1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la spursman » 06 dec 2021, 13:57

Tritolone je napisao/la:
06 dec 2021, 09:38
Sve djeluje kao da je ovo sezona kad ce Hajduk osvojiti naslov, vidit cemo sta Dinamo moze preko zime, ako se dovede neko desno krilo i proper napadac onda ce opet biti prvaci. Zamjena Cop za Gavranovica valjda jedan od najvecih downgradea ikada.

Nego meni osobno HNL najlosiji unazad 4-5 sezona, kao prvenstvo je zanimljivo, svatko svakoga moze pobjediti ali djeluje mi da je to tako samo zato sta je Dinamo ocajan. Prodano masu prvotimaca a zamjene se nisu dovele, ili oni koji su dosli nisu koristeni.
Onog tko je doveo Čopa treba nogom iz kluba izbaciti. Ako im je trebao napadač,a je jer su bez razloga prodali Gavru, trebali su sjest sa Mandžom i dogovorit da čovjek odradi sezonu (prije nego je objavio kraj karijere). Ja vjerujem da bi pristao.
LB je primjer gluposti u Dinamu i nedostatku vizije. Na početku sezone se kaže da je Moubandje prvi izbor a Leovac može tražit klub. Onda za europu prijave Leovca a ne Moubandjea i onda ne igra ni jedan nego Franjić koji je defanzivni vezni i prirodni nasljednik Jakića. U svemu tome zaboravili su promovirati mlade igrače poput Baturine, Bulata, Vasilja, Šaranića, Brekala. Na posudbu su poslali Ćužu i Đuraseka u Ukrajinu a korisniji bi im bili nego pola ovih što ih imaju u kadru.
Ako misle naprijed onda nogu treba dati Theophilu, Mišiću, Gojaku, Menalu, Moubandjeu, Leovcu, Štefulju. Dovest trenera koji ima autoritet i znanje (Bišćan) koji će kad treba Brunu poslat na klupu ili tribine. Dovest desno krilo i lijevog beka ili promovirat tu malog Brekala iz druge momčadi.
audere est facere!

LeeJunFan
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 feb 2021, 14:15
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la LeeJunFan » 06 dec 2021, 14:15

Ouagadougou je napisao/la:
06 dec 2021, 13:45
HNL nikad bolja i nikad zanimljivija složio bih se,
ali mislim da je najveći "problem" kao što je napisano prije par stranica, što je liga jako mlada, odnosno najmlađa u Europi (da nema timova kao što je Osijek bila bi debelo najmlađa) . To je super vijest za reprezentaciju jer je HNL odličana liga za razvoj igrača, ali i ove sezone se vidi kad u ligi imaš igrače poput Livaje, Drmića i co. koji su u najboljim godinama koliko se sama kvaliteta lige odmah podiže.
To sam upravo bio ja pisao prije par dana baš o tome.

Po meni je to fenomenalno da je liga toliko mlada, upravo kao što si rekao to je odlično vijest za reprezentaciju. Teško je očekivat da bi jedan supertalent kao Gvardiol ostao u HNL do 25 godine. Premda je vidljivo da ništa ne fali npr. Jakiću, Majeru sutra Ivanušecu koji su ostali u HNL do 23-24 godine, npr Modrić i Brozović su tu bili do 23 godine.

Ono u zašto je liga sve bolja su i klubovi sa dna. Ove godine je Dragovoljac uljez, šteta da tu nije Varaždin. Ti prije par sezona si imao NK Zagreb, Rnk Split, Cibaliju i Inter to je bilo ajme majko,gotovo pola lige si imao na razini Dragovoljca. Bilo je svjetsko čudo da neko s dna oduzme bar bod vodećima na tablici....
Niko Kristian Sigur! 🇨🇦

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ouagadougou » 06 dec 2021, 14:35

Ma kako god, bitno je da liga napreduje i da je zanimljiva, pogotovo narednih sezona kad dolaze solidni novci od TV prava.

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ouagadougou » 07 dec 2021, 02:03

slika

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Orjuna » 07 dec 2021, 16:22

Gdje nam je Nikola, jel živ?
...

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 16 dec 2021, 14:20

Crveni za golmana i penal ili ne?

Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1546
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la bavariapivo » 16 dec 2021, 23:25

Doživotna suspenzija za golmana

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 17 dec 2021, 14:56

rasprodat Poljud za Hajduk-Osijek :tokralju:

Avatar
jozinho
Postovi: 1349
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jozinho » 17 dec 2021, 15:25

Ulaznica je u džepu, gorit će Poljud u nedjelju.
Da ne trebaju covid potvrde bilo bi preko 20 000 svaku utakmicu. Šta bi tek bilo da osvojimo naslov, još čekamo dolazak Kalinića na zimu, a možda i F.Bradarića.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 19 dec 2021, 19:57

tovari opet nisu imali sreće, Livaja pogodio stativu, Bjelica ih limitirao, ali kakva atmosfera je bila na Poljudu, preko 30.000 ljudi
na kraju -5 u odnosu na vodeće ne djeluje toliko loše u odnosu na -9 nakon Koprivnice kad je Šved otjeran

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la TheChief » 19 dec 2021, 20:43

Ne znam cemu se ovi Hajdukovci nadaju ? Tituli ?

Dinamo ce ih mlatnuti u zaostaloj utakmici i to je 8 bodova prednosti.

Modre ne moze ugroziti kombinovani tim Rijeke, Hajduka i Osijeka, a ne neki tim pojedinacno.

Oni su za 3 nivoa iznad njih.

Ljudi igraju katastrofalno (kiksali vise od 1/3 utakmica) i ponovo su prvi. U drugom dijelu ce pojacati i to je laganih 10+ bodova prednosti u odnosu na ostale.

Wanderson
Postovi: 2685
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Wanderson » 19 dec 2021, 20:55

OS odlican s obzirom na limite, Mierez katastrofa, kakva podvala od igraca mislim da Bjelica jedva ceka dan da ga se rijesi i dovede kapitalca.

Steta sto nije imao Hirosa veceras. Mile pregazio Livaju.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3559
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 dec 2021, 20:56

Wanderson je napisao/la:
19 dec 2021, 20:55
OS odlican s obzirom na limite, Mierez katastrofa, kakva podvala od igraca mislim da Bjelica jedva ceka dan da ga se rijesi i dovede kapitalca.

Steta sto nije imao Hirosa veceras. Mile pregazio Livaju.
Jesul ono za miereza odbili 9 miliona ? :tokralju: nece na kraju uspit vratit ni ulozeno kolko se u zadnje vrijeme sipa

Wanderson
Postovi: 2685
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Wanderson » 19 dec 2021, 21:02

tutankamon1905 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:56
Wanderson je napisao/la:
19 dec 2021, 20:55
OS odlican s obzirom na limite, Mierez katastrofa, kakva podvala od igraca mislim da Bjelica jedva ceka dan da ga se rijesi i dovede kapitalca.

Steta sto nije imao Hirosa veceras. Mile pregazio Livaju.
Jesul ono za miereza odbili 9 miliona ? :tokralju: nece na kraju uspit vratit ni ulozeno kolko se u zadnje vrijeme sipa
Lik je propao totalno, najgore sto su sav novac ulozili u njega i nece se moci pojacati sada dok ga ne otjeraju, a tesko da mogu dobiti i 1mil € trenutno.

Bjelica i mediji prenose da bi se utakmica mogla ponoviti, Jovic nije smio ponistiti gol Bohara.

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la NisamInSajder » 19 dec 2021, 21:07

tutankamon1905 je napisao/la:
19 dec 2021, 20:56
Wanderson je napisao/la:
19 dec 2021, 20:55
OS odlican s obzirom na limite, Mierez katastrofa, kakva podvala od igraca mislim da Bjelica jedva ceka dan da ga se rijesi i dovede kapitalca.

Steta sto nije imao Hirosa veceras. Mile pregazio Livaju.
Jesul ono za miereza odbili 9 miliona ? :tokralju: nece na kraju uspit vratit ni ulozeno kolko se u zadnje vrijeme sipa
6 miliona su odbili u maju od Rusa, a tokom ljeta najviše su nudili Kinezi, oko 7-8 čini mi se. Osijek je kao zacrtao milion do dva miliona više i zbog tog su odbili. U međuvremenu Marića su poslali u Cvajtu, umjesto da obrnuto odrade ovog pošalju u Kinu, a Marića zadrže i dodaju mu još jednog odličnog špica. Mierez psihički nije isti igrača kao prije par mjeseci.

Osijek ima dosta pozicija na kojima se može pojačati.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
Felixians4
Postovi: 7488
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Felixians4 » 19 dec 2021, 23:46

Ništa nije riješeno,svašta otvoreno.

Otprilike se zna tko će što raditi,najveće je pitanje trenera kod Dinama i prijelaznog roka Hajduka,Nikolicius i Jakobušić navodno su već dogovorili ljude koji će potpiriti euforiju,odnosno održati vatru iste temperature i obujma kako se i završila jesen.

Osijek i Rijeka su po strani i to im odgovara u kontekstu mirnijeg okruženja,lakšeg posla u smislu smirivanja strasti za njihove stručnjake, a imaju i oni žele li,a žele, trkati se do kraja, em uložiti,em ubosti bar jedan "bingo".


Precijenjena je kvaliteta samog HNL-a zadnjih godina uslijed ogromnog medijskog hypea od sile podcasta,televizija,navijačkog subjektivizma, no da liga izgleda europski i reprezentativno,apsolutno. Bolje suđenje,transparentnosti,manje fin.problema, travnjaci novi ,a ono što je najbitnije, najbolji teamovi igraju super derbije međusobno i stanje na tablici kranje dramatično.

MikeEhrmantraut
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 24 dec 2021, 14:50

Pero Bockaj iz Osijeka u Dinamo...

Sta bi Nenade?

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ouagadougou » 24 dec 2021, 18:16

Večernji list i Sportske novosti pišu da je Dinamo kupio Bočkaja za 3 milijuna €, te da Osijek još želi Tolića i Leovca. Ako je ovo istina onda je ovo prava pljačka Osijeka, jer sam Tolić vrijedi 3 milijuna eura...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Tritolone » 24 dec 2021, 19:17

Naravno da nije istina :urnebes: cuj 3 mil i 2 igraca koja bi im vjerojatno igrala prvu postavu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 28 dec 2021, 15:38

opet su tovari popišani i to najjače, HNS im ne da mira ni za blagdane
edit: znači đabe Livaja, 30.000 gledatelja, titula, euforija, Dambra i sve

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.