1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 06 avg 2018, 15:06

i da se plasira u grupu Hajduk bi s ovako lošom formom prošao skoro ko Vardar prošle godine

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 06 avg 2018, 15:08

jolicnikola je napisao/la:i da se plasira u grupu Hajduk bi s ovako lošom formom prošao skoro ko Vardar prošle godine
Pa ako prodju Steauu i Rapida onda to nesto znaci. Zato je meni kao navijacu Dinama drago da je Dinamo dobio YB i ako ih prodju to znaci da mozda ipak nesto mogu. Tako su Hajduku Steaua i Rapid mjerilo za EL. Ako njih prodju onda ce tamo osvojiti poneki bod. Ako ih ne prodju onda nemaju sta ni traziti.

Kako Hajduk igra ovih dana tesko da mogu izvuci jedan remi protiv ova dva protivnika, ali se svi zajedno mozemo nadati da ce se nesto promjeniti.

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Mokes » 06 avg 2018, 16:13

Signore je napisao/la:
jolicnikola je napisao/la:i da se plasira u grupu Hajduk bi s ovako lošom formom prošao skoro ko Vardar prošle godine
Pa ako prodju Steauu i Rapida onda to nesto znaci. Zato je meni kao navijacu Dinama drago da je Dinamo dobio YB i ako ih prodju to znaci da mozda ipak nesto mogu. Tako su Hajduku Steaua i Rapid mjerilo za EL. Ako njih prodju onda ce tamo osvojiti poneki bod. Ako ih ne prodju onda nemaju sta ni traziti.

Kako Hajduk igra ovih dana tesko da mogu izvuci jedan remi protiv ova dva protivnika, ali se svi zajedno mozemo nadati da ce se nesto promjeniti.
Nikad ne podcjenjuj hajdučko srce ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 06 avg 2018, 16:23

Mokes je napisao/la:
Nikad ne podcjenjuj hajdučko srce ;)
Mnogo puta sam ga i precjenio.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 06 avg 2018, 16:52

Signore je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
Nikad ne podcjenjuj hajdučko srce ;)
Mnogo puta sam ga i precjenio.
oko Hajduka se nikad ne može iznjeti realno stanje :mrgreen:

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Hans » 06 avg 2018, 17:49

Toma Basic otisao, pojacanje se ozljedilo, Futacs nece da igra, na golu junior, Radosevic otisao jos ranije... ne pamtim goru atmosferu oko kluba u periodu odigravanja pretkola europskih natjecanja

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 07 avg 2018, 13:12

Borna Barisic potpisao za Glasgow Rangers. Osijeku ce pripasti 2.2 milijuna eura. Ocito se Gerrardu svidio u ovom europskom dvomecu. Bio je Barisic dobar u Osijeku i sigurno ce im faliti. Valjda ce dovesti neka pojacanja.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 07 avg 2018, 16:51

Kakav doktor je Olmo. I Budimir rutinski. Vodi Dinamo, ali igra nije neka sjajna. Opcenito dosadna utakmica s jako malo prilika. Dosta borbeno i agresivno na sredini terena. Treba drugo poluvrijeme izdrzati i kuci s pobjedom.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Lillard » 07 avg 2018, 16:54

Signore je napisao/la:Kakav doktor je Olmo. I Budimir rutinski. Vodi Dinamo, ali igra nije neka sjajna. Opcenito dosadna utakmica s jako malo prilika. Dosta borbeno i agresivno na sredini terena. Treba drugo poluvrijeme izdrzati i kuci s pobjedom.
Najveći Dinamov posao u povijesti će bit.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la samirr » 07 avg 2018, 16:55

Signore je napisao/la:Kakav doktor je Olmo. I Budimir rutinski. Vodi Dinamo, ali igra nije neka sjajna. Opcenito dosadna utakmica s jako malo prilika. Dosta borbeno i agresivno na sredini terena. Treba drugo poluvrijeme izdrzati i kuci s pobjedom.
Astana treba krenuti naprijed tu se otvara prilika za Oršica koji je veoma brz tu bi ih Dinamo trebao dokrajčiti.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 07 avg 2018, 17:46

Igracina :tokralju:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 07 avg 2018, 18:12

Drugo poluvrijeme kao da nisam gledao Dinamo. Ovi imali loptu, al kako je Dinamo zrelo odigrao to je strasno. Ovako treba igrati obranu i to je sansa Dinama u Europi. Kontre odlicne, sve su bile opasne po domacina.

Na kraju finih 0-2 i moze se u miru cekati uzvrat. U uzvratu stati u obranu, jer ovi ne mogu probiti to i onda ih ubiti kontrama.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 07 avg 2018, 18:16

Lillard je napisao/la:
Signore je napisao/la:Kakav doktor je Olmo. I Budimir rutinski. Vodi Dinamo, ali igra nije neka sjajna. Opcenito dosadna utakmica s jako malo prilika. Dosta borbeno i agresivno na sredini terena. Treba drugo poluvrijeme izdrzati i kuci s pobjedom.
Najveći Dinamov posao u povijesti će bit.
Zelis reci novi Icardi?

Pa kazu La Masia ne proizvodi vise...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 07 avg 2018, 19:12

Trenutno

14. Hrvatska 23.250
15. Švicarska 23.200
16. Češka 23.175
17. Grčka 23.100

:kralj: :kralj: :kralj:

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Mokes » 07 avg 2018, 19:20

Ovo je Hrvatskoj "zadnja" šansa da ima 2 predstavnika u CL, a 3 u EL. Na kraju ove sezone im se briše sezona 14/15, gdje je imala čak 6,8 bodova, što je daleko najviše u zadnjih 5 sezona.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 07 avg 2018, 20:34

Mokes je napisao/la:Ovo je Hrvatskoj "zadnja" šansa da ima 2 predstavnika u CL, a 3 u EL. Na kraju ove sezone im se briše sezona 14/15, gdje je imala čak 6,8 bodova, što je daleko najviše u zadnjih 5 sezona.
Moze se cak desiti da Hrvatska sad nadmasi tih 6.800 i opet ne zavrsi medju 15. Nije ovo zadnja sansa, ali ce kasnije biti tesko. Sad i ako se upadne medju 15 moglo bi se za godinu ispasti zbog gubitka velikog koeficijenta. Zato bi sad bilo dobro zavrsiti s nekih 8.000 ili cak vise, pa ako se i ne zavrsi medju 15 bit ce to dobra zaliha za naredne cetiri sezone.

I dok Hrvatska dobije petog desit ce se pad. Taj peti ce uzeti 20% koeficijenta svojim nastupom samo, a pitanje je koliko moze napraviti u Europi. Osobno se nadam da ce Belupo biti taj peti klub, jer su uvijek imali muda u Europi, a i svakako su krenuli u veca ulaganja od ove sezone.


Evo Pyunik i MTA igrali 0-0 prvu. Koja bi to ludnica bila da MTA ispadne i da Rijeka bez vecih problema udje u EL. Osijek jos nisam prezalio, a Hajduk mi ne budi neku nadu. Zadnji put kad su Dinamo i Rijeka igrali grupnu fazu i jest skupljen ovaj koeficijent 6.800, mada su tu jako puno doprinijeli RNK Split i Hajduk koji su dosli do play offa EL. HNL je tad imao cetiri kluba u play offu EL, dva prosla, a dva ispala za jedan gol. Split mislim na neki nepostojeci penal, a Hajduk ispao od Dnipra s 2-1, a ovi usli i finale kasnije. Nije ni zdrijeb bio naklonjen nesto.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 09 avg 2018, 23:28

Trece pretkolo EL, Hajduk - Steaua 0-0

Nadao sam se pobjedi Hajduka, a ocekivao sam poraz. Na kraju 0-0, rezultat koji bih potpisao prije utakmice, ali na kraju mislim da je Hajduk trebao dobiti 1-0. Mislim da bi to bilo realno. Vjerujem da u uzvratu moze biti svasta, Hajduk moze zabiti i nekih 1-1 ili 2-2 moglo bi voditi dalje. Mislim da je sve otvoreno i Hajduk ima dobru sansu. Steaua je i dalje favorit za prolaz, ali nakon ovoga vise vjerujem u Hajduk nego prije utakmice.

Trece pretkolo EL, Sarpsborg - Rijeka 1-1

Ocekivao sam cistu pobjedu Rijeke, ali remi s golom vani nije los. Rijeka se pokazala u dobrom svjetlu, prva im je europska utakmica u sezoni i ovo nije lose uopce. Ni domaci nisu bas toliko losi kako sam ocekivao, ali nekih 2-0 u uzvratu mi djeluje realno i Rijeka ide dalje.


U play offu Rijeka ide na pobjednika dvomeca Pyunik - MTA. U prvoj utakmici domacin je bio Pyunik i zavrsilo je 0-0. Tesko je ocekivati kiks izraelaca, ali se mozemo nadati. Hajduk ce na boljeg iz dvomeca Slovan - Rapid. Svi smo ocekivali siguran prolaz Rapida, ali je Slovan u Bratislavi slavio s 2-1 i sad ce mozemo nadati da ce pored Hajduka dalje proci i Slovan i Hajduku olaksati put u EL, ako Hajduk uopce prodje Steauu.


Trenutno:
14. Grcka 23.600
15. Hrvatska 23.500
16. Ceska 23.475
17. Svicarska 23.400

Ucinak ovaj tjedan:
Grcka - 2 pobjede, 1 remi
Hrvatska - 1 pobjeda, 2 remija
Ceska - 1 pobjeda, 1 remi
Svicarska - 1 pobjeda, 1 poraz

Austrija je trenutno 11., ali pisu jako lose rezultate. Mogli bi oni lako zavrsiti medju ovom grupom sto se bori za top 15. RBS je upisao pobjedu, ali su LASK, Rapid i Sturm porazeni i mogli bi biti eliminirani.

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Mokes » 10 avg 2018, 00:43

Prije da će Holandija da se pridruži toj grupi. Vitese izgubio kući od Bazela, a Fejnord u gostima od Trančina s čak 4-0. Ajaks i ako uđe u CL, teško će nešto više napraviti. Isto važi i za PSV.

Opet na RBS-u je da izvlači Austrijance.

Danci večeras 3 pobjede i poraz. Praktički su već oaigurali 3 tima u play-offu. I od njih može biti dobar rezultat, a isto tako mogu podbaciti.

Uglavnom ne dajem Hrvatima velike šanse, osim ako se ne desi modro proljeće :)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 10 avg 2018, 09:48

Tesko je ista procjenjivati, al eto, bavimo se iz zabave :mrgreen: Tek poslije play offa cemo moci znati kakve su sanse za koga, ali ni tada realno, jer ce zdrijeb grupne faze dosta odluciti. Nece Rijeki bit isti ako iz cetvrtog sesira dobiju Jablonec ili ako dobiji Rennais.

Isto tako Dinama u LP moze pomaziti sreca pa izvuce grupu Lokomotiv, Manchester i Plzen. Imao bi jedan atraktivan klub - Manchester, imali bi malo losiji s kojim se moze vise nego realno potuci za trece mjesto - Plzen. I imali bi jedan malo tezi, ali klub cija ekipa nije svemirski brod i ekipa s kojom se moze nadigravati, ako nista barem na domacem terenu - Lokomotiv. U nekom dobrom izdanju Dinamo bi se u toj grupi mogao natjecati i za prolaz, ali s igrama iz proslih sezona bi isto tako uzeo maksimalno bod. Al ajde da prvo dodju u LP.

Ja HNL-u trenutno ne dajem puno sansi za 15. mjesto, al nadam se da ce ga uloviti. Prije tog 15. mjesta mislim da je bitnije upisati sto veci koeficijent, da sezonu kasnije pad bude sto manje bolan, jer se gubi najveci broj bodova.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2018, 11:08

Pa otkada je taj Pyunik toliko slabiji od Maccabija?

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.