1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la PatriceKwedi » 05 dec 2021, 21:59

LeeJunFan je napisao/la:
05 dec 2021, 21:34
Još njih dvoje :pray: , Perišić će ipak nažalost produžit s Interom.

slika

slika
Igraci kojima istice ugovor

Domagoj Vida
Sime Vrsaljko
Nikola Kalinic
Stipe Perica
Fran Tudor
Zoran Nizic
Eldar Civic
🔹

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la PatriceKwedi » 05 dec 2021, 22:01

NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 21:58
Ma ko zna da li će Perišić produžiti sa Interom. Dosta se tu stvari može odigrati. Ali, sigurno da će Hajduk pojačati. Kalinić možda već sada u januaru, treba sigurno pojačati konkurenciju u veznom redu i rezervnog desnog beka.

Bjelica je dobio skoro duplo veći budžet nego što je to imao do sada, tako da sigurno će i tamo biti prometno. Vjerovatno će prvo otkupiti ugovore Nejašmiću i Cheberku.Njima krilne pozicije fale, Erceg se vraća iz povrede, ali pitanje je koliko njega Bjelica smatra konkurentnim.
Nema sanse da ce Perisic nazad u hnl
Covjek je nezamjenjiv u prvih 11 Intera koji je aktualni prvak Italije i opet se bore za naslov
Mozda jednog dana ali sad nema sanse

Druga stvar sto Hajdukovce trese euforija, cudi me da nisu poceli spominjati i Dzeku
🔹

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 05 dec 2021, 22:07

PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 21:59
LeeJunFan je napisao/la:
05 dec 2021, 21:34
Još njih dvoje :pray: , Perišić će ipak nažalost produžit s Interom.

slika

slika
Igraci kojima istice ugovor

Domagoj Vida
Sime Vrsaljko
Nikola Kalinic
Stipe Perica
Fran Tudor
Zoran Nizic
Eldar Civic
Ovaj Tudor je i prvi put otisao kad mu je istekao ugovor u Hajduku, on je zapravo neko krilo koje je igralo beka i bio je ocajan.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 05 dec 2021, 22:07

PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 22:01
NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 21:58
Ma ko zna da li će Perišić produžiti sa Interom. Dosta se tu stvari može odigrati. Ali, sigurno da će Hajduk pojačati. Kalinić možda već sada u januaru, treba sigurno pojačati konkurenciju u veznom redu i rezervnog desnog beka.

Bjelica je dobio skoro duplo veći budžet nego što je to imao do sada, tako da sigurno će i tamo biti prometno. Vjerovatno će prvo otkupiti ugovore Nejašmiću i Cheberku.Njima krilne pozicije fale, Erceg se vraća iz povrede, ali pitanje je koliko njega Bjelica smatra konkurentnim.
Nema sanse da ce Perisic nazad u hnl
Covjek je nezamjenjiv u prvih 11 Intera koji je aktualni prvak Italije i opet se bore za naslov
Mozda jednog dana ali sad nema sanse

Druga stvar sto Hajdukovce trese euforija, cudi me da nisu poceli spominjati i Dzeku
a Ibričića? samo što nije više u onoj formi pa ne bi bilo logike njega zvati nazad

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la NisamInSajder » 05 dec 2021, 22:11

PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 22:01
NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 21:58
Ma ko zna da li će Perišić produžiti sa Interom. Dosta se tu stvari može odigrati. Ali, sigurno da će Hajduk pojačati. Kalinić možda već sada u januaru, treba sigurno pojačati konkurenciju u veznom redu i rezervnog desnog beka.

Bjelica je dobio skoro duplo veći budžet nego što je to imao do sada, tako da sigurno će i tamo biti prometno. Vjerovatno će prvo otkupiti ugovore Nejašmiću i Cheberku.Njima krilne pozicije fale, Erceg se vraća iz povrede, ali pitanje je koliko njega Bjelica smatra konkurentnim.
Nema sanse da ce Perisic nazad u hnl
Covjek je nezamjenjiv u prvih 11 Intera koji je aktualni prvak Italije i opet se bore za naslov
Mozda jednog dana ali sad nema sanse

Druga stvar sto Hajdukovce trese euforija, cudi me da nisu poceli spominjati i Dzeku
Općenito govorim za Perišića. Koliko god on dobro i standardno igrao u Interu, ako zapne oko plate nema novog ugovora. Pa evo Inter se i sa Brozovićem nateže već par mjeseci da se ugovor produži. Naravno ukoliko ne produži ugovor ne znači da će u Hajduk, može naći drugi klub u ligi Petica, a i ne mora, kao što nisu morali ni Livaja, Krovinović, Elez itd.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la PatriceKwedi » 05 dec 2021, 22:16

NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 22:11
PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 22:01
NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 21:58
Ma ko zna da li će Perišić produžiti sa Interom. Dosta se tu stvari može odigrati. Ali, sigurno da će Hajduk pojačati. Kalinić možda već sada u januaru, treba sigurno pojačati konkurenciju u veznom redu i rezervnog desnog beka.

Bjelica je dobio skoro duplo veći budžet nego što je to imao do sada, tako da sigurno će i tamo biti prometno. Vjerovatno će prvo otkupiti ugovore Nejašmiću i Cheberku.Njima krilne pozicije fale, Erceg se vraća iz povrede, ali pitanje je koliko njega Bjelica smatra konkurentnim.
Nema sanse da ce Perisic nazad u hnl
Covjek je nezamjenjiv u prvih 11 Intera koji je aktualni prvak Italije i opet se bore za naslov
Mozda jednog dana ali sad nema sanse

Druga stvar sto Hajdukovce trese euforija, cudi me da nisu poceli spominjati i Dzeku
Općenito govorim za Perišića. Koliko god on dobro i standardno igrao u Interu, ako zapne oko plate nema novog ugovora. Pa evo Inter se i sa Brozovićem nateže već par mjeseci da se ugovor produži. Naravno ukoliko ne produži ugovor ne znači da će u Hajduk, može naći drugi klub u ligi Petica, a i ne mora, kao što nisu morali ni Livaja, Krovinović, Elez itd.
Perisicev renome je barem pet puta veci od njihovog.
Taman da se i ne dogovori s Interom, moze naci dobar klub lakse nego vode se napiti. Ok, mogao je i Livaja, mozda i Perisic kaze "dosta je bilo, vracam se kuci", ali ne vjerujem da je jos dosao taj trenutak. Covjek igra na vrhunskom nivou, a to nije isto kao igrati za Aek, uz duzno postovanje Livaji.
jolicnikola je napisao/la:
05 dec 2021, 22:07
PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 22:01
NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 21:58
Ma ko zna da li će Perišić produžiti sa Interom. Dosta se tu stvari može odigrati. Ali, sigurno da će Hajduk pojačati. Kalinić možda već sada u januaru, treba sigurno pojačati konkurenciju u veznom redu i rezervnog desnog beka.

Bjelica je dobio skoro duplo veći budžet nego što je to imao do sada, tako da sigurno će i tamo biti prometno. Vjerovatno će prvo otkupiti ugovore Nejašmiću i Cheberku.Njima krilne pozicije fale, Erceg se vraća iz povrede, ali pitanje je koliko njega Bjelica smatra konkurentnim.
Nema sanse da ce Perisic nazad u hnl
Covjek je nezamjenjiv u prvih 11 Intera koji je aktualni prvak Italije i opet se bore za naslov
Mozda jednog dana ali sad nema sanse

Druga stvar sto Hajdukovce trese euforija, cudi me da nisu poceli spominjati i Dzeku
a Ibričića? samo što nije više u onoj formi pa ne bi bilo logike njega zvati nazad
Ne trolaj
🔹

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la NisamInSajder » 05 dec 2021, 22:18

PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 22:16
NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 22:11
PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 22:01


Nema sanse da ce Perisic nazad u hnl
Covjek je nezamjenjiv u prvih 11 Intera koji je aktualni prvak Italije i opet se bore za naslov
Mozda jednog dana ali sad nema sanse

Druga stvar sto Hajdukovce trese euforija, cudi me da nisu poceli spominjati i Dzeku
Općenito govorim za Perišića. Koliko god on dobro i standardno igrao u Interu, ako zapne oko plate nema novog ugovora. Pa evo Inter se i sa Brozovićem nateže već par mjeseci da se ugovor produži. Naravno ukoliko ne produži ugovor ne znači da će u Hajduk, može naći drugi klub u ligi Petica, a i ne mora, kao što nisu morali ni Livaja, Krovinović, Elez itd.
Perisicev renome je barem pet puta veci od njihovog.
Taman da se i ne dogovori s Interom, moze naci dobar klub lakse nego vode se napiti. Ok, mogao je i Livaja, mozda i Perisic kaze "dosta je bilo, vracam se kuci", ali ne vjerujem da je jos dosao taj trenutak. Covjek igra na vrhunskom nivou, a to nije isto kao igrati za Aek, uz duzno postovanje Livaji.
Svakako. Ja niti govorim da će doći niti da neće. No, opet su veće šanse da neće doći.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 05 dec 2021, 22:18

Bilo je price da ga hoce Conte u Tottenhamu. On je prosle sezone igrao na istom mjestu u Interu pod Conteom, a zasto ne bi otisao u premier ligu i probao bar sezonu-dvije.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la PatriceKwedi » 05 dec 2021, 22:35

CROtorious je napisao/la:
05 dec 2021, 22:18
Bilo je price da ga hoce Conte u Tottenhamu. On je prosle sezone igrao na istom mjestu u Interu pod Conteom, a zasto ne bi otisao u premier ligu i probao bar sezonu-dvije.
Po medijima se vrtio povratak u Njemacku, ali po meni je to najmanje vjerojatno. Cak mi je povratak u Hajduk vjerojatniji nego u Wolfsburg sto su neki novinarski antitalenti spominjali :rol:
🔹

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ouagadougou » 05 dec 2021, 22:39

Ma ja sam 100% siguran da Perišić ostaje u Interu i da će potpisat novi ugovor. Nerealno je da on dođe u Hajduk u ovom momentu. Livaji je Bešiktaš nudio 2 milijuna eura po sezoni i ligu prvaka, a on je odlučio ostati igrat u Hajduku za 700 000 eura po sezoni. Perišić ima 5 mil € po sezoni, jednostavno je nerealno očekivati ga sljedeće sezone.

Nikola Kalinić i Filip Bradarić bi bili top pojačanja, oni su apsolutno dostupni, a možda netko od njih već na zimu dođe u Hajduk.

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la PatriceKwedi » 05 dec 2021, 22:46

Ouagadougou je napisao/la:
05 dec 2021, 22:39
Ma ja sam 100% siguran da Perišić ostaje u Interu i da će potpisat novi ugovor. Nerealno je da on dođe u Hajduk u ovom momentu. Livaji je Bešiktaš nudio 2 milijuna eura po sezoni i ligu prvaka, a on je odlučio ostati igrat u Hajduku za 700 000 eura po sezoni. Perišić ima 5 mil € po sezoni, jednostavno je nerealno očekivati ga sljedeće sezone.

Nikola Kalinić i Filip Bradarić bi bili top pojačanja, oni su apsolutno dostupni, a možda netko od njih već na zimu dođe u Hajduk.
Ide se na naslov, uprava Hajduka je namirisala krv i napravit ce sve da postanu heroji koji su vratili trofej u Split nakon cijele vjecnosti
🔹

LeeJunFan
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 feb 2021, 14:15
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la LeeJunFan » 05 dec 2021, 22:54

PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 21:59
LeeJunFan je napisao/la:
05 dec 2021, 21:34
Još njih dvoje :pray: , Perišić će ipak nažalost produžit s Interom.

slika

slika
Igraci kojima istice ugovor

Domagoj Vida
Sime Vrsaljko
Nikola Kalinic
Stipe Perica
Fran Tudor
Zoran Nizic
Eldar Civic
Vida će u Osijek, nema šanse da on dođe u Hajduk.

Jedini koji su zanimljivi i postoji mogućnost da dođu su Kalinić i Nižić,a Nižić nije ništa bolji ni od Katića ni od Eleza.
Niko Kristian Sigur! 🇨🇦

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ouagadougou » 05 dec 2021, 23:07

PatriceKwedi je napisao/la:
05 dec 2021, 22:46
Ouagadougou je napisao/la:
05 dec 2021, 22:39
Ma ja sam 100% siguran da Perišić ostaje u Interu i da će potpisat novi ugovor. Nerealno je da on dođe u Hajduk u ovom momentu. Livaji je Bešiktaš nudio 2 milijuna eura po sezoni i ligu prvaka, a on je odlučio ostati igrat u Hajduku za 700 000 eura po sezoni. Perišić ima 5 mil € po sezoni, jednostavno je nerealno očekivati ga sljedeće sezone.

Nikola Kalinić i Filip Bradarić bi bili top pojačanja, oni su apsolutno dostupni, a možda netko od njih već na zimu dođe u Hajduk.
Ide se na naslov, uprava Hajduka je namirisala krv i napravit ce sve da postanu heroji koji su vratili trofej u Split nakon cijele vjecnosti

slika

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Tritolone » 06 dec 2021, 09:38

Sve djeluje kao da je ovo sezona kad ce Hajduk osvojiti naslov, vidit cemo sta Dinamo moze preko zime, ako se dovede neko desno krilo i proper napadac onda ce opet biti prvaci. Zamjena Cop za Gavranovica valjda jedan od najvecih downgradea ikada.

Nego meni osobno HNL najlosiji unazad 4-5 sezona, kao prvenstvo je zanimljivo, svatko svakoga moze pobjediti ali djeluje mi da je to tako samo zato sta je Dinamo ocajan. Prodano masu prvotimaca a zamjene se nisu dovele, ili oni koji su dosli nisu koristeni.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 06 dec 2021, 10:15

Tritolone je napisao/la:
06 dec 2021, 09:38
Sve djeluje kao da je ovo sezona kad ce Hajduk osvojiti naslov, vidit cemo sta Dinamo moze preko zime, ako se dovede neko desno krilo i proper napadac onda ce opet biti prvaci. Zamjena Cop za Gavranovica valjda jedan od najvecih downgradea ikada.

Nego meni osobno HNL najlosiji unazad 4-5 sezona, kao prvenstvo je zanimljivo, svatko svakoga moze pobjediti ali djeluje mi da je to tako samo zato sta je Dinamo ocajan. Prodano masu prvotimaca a zamjene se nisu dovele, ili oni koji su dosli nisu koristeni.
HNL je vec par sezona zanimljiv, krenilo je sa dizanjem Osijeka i Rijeke te dolazak Jakobušića na mjesto predsjenika Hajduka i Goricom koja dobro radi. Pad Dinama je krenio zna se zasto, a to su presude kriminalcima koji se trenutno nalaze u Medugorju i ne smiju se vratit preko granice.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la PatriceKwedi » 06 dec 2021, 10:36

Hajduk ce sad zahvatiti euforija, a nemaju oni toliko jaku momcad da nece kiksati vec sljedece kolo.
🔹

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Tritolone » 06 dec 2021, 11:51

CROtorious je napisao/la:
06 dec 2021, 10:15
HNL je vec par sezona zanimljiv, krenilo je sa dizanjem Osijeka i Rijeke te dolazak Jakobušića na mjesto predsjenika Hajduka i Goricom koja dobro radi. Pad Dinama je krenio zna se zasto, a to su presude kriminalcima koji se trenutno nalaze u Medugorju i ne smiju se vratit preko granice.
Ovo je prva sezona da ne znas tko ce biti prvak, prosle sezone je kao bilo napeto pa je Dinamo ubacio u brzinu vise u drugom dijelu sezone. Nije iskljuceno da tako bude i ove godine ako Dinamo dovede barem 2-3 igraca. Ovaj Kopic mi je nepoznanica, sjecam ga se kad je bio u Hajduku i da nije bio los ali sumnjam da je puno bolji od Krznara.
Ja se mogu kladiti da na ljeto opet niti jedna ekipa osim Dinama nece igrati europska natjecanja. Uostalom dovoljno je pogledati ono stanje na uefa ljestvici, da nema Dinama liga bi bila u razini lige BiH.

Ne vidim sad bas kakve veze ima presuda glavatom sa tim sta je iz Dinama ove sezone otislo 4-5 reprezetativca a nije doveden ni jedan igrac koji ih moze zamjeniti, ili su se ovi novi slabo koristili. Stefulj je prosle sezone bio jedan od najboljih bekova u ligi, ove sezone samo 4 utakmice u HNLu, onda Bulat koji je doveden kao top talent a jedva zaigra koju utakmicu, Tolic također, Baturina je bio najbolji igrac na pripremama uz Majera a uopce ne igra. Pustis Gavranovica besplatno a dovedes Copa :tokralju: bolje bi bilo da su ostali Kulenovic ili Cuze umjesto ovog panja.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ouagadougou » 06 dec 2021, 13:31

Sad sam na snmci vidio da na hrvatskoj Areni sport jučer je komentirao utakmicu Ivica Prasičko. Kod Livajina gola kao da su mu svi pomrli :rol:
Nevjerovatno da poslje svega taj lik ima obraza komentirati derbije ili uopće išta komentirati.

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ouagadougou » 06 dec 2021, 13:45

HNL nikad bolja i nikad zanimljivija složio bih se,
ali mislim da je najveći "problem" kao što je napisano prije par stranica, što je liga jako mlada, odnosno najmlađa u Europi (da nema timova kao što je Osijek bila bi debelo najmlađa) . To je super vijest za reprezentaciju jer je HNL odličana liga za razvoj igrača, ali i ove sezone se vidi kad u ligi imaš igrače poput Livaje, Drmića i co. koji su u najboljim godinama koliko se sama kvaliteta lige odmah podiže.

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 06 dec 2021, 13:55

Dinamo ima istu upravu vec skoro 20 godina, to je fosil Barisic koji je trebao bit davno u zatvoru jer je nemoguce da nije znao sta rade Mamic i kompanija i tjeranjem Bjelice struka im je jako pala. Potrosili su preko 7 mil eura prosli prijelazni rok i doveli igrace iz hnla od kojih nijedan nije nositelj igre. Osijek je doveo Bjelicu, uzeo madarske novce i sad im Madari prave stadion i klub postize neke rezultate iako od igre nema nista, a poznavajuci stanje u slavoniji sumnjam da ce to dugo trajat. Rijeka je onih par sezona kad je Miskovic dosao osvojila i sad je on u HNS-u neki wannabe Mamic, ali nit on ima sredstva za to nit znanja. Hajduk sa ovom upravom i trenerom te odradenim prijelaznim rokom je u prednosti ispred svih zasad. Po meni Hajduk i Rijeka za naslov, a Osijek i Dinamo za trece mjesto.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.