Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 23 apr 2023, 18:04

Shadows je napisao/la:
23 apr 2023, 17:49
Partizan preko Newcastla vi protiv young boysa....
Za Newcastle svaka cast, ali taj period nije tema nase diskusije.

Napisao sam da vam niko nije kriv sto niste imali kontinuitet kad ste dominirali ligom 08-13, nego ste ispadali od yebenog Shamroka, prosjecnog Thuna itd. Sramotili se po grupnim fazama LE, bili kanta za nabijanje!

Daleko jace rezultate ste imali u doba dominacije Zvezde, sto mnogo govori o "ugnjetavanju" FKP! 16 bodova ste uzeli u LE, prezimili nakon 15 godina, 17 bodova u ligi konferencija i 2 prezimljavanja.

To je poenta price!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Grk1234
Postovi: 390
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la Grk1234 » 23 apr 2023, 20:31

Jest los Partizan,sta je ovo,ne mogu vjerovati,ljudi ne mogu pasa sastaviti,jel ovo neki bojkot ili mane rapa,sta se desava,nemoguce da protiv Cukarickog u 180 minuta ne mozes sansu napraviti.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la nepoznat1 » 23 apr 2023, 21:55

Grk1234 je napisao/la:
23 apr 2023, 20:31
Jest los Partizan,sta je ovo,ne mogu vjerovati,ljudi ne mogu pasa sastaviti,jel ovo neki bojkot ili mane rapa,sta se desava,nemoguce da protiv Cukarickog u 180 minuta ne mozes sansu napraviti.
Ne zanima navijace klub, oni sad samo kosarku prate. :mrgreen:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 23 apr 2023, 22:20

ElTigre9 je napisao/la:
23 apr 2023, 21:55
Grk1234 je napisao/la:
23 apr 2023, 20:31
Jest los Partizan,sta je ovo,ne mogu vjerovati,ljudi ne mogu pasa sastaviti,jel ovo neki bojkot ili mane rapa,sta se desava,nemoguce da protiv Cukarickog u 180 minuta ne mozes sansu napraviti.
Ne zanima navijace klub, oni sad samo kosarku prate. :mrgreen:
Čuka ih vec 2x uzastopno sabotira :rol:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Grk1234
Postovi: 390
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la Grk1234 » 23 apr 2023, 22:44

Kakva propast da imas grupu lige evrope zagarantovanu a ne mozes biti drugi u onakvoj ligi.Bar da Vojvodina izgura na to 2. mjesto,tuga je da igra Cukaricki ili oni Madjari.To je sigurnih desetak miliona eura,stvarno mi je nevjerovatno.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 23 apr 2023, 22:48

Grk1234 je napisao/la:
23 apr 2023, 22:44
Kakva propast da imas grupu lige evrope zagarantovanu a ne mozes biti drugi u onakvoj ligi.Bar da Vojvodina izgura na to 2. mjesto,tuga je da igra Cukaricki ili oni Madjari.To je sigurnih desetak miliona eura,stvarno mi je nevjerovatno.
Zasto je tuga?! Čuka i TSC su 2 jedina privatna kluba u drzavi i kao takvi su ocigledno dobro organizovani klubovi kojima bi ovo doslo kao dobra nagrada u vidu tih 10-ak mil za jos veci razvoj klubova... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Suvorov
Postovi: 1452
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la Suvorov » 24 apr 2023, 12:06

marconato je napisao/la:
23 apr 2023, 22:48
Grk1234 je napisao/la:
23 apr 2023, 22:44
Kakva propast da imas grupu lige evrope zagarantovanu a ne mozes biti drugi u onakvoj ligi.Bar da Vojvodina izgura na to 2. mjesto,tuga je da igra Cukaricki ili oni Madjari.To je sigurnih desetak miliona eura,stvarno mi je nevjerovatno.
Zasto je tuga?! Čuka i TSC su 2 jedina privatna kluba u drzavi i kao takvi su ocigledno dobro organizovani klubovi kojima bi ovo doslo kao dobra nagrada u vidu tih 10-ak mil za jos veci razvoj klubova... :kafa:
Fudbal se igra zbog publike. Cukaricki nema ni 5 navijaca, TSC ima malo vise, ali isto nidje veze. I jedni i drugi ne bi igrali Evropu u svom gradu, Cukaricki bi u Loznicu, a TSC na JNA, a i da igraju na svojim stadionima ne bi bilo nista posebno.

Sa druge strane, zamisli kvalifikacije za Ligu sampiona ili grupnu fazu LE, da igraju Vojvodina ili Radnicki Nis pred svojim punim stadionima, gostovanja njihovih navijaca po Evropi itd. Druga dimenzija.

Naravno da su Cukaricki i TSC tuga za svakog ljubitelja fudbala, tu je sreca samo za njihove gazde i par ljudi u klubu.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 24 apr 2023, 13:58

Suvorov je napisao/la:
24 apr 2023, 12:06
marconato je napisao/la:
23 apr 2023, 22:48
Grk1234 je napisao/la:
23 apr 2023, 22:44
Kakva propast da imas grupu lige evrope zagarantovanu a ne mozes biti drugi u onakvoj ligi.Bar da Vojvodina izgura na to 2. mjesto,tuga je da igra Cukaricki ili oni Madjari.To je sigurnih desetak miliona eura,stvarno mi je nevjerovatno.
Zasto je tuga?! Čuka i TSC su 2 jedina privatna kluba u drzavi i kao takvi su ocigledno dobro organizovani klubovi kojima bi ovo doslo kao dobra nagrada u vidu tih 10-ak mil za jos veci razvoj klubova... :kafa:
Fudbal se igra zbog publike. Cukaricki nema ni 5 navijaca, TSC ima malo vise, ali isto nidje veze. I jedni i drugi ne bi igrali Evropu u svom gradu, Cukaricki bi u Loznicu, a TSC na JNA, a i da igraju na svojim stadionima ne bi bilo nista posebno.

Sa druge strane, zamisli kvalifikacije za Ligu sampiona ili grupnu fazu LE, da igraju Vojvodina ili Radnicki Nis pred svojim punim stadionima, gostovanja njihovih navijaca po Evropi itd. Druga dimenzija.

Naravno da su Cukaricki i TSC tuga za svakog ljubitelja fudbala, tu je sreca samo za njihove gazde i par ljudi u klubu.
Taj isti Radnički se gurao na velika vrata da bude drugi prije 2-3 sezone, pa su pred tim istim Čairom ispali od Flore u prvom pretkolu... :roll:
Zasto su ispali, znamo svi. Veliki "fudbalski radnik" Tončev rasprodao pola tima pred kvale, uzeo pare i boli ga qratz za klub, zasto, jer nije njegov!

Sad imas 2 privatna kluba, pa taman i da imaju zajedno 17 navijaca, zdravija mi je prica i prije cu podrzati od prćija lokalnih kabadahija... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Suvorov
Postovi: 1452
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la Suvorov » 24 apr 2023, 16:22

marconato je napisao/la:
24 apr 2023, 13:58
Suvorov je napisao/la:
24 apr 2023, 12:06
marconato je napisao/la:
23 apr 2023, 22:48


Zasto je tuga?! Čuka i TSC su 2 jedina privatna kluba u drzavi i kao takvi su ocigledno dobro organizovani klubovi kojima bi ovo doslo kao dobra nagrada u vidu tih 10-ak mil za jos veci razvoj klubova... :kafa:
Fudbal se igra zbog publike. Cukaricki nema ni 5 navijaca, TSC ima malo vise, ali isto nidje veze. I jedni i drugi ne bi igrali Evropu u svom gradu, Cukaricki bi u Loznicu, a TSC na JNA, a i da igraju na svojim stadionima ne bi bilo nista posebno.

Sa druge strane, zamisli kvalifikacije za Ligu sampiona ili grupnu fazu LE, da igraju Vojvodina ili Radnicki Nis pred svojim punim stadionima, gostovanja njihovih navijaca po Evropi itd. Druga dimenzija.

Naravno da su Cukaricki i TSC tuga za svakog ljubitelja fudbala, tu je sreca samo za njihove gazde i par ljudi u klubu.
Taj isti Radnički se gurao na velika vrata da bude drugi prije 2-3 sezone, pa su pred tim istim Čairom ispali od Flore u prvom pretkolu... :roll:
Zasto su ispali, znamo svi. Veliki "fudbalski radnik" Tončev rasprodao pola tima pred kvale, uzeo pare i boli ga qratz za klub, zasto, jer nije njegov!

Sad imas 2 privatna kluba, pa taman i da imaju zajedno 17 navijaca, zdravija mi je prica i prije cu podrzati od prćija lokalnih kabadahija... :kafa:
Nista tu meni nema zanimljivo. Kao da Mega Leks u kosarci igra Evroligu, koga boli k. za njima.
Model funkcionisanja ta dva kluba je dobar, ali su pogresni klubovi.

Steta sto Madjari nisu ulozili pare u Spartak, umjesto u TSC, njima bi novi stadion legao ko budali samar, a imali bi uvijek dobru podrsku.

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 24 apr 2023, 16:28

Zanimalo je Rija i njegove prijatelje otkud Vidić u trci za predsednika Fudbalskog saveza Srbije?

"To je bila moja strast. Ljudi su me pitali zašto se ne uključiš, zašto ne pomogneš? Imaš kontakte, imaš znanje… I razmišljao sam, kandidovao se. Sve u svemu – dobro iskustvo. Sve je bilo dobro do poslednjeg dela, kada sam odlučio da nije trenutak za mene. Javnost je 90 odsto bila za mene, ali ljudi iz Saveza, oni koji vode srpski fudbal, plaše se promena. Evo, i Berbatov se bori u Bugarskoj već godinu i po dana, ali Balkan je težak. Te stare generacije neće da predaju vlast, a ne mogu da shvate da se svet menja, da napreduje. Mi se ne mrdamo. Sa svom ovom digitalizacijom – svet nije isti kao pre pet godina. Moraš da se obrazuješ, moraš da ideš napred, oni to ne shvataju. Zato mislim da ne izvlačimo maksimum iz srpskog fudbala. Želeo sam da pomognem. U budućnosti ko zna šta će da se desi. Biću tu da pomogem srpskom fudbalu. Možda ne u ovoj formi, ali u nekoj svakako. Definitivno smo talentovani i moramo da pomognemo toj deci da rastu".

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 24 apr 2023, 16:41

U Evropi trebaju igrati ekipe koje su to najvise zasluzile na terenu, a ne na tribinama. Vise volim da Cuka igra kvalifikacije sa 5 i po ljudi na tribinama nego npr. Novi Pazar ili Radnicki iz Nisa sa 5000 ljudi iza sebe.

Ne znam kako stvari stoje za TSC i bice mi zao ako stvarno ne mognu igrati na svom stadionu, a za Cuku bi mozda bilo i dobro da igraju u Loznici.

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 24 apr 2023, 16:47

Čukarički će igrati u Loznici.
Što se tiče učešća tog kluba u Evropi do sada, ono je sramotno. Nikada nisu izbacili jačeg ili jednako jakog sebi.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 24 apr 2023, 16:56

Ajde da se malo igramo rijecima, pa da kazemo da nikada nisu ispali od slabijeg.

Jedini kiks koji su imali zadnjih godina je sto nisu prosli Milojevicev Hamarbi jer su imali dobar rezultat iz prve utakmice, iako je Hamarbi i tada bio objektivno jaca ekipa. Sva ostala ispadanja su bila ocekivana.

A bolje je da igraju u Loznici gdje ce privuci publiku iz tog kraja Srbije, koja je vjerovatno zeljna bilo kakvog evro fudbala, nego u Beogradu gdje ce ih jos manje doci na JNA/Marakanu nego na brdo.

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 24 apr 2023, 17:05

Nikada ništa značajno u Evropi uradili nisu. I neće.
To je menadžerski klub, poput Mege u košarci. Stvoren za prodaju i pranje para, ne pravljenje rezultata. I to je tako.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 24 apr 2023, 17:25

Apsolutno ne vidim tu paralelu izmedju Mege i Cukarickog, a jos manje kako peru pare. Ali ne moram ni vidjeti.

A jos mi je cudnije sto se u Srbiji gdje imas jednu ekipu koja pravi rezultate u Evropi, nebitno da li Zvezda ili Partizan, prozivas jedan od ovih par klubova koji su stabilni i konstantno u vrhu (a rekao bih i kvalitativno napreduje) da ne pravi rezultate u Evropi. :rol:
Sta bi tek bilo da igraju za rezultat, a ne za pranje para, vjerovatno bi uzeli titulu. :mrgreen:

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 24 apr 2023, 21:18

Navedi mi jedan ozbiljan rezultat Čukaričkog u evropskim takmičenjima?

Što se ostalog tiče, a zbog prethodno navedenog, uvijek ću se više radovati evropskim nastupima klubova sa tradicijom i navijačima, nego instant projekata sa bezmalo sumnjivim motivom.

A što se tiče tog vrha, to je baš teško u ligi u kojoj imaš jednu Surdulicu, Lučane, GAT, mrtvi Napredak ili razlupani Spartak, te poluprofesionalni Novi Pazar.

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 09 maj 2023, 11:29

Smješno šta radi Kolubara u POT-u.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la Kristijan » 09 maj 2023, 14:40

U Krusevcu ce danas biti svega... :mrgreen:

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la deantinho » 10 maj 2023, 11:15

Dobi Radnički i ostaje u igri za opstanak.
Vidim da će i UEFA imati posla zbog regularnosti, prije svega na mečevima Kolubare.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Super liga Srbije

Post Postao/la Kristijan » 10 maj 2023, 14:18

Kao sto i rekoh bice svega. Napredak se sklonio.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.