FK Novi Pazar

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar / Torcida Sandzak

Post Postao/la Devil » 17 jul 2011, 23:47

Kao sto rekoh nekidan,temu ce otvoriti neko ko nema apsolutno veze sa Novim Pazarom,ali eto cisto sto je klub takav kakav je daj da otvorim temu,ali samo da znate,svaki off se sa ove teme brise to je sigurno. ;)

p.s Naslov teme se brise.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar / Torcida Sandzak

Post Postao/la CoDe » 18 jul 2011, 00:15

Tribalian je napisao/la:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pubertetlija od 16 godina zna da bi navijaci NP-a pojeli Cigane i Grobare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Novom Pazaru kao klubu svaka cast i Rasimu Lajicu sve cestitke na postignutom uspehu,ali molim neupucene da ne mlate svasta ovde .
Nema veze koliko godina imam prosao sam dosta utakmica dosad a i ubuduce cu kako god pametnije razmisljam od tebe a za to oko Grobara i Delija vs Torcide cemo vidjeti kako ce biti da ne ulazimo u off .
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Devil » 18 jul 2011, 00:18

Kao sto kazes bolje je da se ne ulazi u off,jer cu inace puci od smeha ako se jos spomenu Torcida i ovi drugi sto su se pomirili sa Torcidom kao kvalitetne navijacke grupe.
A naravno i izbrisacu post. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
FIFA/UEFA
Postovi: 541
Pridružen/a: 09 nov 2010, 10:37
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la FIFA/UEFA » 18 jul 2011, 01:02

ne znam nista o yeni pazaru kao gradu, a kamo li o klubu

ali po video snimkama moram reci da imate fantastice navijace

samo naprijed momci!!

slika slika slika slika
treba nam jos igraca iz BiH

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la pazzarac » 18 jul 2011, 03:30

Kad budem imao vise prilike javicu se da objasnim neke stvari
Bas sam planirao jedan post kad je u naslovu pisalo Torcida Sandzak da se izbrise dodatak,

Realno Torcida Sandzak je prije 2-3 godine sigurno bila 3 grupa(brojnost,gostovanja...a tada sam pratio i Slaninare i UF) u Srbiji ali je sad pala dosta ,razni su razlozi a pisem o ovoj prosloj i pretprosloj sezoni i po tome ne bih ih svrstao ni u prvih 5 a ove ko zna ,ali im predvidjam borbu za trece mjesto medju navijacima a fudbalerima 4 mj.medju ekipama :mrgreen: prvenstveno zbog euforije mada je dosta ljudi 'ohladilo' zbog nacina na koji smo usli iako je ovo bio san generacija od pocetka osamdesetih kada smo bili blizu ulaska

gledao sam skoro jedan snimak sa Radnickim iz Nisa(i uzivo gledao) koji se direktno tada 1984 prenosio na drzavnoj televiziji reporter rece da smo bili u vrhu po posjeti ukljucujuci ekipe i iz prve savezne lige,

znalo se tada da na tribini ekipa iz Begrada(Rad,OFK BGD..)koje su igrale drugu ligu bude i do 5-6 hiljada ljudi, pola dodje iz pazara a pola radnici i studenti u BGD-u a domace tekme su stalno bile pune,razlog je i tada bio ogroman lokal-patriotizam
i nemojte mjesati ove posjete sa navijackim grupama meni je ovo kod nas jako slicno ostrvskom stilu pracenja svog kluba,po brojnosti sve te navijacke grupe kod nas nisu cinile 5 % tribine a nalaze se na top mjestu velike tribine pa su i mnogi silom prilika morali da budu dio kopa :D

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Sarajlijc@ » 18 jul 2011, 04:02

Smijesan klub , smijesni navijaci , navijanje fuj , politika.... ;) Zelim im da sto brze ispadnu iz JSL.

Moze li neko napisati transfere ovog kluba ?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
FIFA/UEFA
Postovi: 541
Pridružen/a: 09 nov 2010, 10:37
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la FIFA/UEFA » 18 jul 2011, 04:21

Sarajlijc@ je napisao/la:Smijesan klub , smijesni navijaci , navijanje fuj , politika.... ;) Zelim im da sto brze ispadnu iz JSL.

Moze li neko napisati transfere ovog kluba ?
sto te zanima kad su ti presmijesni ;)
treba nam jos igraca iz BiH

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la pazzarac » 24 jul 2011, 10:41

Novo pojačanje stiglo u Pazar

Uprava novog Superligaša ne staje. Nakon dolaska u Novi Pazar Edina Ademovića, Miloša Bogunovića i još nekoliko kvalitetnih pojačanja obezbeđen je i potpis Irfana Vusljanina.

Vezista, koji deluje po desnoj strani, je veći deo svoje karijere proveo na pozajmicama iz OFK Beograda, a u Novi Pazar stiže iz Jagodine. Iako su Jagodinci želeli da ga zadrže, uprava kluba je na kraju ispunila želju Vusljaninu i pustila ga u Novi Pazar.

Inače, "generalka" Pazaraca, pred starts šampionata Jelen Superlige Srbie, sa Arisom iz Limasola, najverovatnije neće biti odigrana na stadionu kraj Novog Pazara zbog radova na promeni trave. Meč će se najverovatnije igrati na stadionu Jošanice 2. ili 3. avgusta.

Prethodno će Pazarci odmeriti snage sa Jagodinom, Mladosti iz Lučana i Zetom.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar / Torcida Sandzak

Post Postao/la Trigger » 29 jul 2011, 14:56

reptile je napisao/la:a igracki kadar i uprava? Bosnjaci vecinom ili ima Srba i ostalih?
Upozorenje za sve!
O fudbalski, sportskim, temam se "prepucavajte" koliko želite (samo bez vrijeđanja), ali ako počnete politizirati i "brojati krvna zrnca", bilo čija, bilo kojeg kluba.... - post će biti obrisan.
U slučaju ponvaljanja, slijedi prema Pravilniku.....
Bosno moja poharana....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Trigger » 29 jul 2011, 15:33

O FK Novi Pazar, kao što je već napisao Admin imate na stranicama SpSp.ba – vidi: (http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/san ... riji/60229" onclick="window.open(this.href);return false;).

Nikad nisam bio u Novom Pazaru, ali pratim sport, i fudbal naravno, i FK Novi Pazar mi nije baš lično poznat klub ali nije ni klub bez tradicije i značaja kao što su danas mnogi 'novoformirani' klubovi koji tumaraju po prvim ligama regiona, a mnogi i zahvaljujući zna se čemu.... čini mi se da se to naziva „tranzicija“.....

FK N.Pazar je bio drugoligaš u ex-YU (Grupa istok) i dao je nemali broj kvalitetnih i poznatih fudbalera koji su nastupali za prvoligaške klubove.

Najbolji rezultat je ostvario u sezoni 1984/1985. kada je osvojio drugo mjesto, iza OFK Beograda, i bio najbliži plasmanu u Prvu saveznu ligu.
U toj sezoni dres Novopazaraca su nosili:

N.Jovanović, Profilović, Bogućanin, E.Karišik, F.Grbović, Župić, Gusinac, Z.Kalezić, Ugljanin, Glavičić D.Kostić, R.Tutić, N.Izberović, Ukić, Vujović, Vukadinović, Salihu, Košuta, M.Karišik, Stojanović, Šarac, Milojević, Mehmedović....

PS:
Ovo su arhivski podaci i ako ima grešaka molim Novopazarce i ostale da ne zamjere – namjera je bila da se forumaši barem malo bolje upoznaju i sa prošlim vremenima ovog solidnog i starog kluba sa nekadašnjih prostora ex-YU.

O današnjem, poratnom, N.Pazaru zaista ne znam skoro pa ništa ali zato je i otvorena ova tema – pa izvolite pišite i prezentujte i ovaj klub današnjoj, široj, čitalačkoj (forumskoj) publici.
Hvala.
Bosno moja poharana....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Devil » 29 jul 2011, 15:40

Trigger je napisao/la:O FK Novi Pazar, kao što je već napisao Admin imate na stranicama SpSp.ba – vidi: (http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/san ... riji/60229" onclick="window.open(this.href);return false;).

Nikad nisam bio u Novom Pazaru, ali pratim sport, i fudbal naravno, i FK Novi Pazar mi nije baš lično poznat klub ali nije ni klub bez tradicije i značaja kao što su danas mnogi 'novoformirani' klubovi koji tumaraju po prvim ligama regiona, a mnogi i zahvaljujući zna se čemu.... čini mi se da se to naziva „tranzicija“.....

FK N.Pazar je bio drugoligaš u ex-YU (Grupa istok) i dao je nemali broj kvalitetnih i poznatih fudbalera koji su nastupali za prvoligaške klubove.

Najbolji rezultat je ostvario u sezoni 1984/1985. kada je osvojio drugo mjesto, iza OFK Beograda, i bio najbliži plasmanu u Prvu saveznu ligu.
U toj sezoni dres Novopazaraca su nosili:

N.Jovanović, Profilović, Bogućanin, E.Karišik, F.Grbović, Župić, Gusinac, Z.Kalezić, Ugljanin, Glavičić D.Kostić, R.Tutić, N.Izberović, Ukić, Vujović, Vukadinović, Salihu, Košuta, M.Karišik, Stojanović, Šarac, Milojević, Mehmedović....

PS:
Ovo su arhivski podaci i ako ima grešaka molim Novopazarce i ostale da ne zamjere – namjera je bila da se forumaši barem malo bolje upoznaju i sa prošlim vremenima ovog solidnog i starog kluba sa nekadašnjih prostora ex-YU.

O današnjem, poratnom, N.Pazaru zaista ne znam skoro pa ništa ali zato je i otvorena ova tema – pa izvolite pišite i prezentujte i ovaj klub današnjoj, široj, čitalačkoj (forumskoj) publici.
Hvala.
Ovo boldovano je i dovelo Novi Pazar u elitu,nadam se da mislis na ono sto i ja mislim. :lol:
O ekipi cu pred pocetak sezone kada bude pisano i ostalim. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Trigger » 29 jul 2011, 16:00

@Devil

Heh - dva su "boldovana" dijela teksta.....mislim da znam na šta si mislio... 8-)
Bosno moja poharana....

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la pazzarac » 30 jul 2011, 22:51

Ovo boldovano je i dovelo Novi Pazar u elitu,nadam se da mislis na ono sto i ja mislim.
O ekipi cu pred pocetak sezone kada bude pisano i ostalim.
Pazar je zasluzio ranije prvu ligu vise nego 50% superligasa Srbije,a zna se sto ranije nismo usli ,nikada necemo zaboraviti baraze sa Sutjeskom i Slobodom Uzice i tada je to bila daleko veca lakrdija od ovog sada

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la braoolyo » 30 jul 2011, 22:54

pazzarac je napisao/la: Pazar je zasluzio ranije prvu ligu vise nego 50% superligasa Srbije,a zna se sto ranije nismo usli ,nikada necemo zaboraviti baraze sa Sutjeskom i Slobodom Uzice i tada je to bila daleko veca lakrdija od ovog sada
Ne znam kako moze biti veca lakrdija kada cijela Srbija (a i sire) zna 3 mjeseca (a i vise) prije kraja prvenstva da cete uci u TSL. :roll:

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la pazzarac » 30 jul 2011, 23:05

braoolyo je napisao/la:
pazzarac je napisao/la: Pazar je zasluzio ranije prvu ligu vise nego 50% superligasa Srbije,a zna se sto ranije nismo usli ,nikada necemo zaboraviti baraze sa Sutjeskom i Slobodom Uzice i tada je to bila daleko veca lakrdija od ovog sada
Ne znam kako moze biti veca lakrdija kada cijela Srbija (a i sire) zna 3 mjeseca (a i vise) prije kraja prvenstva da cete uci u TSL. :roll:
Pa kad neznas o cemu se radi nemoj se javljati,ja sam priznao da ovo jeste lakrdija ali sta smo mi dozivljavali zadnjih 20 god. ovo je nista

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Devil » 31 jul 2011, 00:55

pazzarac je napisao/la:
Ovo boldovano je i dovelo Novi Pazar u elitu,nadam se da mislis na ono sto i ja mislim.
O ekipi cu pred pocetak sezone kada bude pisano i ostalim.
Pazar je zasluzio ranije prvu ligu vise nego 50% superligasa Srbije,a zna se sto ranije nismo usli ,nikada necemo zaboraviti baraze sa Sutjeskom i Slobodom Uzice i tada je to bila daleko veca lakrdija od ovog sada
Kako da ne,svake godine se zale kada ih neko potkrade(ala prosle sezone Banat,hteli istupiti iz lige :roll: ),a kada ostalih 20 kola se sudi na njihovu stranu onda su sudije uredu,kada se ovako ulazi u ligu onda je opet uredu. :roll:
Ja sam rekao Novi Pazar u evropu kako najavljuju nazovimo ih funkcioneri kluba moze samo uz veliku kupovinu utakmica i namestanje,nema trika da kvalitetom mogu. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la legenda reala » 31 jul 2011, 01:03

Jel se meni čini ili si ti ljubomoran na Novi Pazar i na Torcidu i nešta ih mrziš skroz ;) što dragi Štef
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Devil » 31 jul 2011, 01:05

legenda reala je napisao/la:Jel se meni čini ili si ti ljubomoran na Novi Pazar i na Torcidu i nešta ih mrziš skroz ;) što dragi Štef
Ne mrzim ih,ali niti ih volim jednosavno odbojni su mi totalno zbog svoje filozofije,kao svi kupuju samo su oni cisti,svi imaju pomoc od drzave samo oni nemaju,oni su crne ovce jer ne vole ovu drzavu,ma daj.A dobro se zna da ako je neko zasticen od drzave da su to oni,kakvi Zvezda i Partizan. ;)

p.s. A bgm necu im zaboraviti ni onaj docek kada smo im gostovali dok sam ja jos igrao,kakve su sve uvrede tu pale,ali onda pali su im i golovi. :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la pazzarac » 31 jul 2011, 01:29

Koliko vidim pun si mrznje i prilicno si dezuran na ovoj temi kad treba da das neki negativan komentar

Ako mozes da se koncetrises na neki post ja sam samo odgovorio na tvoju primedbu sa pocetka rasprave i proslu sezonu nazvao lakrdijom ali u odnosu na ono kroz sta smo prosli ovo mu dodje kao neka minimalna kompenzacija

To kroz sta si ti prosao novopazarski sportisti prolaze dve decenije ako ces u detaljima vredjani smo u prosloj sezoni na nacionalnoj osnovi i spominjana Srebrenica bar na 30% gostovanja

Znas li kako smo prosli u dva baraza za ulazak u prvu ligu koja sam spomenuo?
Zadnja izmjena: pazzarac, dana/u 31 jul 2011, 01:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Devil » 31 jul 2011, 01:33

pazzarac je napisao/la:Koliko vidim pun si mrznje i prilicno si dezuran na ovoj temi kad treba da das neki negativan komentar

Ako mozes da se koncetrises na neki post ja sam samo odgovorio na tvoju primedbu sa pocetka rasprave i proslu sezonu nazvao lakrdijom ali u odnosu na ono kroz sta smo prosli ovo mu dodje kao neka minimalna kompenzacija

To kroz sta si ti prosao novopazarski sportisti prolaze dve decenije ako ces u detaljima vredjani smo u prosloj sezoni na nacionalnoj osnovi i spominjana Srebrenica bar na 30% gostovanja
Pa normalno da cu dati negativan komentar kad ne mozes nista ni procitati pametno na ovoj temi,rekao sam napisacu neki post pred pocetak sezone i to je to,ostalo i nemam sta pisati,jedino ako koga nesta zanima.

p.s. Vi ste bar neometano isli na gostovanja. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.