Jelen Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
38
46%
Crvena zvezda
45
54%
 
Ukupno glasova: 83

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24123
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

PostPostao/la Devil » 02 feb 2013, 22:39

GT1970 WroteColonКад их већ спомињете,је ли и они играју на оном стадиону Карађорђев парк??? (ако је одговор ДА,разумијем зашто је оно више кокошињац него терен...

Igraju...
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24123
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

PostPostao/la Devil » 03 feb 2013, 00:06

Noe Kvin Achille potpisao za Spartak ZV.
Dario Damnjanovic iz Novog Pazara u Jagodinu.
Rodic iz OFK u Zenit.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24123
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

PostPostao/la Devil » 03 feb 2013, 01:51

Dosta sam "luftao" sa prijateljskim ove zime.Odgledao svega 5-6 utakmica od pocetka priprema. :roll:
Sada sam se bacio u potragu za novim utakmicama i saznadoh fenomenalnu vest.Zemun sve svoje utakmice igra u Beogradu,pocevsi sutra od 13:00 sa Smederevom,pa onda redom Vozdovac,Macva,Radnicki NP,Radnicki O,Balkan,Mladenovac,Dolina,Jasenica.Sve u zemunu osim Vozdovca gde se igra na BASK areni.Ovu sutra i ovu protiv Vozdovca definitivno moram da gledam...

Idem sada lutati po fejsu i sajtovima mozda nadjem jos sta zanimljivo ovih dana... :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
[email protected]
Postovi: 11088
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

PostPostao/la [email protected] » 03 feb 2013, 02:25

I tebi je bas dosadno u zivotu :mrgreen:

Odakle dolazi taj Noe?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24123
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

PostPostao/la Devil » 03 feb 2013, 02:28

[email protected] WroteColonI tebi je bas dosadno u zivotu :mrgreen:

Odakle dolazi taj Noe?

Izgleda. :D Ma igraju se utakmice u ranom terminu uglavnom pa se moze videti.

Iz Cotton Sporta cini mi se.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
[email protected]
Postovi: 11088
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

PostPostao/la [email protected] » 03 feb 2013, 02:31

Ne bih ja to gledao nema para, bolje ti je gledaj nesto na TV-u :mrgreen:

aha, zato ne mogu naci nista o njemu :P
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11

PostPostao/la Bijeljina055 » 03 feb 2013, 18:59

Ljubo Nenadic presao iz C.Zvezde u N.Pazar.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24123
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

PostPostao/la Devil » 04 feb 2013, 01:25

Kako lepo izgleda stadion Vozdovca po noci kada su upaljeni reflektori. 8-)
Inace uskoro se stavlja u upotrebu,ako bude vreme kao i prethodnih dana vrlo je moguce da odrade zavrsni deo priprema nakon Turske na ovome stadionu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24123
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

PostPostao/la Devil » 06 feb 2013, 14:11

Gledao sam nesta OFK-Dynamo Moskva dok mi nije crkao youtube stream. :)
Nije ovo lose koliko sam mogao da primetim,na kraju pobeda 3:2 "Romanticara s Karaburme".
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11

PostPostao/la Bijeljina055 » 07 feb 2013, 11:01

Stojan Vranješ potpisao dvogodisnji ugovor sa Vojvodinom.
Saška Dukov U19 reprezentativac Makedonije u OFK Beogradu.

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11

PostPostao/la Bijeljina055 » 08 feb 2013, 18:07

Invazija Kamerunaca na JSL: Kamgaing potpisao za Javor!
08 februar 2013 | 15:42(11)
Twitter
Invazija Kamerunaca na JSL: Kamgaing potpisao za Javor!
Kamerunci definitivno osvajaju Srbiju. Poslednjeg dana prelaznog roka Novi Pazar je angažovao Idirsa Martiala Nguesija Fanjepa, a Javor je vrlo brzo dogovorio transfer još jednog fudbalera iz ove države u centralnom delu Afrike.

Dres Ivanjičana nosiće u Patrik Kamgaing. Vezista je u redove člana Jelen Superlige Srbije došao iz ASO Šef tima.

- Patrik je igrač sredine terena, dobar tehničar, odlično se uklopio sa ekipom na pripremama u Tivtu.Mislim da smo napravili pravi potez angažovanjem ovog momka, što će se nadam se pokazati u nastavku prvenstva - rekao je sportski menadžer kluba Nikola Lišanin.

Kamgaing je odigrao jesenas tri meča u Ligi šampiona Afrike.

Podsetimo, Didije Tajo je stigao u Slobodu, ali je imao problem sa popunjenim pasošem zbog čega nije otputovao na priprema, član Hajduka je postao Žan Ekangue Tabi, Spartak Zlatibor voda je doveo Kvina Ambana Noea Ahilija, dok je Novi Pazar pojačao Idris Fanjep.

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11

PostPostao/la Bijeljina055 » 09 feb 2013, 15:56

U Vojvodinu stigli:reprezentativac Bolivije Eduardo Fiero (1988) i mladi reprezentativac Crne Gore Igor Vujačić (1994)

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11

PostPostao/la Bijeljina055 » 09 feb 2013, 21:46

BILANS PRELAZNOG ROKA U JSL!

NAJVEĆI TRANSFERI
fudbaler iz kluba u klub cena (u evrima)
1-3. M. Rodić OFK Beograd Zenit 1.500.000
1-3. M. Stevanović Vojvodina Sevilja 1.500.000
1-3. N. Tomić Partizan GžBirligi 1.500.000
4. G. Čaušić Rad Eskišehir 1.000.000
5. D. Meleg Vojvodina Ajaks 650.000
6. N. Jakimovski Javor Nagoja 300.000
7. S. Eliomar Javor Partizan 200.000
8. A. Mrkela Rad Eskišehir 100.000
*Izvor: „Transfermarkt”

PARTIZAN
Došli: Eliomar (Javor), Kojić i Luka (obojica Rad), Pajović (Šerif, Mol. – pozajmica), M. Živković (Teleoptik)
Otišli: Tomić (Genčlerbirligi, Tur), Vukić (PAOK, Grč), Kamara (Bolton, Eng), Sretenović (Gjongnam, J. Kor), Eduardo (Sao Kaetano, Bra. – pozajmica), S. Šćepović (Ašdod, Izr. – pozajmica), Zabija (?),R. Ilić (kraj karijere)

CRVENA ZVEZDA
Došli: Petković (Hapoel TA, Izr), Garido (Olimpija, Hon. – pozajmica), Ožegović i Stojković (obojica Banat – kraj pozajmice), Luković (Kolubara – kraj pozajmice), Mihajlović i Karaklajić (obojica mlađe kategorije)
Otišli: Babalj (Melburn, Asl), Perović (Persepolis, Irn), Nenadić (Novi Pazar), Mirić (Radnički 1923 – pozajmica), Luković (Leotar, BiH – pozajmica), Stojković (Čukarički – pozajmica), Dmitrović (slobodan)

JAGODINA
Došli: Bosman (Ravan, Aze), Damjanović (Novi Pazar), Milinković (Javor), Petričević (slobodan)
Otišli: Valentić (Gabala, Aze), Marselo (Naval, Por), Dragićević (Radnički N), Kovačević (slobodan), Milenković (?)

VOJVODINA
Došli: Vranješ (Panduri, Rum), Alivodić (Novi Pazar), Š. Kordić (Mladost P, CG – kraj pozajmice), Šušnjar (Sutjeska, CG – kraj pozajmice), Petrić (mlađe kategorije)
Otišli: Stevanović (Sevilja, Špa), Moreira (Salamanka, Špa), Bojović (Panetolikos, Grč), Meleg (Ajaks, Hol), Grin (AEK, Kip. – pozajmica), Škuletić i Kesić (obojica Radnički N. – pozajmica), Nestorović (Rudar P, CG), Bilbija (Borac BL, BiH – pozajmica), Karan (Voždovac – pozajmica), Mojsov (slobodan)

RAD
Došli: Adamović (Spartak Zlatibor voda), Pešić (Železnik – pozajmica), Sakan (Rudar P, BiH – kraj pozajmice), Božičić (Novi Sad – kraj pozajmice), Pavlović (mlađe kategorije)
Otišli: Čaušić (Eskišehir, Tur), Mitrović (Mersin, Tur), Jovanović (Hapoel A, Izr), Mrkela (Eskišehir, Tur. – pozajmica), Kojić i Luka (obojica Partizan), Ljubinković (Radnički N), Stojiljković (Čukarički), Janošević (Teleoptik), Danilović, Božičić i Ajković (sva trojica BSK – pozajmica), Sakan i Lukić (obojica slobodni)

JAVOR
Došli: Patrik (Kamerun, slobodan), Stojaković (Vardar, Mak), Petrović (Kozara, BiH), Milosavljević (Mladenovac), Kostić (slobodan)
Otišli: Jakimovski (Nagoja, Jap), Eliomar (Partizan), Milinković (Jagodina), Milovanović (Radnički 1923), Lazetić (slobodan)

SLOBODA P.
Došli: Bajić (slobodan)
Otišli: Kovačević (Sent Galen, Šva), Marić i Beljić (obojica Radnički 1923), Stajić (Čelik Z, BiH), Maksumić (GOŠK, BiH), Šejić (Sloga K)

SPARTAK ZV
Došli: Kvin (Kotonsport, Kam), Mezei (Palić)
Otišli: Đurđević (Zvijezda, BiH), Adamović (Rad), Đorđević (slobodan)

OFK BEOGRAD
Došli: Ivanović (Rudar Pljevlja), Rustemović (Drina Z, BiH)
Otišli: Rodić (Zenit, Rus), Dragojević (Lovćen, CG), Žeravica (Napredak), Matek (Metalac GM), Brkić (Jedinstvo Putevi – pozajmica)

NOVI PAZAR
Došli: Boljević (Tatran, Svk), Budaković (Krakovija, Polj), Idris (Kamerun, slobodan), Nenadić (Crvena zvezda), Mutavdžić (Radnički 1923), Pešić (Radnički N), Popović i Bulatović (obojica Hajduk K), Vidaković (Ravan, Aze), Vasiljević (Leotar, BiH), Topić (Rudar P, BiH), Redžepi (Travnik, BiH), V. Vujović i Milić (obojica Bežanija), Marković (Mladost L), Z. Vujović (slobodan)
Otišli: Ristović (Baku, Aze), Hadžibulić (Doksa, Kip), Rnić (Minsk, Blr), Alivodić (Vojvodina), Damjanović (Jagodina), Lukić (Smederevo), Raščić (Borac BL, BiH), Mujkić (Budućnost B, BiH), Vusljanin (Borac Č), Mujdragić (Hajduk K. – kraj pozajmice), Žarković i Stojanović (obojica slobodni)

DONJI SREM
Došli: Kovačević (BSK), Škorić (Kozara, BiH), Zec (Proleter), Terzić i Miladinović (obojica Zemun), Teofanov (Dinamo P), Marčeta (Vojvodina – mlađe kategorije)
Otišli: B. Tošić (Hajduk K), Birn (Teleoptik), Putinčanin (Bežanija), Milosavljević, Marković, Jovanović, Petković, Milekić, Jeličić, Starčević, Đuričić i Ćirić (svi slobodni)

RADNIČKI (N)
Došli: Dragićević (Jagodina), Ljubinković (Rad), Cicmil (Budućnost P, CG), Škuletić i Kesić (obojica Vojvodina – pozajmica)
Otišli: Ranđelović (Taraz, Kaz), Pešić (Novi Pazar), Petrović (Jedinstvo BP, CG), Vukomanović, Pavličić i Bajevski (sva trojica slobodni)

BSK BORČA
Došli: Ademović (Sarajevo, BiH), Jovanović (Petrovac, CG), Dunjić (Bregalnica, Mak), Neves (Koprivnica, Hrv), Danilović, Božičić i Ajković (sva trojica Rad – pozajmica), Stančeski (slobodan)
Otišli: Sotirović (Nea Salamina, Kip), Kovačević (Donji Srem), Gegić (Smederevo), Petrović (Vardar, Mak), Čelebić (Petrovac, CG), Stančeski (Zvijezda, BiH), Grujičić (Teleoptik)

HAJDUK
Došli: Tabi (Kamerun, slobodan), Bubalo (Kopar, Slo), Tošić (Donji Srem), Mujdragić (Novi Pazar – kraj pozajmice), Vuković (Banat), Jevtović (Sopot), Pekarić i Rusmir (obojica slobodni)
Otišli: Bulatović i Popović (obojica Novi Pazar), Mujdragić (Škumbini, Alb), Stojković (Voždovac), Ćovin, Zorica i Jerinić (sva trojica slobodni)

RADNIČKI 1923
Došli: Marić i Beljić (obojica Sloboda Point), Milovanović (Javor), Mirić (Crvena zvezda – pozajmica)
Otišli: Kosorić (Arbil, Irak), Mutavdžić (Novi Pazar), Radosavljević i Sikimić (obojica Smederevo), Spalević (?)

SMEDEREVO
Došli: Radosavljević i Sikimić (obojica Radnički 1923), Gegić (BSK), Lukić (Novi Pazar), Atanacković i Milojević (obojica Borac), Cvetković (Mladenovac), Čukić (Vršac), Milosavljević (Rudar K. – kraj pozajmice), Ristić (slobodan)
Otišli: Miović (Pegasus, Hongkong), Savić (Persiba, Inz), Nikolić (Bahrein), Lazarevski (Fljamurtari, Alb), Tiodorović (Luftetari, Alb), Ognjanović (Sutjeska, CG), Bogić (Banat), Simić (Čukarički), Urošević, Stanojević, Miljković, Lukas, Žoao, Vukašinović i Stanojlović (svi slobodni)

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05

PostPostao/la nate » 18 feb 2013, 21:03

nesto me zanima pa da upitam.koliko ljudi u beogradu navijaju za ofk? mozete i u postocima od ukupno :D

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24123
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

PostPostao/la Devil » 18 feb 2013, 23:04

nate WroteColonnesto me zanima pa da upitam.koliko ljudi u beogradu navijaju za ofk? mozete i u postocima od ukupno :D

Hoces u glavu stanovnika ? :mrgreen:
Tesko je to reci, prvenstveno sto dosta starijih navijaca koji su navijali nekada za OFK vise ne dolaze na utakmice istog.Ali nije vise od nekih 4-5%. ;) Mada i to je mozda puno.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Andrejaaca
Postovi: 20
Pridružen/a: 19 feb 2013, 06:57
Kontakt:

PostPostao/la Andrejaaca » 19 feb 2013, 11:18

1992/93
PARTIZAN
22.08.92 G ZEMUN 2:1 Jokanovic-Mijatovic
30.08.92 D VOJVODINA 2:0 Stanojkovic-Markovic
05.09.92 D MOGREN 4:0 Petric-Mijatovic-Brnovic-Krcmarevic
13.09.92 D OFK KIKINDA 2:0 Krcmarevic-Mijatovic
20.09.92 G PRISTINA 2:0 Jokanovic-Krcmarevic
26.09.92 D BECEJ 2:1 Vorkapic2-
02.10.92 G C.ZVEZDA 1:1 Mijatovic
11.10.92 D SUTJESKA 4:0 Jokanovic2-Krcmarevic-Vorkapic
18.10.92 G OFK BEOGRAD 4:0 Jokanovic2-Krcmarevic-Vorkapic
25.10.92 D RADNICKI B. 4:0 Brnovic-Mijatovic-Vorkapic-Vujacic
01.11.92 G PROLETER 2:1 Milosevic-Mijatovic
08.11.92 D RADNICKI N. 2:0 Jokanovic-Krcmarevic
13.11.92 G SPARTAK 2:2 Bogdanovic-Milosevic
22.11.92 D NAPREDAK 10:1 Mijatovic3-Bogdanovic2-Krcmarevic-Ciric-Stanojkovic-Milosevic-Brnovic
28.11.92 G HAJDUK 3:0 Mijatovic-Nadj-Milosevic
02.12.92 G BUDUCNOST 2:3 Vujacic-Milosevic
06.12.92 D RAD 3:0 Milosevic-Gudelj-Jokanovic
13.12.92 G BORAC 3:0 Milosevic2-Brnovic
28.02.93 D ZEMUN 5:1 Mijatovic2-Milosevic-Stanojkovic-Vorkapic
07.03.93 G VOJVODINA 1:0 Vorkapic
14.03.93 G MOGREN 3:1 Milosevic-Brnovic-Stanojkovic
20.03.93 G OFK KIKINDA 2:0 Jokanovic-Milosevic
28.03.93 D PRISTINA 1:0 Vorkapic
03.04.93 G BECEJ 4:1 Vujacic-Vorkapic-Krcmarevic-Stanojkovic
10.04.93 D C.ZVEZDA 1:0 Mijatovic
18.04.93 G SUTJESKA 5:0 Vorkapic2-Gudelj-Milosevic-Ciric
25.04.93 D OFK BEOGRAD 5:1 Zahovic2-Brnovic-Vorkapic-Jokanovic
01.05.93 G RADNICKI B 3:1 Mijatovic-Milosevic-Stanojkovic]
05.05.93 D PROLETER 4:1 Vorkapic-Vujacic-Milosevic-Mijatovic
12.05.93 G RADNICKI N 1:1 Vorkapic
23.05.93 D SPARTAK 3:0 Mijatovic2-Brnovic
30.05.93 G NAPREDAK 1:0 Jokanovic
06.06.93 D HAJDUK 4:1 Krcmarevic2-Vorkapic-Jokanovic
13.06.93 D BUDUCNOST 3:0 Pandurovic-Vasiljevic-Tomic
20.06.93 G RAD 0:1
24.06.93 D BORAC 3:1 Krcmarevic-Mijalkovic-Zahovic

CRVENA ZVEZDA
22.08.92 D RADNICKI B 4:0 Ivic2-Petkovic-Drobnjak
30.08.92 G PROLETER 3:1 Maslovar-Petkovic-Ivic
04.09.92 D RADNICKI N 2:0 Petkovic-Drobnjak
13.09.92 G SPARTAK 0:0
18.09.92 D NAPREDAK 2:2 Drobnjak-Vidakovic
26.09.92 G HAJDUK 4:1 Drobnjak3-Ivic
02.10.92 D PARTIZAN 1:1 Lukic
10.10.92 G RAD 0:0
16.10.92 D ZEMUN 3:0 Lukic2-Petkovic
24.10.92 G VOJVODINA 0:1
30.10.92 D MOGREN 3:0 VasililjeviC-Lukic-Stojkovski
07.11.92 G OFK KIKINDA 1:1 Drobnjak
10.11.92 D BORAC 3:0 Drobnjak2-Radinovic
13.11.92 D PRISTINA 3:0 Momcilovic-Drobnjak-Maslovar
22.11.92 G BECEJ 1:1 Momcilovic
27.11.92 D BUDUCNOST 3:0 Drobnjak2-Maslovar
02.12.92 D SUTJESKA 2:1 Dimitrijevic-Vasililjevic
05.12.92 G OFK BEOGRAD 0:0
28.02.93 G RADNICKI B 1:2 Ivic
03.03.93 D PROLETER 2:1 Ivic-Vidakovic
14.03.93 G RADNICKI N 1:1 Drobnjak
21.03.93 D SPARTAK 3:0 Bandovic2-Radinovic
28.03.93 G NAPREDAK 0:0
03.04.93 D HAJDUK 0:0
10.04.93 G PARTIZAN 0:1
18.04.93 D RAD 2:0 Maslovar-Bandovic
24.04.93 G ZEMUN 4:1 Drobnjak2-Ivic-Vidakovic
01.05.93 D VOJVODINA 3:2 Drobnjak2-Vidakovic
05.05.93 G MOGREN 0:2
12.05.93 D OFK KIKINDA 0:0
18.05.93 G BORAC 5:0 Ivic3-Maslovar-Ognjanovic
23.05.93 G PRISTNA 1:0 Ognjanovic
29.05.93 D BECEJ 4:1 Drobnjak2-Ognjanovic-Radmanovic
06.06.93 G BUDUCNOST 2:2 Drobnjak-Ognjanovic
13.06.93 G SUTJESKA 2:2 Drobnjak-Petkovic
20.06.93 D OFK BEOGRAD 5:1 Ivic3-Drobnjak-Vidakovic

VOJVODINA
23.08.92 G HAJDUK 2:1 Karic-Mihajlovic
30.08.92 G PARTIZAN 0:2
06.09.92 D RAD 1:0 Mihajlovic
12.09.92 G ZEMUN 3:2 Mihajlovic-Kuntic-Nenadic
20.09.92 D BUDUCNOST 2:1 Vukov-Samardzic
26.09.92 D MOGREN 3:1 Kuntic-Bajcetic-Samardzic
01.10.92 D BORAC 3:1 Bajcetic-Jezdimirovic-Sabo
04.10.92 G OFK KIKINDA 2:1 Mihajlovic2
11.10.92 D PRISTINA 2:1 Govedarica-Bajcetic
18.10.92 G BECEJ 0:2
24.10.92 D C.ZVEZDA 1:0 Jezdimirovic
31.10.92 G SUTJESKA 3:1 Samardzic2-Teljigovic
07.11.92 D OFK BEOGRAD 1:1 Mihajlovic
14.11.92 G RADNICKI B 4:3 Jezdimirovic-Sarcevic-Kuntic-Samardzic
21.11.92 D PROLETER 1:1 Vukov
29.11.92 G RADNICKI N 1:1 Teljigovic
02.12.92 D SPARTAK 2:1 Kuntic-Karic
06.12.92 G NAPREDAK 0:1
28.02.93 D HAJDUK 1:1 Samardzic
07.03.93 D PARTIZAN 0:1
14.03.93 G RAD 2:2 Mihajlovic-Halilagic
21.03.93 D ZEMUN 2:3 Mihajlovic-Samardzic
24.03.93 G BORAC 1:0 Samardzic
28.03.93 G BUDUCNOST 5:1 Govedarica-Sarcevic-Mihajlovic-Pantelic-Jezdimirovic
04.04.93 G MOGREN 1:3 Mihajlovic
11.04.93 D OFK KIKINDA 5:1 Mihajlovic4-Zivkovic
18.04.93 G PRISTINA 1:1 Samardzic
25.04.93 D BECEJ 4:0 Mihajlovic2-Pantelic-Bajcetic
01.05.93 G C.ZVEZDA 2:3 Halilagic-Bajcetic
09.05.93 D SUTJESKA 1:1 Pantelic
16.05.93 G OFK BEOGRAD 1:1 Samardzic
23.05.93 D RADNICKI B 6:0 Mihajlovic3-Samardzic-Govedarica-Teljigovic
30.05.93 G PROLETER 0:1
06.06.93 D RADNICKI N 2:1 Bajcetic-Trivic
13.06.93 G SPARTAK 3:4 Mihajlovic2-Govedarica
20.06.93 D NAPREDAK 4:2 Bajcetic2-Mihajlovic-Govedarica

ZEMUN
22.08.92 D PARTIZAN 1:2 Kurgas
25.08.92 D BORAC 3:1 Curovic2-Kitanov
29.08.92 G RAD 2:2 S.Stankovic2
05.09.92 D BUDUCNOST 1:1 Kitanov
12.09.92 D VOJVODINA 2:3 Kurgas2
20.09.92 G MOGREN 1:3 P.Stankovic
26.09.92 D OFK KIKINDA 2:1 Maricic-Kitanov
04.10.92 G PRISTINA 1:1 Milicevic
10.10.92 D BECEJ 3:1 Kitanov-Curovic-Kovacevic
16.10.92 G C.ZVEZDA 0:3
24.10.92 D SUTJESKA 1:0 Curovic
01.11.92 G OFK BEOGRAD 1:2 Kitanov
07.11.92 D RADNICKI B 2:1 Curovic2
15.11.92 G PROLETER 1:2 P.Stankovic
21.11.92 D RADNICKI N 1:0 Kitanov
29.11.92 G SPARTAK 0:1
02.12.92 D NAPREDAK 2:0 Milcevic-Curovic
06.12.92 G HAJDUK 0:2
28.02.93 G PARTIZAN 1:5 Kitanov
03.03.93 G BORAC 3:0 Kitanov-Radulovic-Curovic
06.03.93 D RAD 1:1 Subert
14.03.93 G BUDUCNOST 0:0
21.03.93 G VOJVODINA 3:2 Kitanov-Jokanovic-Kovacevic
27.03.93 D MOGREN 2:1 Kovacevic-Curovic
04.04.93 G OFK KIKINDA 5:1 Kitanov2-Kovacevic2-Jokanovic
10.04.93 D PRISTINA 8:1 Kitanov2-Kovacevic2-Kurgas-Maricic-Curovic-Jokanovic
18.04.93 G BECEJ 1:1 Ljubicic
24.04.93 D C.ZVEZDA 1:4 Curovic
02.05.93 G SUTJESKA 2:0 Kovacevic2
08.05.93 D OFK BEOGRAD 1:1 Curovic
16.05.93 G RADNICKI B 1:1 Subert
22.05.93 D PROLETER 5:0 Kitanov-Kovacevic-Radulovic-Curovic-Kurgas
30.05.93 G RADNICKI N 0:1
05.06.93 D SPARTAK 3:1 Ljubicic-Vorkapic-Maricic
13.06.93 G NAPREDAK 0:2
20.06.93 D HAJDUK 1:0 Kurgas

RAD
19.08.92 D BORAC 0:0
21.08.92 D BUDUCNOST 3:0 Drincic2-Rmandic
29.08.92 D ZEMUN 2:2 Vasic-Vignjevic
06.09.92 G VOJVODINA 0:1
12.09.92 D MOGREN 1:1 Vignjevic
20.09.92 G OFK KIKINDA 0:0
26.09.92 D PRISTINA 3:0 Drincic-Riznic-Miladinovic
04.10.92 G BECEJ 0:0
10.10.92 D C.ZVEZDA 0:0
18.10.92 G SUTJESKA 1:2 Riznic
24.10.92 D OFK BEOGRAD 1:0 Glogovac
31.10.92 G RADNICKI B 1:1 Rmandic
07.11.92 D PROLETER 2:1 Riznic-Vignjevic
15.11.92 G RADNICKI N 2:2 Pasic-Glogovac
21.11.92 D SPARTAK 1:0 Riznic
29.11.92 G NAPREDAK 0:1
02.12.92 D HAJDUK 1:1 Rmandic
06.12.92 G PARTIZAN 0:3
24.02.93 D BORAC 1:1 Drincic
28.02.93 G BUDUCNOST 0:1
06.03.93 G ZEMUN 1:1 Miladinovic
14.03.93 D VOJVODINA 2:2 Vignjivic-Riznic
21.03.93 G MOGREN 1:2 Rmandic
27.03.93 D OFK KIKINDA 2:0 Riznic-Vasic
04.04.93 G PRISTINA 2:2 Campara-Mucibabic
10.04.93 D BECEJ 1:0 Rmandic
18.04.93 G C.ZVEZDA 0:2
25.04.93 D SUTJESKA 1:2 Tasevski
02.05.93 G OFK BEOGRAD 0:2
08.05.93 D RADNICKI B 2:1 Glogovac2
16.05.93 G PROLETER 1:2 Vasic
22.05.93 D RADNICKI N 3:0 Mirkovic-Vasic-Drincic
30.05.93 G SPARTAK 3:0 Riznic-Rmandic-Drincic
05.06.93 D NAPREDAK 6:1 Glogovac3-Rmandic-Vasic-Knezevic
13.06.93 G HAJDUK 2:1 Riznic-Glogovac
20.06.93 D PARTIZAN 1:0 Knezevic

NAPREDAK
23.08.92 D MOGREN 3:2 Gunev-Radivojevic-Jankovic
30.08.92 D OFK KIKINDA 1:1 Jevtic
06.09.92 G PRISTINA 0:0
13.09.92 D BECEJ 0:0
18.09.92 G C.ZVEZDA 2:2 Radivojevic-Gunev
27.09.92 D SUTJESKA 2:1 Gunev-N.Sakic
04.10.92 G OFK BEOGRAD 2:3 Djordjevic-Gunev
11.10.92 D RADNICKI B 3:2 Ratkovic-Z.Pavlovic-Gunev
18.10.92 G PROLETER 0:3
25.10.92 D RADNICKI N 2:0 Gunev-Djordjevic
01.11.92 G SPARTAK 2:2 N.Sakic-Jankovic
08.11.92 G BUDUCNOST 0:3
15.11.92 D HAJDUK 2:1 Ratkovic-Radivojevic
22.11.92 G PARTIZAN 1:10 Ristic
26.11.92 G BORAC 0:0
29.11.92 D RAD 1:0 Filipovic
02.12.92 G ZEMUN 0:2
06.12.92 D VOJVODINA 1:0 Ratkovic
28.02.93 G MOGREN 1:1 Ristic
03.03.93 G OFK KIKINDA 0:3
07.03.93 D PRISTINA 1:0 Djukic
14.03.93 G BECEJ 2:2 Joksic-M.Sakic
21.03.93 D C.ZVEZDA 0:0
04.04.93 G SUTJESKA 1:1 Dodic
11.04.93 D OFK BEOGRAD 2:2 Radivojevic-Gunev
17.04.93 G RADNICKI B 0:2
25.04.93 D PROLETER 2:0 Gunev-Joksic
02.05.93 G RADNICKI N 0:2
09.05.93 D SPARTAK 2:1 Dodic-Ristic
16.05.93 D BUDUCNOST 3:1 Z.Pavlovic-Ristic-Filipovic
23.05.93 G HAJDUK 0:0
30.05.93 D PARTIZAN 0:1
05.06.93 G RAD 1:6 Joksic
09.06.93 D BORAC 3:0 Ristic2-Ratkovic
13.06.93 D ZEMUN 2:0 Dodic-Ristic
20.06.93 G VOJVODINA 2:4 Ristic-Jankovic

RADNICKI N.
23.08.92 G PRISTINA 0:1
30.08.92 D BECEJ 2:1 G.Nikolic-Petrovic
04.09.92 G C.ZVEZDA 0:2
13.09.92 D SUTJESKA 2:0 Stojiljkovic-Miseljic
20.09.92 G OFK BEOGRAD 0:1
25.09.92 D RADNICKI B 0:1
04.10.92 G PROLETER 2:2 Miseljic-A.Ilic
11.10.92 G BUDUCNOST 0:2
18.10.92 D SPARTAK 5:0 Stojiljkovic3-A.Ilic-Mladenovic
25.10.92 G NAPREDAK 0:2
29.10.92 D BORAC 2:0 Mrkic-Miseljic
01.11.92 D HAJDUK 1:0 A.Ilic
08.11.92 G PARTIZAN 0:1
15.11.92 D RAD 2:2 Stojiljkovic-Petrovic
21.11.92 G ZEMUN 0:1
29.11.92 D VOJVODINA 1:1 Miseljic
02.12.92 G MOGREN 0:1
06.12.92 D OFK KIKINDA 1:1 Petrovic
28.02.93 D PRISTINA 2:1 Ilijevic-Stojiljkovic
07.03.93 G BECEJ 1:0 Stojiljkovic
14.03.93 D C.ZVEZDA 1:1 Stevanovic
21.03.93 G SUTJESKA 1:2 Stojiljkovic
28.03.93 D OFK BEOGRAD 2:0 Stojiljkovic-Stevanovic
03.04.93 G RADNICKI B 1:2 J.Stankovic
11.04.93 D PROLETER 3:1 Stojiljkovic2-I.Ilic
18.04.93 D BUDUCNOST 1:0 Stojiljkovic
25.04.93 G SPARTAK 2:0 Stojiljkovic-G.Nikolic
02.05.93 D NAPREDAK 2:0 Momcilovic-Djordjevic
05.05.93 G BORAC 1:0 Miseljic
09.05.93 G HAJDUK 0:2
12.05.93 D PARTIZAN 1:1 Bankovic
22.05.93 G RAD 0:3
30.05.93 D ZEMUN 1:0 Stojiljkovic
06.06.93 G VOJVODINA 1:2 Stojiljkovic
13.06.93 D MOGREN 1:0 G.Nikolic
20.06.93 G OFK KIKINDA 1:1 Stojiljkovic

HAJDUK
23.08.92 G VOJVODINA 1:2 Grujic
30.08.92 D MOGREN 2:1 Pavic-Marcic
06.09.92 G OFK KIKINDA 0:1
13.09.92 D PRISTINA 1:0 Popadic
20.09.92 G BECEJ 0:0
26.09.92 D C.ZVEZDA 1:4 Pavic
06.10.92 G SUTJESKA 1:0 Racic
11.10.92 D OFK BEOGRAD 3:0 Gagic-Racic-Popadic
17.10.92 G RADNICKI B 0:1
25.10.92 D PROLETER 2:1 Racic2
01.11.92 G RADNICKI N 0:1
08.11.92 D SPARTAK 2:0 Krcmar2
15.11.92 G NAPREDAK 1:2 R.Delic
22.11.92 G BUDUCNOST 0:0
28.11.92 D PARTIZAN 0:3
02.12.92 G RAD 1:1 Racic
06.12.92 D ZEMUN 2:0 Racic-Popadic
09.12.92 D BORAC 2:1 Racic-R.Delic
28.02.93 D VOJVODINA 1:1 Pavic
07.03.93 G MOGREN 0:0
14.03.93 D OFK KIKINDA 0:0
21.03.93 G PRISTINA 0:1
28.03.93 D BECEJ 2:1 Pavic-Grgurevic
02.04.93 G C.ZVEZDA 0:0
11.04.93 D SUTJESKA 3:2 Pavic-Racic-Grgurevic
17.04.93 G OFK BEOGRAD 1:1 Popadic
25.04.93 D RADNICKI B 1:1 Maric
02.05.93 G PROLETER 1:1 Racic
09.05.93 D RADNICKI N 2:0 Maric2
16.05.93 G SPARTAK 0:0
23.05.93 D NAPREDAK 0:0
30.05.93 D BUDUCNOST 2:1 Culibrk-Simin
06.06.93 G PARTIZAN 1:4 Smiljanic
13.06.93 D RAD 1:2 Grujic
20.06.93 G ZEMUN 0:1
26.06.93 G BORAC 0:1

BUDUCNOST
22.08.92 G RAD 0:3
30.08.92 D OFK BEOGRAD 3:0 Petrovic-Ognjanovic-Mirotic
05.09.92 G ZEMUN 1:1 Ognjanovic
13.09.92 D RADNICKI B 4:2 Scepanovic3-I.Dragicevic
20.09.92 G VOJVODINA 1:2 Trenevski
25.09.92 D PROLETER 1:0 Saveljic
04.10.92 G MOGREN 0:1
11.10.92 D RADNICKI N 2:0 Popovic-Scepanovic
18.10.92 G OFK BEOGRAD 1:2 Vukotic
25.10.92 D SPARTAK 1:0 Scepanovic
01.11.92 G PRISTINA 1:1 Ognjanovic
08.11.92 D NAPREDAK 3:0 Trenevski-Saveljic-Scepanovic
15.11.92 G BECEJ 0:2
22.11.92 D HAJDUK 0:0
27.11.92 G C.ZVEZDA 0:3
02.12.92 D PARTIZAN 3:2 Dmitrovic-Ognjanovic-I.Dragicevic
06.12.92 G SUTJESKA 1:3 Saveljic
16.12.92 D BORAC 2:1 Trenevski-Kostic
28.02.93 D RAD 1:0 Trenevski
07.03.93 G OFK BEOGRAD 0:0
14.03.93 D ZEMUN 0:0
20.03.93 G RADNICKI B 0:3
28.03.93 D VOJVODINA 1:5 Dragas
04.04.93 G PROLETER 0:0
11.04.93 D MOGREN 3:1 Scepanovic2-Dragas
18.04.93 G RADNICKI N 0:1
25.04.93 D OFK KIKINDA 4:0 Dragas2-Barac-Scepanovic
02.05.93 G SPARTAK 1:3 Vukotic
09.05.93 D PRISTINA 3:1 Trenevski2-Scepanovic
16.05.93 G NAPREDAK 1:3 Scepanovic
23.05.93 D BECEJ 1:0 Popovic
30.05.93 G HAJDUK 1:2 Kostic
06.06.93 D C.ZVEZDA 2:2 Dragas-Scepanovic
13.06.93 G PARTIZAN 0:3
20.06.93 D SUTJESKA 2:1 Vukotic-Kostic
27.06.93 G BORAC 0:0

PROLETER
23.08.92 G BECEJ 0:3
30.08.92 D C.ZVEZDA 1:3 Simovic
07.09.92 G SUTJESKA 0:1
15.09.92 D OFK BEOGRAD 2:1 Simovic-Zelenovic
19.09.92 G RADNICKI B 1:0 Zelenovic
27.09.92 G BUDUCNOST 0:1
04.10.92 D RADNICKI N 2:2 Simovic-Trosic
11.10.92 G SPARTAK 1:1 Zelenovic
18.10.92 D NAPREDAK 3:0 Zelenovic-Simovic-Vasic
22.10.92 G BORAC 1:1 Trosic
25.10.92 G HAJDUK 1:2 Luburic
01.11.92 D PARTIZAN 1:2 Lukic
07.11.92 G RAD 1:2 Trosic
15.11.92 D ZEMUN 2:1 Trosic-Zelenovic
21.11.92 G VOJVODINA 1:1 Josic
29.11.92 D MOGREN 1:0 Zelenovic
02.12.92 G OFK KIKINDA 0:1
06.12.92 D PRISTINA 5:1 Simovic3-Zelenovic-Luburic
28.02.93 D BECEJ 1:0 Zelenovic
05.03.93 G C.ZVEZDA 1:2 Kovacevic
14.03.93 D SUTJESKA 3:0 Kovacevic3
20.03.93 G OFK BEOGRAD 3:1 Zelenovic2-Todorovic
28.03.93 D RADNICKI B 2:1 Zelenovic-Todorovic
04.04.93 D BUDUCNOST 0:0
11.04.93 G RADNICKI N 1:3 Kovacevic
18.04.93 D SPARTAK 1:0 Josic
25.04.93 G NAPREDAK 0:2
28.04.93 D BORAC 2:0 Josic-Kovacevic
02.05.93 D HAJDUK 1:1 JOsic
05.05.93 G PARTIZAN 1:4 Todorovic
16.05.93 D RAD 2:1 Jovanovic
22.05.93 G ZEMUN 0:5
30.05.93 D VOJVODINA 1:0 Zelenovic
06.06.93 G MOGREN 0:1
13.06.93 D OFK KIKINDA 1:0 Josic
20.06.93 G PRISTINA 0:1

OFK BEOGRAD
23.08.92 G SUTJESKA 1:0 Pavicevic
30.08.92 G BUDUCNOST 0:3
06.09.92 D RADNICKI B 1:1 Masic
16.09.92 G PROLETER 1:2 Curcic
20.09.92 D RADNICKI N 1:0 Masic
27.09.92 G SPARTAK 2:2 Masic-Puaca
04.10.92 D NAPREDAK 3:2 Masic-Nikolicic-Veljkovic
11.10.92 G HAJDUK 0:3
14.10.92 D BORAC 1:1 Puaca
18.10.92 D PARTIZAN 0:4
24.10.92 G RAD 0:1
01.11.92 D ZEMUN 2:1 Masic-Curcic
07.11.92 G VOJVODINA 1:1 Ozegovic
15.11.92 D MOGREN 3:2 Masic2-Puaca
22.11.92 G OFK KIKINDA 4:4 Puaca3-Masic
29.11.92 D PRISTINA 1:0 Puaca
02.12.92 G BECEJ 0:2
05.12.92 D C.ZVEZDA 0:0
27.02.93 D SUTJESKA 1:0 Milovanovic
07.03.93 D BUDUCNOST 0:0
13.03.93 G RADNICKI B 1:1 Petkovic
20.03.93 D PROLETER 1:3 Krunic
28.03.92 G RADNICKI N 0:2
04.04.93 D SPARTAK 1:0 Masic
11.04.93 G NAPREDAK 2:2 Masic-Curcic
17.04.93 D HAJDUK 1:1 Nikolicic
20.04.93 G BORAC 1:1 Nikolicic
25.04.93 G PARTIZAN 1:5 Djurdjevic
02.05.93 D RAD 2:0 Terzic-Rakovic
08.05.93 G ZEMUN 1:1 Masic
15.05.93 D VOJVODINA 1:1 Rakovic
23.05.93 G MOGREN 1:1 Masic
30.05.93 D OFK KIKINDA 1:1 Masic
06.06.93 G PRISTINA 0:0
13.06.93 D BECEJ 1:1 Terzic
20.06.93 G C.ZVEZDA 1:5 Nikolicic

BECEJ
23.08.92 D PROLETER 3:0 Milinkovic-Babic-Kasas
30.08.92 G RADNICKI N 1:2 Mijucic
06.09.92 D SPARTAK 1:1 Zdravkovic
13.09.92 G NAPREDAK 0:0
20.09.92 D HAJDUK 0:0
26.09.92 G PARTIZAN 1:2 Kasas
01.10.92 D RAD 0:0
07.10.92 G BORAC 2:3 Krsmanovic2
10.10.92 G ZEMUN 1:3 Krsmanovic
18.10.92 D VOJVODINA 2:0 Krsmanovic-Basic
25.10.92 G MOGREN 0:0
01.11.92 D OFK KIKINDA 5:1 Milinkovic2-Krsmanovic-Kasas-Milivojev
08.11.92 G PRISTINA 2:3 Milinkovic-Tepic
15.11.92 D BUDUCNOST 2:0 Gacinovic-Milivojev
22.11.92 D C.ZVEZDA 1:1 Babic
29.11.92 G SUTJESKA 1:2 Milivojev
02.12.92 D OFK BEOGRAD 2:0 Basic-Krsmanovic
05.12.92 G RADNICKI B 1:2 Milinkovic
28.02.93 G PROLETER 0:1
07.03.93 D RADNICKI N 0:1
14.03.93 G SPARTAK 2:0 Milinkovic-Kasas
21.03.93 D NAPREDAK 2:2 Nenadic2
28.03.93 G HAJDUK 1:2 Milinkovic
03.04.93 D PARTIZAN 1:4 Milinkovic
10.04.93 G RAD 0:1
14.04.93 D BORAC 2:1 Milinkovic-Nenadic
18.04.93 D ZEMUN 1:1 Milinkovic
25.04.93 G VOJVODINA 0:4
02.05.93 D MOGREN 1:0 Vojvodic
09.05.93 G OFK KIKINDA 2:1 Nenadic-Kasas
16.05.93 D PRISTINA 3:0 Nenadic2-Milivojev
23.05.93 G BUDUCNOST 0:1
29.05.93 G C.ZVEZDA 1:4 Milinkovic
06.06.93 D SUTJESKA 5:0 Kasas2-Milinkovic-Milivojev-Vujovic
13.06.93 G OFK BEOGRAD 1:1 Radisic
20.06.93 D RADNICKI B 2:1 Milinkovic2

MOGREN
23.08.92 G NAPREDAK 2:3 Tatar-Memic
30.08.92 G HAJDUK 1:2 Seferovic
05.09.92 G PARTIZAN 0:4
12.09.92 G RAD 1:1 Macic
15.09.92 G BORAC 2:3 Anicic-Kljajevic
20.09.92 D ZEMUN 3:1 Seferovic2-Jakovljevic
26.09.92 G VOJVODINA 1:3 Vlaisavljevic
04.10.92 D BUDUCNOST 1:0 Tatar
11.10.92 D OFK KIKINDA 2:0 Macic-Jakovljevic
18.10.92 G PRISTINA 0:0
25.10.92 D BECEJ 0:0
30.10.92 G C.ZVEZDA 0:3
08.11.92 D SUTJESKA 4:1 Tatar-Vukicevic-Zirojevic-Jakovljevic
15.11.92 G OFK BEOGRAD 2:3 Zirojevic2
21.11.92 D RADNICKI B 4:1 Jakovljevic2-Gluscevic2
29.11.92 G PROLETER 0:1
02.12.92 D RADNICKI N 1:0 Zirojevic
06.12.92 G SPARTAK 1:3 Tatar
28.02.93 D NAPREDAK 1:1 Vukicevic
09.03.93 D HAJDUK 0:0
14.03.93 D PARTIZAN 1:3 Zirojevic
21.03.93 D RAD 2:1 Z.Jovanovic2
24.03.93 D BORAC 2:0 Gluscevic2
27.03.93 G ZEMUN 1:2 Macic
04.04.93 D VOJVODINA 3:1 Macic-Tatar-Zirojevic
11.04.93 G BUDUCNOST 1:3 Vukicevic
18.04.93 G OFK KIKINDA 0:1
25.04.93 D PRISTINA 1:1 Nestorovic
02.05.93 G BECEJ 0:1
05.05.93 D C.ZVEZDA 2:0 Nestorovic-Vukicevic
16.05.93 G SUTJESKA 1:3 Vukicevic
23.05.93 D OFK BEOGRAD 1:1 Tatar
29.05.93 G RADNICKI B 0:3
06.06.93 D PROLETER 1:0 Tatar
13.06.93 G RADNICKI N 0:1
20.06.93 D SPARTAK 4:1 Gluscevic2-Tatar-Nestorovic

OFK KIKINDA
23.08.92 D SPARTAK 2:0 Cvijan-Jokanovic
30.08.92 G NAPREDAK 1:1 Dimitrijevic
06.09.92 D HAJDUK 1:0 Cvijan
13.09.92 G PARTIZAN 0:2
20.09.92 D RAD 0:0
23.09.92 G BORAC 1:5 Dimitrijevic
26.09.92 G ZEMUN 1:2 Cvijan
04.10.92 D VOJVODINA 1:2 Novovic
11.10.92 G MOGREN 0:2
18.10.92 D BUDUCNOST 2:1 Petkovic-Novovic
25.10.92 D PRISTINA 4:1 Jokanovic3-Petkovic
01.11.92 G BECEJ 1:5 Smajic
07.11.92 D C.ZVEZDA 1:1 Djukic
15.11.92 G SUTJESKA 2:1 Djukic-Stanivuk
22.11.92 D OFK BEOGRAD 4:4 Stanivuk-Smajic-Petkovic-Zecevic
28.11.92 G RADNICKI B 1:3 Jokanovic
02.12.92 D PROLETER 1:0 Pekez
06.12.92 G RADNICKI N 1:1 Djukic
28.02.93 G SPARTAK 0:2
07.03.93 D NAPREDAK 3:0 Stanivuk-Turudija-Zecevic
14.03.93 G HAJDUK 0:0
20.03.93 D PARTIZAN 0:2
27.03.93 G RAD 0:2
30.03.93 D BORAC 2:0 Djukic-Petkovic
04.04.93 D ZEMUN 1:5 Djukic
11.04.93 G VOJVODINA 1:5 Smajic
18.04.93 D MOGREN 1:0 Stanivuk
25.04.93 G BUDUCNOST 0:4
02.05.93 G PRISTINA 1:2 Djukic
09.05.93 D BECEJ 1:2 Zecevic
16.05.93 G C.ZVEZDA 0:0
23.05.93 D SUTJESKA 2:0 Pekez-Djukic
30.05.93 G OFK BEOGRAD 1:1 Pekez
06.06.93 D RADNICKI B 1:0 Petkovic
13.06.93 G PROLETER 0:1
20.06.93 D RADNICKI N 1:1 Stanivuk

SUTJESKA
23.08.92 D OFK BEOGRAD 0:1
29.08.92 G RADNICKI B 2:1 Medin-Bandovic
06.09.92 D PRPLETER 1:0 Medin
13.09.92 G RADNICKI N 0:2
20.09.92 D SPARTAK 0:0
27.09.92 G NAPREDAK 1:2 Medin
04.10.92 D HAJDUK 0:1
11.10.92 G PARTIZAN 0:4
18.10.92 D RAD 2:1 R.Nikolic-Bandovic
24.10.92 G ZEMUN 0:1
31.10.92 D VOJVODINA 1:3 Radojicic
08.11.92 G MOGREN 1:4 Bandovic
15.11.92 D OFK KIKINDA 1:2 R.Nikolic
18.11.92 G BORAC 4:4 Bandovic2-Radojicic-Scepanovic
22.11.92 G PRISTINA 3:2 Bandovic2-Radojicic
29.11.92 D BECEJ 2:1 Bandovic2
02.12.92 G C.ZVEZDA 1:2 Vlahovic
06.12.92 D BUDUCNOST 3:1 Vlahovic-Radojicic-Scepanovic
28.02.93 G OFK BEOGRAD 0:1
07.03.93 D RADNICKI B 1:0 Becanovic
14.03.93 G PROLETER 0:3
21.03.93 D RADNICKI N 2:1 Becanovic-Mijanovic
28.03.93 G SPARTAK 2:2 Becanovic-Vlahovic
04.04.93 D NAPREDAK 1:1 Radojicic
11.04.93 G HAJDUK 2:3 K.Brkuljan2
18.04.93 D PARTIZAN 0:5
25.04.93 G RAD 2:1 Vlahovic-Radojicic
02.05.93 D ZEMUN 0:2
09.05.93 G VOJVODINA 1:1 Milosevic
16.05.93 D MOGREN 3:1 Becanovic2-Gardasevic
23.05.93 G OFK KIKINDA 0:2
26.05.93 D BORAC 2:2 Becanovic-Scepanovic
30.05.93 D PRISTINA 5:1 Becanovic2-Milosevic2-Vesovic
06.06.93 G BECEJ 0:5
13.06.93 D C.ZVEZDA 2:2 Scepanovic-Vlahovic
20.06.93 G BUDUCNOST 1:2 Garcevic

RADNICKI B.
21.08.92 G C.ZVEZDA 0:4
29.08.92 D SUTJESKA 1:2 Lovic
06.09.92 G OFK BEOGRAD 1:1 Simicic
13.09.92 G BUDUCNOST 2:4 Simicic2
19.09.92 D PROLETER 0:1
25.09.92 G RADNICKI N 1:0 Simicic
03.10.92 D SPARTAK 1:1 Muf
11.10.92 G NAPREDAK 2:3 Muf2
17.10.92 D HAJDUK 1:0 Ilic
25.10.92 G PARTIZAN 0:4
30.10.92 D RAD 1:1 Simicic
07.11.92 G ZEMUN 1:2 Simicic
14.11.92 D VOJVODINA 3:4 Muf2-Subert
21.11.92 G MOGREN 1:4 Kosutic
24.11.92 D BORAC 0:0
28.11.92 D OFK KIKINDA 3:1 Simicic-Ilic-Djukanovic
02.12.92 G PRISTINA 0:3
05.12.92 D BERCEJ 2:1 Simicic-Kosutic
28.02.92 D C.ZVEZDA 2:1 Hajdic2
07.03.93 G SUTJESKA 0:1
13.03.93 D OFK BEOGRAD 1:1 Zoric
20.03.93 D BUDUCNOST 3:0 Zoric-Ilic-Kosutic
28.03.93 G PROLETER 1:2 Hajdic
03.04.93 D RADNICKI N 2:1 Milojevic-Ilic
11.04.93 G SPARTAK 0:1
17.04.93 D NAPREDAK 2:0 Milojevic-Zoric
25.04.93 G HAJDUK 1:1 Hajdic
01.05.93 D PARTIZAN 1:3 Muf
08.05.93 G RAD 1:2 Gagic
16.05.93 D ZEMUN 1:1 Tesovic
23.05.93 G VOJVODINA 0:6
29.05.93 D MOGREN 3:0 Ilic2-Muf
03.06.93 G BORAC 3:1 Ilic-Hajdic-Tesovic
06.06.93 G OFK KIKINDA 0:1
13.06.93 D PRISTINA 3:2 Muf-Kosutic-Simicic
20.06.93 G BECEJ 1:2 Ilic

SPARTAK
23.08.92 G OFK KIKINDA 0:2
31.08.92 D PRISTINA 0:0
06.09.92 G BECEJ 1:1 Gagic
13.09.92 D C.ZVEZDA 0:0
20.09.92 G SUTJESKA 0:0
27.09.92 D OFK BEOGRAD 2:2 Popovic-Bognar
03.10.92 G RADNICKI B 1:1 Sabados
11.10.92 D PROLETER 1:1 Pejovic
18.10.92 G RADNICKI N 0:5
25.10.92 G BUDUCNOST 0:1
01.11.92 D NAPREDAK 2:2 Grgic-Popovic
04.11.92 G BORAC 0:3
08.11.92 G HAJDUK 0:2
13.11.92 D PARTIZAN 2:2 Bognar-Mirocevic
21.11.92 G RAD 0:1
29.11.92 D ZEMUN 1:0 Djurkovic
02.12.92 G VOJVODINA 1:2 Sivic
06.12.92 D MOGREN 3:1 Mirocevic-Popovic-Jovanovic
28.02.93 D OFK KIKINDA 2:0 Puhalek2
07.03.93 G PRISTINA 2:1 Puhalek-Mirocevic
14.03.93 D BECEJ 0:2
21.03.93 G C.ZVEZDA 0:3
28.03.93 D SUTJESKA 2:2 Djurkovic-Dulic
04.04.93 G OFK BEOGRAD 0:1
11.04.93 D RADNICKI B 1:0 Kuntic
18.04.93 G PROLETER 0:1
25.04.93 D RADNICKI N 0:2
02.05.93 D BUDUCNOST 3:1 Kuntic2-Djurkovic
09.05.93 G NAPREDAK 1:2 Djurkovic
12.05.93 D BORAC 1:1 Dulic
16.05.93 D HAJDUK 0:0
23.05.93 G PARTIZAN 0:5
30.05.93 D RAD 0:3
05.06.93 G ZEMUN 1:3 Djurkovic
13.06.93 D VOJVODINA 4:3 Djurkovic2-Puhalek-Lukovac
20.06.93 G MOGREN 1:4 Corovic

PRISTINA
23.08.92 D RADNICKI N 1:0 Md.Cirkovic
30.08.92 G SPARTAK 0:0
06.09.92 D NAPREDAK 0:0
13.09.92 G HAJDUK 0:1
16.09.92 D BORAC 3:0 Dancetovic-Bidzic-Tanaskovic
20.09.92 D PARTIZAN 0:2
26.09.92 G RAD 0:3
04.10.92 D ZEMUN 1:1 Bibercic
11.10.92 G VOJVODINA 1:2 Tanaskovic
18.10.92 D MOGREN 0:0
25.10.92 G OFK KIKINDA 1:4 Bibercic
01.11.92 D BUDUCNOST 1:1 Bardi
08.11.92 D BECEJ 3:2 G.Djorovic2-Radosevic
13.11.92 G C.ZVEZDA 0:3
22.11.92 D SUTJESKA 2:3 G.Djorovic-Koljenovic]
29.11.92 G OFK BEOGRAD 0:1
02.12.92 D RADNICKI B 3:0 Bardi-Zdravkovic-Mn.Cirkovic
06.12.92 G PROLETER 1:5 Bidzic
28.02.93 G RADNICKI N 1:2 Bidzic
07.03.93 D SPARTAK 1:2 Mn.Cirkovic
14.03.93 G NAPREDAK 0:1
21.03.93 D HAJDUK 1:0 Radosevic
24.03.93 G BORAC 0:2
28.03.93 G PARTIZAN 0:1
04.04.93 D RAD 2:2 Mn.Cirkovic2
10.04.93 G ZEMUN 1:8 Bidzic
18.04.93 D VOJVODINA 1:1 Bardi
25.04.93 G MOGREN 1:1 Bidzic
02.05.93 D OFK KIKINDA 2:1 Bidzic-Ajdinovic
09.05.93 G BUDUCNOST 1:3 Bardi
16.05.93 G BECEJ 0:3
23.05.93 D C.ZVEZDA 0:1
30.05.93 G SUTJESKA 1:5 G.Djorovic
06.06.93 D OFK BEOGRAD 0:0
13.06.93 G RADNICKI B 2:3 Miljkovic2
20.06.93 D PROLETER 1:0 Miljkovic

BORAC
16.09.92 D RAD 0:0
23.09.92 G ZEMUN 1:3 Vukcevic
29.09.92 D MOGREN 3:2 Cula-Peulic-Miletic
01.10.92 G PRISTINA 0:3
06.10.92 D OFK KIKINDA 5:1 Cula2-Miletic-Nikic-Vukcevic
08.10.92 G VOJVODINA 1:3 Vukcevic
14.10.92 D BECEJ 3:2 Cula-Vranjes-Miletic
21.10.92 G OFK BEOGRAD 1:1 Cula
27.10.92 D PROLETER 1:1 Cula
29.10.92 G RADNICKI N 0:2
04.11.92 D SPARTAK 3:0 Cula-Vranjes-Miletic
10.11.92 G C.ZVEZDA 0:3
18.11.92 D SUTJESKA 4:4 Cula2-Miletic-Nikic
24.11.92 G RADNICKI B 0:0
26.11.92 D NAPREDAK 0:0
09.12.92 G HAJDUK 1:2 Cula
13.12.92 D PARTIZAN 0:3
16.12.93 G BUDUCNOST 1:2 Nonkovic
20.02.93 G RAD 1:1 Ljubojevic
24.02.93 D ZEMUN 0:3
03.03.93 G MOGREN 0:2
10.03.93 D PRISTINA 2:0 Cula-Milinkovic
17.03.93 G OFK KIKINDA 0:2
24.03.93 D VOJVODINA 0:1
01.04.93 G BECEJ 1:2 Ljubojevic
07.04.93 D OFK BEOGRAD 1:1 Nonkovic
14.04.93 G PROLETER 0:2
21.04.93 D RADNICKI N 0:1
28.04.93 G SPARTAK 1:1 Popovic
11.05.93 D C.ZVEZDA 0:5
18.05.93 G SUTJESKA 2:2 V.Kovacevic-Ljubojevic
25.05.93 D RADNICKI B 1:3 Popovic
03.06.93 G NAPREDAK 0:3
10.06.93 D HAJDUK 1:0 Kukavica
17.06.93 G PARTIZAN 1:3 Vranjes
24.06.93 D BUDUCNOST 0:0

Tabela Ut Po Ne Iz Gol raz. +- Bod
1.Partizan 36 31 3 2 103:20 +83 65
2.C.Zvezda 36 19 13 4 70:25 +45 51
3.Vojvodina 36 19 8 9 72:47 +25 46
4.Zemun 36 16 8 12 62:48 +14 40
5.Rad 36 13 13 10 47:35 +12 39
6.Napredak 36 13 12 11 44:58 -14 38
7.Radnicki N. 36 15 7 14 40:36 + 4 37
8.Hajduk 36 12 12 12 34:35 - 1 36
9.Buducnost 36 14 8 14 44:48 - 4 36
10.Proleter 36 15 6 15 43:45 - 2 36
11.OFK Beograd 36 9 17 10 38:54 -16 35
12.Becej 36 12 9 15 49:45 + 4 33
13.Mogren 36 12 7 17 46:52 - 6 31
14.OFK Kikinda 36 11 9 16 39:58 -19 30
15.Sutjeska 36 11 7 18 46:67 -21 29
16.Radnicki B. 36 11 7 18 45:62 -17 29
17.Spartak 36 7 12 17 32:58 -26 26
18.Pristina 36 7 9 20 32:64 -32 23
19.Borac 36 6 11 19 35:64 -29 23

BARAZ
SPARTAK-MACVA 2:0-0:1
Djurkovic2IKatic
RUDAR-PRISTINA 1:0-2:3
Pazin-Rolovic-CakarIBidzic2-Bardi

Iz I lige su ispali: Pristina,Borac
U I ligu su usli: Jastrebac,Sloboda,Rudar
Ukupno golova: 921
Naj strelac: Drobnjak Anto (C.Zvezda) 22.gola
Mihajlovic Vesko (Vojvodina) 22.gola

KUP SRJ 1992/93
1/16
AIK(Backa Topola)-NAPREDAK(Krusevac) 2:1
Kovac-OrsagIRistic
NOVI SAD-SPARTAK(Subotica) 2:0
Zivanovic-RistovskiI
PARTIZAN(Beograd)-RUDAR(Pljevlja) 4:1
Jokanovic-Krcmarevic-Stanojkovic-VorkapicICakar
MLADOST(Lucani)-RADNICKI(Kragujevac) 2:1
Markovic-PantelicIJovovic
OFK BEOGRAD-MLADOST GOSA(Smederevska Palanka) 4:1
Puaca2-Krunic-CurcicIPavlovic
ZASTAVA(Kragujevac)-PROLETER(Zrenjanin) 1:0
VasiljevicI
AGROUNIJA(Indjija)-RAD(Beograd) 0:0-p-5:4
KABEL(Novi Sad)-BECEJ 3:1
Stojak2-BogdanovicIBabic
ZEMUN(Beograd)-SLOGA(Lipnicki Sor) 7:0
Kurgas3-Kitanov3-MaricicI
KOM(Podgorica)-BORAC(Cacak) 2:1
Mugosa-R.CiricIV.Stojanovic
BUDUCNOST(Podgorica)-RADNICKI(Sombor) 2:1
Ognjanovic-SaricIBjelica
VOJVODINA(Novi Sad)-PRISTINA 3:2
Jezdimirovic-Sarcevic-KunticIAjdinovic-Cvejic
SUTJESKA(Niksic)-JASTREBAC(Nis) 1:0
K.BrkuljanI
MACVA(Sabac)-RADNICKI(Nis) 1:0
KaticI
C.ZVEZDA(Beograd)-TELEOPTIK(Beograd) 5:0
Ivic2-Drobnjak-Petkovic-StojkovskiI
RADNICKI(Beograd)-MOGREN(Budva) 3:0
Ilic-Tesovic-SubertI
1/8
NOVI SAD-AIK 3:0-0:0
Prodanovic-Komar-OrlovicI
PARTIZAN-MLADOST 4:0-2:1
Brnovic2-Krcmarevic2-Vorkapic-MijatovicIStanisic
ZASTAVA-OFK BEOGRAD 1:0-2:3
Belojica-Perezanovic-DjuricIPodunavac-Puaca-Masic
BUDUCNOST-VOJVODINA 1:1-2:2
B.Bozovic-Barac-TrenevskiITeljigovic-Sarcevic-Mihajlovic
AGROUNIJA-KABEL 3:1-1:2
Popovic3-BanjacIStojak2-Bogdanovic
ZEMUN-KOM 5:0-1:0
Milosevic2-Milicevic-Kovacevic-Maricic-KitanovI
C.ZVEZDA-RADNICKI(B) 5:1-3:2
Ivic3-Petkovic2-Lukic2-VidakovicISimicic2-Subert
SUTJESKA-MACVA 5:0-0:2
Vlahovic3-Bandovic-VesovicIKatic2
1/4
C.ZVEZDA-SUTJESKA 2:0-1:2
Lukic2-VasililjevicIBandovic-K.Brkuljan
ZEMUN-AGROUNIJA 5:1-1:0
Curovic2-Kurgas-Kitanov-MaricicKovacevicIPopovic
PARTIZAN-NOVI SAD 4:1-1:1
Krcmarevic2-Brnovic-Jokanovic-MilosevicIProdanovic-Kovrlija
ZASTAVA-BUDUCNOST 1:0-2:2
Vasiljevic-Cirkovic-VeselinovicIVukotic2
1/2
C.ZVEZDA-ZEMUN 4:2-2:0
Drobnjak2-Ivic2-Vidakovic-MaslovarICurovic-Ljubicic
PARTIZAN-ZASTAVA 4:0-2:0
Vorkapic2-Milosevic2-Mijatovic-JokanovicI
Finale
C.ZVEZDA-PARTIZAN 1:0-0:1-p-5:4
DrobnjakIZahovic
Osvajac Kupa je: C.Zvezda (Beograd)
Golova: 145

Avatar
Katamaran
Postovi: 14
Pridružen/a: 31 avg 2012, 20:55
Lokacija: Goodison park
Kontakt:

PostPostao/la Katamaran » 19 feb 2013, 11:24

Ofkovaca ima i bice ih,a o procentima je glupo govoriti iz vise razloga ;) Smena generacija kao i svuda,tako i na Omladincu ide groznim ubrzanim tokom i to je najveci minus.

Nakon dvonedeljnih priprema u Antaliji (gde je izmedju ostalog odigran duel sa bratskim Dinamom iz Moskve,uz podrsku navijaca) plavo beli vratili su se u glavni grad.
Sutra se ide u Skoplje,na prijateljsku utakmicu sa Vardarom.
Ja želim tako smešno malo
u par lakih golova sve bi stalo
samo nemoj reći da tražim sve.

Andrejaaca
Postovi: 20
Pridružen/a: 19 feb 2013, 06:57
Kontakt:

PostPostao/la Andrejaaca » 19 feb 2013, 18:34

1993/94
PARTIZAN
22.08.93 D RADNICKI N 4:0 Ciric-Curcic-Curovic-Milosevic
29.08.93 D BUDUCNOST 3:3 Nadj-Curcic-Milosevic
05.09.93 G HAJDUK 4:2 Milosevic2-Ciric-Brnovic
12.09.93 D PROLETER 1:0 Milosevic
19.09.93 G NAPREDAK 3:1 Milosevic2-Vasiljevic
26.09.93 D C.ZVEZDA 0:2
02.10.93 G ZEMUN 2:0 Curovic2
10.10.93 D RAD 3:2 Petric-Curovic-Curcic
17.10.93 G VOJVODINA 0:0
24.10.93 G RADNICKI N 1:1 Tesovic
31.10.93 G BUDUCNOST 1:0 Curovic
07.11.93 D HAJDUK 1:1 Curovic
14.11.93 G PROLETER 1:1 Gudelj
21.11.93 D NAPREDAK 4:1 Milosevic-Curcic-Tesovic-Dj.Tomic
27.11.93 G C.ZVEZDA 1:1 Brnovic
05.12.93 D ZEMUN 2:1 Brnovic-Tesovic
08.12.93 G RAD 2:0 Brnovic-Milosevic
12.12.93 D VOJVODINA 4:2 Brnovic-Curovic-Milosevic-Gudelj
16.01.94 D SPARTAK 4:0 Milosevic2-Curcic-I.Tomic
23.01.94 D BUDUCNOST 1:0 Curcic
29.01.94 G RADNICKI B 2:1 Curovic-Nadj
06.02.94 D PROLETER 7:0 Curovic3-Curcic-Bjekovic-Brnovic-Ciric
12.02.94 G BECEJ 1:0 Curovic
27.02.94 D C.ZVEZDA 1:0 Brnovic
05.03.94 G ZEMUN 1:1 Brnovic
13.03.94 D OFK BEOGRAD 3:0 Curovic-Vasiljevic-Bjekovic
19.03.94 G VOJVODINA 0:1
27.03.94 G SPARTAK 3:1 Milosevic2-Ciric
02.04.94 G BUDUCNOST 2:1 Tesovic-Ciric
10.04.94 D RADNICKI B 7:0 Curovic3-Milosevic2-Brnovic-Gudelj
17.04.94 G PROLETER 0:0
24.04.94 D BECEJ 5:0 Milosevic2-Curovic2-Gudelj
30.04.94 G C.ZVEZDA 2:3 Milosevic-Ciric
08.05.94 D ZEMUN 2:0 Bjekovic2
15.05.94 G OFK BEOGRAD 0:0
22.05.94 D VOJVODINA 2;1 Ciric-Milosevic

C.ZVEZDA
22.08.93 G NAPREDAK 2:1 Vidakovic-Maslovar
29.08.93 G RADNICKI N 2:1 Petkovic-Drobnjak
04.09.93 D ZEMUN 3:0 Petkovic-Vidakovic-Ivic
11.09.93 G RAD 0:1
18.09.93 D VOJVODINA 2:2 Maslovar-Drobnjak
26.09.93 G PARTIZAN 2:0 Ivic-Petkovic
03.10.93 D BUDUCNOST 6:0 Ivic3-Drobnjak2-Vidakovic
10.10.93 G HAJDUK 0:0
17.10.93 D PROLETER 3:0 Ivic-Drobnjak-Maslovar
23.10.93 D NAPREDAK 2:2 Ivic-G.Djorovic
31.10.93 D RADNICKI N 5:1 Drobnjak3-Ivic-Vidakovic
06.11.93 G ZEMUN 2:0 Drobnjak-Ivic
13.11.93 D RAD 3:1 Stankovic-Petkovic-Bozovic
20.11.93 G VOJVODINA 1:2 Ivic
27.11.93 D PARTIZAN 1:1 Petkovic
05.12.93 G BUDUCNOST 2:2 Drobnjak-Ivic
08.12.93 D HAJDUK 1:0 Vidakovic
12.12.93 G PROLETER 1:2 Adzic
15.01.94 G BECEJ 2:1 Vasililjevic-Ivic
23.01.94 G SPARTAK 2:2 Stankovic-Vidakovic
30.01.94 D ZEMUN 2:0 Drobnjak-Vlahovic
05.02.94 G OFK BEOGRAD 4:1 Ivic-Maslovar-Petkovic-Vidakovic
12.02.94 D VOJVODINA 2:1 Petkovic-Ivic
27.02.94 G PARTIZAN 0:1
05.03.94 D BUDUCNOST 4:0 Maslovar2-Vidakovic-Vasililjevic
12.03.94 G RADNICKI B 2:1 Maslovar2
19.03.94 D PROLETER 4:0 Drobnjak2-Vidakovic-Maslovar
26.03.94 D BECEJ 3:1 Drobnjak-Maslovar-Petkovic
02.04.94 D SPARTAK 5:0 Drobnjak3-Maslovar2
09.04.94 G ZEMUN 2:0 Petkovic-Vidakovic
16.04.94 D OFK BEOGRAD 0:2
23.04.94 G VOJVODINA 1:1 Vidakovic
30.04.94 D PARTIZAN 3:2 Ivic2-Vidakovic
08.05.94 G BUDUCNOST 0:2
15.05.94 D RADNICKI B 4:2 Petkovic-Maksimovic-Adzic-Maslovar
22.05.94 G PROLETER 0:1

VOJVODINA
22.08.93 G BUDUCNOST 0:0
29.08.93 D HAJDUK 1:0 Hajdic
05.09.93 G PROLETER 3:2 Dragicevic-Samardzic-Pantelic
12.09.93 D NAPREDAK 3:0 Samardzic2-Bajcetic
18.09.93 G C.ZVEZDA 2:2 Samardzic-Govedarica
26.09.93 D ZEMUN 2:0 Samardzic-Pantelic
02.10.93 G RAD 1:1 Pantelic
10.10.93 G RADNICKI N 5:1 Pantelic-Zivkovic-Jezdimirovic-Govedarica-Sabo
17.10.93 D PARTIZAN 0:0
24.10.93 D BUDUCNOST 0:1
31.10.93 G HAJDUK 1:0 Samardzic
07.11.93 D PROLETER 3:4 Teljigovic-Hajdic-Samardzic
14.11.93 G NAPREDAK 4:0 Lukic2-Bajcetic-Pantelic
21.11.93 D C.ZVEZDA 2:1 Bajcetic-Samardzic
27.11.93 G ZEMUN 1:2 Jezdimirovic
04.12.93 D RAD 2:0 Bajcetic-Teljigovic
08.12.93 D RADNICKI N 2:0 Halilagic-Samardzic
12.12.93 G PARTIZAN 2:4 Halilagic-Bajcetic
16.01.94 G BUDUCNOST 1:1 Bajcetic
22.01.94 D RADNICKI B 0:0
30.01.94 G PROLETER 0:1
05.02.94 D BECEJ 4:2 Stojak2-Saula-Govedarica
12.02.94 G C.ZVEZDA 1:2 Jezdimirovic
26.02.94 D ZEMUN 5:0 Pantelic2-Bajcetic2-Lukic
06.03.94 G OFK BEOGRAD 1:2 Samardzic
13.03.94 G SPARTAK 0:3
19.03.94 D PARTIZAN 1:0 Jezdimirovic
26.03.94 D BUDUCNOST 4:0 Samardzic2-Stojak-Govedarica
02.04.94 G RADNICKI B 0:0
09.04.94 D PROLETER 2:0 Bajcetic2
16.04.94 G BECEJ 2:1 Stojak-Bogdanovic
23.04.94 D C.ZVEZDA 1:1 Pantelic
30.04.94 G ZEMUN 2:1 Govedarica-Bogdanovic
07.05.94 D OFK BEOGRAD 3:2 Perovic2-Bogdanovic
15.05.94 D SPARTAK 1:1 Pantelic
22.05.94 G PARTIZAN 1:2 Bogdanovic

OFK BEOGRAD
22.08.93 D BECEJ 1:1 Masic
29.08.93 G RUDAR 0:3
05.09.93 D SPARTAK 2:1 Masic2
12.09.93 G MOGREN 1:1 Masic
19.09.93 D RADNICKI B 3:2 Masic-Grubac-Krunic
26.09.93 G OFK KIKINDA 0:1
03.10.93 D SLOBODA 2:0 Krunic-Perezanovic
10.10.93 D JASTREBAC 3:2 Masic3
17.10.93 G SUTJESKA 2:3 Masic-Krunic
24.10.93 G BECEJ 1:0 Ivljanin
31.10.93 D RUDAR 1:0 Masic
07.11.93 G SPARTAK 0:4
14.11.93 D MOGREN 1:0 Masic
20.11.93 G RADNICKI B 1:2 Grubac
28.11.93 D OFK KIKINDA 1:0 Grubac
05.12.93 G SLOBODA 1:1 Grubac
08.12.93 G JASTREBAC 3:0 Masic2-Grubac
12.12.93 D SUTJESKA 4:2 Grubac3-Milovanovic
15.01.94 G RADNICKI B 0:1
22.01.94 D PROLETER 1:0 Grubac
29.01.94 G BECEJ 0:5
05.02.93 D C.ZVEZDA 1:4 Puaca
12.02.94 G ZEMUN 0:2
27.02.94 G SPARTAK 0:1
06.03.94 D VOJVODINA 2:1 Puaca2
13.03.94 G PARTIZAN 0:3
20.03.94 D BUDUCNOST 3:0 Grubac2-Milovanovic
27.03.94 D RADNICKI B 3:0 Grubac2-Milovanovic
03.04.94 G PROLETER 1:0 Krunic
09.04.94 D BECEJ 1:0 Krunic
16.04.94 G C.ZVEZDA 2:0 Milovanovic-Masic
23.04.94 D ZEMUN 1:1 Grubac
30.04.94 D SPARTAK 1:1 Grubac
07.05.94 G VOJVODINA 2:3 Puaca-Krunic
15.05.94 D PARTIZAN 1:1 Puaca
22.05.94 G BUDUCNOST 2:3 Grubac-Majkic Dosen

SPARTAK
21.08.93 G RADNICKI B 1:1 Puhalak
29.08.93 D OFK KIKINDA 5:0 Puhalak2-Djurkovic-Mirocevic-Zl.Radic
05.09.93 G OFK BEOGRAD 1:2 Popovic
12.09.93 D JASTREBAC 3:0 Corovic-Djurkovic-Zl.Radic
19.09.93 G SUTJESKA 1:1 Mirocevic
26.09.93 D BECEJ 4:0 Prijic3-Zl.Radic
03.10.93 G RUDAR 1:0 Radovanovic
10.10.93 G SLOBODA 0:1
17.10.93 D MOGREN 3:0 Prijic2-Puhalak
24.10.93 D RADNICKI B 4:2 Prijic-Puhalak-Popovic-Mirocevic
31.10.93 G OFK KIKINDA 0:4
07.11.93 D OFK BEOGRAD 4:0 Zl.Radic2-Puhalak-Mirocevic
13.11.93 G JASTREBAC 0:3
21.11.93 D SUTJESKA 0:0
28.11.93 G BECEJ 0:1
05.12.93 D RUDAR 2:0 Prijic2
08.12.93 D SLOBODA 1:0 Prijic
12.12.93 G MOGREN 2:3 Puhalak-Vukadinovic
16.01.94 G PARTIZAN 0:4
23.01.94 D C.ZVEZDA 2:2 Zl.Radic-Ozegovic
30.01.94 G BUDUCNOST 2:3 Popovic-Puhalak
06.02.94 D ZEMUN 1:0 Dulic
12.02.94 G RADNICKI B 0:0
27.02.94 D OFK BEOGRAD 1:0 Popovic
06.03.94 G PROLETER 1:0 Nestorovic
13.03.94 D VOJVODINA 3:0 Puhalak2-Mirocevic
19.03.94 G BECEJ 2:1 Djurkovic2
27.03.94 D PARTIZAN 1:3 Puhalak
02.04.94 G C.ZVEZDA 0:5
10.04.94 D BUDUCNOST 4:0 Popovic-Milidrag-Djurkovic-Nestorovic
16.04.94 G ZEMUN 1:2 Nestorovic
26.04.94 D RADNICKI B 0:1
30.04.94 G OFK BEOGRAD 1:1 Popovic
08.05.94 D PROLETER 1:1 Zl.Radic
15.05.94 G VOJVODINA 1:1 Djurkovic
22.05.94 D BECEJ 1:2 Puhalak

ZEMUN
22.08.93 G PROLETER 0:2
29.08.93 D NAPREDAK 3:1 Kovacevic2-Miljkovic
04.09.93 G C.ZVEZDA 0:3
12.09.93 G RADNICKI N 0:1
18.09.93 D RAD 1:0 Zelenovic
26.09.93 G VOJVODINA 0:2
03.10.93 D PARTIZAN 0:2
10.10.93 G BUDUCNOST 0:0
17.10.93 D HAJDUK 2:1 Kovacevic2
24.10.93 D PROLETER 1:0 Tomic
31.10.93 G NAPREDAK 3:1 Miljkovic-Vorkapic-Zelenovic
07.11.93 D C.ZVEZDA 0:2
14.11.93 D RADNICKI N. 0:0
21.11.93 G RAD 1:2 Vorkapic
28.11.93 D VOJVODINA 2:1 Subert-Zelenovic
05.12.93 G PARTIZAN 1:2 Kovacevic
08.12.93 D BUDUCNOST 1:0 Zelenovic
12.12.93 G HAJDUK 1:0 Kovacevic
16.01.94 G PROLETER 1:0 Subert
23.01.94 D BECEJ 4:1 Kovacevic2-Ljubicic-Miljkovic
30.01.94 G C.ZVEZDA 0:2
06.02.94 G SPARTAK 0:1
13.02.04 D OFK BEOGRAD 2:0 Subert-Tomic
27.02.94 G VOJVODINA 0:5
06.03.94 D PARTIZAN 1:1 Subert
13.03.94 G BUDUCNOST 0:1
20.03.94 D RADNICKI B. 2:0 Subert-Maricic
27.03.94 D PROLETER 0:0
03.04.94 G BECEJ 0:1
10.04.94 D C.ZVEZDA 0:2
17.04.94 D SPARTAK 2:1 Zelenovic-Stankovic
24.04.94 G OFK BEOGRAD 1:1 Subert
01.05.94 D VOJVODINA 1:2 Maricic
08.09.94 G PARTIZAN 0:2
15.05.94 D BUDUCNOST 4:2 Kovacevic2-Maricic-Zelenovic
22.05.94 G RADNICKI B. 1:2 Banjac

BUDUCNOST
22.08.93 D VOJVODINA 0:0
29.08.93 G PARTIZAN 3:3 Trenevski-Barac-Kostic
05.09.93 D RADNICKI N. 1:0 Trenevski
12.09.93 D HAJDUK 2:0 Scepanovic-Pekovic
19.09.93 G PROLETER 1:6 Vukcevic
26.09.93 D NAPREDAK 2:0 Kostic-Pekovic
03.10.93 G C.ZVEZDA 0:6
10.10.93 D ZEMUN 0:0
17.10.93 G RAD 0:2
24.10.93 G VOJVODINA 1:0 Barac
31.10.93 D PARTIZAN 0:1
07.11.93 G RADNICKI N. 0:3
14.11.93 G HAJDUK 1:0 Trenevski
21.11.93 D PROLETER 2:0 Pekovic-Scepanovic
28.11.93 G NAPREDAK 1:1 Vukcevic
05.12.93 D C.ZVEZDA 2:2 Vlaisavljevic2
08.12.93 D ZEMUN 0:1
12.12.93 G RAD 1:1 Kostic
16.01.94 D VOJVODINA 1:1 Pekovic
23.01.94 G PARTIZAN 0:1
30.01.94 D SPARTAK 3:2 Trobok-Vukotic-Dragas
06.02.94 D RADNICKI B. 1:1 Pekovic
13.02.94 G PROLETER 0:1
27.02.04 D BECEJ 1:0 Pekovic
06.02.94 G C.ZVEZDA 0:4
13.03.94 D ZEMUN 1:0 Trenevski
20.03.94 G OFK BEOGRAD 0:3
27.03.94 G VOJVODINA 0:4
03.04.94 D PARTIZAN 1:2 Barac
10.04.94 G SPARTAK 0:4
17.04.94 G RADNICKI B. 0:3
24.04.94 D PROLETER 5:1 Barac3-Pekovic-Popovic
01.05.94 G BECEJ 1:0 Pekovic
08.09.94 D C.ZVEZDA 2:0 Trenevski-Kostic
15.05.94 G ZEMUN 2:4 Pekovic-Barac
22.05.94 D OFK BEOGRAD 3:2 Pekovic-Trenevski-Djurovic

RADNICKI B
22.08.93 D SPARTAK 1:1 Gagic
29.08.93 G MOGREN 1:1 Isailovic
05.09.93 D SLOBODA 2:0 Zoric-Gagic
12.09.93 D OFK KIKINDA 2:1 Zoric-Kosutic
19.09.93 G OFK BEOGRAD 2:3 Simicic2
26.09.93 D JASTREBAC 1:1 Batrovic
03.10.93 G SUTJESKA 3:3 S.D.Ilic2-Simicic
10.10.93 D BECEJ 2:1 S.D.Ilic-Spasic
17.10.93 G RUDAR 1:2 Kosutic
24.10.93 G SPARTAK 2:4 S.D.Ilic2
31.10.93 D MOGREN 3:1 S.D.Ilic-Batrovic-Simicic
07.11.93 G SLOBODA 1:1 Aleksic
14.11.93 G OFK KIKINDA 0:1
21.11.93 D OFK BEOGRAD 2:1 Batrovic-Mirotic
28.11.93 G JASTREBAC 4:1 Paunovic-S.D.Ilic-Kosutic-Zoric
05.12.93 D SUTJESKA 5:0 Batrovic3-S.D.Ilic2
08.12.93 G BECEJ 0:2
12.12.93 D RUDAR 0:0
16.01.94 D OFK BEOGRAD 1:0 S.D.Ilic
23.01.94 G VOJVODINA 0:0
30.01.94 D PARTIZAN 1:2 Hajdic
06.02.94 G BUDUCNOST 1:1 Hajdic
13.02.04 D SPARTAK 0:0
27.02.94 D PROLETER 2:0 Paunovic-Isailovic
06.03.94 G BECEJ 0:0
13.03.94 D C.ZVEZDA 1:2 Isailovic
20.03.94 G ZEMUN 0:2
27.03.94 G OFK BEOGRAD 0:3
03.04.94 D VOJVODINA 0:0
10.04.94 G PARTIZAN 0:7
17.04.94 D BUDUCNOST 3:0 Aleksic2-Macic
24.04.94 G SPARTAK 1:0 S.D.Ilic
01.05.94 G PROLETER 0:2
08.09.94 D BECEJ 0:4
15.05.94 G C.ZVEZDA 2:4 Mirotic-Simicic
22.05.94 D ZEMUN 3:1 Mirotic-Batrovic-S.D.Ilic

PROLETER
22.08.93 D ZEMUN 2:0 Jevtic-Vasic
29.08.93 G RAD 0:1
05.09.93 D VOJVODINA 2:3 Stojanovski-Jovanovic
12.09.93 G PARTIZAN 0:1
19.09.93 D BUDUCNOST 6:1 Todorovic2-Kovacevic2-Luburic-Mihajlovic
26.09.93 G HAJDUK 1:1 Jevtic
03.10.93 D RADNICKI N. 4:3 Kovacevic3-Stojanovski
10.10.93 D NAPREDAK 2:1 Stojanovski-Banjac
17.10.93 G C.ZVEZDA 0:3
24.10.93 G ZEMUN 0:1
31.10.93 D RAD 0:0
07.11.93 G VOJVODINA 4:3 Kovacevic3-Sarcevic
14.11.93 D PARTIZAN 1:1 Kovacevic
21.11.93 G BUDUCNOST 0:2
28.11.93 D HAJDUK 7:0 Kovacevic4-Mihajlovic-Todorovic-Stojanovski
05.12.93 G RADNICKI N. 1:3 Kovacevic
08.12.93 G NAPREDAK 1:1 Sarcevic
12.12.93 D C.ZVEZDA 2:1 Kovacevic-Lukic
16.01.94 D ZEMUN 0:1
23.01.94 G OFK BEOGRAD 0:1
30.01.94 D VOJVODINA 1:0 Kovacevic
06.02.94 G PARTIZAN 0:7
13.02.04 D BUDUCNOST 1:0 Kovacevic
27.02.94 G RADNICKI B. 0:2
06.03.94 D SPARTAK 0:1
13.03.94 D BECEJ 0:1
20.03.94 G C.ZVEZDA 0:4
27.03.94 G ZEMUN 0:0
03.04.94 D OFK BEOGRAD 0:1
10.04.94 G VOJVODINA 0:2
17.04.94 D PARTIZAN 0:0
24.04.94 G BUDUCNOST 1:5 Luburic
01.05.94 D RADNICKI B. 2:0 Kovacevic-Todorovic
08.09.94 G SPARTAK 1:1 Stankovic
15.05.94 G BECEJ 1:2 Srdic
22.05.94 D C.ZVEZDA 1:0 Kovacevic

BECEJ
22.08.93 G OFK BEOGRAD 1:1 Kasas
29.08.93 D JASTREBAC 5:1 Kasas3-Nenadic
05.09.93 G SUTJESKA 3:1 Nenadic2-Kasas
12.09.93 G SLOBODA 0:2
19.09.93 D RUDAR 1:0 Kasas
26.09.93 G SPARTAK 0:4
03.10.93 D MOGREN 1:1 Nenadic
10.10.93 G RADNICKI B. 1:2 Nenadic
17.10.93 D OFK KIKINDA 4:0 Kasas3-Nenadic
24.10.93 D OFK BEOGRAD 0:1
31.10.93 G JASTREBAC 0:3
07.11.93 D SUTJESKA 2:1 Kasas2
14.11.93 D SLOBODA 1:0 Kasas
21.11.93 G RUDAR 0:2
28.11.93 D SPARTAK 1:0 Gacinovic
05.12.93 G MOGREN 1:3 Novcic
08.12.93 D RADNICKI B. 2:0 Radisic-Kasas
12.12.93 G OFK KIKINDA 2:0 Nenadic-Milivojev
16.01.94 D C.ZVEZDA 1:2 Kasas
23.01.94 G ZEMUN 1:4 Micic
30.01.94 D OFK BEOGRAD 5:0 Kasas2-Radisic-Vicevic-Novcic
06.02.94 G VOJVODINA 2:4 Kasas-Micic
13.02.04 D PARTIZAN 0:1
27.02.94 G BUDUCNOST 0:1
06.03.94 D RADNICKI B. 0:0
13.03.94 G PROLETER 1:0 Babic
20.03.94 D SPARTAK 1:2 Gacinovic
27.03.94 G C.ZVEZDA 1:3 Gacinovic
03.04.94 D ZEMUN 1:0 Micic
10.04.94 G RADNICKI B. 4:0 Kasas2-Micic-Novcic
17.04.94 D VOJVODINA 1:2 Vujovic
24.04.94 G PARTIZAN 0:5
01.05.94 D BUDUCNOST 0:1
08.09.94 G OFK BEOGRAD 0:1
15.05.94 D PROLETER 2:1 Vujovic-Babic
22.05.94 G SPARTAK 2:1 Kasas-Gacinovic

RAD
22.08.93 G HAJDUK 1:0 Drincic
29.08.93 D PROLETER 1:0 Pajic
05.09.93 G NAPREDAK 2:1 Riznic2
12.09.93 D C.ZVEZDA 1:0 Riznic
19.09.93 G ZEMUN 0:1
26.09.93 G RADNICKI N. 1:0 Drincic
03.10.93 D VOJVODINA 1:1 Vignjevic
10.10.93 G PARTIZAN 2:3 Drincic2
17.10.93 D BUDUCNOST 2:0 Riznic-Campara
24.10.93 D HAJDUK 1:2 Medan
31.10.93 G PROLETER 0:0
07.11.93 D NAPREDAK 0:1
14.11.93 G C.ZVEZDA 1:3 Vasic
21.11.93 D ZEMUN 2:1 Campara-Riznic
28.11.93 D RADNICKI N. 0:1
05.12.93 G VOJVODINA 0:2
08.12.93 D PARTIZAN 0:2
12.12.93 G BUDUCNOST 1:1 Glogovac
16.01.94 D NAPREDAK 3:1 Lukic-Drincic-Riznic
23.01.94 G RUDAR 1:1 Lukic
30.01.94 D RADNICKI N. 0:0
06.02.94 G MOGREN 2:0 Knezevic-Campara
13.02.04 D HAJDUK 1:0 Lukic
27.02.94 G OFK KIKINDA 2:1 Glogovac-Knezevic
06.03.94 D SLOBODA 4:1 Campara-Glogovac-Knezevic-Bratic
13.03.94 D JASTREBAC 0:0
20.03.94 G SUTJESKA 4:0 Glogovac-Drincic-Vignjevic-Campara
27.03.94 G NAPREDAK 0:0
03.04.94 D RUDAR 4:0 Glogovac-Drincic-Vignjevic-Campara
10.04.94 G RADNICKI N. 1:2 Vasic
17.04.94 D MOGREN 3:2 Riznic2-Glogovac
24.04.94 G HAJDUK 0:0
01.05.94 D OFK KIKINDA 0:0
08.09.94 G SLOBODA 3:1 Riznic-Campara-Glogovac
15.05.94 G JASTREBAC 0:1
22.05.94 D SUTJESKA 0:0

RUDAR
22.08.93 G OFK KIKINDA 0:1
29.08.93 D OFK BEOGRAD 3:0 Rolovic2-Vesovic
05.09.93 G JASTREBAC 0:4
12.09.93 D SUTJESKA 1:1 Rolovic
19.09.93 G BECEJ 0:1
26.09.93 G SLOBODA 1:3 Pazin
03.10.93 D SPARTAK 0:1
10.10.93 G MOGREN 0:0
17.10.93 D RADNICKI B. 2:1 Rolovic2
24.10.93 D OFK KIKINDA 3:0 Rolovic2-Maric
31.10.93 G OFK BEOGRAD 0:1
07.11.93 D JASTREBAC 5:0 Rolovic2-Bogavac-Maras-Pazin
14.11.93 G SUTJESKA 1:1 Tepavcevic
21.11.93 D BECEJ 2:0 Pazin-Bogavac
28.11.93 D SLOBODA 1:0 Bogavac
05.12.93 G SPARTAK 0:2
08.12.93 D MOGREN 4:0 Rolovic3-Bogavac
12.12.93 G RADNICKI B. 0:0
16.01.94 G OFK KIKINDA 3:0
23.01.94 D RAD 1:1
30.01.94 G JASTREBAC 2:0 Djukic-Pepic
06.02.94 D SUTJESKA 4:3 Rolovic2-Gardasevic-Skoric
13.02.04 G NAPREDAK 0:3
27.02.94 G SLOBODA 0:0
06.03.94 D RADNICKI N. 1:1 Skoric
13.03.94 G MOGREN 1:0 Pazin
20.03.94 D HAJDUK 1:1 Skoric
27.03.94 D OFK KIKINDA 1:1 Lucic
03.04.94 G RAD 0:4
10.04.94 D JASTREBAC 1:0 Gardasevic
17.04.94 G SUTJESKA 2:1 Tatar-Bogavac
24.04.94 D NAPREDAK 3:0 Bogavac2-Tatar
01.05.94 D SLOBODA 0:1
08.09.94 G RADNICKI N. 0:0
15.05.94 D MOGREN 3:1 Rolovic2-Tatar
22.05.94 G HAJDUK 0:3

NAPREDAK
22.08.93 D C.ZVEZDA 1:2 Ratkovic
29.08.93 G ZEMUN 1:3 Dragisic
05.09.93 D RAD 1:2 Ratkovic
12.09.93 G VOJVODINA 0:3
19.09.93 D PARTIZAN 1:3 Joksic
26.09.93 G BUDUCNOST 0:2
03.10.93 D HAJDUK 3:1 M.Sakic-Radivojevic-Dragisic
10.10.93 G PROLETER 1:2 Ratkovic
17.10.93 D RADNICKI N. 0:2
24.10.93 G C.ZVEZDA 2:2 M.Sakic-Ratkovic
31.10.93 D ZEMUN 1:3 Radivojevic
07.11.93 G RAD 1:0 Ristic
14.11.93 D VOJVODINA 0:4
21.11.93 G PARTIZAN 1:4 Ratkovic
28.11.93 D BUDUCNOST 1:1 Filipovic
05.12.93 G HAJDUK 0:5
08.12.93 D PROLETER 1:1 Dragisic
12.12.93 G RADNICKI N. 1:2 Dodic
16.01.94 G RAD 1:3 Radivojevic
23.01.94 D JASTREBAC 1:0 Ratkovic
30.01.94 G SUTJESKA 2:1 Stevovic-Krstic
06.02.94 G SLOBODA 2:0 Dragisic2
13.02.04 D RUDAR 3:0 Radivojevic2-Djuric
27.02.94 G RADNICKI N. 0:1
06.03.94 D MOGREN 2:1 Dragisic-Djuric
13.03.94 G HAJDUK 0:0
20.03.94 D OFK KIKINDA 3:0 Radivojevic2-Ristic
27.03.94 D RAD 0:0
03.04.94 G JASTREBAC 2:1 Joksic-Jovanovic
10.04.94 D SUTJESKA 2:1 Dragisic2
17.04.94 D SLOBODA 2:1 Stevovic-Jovanovic
24.04.94 G RUDAR 0:3
01.05.94 D RADNICKI N. 2:1 Radivojevic2
08.09.94 G MOGREN 0:0
15.05.94 D HAJDUK 2:0 Radivojevic-M.Sakic
22.05.94 G OFK KIKINDA 0:3

RADNICKI N
22.08.93 G PARTIZAN 0:4
29.08.93 D C.ZVEZDA 1:2 I.Ilic
05.09.93 G BUDUCNOST 0:1
12.09.93 D ZEMUN 1:0 Nikolic
19.09.93 G HAJDUK 0:3
26.09.93 D RAD 0:1
03.10.93 G PROLETER 3:4 Katic-D.Ilic-Mrkic
10.10.93 D VOJVODINA 1:5 D.Ilic
17.10.93 G NAPREDAK 2:0 Miseljic-Nikolic
24.10.93 D PARTIZAN 1:1 Nikolic
31.10.93 G C.ZVEZDA 1:5 Miseljic
07.11.93 D BUDUCNOST 3:0 I.Ilic-Milinkovic-Nikolic
14.11.93 G ZEMUN 0:0
21.11.93 D HAJDUK 1:1 Manic
28.11.93 G RAD 1:0 Manic
05.12.93 D PROLETER 3:1 Manic-Nikolic-Miseljic
08.12.93 G VOJVODINA 0:2
12.12.93 D NAPREDAK 2:1 Milinkovic-Stevanovic
16.01.94 G HAJDUK 0:1
23.01.94 D OFK KIKINDA 2:2 Miseljic-Manic
30.01.94 G RAD 0:0
06.02.94 D JASTREBAC 1:0 Bankovic
13.02.04 G SUTJESKA 0:0
27.02.94 D NAPREDAK 1:0 Bankovic
06.03.94 G RUDAR 1:1 Manic
13.03.94 G SLOBODA 0:1
20.03.94 D MOGREN 5:0 Stojiljkovic4-Ilijevic
27.03.94 D HAJDUK 2:0 Trickovic-Miseljic
03.04.94 G OFK KIKINDA 4:0 Stojiljkovic3-Miseljic
10.04.94 D RAD 2:1 Manic-Bankovic
17.04.94 G JASTREBAC 1:3 Milinkovic
24.04.94 D SUTJESKA 5:0 Manic3-Trickovic-Miseljic
01.05.94 G NAPREDAK 1:2 Milinkovic
08.09.94 D RUDAR 0:0
15.05.94 D SLOBODA 2:0 Trickovic-Djordjevic
22.05.94 G MOGREN 0:1

HAJDUK
22.08.93 D RAD 0:1
29.08.93 G VOJVODINA 0:1
05.09.93 D PARTIZAN 2:4 Vlahovic-Md.Radulovic
12.09.93 G BUDUCNOST 0:2
19.09.93 D RADNICKI N. 3:0 Racic2-Grujic
26.09.93 D PROLETER 1:1 Vlahovic
03.10.93 G NAPREDAK 1:3 Racic
10.10.93 D C.ZVEZDA 0:0
17.10.93 G ZEMUN 1:2 Md.Radulovic
24.10.93 G RAD 2:1 Md.Radulovic-Racic
31.10.93 D VOJVODINA 0:1
07.11.93 G PARTIZAN 1:1 Djedovic
14.11.93 D BUDUCNOST 0:1
21.11.93 G RADNICKI N. 1:1 Md.Radulovic
28.11.93 G PROLETER 0:7
05.12.93 D NAPREDAK 5:0 Racic3-Md.Radulovic2
08.12.93 G C.ZVEZDA 0:1
12.12.93 D ZEMUN 0:1
16.01.94 D RADNICKI N. 1:0 Peulic
23.01.94 G MOGREN 1:0 Md.Radulovic
30.01.94 D SLOBODA 2:0 Md.Radulovic-Peulic
06.02.94 D OFK KIKINDA 3:0 Djedovic2-Racic
13.02.04 G RAD 0:1
27.02.94 D JASTREBAC 2:1 Racic-Peulic
06.03.94 G SUTJESKA 3:1 Racic-Md.Radulovic-Djukic
13.03.94 D NAPREDAK 0:0
20.03.94 G RUDAR 1:1 Peulic
27.03.94 G RADNICKI N. 0:2
03.04.94 D MOGREN 2:0 Md.Radulovic-Scepanovic
10.04.94 G SLOBODA 1:2 Djedovic
17.04.94 G OFK KIKINDA 1:3 Saveljic
24.04.94 D RAD 0:0
01.05.94 G JASTREBAC 2:2 Scepanovic-Djedovic
08.09.94 D SUTJESKA 0:1
15.05.94 G NAPREDAK 0:2
22.05.94 D RUDAR 3:0 Racic2-Peulic

SLOBODA
22.08.93 G MOGREN 2:3 Vidojevic-Cerovic
29.08.93 D SUTJESKA 0:0
05.09.93 G RADNICKI B. 0:2
12.09.93 D BECEJ 2:0 Vasiljevic-Cukovic
19.09.93 G OFK KIKINDA 1:1 Cerovic
26.09.93 D RUDAR 3:1 Cerovic2-Cukovic
03.10.93 G OFK BEOGRAD 0:2
10.10.93 D SPARTAK 1:0 Djukic
17.10.93 G JASTREBAC 1:1 Ristanovic
24.10.93 D MOGREN 0:0
31.10.93 G SUTJESKA 2:2 Djukic-Vidojevic
07.11.93 D RADNICKI B. 1:1 Tomic
14.11.93 G BECEJ 0:1
21.11.93 D OFK KIKINDA 2:0 Vasiljevic2
28.11.93 G RUDAR 0:1
05.12.93 D OFK BEOGRAD 1:1 Njegus
08.12.93 G SPARTAK 0:1
12.12.93 D JASTREBAC 2:0 Njegus-Radovic
16.01.94 G MOGREN 0:1
23.01.94 D SUTJESKA 5:1 Zdravkovic3-Todoric-Herceg
30.01.94 G HAJDUK 0:2
06.02.94 D NAPREDAK 0:2
13.02.04 G OFK KIKINDA 1:2 Njegus
27.02.94 D RUDAR 0:0
06.03.94 G RAD 1:4 Cerovic
13.03.94 D RADNICKI N. 1:0 Radovic
20.03.94 G JASTREBAC 1:1 Njegus
27.03.94 D MOGREN 1:0 Popovic
03.04.94 G SUTJESKA 0:1
10.04.94 D HAJDUK 2:1 Cerovic-Radovic
17.04.94 G NAPREDAK 1:2 Herceg
24.04.94 D OFK KIKINDA 0:0
01.05.94 G RUDAR 1:0 Tomic
08.09.94 D RAD 1:3 Herceg
15.05.94 G RADNICKI N. 0:2
22.05.94 D JASTREBAC 1:0 Djukic

OFK KIKINDA
22.08.93 D RUDAR 1:0 Pekez
29.08.93 G SPARTAK 0:5
05.09.93 D MOGREN 2:0 Simic-Jaric
12.09.93 G RADNICKI B. 1:2 Novovic
19.09.93 D SLOBODA 1:1 Cvijan
26.09.93 D OFK BEOGRAD 1:0 Pekez
03.10.93 G JASTREBAC 1:1 Novovic
10.10.93 D SUTJESKA 2:2 Novovic-Cvijan
17.10.93 G BECEJ 0:4
24.10.93 G RUDAR 0:3
31.10.93 D SPARTAK 4:0 Pekez2-Cvijan-Novovic
07.11.93 G MOGREN 0:3
14.11.93 D RADNICKI B. 1:0 Cvijan
21.11.93 G SLOBODA 0:2
28.11.93 G OFK BEOGRAD 0:1
05.12.93 D JASTREBAC 1:0 Jaric
08.12.93 G SUTJESKA 0:1
12.12.93 D BECEJ 0:2
16.01.94 D RUDAR 0:3
23.01.94 G RADNICKI N. 2:2 Milicevic-Novovic
30.01.94 D MOGREN 1:1 Jaric
06.02.94 G HAJDUK 0:2
13.02.04 D SLOBODA 2:1 Milicevic-Pekez
27.02.94 D RAD 1:2 Tepavcevic
06.03.94 G JASTREBAC 0:1
13.03.94 D SUTJESKA 1:1 Zecevic
20.03.94 G NAPREDAK 0:3
27.03.94 G RUDAR 1:1 Tepavcevic
03.04.94 D RADNICKI N. 0:4
10.04.94 G MOGREN 0:2
17.04.94 D HAJDUK 3:1 Pekez-Zecevic-Mudrinic
24.04.94 G SLOBODA 0:0
01.05.94 G RAD 0:0
08.09.94 D JASTREBAC 1:0 Novovic
15.05.94 G SUTJESKA 1:1 Pekez
22.05.94 D NAPREDAK 3:0 Pekez-Milicevic-Tepavcevic

SUTJESKA
22.08.93 G JASTREBAC 0:0
29.08.93 G SLOBODA 0:0
05.09.93 D BECEJ 1:3 Milosevic
12.09.93 G RUDAR 1:1 Milosevic
19.09.93 D SPARTAK 1:1 Radojicic
26.09.93 G MOGREN 0:3
03.10.93 D RADNICKI B. 3:3 Radojicic2-Milosevic
10.10.93 G OFK KIKINDA 2:2 Miljanic-B.Brkuljan
17.10.93 D OFK BEOGRAD 3:1 Miljanic-Radojicic-S.Mirkovic
24.10.93 D JASTREBAC 3:0 Milosevic2-Rama
31.10.93 D SLOBODA 2:2 Miljanic2
07.11.93 G BECEJ 1:2 S.Mirkovic
14.11.93 D RUDAR 1:1 Miljanic
21.11.93 G SPARTAK 0:0
28.11.93 D MOGREN 0:0
05.12.93 G RADNICKI B. 0:5
08.12.93 D OFK KIKINDA 1:0 Bojovic
12.12.93 G OFK BEOGRAD 2:4 Radojicic2
16.01.94 G JASTREBAC 1:3 Radojicic
23.01.94 G SLOBODA 1:5 Gardasevic
30.01.94 D NAPREDAK 1:2 Radojicic
06.02.94 G RUDAR 3:4 Radojicic2-S.Mirkovic
13.02.04 D RADNICKI N. 0:0
27.02.94 G MOGREN 2:1 Rama-S.Mirkovic
06.03.94 D HAJDUK 1:3 S.Mirkovic
13.03.94 G OFK KIKINDA 1:1 Bojovic
20.03.94 D RAD 0:4
27.03.94 D JASTREBAC 1:0 B.Brkuljan
03.04.94 D SLOBODA 1:0 Radojicic
10.04.94 G NAPREDAK 1:2 Radojicic
17.04.94 D RUDAR 1:2 Radojicic
24.04.94 G RADNICKI N. 0:5
01.05.94 D MOGREN 1:1 Radojicic
08.09.94 G HAJDUK 1:0 Gardasevic
15.05.94 D OFK KIKINDA 1:1 B.Brkuljan
22.05.94 G RAD 0:0

MOGREN
22.08.93 D SLOBODA 3:2 Nestorovic-Gluscevic-Anicic
29.08.93 D RADNICKI B. 1:1 Gluscevic
05.09.93 G OFK KIKINDA 0:2
12.09.93 D OFK BEOGRAD 1:1 Anicic
19.09.93 G JASTREBAC 1:2 Mirkovic
26.09.93 D SUTJESKA 3:0 Gluscevic-Nestorovic-Tatar
03.10.93 G BECEJ 1:1 Stanisic
10.10.93 D RUDAR 0:0
17.10.93 G SPARTAK 0:3
24.10.93 G SLOBODA 0:0
31.10.93 G RADNICKI B. 1:3 Nestorovic
07.11.93 D OFK KIKINDA 3:0 Nestorovic-Gluscevic-Tatar
14.11.93 G OFK BEOGRAD 0:1
21.11.93 D JASTREBAC 2:1 Nestorovic-Gluscevic
28.11.93 G SUTJESKA 0:0
05.12.93 D BECEJ 3:1 Gluscevic3
08.12.93 G RUDAR 0:4
12.12.93 D SPARTAK 3:2 Gluscevic-Tatar-Macic
16.01.94 D SLOBODA 1:0 Gluscevic
23.01.94 D HAJDUK 0:1
30.01.94 G OFK KIKINDA 1:1 Gluscevic
06.02.94 D RAD 0:2
13.02.04 G JASTREBAC 0:1
27.02.94 D SUTJESKA 1:2 Gluscevic
06.03.94 G NAPREDAK 1:2 Ljutica
13.03.94 D RUDAR 0:1
20.03.94 G RADNICKI N. 0:5
27.03.94 G SLOBODA 0:1
03.04.94 G HAJDUK 0:2
10.04.94 D OFK KIKINDA 2:0 Gluscevic-Jovanovic
17.04.94 G RAD 2:3 Rakovic2
24.04.94 D JASTREBAC 1:0 Gluscevic
01.05.94 G SUTJESKA 1:1 Rakovic
08.09.94 D NAPREDAK 0:0
15.05.94 G RUDAR 1:3 Rakovic
22.05.94 D RADNICKI N. 1:0 Gluscevic

JASTREBAC
22.08.93 D SUTJESKA 0:0
29.08.93 G BECEJ 1:5 Milenkovic
05.09.93 D RUDAR 4:0 Dimoski-Sa.Markovic-Antonijevic-Mladenovic
12.09.93 G SPARTAK 0:3
19.09.93 D MOGREN 2:1 Dimoski-Sa.Markovic
26.09.93 G RADNICKI B. 1:1 S.Petrovic
03.10.93 D OFK KIKINDA 1:1 Sa.Markovic
10.10.93 G OFK BEOGRAD 2:3 Sa.Markovic2
17.10.93 D SLOBODA 1:1 Z.Petrovic
24.10.93 G SUTJESKA 0:3
31.10.93 D BECEJ 3:0 Z.Petrovic2-Stojiljkovic
07.11.93 G RUDAR 0:5
14.11.93 D SPARTAK 3:0 Stojicic-Mladenovic-Djokic
21.11.93 G MOGREN 1:2 Mladenovic
28.11.93 D RADNICKI B. 1:2 Djokic
05.12.93 G OFK KIKINDA 0:1
08.12.93 D OFK BEOGRAD 0:3
12.12.93 G SLOBODA 0:2
16.01.94 D SUTJESKA 3:1 Djokic-Mladenovic-Antonijevic
23.01.94 G NAPREDAK 0:1
30.01.94 D RUDAR 0:2
06.02.94 G RADNICKI N. 0:1
13.02.04 D MOGREN 1:0 Stojiljkovic
27.02.94 G HAJDUK 1:2 Z.Petrovic
06.03.94 D OFK KIKINDA 1:0 Kaplanovic
13.03.94 G RAD 0:0
20.03.94 D SLOBODA 1:1 Kaplanovic
27.03.94 G SUTJESKA 0:1
03.04.94 D NAPREDAK 1:2 Mladenovic
10.04.94 G RUDAR 0:1
17.04.94 D RADNICKI N. 3:1 Mladenovic-Jovanovic-Kaplanovic
24.04.94 G MOGREN 0:1
01.05.94 D HAJDUK 2:2 Mladenovic2
08.09.94 G OFK KIKINDA 0:1
15.05.94 D RAD 1:0 Milosevic
22.05.94 G SLOBODA 0:1

I A LIGA
--------
JESEN
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod Bonus
1.Partizan 18 11 6 1 37:18 +19 28 13
2.C.Zvezda 18 10 5 3 38:16 +22 25 11
3.Vojvodina 18 10 4 4 34:18 +16 24 10
4.Zemun 18 8 2 8 16:20 - 4 18 8
5.Proleter 18 7 4 7 33:26 + 7 18 7
6.Buducnost 18 6 6 6 17:26 - 9 18 7
--------------------------------------------------------------------------
7.Rad 18 7 3 8 16:19 - 3 17 7
8.Radnicki N 18 6 3 9 20:31 -11 15 6
9.Hajduk 18 3 4 11 17:28 -11 10 4
10.Napredak 18 2 3 13 16:42 -26 7 3
PROLECE
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod
1.Partizan 18 13 3 2 44:10 +34 42
2.C.Zvezda 18 12 2 4 40:18 +22 37
3.Vojvodina 18 8 5 5 29:19 +10 31
4.OFK Beograd 18 7 3 8 21:26 - 5 24
5.Spartak 18 6 5 7 22:26 - 4 23
6.Zemun 18 6 3 9 19:25 - 6 23
7.Buducnost 18 7 2 9 21:33 -12 23
8.Radnicki B. 18 5 5 8 15:28 -13 19
9.Proleter 18 4 3 11 8:28 -20 18
10.Becej 18 6 1 11 22:28 - 6 17
I B LIGA
--------
JESEN
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod Bonus
1.OFK Beograd 18 10 3 5 27:23 + 4 23 7
2.Spartak 18 9 3 6 32:18 +14 21 6
3.Becej 18 9 2 7 25:22 + 3 20 4
4.Radnicki B. 18 7 6 5 32:24 + 8 20 4
--------------------------------------------------------------------------
5.Rudar 18 7 4 7 23:16 + 7 18 7
6.Mogren 18 6 6 6 22:24 - 2 18 6
7.Sloboda 18 5 7 6 18:17 + 1 17 4
8.Sutjeska 18 3 10 5 21:29 - 8 16 4
9.OFK Kikinda 18 6 3 9 15:27 -12 15 3
10.Jastrebac 18 4 4 10 20:35 -15 12 2
PROLECE
-------
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod
1.Rad 18 9 7 2 28:10 +18 32
2.Rudar 18 8 6 4 23:20 + 3 29
3.Napredak 18 11 3 3 24:16 + 8 28
4.Radnicki N. 18 8 5 5 27:12 +15 27
5.Hajduk 18 8 4 6 22:16 + 6 23
6.Sloboda 18 6 3 9 16:22 - 6 19
7.OFK Kikinda 18 4 7 7 16:26 -10 18
8.Sutjeska 18 4 5 9 17:34 -17 17
9.Mogren 18 4 3 11 12:25 -13 17
10.Jastrebac 18 5 3 10 14:18 - 4 15

BARAZ ZA KUP UEFA
RAD-VOJVODINA 5:2-0:2
Riznic2-Vignjevic-Medin-GlogovacIPantelic-Samardzic-Govedarica-Bogdanovic
BARAZ ZA OPSTANAK
SUTJESKA-NOVI PAZAR 2:1-3:0
Radojicic2IBesirevic
LOZNICA-OFK KIKINDA 1:0-1:1
Vojvodic-ZirojevicIMilicevic

Iz IA lige su ispali:Buducnost,Radnicki B.,Proleter,Becej
U IA ligu su usli:Rad,Rudar,Napredak,Radnicki N.
Iz IB lige su ispali:OFK Kikinda,Mogren,Jastrebac
U IB ligu su usli:Borac,Obilic,Loznica,
Ukupno golova: 919
Naj strelac: Milosevic Savo (Partizan) 21.gol

KUP SRJ 1993/94
1/16
MOGREN(Budva)-SLOBODA(Uzice) 3:2
Dumnic2-GluscevicICerovic2
SPARTAK(Subotica)-AGROUNIJA(Indjija) 3:1
Mirocevic-Popovic-OzegovicIRadicevic
BACKA(Backa Topola)-SUTJESKA(Niksic) 2:1
Radisa-TesicIMilosevic
RADNICKI(Nis)-NOVI SAD 3:2
Stevanovic2-MilosevicISipka-DJURISIC
RADNICKI(Beograd)-TREPCA(Kosovska Mitrovica) 2:1
Gagic-S.D.IlicIRadoncic
ZEMUN(Beograd)-DINAMO(Pancevo) 2:0
Zelenovic2I
OFK KIKINDA-DUBOCICA(Leskovac) 3:2
Piri-Zecevic-NovovicINikolic-Mladenovic
NAPREDAK(Krusevac)-JEDINSTVO(Bjelo Polje) 3:0
Dragisic-Mitrovic-VidojevicI
PROLETER(Zrenjanin)-ZASTAVA(Kragujevac) 4:0
Kovacevic2-Jovanovic-SarcevicI
RAD(Beograd)-PRISTINA 6:0
Riznic2-Lukic-Campara-Vignjevic-MiladinovicI
OBILIC(Beograd)-RUDAR(Pljevlja) 1:0
JevticI
C.ZVEZDA(Beograd)-VOJVODINA(Novi Sad) 4:3
Petkovic2-Maslovar-VidakovicISamardzic3
BECEJ-BUDUCNOST(Podgorica) 6:0
Kasas2-Nenadic-Novcic-Gacinovic-AleksicI
PARTIZAN(Beograd)-BORAC(Banja Luka) 3:1
Ciric-Curcic-MilosevicICrnjevic
BORAC(Cacak)-HAJDUK(Kula) 2:1
I.Dragutinovic-DjukanovicIVlahovic
OFK BEOGRAD-RADNICKI(Kragujevac) 1:0
MasicI
1/8
PROLETER-RAD 2:0-0:1
Sarcevic-KovacevicIRiznic
C.ZVEZDA-OBILIC 2:0-1:2
Ivic-Petkovic-DrobnjakIJevtic2
ZEMUN-RADNICKI(Bg) 1:0-1:1
Kovacevic-VorkapicISimicic
SPARTAK-MOGREN 3:1-1:0
Milisic-Djurkovic-Puhalak-PopovicIGluscevic
NAPREDAK-OFK KIKINDA 1:0-0:1-p-4:2
RadivojevicIPiri
RADNICKI(N)-BACKA 3:1-2:0
Trickovic-Stevanovic-Manic-Nikolic-StojiljkovicITesic
OFK BEOGRAD-BORAC(C) 2:1-3:4
Masic2-Grubac2-MilovanovicISimic2-B.Bozovic-Cakar-Gojkovic
PARTIZAN-BECEJ 2:0-0:1
Nadj-CurovicIKasas
1/4
SPARTAK-ZEMUN 1:0-1:1
Puhalak-PrijicIBosanac
RADNICKI(N)-NAPREDAK 2:1-1:2-p-5:4
Mladenovic-Manic-MiseljicIRadivojevic-Pavlovic-Dragisic
PARTIZAN-OFK BEOGRAD 4:1-3:0
Curovic3-Gudelj-Curcic-Vasiljevic-Dj.TomicIMasic
C.ZVEZDA-PROLETER 1:0-1:0
Ivic2I
1/2
PARTIZAN-C.ZVEZDA 3:1-0:1
Milosevic2-VasiljevicIIvic-Vasililjevic
SPARTAK-RADNICKI(N) 2:1-1:1
Popovic-Djurkovic-Zl.RadicIBidzic-Manic
Finale
PARTIZAN-SPARTAK 6:1-3:2
Curovic4-Milosevic4-CiricIPuhalak-Milidrag-Nestorovic
Osvajac Kupa je: Partizan (Beograd)
Golova: 140

Andrejaaca
Postovi: 20
Pridružen/a: 19 feb 2013, 06:57
Kontakt:

PostPostao/la Andrejaaca » 19 feb 2013, 18:38

1994/95
C.ZVEZDA
20.08.94 G OFK BEOGRAD 1:2 Kovacevic
27.08.94 G ZEMUN 2:0 Stefanovic-Perovic
03.09.94 D VOJVODINA 2:2 Riznic-Krupnikovic
10.09.94 G SPARTAK 0:0
17.09.94 D RUDAR 3:1 Stojiljkovic-Riznic-Stefanovic
24.09.94 G PARTIZAN 1:1 Kovacevic
01.10.94 D RADNICKI N. 3:0 Kovacevic2-Perovic
08.10.94 G RAD 0:0
15.10.94 D NAPREDAK 4:0 Stojiljkovic2-Kovacevic-Perovic
22.10.94 D OFK BEOGRAD 2:0 Perovic-Adzic
29.10.94 D ZEMUN 5:0 Stojiljkovic2-Kovacevic-Perovic-Petkovic
05.11.94 G VOJVODINA 3:0 Krupnikovic2-Kovacevic
15.11.94 D SPARTAK 3:0 Pivaljevic2-Kovacevic
19.11.94 G RUDAR 1:1 Stefanovic
26.11.94 D PARTIZAN 3:2 Krupnikovic-P.Stankovic-Petkovic
03.12.94 G RADNICKI N. 0:1
10.12.94 D RAD 0:1
17.12.94 G NAPREDAK 3:1 Krupnikovic-P.Stankovic-Stojiljkovic
11.02.95 G OFK BEOGRAD 2:1 Krupnikovic-Stefanovic
18.02.95 G ZEMUN 1:2 Kovacevic
25.02.95 D VOJVODINA 2:1 Zivkovic-Petkovic
04.03.95 G HAJDUK 2:0 Kovacevic-Petkovic
18.03.95 D RADNICKI B. 4:0 Masic2-Stefanovic-Krupnikovic
22.03.95 G PARTIZAN 2:2 Krupnikovic-Adzic
25.03.95 D BECEJ 5:0 Kovacevic3-Petkovic-Krupnikovic
04.04.95 G RAD 3:1 Adzic-Krupnikovic-Bajcetic
08.04.95 D BORAC 6:0 Krupnikovic3-Kovacevic2-Adzic
12.04.95 D OFK BEOGRAD 5:0 Kovacevic3-Krupnikovic-Perovic
15.04.95 D ZEMUN 3:1 Adzic-Stojiljkovic-Kovacevic
22.04.95 G VOJVODINA 2:2 Kovacevic2
29.04.95 D HAJDUK 4:0 Krupnikovic2-Stefanovic-Petkovic
03.05.95 G RADNICKI B. 3:0 Adzic-Stefanovic-Kovacevic
06.05.95 D PARTIZAN 2:1 Kovacevic-Stojkovski
13.05.95 G BECEJ 2:2 Krupnikovic2
20.05.95 D RAD 8:1 Krupnikovic3-Stefanovic2-Petkovic-Perovic-Kovacevic
27.05.95 G BORAC 7:3 Krupnikovic3-Masic2-Petkovic-Zivkovic

PARTIZAN
20.08.94 D ZEMUN 7:0 Milosevic3-Bjekovic2-Djuric-Curcic
27.08.94 D RADNICKI N. 2:1 Milosevic2
03.09.94 G RAD 1:1 Milosevic
10.09.94 D NAPREDAK 1:0 Bjekovic
17.09.94 G OFK BEOGRAD 5:0 Ciric2-Nadj-Milosevic-Curcic
24.09.94 D C.ZVEZDA 1:1 Ciric
01.10.94 G VOJVODINA 3:4 Todorovic2-Hristov
08.10.94 D SPARTAK 3:0 Milosevic2-Ciric
15.10.94 G RUDAR 1:1 Milosevic
22.10.94 G ZEMUN 0:0
29.10.94 G RADNICKI N. 1:2 Milosevic
05.11.94 D RAD 3:0 Ciric2-Milosevic
15.11.94 G NAPREDAK 4:0 Tesovic2-Hristov-Nadj
19.11.94 D OFK BEOGRAD 0:0
26.11.94 G C.ZVEZDA 2:3 Djuric-Ciric
03.12.94 D VOJVODINA 3:1 Milosevic-Ciric-Curcic
10.12.94 G SPARTAK 1:0 Milosevic
17.12.94 D RUDAR 4:1 Milosevic3-Ciric
11.02.95 D ZEMUN 2:1 Milosevic-Tasevski
18.02.95 D BECEJ 3:0 Trenevski-Bjekovic-Cakar
25.02.95 G RAD 3:1 Cakar2-Trenevski
04.03.95 D BORAC 1:1 Milosevic
18.03.95 G OFK BEOGRAD 1:2 Milosevic
22.03.95 D C.ZVEZDA 2:2 Cakar-Saveljic
25.03.95 G VOJVODINA 3:1 Bjekovic-Milosevic-Nadj
04.04.95 D HAJDUK 4:1 Milosevic2-Tesovic-Pazin
08.04.95 G RADNICKI B. 2:1 Cakar2
12.04.95 G ZEMUN 1:2 Milosevic
15.04.95 G BECEJ 2:0 Bjekovic-Cakar
22.04.95 D RAD 3:0 Saveljic2-Bjekovic
29.04.95 G BORAC 1:0 Milosevic
03.05.95 D OFK BEOGRAD 4:0 Milosevic2-Ciric-Bjekovic
06.05.95 G C.ZVEZDA 1:2 Bjekovic
13.05.95 D VOJVODINA 4:2 Milosevic2-Curcic-Bjekovic
20.05.95 G HAJDUK 1:0 Milosevic
27.05.95 D RADNICKI B. 5:1 Paunovic-Ciric-Milosevic-Bolic-Hristov

VOJVODINA
20.08.94 G NAPREDAK 2:1 Radojicic2
27.08.94 D OFK BEOGRAD 3:0 Radojicic2-Samardzic
03.09.94 G C.ZVEZDA 2:2 Govedarica-Pantelic
10.09.94 G ZEMUN 2:2 Pantelic-Radojicic
17.09.94 D SPARTAK 2:1 Pantelic-Samardzic
24.09.94 G RUDAR 0:0
01.10.94 D PARTIZAN 4:3 Samardzic2-Pantelic-Saula
08.10.94 G RADNICKI N. 2:0 Saula-Scepanovic
15.10.94 D RAD 3:1 Saula-Scepanovic-Govedarica
22.10.94 D NAPREDAK 4:0 Samardzic2-Pantelic-Scepanovic
29.10.94 G OFK BEOGRAD 0:0
05.11.94 D C.ZVEZDA 0:3
15.11.94 D ZEMUN 2:0 Radojicic2
19.11.94 G SPARTAK 2:0 Radojicic-Govedarica
26.11.94 D RUDAR 1:0 Scepanovic
03.12.94 G PARTIZAN 1:3 Pantelic
10.12.94 D RADNICKI N. 3:1 Govedarica-Radojicic-Vukotic
17.12.94 G RAD 1:1 Samardzic
11.02.95 G BORAC 2:1 Samardzic-Jezdimirovic
18.02.95 D OFK BEOGRAD 2:1 Saula-Miljkovic
25.02.95 G C.ZVEZDA 1:2 Pantelic
04.03.95 G ZEMUN 1:0 Pantelic
18.03.95 D HAJDUK 2:0 Scepanovic-Radojicic
22.03.95 G RADNICKI B. 1:3 Barac
25.03.95 D PARTIZAN 1:3 Pantelic
04.04.95 G BECEJ 0:0
08.04.95 D RAD 4:1 Gluscevic2-Radojicic-Govedarica
12.04.95 D BORAC 1:0 Pantelic
15.04.95 G OFK BEOGRAD 1:1 Radojicic
22.04.95 D C.ZVEZDA 2:2 Samardzic-Scepanovic
29.04.95 D ZEMUN 4:1 Ozegovic-Vukotic-Pantelic-Govedarica
03.05.95 G HAJDUK 2:0 Radojicic
06.05.95 D RADNICKI B. 4:3 Pantelic3-Vukotic
13.05.95 G PARTIZAN 2:4 Samardzic-Ozegovic
20.05.95 D BECEJ 3:0 Samardzic-Pantelic-Scepanovic
27.05.95 G RAD 4:4 Samardzic2-Ozegovic-Djurkovic

BECEJ
20.08.94 G HAJDUK 1:2 Novcic
27.08.94 D LOZNICA 1:0 Radisic
03.09.94 G RADNICKI B. 0:1
10.09.94 D SLOBODA 2:1 Ciric-Mulina
17.09.94 G BUDUCNOST 1:1 Milivojev
24.09.94 G OBILIC 0:1
01.10.94 D PROLETER 3:2 Novcic-Ajdinovic-Mulina
08.10.94 G BORAC 1:1 Mulina
15.10.94 D SUTJESKA 2:0 Mulina-Ajdinovic
22.10.94 D HAJDUK 2:0 Mulina2
29.10.94 G LOZNICA 1:2 Milivojev
05.11.94 D RADNICKI B. 2:0 Novcic-Mulina
15.11.94 G SLOBODA 0:0
19.11.94 D BUDUCNOST 2:1 Mulina-Stanojev
26.11.94 D OBILIC 1:0 Cilinsek
03.12.94 G PROLETER 3:0 Novcic-Milivojev-Mulina
10.12.94 D BORAC 1:0 Ajdinovic
17.12.94 G SUTJESKA 4:1 Mulina2-Stojak2
11.02.95 D RADNICKI B. 1:0 Mulina
18.02.95 G PARTIZAN 0:3
25.02.95 D ZEMUN 1:0 Ciric
04.03.95 D RAD 1:1 Ciric
18.03.95 G BORAC 0:3
22.03.95 D OFK BEOGRAD 2:0 Cilinsek-Ajdinovic
25.03.95 G C.ZVEZDA 0:5
04.04.95 D VOJVODINA 0:0
08.04.95 G HAJDUK 2:1 Gacinovic-Novcic
12.04.95 G RADNICKI B. 1:0 Novcic
15.04.95 D PARTIZAN 0:2
22.04.95 G ZEMUN 1:1 Ciric
29.04.95 G RAD 0:3
03.05.95 D BORAC 2:0 Ciric2
06.05.95 G OFK BEOGRAD 1:2 Novcic
13.05.95 D C.ZVEZDA 2:2 Gacinovic-Ciric
20.05.95 G VOJVODINA 0:3
27.05.95 D HAJDUK 3:1 Stojak3

ZEMUN
20.08.94 G PARTIZAN 0:7
27.08.94 D C.ZVEZDA 0:2
03.09.94 G RADNICKI N. 0:1
10.09.94 D VOJVODINA 2:2 Banjac-Zelenovic
17.09.94 G RAD 1:2 Vorkapic
24.09.94 D SPARTAK 1:0 N.Tomic
01.10.94 G NAPREDAK 0:1
08.10.94 D RUDAR 2:0 Petrovic2
15.10.94 G OFK BEOGRAD 2:0 Ognjanovic-Z.Tomic
22.10.94 D PARTIZAN 0:0
29.10.94 G C.ZVEZDA 0:5
05.11.94 D RADNICKI N. 2:0 Petrovic-Zelenovic
15.11.94 G VOJVODINA 0:2
19.11.94 D RAD 1:1 Radulovic
26.11.94 G SPARTAK 2:1 Vorkapic-Banjac
03.12.94 D NAPREDAK 1:0 Banjac
10.12.94 G RUDAR 2:2 Milosevic2
17.12.94 D OFK BEOGRAD 2:1 Marinkovic-Radulovic
11.02.95 G PARTIZAN 1:2 Aleksic
18.02.95 D C.ZVEZDA 2:1 Subert-Milosevic
25.02.95 G BECEJ 0:1
04.03.95 D VOJVODINA 0:1
18.03.95 G RAD 1:0 Zelenovic
22.03.95 D HAJDUK 1:1 Zelenovic
25.03.95 G BORAC 0:0
04.04.95 D RADNICKI B. 3:4 Subert-Vorkapic-Banjac
08.04.95 G OFK BEOGRAD 0:1
12.04.95 D PARTIZAN 2:1 Subert-Milosevic
15.04.95 G C.ZVEZDA 1:3 Milosevic
22.04.95 D BECEJ 1:1 Banjac
29.04.95 G VOJVODINA 1:4 Milosevic
03.05.95 D RAD 5:1 Zelenovic3-Matanovic-Todorovic
06.05.95 G HAJDUK 2:1 Smiljanic-Banjac
13.05.95 D BORAC 0:0
20.05.95 G RADNICKI B. 1:1 Milosevic
27.05.95 D OFK BEOGRAD 3:2 Milosevic-Radulovic-Matanovic

OFK BEOGRAD
20.08.94 D C.ZVEZDA 2:1 Ivljanin-Todorovic
27.08.94 G VOJVODINA 0:3
03.09.94 D SPARTAK 0:0
10.09.94 G RUDAR 2:1 Jestrovic-Todorovic
17.09.94 D PARTIZAN 0:5
24.09.94 G RADNICKI N. 1:1 Todorovic
01.10.94 D RAD 0:0
08.10.94 G NAPREDAK 1:1 Milovanovic
15.10.94 D ZEMUN 0:2
22.10.94 G C.ZVEZDA 0:2
29.10.94 D VOJVODINA 0:0
05.11.94 G SPARTAK 2:0 Banjac-Todorovic
15.11.94 D RUDAR 3:0 Banjac-Ivljanin-Milovanovic
19.11.94 G PARTIZAN 0:0
26.11.94 D RADNICKI N. 1:1 Milovanovic
03.12.94 G RAD 0:4
10.12.94 D NAPREDAK 5:1 Djurdjevic-Podunavac-Banjac-Todorovic-Majkic Dosen
17.12.94 G ZEMUN 1:2 Terzic
11.02.95 D C.ZVEZDA 1:2 Podunavac
18.02.95 G VOJVODINA 1:2 Milovanovic
25.02.95 D HAJDUK 2:1 Banjac2
04.03.95 G RADNICKI B. 1:1 Curcic
18.03.95 D PARTIZAN 2:1 Milovanovic-Banjac
22.03.95 G BECEJ 0:2
25.03.95 D RAD 1:1 Djurdjevic
04.04.95 G BORAC 1:0 Lukic
08.04.95 D ZEMUN 1:0 Grubac
12.04.95 G C.ZVEZDA 0:5
15.04.95 D VOJVODINA 1:1 Grubac
22.04.95 G HAJDUK 0:1
29.04.95 D RADNICKI B. 3:1 Grubac2-Podunavac
03.05.95 G PARTIZAN 0:4
06.05.95 D BECEJ 2:1 Grubac2
13.05.95 G RAD 1:2 Grubac
20.05.95 D BORAC 2:0 Ivljanin-Podunavac
27.05.95 G ZEMUN 2:3 Djurdjevic-Djurisic

RAD
20.08.94 D SPARTAK 1:0 Drincic
27.08.94 G RUDAR 0:1
03.09.94 D PARTIZAN 1:1 Drincic
10.09.94 G RADNICKI N. 0:2
17.09.94 D ZEMUN 2:1 Vignjevic-Glogovac
24.09.94 D NAPREDAK 0:1
01.10.94 G OFK BEOGRAD 0:0
08.10.94 D C.ZVEZDA 0:0
15.10.94 G VOJVODINA 1:3 Rankovic
22.10.94 G SPARTAK 3:2 Rankovic2-Glogovac
29.10.94 D RUDAR 1:0 Vignjevic
05.11.94 G PARTIZAN 0:3
15.11.94 D RADNICKI N. 0:0
19.11.94 G ZEMUN 1:1 Drincic
26.11.94 G NAPREDAK 0:0
03.12.94 D OFK BEOGRAD 4:0 Glogovac-Rankovic-Drincic-Campara
10.12.94 G C.ZVEZDA 1:0 Vignjevic
17.12.94 D VOJVODINA 1:1 Knezevic
11.02.95 D HAJDUK 0:0
18.02.95 G RADNICKI B. 3:1 Drincic-Rmandic
25.02.95 D PARTIZAN 1:3 Ivkovic
04.03.95 G BECEJ 1:1 Drincic
18.03.95 D ZEMUN 0:1
22.03.95 D BORAC 1:1 Rmandic
25.03.95 G OFK BEOGRAD 1:1 Ivkovic
04.04.95 D C.ZVEZDA 1:3 Pasic
08.04.95 G VOJVODINA 1:4 Drincic
12.04.95 G HAJDUK 1:2 Riznic
15.04.95 D RADNICKI B. 1:0 Glogovac
22.04.95 G PARTIZAN 0:3
29.04.95 D OFK BEOGRAD 2:1 Vignjevic-Rasovic
03.05.95 G ZEMUN 1:5 Campara
06.05.95 G BORAC 0:0
13.05.95 D BECEJ 3:0 Drincic2-Riznic
20.05.95 G C.ZVEZDA 1:8 Riznic
27.05.95 D VOJVODINA 4:4 Ivkovic-Pasic-Janjic-Glogovac

BORAC
20.08.94 D OBILIC 2:1 Cakar-V.Dragutinovic
27.08.94 D SUTJESKA 4:0 Cakar-V.Dragutinovic-Bogdanovic-Vasov
03.09.94 G HAJDUK 0:1
10.09.94 D LOZNICA 4:1 Anic2-Cakar-Bogdanovic
17.09.94 G RADNICKI B. 3:0 Cakar2-V.Dragutinovic
24.09.94 D SLOBODA 2:0 Cakar-Vasov
01.10.94 G BUDUCNOST 1:5 Bogdanovic
08.10.94 D BECEJ 1:1 Bogdanovic
15.10.94 G PROLETER 0:2
22.10.94 G OBILIC 0:0
29.10.94 G SUTJESKA 2:1 Gojkovic-Mijanovic
05.11.94 D HAJDUK 1:0 Gojkovic
15.11.94 G LOZNICA 3:0 Anic-Cakar-Vasiljevic
19.11.94 D RADNICKI B. 1:0 Bogdanovic
26.11.94 G SLOBODA 0:0
03.12.94 D BUDUCNOST 3:1 Gojkovic2-Cakar
10.12.94 G BECEJ 0:2
17.12.94 D PROLETER 3:0 Cakar3
11.02.95 D VOJVODINA 1:2 Bozovic
18.02.95 G HAJDUK 1:3 Anic
25.02.95 D RADNICKI B. 2:0 Slovic2
04.03.95 G PARTIZAN 1:1 Jankovic
18.03.95 D BECEJ 3:0 Anic-Huseinovic-Cvetkovic
22.03.95 G RAD 1:1 Anic
25.03.95 D ZEMUN 0:0
04.04.95 D OFK BEOGRAD 0:1
08.04.95 G C.ZVEZDA 0:6
12.04.95 G VOJVODINA 0:1
15.04.95 D HAJDUK 2:0 Anic-Mijanovic
22.04.95 G RADNICKI B. 1:1 Jankovic
29.04.95 D PARTIZAN 0:1
03.05.95 G BECEJ 0:2
06.05.95 D RAD 0:0
13.05.95 G ZEMUN 0:0
20.05.95 G OFK BEOGRAD 0:2
27.05.95 D C.ZVEZDA 3:7 Huseinovic2-I.Dragutinovic

RADNICKI B.
20.08.94 D SLOBODA 1:0 Isailovic
27.08.94 G BUDUCNOST 1:2 Isailovic
03.09.94 D BECEJ 1:0 Aleksic
10.09.94 G PROLETER 0:1
17.09.94 D BORAC 0:3
24.09.94 G SUTJESKA 2:0 Aleksic-S.D.Ilic
01.10.94 D HAJDUK 1:1 Batrovic
08.10.94 G LOZNICA 3:1 Batrovic-Lambulic-Radinovic
15.10.94 D OBILIC 2:2 Kovacevic-S.D.Ilic
22.10.94 G SLOBODA 2:0 Radinovic-S.D.Ilic
29.10.94 D BUDUCNOST 2:1 Scepanovic-Isailovic
05.11.94 G BECEJ 0:2
15.11.94 D PROLETER 1:0 Kovacevic
19.11.94 G BORAC 0:1
26.11.94 D SUTJESKA 2:0 S.D.Ilic-Djoincevic
03.12.94 G HAJDUK 2:1 Lambulic2
10.12.94 D LOZNICA 3:1 Scepanovic-Batrovic-Aleksic
17.12.94 G OBILIC 1:0 Scepanovic
11.02.95 G BECEJ 0:1
18.02.95 D RAD 1:3 Aleksic
25.02.95 G BORAC 0:2
04.03.95 D OFK BEOGRAD 1:1 Scepanovic
18.03.95 G C.ZVEZDA 0:4
22.03.95 D VOJVODINA 3:1 Lambulic2-Scepanovic
25.03.95 G HAJDUK 1:3 Djoincevic
04.04.95 G ZEMUN 4:3 Batrovic-Lambulic-Cicmil-Scepanovic
08.04.95 D PARTIZAN 1:2 Batrovic
12.04.95 D BECEJ 0:1
15.04.95 G RAD 0:1
22.04.95 D BORAC 1:1 Vukicevic
29.04.95 G OFK BEOGRAD 1:3 Aleksic
03.05.95 D C.ZVEZDA 0:3
06.05.95 G VOJVODINA 3:4 Aleksic-Kovacevic-Scepanovic
13.05.95 D HAJDUK 2:0 Batrovic-Vukicevic
20.05.95 D ZEMUN 1:1 Aleksic
27.05.95 G PARTIZAN 1:5 Scepanovic

HAJDUK
20.08.94 D BECEJ 2:1 Djedovic-Stoisavljevic
27.08.94 G PROLETER 1:1 Simonovic
03.09.94 D BORAC 1:0 Peulic
10.09.94 G SUTJESKA 3:1 Peulic2-Karanovic
17.09.94 D OBILIC 2:1 Saveljic-Djedovic
24.09.94 D LOZNICA 1:1 Stoisavljevic
01.10.94 G RADNICKI B. 1:1 Saveljic
08.10.94 D SLOBODA 2:1 Djedovic-Pavic
15.10.94 G BUDUCNOST 0:1
22.10.94 G BECEJ 0:2
29.10.94 D PROLETER 2:0 Peulic-Racic
05.11.94 G BORAC 0:1
15.11.94 D SUTJESKA 6:2 Racic2-Stoisavljevic2-Djedovic-Peulic
19.11.94 G OBILIC 1:1 Djedovic
26.11.94 G LOZNICA 1:1 Racic
03.12.94 D RADNICKI B. 1:2 Racic
10.12.94 G SLOBODA 0:0
17.12.94 D BUDUCNOST 1:0 Racic
11.02.95 G RAD 0:0
18.02.95 D BORAC 3:1 Simonovic2-Peulic
25.02.95 G OFK BEOGRAD 1:2 Amidzic
04.03.95 D C.ZVEZDA 0:2
18.03.95 G VOJVODINA 0:2
22.03.95 G ZEMUN 1:1 Markelic
25.03.95 D RADNICKI B. 3:1 Peulic2-Racic
04.04.95 G PARTIZAN 1:4 Bognar
08.04.95 D BECEJ 1:2 Bognar
12.04.95 D RAD 2:1 Bognar-Djedovic
15.04.95 G BORAC 0:2
22.04.95 D OFK BEOGRAD 1:0 Bognar
29.04.95 G C.ZVEZDA 0:4
03.05.95 D VOJVODINA 0:2
06.05.95 D ZEMUN 1:2 Simonovic
13.05.95 G RADNICKI B. 0:2
20.05.95 D PARTIZAN 0:1
27.05.95 G BECEJ 1:3 Djedovic

BUDUCNOST
20.08.94 G LOZNICA 0:2
27.08.94 D RADNICKI B. 2:1 Besirovic2
03.09.94 G SLOBODA 0:0
10.09.94 G OBILIC 1:1 Pekovic
17.09.94 D BECEJ 1:1 Djurovic
24.09.94 G PROLETER 0:1
01.10.94 D BORAC 5:1 Besirovic3-Trenevski-Kaplanovic
08.10.94 G SUTJESKA 2:0 Besirovic-Vukcevic
15.10.94 D HAJDUK 1:0 Kljajevic
22.10.94 D LOZNICA 1:0 Besirovic
29.10.94 G RADNICKI B. 1:2 Pekovic
05.11.94 D SLOBODA 4:0 Pekovic-Dmitrovic-Vukcevic-Kaplanovic
15.11.94 D OBILIC 3:1 Pekovic-Dmitrovic-Besirovic
19.11.94 G BECEJ 1:2 Kostic
26.11.94 D PROLETER 1:0 Pekovic
03.12.94 G BORAC 1:3 Trenevski
10.12.94 D SUTJESKA 3:0 Beatovic-Besirovic-Vukcevic
17.12.94 G HAJDUK 0:1
11.02.95 G LOZNICA 2:3 Perovic-Kostic
18.02.95 D RUDAR 3:1 Popovic-Pekovic-Djurovic
25.02.95 G SLOBODA 1:1 Pekovic
04.03.95 G OBILIC 1:1 Beatovic
18.03.95 D RADNICKI N. 2:1 Pekovic2
22.03.95 G PROLETER 1:5 Vlaisavljevic
25.03.95 D NAPREDAK 1:0 Besirovic
04.04.95 G SUTJESKA 0:1
08.04.95 D SPARTAK 2:0 Besirovic-Popovic
12.04.95 D LOZNICA 4:0 Besirovic2-Popovic2
15.04.95 G RUDAR 2:1 Besirovic-Popovic
22.04.95 D SLOBODA 0:0
29.04.95 D OBILIC 2:1 Besirovic-Djurovic
03.05.95 G RADNICKI N. 1:0 Trobok
06.05.95 D PROLETER 2:2 Besirovic-Dmitrovic
13.05.95 G NAPREDAK 0:1
20.05.95 D SUTJESKA 5:1 Dmitrovic2-Besirovic-Popovic-Djurovic
27.05.95 G SPARTAK 2:4 Saric-Pekovic

RADNICKI N.
20.08.94 D RUDAR 2:0 Manic-Gavrilovic
27.08.94 G PARTIZAN 1:2 Manic
03.09.94 D ZEMUN 1:0 Manic
10.09.94 D RAD 2:0 Manic2
17.09.94 G NAPREDAK 0:0
24.09.94 D OFK BEOGRAD 1:1 Manic
01.10.94 G C.ZVEZDA 0:3
08.10.94 D VOJVODINA 0:2
15.10.94 G SPARTAK 1:3 Manic
22.10.94 G RUDAR 1:1 Djuricic
29.10.94 D PARTIZAN 2:1 Manic-Miletic
05.11.94 G ZEMUN 0:2
15.11.94 G RAD 0:0
19.11.94 D NAPREDAK 3:1 Manic3
26.11.94 G OFK BEOGRAD 0:1
03.12.94 D C.ZVEZDA 1:0 Miseljic
10.12.94 G VOJVODINA 1:3 Miletic
17.12.94 D SPARTAK 7:1 Manic3-Gavrilovic-Miseljic-Ilijevic-A.Ilic
11.02.95 G SPARTAK 0:1
18.02.95 D LOZNICA 3:1 Manic2-Djuricic
25.02.95 G RUDAR 0:1
04.03.95 D SLOBODA 4:0 Dimitrijevic-I.Ilic-Djordjevic-Kostic
18.03.95 G BUDUCNOST 1:2 A.Ilic
22.03.95 G OBILIC 0:0
25.03.95 D PROLETER 5:0 Manic2-Djuricic2-Stevanovic
04.04.95 G NAPREDAK 1:2 Stevanovic
08.04.95 D SUTJESKA 1:0 Djuricic
12.04.95 D SPARTAK 3:2 D.Ilic-A.Ilic-Grujic
15.04.95 G LOZNICA 1:1 D.Ilic
22.04.95 D RUDAR 3:0 D.Ilic-Grujic-Manic
29.04.95 G SLOBODA 1:1 Dimitrijevic
03.05.95 D BUDUCNOST 0:1
06.05.95 D OBILIC 2:0 D.Zivadinovic-Dimitrijevic
13.05.95 G PROLETER 1:1 D.Ilic
20.05.95 D NAPREDAK 1:0 D.Ilic
27.05.95 G SUTJESKA 0:0

PROLETER
20.08.94 G SUTJESKA 1:1 Mihajlovic
27.08.94 D HAJDUK 1:1 Stojanovski
03.09.94 G LOZNICA 0:1
10.09.94 D RADNICKI B. 1:0 Milosevic
17.09.94 G SLOBODA 1:2 Stojanovski
24.09.94 D BUDUCNOST 1:0 Stojanovski
01.10.94 G BECEJ 2:3 Stojanovski-Luburic
08.10.94 G OBILIC 0:1
15.10.94 D BORAC 2:0 Jovanovic-Milosevic
22.10.94 D SUTJESKA 3:0 Josic2-Savic
29.10.94 G HAJDUK 0:2
05.11.94 D LOZNICA 5:3 Stojanovski2-Nedeljkov-Luburic-Srdic
15.11.94 G RADNICKI B. 0:1
19.11.94 D SLOBODA 4:1 Stojanovski-Josic-Mihajlovic-Srdic
26.11.94 G BUDUCNOST 0:1
03.12.94 D BECEJ 0:3
10.12.94 D OBILIC 1:1 Komberski
17.12.94 G BORAC 0:3
11.02.95 G SUTJESKA 1:1 Luburic
18.02.95 D SPARTAK 2:0 Stojanovski2
25.02.95 G LOZNICA 0:4
04.03.95 D RUDAR 2:0 Milosevic-Vasic
18.03.95 G SLOBODA 1:2 Luburic
22.03.95 D BUDUCNOST 5:1 Milosevic-Kujundzic-Nedeljkov-Luburic-Savic
25.03.95 G RADNICKI N. 0:5
04.04.95 G OBILIC 1:2 Milosevic
08.04.95 D NAPREDAK 4:2 Milosevic2-Jovanovic-Nedeljkov
12.04.95 D SUTJESKA 3:1 Milosevic-Stojanovski-Lukic
15.04.95 G SPARTAK 1:1 Stojanovski
22.04.95 D LOZNICA 2:1 Luburic-Milosevic
29.04.95 G RUDAR 0:1
03.05.95 D SLOBODA 1:0 Kujundzic
06.05.95 G BUDUCNOST 2:2 Milosevic-Stojanovski
13.05.95 D RADNICKI N. 1:1 Luburic
20.05.95 D OBILIC 1:0 Stojanovski
27.05.95 G NAPREDAK 3:4 Stojanovski-Ivic-Savic

NAPREDAK
20.08.94 D VOJVODINA 1:2 Pavlovic
27.08.94 G SPARTAK 3:4 Pavlovic-Novakovic-Ratkovic
03.09.94 D RUDAR 3:1 Ratkovic2-Pavlovic
10.09.94 G PARTIZAN 0:1
17.09.94 D RADNICKI N. 0:0
24.09.94 G RAD 1:0 Lazic
01.10.94 D ZEMUN 1:0 Kojicic
08.10.94 D OFK BEOGRAD 1:1 Kojicic
15.10.94 G C.ZVEZDA 0:4
22.10.94 G VOJVODINA 0:4
29.10.94 D SPARTAK 1:0 Kojicic
05.11.94 G RUDAR 2:1 Kojicic-Joksic
15.11.94 D PARTIZAN 0:4
19.11.94 G RADNICKI N. 1:3 Ratkovic
26.11.94 D RAD 0:0
03.12.94 G ZEMUN 0:1
10.12.94 G OFK BEOGRAD 1:5 Kojicic
17.12.94 D C.ZVEZDA 1:3 Mijatovic
11.02.95 D OBILIC 1:0 Ratkovic
18.02.95 D SUTJESKA 2:1 Petrovic2
25.02.95 G SPARTAK 2:0 Petrovic-Ratkovic
04.03.95 D LOZNICA 2:3 Petrovic-Ratkovic
18.03.95 G RUDAR 1:1 Ratkovic
22.03.95 D SLOBODA 1:0 Dodic
25.03.95 G BUDUCNOST 0:1
04.04.95 D RADNICKI N. 2:1 Gasic-Pavlovic
08.04.95 G PROLETER 2:4 Gasic-Ratkovic
12.04.95 G OBILIC 0:1
15.04.95 G SUTJESKA 0:2
22.04.95 D SPARTAK 0:1
29.04.95 G LOZNICA 1:1 Vidojevic
03.05.95 D RUDAR 1:0 Ratkovic
06.05.95 G SLOBODA 0:1
13.05.95 D BUDUCNOST 1:0 Pavlovic
20.05.95 G RADNICKI N. 0:1
27.05.95 D PROLETER 4:3 Ratkovic2-Ristic-Gasic

OBILIC
20.08.94 G BORAC 1:2 Jevtic
27.08.94 D SLOBODA 0:1
03.09.94 G SUTJESKA 2:2 Drakulic-Puaca
10.09.94 D BUDUCNOST 1:1 Puaca
17.09.94 G HAJDUK 1:2 Puaca
24.09.94 D BECEJ 1:0 Puaca
01.10.94 G LOZNICA 1:1 Antonic
08.10.94 D PROLETER 1:0 Drakulic
15.10.94 G RADNICKI B. 2:2 Puaca-Vasiljevic
22.10.94 D BORAC 0:0
29.10.94 G SLOBODA 2:1 Drakulic-Katic
05.11.94 D SUTJESKA 4:0 Puaca2-Katic-Antonic
15.11.94 G BUDUCNOST 1:3 Puaca
19.11.94 D HAJDUK 1:1 Puaca
26.11.94 G BECEJ 0:1
03.12.94 D LOZNICA 2:1 Puaca
10.12.94 G PROLETER 1:1 Radosavljevic
17.12.94 D RADNICKI B. 0:1
11.02.95 G NAPREDAK 0:1
18.02.95 D SLOBODA 4:2 Puaca2-Katic-Vukcevic
25.02.95 G SUTJESKA 1:5 Nonkovic
04.03.95 D BUDUCNOST 1:1 Vukcevic
18.03.95 G SPARTAK 0:1
22.03.95 D RADNICKI N. 0:0
25.03.95 G LOZNICA 2:2 Puaca-Katic
04.04.95 D PROLETER 2:1 Puaca2
08.04.95 G RUDAR 2:3 Puaca-Zoric
12.04.95 D NAPREDAK 1:0 Lesnjak
15.04.95 G SLOBODA 0:2
22.04.95 D SUTJESKA 3:2 Puaca-Zivkovic-Popovic
29.04.95 G BUDUCNOST 1:2 Puaca
03.05.95 D SPARTAK 1:0 Vasiljevic
06.05.95 G RADNICKI N. 0:2
13.05.95 D LOZNICA 1:0 Katic
20.05.95 G PROLETER 0:1
27.05.95 D RUDAR 6:2 Puaca2-Katic2-Vukcevic-Vasiljevic

LOZNICA
20.08.94 D BUDUCNOST 2:0 Milovanovic-Maksimovic
27.08.94 G BECEJ 0:1
03.09.94 D PROLETER 1:0 Gajic
10.09.94 G BORAC 1:4 Gajic
17.09.94 D SUTJESKA 2:0 Gajic-Micic
24.09.94 G HAJDUK 1:1 Micic
01.10.94 D OBILIC 1:1 Gajic
08.10.94 D RADNICKI B. 1:3 Gajic
15.10.94 G SLOBODA 1:1 Micic
22.10.94 G BUDUCNOST 0:1
29.10.94 D BECEJ 2:1 Josipovic-Belic
05.11.94 G PROLETER 3:5 Gajic2-Stankovic
15.11.94 D BORAC 0:3
19.11.94 G SUTJESKA 2:1 Celikovic-Maksimovic
26.11.94 D HAJDUK 1:1 Gajic
03.12.94 G OBILIC 1:2 Josipovic
10.12.94 G RADNICKI B. 1:3 Belic
17.12.94 D SLOBODA 1:1 Josipovic
11.02.95 D BUDUCNOST 3:2 Gajic2-Obadovic
18.02.95 G RADNICKI N. 1:3 Petrovic
25.02.95 D PROLETER 4:0 Micic2-Gajic-Vojvodic
04.03.95 G NAPREDAK 3:2 Gajic2-Petrovic
18.03.95 D SUTJESKA 3:1 Gajic2-Micic
22.03.95 G SPARTAK 0:1
25.03.95 D OBILIC 2:2 Vojvodic-Maksimovic
04.04.95 D RUDAR 0:2
08.04.95 G SLOBODA 2:3 Gajic-Vasiljevic
12.04.95 G BUDUCNOST 0:4
15.04.95 D RADNICKI N. 1:1 Vasiljevic
22.04.95 G PROLETER 1:2 Micic
29.04.95 D NAPREDAK 1:1 Milovanovic
03.05.95 G SUTJESKA 1:3 Micic
06.05.95 D SPARTAK 1:0 Josipovic
13.05.95 G OBILIC 0:1
20.05.95 G RUDAR 2:1 Vojvodic-Micic
27.05.95 D SLOBODA 1:0 Stankovic

SLOBODA
20.08.94 G RADNICKI B. 0:1
27.08.94 D OBILIC 1:0 Cerovic
03.09.94 D BUDUCNOST 0:0
10.09.94 G BECEJ 1:2 Cerovic
17.09.94 D PROLETER 2:1 Radovic-Vidojevic
24.09.94 G BORAC 0:2
01.10.94 D SUTJESKA 1:0 P.PopoviC
08.10.94 G HAJDUK 1:2 Njegus
15.10.94 D LOZNICA 1:1 Cerovic
22.10.94 D RADNICKI B. 0:2
29.10.94 G OBILIC 1:2 Cerovic
05.11.94 G BUDUCNOST 0:4
15.11.94 D BECEJ 0:0
19.11.94 G PROLETER 1:4 Radovic
26.11.94 D BORAC 0:0
03.12.94 G SUTJESKA 0:1
10.12.94 D HAJDUK 0:0
17.12.94 G LOZNICA 1:1 Gavrilovic
11.02.95 G RUDAR 1:1 Vidojevic
18.02.95 D OBILIC 2:4 Vranjes-Njegus
25.02.95 D BUDUCNOST 1:1 Zdravkovic
04.03.95 G RADNICKI N. 0:4
18.03.95 D PROLETER 2:1 Radovic-Vukomanovic
22.03.95 G NAPREDAK 0:1
25.03.95 D SUTJESKA 1:0 Vidojevic
04.04.95 G SPARTAK 1:0 Vranjes
08.04.95 D LOZNICA 3:2 Vranjes-Njegus-Jelic
12.04.95 D RUDAR 1:0 Zdravkovic
15.04.95 G OBILIC 2:0 Radovic-Njegus
22.04.95 G BUDUCNOST 0:0
29.04.95 D RADNICKI N. 1:1 Cvetanovski
03.05.95 G PROLETER 0:1
06.05.95 D NAPREDAK 1:0 Vukomanovic
13.05.95 G SUTJESKA 0:1
20.05.95 D SPARTAK 0:0
27.05.95 G LOZNICA 0:1

SPARTAK
20.08.94 G RAD 0:1
27.08.94 D NAPREDAK 4:3 Babic2-Piri-Mirocevic
03.09.94 G OFK BEOGRAD 0:0
10.09.94 D C.ZVEZDA 0:0
17.09.94 G VOJVODINA 1:2 Roncevic
24.09.94 G ZEMUN 0:1
01.10.94 D RUDAR 0:0
08.10.94 G PARTIZAN 0:3
15.10.94 D RADNICKI N. 3:1 Babic-Smiljanic-Roncevic
22.10.94 D RAD 2:3 Nestorovic-Roncevic
29.10.94 G NAPREDAK 0:1
05.11.94 D OFK BEOGRAD 0:2
15.11.94 G C.ZVEZDA 0:3
19.11.94 D VOJVODINA 0:2
26.11.94 D ZEMUN 1:2 Nestorovic
03.12.94 G RUDAR 0:1
10.12.94 D PARTIZAN 0:1
17.12.94 G RADNICKI N. 1:7 Stanic
11.02.95 D RADNICKI N. 1:0 Sabados
18.02.95 G PROLETER 0:2
25.02.95 D NAPREDAK 0:2
04.03.95 G SUTJESKA 1:2 Bogesic
18.03.95 D OBILIC 1:0 Popovic
22.03.95 D LOZNICA 1:0 Milovanovic
25.03.95 G RUDAR 0:0
04.04.95 D SLOBODA 0:1
08.04.95 G BUDUCNOST 0:2
12.04.95 G RADNICKI N. 2:3 Dulic-Popovic
15.04.95 D PROLETER 1:1 Milovanovic
22.04.95 G NAPREDAK 1:0 Sabados
29.04.95 D SUTJESKA 1:0 Milovanovic
03.05.95 G OBILIC 0:1
06.05.95 G LOZNICA 0:1
13.05.95 D RUDAR 2:1 Milidrag-Nestorovic
20.05.95 G SLOBODA 0:0
27.05.95 D BUDUCNOST 4:2 Nestorovic3-Ristovski

SUTJESKA
20.08.94 D PROLETER 1:1 Miljanic
27.08.94 G BORAC 0:4
03.09.94 D OBILIC 2:2 Gardasevic-Brkuljan
10.09.94 D HAJDUK 1:3 Mirkovic
17.09.94 G LOZNICA 0:1
24.09.94 D RADNICKI B. 0:2
01.10.94 G SLOBODA 0:1
08.10.94 D BUDUCNOST 0:2
15.10.94 G BECEJ 0:2
22.10.94 G PROLETER 0:3
29.10.94 D BORAC 1:2 Bajovic
05.11.94 G OBILIC 0:4
15.11.94 G HAJDUK 2:6 Bajovic2
19.11.94 D LOZNICA 1:2 Miljanic
26.11.94 G RADNICKI B. 0:2
03.12.94 D SLOBODA 1:0 Mirkovic
10.12.94 G BUDUCNOST 0:3
17.12.94 D BECEJ 1:4 Bajovic
11.02.95 D PROLETER 1:1 Bajovic
18.02.95 G NAPREDAK 1:2 Draskovic
25.02.95 D OBILIC 5:1 Zirojevic3-Bajovic-Draskovic
04.03.95 D SPARTAK 2:1 Draskovic-Stanjevic
18.03.95 G LOZNICA 1:3 Zirojevic
22.03.95 D RUDAR 2:1 Draskovic-Bajovic
25.03.95 G SLOBODA 0:1
04.04.95 D BUDUCNOST 1:0 Bajovic
08.04.95 G RADNICKI N. 0:1
12.04.95 G PROLETER 1:3 Nikolic
15.04.95 D NAPREDAK 2:0 Bajovic-Pesikan
22.04.95 G OBILIC 2:3 Bajovic-Stanjevic
29.04.95 G SPARTAK 0:1
03.05.95 D LOZNICA 3:1 Brkuljan-Draskovic-Zirojevic
06.05.95 G RUDAR 0:1
13.05.95 D SLOBODA 1:0 Stanjevic
20.05.95 G BUDUCNOST 1:5 Bajovic
27.05.95 D RADNICKI N. 0:0

RUDAR
20.08.94 G RADNICKI N. 0:2
27.08.94 D RAD 1:0 Rolovic
03.09.94 G NAPREDAK 1:3 Dragas
10.09.94 D OFK BEOGRAD 1:2 Dragas
17.09.94 G C.ZVEZDA 1:3 Dragas
24.09.94 D VOJVODINA 0:0
01.10.94 G SPARTAK 0:0
08.10.94 G ZEMUN 0:2
15.10.94 D PARTIZAN 1:1 Skoric
22.10.94 D RADNICKI N. 1:1 Dragas
29.10.94 G RAD 0:1
05.11.94 D NAPREDAK 1:2 Skoric
15.11.94 G OFK BEOGRAD 0:3
19.11.94 D C.ZVEZDA 1:1 Strbac
26.11.94 G VOJVODINA 0:1
03.12.94 D SPARTAK 1:0 Rolovic
10.12.94 D ZEMUN 2:2 Vesovic-Strbac
17.12.94 G PARTIZAN 1:4 Pepic
11.02.95 D SLOBODA 1:1 Rolovic
18.02.95 G BUDUCNOST 1:3 Mladenovic
25.02.95 D RADNICKI N. 1:0 Mladenovic
04.03.95 G PROLETER 0:2
18.03.95 D NAPREDAK 1:1 Mileta
22.03.95 G SUTJESKA 1:2 Rolovic
25.03.95 D SPARTAK 0:0
04.04.95 G LOZNICA 2:0 Rolovic-Tepavcevic
08.04.95 D OBILIC 3:2 Rolovic-Tepavcevic-Anicic
12.04.95 G SLOBODA 0:1
15.04.95 D BUDUCNOST 1:2 Djordjevic
22.04.95 G RADNICKI N. 0:3
29.04.95 D PROLETER 1:0 Rolovic
03.05.95 G NAPREDAK 0:1
06.05.95 D SUTJESKA 1:0 Rolovic
13.05.95 G SPARTAK 1:2 Djordjevic
20.05.95 D LOZNICA 1:2 Djordjevic
27.05.95 G OBILIC 2:6 Aranitovic-Jokic

I A LIGA
--------
JESEN
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod Bonus
1.Vojvodina 18 11 5 2 34:18 +16 27 13
2.C.Zvezda 18 10 5 3 36:12 +24 25 11
3.Partizan 18 10 5 3 42:15 +27 25 10
4.Rad 18 6 7 5 16:16 0 19 8
5.Zemun 18 7 4 7 18:27 - 9 18 7
6.OFK Beograd 18 6 6 6 18:23 - 5 18 7
-------------------------------------------------------------------------
7.Radnicki N. 18 7 4 7 23:21 + 2 18 8
8.Napredak 18 5 3 10 16:34 -18 13 5
9.Rudar 18 2 6 10 12:28 -16 10 3
10.Spartak 18 2 3 13 12:33 -21 7 3
PROLECE
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod
1.C.Zvezda 18 14 3 1 63:17 +46 42
2.Partizan 18 13 2 3 43:17 +26 38
3.Vojvodina 18 10 4 4 37:26 +11 37
4.Becej 18 7 4 7 17:27 -10 30
5.Zemun 18 6 5 7 24:25 - 1 24
6.OFK Beograd 18 7 3 8 21:28 - 7 24
7.Rad 18 4 6 8 22:38 -16 22
8.Borac 18 3 6 9 15:28 -13 19
9.Radnicki B. 18 3 3 12 20:39 -19 15
10.Hajduk 18 4 2 12 15:32 -17 15
I B LIGA
--------
JESEN
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod Bonus
1.Becej 18 11 3 4 27:13 +14 25 8
2.Borac 18 11 3 4 30:14 +16 25 7
3.Radnicki B. 18 11 2 5 24:16 + 8 24 6
4.Hajduk 18 8 6 4 25:17 + 8 22 5
--------------------------------------------------------------------------
5.Buducnost 18 9 3 6 27:16 +11 21 8
6.Obilic 18 5 7 6 21:20 + 1 17 5
7.Proleter 18 6 3 9 22:24 - 2 15 4
8.Loznica 18 5 5 8 21:29 - 8 15 4
9.Sloboda 18 3 6 9 10:23 -13 12 2
10.Sutjeska 18 1 2 15 10:45 -35 5 1
PROLECE
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod
1.Buducnost 18 9 4 5 31:23 + 8 30
2.Radnicki N. 18 8 5 5 27:13 +14 29
3.Proleter 18 8 4 6 30:28 + 2 24
4.Napredak 18 8 2 8 20:21 - 1 23
5.Obilic 18 7 3 8 25:27 - 2 22
6.Loznica 18 7 3 8 26:29 - 3 21
7.Sloboda 18 7 5 6 16:18 - 2 21
8.Spartak 18 7 3 8 15:18 - 3 20
9.Sutjeska 18 7 2 9 23:25 - 2 17
10.Rudar 18 5 3 10 17:28 -11 16

BARAZ ZA KUP UEFA
VOJVODINA-BUDUCNOST 5:2-1:3
Radojicic2-Samardzic-Govedarica-Pantelic-DjurkovicIBesirovic2-Pekovic2-Rabrenovic
BARAZ ZA OPSTANAK
MLADOST B.J.-SPARTAK 2:0-1:1
Jevtic-Stevanovic-SimicicIPopovic
SLOBODA-NOVI PAZAR 2:0-0:2-p-5:4
P.Popovic-VidojevicIBisevic2

Iz IA lige su ispali:Rad,Borac,Radnicki B.,Hajduk
U IA ligu su usli:Buducnost,Radnicki N.,Proleter,Napredak
Iz IB lige su ispali:Spartak,Sutjeska,Rudar
U IB ligu su usli:Cukaricki,Mladost L.,Mladost B.J.
Ukupno golova: 951
Naj strelac: Milosevic Savo (Partizan) 31.gol

KUP SRJ
1/16
NAPREDAK(Krusevac)-NAPREDAK(Cestereg) 3:1
Novakovic-Joksic-NikolicICurakovic
BECEJ-LOVCEN(Cetinje) 3:0 P.F.
SPARTAK(Subotica)-NOVI PAZAR 4:1
Corovic2-Piri-MilidragIHuseinovic
ISKRA(Danilovgrad)-SLOBODA(Uzice) 2:0
Perkovic2I
PARTIZAN(Beograd)-SUTJESKA(Niksic) 3:0
Milosevic-Curcic-BjekovicI
RADNICKI(Nis)-AGROUNIJA(Indjija) 4:1
Djordjevic-Manic-Miletic-MiseljicIVejin
ZEMUN(Beograd)-LOZNICA 2:0
Banjac-ZelenovicI
RAD(Beograd)-OFK KIKINDA 2:0
Glogovac-MedanI
OBILIC(Beograd)-VOJVODINA(Novi Sad) 2:1
Drakulic-PuacaIDragicevic
RUDAR(Pljevlja)-JASTREBAC(Nis) 2:0
Rolovic-V.AdzicI
MLADOST(Lucani)-RADNICKI(Beograd) 1:0
VulevicI
BUDUCNOST(Podgorica)-CSK(Celarevo) 1:0
KosticI
C.ZVEZDA(Beograd)-BADNJEVAC 2:0
Kovacevic-PetkovicI
PROLETER(Zrenjanin)-MOGREN(Budva) 2:1
Luburic-MihajlovicIMl.Bajovic
BORAC(Cacak)-HAJDUK(Kula) 1:0
VasovI
NOVI SAD-OFK BEOGRAD 4:1
Krisanovic2-Pajcin-KovrlijaIBanjac
1/8
PARTIZAN-ISKRA 10:0-3:0
Hristov4-Todorovic3-Ciric2-Milosevic2-Bjekovic-JovicI
C.ZVEZDA-RADNICKI(N) 4:0-0:2
Kovacevic2-Stojiljkovic-KrupnikovicIManic-Ilijevic
PROLETER-ZEMUN 2:1-2:3
Stojanovski-Simovic-Jovanovic-MilosevicIMatanovic2-Maricic-Z.Tomic
OBILIC-RAD 2:0-0:2-p-4:3
Drakulic2IDrincic-Glogovac
BORAC-MLADOST 3:1-1:2
Vasov-Cakar-Anic-B.BozovicIPlazinic-Musovic-Radojicic
BECEJ-NOVI SAD 6:1-1:0
Novcic2-Stojak2-Milivojev2-AjdinovicIKovrlija
RUDAR-SPARTAK 1:1-2:2
V.Adzic2-PazinIPiri2-Djurkovic
NAPREDAK-BUDUCNOST 2:0-0:1
Lazic-KojicicITrenevski
1/4
C.ZVEZDA-PARTIZAN 2:0-3:3
Krupnikovic2-Zivkovic-Perovic-P.StankovicITesovic-Nadj-Milosevic
OBILIC-BORAC 1:0-1:2
Puaca-KaticIAnic2
BECEJ-RUDAR 1:0-3:3
Ajdinovic-Cilinsek-Gacinovic-StojakIDragas-Mileta-Rolovic
PROLETER-NAPREDAK 3:0-3:1
Milosevic2-Jovanovic2-Josic-SrdicINikolic
1/2
C.ZVEZDA-BECEJ 2:0-2:1
Petkovic-Kovacevic-Krupnikovic-StojiljkovicIMilivojev
OBILIC-PROLETER 2:1-1:1
Katic-Vilotijevic-PuacaIMilosevic2
Finale
C.ZVEZDA-OBILIC 4:0-0:0
Adzic-Krupnikovic-Zivkovic-StojiljkovicI
Osvajac Kupa je: C.Zvezda (Beograd)
Golova: 139

Andrejaaca
Postovi: 20
Pridružen/a: 19 feb 2013, 06:57
Kontakt:

PostPostao/la Andrejaaca » 19 feb 2013, 18:40

1995/96
PARTIZAN
13.08.95 G OFK BEOGRAD 8:1 Cakar2-Curcic2-Besirovic-Ciric-Tesovic-Hristov
19.08.95 G ZEMUN 2:0 Cakar-Besirovic
26.08.95 D BECEJ 2:1 Bolic-Tesovic
02.09.95 G NAPREDAK 3:1 Bolic-Ciric-Hristov
09.09.95 D PROLETER 2:0 Curcic-Besirovic
16.09.95 G C.ZVEZDA 1:0 Tesovic
23.09.95 D BUDUCNOST 3:0 Besirovic-Djuric-Ciric
30.09.95 G VOJVODINA 1:1 Ciric
07.10.95 D RADNICKI N. 1:1 Bolic
14.10.95 D OFK BEOGRAD 6:0 Ciric2-Cakar2-Djuric-Hristov
21.10.95 D ZEMUN 5:0 Ciric2-Hristov2-Bolic
28.10.95 G BECEJ 1:1 Tasevski
04.11.95 D NAPREDAK 4:0 Besirovic-Bolic-Saveljic-Pekovic
19.11.95 G PROLETER 3:0 Tesovic2-Ciric
26.11.95 D C.ZVEZDA 1:1 Besirovic
02.12.95 G BUDUCNOST 5:1 Ciric2-Trenevski-Tomic-Tesovic
09.12.95 D VOJVODINA 1:0 Tesovic
16.12.95 G RADNICKI N. 3:1 Tesovic-Ciric-Tomic
10.02.96 G RAD 1:2 Cakar
17.02.96 G CUKARICKI 2:1 Bolic-Vukicevic
24.02.96 D BECEJ 4:1 Tomic2-Besirovic-Vukicevic
27.02.96 G MLADOST L. 0:1
02.03.96 D PROLETER 4:1 Cakar3-Vukicevic
10.03.96 G C.ZVEZDA 3:2 Pazin-Nadj-Cakar
16.03.96 D SLOBODA 5:0 Cakar2-Vukicevic-Tomic-Ciric
20.03.96 G VOJVODINA 1:1 Djuric
23.03.96 D RADNICKI N. 4:0 Trenevski-Tesovic-Krstajic-Besirovic
29.03.96 D RAD 2:1 Tesovic-Besirovic
03.04.96 D CUKARICKI 4:2 Tesovic-Vukicevic-Trenevski-Cakar
06.04.96 G BECEJ 0:0
13.04.96 D MLADOST L. 5:0 Ciric2-Trenevski-Cakar-Tesovic
16.04.96 G PROLETER 1:0 Trenevski
27.04.96 D C.ZVEZDA 0:0
04.05.96 G SLOBODA 5:1 Tomic2-Hristov2-Besirovic
11.05.96 D VOJVODINA 6:3 Cakar2-Trenevski-Hristov-Tesovic-Mirkovic
18.05.96 G RADNICKI N. 4:1 Tesovic2-Nadj-Besirovic

C.ZVEZDA
13.08.95 D ZEMUN 2:1 Krupnikovic-Petkovic
19.08.95 D BUDUCNOST 5:1 D.Stankovic2-Ognjenovic2-P.Stankovic
26.08.95 G VOJVODINA 2:3 Krupnikovic-Petkovic
02.09.95 D RADNICKI N. 4:0 Sakic-Masic-D.Stankovic-Kovacevic
09.09.95 G OFK BEOGRAD 6:2 Krupnikovic2-Kovacevic2-Sakic-Podunavac
16.09.95 D PARTIZAN 0:1
23.09.95 G BECEJ 3:1 Krupnikovic-Marinovic-Dragas
30.09.95 D NAPREDAK 3:0 Krupnikovic2-Zivkovic
07.10.95 G PROLETER 3:0 Kovacevic2-Krupnikovic
14.10.95 G ZEMUN 2:1 Kovacevic2
21.10.95 G BUDUCNOST 4:1 Petkovic2-P.Stankovic-Kovacevic
28.10.95 D VOJVODINA 2:1 Krupnikovic-Ognjenovic
04.11.95 G RADNICKI N. 2:0 Kovacevic2
19.11.95 D OFK BEOGRAD 4:1 Kovacevic2-Petkovic-G.Djorovic
26.11.95 G PARTIZAN 1:1 Stefanovic
02.12.95 D BECEJ 0:1
09.12.95 G NAPREDAK 1:0 Kovacevic
16.12.95 D PROLETER 5:1 Krupnikovic2-Jovicic-Ognjenovic-Pecelj
10.02.96 D CUKARICKI 1:0 Ognjenovic
17.02.96 D SLOBODA 1:0 Krupnikovic
24.02.96 G VOJVODINA 1:1 Pantelic
27.02.96 D RADNICKI N. 1:1 Puaca
02.03.96 G RAD 1:0 P.Stankovic
10.03.96 D PARTIZAN 2:3 Krupnikovic-Pantelic
16.03.96 G BECEJ 0:1
20.03.96 D MLADOST L. 2:0 Ognjenovic-Drulic
23.03.96 G PROLETER 1:3 Milivojev
29.03.96 G CUKARICKI 0:0
03.04.96 G SLOBODA 4:0 Jovicic2-Milivojev-Krupnikovic
06.04.96 D VOJVODINA 1:0 Krupnikovic
13.04.96 G RADNICKI N. 3:1 Krupnikovic2-P.Stankovic
16.04.96 D RAD 3:1 D.Stankovic-Krupnikovic-Ognjenovic
27.04.96 G PARTIZAN 0:0
04.05.96 D BECEJ 1:1 Krupnikovic
11.05.96 G MLADOST L. 2:3 Ognjenovic-Puaca
18.05.96 D PROLETER 3:1 Milivojev-Dragas-Krupnikovic

VOJVODINA
13.08.95 D NAPREDAK 6:0 Govedarica2-Jezdimirovic-Scepanovic-Djurkovic-Gluscevic
19.08.95 G PROLETER 0:1
26.08.95 D C.ZVEZDA 3:2 Scepanovic-Djurkovic-Pantelic
02.09.95 G BUDUCNOST 2:1 Pantelic-Milosevski
09.09.95 D ZEMUN 2:0 Milosevski-Saraba
16.09.95 D RADNICKI N. 2:1 Saraba-Saula
23.09.95 G OFK BEOGRAD 1:0 Anic
30.09.95 D PARTIZAN 1:1 Govedarica
07.10.95 G BECEJ 0:0
14.10.95 G NAPREDAK 3:2 Pantelic-Milosevski-Anic
21.10.95 D PROLETER 4:2 Saula-Pantelic-Milosevski-Govedarica
28.10.95 G C.ZVEZDA 1:2 Pantelic
04.11.95 D BUDUCNOST 3:0 Govedarica-Gluscevic-Milosevski
19.11.95 G ZEMUN 1:1 Gluscevic
26.11.95 D RADNICKI N. 0:0
02.12.95 D OFK BEOGRAD 3:0 Saula-Govedarica-Stojak
09.12.95 G PARTIZAN 0:1
16.12.95 D BECEJ 2:0 Govedarica-Jezdimirovic
10.02.96 D MLADOST L. 5:0 Stojak2-Milosevski-Cilinsek-Anic
17.02.96 G PROLETER 2:0 Saula-Vranjes
24.02.96 D C.ZVEZDA 1:1 Saula
27.02.96 G SLOBODA 2:1 Djurkovic-Milosevski
02.03.96 D CUKARICKI 1:1 Gluscevic
10.03.96 D RADNICKI N. 4:0 Stojak-Drincic-Bjegovic-Radojicic
16.03.96 G RAD 2:2 Saula-Radojicic
20.03.96 D PARTIZAN 1:1 Saula
23.03.96 G BECEJ 0:1
29.03.96 G MLADOST L. 2:1 Saula-Anic
03.04.96 D PROLETER 1:1 Ilic
06.04.96 G C.ZVEZDA 0:1
13.04.96 D SLOBODA 2:0 Drincic-Stojak
16.04.96 G CUKARICKI 1:0 Radojicic
27.04.96 G RADNICKI N. 1:3 Gluscevic
04.05.96 D RAD 0:0
11.05.96 G PARTIZAN 3:6 Saula-Radojicic-Cilinsek
18.05.96 D BECEJ 5:0 Djurkovic2-Radojicic-Milosevski-Ozegovic

BECEJ
13.08.95 G RADNICKI N. 0:0
19.08.95 D OFK BEOGRAD 3:1 Kunovac2-Ciric
26.08.95 G PARTIZAN 1:2 Kunovac
02.09.95 G ZEMUN 0:1
09.09.95 D NAPREDAK 6:0 Ciric2-Mulina-Cilinsek-Milivojev-Vicevic
16.09.95 G PROLETER 1:0 Gacinovic
23.09.95 D C.ZVEZDA 1:3 Cilinsek
30.09.95 G BUDUCNOST 1:1 Stojak
07.10.95 D VOJVODINA 0:0
14.10.95 D RADNICKI N. 1:2 Gacinovic
21.10.95 G OFK BEOGRAD 4:0 Milivojev2-Pekez-Ciric
28.10.95 D PARTIZAN 1:1 Aleksic
04.11.95 D ZEMUN 3:0 Ajdinovic-Gacinovic-Radisic
19.11.95 G NAPREDAK 2:2 Novcic-Kunovac
26.11.95 D PROLETER 1:1 Novcic
02.12.95 G C.ZVEZDA 1:0 Novcic
09.12.95 D BUDUCNOST 2:0 Novcic-Ciric
16.12.95 G VOJVODINA 0:2
10.02.96 G RADNICKI N. 2:2 Ciric
17.02.96 D RAD 1:0 Pekez
24.02.96 G PARTIZAN 1:4 Ciric
27.02.96 G CUKARICKI 1:1 Mulina
02.03.96 D MLADOST L. 1:0 Ajdinovic
10.03.96 G PROLETER 2:2 Mulina-Zagorac
16.03.96 D C.ZVEZDA 1:0 Novcic
20.03.96 G SLOBODA 1:1 Radisic
23.03.96 D VOJVODINA 1:0 Pekez
29.03.96 D RADNICKI N. 2:1 Ciric-Novcic
03.04.96 G RAD 1:0 Novcic
06.04.96 D PARTIZAN 0:0
13.04.96 D CUKARICKI 1:0 Pekez
16.04.96 G MLADOST L. 0:2
27.04.96 D PROLETER 1:0 Novcic
04.05.96 G C.ZVEZDA 1:1 Ciric
11.05.96 D SLOBODA 1:0 Mulina
18.05.96 G VOJVODINA 0:5

MLADOST L.
13.08.95 D SLOBODA 0:1
19.08.95 G BORAC 0:0
26.08.95 D RAD 2:1 Jovicic-Stanisic
02.09.95 G RADNICKI B. 0:2
09.09.95 D OBILIC 2:1 Plazinic-Vulevic
16.09.95 D LOZNICA 2:1 Vanic-Jevric
23.09.95 G HAJDUK 1:1 Vulevic
30.09.95 D CUKARICKI 0:0
07.10.95 G MLADOST B.J. 1:1 Vanic
14.10.95 G SLOBODA 3:0 Vulevic2-Stojanovic
21.10.95 D BORAC 2:0 Vulevic-Nikolic
28.10.95 G RAD 0:2
04.11.95 D RADNICKI B. 5:0 Vulevic3-Stojanovic2
19.11.95 G OBILIC 1:3 Nikolic
26.11.95 G LOZNICA 1:2 Vulevic
02.12.95 D HAJDUK 2:0 Vanic-Stojanovic
09.12.95 G CUKARICKI 0:4
16.12.95 D MLADOST B.J. 3:1 Stojanovic2-Vanic
10.02.96 G VOJVODINA 0:5
17.02.96 D RADNICKI N. 4:1 Vulevic-Plazinic-Milovanovic-Maricic
24.02.96 G RAD 0:0
27.02.96 D PARTIZAN 1:0 Plazinic
02.03.96 G BECEJ 0:1
10.03.96 G CUKARICKI 1:1 Vanic
16.03.96 D PROLETER 0:1
20.03.96 G C.ZVEZDA 0:2
23.03.96 D SLOBODA 5:1 Vulevic4-Plazinic
29.03.96 D VOJVODINA 1:2 Vulevic
03.04.96 G RADNICKI N. 0:2
06.04.96 D RAD 3:1 Plazinic-Stojanovic-Nikolic
13.04.96 G PARTIZAN 0:5
16.04.96 D BECEJ 2:0 Plazinic-Lucic
27.04.96 D CUKARICKI 2:1 Plazinic-Maricic
04.05.96 G PROLETER 2:0 Plazinic-Vulevic
11.05.96 D C.ZVEZDA 3:2 Plazinic-Vulevic-Stojanovic
18.05.96 G SLOBODA 0:2

CUKARICKI
13.08.95 G HAJDUK 0:0
19.08.95 G OBILIC 1:1 Vukic
26.08.95 D MLADOST B.J. 3:0 Vukic-Budimirovic-Jovic
02.09.95 G SLOBODA 1:0 Jovic
09.09.95 D BORAC 0:0
16.09.95 G RAD 0:0
23.09.95 D RADNICKI B. 3:1 Vukic-Budimirovic-Markovic
30.09.95 G MLADOST L. 0:0
07.10.95 D LOZNICA 4:2 Vorkapic-Markovic-Budimirovic-Djurdjevic
14.10.95 D HAJDUK 3:0 Budimirovic2-Jovic
21.10.95 D OBILIC 3:0 Markovic2-Budimirovic
28.10.95 G MLADOST B.J. 1:1 Pivaljevic
04.11.95 D SLOBODA 6:0 Budimirovic3-Djurdjevic-Pivaljevic-Djukanovic
19.11.95 G BORAC 1:0 Markovic
26.11.95 D RAD 0:0
02.12.95 G RADNICKI B. 0:0
09.12.95 D MLADOST L. 4:0 Budimirovic3-Markovic
16.12.95 G LOZNICA 4:1 Budimirovic2-Jovic-Djurdjevic
10.02.96 G C.ZVEZDA 0:1
17.02.96 D PARTIZAN 1:2 Budimirovic
24.02.96 G SLOBODA 0:0
27.02.96 D BECEJ 1:1 Budimirovic
02.03.96 G VOJVODINA 1:1 Markovic
10.03.96 D MLADOST L. 1:1 Markovic
16.03.96 G RADNICKI N. 2:0 Pivaljevic-Budimirovic
20.03.96 D PROLETER 0:1
23.03.96 G RAD 1:1 Markovic
29.03.96 D C.ZVEZDA 0:0
03.04.96 G PARTIZAN 2:4 Markovic-Budimirovic
06.04.96 D SLOBODA 3:0 Markovic-Budimirovic-Golovic
13.04.96 G BECEJ 0:1
16.04.96 D VOJVODINA 0:1
27.04.96 G MLADOST L. 1:2 Mijanovic
04.05.96 D RADNICKI N. 4:1 Budimirovic2-Djurdjevic-Markovic
11.05.96 G PROLETER 3:5 Budimirovic-Markovic-Femic
18.05.96 D RAD 3:1 Budimirovic-Vukic-Jovic

RAD
13.08.95 D OBILIC 5:0 Rankovic3-Nikolic2
19.08.95 D RADNICKI B. 3:0 Stevanovic2-Rankovic
26.08.95 G MLADOST L. 1:2 Dmitrovic
02.09.95 D LOZNICA 1:0 Rankovic
09.09.95 G HAJDUK 3:3 Stevanovic-Janjic-Rasovic
16.09.95 D CUKARICKI 0:0
23.09.95 G MLADOST B.J. 4:0 Janjic-Pepic-Skoric-Raosavljevic
30.09.95 D SLOBODA 0:1
07.10.95 G BORAC 1:2 Stevanovic
14.10.95 G OBILIC 0:3
21.10.95 G RADNICKI B. 1:0 Stevanovic
28.10.95 D MLADOST L. 2:0 Stevanovic-Raosavljevic
04.11.95 G LOZNICA 1:1 Gardasevic
19.11.95 D HAJDUK 2:0 Rasovic-Nikolic
26.11.95 G CUKARICKI 0:0
02.12.95 D MLADOST B.J. 6:0 Skoric2-Janjic2-Pasic-Ivkovic
09.12.95 G SLOBODA 0:0
16.12.95 D BORAC 2:0 Skoric-Ivkovic
10.02.96 D PARTIZAN 2:1 Pasic-Bunjevcevic
17.02.96 G BECEJ 0:1
24.02.96 D MLADOST L. 0:0
27.02.96 G PROLETER 3:4 Skoric-Janjic-Dmitrovic
02.03.96 D C.ZVEZDA 0:1
10.03.96 G SLOBODA 1:0 Knezevic
16.03.96 D VOJVODINA 2:2 Skoric2
20.03.96 G RADNICKI N. 0:0
23.03.96 D CUKARICKI 1:1 Stevanovic
29.03.96 G PARTIZAN 1:2 Knezevic
03.04.96 D BECEJ 0:1
06.04.96 G MLADOST L. 1:3 Skoric
13.04.96 D PROLETER 1:0 Nikolic
16.04.96 G C.ZVEZDA 1:3 Momcilovic
27.04.96 D SLOBODA 4:0 Janjic2-Knezevic-Skoric
04.05.96 G VOJVODINA 0:0
11.05.96 D RADNICKI N. 3:1 Dmitrovic2-Bunjevcevic
18.05.96 G CUKARICKI 1:3 Janjic

PROLETER
13.08.95 G BUDUCNOST 1:3 Stojanovski
19.08.95 D VOJVODINA 1:0 Jovic
26.08.95 G RADNICKI N. 0:2
02.09.95 D OFK BEOGRAD 3:2 Nedeljkov-Mihajlovic-Stojanovski
09.09.95 G PARTIZAN 0:2
16.09.95 D BECEJ 0:1
23.09.95 G NAPREDAK 3:0 Vasic-Milosevic-Jovic
30.09.95 G ZEMUN 1:1 Vasic
07.10.95 D C.ZVEZDA 0:3
14.10.95 D BUDUCNOST 1:0 Stojanovski
21.10.95 G VOJVODINA 2:4 Luburic-Stojanovski
28.10.95 D RADNICKI N. 0:0
04.11.95 G OFK BEOGRAD 1:3 Stojanovski
19.11.95 D PARTIZAN 0:3
26.11.95 G BECEJ 1:1 Nedeljkov
02.12.95 D NAPREDAK 3:1 Mihajlovic-Stojanovski-Lukic
09.12.95 D ZEMUN 1:0 Stojanovski
16.12.95 G C.ZVEZDA 1:5 Ivic
10.02.96 G SLOBODA 1:2 Nedeljkov
17.02.96 D VOJVODINA 0:2
24.02.96 G RADNICKI N. 1:1 Stojanovski
27.02.96 D RAD 4:3 Mihajlovic-Zelenovic-Luburic-Milosevic
02.03.96 G PARTIZAN 1:4 Mihajlovic
10.03.96 D BECEJ 2:2 Nedeljkov-Kujundzic
16.03.96 G MLADOST L. 1:0 Stojanovski
20.03.96 G CUKARICKI 1:0 Stojanovski
23.03.96 D C.ZVEZDA 3:1 Mihajlovic2-Zelenovic
29.03.96 D SLOBODA 3:0 Stojanovski-Kujundzic-Zelenovic
03.04.96 G VOJVODINA 1:1 Mihajlovic
06.04.96 D RADNICKI N. 0:1
13.04.96 G RAD 0:1
16.04.96 D PARTIZAN 0:1
27.04.96 G BECEJ 0:1
04.05.96 D MLADOST L. 0:2
11.05.96 D CUKARICKI 5:3 Jovic2-Zelenovic-Stojanovski-Vasic
18.05.96 G C.ZVEZDA 1:3 Stojanovski

RADNICKI N.
13.08.95 D BECEJ 0:0
19.08.95 G NAPREDAK 3:2 D.Ilic-Dimitrijevic-Manic
26.08.95 D PROLETER 2:0 Manic2
02.09.95 G C.ZVEZDA 0:4
09.09.95 D BUDUCNOST 2:0 Manic-Milinkovic
16.09.95 G VOJVODINA 1:2 Ilijevic
23.09.95 D ZEMUN 2:1 Dimitrijevic-S.Jovanovic
30.09.95 D OFK BEOGRAD 3:0 Zivkovic-Manic-Ilijevic
07.10.95 G PARTIZAN 1:1 Ilijevic
14.10.95 G BECEJ 2:1 S.Jovanovic-Manic
21.10.95 D NAPREDAK 4:0 Manic2-Ilijevic-Stevanovic
28.10.95 G PROLETER 0:0
04.11.95 D C.ZVEZDA 0:2
19.11.95 G BUDUCNOST 0:1
26.11.95 D VOJVODINA 0:0
02.12.95 G ZEMUN 1:1 Milutinovic
09.12.95 G OFK BEOGRAD 1:1 Zivadinovic
16.12.95 D PARTIZAN 1:3 Stevanovic
10.02.96 D BECEJ 2:2 D.Ilic-Milenkovic
17.02.96 G MLADOST L. 1:4 Kalinic
24.02.96 D PROLETER 1:1 Dimitrijevic
27.02.96 G C.ZVEZDA 1:1 Stevanovic
02.03.96 D SLOBODA 2:1 S.Jovanovic2
10.03.96 G VOJVODINA 0:4
16.03.96 D CUKARICKI 0:2
20.03.96 D RAD 0:0
23.03.96 G PARTIZAN 0:4
29.03.96 G BECEJ 1:2 D.Ilic
03.04.96 D MLADOST L. 2:0 Mladenovic-Pavlovic
06.04.96 G PROLETER 1:0 S.Jovanovic
13.04.96 D C.ZVEZDA 1:3 Milenkovic
16.04.96 G SLOBODA 1:1 G.Jovanovic
27.04.96 D VOJVODINA 3:1 Stevanovic2-S.Jovanovic
04.05.96 G CUKARICKI 1:4 Dimitrijevic
11.05.96 G RAD 1:3 Stevanovic
18.05.96 D PARTIZAN 1:4 S.Jovanovic

SLOBODA
13.08.95 G MLADOST L. 1:0 Vidojevic
19.08.95 D LOZNICA 2:0 Medan2
26.08.95 G HAJDUK 0:0
02.09.95 D CUKARICKI 0:1
09.09.95 G MLADOST B.J. 2:3 Medan2
16.09.95 G OBILIC 1:2 Ilic
23.09.95 D BORAC 3:1 Medan-Ljubinac-Vulevic
30.09.95 G RAD 1:0 Marinkovic
07.10.95 D RADNICKI B. 3:2 Medan2-Vidojevic
14.10.95 D MLADOST L. 0:3
21.10.95 G LOZNICA 0:1
28.10.95 D HAJDUK 0:0
04.11.95 G CUKARICKI 0:6
19.11.95 D MLADOST B.J. 2:0 Vidojevic-Tomic
26.11.95 D OBILIC 2:1 Medan-Vranjes
02.12.95 G BORAC 2:1 Tomic-Vidojevic
09.12.95 D RAD 0:0
16.12.95 G RADNICKI B. 0:3
10.02.96 D PROLETER 2:1 Tomic-Dragutinovic
17.02.96 G C.ZVEZDA 0:2
24.02.96 D CUKARICKI 0:0
27.02.96 D VOJVODINA 1:2 Popovic
02.03.96 G RADNICKI N. 1:2 Matijasevic
10.03.96 D RAD 0:1
16.03.96 G PARTIZAN 0:5
20.03.96 D BECEJ 1:1 Milovanovic
23.03.96 G MLADOST L. 1:5 Milovanovic
29.03.96 G PROLETER 0:3
03.04.96 D C.ZVEZDA 0:4
06.04.96 G CUKARICKI 0:3
13.04.96 G VOJVODINA 0:2
16.04.96 D RADNICKI N. 1:1 Radovic
27.04.96 G RAD 0:4
04.05.96 D PARTIZAN 1:5 Stamatovic
11.05.96 G BECEJ 0:1
18.05.96 D MLADOST L. 2:0 Milovanovic-Radovic

ZEMUN
13.08.95 G C.ZVEZDA 1:2 Milosevic
19.08.95 D PARTIZAN 0:2
26.08.95 G BUDUCNOST 2:1 Bogdanovic2
02.09.95 D BECEJ 1:0 Ljubicic
09.09.95 G VOJVODINA 0:2
16.09.95 D NAPREDAK 1:0 Radulovic
23.09.95 G RADNICKI N. 1:2 Radulovic
30.09.95 D PROLETER 1:1 Subert
07.10.95 G OFK BEOGRAD 1:1 Milosevic
14.10.95 D C.ZVEZDA 1:2 Litera
21.10.95 G PARTIZAN 0:5
28.10.95 D BUDUCNOST 3:0 Bogdanovic-Radulovic-P.Markovic
04.11.95 G BECEJ 0:3
19.11.95 D VOJVODINA 1:1 Bogdanovic
26.11.95 G NAPREDAK 0:1
02.12.95 D RADNICKI N. 1:1 Matanovic
09.12.95 G PROLETER 0:1
16.12.95 D OFK BEOGRAD 6:1 S.Ilic5-Milosevic
10.02.96 G HAJDUK 0:0
17.02.96 G OBILIC 0:1
24.02.96 D MLADOST B.J. 3:1 Radulovic-Isailovic-N.Tomic
27.02.96 G BUDUCNOST 0:0
02.03.96 D BORAC 3:1 Isailovic2-Bogdanovic
10.03.96 G OFK BEOGRAD 2:0 Dzodic-Isailovic
16.03.96 D RADNICKI B. 2:1 Radulovic-Bogdanovic
20.03.96 G NAPREDAK 1:1 Radulovic
23.03.96 D LOZNICA 1:0 Milosevic
29.03.96 D HAJDUK 4:0 Bogdanovic2-Isailovic-Milosevic
03.04.96 D OBILIC 1:0 Bogdanovic
06.04.96 G MLADOST B.J. 0:1
13.04.96 D BUDUCNOST 1:2 Bogdanovic
16.04.96 G BORAC 1:2 Milosevic
27.04.96 D OFK BEOGRAD 3:1 S.Ilic2-Bogdanovic
04.05.96 G RADNICKI B. 2:0 Milosevic-Bogdanovic
11.05.96 D NAPREDAK 3:0 Bogdanovic2-Matanovic
18.05.96 G LOZNICA 2:3 Bogdanovic-N.Tomic

BORAC
13.08.95 G RADNICKI B. 1:1 Sekulovic
19.08.95 D MLADOST L. 0:0
26.08.95 G LOZNICA 0:4
02.09.95 D HAJDUK 1:0 Dragicevic
09.09.95 G CUKARICKI 0:0
16.09.95 D MLADOST B.J. 1:0 Dragicevic
23.09.95 G SLOBODA 1:3 Huseinovic
30.09.95 G OBILIC 2:2 Huseinovic-Miljkovic
07.10.95 D RAD 2:1 Huseinovic-Aleksic
14.10.95 D RADNICKI B. 0:2
21.10.95 G MLADOST L. 0:2
28.10.95 D LOZNICA 4:0 Gojkovic2-Tepavcevic2
04.11.95 G HAJDUK 0:1
19.11.95 D CUKARICKI 0:1
26.11.95 G MLADOST B.J. 0:0
02.12.95 D SLOBODA 1:2 Tepavcevic
09.12.95 D OBILIC 2:3 S.Jelic2
16.12.95 G RAD 0:2
10.02.96 G RADNICKI B. 3:0 Milovanovic-S.Jelic-Dragutinovic
17.02.96 D NAPREDAK 1:0 Miljkovic
24.02.96 G LOZNICA 1:2 Miljkovic
27.02.96 D HAJDUK 2:0 Gojkovic-Milovanovic
02.03.96 G ZEMUN 1:3 S.Jelic
10.03.96 D MLADOST B.J. 1:0 Milovanovic
16.03.96 G BUDUCNOST 1:1 Milovanovic
20.03.96 G OBILIC 2:0 S.Jelic-Miljkovic
23.03.96 D OFK BEOGRAD 4:0 Gojkovic-Huseinovic-Vasov-Miljkovic
29.03.96 D RADNICKI B. 2:1 Gojkovic-Miljkovic
03.04.96 G NAPREDAK 1:0 Dragutinovic
06.04.96 D LOZNICA 1:1 Dragicevic
13.04.96 G HAJDUK 0:1
16.04.96 D ZEMUN 2:1 Huseinovic-Miljkovic
27.04.96 G MLADOST B.J. 0:1
04.05.96 D BUDUCNOST 2:0 Huseinovic-Milovanovic
11.05.96 D OBILIC 0:1
18.05.96 G OFK BEOGRAD 0:1

HAJDUK
13.08.95 D CUKARICKI 0:0
19.08.95 G MLADOST B.J. 0:1
26.08.95 D SLOBODA 0:0
02.09.95 G BORAC 0:1
09.09.95 D RAD 3:3 Racic2-Stoisavljevic
16.09.95 G RADNICKI B. 0:1
23.09.95 D MLADOST L. 1:1 Karas
30.09.95 G LOZNICA 1:1 Crnomarkovic
07.10.95 D OBILIC 3:0 Racic-Karanovic-Karas
14.10.95 G CUKARICKI 0:3
21.10.95 D MLADOST B.J. 2:1 Bognar-Crnomarkovic
28.10.95 G SLOBODA 0:0
04.11.95 D BORAC 1:0 Smiljkovic
19.11.95 G RAD 0:2
26.11.95 D RADNICKI B. 2:1 Smiljkovic-Ilic
02.12.95 G MLADOST L. 0:2
09.12.95 D LOZNICA 2:2 Crnomarkovic2
16.12.95 G OBILIC 1:0 Bosiljcic
10.02.96 D ZEMUN 0:0
17.02.96 G MLADOST B.J. 2:1 Racic-Mojic
24.02.96 D BUDUCNOST 2:0 Stoisavljevic-Ivanisevic
27.02.96 G BORAC 0:2
02.03.96 D OFK BEOGRAD 2:1 Racic-Bognar
10.03.96 G RADNICKI B. 1:1 Vilotijevic
16.03.96 D NAPREDAK 0:0
20.03.96 G LOZNICA 0:2
23.03.96 D OBILIC 3:0 Racic-Karanovic-Crnomarkovic
29.03.96 G ZEMUN 0:4
03.04.96 D MLADOST B.J. 3:0 Markelic-Vilotijevic-Sipcic
06.04.96 G BUDUCNOST 1:0 Stoisavljevic
13.04.96 D BORAC 1:0 Stoisavljevic
16.04.96 G OFK BEOGRAD 0:2
27.04.96 D RADNICKI B. 3:0 Stoisavljevic-Tepavcevic-Ivanisevic
04.05.96 G NAPREDAK 2:5 Crnomrkovic-Djedovic
11.05.96 D LOZNICA 0:0
18.05.96 G OBILIC 0:2

BUDUCNOST
13.08.95 D PROLETER 3:1 Dmitrovic-Garcevic-Kaplanovic
19.08.95 G C.ZVEZDA 1:5 Kaplanovic
26.08.95 D ZEMUN 1:2 Kaplanovic
02.09.95 D VOJVODINA 1:2 Bulatovic
09.09.95 G RADNICKI N. 0:2
16.09.95 D OFK BEOGRAD 2:3 Maras-Dmitrovic
23.09.95 G PARTIZAN 0:3
30.09.95 D BECEJ 1:1 Mitic
07.10.95 G NAPREDAK 0:1
14.10.95 G PROLETER 0:1
21.10.95 D C.ZVEZDA 1:4
28.10.95 G ZEMUN 0:3
04.11.95 G VOJVODINA 0:3
19.11.95 D RADNICKI N. 1:0 Trobok
26.11.95 G OFK BEOGRAD 1:1 Garcevic
02.12.95 D PARTIZAN 1:5 Trobok
09.12.95 G BECEJ 0:2
16.12.95 D NAPREDAK 1:1 Nedovic
10.02.96 G NAPREDAK 1:3 Popovic
17.02.96 D LOZNICA 2:1 Popovic2
24.02.96 G HAJDUK 0:2
27.02.96 D ZEMUN 0:0
02.03.96 G MLADOST B.J. 0:0
10.03.96 G OBILIC 1:0 Popovic
16.03.96 D BORAC 1:1 Popovic
20.03.96 G OFK BEOGRAD 0:2
23.03.96 D RADNICKI B. 2:0 Garcevic-Perisic
29.03.96 D NAPREDAK 2:0 Garcevic-Cetkovic
03.04.96 G LOZNICA 1:1 Ilic
06.04.96 D HAJDUK 0:1
13.04.96 G ZEMUN 2:1 Popovic2
16.04.96 D MLADOST B.J. 1:0 Popovic
27.04.96 D OBILIC 1:0 Popovic
04.05.96 G BORAC 0:2
11.05.96 D OFK BEOGRAD 0:0
18.05.96 G RADNICKI B. 1:0 Bozovic

OBILIC
13.08.95 G RAD 0:5
19.08.95 D CUKARICKI 1:1 Popovic
26.08.95 G RADNICKI B. 3:3 Popovic-Sarac-Spasic
02.09.95 D MLADOST B.J. 1:1 Zoric
09.09.95 G MLADOST L. 1:2 Popovic
16.09.95 D SLOBODA 2:1 Rasic-Vukcevic
23.09.95 G LOZNICA 1:2 Sarac
30.09.95 D BORAC 2:2 Tica-Zoric
07.10.95 G HAJDUK 0:3
14.10.95 D RAD 3:0 Rasic2-Popovic
21.10.95 G CUKARICKI 0:3
28.10.95 D RADNICKI B. 2:0 Novic-Zivkovic
04.11.95 G MLADOST B.J. 2:4 Rasic-Zoric
19.11.95 D MLADOST L. 3:1 Zoric-Novic-Markovic
26.11.95 G SLOBODA 1:2 Agbo Uce
02.12.95 D LOZNICA 3:1 Novic-Zoric-Radosavljevic
09.12.95 G BORAC 3:2 Spasic2-Rasic
16.12.95 D HAJDUK 0:1
10.02.96 G OFK BEOGRAD 1:0 Zoric
17.02.96 D ZEMUN 1:0 Spasic
24.02.96 G RADNICKI B. 0:2
27.02.96 D MLADOST B.J. 5:1 Popovic2-Zoric-Tica-Aranitovic
02.03.96 G NAPREDAK 1:3 Popovic
10.03.96 D BUDUCNOST 0:1
16.03.96 G LOZNICA 0:2
20.03.96 D BORAC 0:2
23.03.96 G HAJDUK 0:3
29.03.96 D OFK BEOGRAD 1:1 Popovic
03.04.96 G ZEMUN 0:1
06.04.96 D RADNICKI B. 5:1 Popovic2-Zoric-Sarac-Spasic
13.04.96 G MLADOST B.J. 1:0 Popovic
16.04.96 D NAPREDAK 2:0 Popovic2
27.04.96 G BUDUCNOST 0:1
04.05.96 D LOZNICA 0:0
11.05.96 G BORAC 1:0 Spasic
18.05.96 D HAJDUK 2:0 Popovic2

OFK BEOGRAD
13.08.95 D PARTIZAN 1:8 Curcic
19.08.95 G BECEJ 1:3 Z.Kostic
26.08.95 D NAPREDAK 2:2 Curcic-Ivljanin
02.09.95 G PROLETER 2:3 Puaca2
09.09.95 D C.ZVEZDA 2:6 Puaca2
16.09.95 G BUDUCNOST 3:2 Z.Kostic-Pekovic-Ramovs
23.09.95 D VOJVODINA 0:1
30.09.95 G RADNICKI N. 0:3
07.10.95 D ZEMUN 1:1 Z.Kostic
14.10.95 G PARTIZAN 0:6
21.10.95 D BECEJ 0:4
28.10.95 G NAPREDAK 1:1 Puaca
04.11.95 D PROLETER 3:1 Puaca2-Andjelkovic
19.11.95 G C.ZVEZDA 1:4 Z.Kostic
26.11.95 D BUDUCNOST 1:1 Terzic
02.12.95 G VOJVODINA 0:3
09.12.95 D RADNICKI N. 1:1 Puaca
16.12.95 G ZEMUN 1:6 Puaca
10.02.96 D OBILIC 0:1
17.02.96 G RADNICKI B. 0:0
24.02.96 G NAPREDAK 1:2 Pekovic
27.02.96 D LOZNICA 2:0 Cermelj-Jevtic
02.03.96 G HAJDUK 1:2 Grubac
10.03.96 D ZEMUN 0:2
16.03.96 G MLADOST B.J. 1:4 Banjac
20.03.96 D BUDUCNOST 2:0 Banjac-Terzic
23.03.96 G BORAC 0:4
29.03.96 G OBILIC 1:1 Mirkovic
03.04.96 D RADNICKI B. 3:2 Jevtic2-Ramovs
06.04.96 D NAPREDAK 2:0 Kristic-Jevtic
13.04.96 G LOZNICA 3:1 Jevtic2-Vilotijevic
16.04.96 D HAJDUK 2:0 Banjac-Ivljanin
27.04.96 G ZEMUN 1:3 Kristic
04.05.96 D MLADOST B.J. 3:0 Grubac3
11.05.96 G BUDUCNOST 0:0
18.05.96 D BORAC 1:0 Banjac

LOZNICA
13.08.95 D MLADOST B.J. 2:2 Spremic-Josipovic
19.08.95 G SLOBODA 0:2
26.08.95 D BORAC 4:0 Spremic2-Rogan-Rudan
02.09.95 G RAD 0:1
09.09.95 D RADNICKI B. 1:5 Spremic
16.09.95 G MLADOST L. 1:2 Djordjic
23.09.95 D OBILIC 2:1 Obadovic-Josipovic
30.09.95 D HAJDUK 1:1 Markovic
07.10.95 G CUKARICKI 2:4 Spremic-Micic
14.10.95 G MLADOST B.J. 1:2 Gajic
21.10.95 D SLOBODA 1:0 Spremic
28.10.95 G BORAC 0:4
04.11.95 D RAD 1:1 Maksimovic
19.11.95 G RADNICKI B. 2:2 Maksimovic-Josipovic
26.11.95 D MLADOST L. 2:1 Maksimovic-Josipovic
02.12.95 G OBILIC 1:2 Josipovic
09.12.95 G HAJDUK 2:2 Obadovic-Micic
16.12.95 D CUKARICKI 1:4 Spremic
10.02.96 D MLADOST B.J. 2:1 Spremic-Dukic
17.02.96 G BUDUCNOST 1:2 Maksimovic
24.02.96 D BORAC 2:1 Spremic2
27.02.96 G OFK BEOGRAD 0:2
02.03.96 D RADNICKI B. 2:0 Spremic-Micic
10.03.96 G NAPREDAK 1:2 Micic
16.03.96 D OBILIC 1:0 Obadovic-Micic
20.03.96 D HAJDUK 2:0 Spremic-Micic
23.03.96 G ZEMUN 0:1
29.03.96 G MLADOST B.J. 1:2 Micic
03.04.96 D BUDUCNOST 1:1 Obadovic
06.04.96 G BORAC 1:1 Micic
13.04.96 D OFK BEOGRAD 1:3 Obadovic
16.04.96 G RADNICKI B. 2:1 Micic-Spremic
27.04.96 D NAPREDAK 2:3 Rogan-Obadovic
04.05.96 G OBILIC 0:0
11.05.96 G HAJDUK 0:0
18.05.96 D ZEMUN 3:2 Micic2-Obadovic

MLADOST B.J.
13.08.95 G LOZNICA 2:2 M.Jovanovic-Jeftic
19.08.95 D HAJDUK 1:0 Sevo
26.08.95 G CUKARICKI 0:3
02.09.95 G OBILIC 1:1 Jeftic
09.09.95 D SLOBODA 3:2 Meseldzija-Pintac-Pilipovic
16.09.95 G BORAC 0:1
23.09.95 D RAD 0:4
30.09.95 G RADNICKI B. 1:4 Davidovic
07.10.95 D MLADOST L. 1:1 Gajic
14.10.95 D LOZNICA 2:1 Lovre-Vukoslavcevic
21.10.95 G HAJDUK 1:2 Tintor
28.10.95 D CUKARICKI 1:1 Davidovic
04.11.95 D OBILIC 4:2 Glavardanov2-Macanovic-Pintac
19.11.95 G SLOBODA 0:2
26.11.95 D BORAC 0:0
02.12.95 G RAD 0:6
09.12.95 D RADNICKI B. 5:2 Vukoslavcevic3-Jeftic-Macanovic
16.12.95 G MLADOST L. 1:2 Kovac
10.02.96 G LOZNICA 1:2 Macanovic
17.02.96 D HAJDUK 1:2 Macanovic
24.02.96 G ZEMUN 1:3 Tomic
27.02.96 G OBILIC 1:5 Tomic
02.03.96 D BUDUCNOST 0:0
10.03.96 G BORAC 0:1
16.03.96 D OFK BEOGRAD 4:1 Davidovic2-Sevo-Jeftic
20.03.96 G RADNICKI B. 1:0 Jeftic
23.03.96 D NAPREDAK 2:0 Jeftic-Davidovic
29.03.96 D LOZNICA 2:1 Jeftic-Davidovic
03.04.96 G HAJDUK 0:3
06.04.96 D ZEMUN 1:0 Gajic
13.04.96 D OBILIC 0:1
16.04.96 G BUDUCNOST 0:1
27.04.96 D BORAC 1:0 Gajic
04.05.96 G OFK BEOGRAD 0:3
11.05.96 D RADNICKI B. 1:1 Davidovic
18.05.96 G NAPREDAK 2:1 Jeftic2

NAPREDAK
13.08.95 G VOJVODINA 0:6
19.08.95 D RADNICKI N. 2:3 P.Jovanovic-Pavlovic
26.08.95 G OFK BEOGRAD 2:2 Dodic-Ratkovic
02.09.95 D PARTIZAN 1:3 P.Jovanovic
09.09.95 G BECEJ 0:6
16.09.95 G ZEMUN 0:1
23.09.95 D PROLETER 0:3
30.09.95 G C.ZVEZDA 0:3
07.10.95 D BUDUCNOST 1:0 Dodic
14.10.95 D VOJVODINA 2:3 Ratkovic-Vojvodic
21.10.95 G RADNICKI N. 0:4
28.10.95 D OFK BEOGRAD 1:1 Dautovski
04.11.95 G PARTIZAN 0:4
19.11.95 D BECEJ 2:2 Djuric-P.Jovanovic
26.11.95 D ZEMUN 1:0 P.Jovanovic
02.12.95 G PROLETER 1:3 P.Jovanovic
09.12.95 D C.ZVEZDA 0:1
16.12.95 G BUDUCNOST 1:1 Vojvodic
10.02.96 D BUDUCNOST 3:1 Zogovic-Ratkovic-Krstic
17.02.96 G BORAC 0:1
24.02.96 D OFK BEOGRAD 2:1 Zogovic-Vidojevic
27.02.96 G RADNICKI B. 0:0
02.03.96 D OBILIC 3:1 Zogovic2-Ratkovic
10.03.96 D LOZNICA 2:1 Zogovic2
16.03.96 G HAJDUK 0:0
20.03.96 D ZEMUN 1:1 Novakovic
23.03.96 G MLADOST B.J. 0:2
29.03.96 G BUDUCNOST 0:2
03.04.96 D BORAC 0:1
06.04.96 G OFK BEOGRAD 0:2
13.04.96 D RADNICKI B. 2:3 Zogovic2
16.04.96 G OBILIC 0:2
27.04.96 G LOZNICA 3:2 Pavlovic2-Gasic
04.05.96 D HAJDUK 5:2 Gasic2-Sakic2-Novakovic
11.05.96 G ZEMUN 0:3
18.05.96 D MLADOST B.J. 1:2 Gasic

RADNICKI B.
13.08.95 D BORAC 2:1 Pavic-Batrovic
19.08.95 G RAD 0:3
26.08.95 D OBILIC 3:3 Savic-Aleksic-S.D.Ilic
02.09.95 D MLADOST L. 2:0 Batrovic2
09.09.95 G LOZNICA 5:1 Aleksic2-Kovacevic2-Manojlovic
16.09.95 D HAJDUK 1:0 Batrovic
23.09.95 G CUKARICKI 1:3 Savic
30.09.95 D MLADOST B.J. 4:1 Savic-Vukicevic-Batrovic-S.D.Ilic
07.10.95 G SLOBODA 2:3 Batrovic2
14.10.95 G BORAC 2:0 Batrovic-Aleksic
21.10.95 D RAD 0:1
28.10.95 G OBILIC 0:2
04.11.95 G MLADOST L. 0:5
19.11.95 D LOZNICA 2:2 Aleksic-Isailovic
26.11.95 G HAJDUK 1:2 Isailovic
02.12.95 D CUKARICKI 0:0
09.12.95 G MLADOST B.J. 2:5 Aleksic-Savic
16.12.95 D SLOBODA 3:0 Batrovic-Manojlovic-D.Simicic
10.02.96 D BORAC 0:3
17.02.96 G OFK BEOGRAD 0:0
24.02.96 D OBILIC 2:0 Kovacevic-Manojlovic
27.02.96 D NAPREDAK 0:0
02.03.96 G LOZNICA 0:2
10.03.96 D HAJDUK 1:1 Kruscic
16.03.96 G ZEMUN 1:2 Jevtic
20.03.96 D MLADOST B.J. 0:1
23.03.96 G BUDUCNOST 0:2
29.03.96 G BORAC 1:2 Cicmil
03.04.96 D OFK BEOGRAD 2:3 Kovacevic-Spasic
06.04.96 G OBILIC 1:5 Jevtic
13.04.96 G NAPREDAK 3:2 Cicmil-D.Simicic-Kovacevic
16.04.96 D LOZNICA 1:2 Cicmil
27.04.96 G HAJDUK 0:3
04.05.96 D ZEMUN 0:2
11.05.96 G MLADOST B.J. 1:1 Cicmil
18.05.96 D BUDUCNOST 0:1

I A LIGA
----------
JESEN
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod Bonus
1.Partizan 18 14 4 0 52:9 +43 46 18
2.C.Zvezda 18 14 1 3 49:16 +33 43 16
3.Vojvodina 18 11 4 3 34:14 +20 37 13
4.Radnicki N. 18 7 6 5 23:19 +4 27 9
5.Becej 18 7 6 5 28:16 +12 27 8
6.Proleter 18 6 3 9 19:31 -12 21 6
-------------------------------------------------------------------------
7.Zemun 18 5 4 9 20:26 -6 19 7
8.OFK Beograd 18 2 5 11 20:56 -36 11 4
9.Napredak 18 2 4 12 14:46 -32 10 3
10.Buducnost 18 2 3 13 14:40 -26 9 3
PROLECE
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod
1.Partizan 18 13 3 2 51:17 +34 60
2.C.Zvezda 18 9 5 4 27:16 +11 48
3.Vojvodina 18 8 6 4 33:19 +14 43
4.Becej 18 9 6 3 18:19 -1 41
5.Mladost L. 18 8 2 8 24:27 -3 32
6.Cukaricki 18 4 6 8 23:23 0 29
7.Rad 18 5 5 8 21:23 -2 28
8.Proleter 18 6 3 9 24:28 -4 27
9.Radnicki N. 18 4 5 9 19:37 -18 26
10.Sloboda 18 2 3 13 10:41 -31 14
I B LIGA
----------
JESEN
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod Bonus
1.Cukaricki 18 10 8 0 34:6 +28 38 11
2.Rad 18 9 5 4 32:12 +20 32 8
3.Mladost L. 18 8 4 6 25:20 +5 28 6
4.Sloboda 18 8 3 7 19:24 -5 24 5
---------------------------------------------------------------------------
5.Radnicki B. 18 7 3 8 30:32 -2 24 7
6.Hajduk 18 5 7 6 16:19 -3 22 6
7.Obilic 18 6 4 8 28:34 -6 22 5
8.Mladost B.J. 18 5 5 8 23:37 -14 20 4
9.Loznica 18 4 5 9 24:37 -13 17 2
10.Borac 18 4 4 10 15:25 -10 16 2
PROLECE
---------
Tabela Ut Po Ne Iz Gol Raz. +- Bod
1.Zemun 18 10 3 5 29:14 +15 40
2.Borac 18 10 2 6 24:13 +11 34
3.Hajduk 18 8 4 6 20:20 0 34
4.Buducnost 18 8 5 5 15:14 +1 32
5.Obilic 18 8 2 8 20:18 +2 31
6.OFK Beograd 18 8 3 7 23:22 +1 31
7.Loznica 18 7 4 7 23:22 +1 27
8.Mladost B.J. 18 7 2 9 18:25 -7 27
9.Napredak 18 6 3 9 22:27 -5 24
10.Radnicki B. 18 2 4 12 13:32 -19 17

BARAZ ZA IA LIGU
BUDUCNOST (P)-BUDUCNOST (V) 3:0-0:1
Popovic2-GarcevicIKljajevic
BARAZ ZA IB LIGU
RUDAR-NAPREDAK 2:0-2:2
Djordjevic2-Celikovic-StamenkovicIZogovic2

Iz IA lige su ispali:Radnicki N,Sloboda
U IA ligu su usli:Zemun,Borac,Hajduk,Buducnost P
Iz IB lige su ispali:Napredak,Radnicki B
U IB ligu su usli:Buducnost V,Sutjeska,OFK Kikinda,Zeleznik,Spartak,Rudar
Ukupno golova: 974
Naj strelac: Budimirovic Vojislav (Cukaricki) 23.gola

KUP SRJ
1/16
RAD(Beograd)-RUDAR(Pljevlja) 3:2
Stevanovic2-RmandicIRolovic-Djordjevic
BADNJEVAC(Badnjevac)-VOJVODINA(Novi Sad) 2:1
Kizic-PelemisIVukotic
RADNICKI(Nis)-SLOBODA(Uzice) 2:0
Manic-S.JovanovicI
BORAC(Cacak)-MORNAR(Bar) 4:0
Huseinovic2-Gojkovic-S.JelicI
PARTIZAN(Beograd)-INDJIJA 5:0
Ciric2-Curcic-Bolic-SaveljicI
RADNICKI(Beograd)-BUDUCNOST(Valjevo) 4:1
Batrovic2-Kovacevic-S.D.IlicIKurgas
LOZNICA-OFK KIKINDA 5:3
Maksimovic2-Rudan2-GajicIMudrinic-Lakic-Gligorijevic
NAPREDAK(Krusevac)-CRVENA STIJENA(Plav) 8:1
Gasic3-Dautovski2-P.Jovanovic2-NovakovicIRadonjic
PRISTINA-OFK BEOGRAD 2:1
Krstic-RadojicicIZ.Todorovic
NOVI SAD-OBILIC(Beograd) 4:2
Djurisic2-Djurdjev-KovrlijaIRasic-Spasic
SUTJESKA(Niksic)-BECEJ 1:0
SeckovicI
C.ZVEZDA(Beograd)-NOVI PAZAR 6:1
Petkovic3-Ognjenovic2-KovacevicIPudaric
BUDUCNOST(Podgorica)-DINAMO(Pancevo) 3:3-p-5:4
Dmitrovic-Garcevic-MirocevicISaric2-Raskovic
PROLETER(Zrenjanin)-SPARTAK(Subotica) 2:1
Luburic-SavicIStanic
MLADOST(Lucani)-HAJDUK(Kula) 2:0
Nikolic-JovicicI
CUKARICKI(Beograd)-ZEMUN(Beograd) 2:1
Budimirovic2IMartinovic
1/8
NAPREDAK-PRISTINA 4:1-0:1
Dautovski-Dodic-Pavlovic-RatkovicILucic-Radojicic
CUKARICKI-PROLETER 3:0-2:3
Djurdjevic2-Markovic2-BudimirovicIStojanovski-Srdic-Savic
LOZNICA-BORAC 1:0-1:2
Micic2IGojkovic-Huseinovic
BADNJEVAC-RADNICKI(N) 1:0-1:1
Despotovic-JovicIManic
C.ZVEZDA-RADNICKI(B) 3:0-1:0
Adzic2-Krupnikovic-KovacevicI
PARTIZAN-MLADOST(L) 5:0-2:1
Saveljic2-Ciric2-Cakar-Hristov-PekovicIVulevic
RAD-BUDUCNOST(P) 4:0-0:1
Stevanovic2-Pasic-RankovicIGarcevic
NOVI SAD-SUTJESKA 1:0-1:1
Muratovic-PajcinIMuric
1/4
C.ZVEZDA-LOZNICA 6:1-2:2
Krupnikovic3-Kovacevic3-Ognjenovic2ISpremic-Micic-Obadovic
PARTIZAN-RAD 2:1-0:0
Cakar-TasevskiIStevanovic
BADNJEVAC-CUKARICKI 1:0-1:1
Jovic-RadosavljevicIGolovic
NOVI SAD-NAPREDAK 2:0-1:2
Pajcin-Radosavljev-KovrlijaIDodic-S.Jovanovic
1/2
PARTIZAN-BADNJEVAC 2:1-1:1
Cakar-Trenevski-BesirevicIPelemis-Jeknic
C.ZVEZDA-NOVI SAD 4:0-3:0
Adzic2-Milivojev2-Puaca2-MarinovicI
Finale
C.ZVEZDA-PARTIZAN 3:0-3:1
Krupnikovic2-Jovicic-Zivkovic-P.Stankovic-D.StankovicIVukicevic
Osvajac Kupa je: Crvena Zvezda(Beograd)
Ukupno golova: 154


Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.