Fudbalska reprezentacija Kosova

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la marconato » 12 okt 2018, 18:58

To su "problemi" i BiH, jer je to jedna od drzava koje nisu priznale to TZV Kosovo!
Zato se malo opusti i mutiraj ton ili uopste ne gledaj pomenuti kanal, ako ti bas toliko para usi... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 19:03

LAZARUS2000 je napisao/la: Apsolutno. Samo malo se prvo informiši jbg nije zgoreg. Po zakonu države BiH Kosovo je tzv. Ti ako želiš da se to promijeni pokreni inicijativu za priznanje Kosova. Možda ti prođe.
Tv pretplata, marketing i ono od cega mediji zive, ne proizilazi iz zakona, nego iz volje i raspolozenja publike.Tu lekciju je PINK BiH davno naucio, naucice SK, budi siguran
70% bosanskohercegovackih gradjana smatra da Kosovo nije takozvano i suosjeca sa njima. Guranje prsta u oko ne prolazi tamo gdje vladaju zakoni trzista.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la Raonffa » 12 okt 2018, 19:05

Ma ovi sa SK-a su odlični, kad skontaš nešto za Ćorsovića i legendarnog igrača sa brojem 9 :lol: :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 19:05

marconato je napisao/la:To su "problemi" i BiH, jer je to jedna od drzava koje nisu priznale to TZV Kosovo!
Zato se malo opusti i mutiraj ton ili uopste ne gledaj pomenuti kanal, ako ti bas toliko para usi... ;)
Placam 50 maraka svakog mjeseca, i ne pada mi na pamet da mutiram TV, zato sto neko u Beogradu insistira na suludoj politici vec 30 godina.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la marconato » 12 okt 2018, 19:10

Dobro ti je Lazarus rekao, samo partijska pa da doguras do predsjednistva i onda mijenjaj politiku... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 19:15

Necemo mi mijenjat' politiku, samo treba natrljat' nos urednicima ili zamijeniti par komentatora.
Dobro, tek je ovo krenulo sa prenosima Lige nacija i slicno. Leci ce to na rudu, uvijek legne. ;)
Na koncu sta vi radite na ovoj temi? Samo im dajete legitimitet, napravite temu "Reprezentacija takozvanog Kosova".

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la Osim13 » 12 okt 2018, 19:19

Samo da se upišem:


slika

:bih: :bow:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la dscile » 12 okt 2018, 19:21

Kad vidim da neko iz Federacije kaci zastave Kosova i nabija ih na nos, samo pomislim "karma is a bitch", iako ne prizeljkujem taj scenario.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la Osim13 » 12 okt 2018, 19:25

dscile je napisao/la:Kad vidim da neko iz Federacije kaci zastave Kosova i nabija ih na nos, samo pomislim "karma is a bitch", iako ne prizeljkujem taj scenario.
Kosovo je legitimno postojalo pun qrtz godina, stoljećima, nije stvoreno na kostima mrtvih prije 20 godina :wave:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la alan_kardec » 12 okt 2018, 19:27

Izgleda da tu suludu politiku iz Beograda prati preko 80 država u svijetu. Među njima su neke od najuticajnijih zemalja, nekoliko članica eu... Na toj listi je i BiH pa mi nije jasno čemu nervoza i dizanje frke.
Pokušaj da promijeniš uređivačku politiku, to ti ne može niko zabraniti isto kao što srpskim komentatorima niko ne može da zabrani da Kosovo zovu Takozvanim.
Imaš mogućnost da promijeniš operatera, imaš mogućnost da gledaš preko neta, imaš dugme mute...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la Signore » 12 okt 2018, 19:34

Nisam vidio da se bunis za 'takozvanu Republiku Srpsku'.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 19:35

He,he, pa ne ide to tako, vi uvijek imate alternativno tumacenje realnosti.
Ne mozes ti kupiti prava na sportske dogadjaje u jednoj drzavi, pa onda gurati svoju "politiku".
Ja i 70% gradjana BiH, za svojih 50 maraka necemo da slusamo srpsku propagandu. To vi kod sebe, u Srbiji.
Napravili ste sinoc gafove i sa prenosom iz Crne Gore, nazalost, velike su sanse da su namjerni. :roll:
Budite sigurni da to tako nece ici.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 19:38

Signore je napisao/la:Nisam vidio da se bunis za 'takozvanu Republiku Srpsku'.
Ko je na nekoj televiziji neko rekao "takozvana republika Srpska"? Mozda su na RTRS rekli takozvana BiH, to je moguce.
Ali ne trebam valjda napominjati da se ovdje radi o ekskluzivnom pravu na prenos regionalnih reprezentacija, tu se ne mozes ponasati kao na televiziji Cacak.

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la SemirSema » 12 okt 2018, 19:44

Kosovo je pored srbije !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la Signore » 12 okt 2018, 19:51

Ne bih se toga ni sjetio da upravo danas nisam cuo. Mene ne dira ni jedno, a ni drugo, boli me k* onak iskreno o cemu se radi. Samo mi je smijesno pametovanje. Ja da dam svoj novac, kupim prava i prenosim, pa imam sva prava da pricam sto hocu. Ako UEFA smatra da to nije uredu onda ce mi uskratiti prava prijenosa. A ti koji to placas? Pa prijatelju moj, nemoj placati ako ti ne odgovara. Placaj nesto drugo. U najmanju ruku posaljes pismo prituzbe datoj televiziji i neka se isti ocituju. Mozda se ispricaju, a mozda i ne, imaju pravo sta hoce. Tvoje pravo je da se zalis ili da otkazes pretplatu. Nece ti se Vlada borit za takvo nesto, nije to bilo na nasoj nacionalnoj televiziji.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 19:57

Gospodo Srbi, no offence, ali tako je.
Ovo je sport, treba izbaciti politiku i postovati sve ucesnike jednako.
Valjda je jasno da se ne moze zloupotrebljavati regionalni monopol na prenose, da promovise nacionalna politika.
Ovdje smo da diskutujemo, bolje je to korigovati prije nego se i od toga napravi politicko pitanje, a napravice se.
Evo primjera
https://www.slobodnaevropa.org/a/crna-g ... 40220.html
http://www.vijesti.me/sport/hvala-novoj ... lu-1007992
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 12 okt 2018, 20:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la Signore » 12 okt 2018, 20:01

Ja nisam srbin, nisam iz Srbije, nisam iz RS i priznajem Kosovo, ali i pravo SK da radi sa svojim privatnim prijenosom sta hoce, jer su ga oni platili. Zaradili su od mene koji ih placam, ali me nisu natjerali da to cinim tako da mogu sta hoce. Njima rejting pada, ne meni.

Ti se radije spremi, izadji, popij koju ljutu i sve ce biti dobro :mrgreen: Pozdrav

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2018, 20:05

Signore je napisao/la:Ja nisam srbin, nisam iz Srbije, nisam iz RS i priznajem Kosovo, ali i pravo SK da radi sa svojim privatnim prijenosom sta hoce, jer su ga oni platili. Zaradili su od mene koji ih placam, ali me nisu natjerali da to cinim tako da mogu sta hoce. Njima rejting pada, ne meni.

Ti se radije spremi, izadji, popij koju ljutu i sve ce biti dobro :mrgreen: Pozdrav
Ma nije to covjece "privatni prenos" SK. Oni su, u sklopu te grupe, koja je otkupila prava za prenose.
U sklopu toga postoje pravila ponasanja, u okviru kojih se mora djelovati.
Necu, napio sam se preksinoc k'o letva :puke: , idi ti, petak je.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la LAZARUS2000 » 12 okt 2018, 20:19

Osim13 je napisao/la:
dscile je napisao/la:Kad vidim da neko iz Federacije kaci zastave Kosova i nabija ih na nos, samo pomislim "karma is a bitch", iako ne prizeljkujem taj scenario.
Kosovo je legitimno postojalo pun qrtz godina, stoljećima, nije stvoreno na kostima mrtvih prije 20 godina :wave:
Ne. Već na unutrašnjim organima Srba. No to su srbi zar ne.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Kosova

Post Postao/la Osim13 » 12 okt 2018, 21:15

LAZARUS2000 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
dscile je napisao/la:Kad vidim da neko iz Federacije kaci zastave Kosova i nabija ih na nos, samo pomislim "karma is a bitch", iako ne prizeljkujem taj scenario.
Kosovo je legitimno postojalo pun qrtz godina, stoljećima, nije stvoreno na kostima mrtvih prije 20 godina :wave:
Ne. Već na unutrašnjim organima Srba. No to su srbi zar ne.
To si ti rekao ja ne. Za svaki zločin svako treba odgovarati, no ja sam mislio na ovo svakako
The history of Kosovo dates back to the Paleolithic era, represented by the Vinča and Starčevo cultures.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.