1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la FoSte95 » 21 apr 2018, 11:19

Sutra svim srcem uz Hajduk :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Alminjo99 » 21 apr 2018, 20:02

Poljud rasprodan. Ajde Hajduče!
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 22 apr 2018, 17:11

Ajde,gazi gubu!Nemojte se opet usrat.

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la hrn » 22 apr 2018, 17:35

Svaka cast Torcidi , 15 milja prosjek na posljednjim tekmama ,RESPECT

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Raonffa » 22 apr 2018, 17:43

Odličan ritam utakmice :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 22 apr 2018, 17:45

Odlicna tekma. Ajde Hajduce!!
nikad nisam mislio da cu to napisati/reci :lol:

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la MElloo » 22 apr 2018, 17:56

jopaa7 je napisao/la:Odlicna tekma. Ajde Hajduce!!
nikad nisam mislio da cu to napisati/reci :lol:
i krv svoju za bilu boju :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Raonffa » 22 apr 2018, 18:21

E jest nekada fudbal nepravedna igra...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 22 apr 2018, 19:20

Hajduk nema muda kad je najpotrebnije. Mogu dobit Dinama 10 utakmica u nizu, ali da ona 11. odlucuje prvaka izgubit ce. Prepadnu se prilike, danas se na pocetku utakmice to moglo vidjeti. Tek nakon izjednacenja su poceli igrati. Da je Dinamo zabio za 2-0 raspali bi se totalno.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 13 maj 2018, 20:47

HNK Gorica je prvi put u svojoj kratkoj povijesti postala prvoligas. Rekao bih konacno. Klub postoji tek devet godina, ali od prvog dana imaju prvoligaske ambicije. Cak su osvajali 2.HNL, imaju konstantu, cesto su bili u vrhu, borili se za promociju, prosle sezone su izgubili u doigravanju, ali sad su po drugi put osvojili Drugu HNL, a ujedno su dobili i licencu za Prvu HNL i sigurno cemo ih gledati dogodine u Prvoj ligi. Nadam se da ce srediti stadion do pocetka sezone, a kao alternativu prijavili su Maksimir. Prosle sezone su play off igrali u Zapresicu.

Goricani kolo prije kraja bjeze 4 boda Varazdinu koji je jucer ovjerio kartu za play off. NK Varazdin nije dobio licencu za Prvu HNL, ali ni za Drugu HNL.

Sto se tice novih drugoligasa. U grupi istok je sasvim jasno da ce prvak biti druga momcad Osijeka. Osijek pet kola prije kraja ima osam bodova viska i utakmicu vise. Zao mi je sto je tu Marsa izgubila korak, ali nakon smrti Bobana oni su totalno pali, na rezultatima se vidi da ih je to pogodilo. Na jugu je Croatia Zmijevci prvak, a na zapadu je jos puno do kraja, a mrtvu utrku vode Opatija i Vinogradar.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 14 maj 2018, 23:02

Rudes - Dinamo 1-0

Ovaj Rudes je jedna pravo simpaticna klapa. Imaju ekstra ekipu koja se odlicno uigrala i gaze sve redom. Borili bi se za Europu da nisu onako lose usli u prvenstvo. U drugom dijelu sezone su samo Hajduk i Rijeka uzeli vise bodova nego oni. Osijek i Dinamo su osvojili po 7 bodova manje nego Rudes. Osvojili su 39 bodova, cak 27 u posljednjih 15 kola, tj. u drugom dijelu sezone, a samo 12 u prvih 20 kola. Ja sam osobno mislio da ce ispasti.

Tesko da ce zadrzati ekipu s obzirom da su filijala Alavesu, ali se nadam da ce dovesti prave zamjene. Jesu mali klub, ali igraju bez pardona i to mi se svidja. Draze mi je vidjeti njih nabrijane, onaj njihov ludi marketing i sve oko njihovog kluba nego ekipe koje vec desetljece igraju preko neke stvari. Igraju samo da bi igrali, bez ikakvog uzitka. Rudes je po meni pravo osvjezenje i hit prvenstva, barem ovo proljece. Ljudi su pobjedili Dinamo, Hajduk, Osijek i Rijeku, zapravo im se na kraju samo Lokomotiva izvukla.

Jedino me muci to da ih gleda jako malo gledatelja, daleko manje nego Lokomotivu. Mozda bi to bolje izgledalo da igraju na svom stadionu, ali ne vidim nikakve naznake da bi to moglo biti naredne sezone.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 19 maj 2018, 10:32

U jučer odigranom susretu između Lokomotive i Cibalije (2-1), vinkovačkom provligašu, koji se porazom oprostio od elitnog klupskog društva u državi, pri rezultatu 0-0 nije priznat pogodak zbog zaleđa. Odlično pozicioniran mahač, na čiju je sugestiju glavni sudac Gabrilo poništio pogodak, bio je Hrvoje Radić...
slika

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Raonffa » 23 maj 2018, 19:56

Sudije kolju Hajduk, čist penal za Hajduk i crveni za Dinamo nisu sudili :roll:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 23 maj 2018, 20:08

Na zapadu ništa novo :mrgreen:

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 23 maj 2018, 22:51

ne želim da se stane na ovome, a vi Purgeri naj*****mo vam majke mamine do ciganske Srbije
edit: pa Zvezda bi i nas i Dinamo i Rijeku natamburati koliko su loši, ma cigani su lideri u regionu, imaju najbolji tim i kažem bez za********e da bi ih natamburala

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 23 maj 2018, 23:27

želim da Hajduk pošalje UEFI snimak sudijske pljačke ove sramotne utakmice!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Android » 25 maj 2018, 12:58

Cibalia ce stotu godisnjicu docekati u 3.HNL :roll:

Zadar dobio licencu i od sljedece sezone nastupa u 2.HNL, dok je RNK Split ostao bez licence i tako ce i naredne sezone nastupati u 3.HNL Jug

Istra i Varazdin u doigravanju za 1.HNL
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 25 maj 2018, 14:30

Android je napisao/la:Cibalia ce stotu godisnjicu docekati u 3.HNL :roll:

Zadar dobio licencu i od sljedece sezone nastupa u 2.HNL, dok je RNK Split ostao bez licence i tako ce i naredne sezone nastupati u 3.HNL Jug

Istra i Varazdin u doigravanju za 1.HNL
U Hrvatskoj nema 10 stabilnih nogometnih klubova. Ovo je tuga sta se sve desava. Cibalia je sama sebi kriva, vuku te probleme vec godinama. Zive iznad svojih mogucnosti i propadaju, a nisu jedini takvi.

Rudes bi mogao biti klub koji ce jedva cekati kraj naredne sezone, pa mozda kao i Cibalia direktno preseliti par stepenica nize. Alaves ce po svemu sudeci raskinuti suradnju, a vec je desetak igraca napustilo klub, ukljucujuci i trenera. Bila je to hit ekipa ovo proljece, nadao sam se da ce iduce sezone gaziti pred sobom, ali ocito da ono sto stvoris preko noci mora i propasti preko noci.

Za Istru ne znam sto reci. Imaju sve infrastrukturne uslove, iz velikog su grada, ali nemaju bas podrsku u gradu, a samim tim i financijski ispastaju. Dobili su sad svjez kapital, ali do kad? I Rus, a i kasnije Amer su bili najavljeni kao cudotvorci koji ce Istru vinuti do visina. Na kraju im igraci nisu imali da plate stanarinu i slicno. Iskreno bih radije gledao Varazdin naredne sezone nego njih, barem bi unijeli malo svjezine u natjecanje, a i varazdinci ce vise uzivati nego sto uzivaju puljani. Istru je u prosjeku ove sezone gledalo 1.288 gledatelja, a imali su Hajduka, Rijeku, Osijeka i Dinamo da im dizu prosjek. Varazdin je u rangu nize gledao 1.541 gledatelj u prosjeku, a na utakmicama protiv drugih momcadi Hajduka i Dinama je bilo vise gledatelja nego na utakmicama Istre i prvih momcadi Hajduka i Dinama uz jednu iznimku.

I jedna pozitivna stvar. Slaven Belupo bi mogao mozda zaokruziti top5 uskoro. Izgleda da ce im Podravka podici ugovor, a samim tim ce povecati budzet. Slaven i jeste rasturao dok Podravka nije zavrnula pipu. Bilo bi lijepo i njih opet vidjeti u borbi za Europu. Uvijek su mi djelovali kao OK klub, kad su ostali bez velikog novca jednostavno su uzeli jeftinije igrace, nisu jurili Europu po svaku cijenu i da nakon par godina zavrse u bankrotu. Zive u okviru svojih mogucnosti, a nadam se da ce te mogucnosti uskoro postati sire, jer to moze donijeti napredak ligi. Nije da ih ocekujem u borbi za titulu, ali bi mogli biti tu negdje, uvijek ce se nekome od ove cetvorke omaketi losija sezona pa da se Slaven baci u borbu s njima za cetvrto ili trece mjesto.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 25 maj 2018, 15:07

Slaven Belupo je valjda jedini klub u HNL-u bez ikakve mrlje.Koliko ja pamtim.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 25 maj 2018, 15:12

SiamoNoi je napisao/la:Slaven Belupo je valjda jedini klub u HNL-u bez ikakve mrlje.Koliko ja pamtim.
Pa bas sam mislio napisati da su klub bez afera, al ode mi prica u drugu stranu pa zaboravih.

Oni su jedno duze razdoblje funkcionirali bez uprave i funkcionirali su bolje nego klubovi koji imaju upravu, mada je to imalo utjecaja na rezultate, al eto, nisu ispali, ispadali neki s upravama.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.