1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Mokes » 05 nov 2018, 09:24

Baboon je napisao/la:
jolicnikola je napisao/la:imam jedno pitanje za upućene, a za koga Rita i Dua navijaju: za Hajduk ili za Dinamo (znam da navijaju za još koji klub, ali pitam vas za koji hrvatski klub navijaju, za Osijek i Rijeku mislim nikad nisu ni čuli)?
Za najveći hrvatski klub poslije Dinama

P A R T I Z A N
Hajduk je veći klub od Partizana, tako da oni mogu biti tek treće najveći hrvatski klub. Ili drugi u gradu Zagrebu ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 05 nov 2018, 12:12

Mokes je napisao/la:
Baboon je napisao/la:
jolicnikola je napisao/la:imam jedno pitanje za upućene, a za koga Rita i Dua navijaju: za Hajduk ili za Dinamo (znam da navijaju za još koji klub, ali pitam vas za koji hrvatski klub navijaju, za Osijek i Rijeku mislim nikad nisu ni čuli)?
Za najveći hrvatski klub poslije Dinama

P A R T I Z A N
Hajduk je veći klub od Partizana, tako da oni mogu biti tek treće najveći hrvatski klub. Ili drugi u gradu Zagrebu ;)
Fora je inace 'drugi najveci zagrebacki klub'.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 15 nov 2018, 02:06

ja sam napiso više radi za********e ništa više

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Mokes » 30 nov 2018, 11:56

15 Switzerland 26.300 2/ 5
16 Croatia 26.125 1/ 4
17 Czech Republic 25.675 3/ 5
Gutavo, gutavo. Na kraju bolje ispade po Hrvatsku što je Dinamo ušao u EL. Doduše, moćda bi i u CL uzeli koji bod, ali to je već domen ŠBB-KBB.
YB je ispao, Cirih je prošao i to najvjerovatnije kao drugi. Pa eto idealne opcije za Dinamo. S 2 pobjede bi napravili ogroman pomak ka tome da HNL ima 2 tima u CL.
Što se Čeha tiče, Plzen je pobjedom u CL haman prošao i to je negativno, jer mogu sigurno i u EL nešto više napraviti, tj. proći kolo, dva. Jablonec je ispao, a Slavia je trenutno druga i dočekuje Zenit kući u zadnjem kolu. Pobjeda ih 100% vodi dalje, ostali tipove u zavisnosti od rezultata druge utakmice.
Tek se sad vidi koliko je Hrvatsku koštalo ono ispadanje Rijeke. Doduše treba reći i da je Basel koji inače bude odličan u Europi je ispao čak i prije grupa.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la marconato » 05 dec 2018, 17:25

Signore je napisao/la:.
Kakav je ovaj Andrić? Vidim da je prvi strijelac lige...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 05 dec 2018, 18:00

marconato je napisao/la:
Signore je napisao/la:.
Kakav je ovaj Andrić? Vidim da je prvi strijelac lige...
Dosta golova je dao iz penala, al dosta dobar igrac, pogotovo za jedan Inter. I taj Inter nekad zna pogoditi igraca, al ja recimo ne bih dao ni jednog od tri napadaca Dinama za njega, barem ne u ovom trenutku.

Sto se tice Srbije, ako se jos razvije i ode vani, mozda bude dobar, al trenutno ga ne vidim u krugu reprezentacije. Da ima 20 i da zaigra za mladu, to definitivno da, ali ima 23 i mislim da mu je ovo sad posljednji voz ako zeli postici nesto u karijeri.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la marconato » 05 dec 2018, 20:57

Nisam ni mislio u kontekstu reprezentacije, nego cisto informativno...
Nisam ga upratio, a vidim pise se i po nasim medijima.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 19 jan 2019, 09:21

marconato je napisao/la:Nisam ni mislio u kontekstu reprezentacije, nego cisto informativno...
Nisam ga upratio, a vidim pise se i po nasim medijima.
Evo ti ga sad pred vratima Dinama. Navodno u nedjelju potpisuje.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 19 jan 2019, 09:30

Signore je napisao/la:
Sto kazes na pojacanje Osijeka, ovog Laszla?

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la marconato » 19 jan 2019, 12:17

Signore je napisao/la:
marconato je napisao/la:Nisam ni mislio u kontekstu reprezentacije, nego cisto informativno...
Nisam ga upratio, a vidim pise se i po nasim medijima.
Evo ti ga sad pred vratima Dinama. Navodno u nedjelju potpisuje.
Evo i ja bas citam.
Gledao sam intervju kada kaze da je jos ljetos trebao u Dinamo preci...
Mozda bi nesto i moglo biti od njega. Mlad je jos (96).
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 20 jan 2019, 00:31

jopaa7 je napisao/la:
Signore je napisao/la:
Sto kazes na pojacanje Osijeka, ovog Laszla?
Ne mogu ga bas komentirat s obzirom da ga nisam nikad gledao. Ne sjecam ga se kad su igrali protiv Dinama. Tad sam ga gledao, al nemam pojma kako je igrao. Kompletna Astana je tad djelovala kao ekipa iz koje se ni Slaven ne bi pojacao.

Ovako gledajuci slova i brojeve djeluje kao pravo pojacanje. Igrac kojem cijena raste, redovan reprezentativac, dolazi iz jake i za nase pojmove respektabilne ekipe u kojoj je bio standardni igrac. Dolazi besplatno, rizik nije velik, moze se pogodit i taman se uigra za ljeto i Europu.

PS. Taman ste tu negdje da budete nositelji u drugom pretkolu.

marconato je napisao/la: Evo i ja bas citam.
Gledao sam intervju kada kaze da je jos ljetos trebao u Dinamo preci...
Mozda bi nesto i moglo biti od njega. Mlad je jos (96).
Ma bit ce nesto od njega. Zao mi je sto je Budimir otisao, al mislim da bi ga Andric trebao moci zamjeniti. Minute ce dobiti sigurno, a ako se nametne moze bit i prvi napadac. Prijelazom u Dinamo sigurno postaje igrac kojeg treba ispratiti po pitanju reprezentacije, pogotovo ako eksplodira, ali i dalje mislim da ce to pricekati. Morat ce se dokazati. Pa nisu svi igraci Zvezde i Partizana reprezentativci pa da ocekujes dolaskom u Dinamo poziv samo zato jer si u Dinamu. Osobno mu zelim srecu, nek trpa u oba dresa.

Citam malo forume, vecinom pozitivni dojmovi, ne obazire se toliko na nacionalnost, ali se ne preskace cinjenica da je prvi Srbin jos od Cave Dimitrijevica. Ima par debila kojima nije sjeo, al usutili su se nakon sto su vidjeli da se nitko ne lozi. Ljudi zele kvalitetnog igraca i drago mi je vidjeti da ce biti prihvacen, a toga sam se bas bojao.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 20 jan 2019, 00:33

Signore je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:
Signore je napisao/la:
Sto kazes na pojacanje Osijeka, ovog Laszla?
Ne mogu ga bas komentirat s obzirom da ga nisam nikad gledao. Ne sjecam ga se kad su igrali protiv Dinama. Tad sam ga gledao, al nemam pojma kako je igrao. Kompletna Astana je tad djelovala kao ekipa iz koje se ni Slaven ne bi pojacao.

Ovako gledajuci slova i brojeve djeluje kao pravo pojacanje. Igrac kojem cijena raste, redovan reprezentativac, dolazi iz jake i za nase pojmove respektabilne ekipe u kojoj je bio standardni igrac. Dolazi besplatno, rizik nije velik, moze se pogodit i taman se uigra za ljeto i Europu.

PS. Taman ste tu negdje da budete nositelji u drugom pretkolu.
Evo zabio odmah i gol danas u pobjedi protiv Gorice (6:0). Citam, kazu golcina :mrgreen:
Bolji snimak nisam nasao

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 20 jan 2019, 00:38

Fino ga se pospremio :mrgreen: Nadam se da cete sad ili na ljeto dobiti jos par pojacanja pa da ta Europa bolje prodje, a i da bude zesca bitka za titulu.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Nerminovic » 29 jan 2019, 08:27

kakav je ovaj Robert Mudrazija, uzeo ga Kopenhagen
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 29 jan 2019, 09:02

Nerminovic je napisao/la:kakav je ovaj Robert Mudrazija, uzeo ga Kopenhagen
Bio je odlican kod nas, jako borben igrac. Steta sto je otisao sad na zimu ali valjda stigne kakvo pojacanje ubrzo.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 29 jan 2019, 14:46

Odlican igrac koji je jako puno napredovao u ove dvije godine ili koliko je vec u Osijeku. Odlazak njega i Hajradinovica je strasan udarac na ekipu Osjeka, pogotovo u veznom redu. Laszlo bi tu trebao nesto pokrpati, ali Osijek treba jos nekog da zatvori tu rupu njihovim odlascima. Ja mislim da ce Mudrazija biti dobar igrac u Kopenhagenu, pogotovo jer sad ima cijelo proljece da se uigra i da od naredne sezone bude standardni igrac i pokaze koliko zna. Mlad je i ima jos jako puno prostora za napredak koji ce pravilnim pristupom biti zagantovan, jer vidimo koliko je napredovao u Osijeku u ovom razdoblju od kad je stigao.

Iz Osijeka se kupuje sad sve sto valja, ali ocekujem da za 2-3 sezone ovakvi igraci ostaju u Osijeku sezonu-dvije duze.

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Mokes » 02 mar 2019, 14:24

jopaa7 je napisao/la:
Je li istina :think:
Petar Bočkaj, nogometaš NK Osijek, nakon sinoćnjeg koncerta Saše Matića u dvorani Gradski vrt, automobilom se uputio prema benzinskoj stanici te se namjerno zabio u trgovinu u sklopu benzinske stanice, jer nije mogao dočekati smjenu djelatnika da mu prodaju čokoladicu.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 02 mar 2019, 14:31

Mokes je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:
Je li istina :think:
Petar Bočkaj, nogometaš NK Osijek, nakon sinoćnjeg koncerta Saše Matića u dvorani Gradski vrt, automobilom se uputio prema benzinskoj stanici te se namjerno zabio u trgovinu u sklopu benzinske stanice, jer nije mogao dočekati smjenu djelatnika da mu prodaju čokoladicu.
Vidio sam i ja to danas, ludi Pero :rol:

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la LlullSergio » 02 mar 2019, 15:32

Pero Bombardero :tokralju:

Kad si gladan nisi svoj :urnebes:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 02 mar 2019, 21:00

Mokes je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:
Je li istina :think:
Petar Bočkaj, nogometaš NK Osijek, nakon sinoćnjeg koncerta Saše Matića u dvorani Gradski vrt, automobilom se uputio prema benzinskoj stanici te se namjerno zabio u trgovinu u sklopu benzinske stanice, jer nije mogao dočekati smjenu djelatnika da mu prodaju čokoladicu.
[PERO BOČKAJ ZA SIB.HR]

"Ispricavam se zbog onoga što se jučer dogodilo, kao prvo ispričavam se djeci koja ovo čitaju. Ljudi pogriješio sam! Pogriješio sam i beskrajno mi je žao. Ispričavam se svakoj osobi koju je moj sinoćnji čin povrijedio, razočarao ili pak razbjesnio. Najviše se ispričavam onima koje sam spomenuo u prvoj rečenici. Ispričavam se djeci! Djeci koja u meni vide uzor, koja u meni vide nekoga tko žele postati, koji su spremni odricati se i ganjati svoj san kao što sam ja to činio i činit ću. Ispričavam se što sam vas razočarao! Ne želim tražiti opravdanja za svoj postupak, ne želim suosjećanje ni bilo koji vid traženja olakotnih okolnosti, no uz ispriku, koja je jedino što trenutno želim, moram napisati i ono što se točno dogodilo.

Nakon koncerta sam se zaustavio da prijatelj kupi cigarete, na benzinskoj na kojoj smo stali bila je smjena te sam čekao da se prijatelj vrati u auto.Nažalost, u međuvremenu sam zaboravio da sam u "drive" brzini na automatskom mjenjaču, a s obzirom na to da imam "hold", auto mi je prvo stao i nakon čega sam stao na gas i uletio u trgovinu na benzinskoj. Uistinu, nit je bilo s namjerom, nit bi to ikad poželio učiniti. Bio sam nesmotren te kako svi znate, dogodila se odvratno ružna stvar kojoj sam jedini krivac ja sam. Odmah mi je bilo žao cure i priskočio sam joj u pomoć, micao i stvari i auto. Uplašio sam se, ali prvo što sam učinio je krenuo sam pomoći. Uslijed svega, lege su mi došle i stavili me u auto, a zbog čega se najviše kajem jer sam istim autom i otišao. Ne tražim razumijevanje, ali iskreno mi je žao i potpuno sam nesvjesno, pod adrenalinom od straha i polusvjesnosti što sam učinio, napravio još veću glupost i otišao s mjesta nesreće.

Svi imamo kikseve i svi griješimo. Nečije greške su manje, nečije veće. Kao profesionalac koji je nebrojeno puta stavio osmijehe na lica navijača voljenog kluba, nisam si smio dopustiti ovako što. Nisam smio zbog sebe, svoje obitelji, prijatelja, suigrača, ljudi u klubu i ponajviše zbog onih koji su svaku utakmicu s nama, dižu ruke i troše grla kako bi me / nas bodrili i nosili do pobjede. Žao mi je što sam prokockao povjerenje onih s kojima sam doživio neke od najljepših trenutaka u karijeri koje neću nikada zaboraviti. Po treći put, žao mi je djece koja žele postati vrhunski sportaši, nogometaši, koja biraju sport ispred svih negativnih utjecaja kojih je u društvu mnogo. Oprostite što sam pogriješio OPET! Žalim svake sekunde zbog toga što se sinoć dogodilo, žao mi je i iako znam da sad nema povratka!! Svim ljudima koji su me prihvatili i vjerovali u mene se duboko ispricavam,i naravno da kazem da nisam namjerno to napravio, to je bila nesreća u kojoj je moglo nastradati više osoba samo zbog mog ne razmišljanja o posljedicama!
Ispričavam se svima!
Pero Bočkaj''

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.