HNK Rijeka

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 10 jul 2014, 13:25

Nadajmo se. Ja bi u svakom slucaju radije da na ovom od 14 tisuca svaku utakmicu bude 10-12 tisuca nego da na stadionu od 30 tisuca bude 15-20 tisuca, a vjerujem da ce Rijeka na novom stadionu uz dobre igre barem jednu sezonu imati prosjecnu gledanost 10 do 12 tisuca. I ljudima je zanimljivije kad je stadion manji, teze je doci do karte pa je veca draz :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 11 jul 2014, 16:17

slika

Stadion bi trebao biti predstavljen tek veceras na Superkupu, a nakon tog ce biti pustena u rad i stranica stadiona na kojoj ce svakodnevno biti sve detaljne infomracije koje su vezane za gradnju stadiona. Odakle Novom listu ove slike ja ne znam. Po meni izgleda fenomenalno, a veceras cemo vidjeti i koliko istinito :mrgreen:

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 12 jul 2014, 00:53

SUPERKUP JE NAŠ!

Sezona nije ni počela 1 trofej već osvojen :cool:
slika

[youtube][/youtube]
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Razbojnik » 12 jul 2014, 01:00

Rijeka uzela superkup

slika


Predstavljanje stadiona:

[youtube][/youtube]

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 20 jul 2014, 21:00

POBJEDA !!!
Zagreb - Rijeka 1:3
56' Kramarić
64' Ajayi
71' Kramarić
‪#‎samoRijeka‬ ‪#‎1hnl‬

Idemo lagano! Ajayi zvijerka.

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

samozeljo1987
Postovi: 1027
Pridružen/a: 21 avg 2012, 00:17
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la samozeljo1987 » 23 jul 2014, 09:40

Ovi iz Rijeke nisu normalni, prvo onaj incident sa mlađim kategorijama FK Sarajeva, evo i juce prekinuta utakmica protiv Man Citya zbog rasizma :crazy:

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 23 jul 2014, 09:50

Evo je polusezonska, buraz sebi uzeo 150KN :)

slika

Ne bih smio reći da su englezi 100% u pravu jer je njihov trener Viera a on je čitavu karijeru bio jedan jako prgav i ne fer igrač. Najprije će biti da je ovaj napravio ovaj faul dobio crveni, neko iz publike dobacio nešto rasistički...

Sa oficijelne stranice kluba:
Nogometaši Rijeke još su jednom nadigrali Manchester City. Nakon što je prošle godine juniorska momčad pobijedila vršnjake s „otoka“ rezultatom 3:2, u utorak je Rijeka 2 bila nadomak trijumfa protiv momčadi do 19 godina aktualnog prvaka Engleske. Ipak, utakmica je završila krajem prvog poluvremena kada je Seko Fofana grubim prekršajem zaustavio Marka Marciuša za što je isključen, a trener Cityja Patrick Vieira odveo momčad s terena pri vodstvu bijeli 1:0.
Do tog trenutka momčad Rijeke 2 je odigrala odličnu utakmicu i već u prvom napadu izborila udarac iz kuta nakon kojeg je prekršaj na Bagaduru u izglednoj prilici za pogodak sudac okarakterizirao najstrožom kaznom. Sigurni realizator bio je Filip Dangubić za vodstvo bijelih već u 4. minuti. Uslijedile su nove prilike Solomona, Dangubića, Bagadura i Collinsa ali City se do završnice prvog dijela „provukao“ s minimalnim zaostatkom.
- Nakon našeg vodećeg pogotka smo očekivali pritisak većeg i moćnijeg Manchester Cityja, ali u samom otvaranju utakmice igrom smo im pokazali da im to neće poći za rukom. Bili smo dominantniji na svakom dijelu terena, u svim segmentima igre i imali nekoliko prigoda za povisiti vodstvo. Suparnik je na to odgovorio nešto agresivnijim duelima, zbog čega je i došlo do crvenog kartona stasitom veznjaku Manchester Cityja. Prvi oštriji duel na našem igraču Dangubiću mogao se na neki način okarakterizirati kao nesmotren, ali grubi nasrtaj na Marka Marciuša samo minutu kasnije nema opravdanja pa je njegovo isključenje potpuno opravdano. Uslijedilo je ono što se rijetko viđa pa i na ovakvim prijateljskim utakmicama. Trener Manchester Cityja Patrick Vieira je ušao u teren, nešto raspravljao sa sucem a onda na čuđenje dobro popunjenog stadiona u Novigradu povukao svoju momčad s terena. Koji su razlozi tome znani su samo njemu. Možda je očekivao suparnika protiv kojeg će lakoćom dominirati terenom i uigravati svoju momčad te lagano poentirati, što protiv ovakve Rijeke nije mogao biti slučaj – rekao je Ranko Buketa, koordinator za struku mlade momčadi.
Umjesto drugog poluvremena igrači Rijeke 2 pod vodstvom kondicijskog trenera Maria Jovanovića odradili su lagani trening prije kojeg su nagrađeni glasnim aplauzom nešto manje od tisuću gledatelja na igralištu Laco u Novigradu.
Novu provjeru Rijeka 2 ima već u srijedu kada će u 17 sati na igralištu u Vratima ugostiti Dinamo 2.
Za Rijeku 2 su nastupili: Nwolokor, Vidas, Bulić, Bagadur, Collins, Kokorović, Gerald, Marciuš, Dangubić, Okechukwu i Solomon.
EDIT: Prolaz bez problema protiv Ferencvarosa. Sljedeći protivnik u 3. pretkolu klub iz Farskih ostrva i mislim da ne bi trebalo biti problema jer je Kek ozbiljan trener i neće dozvoliti opuštanje.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 29 jul 2014, 12:17

Vidim ništa se ne spominje prošli vikendski derbi protiv Hajduka :D
Utakmicu dobili u očekivanom tonu i tako sad marširamo za Dinamom.Očita je kvaliteta nas i Dinama naspram ostatka lige gdje Hajduk uz ovakvu ekipu koju svake godine popunjavaju s mlađim igračima iz omladinskog pogona ne mogu niti prismrdit nama i Dinamu.Za nadati se je da će se s godinama splitski klub ojačati nekim jačim investitorom kako bi ova liga postala kvalitetnijom nego ikada prije :)

Što se tiče četvrtka i utakmice protiv Vikingura,zeznuta su ekipa što su i dokazali protiv ne tako slabog Tromsa te imaju dosta jaku kontru,al realno nemaju što tražit protiv nas koji smo ipak za 3-4 klase iznad njih ;)
YNWA!
76ERS!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 29 jul 2014, 15:25

Tona je napisao/la:
Što se tiče četvrtka i utakmice protiv Vikingura,zeznuta su ekipa što su i dokazali protiv ne tako slabog Tromsa te imaju dosta jaku kontru,al realno nemaju što tražit protiv nas koji smo ipak za 3-4 klase iznad njih ;)
Sve ispod 3-0 gore i 5-0 na Kantridi je sramota :mrgreen:

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 01 avg 2014, 02:03

Idemo lagano. Prvo Hajduku 4 komada za poluvrijeme, Zagreb potučen na strani danas i ovi Vikinzi pregaženi.
San se nastavlja, Forza Fiume!
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 01 avg 2014, 16:28

Doma dovršit posao i odmorit igrače za daljnje natjecanje i domaću ligu ;)
YNWA!
76ERS!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 08 avg 2014, 13:59

Izvučen Sheriff.....Što reći gotovo da nije moglo bolje!I ove godine EL na Kantridi :cool: :tokralju:
YNWA!
76ERS!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 08 avg 2014, 15:07

Ako Bogda. Pa kakav bi to uspjeh bio 2 godne zaredom u grupnoj fazi Uefa lige... Da mi je neko rekao prije 3-4 godine da će se nešto ovako dogoditi, prvo knock out protiv jednog Stuttgarta, zatim Uefa liga grupna faza gdje se Rijeka nije osramotila rekao bi da je na teškim drogama... Dolazi taj kup i evo sad super kup u džepu a sezona nije ni počela kako treba... Grazie Volpi ali i svi ostali od Miškovića, uprave, igrača, ali pogotovo Armade!

slika
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Otelo
Postovi: 33495
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Otelo » 08 avg 2014, 15:37

Rijeka je jedna predivna prica, nadam se da i Sarajevo istim putem pa da jedne godine bude balkansko finale :salut:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 17 avg 2014, 12:36

Ove godine će na mnogo lakši način biti izborena EL.Sjetite se samo prošlogodišnjih muka kroz kvalifikacije ;)
Morao sam da pijem zbog našeg kluba :D

Što se tiče jučerašnje utakmice, čista dominacija i kvaliteta na terenu, nemoćnost Belupa da bilo što napravi tako da je uvelike zaslužena pobjeda i nastavak borbe za prvaka Hrvatske....Kramarić ponovno pokazuje kakav je samo kvalitet i dragulj u našoj ekipi!
YNWA!
76ERS!

Avatar
MikiHJ
Postovi: 312
Pridružen/a: 17 nov 2012, 17:09
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la MikiHJ » 17 avg 2014, 12:43

Teže će vam biti protiv Sheriffa nego protiv Suttgarta pošto je tada bila velika euforija sječam se da je po cijeloj Rijeci bilo transparetni,svi na kantridu,plus je bio atraktivni protivnik,a sada baš ne osjećam tu eurofriju,protivnik dosta nepoznat navijačima Rijeke (pošto su to ljudi koji su počeli pratit nogomet 2012 kad vas je Volpi kupio),jednostavno nadam se da ćete proći,ali Sheriff je zeznut klub dokazao puno puta protiv Dinama
!!!KEEP CALM AND LOVE TOTENHAM!!!
!!!Yids Army!!!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 17 avg 2014, 13:12

Sheriff je jednom protiv Dinama izvukao penale i onda poslije ni gola nije dao. Jednom 1-0 i 3-0, a jednom 1-0 i 4-0. Rijeka to moze rijesit sa 2-0 i 1-0/0-0. Uvjeren sam 100%. Najvise optimizma mi ulijeva Kek koji nece dozvolit da momcad prije utakmice vec prodje i onda poslije ispadne. Prevelik je on strucnjak da bi to dozvolio, a to je po meni jedina Sheriffova sansa. Da ih Rijeka podcjeni i da tako prodju.

RiverPlate
Postovi: 1817
Pridružen/a: 05 avg 2013, 11:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la RiverPlate » 17 avg 2014, 13:30

Signore je napisao/la:Sheriff je jednom protiv Dinama izvukao penale i onda poslije ni gola nije dao. Jednom 1-0 i 3-0, a jednom 1-0 i 4-0. Rijeka to moze rijesit sa 2-0 i 1-0/0-0. Uvjeren sam 100%. Najvise optimizma mi ulijeva Kek koji nece dozvolit da momcad prije utakmice vec prodje i onda poslije ispadne. Prevelik je on strucnjak da bi to dozvolio, a to je po meni jedina Sheriffova sansa. Da ih Rijeka podcjeni i da tako prodju.
Ma kad ih je moj Željezničar izbacio, Rijeka će ih natumbati samo tako :mrgreen:
Grbavica naš je Hram!!!

Avatar
MikiHJ
Postovi: 312
Pridružen/a: 17 nov 2012, 17:09
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la MikiHJ » 17 avg 2014, 13:34

Signore je napisao/la:Sheriff je jednom protiv Dinama izvukao penale i onda poslije ni gola nije dao. Jednom 1-0 i 3-0, a jednom 1-0 i 4-0. Rijeka to moze rijesit sa 2-0 i 1-0/0-0. Uvjeren sam 100%. Najvise optimizma mi ulijeva Kek koji nece dozvolit da momcad prije utakmice vec prodje i onda poslije ispadne. Prevelik je on strucnjak da bi to dozvolio, a to je po meni jedina Sheriffova sansa. Da ih Rijeka podcjeni i da tako prodju.
A i ja se nadam da će Rijeka proć,radi koeficijenta lige,pa možda na neku sreću prođu trojica naših pa na godinu imamo 2 u LP i 3 u EL,šta znači da će pola lige imat šansu igrat Europu
!!!KEEP CALM AND LOVE TOTENHAM!!!
!!!Yids Army!!!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 17 avg 2014, 14:21

Sve od pobjede kod kuće sa dva ili više razlike i barem remija bilo bi čudo ;)
YNWA!
76ERS!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.