FK Novi Pazar

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la dscile » 13 apr 2014, 20:11

Bihac96 je napisao/la:Ja neznam sta Novi Pazar radi u srbskoj ligi,pa ovo je stvarno sramota pogledao onu utakmicu u Krusevcu i cist im gol ponisten kod 1-1,pa onda ona represija nad njihovim navijacima stvarno sramota.
Ako cemo tom logikom, sta onda Zrinjski i Borac rade u BiH ligi?

Meni je bilo drago zbog NP kada je usao u JSL, jer trebaju takve ekipe, koje dolaze iz fudbalskih gradova, gdje ih na "slabijim" utakmicama gleda 5+ hiljada, ali ovo je sramota sta njihovi navijaci rade. Malo malo prave neka sranja, pa i nije cudo sto klub nece da ih vodi na gostovanja. Ajde sto su se prosle godine umalo pobili medjusobno na tribinama, ali problem je sto se tuku na gostovanjima. Nije njih policija izudarala zato sto su Muslimani, nego zato sto su slomili blizu 500 stolica (a njih je bilo oko 300), pa vi gledajte.

Sve u svemu, svaka cast Novom Pazaru kao klubu. Oni su jedan od rijetkih dzentlemenskih klubova u Srbiji. Nadam se da ce rijesiti ovaj problem sa navijacima jer ih oni polako salju u stecaj.. Bog zna koliko su im izbili para iz kluba ove sezone.

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la PerryFred » 13 apr 2014, 20:22

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 13 mar 2020, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la dscile » 13 apr 2014, 21:26

Kakve veze ima sto sam Pravoslavac? Okanite se vjere 'ljeba vam barem na sportskim forumima. Nema ona sta ovdje raditi.. a ko voli popove, hodze i fratre neka ih nosi kuci.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la alan_kardec » 13 apr 2014, 23:17

http://www.****.com/vesti/bravo ... gana/74336

džentlmenski.


STEVIE je napisao/la:podrska pazarcima!
:wtf:
Za šta podrška? Njih 300 polomilo 500 stolica. :problem: Šta je trebalo? Pustiti ih možda da zapale stadion?
Osim uvredljivog skandiranja, lomljenja stolica i tuče sa policijom, potukli se između sebe i to na gostovanju. :puke: :rol: :rol:
Ovim su svoj grad uskratili za pravi spektakl jer im sljedeće kolo (četvrtak čini mi se) dolazi Zvezda, a igraće se vrlo vjerovatno bez publike.

Postoje naznake da su i domaći navijači uvredljivo skandirali prema navijačima Pazara i gađali kamenjem klupu Pazaraca. I njih kazniti. Svakoga po zasluzi i doviđenja. :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Djorkaeff
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 feb 2014, 11:14
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Djorkaeff » 13 apr 2014, 23:25

alan_kardec je napisao/la:
Postoje naznake da su i domaći navijači uvredljivo skandirali prema navijačima Pazara i gađali kamenjem klupu Pazaraca. I njih kazniti. Svakoga po zasluzi i doviđenja. :salut:
Ne postoje naznake, nego postoje dokazi o uvredljivom skandiranju domaćina prije reakcija navijača NP.
Iako uce njemacku skolu jos uvjek ne znaju sastavit parolu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la alan_kardec » 13 apr 2014, 23:36

Ok, ako postoje dokazi, neka fss kazni i Napredak, već sam napisao gore. Opravdavati lomljenje inventara i kasnije tuču sa policijom, time da su ih isprovocirala uvredljiva skandiranja sa druge strane, totalno idiotski. :nedam:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Djorkaeff
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 feb 2014, 11:14
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Djorkaeff » 13 apr 2014, 23:45

Domaćine kazniti sa nekoliko utakmica bez "publike" zbog skandiranja "ubi turčina", "Nož žica...", a gostima fakturisati štetu za polomljene stolice. Al' svi znamo da se to neće desiti...
Iako uce njemacku skolu jos uvjek ne znaju sastavit parolu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la alan_kardec » 13 apr 2014, 23:49

šta se neće desiti?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la mma_hz » 14 apr 2014, 00:18

alan_kardec je napisao/la:šta se neće desiti?
Nece se desiti da Krusevljani budu kaznjeni odgovarajuce za fasizam i nacionalizam..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la PerryFred » 14 apr 2014, 00:22

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 13 mar 2020, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la alan_kardec » 14 apr 2014, 00:42

mma_hz je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:šta se neće desiti?
Nece se desiti da Krusevljani budu kaznjeni odgovarajuce za fasizam i nacionalizam..
Prvo, ne znamo hoće li uopšte neko biti kažnjen i koliko, ali ti, vidim, već znaš :problem:
Drugo, šta podrazumjevaš pod pojmom kažnjeni odgovarajuće?
Recimo za takva uvredljiva šovinistička skandiranja i transparente ranije su kažnjavani i Rad, Partizan, Pazar... pa mislim i Zvezda, tako da ne vidim razlog zašto bi Napredak bio izuzetak, ako već ko što kažete postoje dokazi.



Želite opet od Pazaraca na ovoj temi napraviti nekakve žrtve, ali nije ni njihovo maslo za Ramazana što bi se reklo. To je opštepoznato, zna se kakva su grupa i vi to dobro znate, ali se opet nešto folirate, podrška braći i slične gluposti. Na čemu podrška? Na lomljenju stolica, šovinističkom skandiranju, tuči sa policijom? Prošle sezone neki ludak pokušao u Pazaru baciti improvizovanu eksplozivnu napravu na navijače Partizana. Da je uspio, pala bi mrtva glava. :problem:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la dscile » 14 apr 2014, 17:59

PerryFred je napisao/la:
dscile je napisao/la:
Bihac96 je napisao/la:Ja neznam sta Novi Pazar radi u srbskoj ligi,pa ovo je stvarno sramota pogledao onu utakmicu u Krusevcu i cist im gol ponisten kod 1-1,pa onda ona represija nad njihovim navijacima stvarno sramota.
Ako cemo tom logikom, sta onda Zrinjski i Borac rade u BiH ligi?

Meni je bilo drago zbog NP kada je usao u JSL, jer trebaju takve ekipe, koje dolaze iz fudbalskih gradova, gdje ih na "slabijim" utakmicama gleda 5+ hiljada, ali ovo je sramota sta njihovi navijaci rade. Malo malo prave neka sranja, pa i nije cudo sto klub nece da ih vodi na gostovanja. Ajde sto su se prosle godine umalo pobili medjusobno na tribinama, ali problem je sto se tuku na gostovanjima. Nije njih policija izudarala zato sto su Muslimani, nego zato sto su slomili blizu 500 stolica (a njih je bilo oko 300), pa vi gledajte.

Sve u svemu, svaka cast Novom Pazaru kao klubu. Oni su jedan od rijetkih dzentlemenskih klubova u Srbiji. Nadam se da ce rijesiti ovaj problem sa navijacima jer ih oni polako salju u stecaj.. Bog zna koliko su im izbili para iz kluba ove sezone.

dscile je napisao/la:Kakve veze ima sto sam Pravoslavac? Okanite se vjere 'ljeba vam barem na sportskim forumima. Nema ona sta ovdje raditi.. a ko voli popove, hodze i fratre neka ih nosi kuci.

Pročitaj svoj post pa možda shvatiš zašto sam to napisao ;) ..
To sam napisao na opasku "Sta ce NP u Srpskoj ligi?". Ovo nema nikakve veze sa nacionalizmom.. isto je da sam napisao sta ce Barselona u Spanskoj, jer se Katalonci zele odvojiti od Spanije.

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Gorki » 16 apr 2014, 12:44

Blizu 1000 navijača Fenerbahčea dolazi za vikend u Novi Pazar na utakmicu Novi Pazar-Crvena zvezda
Pobjeda je bolja od orgazma!

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la terabajt » 16 apr 2014, 12:53

Gorki je napisao/la:Blizu 1000 navijača Fenerbahčea dolazi za vikend u Novi Pazar na utakmicu Novi Pazar-Crvena zvezda
to ozbiljno ???

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la alan_kardec » 16 apr 2014, 12:57

Koliko je tačan info govori podatak da 1000 Turaka dolazi za vikend, a utakmica sutra. :pinokio:
Ja čuo donose sa sobom i 300 zastava. :rol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Gorki » 16 apr 2014, 13:04

alan_kardec je napisao/la:Koliko je tačan info govori podatak da 1000 Turaka dolazi za vikend, a utakmica sutra. :pinokio:
Ja čuo donose sa sobom i 300 zastava. :rol:
Pa dobro ovo je štamparska greška ,ja samo copy/paste :stop: .Neka neka i treba da nose 300 turskih pa 300 ljiljana :opaopa:

terabajt je napisao/la: to ozbiljno ???
Evo i sportsport objavio ;)

http://sportsport.ba/tifo/stotine-fener ... zar/129164" onclick="window.open(this.href);return false;
Pobjeda je bolja od orgazma!

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la terabajt » 16 apr 2014, 13:10

Moglo bi biti zanimljivo , prije svega mislim na teren. Mogo bi pazar pobrkati zvijezdi dosta stvari buduci da se blizi derbi sa partizanom.

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Gorki » 16 apr 2014, 13:14

Zvezda je u strašnoj seriji i ne bi me iznenadilo kad bi odnijeli sva 3 boda iz Pazara.Mada u NP kada se igra i najveći padaju + navijači a sutra će biti krcat stadion + Turci dolaze bit će je*ena atmosfera ;)

Kako čitam Zvezdaši se nisu oglasili za svoje navijače tako da su čelni ljudi iz NP rekli da ne garantuju sigurnost delijama.U svakom slučaju bit će zanimljivo kako na terenu tako i na tribinama.

Nadam se pobjedi Pazara :bih:
Pobjeda je bolja od orgazma!

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la NeshaFCB » 17 apr 2014, 10:28

Novi Pazar treba izbaciti iz lige. I ušli su ne zaslugom rezultata. Već svi znamo kako.

Ono što rade njihovi navijači je za svaku osudu. Još pamtim onu bombu sa ekserima koja pukom srećom nije eksplodirala. Vidim da na ovoj temi o Pazaru pišu samo kad se nešto desi, i u fazonu jadni mali slabašni Pazarci. A niko da napiše realno šta je bilo i ko je započeo uvrede.

Nikada od njih neće biti grupe, niti će ikada biti ozbiljan klub. Jedva čekam da ih izbace iz lige. A to je veoma blizu, jer niko neće trpiti iz kola u kolo provokacije i uvrede. Ovo što će danas imati navijače je čista igra saveza, da ne bude da se Zvezdi daje titula pred praznim tribinama...

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Gorki » 17 apr 2014, 11:12

ja bi odmah poslije Pazara izbacio Zvezdu,zbog njene navijačke podgrupe ČETNICI SEVER. :!: a još malo kad bi se pročačkalo pola JSL bi trebalo izbaciti.

paGlu ti je post do bola :thumbdown:

+ nisam Pazarac ;)
Pobjeda je bolja od orgazma!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.