je prvi čovek ''lala'' Ratko Butorović.
Ove izjave možda i nisu toliko bitne kad se malo bolje prokonta i izanalizira,medjutim ma ko šta mislio na neki način opravdanje su za donekle bar Džombin stav.
No da krenem redom:
"Vladan Lukić halucinira" - ništa novo Džomba nije rekao.
"želi da prikrije svoje neuspehe na rezultatskom planu" - živa istina Lukiću čini se prvom nije odgovarao sistem da se igraju četiri derbija,doduše zapravo tadašnjoj upravi u toku sezone.Sada naravno pokušaj da se odigra na kartu regionalizacije i uvrštavanja velikih sredina,a prvi je na neki način izbacio Radnički Niš,Napredak,čak i Banat svojevremeno,tj. FK Crvena Zvezda svojim puštanjem njihovim konkurentima.
"treba da se neki tim bori celu godinu za opstanak ili Ligu Evrope i onda u jednoj ili dve utakmice izgubi sve!" - Još jedna stavka ma koliko ga ne gotivio koja predstavlja suštinu,neki tim rezultatski u 30 kola bude na poziciji 2 i onda u jednoj utakmici podbaci protiv onog koji je završio na poziciji 6 i izgubi Evropu.
"A mi se ugledamo na Grčku" - fantastična mu je komparacija bar kad je predlog u pitanju,jednostavno od takmičenja se pravi glupost,koja realno neće vratit navijače,Belgija i Grčka su na svojim primjerima pokazali da je to propast,doduše oni nemaju problem sa navijačima.....
LARISSA RIQUELME!

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la peksinna2 » 24 jun 2011, 12:16

Тагое на ' ' не " " ? &," је ' " ? $,а " " је његова " у " $ је $ " евро " " $ се он "" % " ' $ по $ " у Спорту,а $ ' ?,$ $ - $ $ остат у " ове $ " " ' "" :mrgreen: :mrgreen:

- % ' " у Пресу " & ",$ " ? нестварно?

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 28TAGOE » 24 jun 2011, 12:19

Nisam ja hvalio Džombu kao osobu, već samo neke djelove njegove izjave po pitanju predloga komšinice. ;)

Što se Jugovića tiče neće on bit vlasnik,koliko mi je poznato Indjije,već sportski direktori i suvlasnik. Naravno ne znam koliko će on tu kolača dobit,sve u najmanju ruku mi je tu sumnjivo,ako on želi kao velika igračka legenda učinit nešto dobro za srpski fudbal,mogao je to započet u Slogi iz Kraljeva,to je opet samo moje mišljenje,ovo mi malo liči na "fudbalsku prostituciju Jugovića".
LARISSA RIQUELME!

Avatar
north+freaks
Postovi: 41
Pridružen/a: 16 maj 2011, 14:48
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la north+freaks » 24 jun 2011, 13:47

" ? је " " ?. По статуту, " ' $ $ ? са ФСС " УЕФА, ? " " у ? ' $ " тренера с ? ?, $ ? " " $ с ? " ' $ $ А ?, уговоре о $. & не & " " " $ " & о спорту ? $ ?.
Peti uslov zašto to i ne reći je najkritičniji,prosto radi se kako se kome ćefne,ne poštuje se ništa i te licence su više navrata,nešto poput kupljenih diploma,naravno ne mislim tu samo na trenere manjih klubova isti je slučaj i sa Prosinečkim.

Što se tiče tog pazarenja,već nam je momak iz Pazara objasnio da su velike pare date,dakle čini se da je NP realnost JSL od avgusta.
SAMO VOJVODINA!

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la melanholicar » 24 jun 2011, 20:46

Vid ti i komše dobile temu...neka neka... dje čeljad nisu bjesna kuća nije tjesna... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Neću mnogo verbalno da se trošim na piskaranje o nečemu do čijeg je zvaničnog početka ostalo dva mjeseca.Na ovoj anketi sam stavio Vojvodina,iz prostog razloga što bi volio da i kod komšija bude zanimljivija liga,da pršti te naravno da se dobije i novo ime šampiona nakon toliko godina.
Posebno će mi bit zanimljivo,ako bi se Novi Pazar plasirao ,mada po priči Brunčevića teško da će od toga biti išta?
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 24 jun 2011, 21:11

peksinna2 je napisao/la:Тагое на ' ' не " " ? &," је ' " ? $,а " " је његова " у " $ је $ " евро " " $ се он "" % " ' $ по $ " у Спорту,а $ ' ?,$ $ - $ $ остат у " ове $ " " ' "" :mrgreen: :mrgreen:

- % ' " у Пресу " & ",$ " ? нестварно?
Kupit Indjiju jos uvek nemoze jer nisu definisane sve odredbe zakona o privatizaciji klubova,trenutno dolazi na mesto dopredsednika kluba ili neka vrsta tim menadzera.S druge strane Goran Jesic sada i zvanicno dolazi kao predsednik kluba,do sada je bio to ali iz sene,jer je gradonacelnik Indjije,dok ce na mesto sportskog direktora legenda Indjije Predrag Kodzo.
Indjija je veoma zdrava sredina za napredak,imaju jednu od jacih skola u svome okrugu,imaju za sada lep stadion taman za njihove uslove,a treba i da se pravi novi,dosta veci od ovoga u buducnosti i verovatno kada se sve zavrsi oko zakona Jugovic i zvanicno kupuje ovaj klub.

O ovome ulasku u ligu bas se preterano i ne zamaram,sta bude bice,ako bude novi lopovluk nece me iznenaditi.Koliko god ne bih voleo Novi Pazar toliko bi i voleo cisto da im se objasne neke stvari gde im nece ni stanovnisto ni murija pomoci.Moglo bi se opet na jedno gostovanje otici. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la nedžad » 24 jun 2011, 21:13

dali mi netko od vas moze reci kakav je golman goran labus sto je branio u spartak zlatibor

hvala unaprijed
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la melanholicar » 24 jun 2011, 21:16

O ovome ulasku u ligu bas se preterano i ne zamaram,sta bude bice,ako bude novi lopovluk nece me iznenaditi.Koliko god ne bih voleo Novi Pazar toliko bi i voleo cisto da im se objasne neke stvari gde im nece ni stanovnisto ni murija pomoci.Moglo bi se opet na jedno gostovanje otici.
Pojasni nam ovo,ali objektivno,znam ja za neke stvari,ne pravim se lud. Već jednostavno me zanima jel moguće da se može kupit učešće (znam da je to moguće u toku takmičenja tipa da klub kupuje mjesto u eliti)da li je moguće kod vas to prije početka sezone u pravnom smislu?
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 24 jun 2011, 21:20

nedžad je napisao/la:dali mi netko od vas moze reci kakav je golman goran labus sto je branio u spartak zlatibor

hvala unaprijed
Pa ne znam sta da ti kazem Spartak ima dva odlicna golmana Jorgica i Aleksica i sasvim je logicno da je Labus tu tek treci golman,tek kada se neko povredi od ova dva dolazi na mesto rezerve.Ja se njega secam jos iz Novog Sada ili BSK-a.Golman sa sasvim korektnim fizickim predispozicijama ima visinu ima masu i vrlo je pokretljiv,ali odavno ga nisam gledao tako da ne znam na cemu je sada.
Cuo sam za to da prelazi u Zvijezdu,da li je zvanicno?
Pojasni nam ovo,ali objektivno,znam ja za neke stvari,ne pravim se lud. Već jednostavno me zanima jel moguće da se može kupit učešće (znam da je to moguće u toku takmičenja tipa da klub kupuje mjesto u eliti)da li je moguće kod vas to prije početka sezone u pravnom smislu?
U zakonu koliko sam ja zapazio tokom citanja nije tacno definisano da li jedan klub moze kupiti mesto u ligi.To je mislim pravno dozvoljeno jedino u Spaniji da klub koji cak nije ni blizu ulaska kupi plasman.Jbg u Srbiji i da postoji tako nesta mnogo klubova nema takve ambicije,jer prvo treba kesirati a zatim spremiti ekipu,napraviti neku dostojnu infrstrukturu i to je odmah dosta kesa a nasi to ne mogu podrzati.Verujem da bi Novi Pazar mogao pristati na tu kupovinu,imaju oni kesa sigurno,to je jedan od najmutnih klubova sa obiltaom pomoci drzave i lako bi oni sredili i nesta ispod stola.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la melanholicar » 24 jun 2011, 21:21

Devile znam da si zvjezdaš,kakve su tvoje procjene o mom postu da bi možda Vojvodina mogla uzet,zapravo sa pretpostavkom da ti to više pratiš imaju li šanse vojvodjani?


p.s. Hoće li biti konačno i kod vas tih utakmica u noćnom terminu?
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la nedžad » 24 jun 2011, 21:25

Devil je napisao/la:
nedžad je napisao/la:dali mi netko od vas moze reci kakav je golman goran labus sto je branio u spartak zlatibor

hvala unaprijed
Pa ne znam sta da ti kazem Spartak ima dva odlicna golmana Jorgica i Aleksica i sasvim je logicno da je Labus tu tek treci golman,tek kada se neko povredi od ova dva dolazi na mesto rezerve.Ja se njega secam jos iz Novog Sada ili BSK-a.Golman sa sasvim korektnim fizickim predispozicijama ima visinu ima masu i vrlo je pokretljiv,ali odavno ga nisam gledao tako da ne znam na cemu je sada.
Cuo sam za to da prelazi u Zvijezdu,da li je zvanicno?
Pojasni nam ovo,ali objektivno,znam ja za neke stvari,ne pravim se lud. Već jednostavno me zanima jel moguće da se može kupit učešće (znam da je to moguće u toku takmičenja tipa da klub kupuje mjesto u eliti)da li je moguće kod vas to prije početka sezone u pravnom smislu?
U zakonu koliko sam ja zapazio tokom citanja nije tacno definisano da li jedan klub moze kupiti mesto u ligi.To je mislim pravno dozvoljeno jedino u Spaniji da klub koji cak nije ni blizu ulaska kupi plasman.Jbg u Srbiji i da postoji tako nesta mnogo klubova nema takve ambicije,jer prvo treba kesirati a zatim spremiti ekipu,napraviti neku dostojnu infrstrukturu i to je odmah dosta kesa a nasi to ne mogu podrzati.Verujem da bi Novi Pazar mogao pristati na tu kupovinu,imaju oni kesa sigurno,to je jedan od najmutnih klubova sa obiltaom pomoci drzave i lako bi oni sredili i nesta ispod stola.
jeste zvanicno je goran je presao pa zato i pitam
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.